Izrael
[+]
Premier League
Liga Leumit
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
13
Piłka nożna
Prognozy na dziś
107
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
2
Prognozy na jutro
91
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
297
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
726
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
8
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
Top Europejski
Europejski
113
Amerykański
140
Afrykanin
11
Azjatycki
73
Australijski
44
Międzynarodowy
5
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
EURO 2024
3
Copa America
2
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Brasileiro Série A
10
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
2
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
EURO 2024
3
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
2
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Tenis
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Izrael Liga Leumit
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Podwójna
Strzelcy
Handicap
Rzut rożny
Kartek
08.12.2023
14:00
Ironi Kiryat Shmona
2 - 0
Hapoel Ramat Gan
14:00
Sektzia Nes Tziona
0 - 2
Maccabi Kabilio Jaffa
14:00
Hapoel Acre
1 - 3
FC Nazareth Ilit
14:00
Ramat HaSharon
1 - 3
Hapoel Afula
14:00
Bnei Yehuda
3 - 0
Hapoel Ironi Rishon
14:00
Ironi Tiberias
5 - 1
Kafr Qasim
07.12.2023
18:45
Maccabi Herzliya
2 - 1
Ihud Bnei Shfaram
04.12.2023
18:00
Hapoel Ironi Rishon
3 - 2
Ramat HaSharon
18:00
Hapoel Kfar Saba
0 - 4
Ironi Tiberias
18:00
Hapoel Ramat Gan
1 - 2
Bnei Yehuda
01.12.2023
14:00
Hapoel Afula
1 - 0
Hapoel Acre
14:00
FC Nazareth Ilit
1 - 2
Sektzia Nes Tziona
14:00
Maccabi Kabilio Jaffa
1 - 1
Maccabi Herzliya
14:00
Ihud Bnei Shfaram
2 - 1
Hapoel Umm Al Fahm
14:00
Kafr Qasim
0 - 1
Ironi Kiryat Shmona
28.11.2023
18:00
Hapoel Kfar Saba
1 - 0
Hapoel Ramat Gan
18:00
Sektzia Nes Tziona
0 - 2
Bnei Yehuda
18:00
Hapoel Acre
0 - 0
Ramat HaSharon
27.11.2023
18:00
Ironi Tiberias
3 - 0
Ihud Bnei Shfaram
18:00
Maccabi Herzliya
1 - 0
FC Nazareth Ilit
18:00
Hapoel Umm Al Fahm
1 - 1
Maccabi Kabilio Jaffa
24.11.2023
14:00
Kafr Qasim
0 - 0
Hapoel Ramat Gan
14:00
Ironi Kiryat Shmona
1 - 0
Hapoel Kfar Saba
14:00
Sektzia Nes Tziona
2 - 2
Hapoel Afula
14:00
Hapoel Acre
3 - 3
Hapoel Ironi Rishon
14:00
Ramat HaSharon
1 - 3
Bnei Yehuda
20.11.2023
18:00
Ihud Bnei Shfaram
0 - 2
Ironi Kiryat Shmona
18:00
FC Nazareth Ilit
5 - 2
Hapoel Umm Al Fahm
18:00
Hapoel Afula
0 - 1
Maccabi Herzliya
17.11.2023
14:00
Maccabi Kabilio Jaffa
1 - 1
Ironi Tiberias
14:00
Hapoel Kfar Saba
0 - 0
Kafr Qasim
14:00
Hapoel Ironi Rishon
1 - 1
Sektzia Nes Tziona
14:00
Bnei Yehuda
3 - 4
Hapoel Acre
14:00
Hapoel Ramat Gan
2 - 3
Ramat HaSharon
05.10.2023
18:30
Kafr Qasim
3 - 1
Ihud Bnei Shfaram
18:30
Ironi Kiryat Shmona
5 - 1
Maccabi Kabilio Jaffa
18:30
Ironi Tiberias
2 - 0
FC Nazareth Ilit
18:30
Hapoel Umm Al Fahm
1 - 1
Hapoel Afula
18:30
Maccabi Herzliya
0 - 0
Hapoel Ironi Rishon
02.10.2023
18:00
Hapoel Ramat Gan
0 - 0
Hapoel Acre
18:00
Hapoel Afula
1 - 1
Ironi Tiberias
18:00
Maccabi Kabilio Jaffa
0 - 1
Kafr Qasim
28.09.2023
18:30
Ihud Bnei Shfaram
1 - 2
Hapoel Kfar Saba
18:30
Ramat HaSharon
5 - 2
Sektzia Nes Tziona
18:30
Bnei Yehuda
3 - 0
Maccabi Herzliya
18:30
Hapoel Ironi Rishon
1 - 1
Hapoel Umm Al Fahm
18:30
FC Nazareth Ilit
2 - 1
Ironi Kiryat Shmona
21.09.2023
18:30
Ihud Bnei Shfaram
0 - 1
Hapoel Ramat Gan
18:30
Hapoel Kfar Saba
1 - 4
Maccabi Kabilio Jaffa
18:30
Kafr Qasim
1 - 1
FC Nazareth Ilit
18:30
Ironi Kiryat Shmona
4 - 0
Hapoel Afula
18:30
Ironi Tiberias
2 - 1
Hapoel Ironi Rishon
18:30
Hapoel Umm Al Fahm
1 - 2
Bnei Yehuda
18:30
Maccabi Herzliya
1 - 3
Ramat HaSharon
18:30
Sektzia Nes Tziona
1 - 0
Hapoel Acre
18.09.2023
18:00
Hapoel Afula
1 - 1
Kafr Qasim
18:00
FC Nazareth Ilit
1 - 0
Hapoel Kfar Saba
18:00
Maccabi Kabilio Jaffa
4 - 1
Ihud Bnei Shfaram
14.09.2023
18:30
Hapoel Ironi Rishon
0 - 2
Ironi Kiryat Shmona
18:30
Hapoel Ramat Gan
5 - 1
Sektzia Nes Tziona
18:30
Hapoel Acre
2 - 3
Maccabi Herzliya
18:30
Ramat HaSharon
1 - 1
Hapoel Umm Al Fahm
18:30
Bnei Yehuda
4 - 1
Ironi Tiberias
11.09.2023
18:00
Maccabi Kabilio Jaffa
3 - 3
Hapoel Ramat Gan
18:00
Ihud Bnei Shfaram
3 - 2
FC Nazareth Ilit
18:00
Ironi Kiryat Shmona
1 - 0
Bnei Yehuda
07.09.2023
18:30
Hapoel Kfar Saba
0 - 2
Hapoel Afula
18:30
Kafr Qasim
1 - 1
Hapoel Ironi Rishon
18:30
Ironi Tiberias
2 - 2
Ramat HaSharon
18:30
Hapoel Umm Al Fahm
0 - 0
Hapoel Acre
<
lipca 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"6":"czerwca 2024","7":"lipca 2024","8":"sierpnia 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program