Izrael
[+]
Premier League
Liga Leumit
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
13
Piłka nożna
Prognozy na dziś
52
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
Prognozy na jutro
20
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
209
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
558
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
14
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
Top Europejski
Europejski
95
Amerykański
94
Afrykanin
1
Azjatycki
64
Australijski
38
Międzynarodowy
4
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
EURO 2024
4
Copa America
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Brasileiro Série A
1
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
EURO 2024
4
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Tenis
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Izrael Liga Leumit
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Podwójna
Strzelcy
Handicap
Rzut rożny
Kartek
29.05.2024
19:00
Hapoel Kfar Saba
0 - 0
FC Tira
24.05.2024
15:00
Hapoel Kfar Saba
0 - 0
Kafr Qasim
15:00
Hapoel Ramat Gan
3 - 1
Sektzia Nes Tziona
15:00
Ihud Bnei Shfaram
0 - 5
Hapoel Ironi Rishon
15:00
Hapoel Afula
1 - 1
Hapoel Acre
15:00
Maccabi Kabilio Jaffa
2 - 2
FC Nazareth Ilit
15:00
Maccabi Herzliya
1 - 4
Ironi Tiberias
15:00
Ramat HaSharon
1 - 4
Ironi Kiryat Shmona
15:00
Hapoel Umm Al Fahm
1 - 6
Bnei Yehuda
17.05.2024
15:00
Hapoel Acre
0 - 1
Hapoel Kfar Saba
15:00
Sektzia Nes Tziona
0 - 2
Hapoel Afula
15:00
Kafr Qasim
8 - 4
Ihud Bnei Shfaram
15:00
Hapoel Ironi Rishon
2 - 1
Hapoel Ramat Gan
15:00
FC Nazareth Ilit
2 - 1
Hapoel Umm Al Fahm
15:00
Bnei Yehuda
2 - 0
Ramat HaSharon
15:00
Ironi Kiryat Shmona
5 - 0
Maccabi Herzliya
15:00
Ironi Tiberias
4 - 2
Maccabi Kabilio Jaffa
10.05.2024
15:00
Ironi Tiberias
1 - 0
FC Nazareth Ilit
15:00
Maccabi Kabilio Jaffa
0 - 3
Ironi Kiryat Shmona
15:00
Maccabi Herzliya
2 - 2
Bnei Yehuda
15:00
Ramat HaSharon
2 - 2
Hapoel Umm Al Fahm
15:00
Hapoel Ironi Rishon
1 - 1
Sektzia Nes Tziona
15:00
Hapoel Ramat Gan
0 - 1
Kafr Qasim
15:00
Ihud Bnei Shfaram
2 - 5
Hapoel Acre
15:00
Hapoel Kfar Saba
0 - 1
Hapoel Afula
07.05.2024
18:00
Kafr Qasim
2 - 0
Hapoel Ironi Rishon
18:00
Hapoel Acre
1 - 2
Hapoel Ramat Gan
18:00
Hapoel Afula
3 - 0
Ihud Bnei Shfaram
18:00
Sektzia Nes Tziona
1 - 2
Hapoel Kfar Saba
18:00
Ironi Kiryat Shmona
2 - 0
Ironi Tiberias
18:00
Bnei Yehuda
3 - 1
Maccabi Kabilio Jaffa
18:00
Hapoel Umm Al Fahm
1 - 2
Maccabi Herzliya
18:00
FC Nazareth Ilit
2 - 0
Ramat HaSharon
03.05.2024
15:00
Ironi Kiryat Shmona
0 - 2
FC Nazareth Ilit
15:00
Ironi Tiberias
2 - 0
Bnei Yehuda
15:00
Maccabi Kabilio Jaffa
1 - 3
Hapoel Umm Al Fahm
15:00
Kafr Qasim
0 - 1
Sektzia Nes Tziona
15:00
Hapoel Ironi Rishon
1 - 1
Hapoel Acre
15:00
Hapoel Ramat Gan
0 - 1
Hapoel Afula
15:00
Ihud Bnei Shfaram
2 - 1
Hapoel Kfar Saba
02.05.2024
18:00
Maccabi Herzliya
1 - 1
Ramat HaSharon
26.04.2024
15:00
FC Nazareth Ilit
5 - 0
Maccabi Herzliya
15:00
Ramat HaSharon
4 - 2
Maccabi Kabilio Jaffa
15:00
Hapoel Umm Al Fahm
0 - 2
Ironi Tiberias
15:00
Bnei Yehuda
0 - 0
Ironi Kiryat Shmona
15:00
Sektzia Nes Tziona
2 - 2
Ihud Bnei Shfaram
15:00
Hapoel Kfar Saba
2 - 2
Hapoel Ramat Gan
15:00
Hapoel Afula
2 - 0
Hapoel Ironi Rishon
15:00
Hapoel Acre
5 - 2
Kafr Qasim
19.04.2024
15:00
Bnei Yehuda
1 - 3
FC Nazareth Ilit
15:00
Ironi Kiryat Shmona
2 - 1
Hapoel Umm Al Fahm
15:00
Ironi Tiberias
3 - 1
Ramat HaSharon
15:00
Maccabi Kabilio Jaffa
2 - 3
Maccabi Herzliya
15:00
Hapoel Acre
0 - 0
Sektzia Nes Tziona
15:00
Kafr Qasim
0 - 1
Hapoel Afula
15:00
Hapoel Ironi Rishon
1 - 2
Hapoel Kfar Saba
15:00
Hapoel Ramat Gan
3 - 0
Ihud Bnei Shfaram
12.04.2024
15:00
FC Nazareth Ilit
2 - 1
Hapoel Afula
15:00
Maccabi Kabilio Jaffa
1 - 2
Hapoel Ironi Rishon
15:00
Ihud Bnei Shfaram
1 - 2
Bnei Yehuda
15:00
Hapoel Kfar Saba
1 - 1
Ramat HaSharon
15:00
Kafr Qasim
1 - 2
Hapoel Acre
15:00
Ironi Kiryat Shmona
1 - 0
Sektzia Nes Tziona
15:00
Ironi Tiberias
2 - 2
Maccabi Herzliya
15:00
Hapoel Ramat Gan
1 - 1
Hapoel Umm Al Fahm
09.04.2024
18:00
Hapoel Ironi Rishon
1 - 0
FC Nazareth Ilit
08.04.2024
18:00
Maccabi Herzliya
0 - 2
Ironi Kiryat Shmona
18:00
Sektzia Nes Tziona
1 - 3
Kafr Qasim
18:00
Ramat HaSharon
6 - 3
Ihud Bnei Shfaram
05.04.2024
15:00
Hapoel Afula
2 - 3
Hapoel Ramat Gan
<
czerwca 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"6":"czerwca 2024","7":"lipca 2024","8":"sierpnia 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program