Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
14
Piłka nożna
Prognozy na dziś
131
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
12
Prognozy na jutro
193
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
823
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
1487
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
56
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
4
Top Europejski
23
Europejski
360
Amerykański
87
Afrykanin
61
Azjatycki
104
Australijski
39
Międzynarodowy
Puchary krajowe
3
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
1
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
10
Bundesliga
1
Serie A
10
Ligue 1
Eredivisie
4
Liga Portugal
Brasileiro Série A
Szkocka Premiership
1
Saudyjska Pro Liga
9
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
1
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
1
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
2
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
1
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
1
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
1
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Charleston Battery
42%
Prawdopodobieństwo remisu
22/05/2024 01:00
CHA - ATL,
01:00
UsC
New Mexico United
50%
Prawdopodobieństwo wygranej
22/05/2024 01:30
NEW - NMU,
01:30
UsC
Sporting Kansas City
36%
Prawdopodobieństwo remisu
22/05/2024 02:30
SKC - TUR,
02:30
UsC
Sacramento Republic
66%
Prawdopodobieństwo wygranej
22/05/2024 04:00
SAR - SJE,
04:00
UsC
Los Angeles FC
44%
Prawdopodobieństwo wygranej
22/05/2024 04:30
LAF - LUN,
04:30
UsC
Mjällby AIF
54%
Prawdopodobieństwo wygranej
21/05/2024 19:00
GOT - MJA,
19:00
Se1
Newell's Old Boys
40%
Prawdopodobieństwo wygranej
22/05/2024 01:00
VEL - NOB,
01:00
Ar1
FC København
55%
Prawdopodobieństwo wygranej
21/05/2024 19:00
AGF - CPH,
19:00
Dk1
Maccabi Tel Aviv
56%
Prawdopodobieństwo wygranej
21/05/2024 19:30
HAH - MTA,
19:30
Il1
Maccabi Haifa
49%
Prawdopodobieństwo wygranej
21/05/2024 19:30
HBS - MHA,
19:30
Il1
Maccabi Bnei Raina
39%
Prawdopodobieństwo wygranej
21/05/2024 19:30
MBR - BSA,
19:30
Il1
Lausanne-Sport
35%
Prawdopodobieństwo wygranej
21/05/2024 20:30
LAU - GRA,
20:30
Ch1
FC Luzern
64%
Prawdopodobieństwo wygranej
21/05/2024 20:30
FC - STA,
20:30
Ch1
FC Basel
49%
Prawdopodobieństwo wygranej
21/05/2024 20:30
BAS - YVE,
20:30
Ch1
json_m
Prognoza
Zenit-2
-
Spartak-2 Moscow
24° - 29°C
W
W
L
D
D
D
06/05/2016 18:00 GMT
1
3 - 0
FT
W
D
W
W
D
W
Rosja 1. Division
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Handicap
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 35
Ru2
Zenit-2
Spartak-2 Moscow
06/05/2016 18:00
38
33
29
1
3
-
1
3 - 1
3.17
24°-29°
3.00
3.00
3.20
2.38
FT
3 - 0
(3 - 0)
-
-
-
-
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 35
Ru2
Zenit-2
Spartak-2 Moscow
06/05/2016 18:00
37
63
Pow.
3.17
3 - 1
3.17
24°-29°
1.75
0.00
0.00
FT
3 - 0
(3 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 35
Ru2
Zenit-2
Spartak-2 Moscow
06/05/2016 18:00
42
34
24
1
24°-29°
-
FT
3 - 0
(3 - 0)
Gospodarze - Goście
Prawdopodobieństwo PT/CT %
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 35
Ru2
Zenit-2
Spartak-2 Moscow
06/05/2016 18:00
16%
1
1
3
-
1
3 - 1
24°-29°
4.50
FT
3 - 0
(3 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 35
Ru2
Zenit-2
Spartak-2 Moscow
06/05/2016 18:00
30
70
Tak
3
-
1
3 - 1
3.17
24°-29°
-
-
-
FT
3 - 0
(3 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 35
Ru2
Zenit-2
Spartak-2 Moscow
06/05/2016 18:00
71%
1X
3
-
1
3 - 1
3.17
24°-29°
1.53
FT
3 - 0
(3 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 35
Ru2
Zenit-2
Spartak-2 Moscow
06/05/2016 18:00
38%
Gospodarze -0.75
3
-
1
3 - 1
3.17
24°-29°
-
FT
3 - 0
(3 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 35
Ru2
Zenit-2
Spartak-2 Moscow
06/05/2016 18:00
3
-
1
3 - 1
3.17
24°-29°
FT
3 - 0
(3 - 0)
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
1. Division
Division 2 - West
19/10
2015
Spartak-2 Moscow
1 - 2
(0 - 1)
Zenit-2
Ru2
24/05
2015
Zenit-2
0 - 3
( - )
Spartak-2 Moscow
Ru3
05/10
2014
Spartak-2 Moscow
3 - 1
( - )
Zenit-2
Ru3
Zenit-2
1
33%
Remisy
0
0%
Spartak-2 Moscow
2
67%
{"lg_-1":[1,0,2,3],"lg_-1_6":[1,0,2,3],"lg_90":[1,null,null,1],"lg_90_6":[1,null,null,1],"lg_279":[null,null,2,2],"lg_279_6":[null,null,2,2]}
Klasyfikacja 06/05/2016
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FK Orenburg
78
34
24
6
4
54
18
36
2
Arsenal Tula
70
34
21
7
6
58
35
23
3
Tom Tomsk
62
34
18
8
8
51
35
16
4
Volgar Astrakhan
59
34
16
11
7
53
32
21
5
Spartak-2 Moscow
59
34
17
8
9
50
37
13
6
Fakel Voronezh
53
34
16
5
13
48
37
11
7
FK Tyumen
51
34
14
9
11
42
40
2
8
Sibir Novosibirsk
49
34
14
7
13
45
42
3
9
Sokol Saratov
47
34
12
11
11
40
35
5
10
FK Tosno
46
34
14
4
16
45
47
-2
11
FK Nizhny Novgorod
46
34
13
7
14
32
33
-1
12
Baltika Kaliningrad
44
34
11
11
12
36
36
0
13
Zenit-2
41
34
10
11
13
53
51
2
14
FK Yenisey
41
34
11
8
15
34
42
-8
15
Shinnik Yaroslavl
40
34
10
10
14
40
48
-8
16
SKA-Khabarovsk
40
34
10
10
14
31
33
-2
17
Luch-Energiya
39
34
10
9
15
28
42
-14
18
Armavir FK
28
34
6
10
18
20
42
-22
19
Baikal Irkutsk
26
34
8
2
24
25
63
-38
20
KAMAZ N. Chelny
21
34
5
6
23
17
54
-37
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
ZEN
meczy
Wszystkie
02/05
2016
KAMAZ N. Chelny
0 - 5
(0 - 3)
Zenit-2
Ru2
25/04
2016
Zenit-2
3 - 1
(1 - 1)
Baltika Kaliningrad
Ru2
18/04
2016
Sibir Novosibirsk
2 - 0
(1 - 0)
Zenit-2
Ru2
11/04
2016
Zenit-2
1 - 1
(1 - 0)
FK Nizhny Novgorod
Ru2
07/04
2016
Sokol Saratov
0 - 0
(0 - 0)
Zenit-2
Ru2
03/04
2016
Zenit-2
0 - 0
(0 - 0)
SKA-Khabarovsk
Ru2
27/03
2016
Luch-Energiya
0 - 0
(0 - 0)
Zenit-2
Ru2
20/03
2016
Zenit-2
4 - 2
(2 - 0)
FK Tyumen
Ru2
16/03
2016
FK Yenisey
0 - 3
(0 - 2)
Zenit-2
Ru2
12/03
2016
Zenit-2
2 - 3
(1 - 3)
Volgar Astrakhan
Ru2
29/11
2015
Shinnik Yaroslavl
4 - 0
(1 - 0)
Zenit-2
Ru2
25/11
2015
Zenit-2
1 - 2
(1 - 1)
FK Orenburg
Ru2
21/11
2015
Zenit-2
0 - 0
(0 - 0)
Tom Tomsk
Ru2
15/11
2015
Zenit-2
2 - 1
(1 - 0)
FK Tosno
Ru2
08/11
2015
Arsenal Tula
2 - 1
(1 - 0)
Zenit-2
Ru2
01/11
2015
Baikal Irkutsk
2 - 1
(0 - 1)
Zenit-2
Ru2
26/10
2015
Zenit-2
2 - 4
(0 - 1)
Fakel Voronezh
Ru2
19/10
2015
Spartak-2 Moscow
1 - 2
(0 - 1)
Zenit-2
Ru2
15/10
2015
Zenit-2
1 - 2
(0 - 2)
KAMAZ N. Chelny
Ru2
11/10
2015
Baltika Kaliningrad
3 - 1
(2 - 0)
Zenit-2
Ru2
04/10
2015
Zenit-2
3 - 3
(1 - 1)
Sibir Novosibirsk
Ru2
28/09
2015
FK Nizhny Novgorod
2 - 2
(1 - 1)
Zenit-2
Ru2
19/09
2015
Zenit-2
1 - 1
(1 - 0)
Sokol Saratov
Ru2
14/09
2015
SKA-Khabarovsk
2 - 1
(0 - 0)
Zenit-2
Ru2
07/09
2015
Zenit-2
3 - 1
(1 - 0)
Luch-Energiya
Ru2
30/08
2015
FK Tyumen
2 - 1
(0 - 0)
Zenit-2
Ru2
23/08
2015
Zenit-2
1 - 2
(1 - 0)
FK Yenisey
Ru2
17/08
2015
Volgar Astrakhan
0 - 3
(0 - 0)
Zenit-2
Ru2
10/08
2015
Zenit-2
2 - 2
(1 - 1)
Shinnik Yaroslavl
Ru2
03/08
2015
FK Orenburg
1 - 0
(0 - 0)
Zenit-2
Ru2
27/07
2015
Tom Tomsk
2 - 3
(0 - 2)
Zenit-2
Ru2
20/07
2015
FK Tosno
1 - 2
(1 - 1)
Zenit-2
Ru2
15/07
2015
Zenit-2
2 - 2
(1 - 0)
Arsenal Tula
Ru2
12/07
2015
Zenit-2
0 - 0
( - )
Armavir FK
Ru2
Zwycięstwa
2
33%
Remisy
3
50%
Przegrane
1
17%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[10,11,13,34],"lg_-1_6":[2,3,1,6],"lg_90":[10,11,13,34],"lg_90_6":[2,3,1,6]}
SPA
meczy
Wszystkie
02/05
2016
Spartak-2 Moscow
2 - 0
(2 - 0)
Baikal Irkutsk
Ru2
25/04
2016
Fakel Voronezh
2 - 2
(1 - 1)
Spartak-2 Moscow
Ru2
18/04
2016
Spartak-2 Moscow
1 - 0
(0 - 0)
Armavir FK
Ru2
11/04
2016
Spartak-2 Moscow
4 - 0
(2 - 0)
KAMAZ N. Chelny
Ru2
07/04
2016
Baltika Kaliningrad
1 - 1
(0 - 0)
Spartak-2 Moscow
Ru2
03/04
2016
Spartak-2 Moscow
3 - 0
(1 - 0)
Sibir Novosibirsk
Ru2
27/03
2016
FK Nizhny Novgorod
0 - 0
(0 - 0)
Spartak-2 Moscow
Ru2
20/03
2016
Spartak-2 Moscow
4 - 3
(3 - 2)
Sokol Saratov
Ru2
16/03
2016
SKA-Khabarovsk
2 - 1
(0 - 0)
Spartak-2 Moscow
Ru2
11/03
2016
Spartak-2 Moscow
2 - 1
(1 - 0)
Luch-Energiya
Ru2
29/11
2015
FK Tyumen
1 - 1
(0 - 1)
Spartak-2 Moscow
Ru2
25/11
2015
Spartak-2 Moscow
2 - 0
(1 - 0)
FK Yenisey
Ru2
21/11
2015
Volgar Astrakhan
2 - 1
(1 - 1)
Spartak-2 Moscow
Ru2
15/11
2015
Spartak-2 Moscow
2 - 0
(1 - 0)
Shinnik Yaroslavl
Ru2
08/11
2015
FK Orenburg
2 - 0
(1 - 0)
Spartak-2 Moscow
Ru2
01/11
2015
Spartak-2 Moscow
3 - 1
(1 - 1)
FK Tosno
Ru2
26/10
2015
Arsenal Tula
4 - 1
(1 - 0)
Spartak-2 Moscow
Ru2
19/10
2015
Spartak-2 Moscow
1 - 2
(0 - 1)
Zenit-2
Ru2
15/10
2015
Baikal Irkutsk
1 - 2
(0 - 1)
Spartak-2 Moscow
Ru2
11/10
2015
Spartak-2 Moscow
1 - 3
(1 - 2)
Fakel Voronezh
Ru2
04/10
2015
Armavir FK
1 - 2
(0 - 1)
Spartak-2 Moscow
Ru2
28/09
2015
KAMAZ N. Chelny
0 - 1
(0 - 1)
Spartak-2 Moscow
Ru2
20/09
2015
Spartak-2 Moscow
0 - 1
(0 - 0)
Baltika Kaliningrad
Ru2
14/09
2015
Sibir Novosibirsk
0 - 0
(0 - 0)
Spartak-2 Moscow
Ru2
07/09
2015
Spartak-2 Moscow
1 - 0
(1 - 0)
FK Nizhny Novgorod
Ru2
30/08
2015
Sokol Saratov
2 - 2
(1 - 1)
Spartak-2 Moscow
Ru2
23/08
2015
Spartak-2 Moscow
1 - 0
(0 - 0)
SKA-Khabarovsk
Ru2
17/08
2015
Luch-Energiya
1 - 1
(1 - 0)
Spartak-2 Moscow
Ru2
10/08
2015
FK Tyumen
2 - 0
(1 - 0)
Spartak-2 Moscow
Ru2
03/08
2015
FK Yenisey
0 - 4
(0 - 1)
Spartak-2 Moscow
Ru2
27/07
2015
Spartak-2 Moscow
1 - 0
(1 - 0)
Volgar Astrakhan
Ru2
20/07
2015
Shinnik Yaroslavl
1 - 1
(1 - 0)
Spartak-2 Moscow
Ru2
15/07
2015
Spartak-2 Moscow
1 - 0
(1 - 0)
FK Orenburg
Ru2
11/07
2015
Tom Tomsk
4 - 1
( - )
Spartak-2 Moscow
Ru2
Zwycięstwa
4
67%
Remisy
2
33%
Przegrane
0
0%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[17,8,9,34],"lg_-1_6":[4,2,0,6],"lg_90":[17,8,9,34],"lg_90_6":[4,2,null,6]}
ZEN
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
25/04
2016
Zenit-2
3 - 1
(1 - 1)
Baltika Kaliningrad
Ru2
11/04
2016
Zenit-2
1 - 1
(1 - 0)
FK Nizhny Novgorod
Ru2
03/04
2016
Zenit-2
0 - 0
(0 - 0)
SKA-Khabarovsk
Ru2
20/03
2016
Zenit-2
4 - 2
(2 - 0)
FK Tyumen
Ru2
12/03
2016
Zenit-2
2 - 3
(1 - 3)
Volgar Astrakhan
Ru2
25/11
2015
Zenit-2
1 - 2
(1 - 1)
FK Orenburg
Ru2
21/11
2015
Zenit-2
0 - 0
(0 - 0)
Tom Tomsk
Ru2
15/11
2015
Zenit-2
2 - 1
(1 - 0)
FK Tosno
Ru2
26/10
2015
Zenit-2
2 - 4
(0 - 1)
Fakel Voronezh
Ru2
15/10
2015
Zenit-2
1 - 2
(0 - 2)
KAMAZ N. Chelny
Ru2
04/10
2015
Zenit-2
3 - 3
(1 - 1)
Sibir Novosibirsk
Ru2
19/09
2015
Zenit-2
1 - 1
(1 - 0)
Sokol Saratov
Ru2
07/09
2015
Zenit-2
3 - 1
(1 - 0)
Luch-Energiya
Ru2
23/08
2015
Zenit-2
1 - 2
(1 - 0)
FK Yenisey
Ru2
10/08
2015
Zenit-2
2 - 2
(1 - 1)
Shinnik Yaroslavl
Ru2
15/07
2015
Zenit-2
2 - 2
(1 - 0)
Arsenal Tula
Ru2
12/07
2015
Zenit-2
0 - 0
( - )
Armavir FK
Ru2
Zwycięstwa
2
33%
Remisy
2
33%
Przegrane
2
33%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[4,8,5,17],"lg_-1_6":[2,2,2,6],"lg_90":[4,8,5,17],"lg_90_6":[2,2,2,6]}
SPA
mecze w roli gościa:
Wszystkie
25/04
2016
Fakel Voronezh
2 - 2
(1 - 1)
Spartak-2 Moscow
Ru2
07/04
2016
Baltika Kaliningrad
1 - 1
(0 - 0)
Spartak-2 Moscow
Ru2
27/03
2016
FK Nizhny Novgorod
0 - 0
(0 - 0)
Spartak-2 Moscow
Ru2
16/03
2016
SKA-Khabarovsk
2 - 1
(0 - 0)
Spartak-2 Moscow
Ru2
29/11
2015
FK Tyumen
1 - 1
(0 - 1)
Spartak-2 Moscow
Ru2
21/11
2015
Volgar Astrakhan
2 - 1
(1 - 1)
Spartak-2 Moscow
Ru2
08/11
2015
FK Orenburg
2 - 0
(1 - 0)
Spartak-2 Moscow
Ru2
26/10
2015
Arsenal Tula
4 - 1
(1 - 0)
Spartak-2 Moscow
Ru2
15/10
2015
Baikal Irkutsk
1 - 2
(0 - 1)
Spartak-2 Moscow
Ru2
04/10
2015
Armavir FK
1 - 2
(0 - 1)
Spartak-2 Moscow
Ru2
28/09
2015
KAMAZ N. Chelny
0 - 1
(0 - 1)
Spartak-2 Moscow
Ru2
14/09
2015
Sibir Novosibirsk
0 - 0
(0 - 0)
Spartak-2 Moscow
Ru2
30/08
2015
Sokol Saratov
2 - 2
(1 - 1)
Spartak-2 Moscow
Ru2
17/08
2015
Luch-Energiya
1 - 1
(1 - 0)
Spartak-2 Moscow
Ru2
10/08
2015
FK Tyumen
2 - 0
(1 - 0)
Spartak-2 Moscow
Ru2
03/08
2015
FK Yenisey
0 - 4
(0 - 1)
Spartak-2 Moscow
Ru2
20/07
2015
Shinnik Yaroslavl
1 - 1
(1 - 0)
Spartak-2 Moscow
Ru2
11/07
2015
Tom Tomsk
4 - 1
( - )
Spartak-2 Moscow
Ru2
Zwycięstwa
0
0%
Remisy
4
67%
Przegrane
2
33%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[4,8,6,18],"lg_-1_6":[0,4,2,6],"lg_90":[4,8,6,18],"lg_90_6":[null,4,2,6]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
Zenit-2
Rozegrane mecze:
34
Spartak-2 Moscow
Rozegrane mecze:
34
Bramki
(Strzelone/Stracone)
53
1.56
1.5
51
50
1.47
1.09
37
Pon./Pow.
1.5
6
28
18%
82%
9
25
26%
74%
2.5
9
25
26%
74%
18
16
53%
47%
3.5
21
13
62%
38%
25
9
74%
26%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
23
11
68%
32%
17
17
50%
50%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
8
26
24%
76%
14
20
41%
59%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
26
8
76%
24%
29
5
85%
15%
ZEN
następne mecze
Trudność
SPA
Łatwo 1
Ciężko 5
Spartak-2 Moscow (G)
Ru2
06/05/2016
3
Fakel Voronezh (G)
Ru2
10/05/2016
5
Baikal Irkutsk (G)
Ru2
15/05/2016
Armavir FK (G)
Ru2
21/05/2016
2
Sokol Saratov (G)
Ru2
11/07/2016
5
Shinnik Yaroslavl (G)
Ru2
16/07/2016
5
Zenit-2 (G)
Ru2
06/05/2016
2
Arsenal Tula (G)
Ru2
10/05/2016
1
FK Tosno (G)
Ru2
15/05/2016
1
Tom Tomsk (G)
Ru2
21/05/2016
2
Sibir Novosibirsk (G)
Ru2
11/07/2016
2
Mordovia Saransk (G)
Ru2
16/07/2016
1
Pokaż wszystkie
<
maja 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"4":"kwietnia 2024","5":"maja 2024","6":"czerwca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program