Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
4
Piłka nożna
Prognozy na dziś
103
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
20
Prognozy na jutro
105
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
474
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
1048
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
17
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
Top Europejski
Europejski
142
Amerykański
103
Afrykanin
36
Azjatycki
73
Australijski
38
Międzynarodowy
65
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
EURO 2024
12
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Brasileiro Série A
2
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
EURO 2024
12
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
19
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
12
World Cup Qual. CAF
22
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Tenis
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Juventude
45%
Prawdopodobieństwo remisu
06/06/2024 00:00
JUV - ACG,
00:00
Br1
Cuiabá
39%
Prawdopodobieństwo wygranej
06/06/2024 01:00
CUE - VIT,
01:00
Br1
Tunisia
52%
Prawdopodobieństwo wygranej
05/06/2024 21:00
TUN - EQG,
21:00
WCQ
Syria
49%
Prawdopodobieństwo wygranej
06/06/2024 02:00
SYR - NOR,
02:00
WCQ
Trinidad & Tobago
57%
Prawdopodobieństwo wygranej
06/06/2024 01:30
TRI - GRE,
01:30
WCQ
Curaçao
49%
Prawdopodobieństwo wygranej
06/06/2024 01:30
CUR - BAR,
01:30
WCQ
Antigua & Barbuda
43%
Prawdopodobieństwo wygranej
05/06/2024 21:00
ANT - BER,
21:00
WCQ
Vargas Torres
47%
Prawdopodobieństwo wygranej
05/06/2024 22:00
GSC - VAT,
22:00
Ec2
Independiente Juniors
47%
Prawdopodobieństwo wygranej
05/06/2024 22:00
GUA - IJU,
22:00
Ec2
json_m
Prognoza
Vihren Sandanski
-
Chavdar Etropole
9°C
W
W
W
W
W
W
12/04/2023 16:00 GMT
1
2 - 0
FT
W
L
W
L
D
W
Bułgaria Third League - South-West
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Podwójna
Handicap
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 27, Promotion Group
Bg3
Vihren Sandanski
Chavdar Etropole
12/04/2023 16:00
45
17
38
1
2
-
0
2 - 0
2.34
9°
-
-
-
-
FT
2 - 0
(2 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 27, Promotion Group
Bg3
Vihren Sandanski
Chavdar Etropole
12/04/2023 16:00
53
47
Pon.
2.34
2 - 0
2.34
9°
-
-
-
FT
2 - 0
(2 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 27, Promotion Group
Bg3
Vihren Sandanski
Chavdar Etropole
12/04/2023 16:00
30
38
31
X
9°
-
FT
2 - 0
(2 - 0)
Gospodarze - Goście
Prawdopodobieństwo PT/CT %
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 27, Promotion Group
Bg3
Vihren Sandanski
Chavdar Etropole
12/04/2023 16:00
17%
X
1
2
-
0
2 - 0
9°
-
FT
2 - 0
(2 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 27, Promotion Group
Bg3
Vihren Sandanski
Chavdar Etropole
12/04/2023 16:00
51
49
Nie
2
-
0
2 - 0
2.34
9°
-
-
-
FT
2 - 0
(2 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 27, Promotion Group
Bg3
Vihren Sandanski
Chavdar Etropole
12/04/2023 16:00
83%
12
2
-
0
2 - 0
2.34
9°
-
FT
2 - 0
(2 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 27, Promotion Group
Bg3
Vihren Sandanski
Chavdar Etropole
12/04/2023 16:00
33%
Gospodarze -1
2
-
0
2 - 0
2.34
9°
-
FT
2 - 0
(2 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 27, Promotion Group
Bg3
Vihren Sandanski
Chavdar Etropole
12/04/2023 16:00
2
-
0
2 - 0
2.34
9°
FT
2 - 0
(2 - 0)
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
Second Professional Football League
Third League - South-West
14/05
2022
Chavdar Etropole
1 - 0
( - )
Vihren Sandanski
Bg3
30/10
2021
Vihren Sandanski
0 - 5
( - )
Chavdar Etropole
Bg3
20/03
2021
Chavdar Etropole
1 - 2
(1 - 0)
Vihren Sandanski
Bg3
05/09
2020
Vihren Sandanski
1 - 0
(1 - 0)
Chavdar Etropole
Bg3
23/11
2019
Chavdar Etropole
1 - 1
( - )
Vihren Sandanski
Bg3
04/05
2019
Chavdar Etropole
0 - 0
(0 - 0)
Vihren Sandanski
Bg3
27/10
2018
Vihren Sandanski
2 - 1
( - )
Chavdar Etropole
Bg3
21/04
2018
Chavdar Etropole
4 - 0
( - )
Vihren Sandanski
Bg3
08/10
2017
Vihren Sandanski
3 - 0
( - )
Chavdar Etropole
Bg3
03/06
2017
Vihren Sandanski
3 - 0
( - )
Chavdar Etropole
Bg3
27/11
2016
Chavdar Etropole
4 - 2
( - )
Vihren Sandanski
Bg3
28/05
2011
Chavdar Etropole
2 - 1
( - )
Vihren Sandanski
Bg2
12/03
2011
Chavdar Etropole
2 - 0
( - )
Vihren Sandanski
Bg2
25/09
2010
Vihren Sandanski
2 - 1
( - )
Chavdar Etropole
Bg2
28/03
2010
Chavdar Etropole
2 - 0
( - )
Vihren Sandanski
Bg2
19/09
2009
Vihren Sandanski
1 - 1
( - )
Chavdar Etropole
Bg2
Vihren Sandanski
2
33%
Remisy
2
33%
Chavdar Etropole
2
33%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[6,3,7,16],"lg_-1_6":[2,2,2,6],"lg_31":[1,1,3,5],"lg_31_6":[1,1,3,5],"lg_693":[5,2,4,11],"lg_693_6":[2,2,2,6]}
Klasyfikacja 12/04/2023
Group A
Group A
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Marek Dupnitsa
48
20
15
3
2
56
15
41
2
Chavdar Etropole
44
20
14
2
4
43
19
24
3
Balkan Botevgrad
40
20
13
1
6
43
28
15
4
FK Bansko
34
20
10
4
6
31
21
10
5
Slivnishki Geroy
32
20
9
5
6
27
31
-4
6
Slavia Sofia II
29
20
9
2
9
40
41
-1
7
Septemvri Sofia II
23
20
6
5
9
28
31
-3
8
CSKA 1948 Sofia III
23
20
6
5
9
27
32
-5
9
Botev Ihtiman
15
20
5
0
15
24
41
-17
10
Levski Rakovski
15
20
4
3
13
19
47
-28
11
Pirin Gotse Delchev
12
20
4
0
16
22
54
-32
Championship Group
Relegation Group
Group B
Group B
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Vihren Sandanski
44
20
13
5
2
40
20
20
2
OFK Kostinbrod 2012
44
20
14
2
4
31
15
16
3
Kyustendil
43
20
12
7
1
41
12
29
4
CSKA II Sofia
29
20
8
5
7
37
20
17
5
FK Septemvri Simitli
28
20
7
7
6
28
23
5
6
Rilski Sportist
27
20
7
6
7
33
29
4
7
FC Oborishte
27
20
8
3
9
20
30
-10
8
Levski Sofia II
26
20
7
5
8
29
27
2
9
Pirin Razlog
16
20
4
4
12
19
38
-19
10
Granit Vladaya
14
20
3
5
12
14
39
-25
11
Nadezhda Dobroslavci
5
20
0
5
15
16
55
-39
Championship Group
Relegation Group
Promotion Group
Promotion Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Marek Dupnitsa
28
3
2
1
0
3
0
3
2
Vihren Sandanski
21
3
3
0
0
7
2
5
3
Kyustendil
19
3
1
1
1
3
2
1
4
Chavdar Etropole
19
3
2
0
1
4
4
0
5
Slivnishki Geroy
14
3
2
0
1
4
2
2
6
FK Bansko
14
3
2
0
1
3
2
1
7
OFK Kostinbrod 2012
13
3
0
0
3
2
5
-3
8
Balkan Botevgrad
11
3
1
1
1
3
4
-1
9
CSKA II Sofia
10
3
0
1
2
0
3
-3
10
FK Septemvri Simitli
6
3
0
0
3
0
5
-5
Promotion
Relegation Group
Relegation Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
11
Rilski Sportist
31
4
3
0
1
4
3
1
12
Slavia Sofia II
27
3
3
0
0
6
2
4
13
Botev Ihtiman
24
4
3
0
1
7
4
3
14
FC Oborishte
24
4
1
1
2
7
8
-1
15
Septemvri Sofia II
23
4
1
2
1
5
4
1
16
Levski Sofia II
20
2
1
0
1
1
2
-1
17
Pirin Razlog
18
4
1
2
1
1
1
0
18
Levski Rakovski
16
3
1
0
2
4
5
-1
19
CSKA 1948 Sofia III
15
3
0
1
2
1
3
-2
20
Granit Vladaya
12
3
1
1
1
2
2
0
21
Pirin Gotse Delchev
11
4
0
2
2
0
2
-2
22
Nadezhda Dobroslavci
8
4
1
1
2
5
7
-2
Relegation
VIH
meczy
Wszystkie
Third League - South-West
Bulgarian Cup
08/04
2023
Balkan Botevgrad
1 - 3
(0 - 0)
Vihren Sandanski
Bg3
25/03
2023
Vihren Sandanski
2 - 0
(0 - 0)
FK Bansko
Bg3
18/03
2023
Slivnishki Geroy
1 - 2
(0 - 1)
Vihren Sandanski
Bg3
11/03
2023
FC Oborishte
1 - 2
(1 - 1)
Vihren Sandanski
Bg3
04/03
2023
Vihren Sandanski
4 - 1
(2 - 1)
Granit Vladaya
Bg3
25/02
2023
Rilski Sportist
2 - 3
(1 - 1)
Vihren Sandanski
Bg3
18/02
2023
Vihren Sandanski
2 - 1
(2 - 1)
FK Septemvri Simitli
Bg3
15/02
2023
CSKA II Sofia
2 - 0
(1 - 0)
Vihren Sandanski
Bg3
27/11
2022
Vihren Sandanski
3 - 2
(2 - 2)
Levski Sofia II
Bg3
23/11
2022
Pirin Razlog
1 - 3
(1 - 1)
Vihren Sandanski
Bg3
19/11
2022
Vihren Sandanski
1 - 4
(1 - 2)
Levski Sofia
BgC
05/11
2022
Vihren Sandanski
2 - 0
( - )
OFK Kostinbrod 2012
Bg3
29/10
2022
Nadezhda Dobroslavci
0 - 1
( - )
Vihren Sandanski
Bg3
22/10
2022
Vihren Sandanski
0 - 0
(0 - 0)
Kyustendil
Bg3
15/10
2022
Vihren Sandanski
2 - 0
(1 - 0)
FC Oborishte
Bg3
12/10
2022
Vihren Sandanski
3 - 2
(2 - 2)
CSKA II Sofia
Bg3
08/10
2022
Granit Vladaya
1 - 2
( - )
Vihren Sandanski
Bg3
30/09
2022
Vihren Sandanski
1 - 1
( - )
Rilski Sportist
Bg3
25/09
2022
FK Septemvri Simitli
2 - 2
( - )
Vihren Sandanski
Bg3
22/09
2022
Vihren Sandanski
2 - 0
(0 - 0)
FK Sozopol
BgC
11/09
2022
Levski Sofia II
0 - 0
( - )
Vihren Sandanski
Bg3
03/09
2022
Vihren Sandanski
5 - 0
( - )
Pirin Razlog
Bg3
20/08
2022
OFK Kostinbrod 2012
1 - 0
( - )
Vihren Sandanski
Bg3
13/08
2022
Vihren Sandanski
4 - 2
( - )
Nadezhda Dobroslavci
Bg3
10/08
2022
FK Septemvri Simitli
1 - 1
(0 - 0)
Vihren Sandanski
BgC
06/08
2022
Kyustendil
1 - 1
( - )
Vihren Sandanski
Bg3
Zwycięstwa
6
100%
Remisy
0
0%
Przegrane
0
0%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[17,6,3,26],"lg_-1_6":[6,0,0,6],"lg_693":[16,5,2,23],"lg_693_6":[6,null,null,6],"lg_307":[1,1,1,3],"lg_307_6":[1,1,1,3]}
CHA
meczy
Wszystkie
Third League - South-West
Bulgarian Cup
08/04
2023
Chavdar Etropole
3 - 2
(2 - 1)
OFK Kostinbrod 2012
Bg3
25/03
2023
Kyustendil
2 - 0
(1 - 0)
Chavdar Etropole
Bg3
18/03
2023
Chavdar Etropole
1 - 0
(0 - 0)
CSKA II Sofia
Bg3
11/03
2023
Chavdar Etropole
0 - 1
(0 - 0)
CSKA 1948 Sofia III
Bg3
04/03
2023
Slivnishki Geroy
1 - 1
(0 - 1)
Chavdar Etropole
Bg3
25/02
2023
Chavdar Etropole
3 - 1
( - )
Botev Ihtiman
Bg3
22/02
2023
Slavia Sofia II
3 - 4
(2 - 0)
Chavdar Etropole
Bg3
18/02
2023
Levski Rakovski
1 - 2
(0 - 1)
Chavdar Etropole
Bg3
08/12
2022
Chavdar Etropole
1 - 0
(0 - 0)
Marek Dupnitsa
Bg3
04/12
2022
Chavdar Etropole
2 - 2
( - )
Septemvri Sofia II
Bg3
01/12
2022
Balkan Botevgrad
3 - 2
(0 - 1)
Chavdar Etropole
Bg3
27/11
2022
Spartak Varna
0 - 0
(0 - 0)
Chavdar Etropole
BgC
23/11
2022
Chavdar Etropole
6 - 0
(2 - 0)
Pirin Gotse Delchev
Bg3
19/11
2022
Chavdar Etropole
2 - 0
(2 - 0)
Pirin Blagoevgrad
BgC
12/11
2022
FK Bansko
0 - 3
( - )
Chavdar Etropole
Bg3
15/10
2022
CSKA 1948 Sofia III
1 - 2
( - )
Chavdar Etropole
Bg3
08/10
2022
Chavdar Etropole
0 - 1
( - )
Slivnishki Geroy
Bg3
30/09
2022
Botev Ihtiman
0 - 2
( - )
Chavdar Etropole
Bg3
25/09
2022
Chavdar Etropole
2 - 1
( - )
Levski Rakovski
Bg3
22/09
2022
Chavdar Etropole
1 - 0
(0 - 0)
Belasitsa Petrich
BgC
17/09
2022
Septemvri Sofia II
0 - 3
( - )
Chavdar Etropole
Bg3
10/09
2022
Chavdar Etropole
3 - 1
( - )
Balkan Botevgrad
Bg3
03/09
2022
Pirin Gotse Delchev
0 - 2
( - )
Chavdar Etropole
Bg3
31/08
2022
Spartak Peshtera
0 - 6
(0 - 3)
Chavdar Etropole
BgC
27/08
2022
Chavdar Etropole
2 - 0
( - )
FK Bansko
Bg3
24/08
2022
Botev Ihtiman
2 - 3
(1 - 2)
Chavdar Etropole
BgC
13/08
2022
Marek Dupnitsa
2 - 0
( - )
Chavdar Etropole
Bg3
10/08
2022
Chavdar Etropole
3 - 1
( - )
Balkan Botevgrad
BgC
06/08
2022
Chavdar Etropole
3 - 1
( - )
Slavia Sofia II
Bg3
Zwycięstwa
3
50%
Remisy
1
17%
Przegrane
2
33%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[21,3,5,29],"lg_-1_6":[3,1,2,6],"lg_693":[16,2,5,23],"lg_693_6":[3,1,2,6],"lg_307":[5,1,null,6],"lg_307_6":[5,1,null,6]}
VIH
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
Third League - South-West
Bulgarian Cup
25/03
2023
Vihren Sandanski
2 - 0
(0 - 0)
FK Bansko
Bg3
04/03
2023
Vihren Sandanski
4 - 1
(2 - 1)
Granit Vladaya
Bg3
18/02
2023
Vihren Sandanski
2 - 1
(2 - 1)
FK Septemvri Simitli
Bg3
27/11
2022
Vihren Sandanski
3 - 2
(2 - 2)
Levski Sofia II
Bg3
19/11
2022
Vihren Sandanski
1 - 4
(1 - 2)
Levski Sofia
BgC
05/11
2022
Vihren Sandanski
2 - 0
( - )
OFK Kostinbrod 2012
Bg3
22/10
2022
Vihren Sandanski
0 - 0
(0 - 0)
Kyustendil
Bg3
15/10
2022
Vihren Sandanski
2 - 0
(1 - 0)
FC Oborishte
Bg3
12/10
2022
Vihren Sandanski
3 - 2
(2 - 2)
CSKA II Sofia
Bg3
30/09
2022
Vihren Sandanski
1 - 1
( - )
Rilski Sportist
Bg3
22/09
2022
Vihren Sandanski
2 - 0
(0 - 0)
FK Sozopol
BgC
03/09
2022
Vihren Sandanski
5 - 0
( - )
Pirin Razlog
Bg3
13/08
2022
Vihren Sandanski
4 - 2
( - )
Nadezhda Dobroslavci
Bg3
Zwycięstwa
5
83%
Remisy
0
0%
Przegrane
1
17%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[10,2,1,13],"lg_-1_6":[5,0,1,6],"lg_693":[9,2,null,11],"lg_693_6":[5,1,null,6],"lg_307":[1,null,1,2],"lg_307_6":[1,null,1,2]}
CHA
mecze w roli gościa:
Wszystkie
Third League - South-West
Bulgarian Cup
25/03
2023
Kyustendil
2 - 0
(1 - 0)
Chavdar Etropole
Bg3
04/03
2023
Slivnishki Geroy
1 - 1
(0 - 1)
Chavdar Etropole
Bg3
22/02
2023
Slavia Sofia II
3 - 4
(2 - 0)
Chavdar Etropole
Bg3
18/02
2023
Levski Rakovski
1 - 2
(0 - 1)
Chavdar Etropole
Bg3
01/12
2022
Balkan Botevgrad
3 - 2
(0 - 1)
Chavdar Etropole
Bg3
27/11
2022
Spartak Varna
0 - 0
(0 - 0)
Chavdar Etropole
BgC
12/11
2022
FK Bansko
0 - 3
( - )
Chavdar Etropole
Bg3
15/10
2022
CSKA 1948 Sofia III
1 - 2
( - )
Chavdar Etropole
Bg3
30/09
2022
Botev Ihtiman
0 - 2
( - )
Chavdar Etropole
Bg3
17/09
2022
Septemvri Sofia II
0 - 3
( - )
Chavdar Etropole
Bg3
03/09
2022
Pirin Gotse Delchev
0 - 2
( - )
Chavdar Etropole
Bg3
31/08
2022
Spartak Peshtera
0 - 6
(0 - 3)
Chavdar Etropole
BgC
24/08
2022
Botev Ihtiman
2 - 3
(1 - 2)
Chavdar Etropole
BgC
13/08
2022
Marek Dupnitsa
2 - 0
( - )
Chavdar Etropole
Bg3
Zwycięstwa
2
33%
Remisy
2
33%
Przegrane
2
33%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[9,2,3,14],"lg_-1_6":[2,2,2,6],"lg_693":[7,1,3,11],"lg_693_6":[3,1,2,6],"lg_307":[2,1,null,3],"lg_307_6":[2,1,null,3]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
Vihren Sandanski
Rozegrane mecze:
26
Chavdar Etropole
Rozegrane mecze:
29
Bramki
(Strzelone/Stracone)
51
1.96
1.04
27
62
2.14
0.9
26
Pon./Pow.
1.5
4
22
15%
85%
6
23
21%
79%
2.5
12
14
46%
54%
13
16
45%
55%
3.5
16
10
62%
38%
18
11
62%
38%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
16
10
62%
38%
13
16
45%
55%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
8
18
31%
69%
12
17
41%
59%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
22
4
85%
15%
24
5
83%
17%
VIH
następne mecze
Trudność
CHA
Łatwo 1
Ciężko 5
Chavdar Etropole (G)
Bg3
12/04/2023
Marek Dupnitsa (G)
Bg3
22/04/2023
2
Slivnishki Geroy (G)
Bg3
29/04/2023
FK Bansko (G)
Bg3
06/05/2023
Vihren Sandanski (G)
Bg3
12/04/2023
FK Septemvri Simitli (G)
Bg3
22/04/2023
2
CSKA II Sofia (G)
Bg3
29/04/2023
Kyustendil (G)
Bg3
06/05/2023
Pokaż wszystkie
<
czerwca 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"5":"maja 2024","6":"czerwca 2024","7":"lipca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program