Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
13
Piłka nożna
Prognozy na dziś
589
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
Prognozy na jutro
444
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
1248
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
146
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
Top Europejski
4
Europejski
165
Amerykański
168
Afrykanin
78
Azjatycki
101
Australijski
40
Międzynarodowy
26
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
1
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
1
Ligue 1
1
Eredivisie
1
Liga Portugal
1
Brasileiro Série A
12
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
1
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
1
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
26
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Tenis
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Columbus Crew
36%
Prawdopodobieństwo wygranej
02/06/2024 00:30
COL - SEA,
00:30
Us1
DC United
45%
Prawdopodobieństwo wygranej
02/06/2024 01:30
DCU - TFC,
01:30
Us1
Inter Miami CF
41%
Prawdopodobieństwo wygranej
02/06/2024 01:30
INM - SLC,
01:30
Us1
New York Red Bulls
40%
Prawdopodobieństwo wygranej
02/06/2024 01:30
NYR - ORL,
01:30
Us1
Philadelphia Union
42%
Prawdopodobieństwo wygranej
02/06/2024 01:30
PHI - MTL,
01:30
Us1
Nashville SC
57%
Prawdopodobieństwo wygranej
02/06/2024 02:30
NAS - NER,
02:30
Us1
Minnesota United
57%
Prawdopodobieństwo wygranej
02/06/2024 02:30
MIN - SKC,
02:30
Us1
Los Angeles Galaxy
44%
Prawdopodobieństwo wygranej
02/06/2024 02:30
CHI - LAG,
02:30
Us1
Pachuca CF
39%
Prawdopodobieństwo remisu
02/06/2024 03:15
PAC - COL,
03:15
CNL
Real Salt Lake
44%
Prawdopodobieństwo wygranej
02/06/2024 03:30
RSL - AUS,
03:30
Us1
Vancouver Whitecaps
37%
Prawdopodobieństwo remisu
02/06/2024 04:30
VAN - CLR,
04:30
Us1
Los Angeles FC
55%
Prawdopodobieństwo wygranej
02/06/2024 04:30
LAF - DAL,
04:30
Us1
Portland Timbers
36%
Prawdopodobieństwo wygranej
02/06/2024 04:30
POT - HOU,
04:30
Us1
IF Elfsborg
41%
Prawdopodobieństwo wygranej
01/06/2024 15:00
GOT - ELF,
15:00
Se1
Malmö FF
65%
Prawdopodobieństwo wygranej
01/06/2024 15:00
BRO - MAL,
15:00
Se1
SK Brann
54%
Prawdopodobieństwo wygranej
01/06/2024 18:00
HAM - BRA,
18:00
No1
Real Madrid
39%
Prawdopodobieństwo remisu
01/06/2024 21:00
BVB - RMA,
21:00
UCL
Vitória
45%
Prawdopodobieństwo remisu
01/06/2024 21:00
VIT - ACG,
21:00
Br1
Grêmio
37%
Prawdopodobieństwo remisu
01/06/2024 21:00
GRE - RBB,
21:00
Br1
Botafogo
38%
Prawdopodobieństwo wygranej
02/06/2024 02:00
CTH - BOT,
02:00
Br1
Kashima Antlers
51%
Prawdopodobieństwo wygranej
01/06/2024 08:00
KAS - YOM,
08:00
Jp1
Machida Zelvia
60%
Prawdopodobieństwo wygranej
01/06/2024 08:00
MAC - ALN,
08:00
Jp1
Gamba Osaka
57%
Prawdopodobieństwo wygranej
01/06/2024 08:00
SHO - GAM,
08:00
Jp1
Vissel Kobe
41%
Prawdopodobieństwo wygranej
01/06/2024 09:00
URD - VIK,
09:00
Jp1
Cerezo Osaka
49%
Prawdopodobieństwo wygranej
01/06/2024 12:00
KYO - CEO,
12:00
Jp1
Sanfrecce
44%
Prawdopodobieństwo wygranej
01/06/2024 07:00
SAN - JUB,
07:00
Jp1
json_m
Prognoza
Uni Minsk
-
Traktor Minsk
W
W
W
W
L
L
28/08/2022 19:00 GMT
1
2 - 1
FT
W
W
D
W
L
W
Białoruś Second League
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Podwójna
Handicap
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 18, Group Minsk
By3
Uni Minsk
Traktor Minsk
28/08/2022 19:00
43
18
40
1
1
-
0
1 - 0
2.00
-
-
-
-
FT
2 - 1
(0 - 1)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 18, Group Minsk
By3
Uni Minsk
Traktor Minsk
28/08/2022 19:00
60
40
Pon.
2.00
1 - 0
2.00
-
-
-
FT
2 - 1
(0 - 1)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 18, Group Minsk
By3
Uni Minsk
Traktor Minsk
28/08/2022 19:00
16
56
28
X
-
FT
2 - 1
(0 - 1)
Gospodarze - Goście
Prawdopodobieństwo PT/CT %
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 18, Group Minsk
By3
Uni Minsk
Traktor Minsk
28/08/2022 19:00
24%
X
1
1
-
0
1 - 0
-
FT
2 - 1
(0 - 1)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 18, Group Minsk
By3
Uni Minsk
Traktor Minsk
28/08/2022 19:00
87
13
Nie
1
-
0
1 - 0
2.00
-
-
-
FT
2 - 1
(0 - 1)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 18, Group Minsk
By3
Uni Minsk
Traktor Minsk
28/08/2022 19:00
83%
12
1
-
0
1 - 0
2.00
-
FT
2 - 1
(0 - 1)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 18, Group Minsk
By3
Uni Minsk
Traktor Minsk
28/08/2022 19:00
43%
Gospodarze -0.5
1
-
0
1 - 0
2.00
-
FT
2 - 1
(0 - 1)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 18, Group Minsk
By3
Uni Minsk
Traktor Minsk
28/08/2022 19:00
1
-
0
1 - 0
2.00
FT
2 - 1
(0 - 1)
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
05/06
2022
Traktor Minsk
1 - 3
( - )
Uni Minsk
By3
1
100%
Remisy
0
0%
0
0%
{"lg_-1":[1,0,0,1],"lg_-1_6":[1,0,0,1],"lg_373":[1,null,null,1],"lg_373_6":[1,null,null,1]}
Klasyfikacja 28/08/2022
Group Minsk
Group Minsk
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FK Krumkachy
29
11
9
2
0
32
5
27
2
Uni Minsk
24
11
8
0
3
25
13
12
3
Traktor Minsk
23
12
7
2
3
37
15
22
4
Energetik-BGATU
18
12
5
3
4
28
21
7
5
Torpedo Minsk
18
10
5
3
2
15
11
4
6
BGU Minsk
13
12
4
1
7
14
18
-4
7
SDJuShOR-3
9
12
3
0
9
15
39
-24
8
Urozhaynaya
8
11
2
2
7
10
18
-8
9
Serebryanka
4
11
1
1
9
12
48
-36
Play-off 1/8-finals
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Zhodino Yuzhnoe
33
12
11
0
1
71
8
63
2
Viktoriya Maryina Horka
27
12
9
0
3
49
12
37
3
FK Kolos
23
11
7
2
2
43
20
23
4
Livadija
19
11
6
1
4
40
18
22
5
Falko Cherkassy
13
11
4
1
6
24
24
0
6
Viliya Vileyka
9
12
2
3
7
24
34
-10
7
FK Krupki
6
11
2
0
9
22
86
-64
8
Berezino
4
12
1
1
10
9
80
-71
Next round
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Partizan Salihorsk
33
12
11
0
1
44
5
39
2
Bobovnya
28
12
9
1
2
35
9
26
3
Neman Stolbtsy
22
12
7
1
4
29
21
8
4
Starye Dorogi
21
12
6
3
3
25
23
2
5
FK Kletsk
14
12
4
2
6
25
31
-6
6
FS Respect
8
12
2
2
8
10
28
-18
7
FK Uzda
7
12
2
1
9
14
38
-24
8
FK Slutsk-2
5
12
1
2
9
9
36
-27
Next round
Group Mogilev Region
Group Mogilev Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Gorki
24
10
8
0
2
60
7
53
2
FK Krasnopole
23
10
7
2
1
31
9
22
3
Spartak Shklov
22
10
7
1
2
34
18
16
4
Servolyuks
21
10
7
0
3
35
13
22
5
Sozh Krichev
11
10
3
2
5
15
31
-16
6
Kirovsk
7
10
2
1
7
13
65
-52
7
Niva Chavusy
5
10
1
2
7
10
27
-17
8
Zarya Krugloe
2
10
0
2
8
4
32
-28
Play-off 1/8-finals
Group Brest Region East
Group Brest Region East
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
36
12
12
0
0
93
10
83
2
Pripyat Olshany
31
13
10
1
2
58
23
35
3
FK Luninets
19
12
6
1
5
39
21
18
4
Nadezhda Gorodishche
19
12
6
1
5
22
29
-7
5
FK Ivanovo
12
13
3
3
7
18
43
-25
6
DUSSH Stolin
5
12
1
2
9
15
68
-53
7
Granit Mikashevichi
3
12
1
0
11
14
62
-48
Championship Play-off
Group Brest Region West
Group Brest Region West
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Niva Dolbizno
33
11
11
0
0
68
6
62
2
Ivatsevichi
19
10
6
1
3
26
15
11
3
FK Vysokoe
14
11
4
2
5
20
29
-9
4
FK Drohichyn
11
10
3
2
5
18
41
-23
5
Krechet Bereza
10
10
3
1
6
10
30
-20
6
FK Kobrin
3
10
1
0
9
10
33
-23
7
Dinamo Brest Malorita
0
0
0
0
0
0
0
0
Championship Play-off
Group Gomel Region
Group Gomel Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Bumprom
36
13
12
0
1
108
9
99
2
GOLHU Gomel
30
13
10
0
3
60
8
52
3
MNPZ Mozyr
27
13
9
0
4
49
21
28
4
Svetlogorsk
25
12
8
1
3
38
17
21
5
Vertikal Kalinkovichi
22
13
7
1
5
37
30
7
6
FK Zhlobin
16
13
5
1
7
29
31
-2
7
DUSSH-2 Rechitsa
15
13
5
0
8
29
29
0
8
Iput DYuSSh
13
13
4
1
8
24
67
-43
9
Vetka DYuSSh
5
12
1
2
9
8
59
-51
10
Dnepr Rogachev
0
13
0
0
13
5
116
-111
Play-off 1/8-finals
Group Grodno Region
Group Grodno Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
32
13
10
2
1
41
17
24
2
FK Svislach
26
13
8
2
3
46
23
23
3
FK Slonim Siti
23
13
7
2
4
28
17
11
4
FK Shchuchyn
21
13
6
3
4
24
16
8
5
Smena Volkovysk
20
13
5
5
3
34
19
15
6
FSK Grodnensky
18
13
5
3
5
24
36
-12
7
FSK Dyatlovo
14
13
4
2
7
22
33
-11
8
Neman Mosty
12
13
3
3
7
20
33
-13
9
Chayka Zelva
9
13
2
3
8
16
39
-23
10
Fakel Novogrudok
6
13
1
3
9
14
36
-22
Play-off 1/8-finals
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Veles 2020
36
13
12
0
1
70
13
57
2
Gazovik Vitebsk
32
13
10
2
1
42
10
32
3
FK Miory
29
13
9
2
2
45
21
24
4
Gorodok lions
26
13
8
2
3
52
26
26
5
DYuSSh Orsha
15
13
4
3
6
15
26
-11
6
FC Polotsk
13
13
3
4
6
32
40
-8
7
Postavy
13
13
3
4
6
20
41
-21
8
FK Lepel
10
13
3
1
9
19
57
-38
9
FK Senno
6
13
1
3
9
17
42
-25
10
Niva Tolochin
4
13
1
1
11
13
49
-36
Play-off 1/8-finals
Brest Region Promotion Group
Brest Region Promotion Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
UNI
meczy
Wszystkie
Second League
Belarusian Cup
14/08
2022
Uni Minsk
1 - 0
(1 - 0)
SDJuShOR-3
By3
04/08
2022
Energetik-BGATU
0 - 4
( - )
Uni Minsk
By3
31/07
2022
BGU Minsk
0 - 1
( - )
Uni Minsk
By3
03/07
2022
Serebryanka
1 - 5
( - )
Uni Minsk
By3
25/06
2022
Uni Minsk
1 - 2
( - )
Torpedo Minsk
By3
18/06
2022
FK Krumkachy
4 - 1
( - )
Uni Minsk
By3
12/06
2022
Uni Minsk
1 - 0
( - )
Urozhaynaya
By3
05/06
2022
Traktor Minsk
1 - 3
( - )
Uni Minsk
By3
28/05
2022
Uni Minsk
0 - 4
(0 - 2)
Naftan Novopolotsk
ByC
04/05
2022
SDJuShOR-3
0 - 4
(0 - 2)
Uni Minsk
By3
21/04
2022
Uni Minsk
0 - 3
( - )
Energetik-BGATU
By3
17/04
2022
Uni Minsk
4 - 2
( - )
BGU Minsk
By3
Zwycięstwa
4
67%
Remisy
0
0%
Przegrane
2
33%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[8,0,4,12],"lg_-1_6":[4,0,2,6],"lg_373":[8,null,3,11],"lg_373_6":[4,null,2,6],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
TRA
meczy
Wszystkie
19/08
2022
Traktor Minsk
6 - 1
(3 - 0)
Serebryanka
By3
13/08
2022
Torpedo Minsk
0 - 4
(0 - 3)
Traktor Minsk
By3
05/08
2022
Traktor Minsk
2 - 2
(0 - 0)
FK Krumkachy
By3
30/07
2022
Urozhaynaya
0 - 1
(0 - 1)
Traktor Minsk
By3
03/07
2022
Traktor Minsk
0 - 1
(0 - 0)
BGU Minsk
By3
19/06
2022
Traktor Minsk
8 - 1
( - )
SDJuShOR-3
By3
10/06
2022
Energetik-BGATU
3 - 4
( - )
Traktor Minsk
By3
05/06
2022
Traktor Minsk
1 - 3
( - )
Uni Minsk
By3
26/05
2022
Traktor Minsk
1 - 1
( - )
Torpedo Minsk
By3
22/05
2022
Serebryanka
1 - 5
( - )
Traktor Minsk
By3
23/04
2022
FK Krumkachy
2 - 0
(0 - 0)
Traktor Minsk
By3
17/04
2022
Traktor Minsk
5 - 0
( - )
Urozhaynaya
By3
Zwycięstwa
4
67%
Remisy
1
17%
Przegrane
1
17%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[7,2,3,12],"lg_-1_6":[4,1,1,6],"lg_373":[7,2,3,12],"lg_373_6":[4,1,1,6]}
UNI
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
Second League
Belarusian Cup
14/08
2022
Uni Minsk
1 - 0
(1 - 0)
SDJuShOR-3
By3
25/06
2022
Uni Minsk
1 - 2
( - )
Torpedo Minsk
By3
12/06
2022
Uni Minsk
1 - 0
( - )
Urozhaynaya
By3
28/05
2022
Uni Minsk
0 - 4
(0 - 2)
Naftan Novopolotsk
ByC
21/04
2022
Uni Minsk
0 - 3
( - )
Energetik-BGATU
By3
17/04
2022
Uni Minsk
4 - 2
( - )
BGU Minsk
By3
Zwycięstwa
3
50%
Remisy
0
0%
Przegrane
3
50%
{"lg_-1":[3,0,3,6],"lg_-1_6":[3,0,3,6],"lg_373":[3,null,2,5],"lg_373_6":[3,null,2,5],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
TRA
mecze w roli gościa:
Wszystkie
13/08
2022
Torpedo Minsk
0 - 4
(0 - 3)
Traktor Minsk
By3
30/07
2022
Urozhaynaya
0 - 1
(0 - 1)
Traktor Minsk
By3
10/06
2022
Energetik-BGATU
3 - 4
( - )
Traktor Minsk
By3
22/05
2022
Serebryanka
1 - 5
( - )
Traktor Minsk
By3
23/04
2022
FK Krumkachy
2 - 0
(0 - 0)
Traktor Minsk
By3
Zwycięstwa
4
80%
Remisy
0
0%
Przegrane
1
20%
{"lg_-1":[4,0,1,5],"lg_-1_6":[4,0,1,5],"lg_373":[4,null,1,5],"lg_373_6":[4,null,1,5]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
Uni Minsk
Rozegrane mecze:
12
Traktor Minsk
Rozegrane mecze:
12
Bramki
(Strzelone/Stracone)
25
2.08
1.42
17
37
3.08
1.25
15
Pon./Pow.
1.5
3
9
25%
75%
2
10
17%
83%
2.5
3
9
25%
75%
4
8
33%
67%
3.5
5
7
42%
58%
4
8
33%
67%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
5
7
42%
58%
7
5
58%
42%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
5
7
42%
58%
3
9
25%
75%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
10
2
83%
17%
10
2
83%
17%
UNI
następne mecze
Trudność
TRA
Łatwo 1
Ciężko 5
Traktor Minsk (G)
By3
28/08/2022
Urozhaynaya (G)
By3
03/09/2022
FK Krumkachy (G)
By3
11/09/2022
4
Torpedo Minsk (G)
By3
18/09/2022
1
Serebryanka (G)
By3
25/09/2022
Partizan Salihorsk (G)
By3
01/10/2022
Uni Minsk (G)
By3
28/08/2022
Energetik-BGATU (G)
By3
04/09/2022
1
SDJuShOR-3 (G)
By3
08/09/2022
BGU Minsk (G)
By3
25/09/2022
2
Partizan Salihorsk (G)
By3
08/10/2022
Pokaż wszystkie
<
maja 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"5":"maja 2024","6":"czerwca 2024","7":"lipca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program