Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
13
Piłka nożna
Prognozy na dziś
35
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
Prognozy na jutro
64
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
278
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
674
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
14
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
Top Europejski
Europejski
110
Amerykański
116
Afrykanin
15
Azjatycki
67
Australijski
38
Międzynarodowy
4
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
EURO 2024
2
Copa America
4
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Brasileiro Série A
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
6
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
EURO 2024
2
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
4
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Tenis
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
json_m
Prognoza
Torpedo Vladimir
-
Zenit-2
8°C
W
W
W
L
L
L
16/04/2022 15:00 GMT
1
2 - 1
FT
L
W
W
L
L
D
Rosja Division 2 - Zachód
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Handicap
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 25, Relegation Group
Ru3
Torpedo Vladimir
Zenit-2
16/04/2022 15:00
50
21
29
1
3
-
1
3 - 1
3.30
8°
-
-
-
-
FT
2 - 1
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 25, Relegation Group
Ru3
Torpedo Vladimir
Zenit-2
16/04/2022 15:00
34
66
Pow.
3.30
3 - 1
3.30
8°
-
-
-
FT
2 - 1
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 25, Relegation Group
Ru3
Torpedo Vladimir
Zenit-2
16/04/2022 15:00
39
32
29
1
8°
-
FT
2 - 1
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prawdopodobieństwo PT/CT %
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 25, Relegation Group
Ru3
Torpedo Vladimir
Zenit-2
16/04/2022 15:00
20%
1
1
3
-
1
3 - 1
8°
-
FT
2 - 1
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 25, Relegation Group
Ru3
Torpedo Vladimir
Zenit-2
16/04/2022 15:00
35
65
Tak
3
-
1
3 - 1
3.30
8°
-
-
-
FT
2 - 1
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 25, Relegation Group
Ru3
Torpedo Vladimir
Zenit-2
16/04/2022 15:00
79%
12
3
-
1
3 - 1
3.30
8°
-
FT
2 - 1
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 25, Relegation Group
Ru3
Torpedo Vladimir
Zenit-2
16/04/2022 15:00
35%
Gospodarze -1
3
-
1
3 - 1
3.30
8°
-
FT
2 - 1
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 25, Relegation Group
Ru3
Torpedo Vladimir
Zenit-2
16/04/2022 15:00
3
-
1
3 - 1
3.30
8°
FT
2 - 1
(1 - 0)
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
Division 2 - West
Kubok
18/05
2021
Zenit-2
3 - 0
(0 - 0)
Torpedo Vladimir
Ru3
29/08
2020
Torpedo Vladimir
1 - 1
(1 - 0)
Zenit-2
Ru3
26/10
2019
Zenit-2
1 - 1
(1 - 0)
Torpedo Vladimir
Ru3
01/08
2019
Torpedo Vladimir
2 - 1
(1 - 1)
Zenit-2
Ru3
05/06
2015
Zenit-2
5 - 2
( - )
Torpedo Vladimir
Ru3
12/07
2014
Torpedo Vladimir
2 - 1
( - )
Zenit-2
Ru3
16/05
2014
Torpedo Vladimir
0 - 0
( - )
Zenit-2
Ru3
04/08
2013
Zenit-2
1 - 6
( - )
Torpedo Vladimir
Ru3
30/09
2008
Torpedo Vladimir
3 - 0
( - )
Zenit-2
Ru3
21/06
2008
Zenit-2
0 - 4
( - )
Torpedo Vladimir
Ru3
22/08
2007
Zenit-2
0 - 0
( - )
Torpedo Vladimir
Ru3
22/05
2007
Torpedo Vladimir
1 - 0
( - )
Zenit-2
Ru3
19/10
2006
Torpedo Vladimir
1 - 0
( - )
Zenit-2
Ru3
11/07
2006
Zenit-2
2 - 1
( - )
Torpedo Vladimir
Ru3
21/06
2006
Zenit-2
2 - 2
( - )
Torpedo Vladimir
RuC
08/08
2005
Torpedo Vladimir
3 - 2
( - )
Zenit-2
Ru3
08/05
2005
Zenit-2
3 - 0
( - )
Torpedo Vladimir
Ru3
20/09
2004
Torpedo Vladimir
2 - 0
( - )
Zenit-2
Ru3
20/06
2004
Zenit-2
1 - 2
( - )
Torpedo Vladimir
Ru3
26/10
2003
Torpedo Vladimir
2 - 1
( - )
Zenit-2
Ru3
20/07
2003
Zenit-2
2 - 1
( - )
Torpedo Vladimir
Ru3
29/09
2002
Torpedo Vladimir
0 - 0
( - )
Zenit-2
Ru3
24/06
2002
Zenit-2
2 - 1
( - )
Torpedo Vladimir
Ru3
13/10
2001
Zenit-2
2 - 3
( - )
Torpedo Vladimir
Ru3
11/07
2001
Torpedo Vladimir
0 - 1
( - )
Zenit-2
Ru3
Torpedo Vladimir
2
33%
Remisy
2
33%
Zenit-2
2
33%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[12,6,7,25],"lg_-1_6":[2,2,2,6],"lg_279":[12,5,7,24],"lg_279_6":[2,2,2,6],"lg_335":[null,1,null,1],"lg_335_6":[null,1,null,1]}
Klasyfikacja 16/04/2022
Group 1
Group 1
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FC Tver
41
18
12
5
1
32
14
18
2
FK Leningradets
40
18
12
4
2
42
17
25
3
Krasava Odintsovo
31
18
9
4
5
28
14
14
4
Dynamo Petersburg
28
18
8
4
6
25
22
3
5
Zvezda SPb
26
18
8
2
8
26
23
3
6
Kairat Moskva
23
18
6
5
7
23
28
-5
7
Zenit-2
19
18
5
4
9
25
40
-15
8
Luki-Energiya
15
18
4
3
11
16
36
-20
9
Baltika-BFU
14
18
4
2
12
17
27
-10
10
FK Chita
13
18
2
7
9
14
27
-13
11
FK Smolensk
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Relegation Group
Group 2
Group 2
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Shinnik Yaroslavl
52
20
17
1
2
38
8
30
2
Dynamo-2 Moscow
38
20
10
8
2
40
17
23
3
Kazanka Moscow
31
20
9
4
7
25
17
8
4
FK Yenisey-2
30
20
9
3
8
24
27
-3
5
FK Murom
28
20
7
7
6
26
18
8
6
Volna Nizhegorodskaya
28
20
8
4
8
28
31
-3
7
Olimp-Dolgiye Prudy-2
26
20
7
5
8
27
24
3
8
Khimik Dzerzhinsk
21
20
5
6
9
18
36
-18
9
Torpedo Vladimir
18
20
5
3
12
16
35
-19
10
Znamya Truda
16
20
5
4
11
25
32
-7
11
FC Chertanovo
15
21
4
3
14
16
46
-30
Promotion
Relegation Group
Promotion Group
Promotion Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Krasava Odintsovo
4
2
1
1
0
5
2
3
2
Shinnik Yaroslavl
4
2
1
1
0
3
2
1
3
Kairat Moskva
3
1
1
0
0
4
1
3
4
FK Murom
3
1
1
0
0
2
0
2
5
Zvezda SPb
3
1
1
0
0
2
1
1
6
Dynamo Petersburg
3
2
1
0
1
2
2
0
7
FC Tver
1
1
0
1
0
2
2
0
8
Kazanka Moscow
1
2
0
1
1
2
3
-1
9
Dynamo-2 Moscow
0
1
0
0
1
1
2
-1
10
FK Leningradets
0
1
0
0
1
0
2
-2
11
Volna Nizhegorodskaya
0
1
0
0
1
1
4
-3
12
FK Yenisey-2
0
1
0
0
1
1
4
-3
Promotion
Relegation Group
Relegation Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Znamya Truda
3
1
1
0
0
4
0
4
2
Luki-Energiya
3
1
1
0
0
4
1
3
3
Torpedo Vladimir
3
1
1
0
0
1
0
1
4
FC Chertanovo
1
1
0
1
0
0
0
0
5
Baltika-BFU
1
1
0
1
0
0
0
0
6
Olimp-Dolgiye Prudy-2
0
0
0
0
0
0
0
0
7
FK Chita
0
1
0
0
1
0
1
-1
8
Khimik Dzerzhinsk
0
1
0
0
1
1
4
-3
9
Zenit-2
0
1
0
0
1
0
4
-4
Relegation
TOR
meczy
Wszystkie
Division 2 - West
Kubok
10/04
2022
Torpedo Vladimir
1 - 0
(1 - 0)
FK Chita
Ru3
14/11
2021
Znamya Truda
0 - 1
(0 - 1)
Torpedo Vladimir
Ru3
10/11
2021
Torpedo Vladimir
3 - 0
(2 - 0)
Volna Nizhegorodskaya
Ru3
04/11
2021
FK Murom
1 - 0
(1 - 0)
Torpedo Vladimir
Ru3
31/10
2021
Torpedo Vladimir
1 - 2
(1 - 2)
Dynamo-2 Moscow
Ru3
26/10
2021
Kazanka Moscow
7 - 1
(2 - 1)
Torpedo Vladimir
Ru3
14/10
2021
Torpedo Vladimir
0 - 3
(0 - 2)
Olimp-Dolgiye Prudy-2
Ru3
10/10
2021
Khimik Dzerzhinsk
0 - 0
(0 - 0)
Torpedo Vladimir
Ru3
04/10
2021
Torpedo Vladimir
1 - 3
(0 - 2)
FC Chertanovo
Ru3
30/09
2021
FK Yenisey-2
3 - 0
(0 - 0)
Torpedo Vladimir
Ru3
26/09
2021
Torpedo Vladimir
0 - 2
(0 - 1)
Shinnik Yaroslavl
Ru3
23/09
2021
Torpedo Vladimir
0 - 2
(0 - 2)
FK Ural
RuC
18/09
2021
Volna Nizhegorodskaya
0 - 1
(0 - 0)
Torpedo Vladimir
Ru3
14/09
2021
Torpedo Vladimir
2 - 1
(1 - 1)
FK Murom
Ru3
10/09
2021
Dynamo-2 Moscow
2 - 0
(0 - 0)
Torpedo Vladimir
Ru3
04/09
2021
Torpedo Vladimir
0 - 2
(0 - 0)
Kazanka Moscow
Ru3
25/08
2021
Torpedo Vladimir
0 - 1
(0 - 0)
KAMAZ N. Chelny
RuC
20/08
2021
Olimp-Dolgiye Prudy-2
3 - 1
(1 - 1)
Torpedo Vladimir
Ru3
15/08
2021
Torpedo Vladimir
1 - 1
(1 - 0)
Khimik Dzerzhinsk
Ru3
11/08
2021
Volna Nizhegorodskaya
0 - 2
(0 - 2)
Torpedo Vladimir
RuC
07/08
2021
FC Chertanovo
0 - 3
( - )
Torpedo Vladimir
Ru3
01/08
2021
Torpedo Vladimir
0 - 0
(0 - 0)
FK Yenisey-2
Ru3
28/07
2021
Rodina Moscow
2 - 3
(1 - 2)
Torpedo Vladimir
RuC
24/07
2021
Shinnik Yaroslavl
1 - 0
(0 - 0)
Torpedo Vladimir
Ru3
18/07
2021
Torpedo Vladimir
1 - 4
(1 - 1)
Znamya Truda
Ru3
14/07
2021
Torpedo Vladimir
2 - 0
(1 - 0)
FK Murom
RuC
Zwycięstwa
3
50%
Remisy
0
0%
Przegrane
3
50%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[9,3,14,26],"lg_-1_6":[3,0,3,6],"lg_279":[6,3,12,21],"lg_279_6":[3,null,3,6],"lg_335":[3,null,2,5],"lg_335_6":[3,null,2,5]}
ZEN
meczy
Wszystkie
10/04
2022
Zenit-2
0 - 4
(0 - 2)
Znamya Truda
Ru3
04/04
2022
FC Chertanovo
0 - 8
(0 - 2)
Zenit-2
Ru3
14/11
2021
Zenit-2
5 - 3
(3 - 0)
Luki-Energiya
Ru3
10/11
2021
Baltika-BFU
2 - 1
(0 - 0)
Zenit-2
Ru3
31/10
2021
FK Leningradets
7 - 1
(1 - 0)
Zenit-2
Ru3
25/10
2021
Zenit-2
1 - 1
(0 - 1)
FC Tver
Ru3
19/10
2021
FK Chita
1 - 0
(0 - 0)
Zenit-2
Ru3
14/10
2021
Zenit-2
1 - 0
(0 - 0)
Krasava Odintsovo
Ru3
10/10
2021
Kairat Moskva
3 - 0
(1 - 0)
Zenit-2
Ru3
04/10
2021
Zenit-2
1 - 2
(0 - 0)
Dynamo Petersburg
Ru3
30/09
2021
Zvezda SPb
3 - 0
(2 - 0)
Zenit-2
Ru3
18/09
2021
Zenit-2
2 - 1
(1 - 1)
Baltika-BFU
Ru3
10/09
2021
Zenit-2
1 - 1
(0 - 0)
FK Leningradets
Ru3
04/09
2021
FC Tver
2 - 2
(1 - 1)
Zenit-2
Ru3
28/08
2021
Zenit-2
4 - 0
(1 - 0)
FK Chita
Ru3
21/08
2021
Krasava Odintsovo
6 - 0
(1 - 0)
Zenit-2
Ru3
15/08
2021
Zenit-2
1 - 2
(0 - 1)
Kairat Moskva
Ru3
07/08
2021
Dynamo Petersburg
2 - 0
(1 - 0)
Zenit-2
Ru3
01/08
2021
Zenit-2
2 - 1
(1 - 0)
Zvezda SPb
Ru3
18/07
2021
Luki-Energiya
3 - 3
(3 - 2)
Zenit-2
Ru3
Zwycięstwa
2
33%
Remisy
1
17%
Przegrane
3
50%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[6,4,10,20],"lg_-1_6":[2,1,3,6],"lg_279":[6,4,10,20],"lg_279_6":[2,1,3,6]}
TOR
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
Division 2 - West
Kubok
10/04
2022
Torpedo Vladimir
1 - 0
(1 - 0)
FK Chita
Ru3
10/11
2021
Torpedo Vladimir
3 - 0
(2 - 0)
Volna Nizhegorodskaya
Ru3
31/10
2021
Torpedo Vladimir
1 - 2
(1 - 2)
Dynamo-2 Moscow
Ru3
14/10
2021
Torpedo Vladimir
0 - 3
(0 - 2)
Olimp-Dolgiye Prudy-2
Ru3
04/10
2021
Torpedo Vladimir
1 - 3
(0 - 2)
FC Chertanovo
Ru3
26/09
2021
Torpedo Vladimir
0 - 2
(0 - 1)
Shinnik Yaroslavl
Ru3
23/09
2021
Torpedo Vladimir
0 - 2
(0 - 2)
FK Ural
RuC
14/09
2021
Torpedo Vladimir
2 - 1
(1 - 1)
FK Murom
Ru3
04/09
2021
Torpedo Vladimir
0 - 2
(0 - 0)
Kazanka Moscow
Ru3
25/08
2021
Torpedo Vladimir
0 - 1
(0 - 0)
KAMAZ N. Chelny
RuC
15/08
2021
Torpedo Vladimir
1 - 1
(1 - 0)
Khimik Dzerzhinsk
Ru3
01/08
2021
Torpedo Vladimir
0 - 0
(0 - 0)
FK Yenisey-2
Ru3
18/07
2021
Torpedo Vladimir
1 - 4
(1 - 1)
Znamya Truda
Ru3
14/07
2021
Torpedo Vladimir
2 - 0
(1 - 0)
FK Murom
RuC
Zwycięstwa
2
33%
Remisy
0
0%
Przegrane
4
67%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[4,2,8,14],"lg_-1_6":[2,0,4,6],"lg_279":[3,2,6,11],"lg_279_6":[2,null,4,6],"lg_335":[1,null,2,3],"lg_335_6":[1,null,2,3]}
ZEN
mecze w roli gościa:
Wszystkie
04/04
2022
FC Chertanovo
0 - 8
(0 - 2)
Zenit-2
Ru3
10/11
2021
Baltika-BFU
2 - 1
(0 - 0)
Zenit-2
Ru3
31/10
2021
FK Leningradets
7 - 1
(1 - 0)
Zenit-2
Ru3
19/10
2021
FK Chita
1 - 0
(0 - 0)
Zenit-2
Ru3
10/10
2021
Kairat Moskva
3 - 0
(1 - 0)
Zenit-2
Ru3
30/09
2021
Zvezda SPb
3 - 0
(2 - 0)
Zenit-2
Ru3
04/09
2021
FC Tver
2 - 2
(1 - 1)
Zenit-2
Ru3
21/08
2021
Krasava Odintsovo
6 - 0
(1 - 0)
Zenit-2
Ru3
07/08
2021
Dynamo Petersburg
2 - 0
(1 - 0)
Zenit-2
Ru3
18/07
2021
Luki-Energiya
3 - 3
(3 - 2)
Zenit-2
Ru3
Zwycięstwa
1
17%
Remisy
0
0%
Przegrane
5
83%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[1,2,7,10],"lg_-1_6":[1,0,5,6],"lg_279":[1,2,7,10],"lg_279_6":[1,null,5,6]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
Torpedo Vladimir
Rozegrane mecze:
26
Zenit-2
Rozegrane mecze:
20
Bramki
(Strzelone/Stracone)
24
0.92
1.54
40
33
1.65
2.2
44
Pon./Pow.
1.5
8
18
31%
69%
2
18
10%
90%
2.5
15
11
58%
42%
5
15
25%
75%
3.5
21
5
81%
19%
12
8
60%
40%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
8
18
31%
69%
11
9
55%
45%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
9
17
35%
65%
3
17
15%
85%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
15
11
58%
42%
14
6
70%
30%
TOR
następne mecze
Trudność
ZEN
Łatwo 1
Ciężko 5
Zenit-2 (G)
Ru3
16/04/2022
4
Baltika-BFU (G)
Ru3
24/04/2022
2
Luki-Energiya (G)
Ru3
30/04/2022
1
FK Chita (G)
Ru3
14/05/2022
2
Zenit-2 (G)
Ru3
22/05/2022
4
Baltika-BFU (G)
Ru3
28/05/2022
2
Torpedo Vladimir (G)
Ru3
16/04/2022
4
Khimik Dzerzhinsk (G)
Ru3
24/04/2022
1
Olimp-Dolgiye Prudy-2 (G)
Ru3
30/04/2022
4
FC Chertanovo (G)
Ru3
08/05/2022
2
Znamya Truda (G)
Ru3
14/05/2022
3
Torpedo Vladimir (G)
Ru3
22/05/2022
4
Pokaż wszystkie
<
lipca 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"6":"czerwca 2024","7":"lipca 2024","8":"sierpnia 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program