Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
14
Piłka nożna
Prognozy na dziś
233
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na żywo
Prognozy na jutro
116
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na weekend
1468
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Wszystkie prognozy
2284
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Top Prognozy
Wartości
70
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
31
Top Europejski
67
Europejski
582
Amerykański
179
Afrykanin
32
Azjatycki
147
Australijski
44
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
1
Liga Europy
2
UEFA Europa Conference League
2
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
7
Szkocka Premiership
7
Saudyjska Pro Liga
9
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
1
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
1
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
4
Europa
[+]
Liga Mistrzów
1
Liga Europy
2
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
2
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
10
Copa Sudamericana
10
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Sacramento Republic
40%
Prawdopodobieństwo wygranej
08/05/2024 04:30
SAR - MOB,
04:30
UsC
Charleston Battery
47%
Prawdopodobieństwo wygranej
09/05/2024 01:00
CHA - TOR,
01:00
UsC
Phoenix Rising
41%
Prawdopodobieństwo wygranej
09/05/2024 01:00
NOR - PRI,
01:00
UsC
Indy Eleven
42%
Prawdopodobieństwo wygranej
09/05/2024 01:00
INE - SAN,
01:00
UsC
CS Switchbacks
42%
Prawdopodobieństwo remisu
09/05/2024 01:30
NEW - CSS,
01:30
UsC
Birmingham Legion
36%
Prawdopodobieństwo wygranej
09/05/2024 01:30
TBR - BIR,
01:30
UsC
Sporting Kansas City
40%
Prawdopodobieństwo wygranej
09/05/2024 02:00
UNI - SKC,
02:00
UsC
Real Salt Lake
40%
Prawdopodobieństwo remisu
09/05/2024 03:00
NMU - RSL,
03:00
UsC
Louisville City
41%
Prawdopodobieństwo remisu
09/05/2024 04:30
SEA - LOC,
04:30
UsC
Las Vegas Lights
45%
Prawdopodobieństwo remisu
09/05/2024 04:30
LVL - LAF,
04:30
UsC
Peterborough
36%
Prawdopodobieństwo remisu
08/05/2024 21:00
PTU - OXF,
21:00
L1
Real Madrid
41%
Prawdopodobieństwo remisu
08/05/2024 21:00
RMA - BAY,
21:00
UCL
Orlando Pirates
52%
Prawdopodobieństwo wygranej
08/05/2024 19:30
ORL - CHI,
19:30
Za1
Polokwane City
41%
Prawdopodobieństwo wygranej
08/05/2024 19:30
POL - RIC,
19:30
Za1
Stellenbosch FC
48%
Prawdopodobieństwo wygranej
08/05/2024 19:30
STE - AMA,
19:30
Za1
Sundowns FC
65%
Prawdopodobieństwo wygranej
08/05/2024 19:30
GOL - SUN,
19:30
Za1
Rosario Central
41%
Prawdopodobieństwo wygranej
08/05/2024 00:00
ROS - ATM,
00:00
CLA
São Paulo
56%
Prawdopodobieństwo wygranej
09/05/2024 02:30
COB - SAP,
02:30
CLA
LDU Quito
41%
Prawdopodobieństwo wygranej
09/05/2024 02:30
BOT - LDU,
02:30
CLA
Fortaleza
55%
Prawdopodobieństwo wygranej
09/05/2024 02:00
NAP - FOR,
02:00
CS
Corinthians
37%
Prawdopodobieństwo wygranej
08/05/2024 00:00
NAC - CTH,
00:00
CS
Atlético PR
55%
Prawdopodobieństwo wygranej
09/05/2024 00:00
RAZ - APR,
00:00
CS
Boca Juniors
60%
Prawdopodobieństwo wygranej
09/05/2024 02:30
SPT - BOJ,
02:30
CS
json_m
Prognoza
Tiverton Town
-
Weston-s-Mare
7°C
L
D
W
D
D
L
21/04/2020 20:45 GMT
2
Weston-s-Mare prawdopodobieństwo wygranej
41%
W
W
W
D
L
L
Anglia SPL Premier Division South
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Handicap
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 38, South
SPL
Tiverton Town
Weston-s-Mare
21/04/2020
28
32
41
2
2
-
3
2 - 3
4.00
7°
-
-
-
-
Postp.
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 38, South
SPL
Tiverton Town
Weston-s-Mare
21/04/2020
20
80
Pow.
4.00
2 - 3
4.00
7°
-
-
-
Postp.
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 38, South
SPL
Tiverton Town
Weston-s-Mare
21/04/2020
48
31
21
1
7°
-
Postp.
Gospodarze - Goście
Prawdopodobieństwo PT/CT %
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 38, South
SPL
Tiverton Town
Weston-s-Mare
21/04/2020
20%
1
2
2
-
3
2 - 3
7°
-
Postp.
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 38, South
SPL
Tiverton Town
Weston-s-Mare
21/04/2020
11
89
Tak
2
-
3
2 - 3
4.00
7°
-
-
-
Postp.
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 38, South
SPL
Tiverton Town
Weston-s-Mare
21/04/2020
73%
2X
2
-
3
2 - 3
4.00
7°
-
Postp.
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 38, South
SPL
Tiverton Town
Weston-s-Mare
21/04/2020
41%
Goście -0.5
2
-
3
2 - 3
4.00
7°
-
Postp.
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 38, South
SPL
Tiverton Town
Weston-s-Mare
21/04/2020
2
-
3
2 - 3
4.00
7°
Postp.
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
SPL Premier Division South
FA Trophy
22/10
2019
Weston-s-Mare
3 - 2
(1 - 2)
Tiverton Town
SPL
19/11
2013
Tiverton Town
1 - 2
( - )
Weston-s-Mare
FAT
16/11
2013
Weston-s-Mare
1 - 1
( - )
Tiverton Town
FAT
Tiverton Town
0
0%
Remisy
1
33%
Weston-s-Mare
2
67%
{"lg_-1":[0,1,2,3],"lg_-1_6":[0,1,2,3],"lg_251":[null,null,1,1],"lg_251_6":[null,null,1,1],"lg_490":[null,1,1,2],"lg_490_6":[null,1,1,2]}
Klasyfikacja 21/04/2020
Central
Central
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Peterborough Sports
65
33
19
8
6
90
46
44
2
Tamworth
65
30
21
2
7
63
27
36
3
Royston Town
63
30
19
6
5
61
28
33
4
Bromsgrove Sporting
57
32
17
6
9
80
43
37
5
Rushall Olympic
53
33
15
8
10
58
43
15
6
Stourbridge FC
53
32
16
5
11
53
52
1
7
Banbury United
52
32
14
10
8
48
31
17
8
Coalville Town
51
30
14
9
7
51
32
19
9
Nuneaton
50
33
14
8
11
57
46
11
10
Kings Langley
50
30
15
5
10
51
41
10
11
AFC Rushden & Diamonds
49
30
14
7
9
50
45
5
12
Barwell FC
48
32
14
6
12
58
53
5
13
Needham Market
48
33
13
9
11
43
40
3
14
Hednesford Town
47
32
14
5
13
50
44
6
15
Biggleswade Town
43
30
13
4
13
45
46
-1
16
Lowestoft Town
41
33
13
2
18
48
62
-14
17
Hitchin Town
39
32
10
9
13
43
49
-6
18
Stratford Town
28
33
8
4
21
42
74
-32
19
Leiston FC
26
32
6
8
18
39
87
-48
20
St Ives Town
23
33
6
5
22
33
76
-43
21
Alvechurch FC
17
30
4
5
21
25
58
-33
22
Redditch Utd
12
33
3
3
27
24
89
-65
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
South
South
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Truro City
67
31
21
4
6
65
30
35
2
Chesham United
66
33
21
3
9
70
44
26
3
Hayes & Yeading
57
32
17
6
9
65
42
23
4
Swindon Supermarine
57
32
17
6
9
50
41
9
5
Tiverton Town
55
29
16
7
6
69
41
28
6
Taunton
53
31
15
8
8
63
53
10
7
Salisbury City
51
30
14
9
7
57
42
15
8
Gosport Borough
49
33
13
10
10
35
32
3
9
Poole Town
48
27
14
6
7
46
28
18
10
Weston-s-Mare
45
29
13
6
10
54
45
9
11
Metropolitan Police
43
30
13
4
13
46
48
-2
12
Farnborough FC
42
30
13
3
14
41
43
-2
13
Merthyr Town
38
31
9
11
11
37
37
0
14
Hendon FC
38
31
10
8
13
47
51
-4
15
Wimborne Town
37
33
10
7
16
39
52
-13
16
Hartley Wintney
36
27
10
6
11
38
39
-1
17
Harrow Borough
36
34
9
9
16
44
62
-18
18
Blackfield & Langley
33
31
8
9
14
33
50
-17
19
Yate Town
29
31
8
5
18
38
56
-18
20
Walton Casuals
27
33
7
6
20
40
71
-31
21
Beaconsfield Town
25
32
6
7
19
29
54
-25
22
Dorchester Town
18
32
4
6
22
36
81
-45
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
TIV
meczy
Wszystkie
03/03
2020
Beaconsfield Town
4 - 0
(1 - 0)
Tiverton Town
SPL
22/02
2020
Tiverton Town
2 - 2
(2 - 2)
Wimborne Town
SPL
08/02
2020
Tiverton Town
2 - 0
(2 - 0)
Hartley Wintney
SPL
01/02
2020
Salisbury City
2 - 2
(1 - 2)
Tiverton Town
SPL
25/01
2020
Tiverton Town
2 - 2
(1 - 1)
Walton Casuals
SPL
11/01
2020
Tiverton Town
0 - 1
(0 - 1)
Poole Town
SPL
Zwycięstwa
1
17%
Remisy
3
50%
Przegrane
2
33%
{"lg_-1":[1,3,2,6],"lg_-1_6":[1,3,2,6],"lg_251":[1,3,2,6],"lg_251_6":[1,3,2,6]}
WES
meczy
Wszystkie
22/02
2020
Dorchester Town
1 - 2
(1 - 2)
Weston-s-Mare
SPL
11/02
2020
Weston-s-Mare
5 - 0
(3 - 0)
Wimborne Town
SPL
08/02
2020
Weston-s-Mare
1 - 0
(1 - 0)
Walton Casuals
SPL
01/02
2020
Beaconsfield Town
2 - 2
(1 - 0)
Weston-s-Mare
SPL
28/01
2020
Gosport Borough
1 - 0
(0 - 0)
Weston-s-Mare
SPL
25/01
2020
Weston-s-Mare
1 - 5
(0 - 2)
Hayes & Yeading
SPL
Zwycięstwa
3
50%
Remisy
1
17%
Przegrane
2
33%
{"lg_-1":[3,1,2,6],"lg_-1_6":[3,1,2,6],"lg_251":[3,1,2,6],"lg_251_6":[3,1,2,6]}
TIV
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
22/02
2020
Tiverton Town
2 - 2
(2 - 2)
Wimborne Town
SPL
08/02
2020
Tiverton Town
2 - 0
(2 - 0)
Hartley Wintney
SPL
25/01
2020
Tiverton Town
2 - 2
(1 - 1)
Walton Casuals
SPL
11/01
2020
Tiverton Town
0 - 1
(0 - 1)
Poole Town
SPL
Zwycięstwa
1
25%
Remisy
2
50%
Przegrane
1
25%
{"lg_-1":[1,2,1,4],"lg_-1_6":[1,2,1,4],"lg_251":[1,2,1,4],"lg_251_6":[1,2,1,4]}
WES
mecze w roli gościa:
Wszystkie
22/02
2020
Dorchester Town
1 - 2
(1 - 2)
Weston-s-Mare
SPL
01/02
2020
Beaconsfield Town
2 - 2
(1 - 0)
Weston-s-Mare
SPL
28/01
2020
Gosport Borough
1 - 0
(0 - 0)
Weston-s-Mare
SPL
Zwycięstwa
1
33%
Remisy
1
33%
Przegrane
1
33%
{"lg_-1":[1,1,1,3],"lg_-1_6":[1,1,1,3],"lg_251":[1,1,1,3],"lg_251_6":[1,1,1,3]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
Tiverton Town
Rozegrane mecze:
6
Weston-s-Mare
Rozegrane mecze:
6
Bramki
(Strzelone/Stracone)
8
1.33
1.83
11
11
1.83
1.5
9
Pon./Pow.
1.5
1
5
17%
83%
2
4
33%
67%
2.5
2
4
33%
67%
2
4
33%
67%
3.5
2
4
33%
67%
3
3
50%
50%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
3
3
50%
50%
3
3
50%
50%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
1
5
17%
83%
2
4
33%
67%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
4
2
67%
33%
5
1
83%
17%
TIV
następne mecze
Trudność
WES
Łatwo 1
Ciężko 5
Weston-s-Mare (G)
SPL
21/04/2020
2
Harrow Borough (G)
SPL
25/04/2020
1
Exeter City (G)
Cfr
25/08/2020
2
Paulton Rovers (G)
Cfr
02/09/2020
Bideford AFC (G)
Cfr
05/09/2020
Wimborne Town (G)
SPL
19/09/2020
1
Tiverton Town (G)
SPL
21/04/2020
2
Farnborough FC (G)
SPL
25/04/2020
3
Yeovil Town (G)
Cfr
08/09/2020
5
Hereford Utd (G)
Cfr
12/09/2020
4
Dorchester Town (G)
SPL
19/09/2020
1
Cowes Sports (G)
FA
22/09/2020
Bideford AFC (G)
FA
23/09/2020
Swindon Supermarine (G)
SPL
26/09/2020
3
Swindon Supermarine (G)
SPL
26/09/2020
3
Weston-s-Mare (G)
SPL
30/09/2020
2
Taunton (G)
FA
03/10/2020
2
Yate Town (G)
SPL
06/10/2020
2
Dorchester Town (G)
SPL
10/10/2020
1
Farnborough FC (G)
SPL
17/10/2020
3
Walton Casuals (G)
SPL
24/10/2020
3
Merthyr Town (G)
SPL
27/10/2020
5
Salisbury City (G)
FAT
31/10/2020
4
Poole Town (G)
SPL
04/11/2020
4
Hayes & Yeading (G)
SPL
07/11/2020
2
Metropolitan Police (G)
SPL
14/11/2020
3
Hendon FC (G)
SPL
21/11/2020
3
Chesham United (G)
SPL
24/11/2020
5
Gosport Borough (G)
SPL
28/11/2020
4
Harrow Borough (G)
SPL
05/12/2020
1
Poole Town (G)
SPL
08/12/2020
4
Hartley Wintney (G)
SPL
12/12/2020
1
Salisbury City (G)
SPL
19/12/2020
4
Truro City (G)
SPL
26/12/2020
3
Taunton (G)
SPL
02/01/2021
2
Farnborough FC (G)
SPL
09/01/2021
3
Dorchester Town (G)
SPL
16/01/2021
1
Yate Town (G)
SPL
23/01/2021
2
Wimborne Town (G)
SPL
30/01/2021
1
Swindon Supermarine (G)
SPL
06/02/2021
3
Weston-s-Mare (G)
SPL
13/02/2021
2
Gosport Borough (G)
SPL
20/02/2021
4
Harrow Borough (G)
SPL
27/02/2021
1
Merthyr Town (G)
SPL
03/03/2021
5
Walton Casuals (G)
SPL
06/03/2021
3
Hayes & Yeading (G)
SPL
13/03/2021
2
Hartley Wintney (G)
SPL
20/03/2021
1
Salisbury City (G)
SPL
27/03/2021
4
Beaconsfield Town (G)
SPL
03/04/2021
2
Truro City (G)
SPL
05/04/2021
3
Metropolitan Police (G)
SPL
17/04/2021
3
Hendon FC (G)
SPL
24/04/2021
3
Chesham United (G)
SPL
01/05/2021
5
Taunton (G)
SPL
03/05/2021
2
Beaconsfield Town (G)
SPL
08/05/2021
2
Exeter City (G)
Cfr
09/07/2021
2
Torquay United (G)
Cfr
03/08/2021
4
Chesham United (G)
SPL
14/08/2021
5
Poole Town (G)
SPL
17/08/2021
4
Beaconsfield Town (G)
SPL
21/08/2021
2
Walton Casuals (G)
SPL
28/08/2021
3
Weston-s-Mare (G)
SPL
30/08/2021
2
Salisbury City (G)
FA
04/09/2021
4
Swindon Supermarine (G)
SPL
11/09/2021
3
Salisbury City (G)
SPL
15/09/2021
4
Sholing (G)
FA
18/09/2021
3
Gosport Borough (G)
SPL
25/09/2021
4
Merthyr Town (G)
SPL
28/09/2021
5
Kings Langley (G)
SPL
02/10/2021
1
Hendon FC (G)
SPL
09/10/2021
3
Dorchester Town (G)
SPL
13/10/2021
1
Wimborne Town (G)
SPL
16/10/2021
1
Metropolitan Police (G)
SPL
23/10/2021
3
Swindon Supermarine (G)
FAT
03/11/2021
3
Farnborough FC (G)
SPL
06/11/2021
3
Bracknell Town (G)
FAT
13/11/2021
4
Hartley Wintney (G)
SPL
16/11/2021
1
Hayes & Yeading (G)
SPL
20/11/2021
2
Eastbourne (G)
FAT
27/11/2021
2
Gosport Borough (G)
SPL
04/12/2021
4
Kings Langley (G)
SPL
11/12/2021
1
Harrow Borough (G)
SPL
14/12/2021
1
Merthyr Town (G)
SPL
18/12/2021
5
Taunton (G)
SPL
03/01/2022
2
Yate Town (G)
SPL
19/01/2022
2
Wimborne Town (G)
SPL
22/01/2022
1
Hendon FC (G)
SPL
29/01/2022
3
Truro City (G)
SPL
01/02/2022
3
Dorchester Town (G)
SPL
05/02/2022
1
Truro City (G)
SPL
12/02/2022
3
Metropolitan Police (G)
SPL
19/02/2022
3
Chesham United (G)
SPL
22/02/2022
5
Yate Town (G)
SPL
05/03/2022
2
Salisbury City (G)
SPL
08/03/2022
4
Poole Town (G)
SPL
12/03/2022
4
Harrow Borough (G)
SPL
19/03/2022
1
Hayes & Yeading (G)
SPL
26/03/2022
2
Weston-s-Mare (G)
SPL
30/03/2022
2
Hartley Wintney (G)
SPL
02/04/2022
1
Farnborough FC (G)
SPL
06/04/2022
3
Beaconsfield Town (G)
SPL
09/04/2022
2
Walton Casuals (G)
SPL
16/04/2022
3
Taunton (G)
SPL
18/04/2022
2
Swindon Supermarine (G)
SPL
23/04/2022
3
Harrow Borough (G)
SPL
06/08/2022
1
Poole Town (G)
SPL
13/08/2022
4
Merthyr Town (G)
SPL
16/08/2022
5
Bracknell Town (G)
SPL
20/08/2022
4
Hanwell Town (G)
SPL
27/08/2022
3
Truro City (G)
SPL
29/08/2022
3
Frome Town (G)
FA
03/09/2022
2
Yate Town (G)
SPL
14/09/2022
2
Yate Town (G)
FA
17/09/2022
2
Metropolitan Police (G)
SPL
24/09/2022
3
Dorchester Town (G)
SPL
27/09/2022
1
Chesham United (G)
SPL
01/10/2022
5
North Leigh (G)
FAT
08/10/2022
2
Salisbury City (G)
SPL
12/10/2022
4
Swindon Supermarine (G)
SPL
15/10/2022
3
Beaconsfield Town (G)
SPL
22/10/2022
2
Plymouth Parkway (G)
SPL
26/10/2022
3
Poole Town (G)
SPL
29/10/2022
4
Winchester City (G)
SPL
05/11/2022
3
Hartley Wintney (G)
SPL
12/11/2022
1
Merthyr Town (G)
SPL
19/11/2022
5
Gosport Borough (G)
SPL
03/12/2022
4
North Leigh (G)
SPL
07/12/2022
2
Weston-s-Mare (G)
SPL
26/12/2022
2
Truro City (G)
SPL
02/01/2023
3
Yate Town (G)
SPL
28/01/2023
2
Hanwell Town (G)
SPL
01/02/2023
3
Dorchester Town (G)
SPL
04/02/2023
1
Bracknell Town (G)
SPL
07/02/2023
4
Metropolitan Police (G)
SPL
11/02/2023
3
Chesham United (G)
SPL
18/02/2023
5
Salisbury City (G)
SPL
25/02/2023
4
North Leigh (G)
SPL
28/02/2023
2
Beaconsfield Town (G)
SPL
04/03/2023
2
Harrow Borough (G)
SPL
07/03/2023
1
Hendon FC (G)
SPL
11/03/2023
3
Swindon Supermarine (G)
SPL
18/03/2023
3
Hendon FC (G)
SPL
04/04/2023
3
Gosport Borough (G)
SPL
08/04/2023
4
Weston-s-Mare (G)
SPL
10/04/2023
2
Plymouth Parkway (G)
SPL
12/04/2023
3
Hartley Wintney (G)
SPL
15/04/2023
1
Hayes & Yeading (G)
SPL
17/04/2023
2
Hayes & Yeading (G)
SPL
20/04/2023
2
Winchester City (G)
SPL
22/04/2023
3
Basingstoke (G)
SPL
05/08/2023
2
Hayes & Yeading (G)
SPL
12/08/2023
2
Merthyr Town (G)
SPL
15/08/2023
5
Didcot Town (G)
SPL
19/08/2023
1
Beaconsfield Town (G)
SPL
26/08/2023
2
Plymouth Parkway (G)
SPL
28/08/2023
3
Wimborne Town (G)
FA
02/09/2023
1
Bracknell Town (G)
SPL
09/09/2023
4
Salisbury City (G)
SPL
13/09/2023
4
Hendon FC (G)
SPL
23/09/2023
3
Swindon Supermarine (G)
SPL
30/09/2023
3
Swindon Supermarine (G)
FAT
07/10/2023
3
Walton & Hersham (G)
SPL
14/10/2023
4
Poole Town (G)
SPL
17/10/2023
4
Gosport Borough (G)
SPL
21/10/2023
4
AFC Totton (G)
SPL
28/10/2023
4
Harrow Borough (G)
SPL
11/11/2023
1
Sholing (G)
SPL
18/11/2023
3
Hanwell Town (G)
SPL
25/11/2023
3
Hungerford Town (G)
SPL
02/12/2023
4
Chesham United (G)
SPL
05/12/2023
5
Bracknell Town (G)
SPL
09/12/2023
4
Winchester City (G)
SPL
12/12/2023
3
Didcot Town (G)
SPL
16/12/2023
1
Beaconsfield Town (G)
SPL
23/12/2023
2
Plymouth Parkway (G)
SPL
26/12/2023
3
Dorchester Town (G)
SPL
01/01/2024
1
Salisbury City (G)
SPL
06/01/2024
4
Hayes & Yeading (G)
SPL
13/01/2024
2
Basingstoke (G)
SPL
20/01/2024
2
Poole Town (G)
SPL
27/01/2024
4
Hendon FC (G)
SPL
03/02/2024
3
Winchester City (G)
SPL
10/02/2024
3
Walton & Hersham (G)
SPL
17/02/2024
4
Gosport Borough (G)
SPL
24/02/2024
4
Swindon Supermarine (G)
SPL
02/03/2024
3
Hungerford Town (G)
SPL
16/03/2024
4
Hanwell Town (G)
SPL
23/03/2024
3
Merthyr Town (G)
SPL
30/03/2024
5
Dorchester Town (G)
SPL
01/04/2024
1
AFC Totton (G)
SPL
06/04/2024
4
Chesham United (G)
SPL
13/04/2024
5
Harrow Borough (G)
SPL
20/04/2024
1
Sholing (G)
SPL
27/04/2024
3
Metropolitan Police (G)
SPL
26/09/2020
3
Metropolitan Police (G)
SPL
26/09/2020
3
Tiverton Town (G)
SPL
30/09/2020
2
Swindon Supermarine (G)
FA
03/10/2020
3
Harrow Borough (G)
SPL
10/10/2020
1
Larkhall Athletic (G)
FA
13/10/2020
Wimborne Town (G)
SPL
17/10/2020
1
Eastleigh (G)
FA
24/10/2020
3
Salisbury City (G)
SPL
27/10/2020
4
Larkhall Athletic (G)
FAT
31/10/2020
Merthyr Town (G)
SPL
03/11/2020
5
Hendon FC (G)
SPL
07/11/2020
3
Hayes & Yeading (G)
SPL
10/11/2020
2
Chesham United (G)
SPL
14/11/2020
5
Yate Town (G)
SPL
17/11/2020
2
Gosport Borough (G)
SPL
21/11/2020
4
Hartley Wintney (G)
SPL
24/11/2020
1
Swindon Supermarine (G)
SPL
28/11/2020
3
Farnborough FC (G)
SPL
05/12/2020
3
Merthyr Town (G)
SPL
08/12/2020
5
Chesham United (G)
FAT
08/12/2020
5
Walton Casuals (G)
SPL
12/12/2020
3
Beaconsfield Town (G)
SPL
19/12/2020
2
Taunton (G)
SPL
26/12/2020
2
Truro City (G)
SPL
02/01/2021
3
Wimborne Town (G)
SPL
09/01/2021
1
Harrow Borough (G)
SPL
16/01/2021
1
Dorchester Town (G)
SPL
30/01/2021
1
Metropolitan Police (G)
SPL
06/02/2021
3
Tiverton Town (G)
SPL
13/02/2021
2
Swindon Supermarine (G)
SPL
20/02/2021
3
Farnborough FC (G)
SPL
27/02/2021
3
Salisbury City (G)
SPL
02/03/2021
4
Hayes & Yeading (G)
SPL
06/03/2021
2
Hendon FC (G)
SPL
13/03/2021
3
Walton Casuals (G)
SPL
20/03/2021
3
Beaconsfield Town (G)
SPL
27/03/2021
2
Poole Town (G)
SPL
03/04/2021
4
Taunton (G)
SPL
05/04/2021
2
Yate Town (G)
SPL
10/04/2021
2
Chesham United (G)
SPL
17/04/2021
5
Gosport Borough (G)
SPL
24/04/2021
4
Hartley Wintney (G)
SPL
01/05/2021
1
Truro City (G)
SPL
03/05/2021
3
Poole Town (G)
SPL
08/05/2021
4
Frome Town (G)
Cfr
16/07/2021
2
Slimbridge (G)
Cfr
03/08/2021
Yeovil Town (G)
Cfr
07/08/2021
5
Kings Langley (G)
SPL
14/08/2021
1
Merthyr Town (G)
SPL
17/08/2021
5
Gosport Borough (G)
SPL
21/08/2021
4
Metropolitan Police (G)
SPL
28/08/2021
3
Tiverton Town (G)
SPL
30/08/2021
2
Flackwell Heath (G)
FA
04/09/2021
Flackwell Heath (G)
FA
07/09/2021
Harrow Borough (G)
SPL
11/09/2021
1
Dorchester Town (G)
SPL
14/09/2021
1
Taunton (G)
FA
18/09/2021
2
Hartley Wintney (G)
SPL
25/09/2021
1
Dorking Wanderers (G)
FA
02/10/2021
2
Beaconsfield Town (G)
SPL
09/10/2021
2
Yate Town (G)
SPL
12/10/2021
2
Salisbury City (G)
SPL
16/10/2021
4
Chesham United (G)
SPL
23/10/2021
5
Taunton (G)
FAT
30/10/2021
2
Poole Town (G)
SPL
09/11/2021
4
Wimborne Town (G)
FAT
13/11/2021
1
Taunton (G)
SPL
16/11/2021
2
Hendon FC (G)
SPL
20/11/2021
3
Walton Casuals (G)
SPL
23/11/2021
3
Dorchester Town (G)
SPL
27/11/2021
1
Hartley Wintney (G)
SPL
04/12/2021
1
Walton Casuals (G)
SPL
11/12/2021
3
Swindon Supermarine (G)
SPL
18/12/2021
3
Truro City (G)
SPL
01/01/2022
3
Merthyr Town (G)
SPL
08/01/2022
5
Hayes & Yeading (G)
SPL
11/01/2022
2
Kings Langley (G)
SPL
15/01/2022
1
Salisbury City (G)
SPL
22/01/2022
4
Farnborough FC (G)
SPL
25/01/2022
3
Beaconsfield Town (G)
SPL
29/01/2022
2
Yate Town (G)
SPL
05/02/2022
2
Wimborne Town (G)
SPL
12/02/2022
1
Hayes & Yeading (G)
SPL
26/02/2022
2
Poole Town (G)
SPL
05/03/2022
4
Swindon Supermarine (G)
SPL
08/03/2022
3
Metropolitan Police (G)
SPL
12/03/2022
3
Chesham United (G)
SPL
15/03/2022
5
Farnborough FC (G)
SPL
19/03/2022
3
Wimborne Town (G)
SPL
22/03/2022
1
Hendon FC (G)
SPL
26/03/2022
3
Tiverton Town (G)
SPL
30/03/2022
2
Taunton (G)
SPL
02/04/2022
2
Gosport Borough (G)
SPL
09/04/2022
4
Truro City (G)
SPL
18/04/2022
3
Harrow Borough (G)
SPL
23/04/2022
1
Hayes & Yeading (G)
SPL
26/04/2022
2
Yeovil Town (G)
Cfr
30/07/2022
5
Bracknell Town (G)
SPL
06/08/2022
4
Gosport Borough (G)
SPL
13/08/2022
4
Yate Town (G)
SPL
16/08/2022
2
Poole Town (G)
SPL
20/08/2022
4
Harrow Borough (G)
SPL
27/08/2022
1
Plymouth Parkway (G)
SPL
29/08/2022
3
Basingstoke (G)
FA
03/09/2022
2
Truro City (G)
SPL
14/09/2022
3
Shepton Mallet (G)
FA
17/09/2022
Hayes & Yeading (G)
SPL
24/09/2022
2
Swindon Supermarine (G)
SPL
27/09/2022
3
Helston Athletic (G)
FA
01/10/2022
Yate Town (G)
FAT
08/10/2022
2
Dorchester Town (G)
SPL
11/10/2022
1
Barnet (G)
FA
15/10/2022
4
Chesham United (G)
SPL
18/10/2022
5
Hanwell Town (G)
SPL
22/10/2022
3
North Leigh (G)
SPL
25/10/2022
2
Bognor Regis Town (G)
FAT
29/10/2022
4
Salisbury City (G)
SPL
05/11/2022
4
Merthyr Town (G)
SPL
12/11/2022
5
Poole Town (G)
SPL
19/11/2022
4
Yate Town (G)
SPL
22/11/2022
2
Beaconsfield Town (G)
SPL
26/11/2022
2
Hartley Wintney (G)
SPL
03/12/2022
1
Tiverton Town (G)
SPL
26/12/2022
2
Plymouth Parkway (G)
SPL
02/01/2023
3
Harrow Borough (G)
SPL
07/01/2023
1
Truro City (G)
SPL
28/01/2023
3
Swindon Supermarine (G)
SPL
04/02/2023
3
Gosport Borough (G)
SPL
08/02/2023
4
Hayes & Yeading (G)
SPL
11/02/2023
2
Hendon FC (G)
SPL
18/02/2023
3
Metropolitan Police (G)
SPL
21/02/2023
3
Dorchester Town (G)
SPL
25/02/2023
1
Hanwell Town (G)
SPL
04/03/2023
3
Beaconsfield Town (G)
SPL
07/03/2023
2
Winchester City (G)
SPL
11/03/2023
3
Bracknell Town (G)
SPL
14/03/2023
4
Metropolitan Police (G)
SPL
18/03/2023
3
North Leigh (G)
SPL
25/03/2023
2
Chesham United (G)
SPL
28/03/2023
5
Winchester City (G)
SPL
04/04/2023
3
Hartley Wintney (G)
SPL
08/04/2023
1
Tiverton Town (G)
SPL
10/04/2023
2
Merthyr Town (G)
SPL
15/04/2023
5
Hendon FC (G)
SPL
18/04/2023
3
Salisbury City (G)
SPL
22/04/2023
4
Havant & Waterlooville (G)
NLs
05/08/2023
2
Tonbridge Angels (G)
NLs
12/08/2023
4
Bath City (G)
NLs
15/08/2023
4
Slough Town (G)
NLs
19/08/2023
3
Farnborough FC (G)
NLs
26/08/2023
3
Hemel Hempstead (G)
NLs
28/08/2023
3
Eastbourne (G)
NLs
02/09/2023
2
Yeovil Town (G)
NLs
05/09/2023
5
Hampton FC (G)
NLs
09/09/2023
4
Truro City (G)
FA
16/09/2023
3
Truro City (G)
NLs
23/09/2023
3
Farnborough FC (G)
FA
30/09/2023
3
Chelmsford (G)
NLs
07/10/2023
5
Maidenhead Utd (G)
FA
14/10/2023
3
Braintree Town (G)
NLs
21/10/2023
3
Torquay United (G)
NLs
24/10/2023
4
Maidstone United (G)
NLs
28/10/2023
4
Dartford (G)
NLs
31/10/2023
3
Aveley FC (G)
NLs
04/11/2023
3
Cray Wanderers (G)
FAT
18/11/2023
3
St Albans City (G)
NLs
21/11/2023
4
Dover Athletic (G)
NLs
25/11/2023
1
Welling Utd (G)
NLs
02/12/2023
1
Worthing FC (G)
NLs
05/12/2023
4
Woking (G)
FAT
12/12/2023
2
Taunton (G)
NLs
12/12/2023
2
Truro City (G)
NLs
16/12/2023
3
Chippenham (G)
NLs
19/12/2023
3
Hampton FC (G)
NLs
23/12/2023
4
Weymouth (G)
NLs
26/12/2023
2
Weymouth (G)
NLs
01/01/2024
2
Dartford (G)
NLs
06/01/2024
3
Chelmsford (G)
NLs
13/01/2024
5
Gateshead (G)
FAT
13/01/2024
3
Havant & Waterlooville (G)
NLs
20/01/2024
2
Bath City (G)
NLs
23/01/2024
4
Tonbridge Angels (G)
NLs
27/01/2024
4
Slough Town (G)
NLs
03/02/2024
3
Farnborough FC (G)
NLs
10/02/2024
3
Hemel Hempstead (G)
NLs
17/02/2024
3
Yeovil Town (G)
NLs
20/02/2024
5
Eastbourne (G)
NLs
24/02/2024
2
Chippenham (G)
NLs
02/03/2024
3
Dover Athletic (G)
NLs
09/03/2024
1
St Albans City (G)
NLs
12/03/2024
4
Welling Utd (G)
NLs
16/03/2024
1
Maidstone United (G)
NLs
23/03/2024
4
Taunton (G)
NLs
29/03/2024
2
Torquay United (G)
NLs
01/04/2024
4
Braintree Town (G)
NLs
06/04/2024
3
Aveley FC (G)
NLs
13/04/2024
3
Worthing FC (G)
NLs
20/04/2024
4
Pokaż wszystkie
<
maja 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"4":"kwietnia 2024","5":"maja 2024","6":"czerwca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program