Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
13
Piłka nożna
Prognozy na dziś
59
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
11
Prognozy na jutro
57
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
350
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
704
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
28
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
Top Europejski
Europejski
113
Amerykański
164
Afrykanin
6
Azjatycki
72
Australijski
45
Międzynarodowy
8
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
EURO 2024
4
Copa America
4
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Brasileiro Série A
7
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
EURO 2024
4
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
4
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Tenis
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
json_m
Prognoza
Strumska Slava
-
Chernomorets Bal.
19°C
W
L
D
L
W
L
25/04/2019 16:00 GMT
2
1 - 0
FT
D
L
L
L
L
W
Bułgaria Second Professional Football League
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Handicap
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 26
Bg2
Strumska Slava
Chernomorets Bal.
25/04/2019 16:00
33
31
36
2
1
-
2
1 - 2
2.50
19°
-
-
-
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 26
Bg2
Strumska Slava
Chernomorets Bal.
25/04/2019 16:00
50
50
Pow.
2.50
1 - 2
2.50
19°
-
-
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 26
Bg2
Strumska Slava
Chernomorets Bal.
25/04/2019 16:00
34
37
29
X
19°
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prawdopodobieństwo PT/CT %
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 26
Bg2
Strumska Slava
Chernomorets Bal.
25/04/2019 16:00
13%
X
2
1
-
2
1 - 2
19°
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 26
Bg2
Strumska Slava
Chernomorets Bal.
25/04/2019 16:00
49
51
Tak
1
-
2
1 - 2
2.50
19°
-
-
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 26
Bg2
Strumska Slava
Chernomorets Bal.
25/04/2019 16:00
69%
21
1
-
2
1 - 2
2.50
19°
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 26
Bg2
Strumska Slava
Chernomorets Bal.
25/04/2019 16:00
36%
Goście 0
1
-
2
1 - 2
2.50
19°
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 26
Bg2
Strumska Slava
Chernomorets Bal.
25/04/2019 16:00
1
-
2
1 - 2
2.50
19°
FT
1 - 0
(0 - 0)
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
Second Professional Football League
Bulgarian Cup
30/10
2018
Strumska Slava
3 - 1
( - )
Chernomorets Bal.
BgC
20/10
2018
Chernomorets Bal.
2 - 1
(0 - 1)
Strumska Slava
Bg2
18/04
2018
Chernomorets Bal.
4 - 0
(3 - 0)
Strumska Slava
Bg2
30/09
2017
Strumska Slava
0 - 2
(0 - 1)
Chernomorets Bal.
Bg2
Strumska Slava
1
25%
Remisy
0
0%
Chernomorets Bal.
3
75%
{"lg_-1":[1,0,3,4],"lg_-1_6":[1,0,3,4],"lg_31":[null,null,3,3],"lg_31_6":[null,null,3,3],"lg_307":[1,null,null,1],"lg_307_6":[1,null,null,1]}
Klasyfikacja 25/04/2019
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Tsarsko Selo
68
25
22
2
1
56
18
38
2
Arda Kardzhali
50
25
15
5
5
36
14
22
3
PFK Montana
50
25
14
8
3
40
19
21
4
CSKA 1948
47
25
12
11
2
28
15
13
5
Litex Lovech
41
25
12
5
8
38
20
18
6
OFK Pomorie
35
25
10
5
10
30
36
-6
7
Lokomotiv Gorna O.
34
25
10
4
11
27
32
-5
8
Lokomotiv Sofia
32
25
8
8
9
20
19
1
9
Strumska Slava
30
25
8
6
11
28
35
-7
10
Chernomorets Bal.
30
25
8
6
11
20
28
-8
11
Botev Galabovo
27
26
6
9
11
25
30
-5
12
Kariana Erden
23
25
6
5
14
24
33
-9
13
PFK Nesebar
23
25
5
8
12
27
44
-17
14
Ludogorets II
22
25
6
4
15
23
40
-17
15
Pirin Blagoevgrad
21
25
6
3
16
24
46
-22
16
PFK Dobrudzha
21
26
4
9
13
14
31
-17
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
STR
meczy
Wszystkie
Second Professional Football League
Bulgarian Cup
20/04
2019
Lokomotiv Sofia
0 - 1
(0 - 0)
Strumska Slava
Bg2
13/04
2019
Strumska Slava
0 - 1
(0 - 1)
Lokomotiv Gorna O.
Bg2
08/04
2019
PFK Nesebar
0 - 0
(0 - 0)
Strumska Slava
Bg2
04/04
2019
Strumska Slava
0 - 2
( - )
FK Septemvri
BgC
30/03
2019
Strumska Slava
2 - 0
(1 - 0)
Pirin Blagoevgrad
Bg2
16/03
2019
Litex Lovech
2 - 0
(2 - 0)
Strumska Slava
Bg2
08/03
2019
CSKA 1948
3 - 0
(3 - 0)
Strumska Slava
Bg2
02/03
2019
Strumska Slava
3 - 1
(1 - 0)
Kariana Erden
Bg2
23/02
2019
Botev Galabovo
0 - 0
(0 - 0)
Strumska Slava
Bg2
08/12
2018
Strumska Slava
1 - 3
(0 - 0)
Arda Kardzhali
Bg2
01/12
2018
OFK Pomorie
0 - 2
(0 - 1)
Strumska Slava
Bg2
24/11
2018
Tsarsko Selo
3 - 1
(2 - 0)
Strumska Slava
Bg2
10/11
2018
Strumska Slava
3 - 1
(1 - 0)
PFK Dobrudzha
Bg2
05/11
2018
Ludogorets II
3 - 1
(0 - 0)
Strumska Slava
Bg2
30/10
2018
Strumska Slava
3 - 1
( - )
Chernomorets Bal.
BgC
27/10
2018
Strumska Slava
2 - 2
(0 - 0)
PFK Montana
Bg2
20/10
2018
Chernomorets Bal.
2 - 1
(0 - 1)
Strumska Slava
Bg2
06/10
2018
Strumska Slava
1 - 1
(0 - 0)
Lokomotiv Sofia
Bg2
01/10
2018
Lokomotiv Gorna O.
1 - 0
(0 - 0)
Strumska Slava
Bg2
25/09
2018
Strumska Slava
2 - 1
( - )
Tsarsko Selo
BgC
21/09
2018
Strumska Slava
2 - 2
(0 - 1)
PFK Nesebar
Bg2
15/09
2018
Pirin Blagoevgrad
3 - 0
(2 - 0)
Strumska Slava
Bg2
01/09
2018
Strumska Slava
0 - 1
(0 - 0)
Litex Lovech
Bg2
25/08
2018
Strumska Slava
3 - 4
(2 - 2)
CSKA 1948
Bg2
18/08
2018
Kariana Erden
1 - 2
(0 - 0)
Strumska Slava
Bg2
11/08
2018
Strumska Slava
1 - 0
(0 - 0)
Botev Galabovo
Bg2
04/08
2018
Arda Kardzhali
1 - 1
(1 - 0)
Strumska Slava
Bg2
28/07
2018
Strumska Slava
1 - 0
(1 - 0)
OFK Pomorie
Bg2
Zwycięstwa
2
33%
Remisy
1
17%
Przegrane
3
50%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[10,6,12,28],"lg_-1_6":[2,1,3,6],"lg_31":[8,6,11,25],"lg_31_6":[2,1,3,6],"lg_307":[2,null,1,3],"lg_307_6":[2,null,1,3]}
CHE
meczy
Wszystkie
Second Professional Football League
Bulgarian Cup
20/04
2019
Chernomorets Bal.
0 - 0
(0 - 0)
Kariana Erden
Bg2
12/04
2019
Botev Galabovo
3 - 1
(1 - 0)
Chernomorets Bal.
Bg2
08/04
2019
Chernomorets Bal.
1 - 3
(0 - 1)
Arda Kardzhali
Bg2
30/03
2019
OFK Pomorie
1 - 0
(0 - 0)
Chernomorets Bal.
Bg2
16/03
2019
Chernomorets Bal.
1 - 3
(0 - 2)
Tsarsko Selo
Bg2
09/03
2019
PFK Dobrudzha
0 - 1
(0 - 0)
Chernomorets Bal.
Bg2
04/03
2019
Chernomorets Bal.
1 - 0
(0 - 0)
Ludogorets II
Bg2
22/02
2019
PFK Montana
1 - 0
(1 - 0)
Chernomorets Bal.
Bg2
08/12
2018
Chernomorets Bal.
0 - 0
(0 - 0)
CSKA 1948
Bg2
03/12
2018
Chernomorets Bal.
1 - 0
(0 - 0)
Lokomotiv Sofia
Bg2
24/11
2018
Chernomorets Bal.
1 - 2
(0 - 0)
Lokomotiv Gorna O.
Bg2
10/11
2018
PFK Nesebar
0 - 0
(0 - 0)
Chernomorets Bal.
Bg2
04/11
2018
Chernomorets Bal.
2 - 1
(1 - 0)
Pirin Blagoevgrad
Bg2
30/10
2018
Strumska Slava
3 - 1
( - )
Chernomorets Bal.
BgC
27/10
2018
Litex Lovech
3 - 0
(0 - 0)
Chernomorets Bal.
Bg2
20/10
2018
Chernomorets Bal.
2 - 1
(0 - 1)
Strumska Slava
Bg2
06/10
2018
Kariana Erden
0 - 0
(0 - 0)
Chernomorets Bal.
Bg2
30/09
2018
Chernomorets Bal.
1 - 0
(1 - 0)
Botev Galabovo
Bg2
26/09
2018
Chernomorets Bal.
1 - 0
( - )
Botev Vratsa
BgC
21/09
2018
Arda Kardzhali
1 - 0
(1 - 0)
Chernomorets Bal.
Bg2
15/09
2018
Chernomorets Bal.
0 - 3
(0 - 1)
OFK Pomorie
Bg2
01/09
2018
Tsarsko Selo
4 - 2
(4 - 1)
Chernomorets Bal.
Bg2
25/08
2018
Chernomorets Bal.
3 - 0
(2 - 0)
PFK Dobrudzha
Bg2
20/08
2018
Ludogorets II
0 - 2
(0 - 2)
Chernomorets Bal.
Bg2
11/08
2018
Chernomorets Bal.
0 - 0
(0 - 0)
PFK Montana
Bg2
04/08
2018
CSKA 1948
2 - 1
(1 - 0)
Chernomorets Bal.
Bg2
28/07
2018
Lokomotiv Sofia
0 - 0
(0 - 0)
Chernomorets Bal.
Bg2
Zwycięstwa
1
17%
Remisy
1
17%
Przegrane
4
67%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[9,6,12,27],"lg_-1_6":[1,1,4,6],"lg_31":[8,6,11,25],"lg_31_6":[1,1,4,6],"lg_307":[1,null,1,2],"lg_307_6":[1,null,1,2]}
STR
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
Second Professional Football League
Bulgarian Cup
13/04
2019
Strumska Slava
0 - 1
(0 - 1)
Lokomotiv Gorna O.
Bg2
04/04
2019
Strumska Slava
0 - 2
( - )
FK Septemvri
BgC
30/03
2019
Strumska Slava
2 - 0
(1 - 0)
Pirin Blagoevgrad
Bg2
02/03
2019
Strumska Slava
3 - 1
(1 - 0)
Kariana Erden
Bg2
08/12
2018
Strumska Slava
1 - 3
(0 - 0)
Arda Kardzhali
Bg2
10/11
2018
Strumska Slava
3 - 1
(1 - 0)
PFK Dobrudzha
Bg2
30/10
2018
Strumska Slava
3 - 1
( - )
Chernomorets Bal.
BgC
27/10
2018
Strumska Slava
2 - 2
(0 - 0)
PFK Montana
Bg2
06/10
2018
Strumska Slava
1 - 1
(0 - 0)
Lokomotiv Sofia
Bg2
25/09
2018
Strumska Slava
2 - 1
( - )
Tsarsko Selo
BgC
21/09
2018
Strumska Slava
2 - 2
(0 - 1)
PFK Nesebar
Bg2
01/09
2018
Strumska Slava
0 - 1
(0 - 0)
Litex Lovech
Bg2
25/08
2018
Strumska Slava
3 - 4
(2 - 2)
CSKA 1948
Bg2
11/08
2018
Strumska Slava
1 - 0
(0 - 0)
Botev Galabovo
Bg2
28/07
2018
Strumska Slava
1 - 0
(1 - 0)
OFK Pomorie
Bg2
Zwycięstwa
3
50%
Remisy
0
0%
Przegrane
3
50%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[7,3,5,15],"lg_-1_6":[3,0,3,6],"lg_31":[5,3,4,12],"lg_31_6":[3,1,2,6],"lg_307":[2,null,1,3],"lg_307_6":[2,null,1,3]}
CHE
mecze w roli gościa:
Wszystkie
Second Professional Football League
Bulgarian Cup
12/04
2019
Botev Galabovo
3 - 1
(1 - 0)
Chernomorets Bal.
Bg2
30/03
2019
OFK Pomorie
1 - 0
(0 - 0)
Chernomorets Bal.
Bg2
09/03
2019
PFK Dobrudzha
0 - 1
(0 - 0)
Chernomorets Bal.
Bg2
22/02
2019
PFK Montana
1 - 0
(1 - 0)
Chernomorets Bal.
Bg2
10/11
2018
PFK Nesebar
0 - 0
(0 - 0)
Chernomorets Bal.
Bg2
30/10
2018
Strumska Slava
3 - 1
( - )
Chernomorets Bal.
BgC
27/10
2018
Litex Lovech
3 - 0
(0 - 0)
Chernomorets Bal.
Bg2
06/10
2018
Kariana Erden
0 - 0
(0 - 0)
Chernomorets Bal.
Bg2
21/09
2018
Arda Kardzhali
1 - 0
(1 - 0)
Chernomorets Bal.
Bg2
01/09
2018
Tsarsko Selo
4 - 2
(4 - 1)
Chernomorets Bal.
Bg2
20/08
2018
Ludogorets II
0 - 2
(0 - 2)
Chernomorets Bal.
Bg2
04/08
2018
CSKA 1948
2 - 1
(1 - 0)
Chernomorets Bal.
Bg2
28/07
2018
Lokomotiv Sofia
0 - 0
(0 - 0)
Chernomorets Bal.
Bg2
Zwycięstwa
1
17%
Remisy
1
17%
Przegrane
4
67%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[2,3,8,13],"lg_-1_6":[1,1,4,6],"lg_31":[2,3,7,12],"lg_31_6":[1,1,4,6],"lg_307":[null,null,1,1],"lg_307_6":[null,null,1,1]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
Strumska Slava
Rozegrane mecze:
28
Chernomorets Bal.
Rozegrane mecze:
27
Bramki
(Strzelone/Stracone)
33
1.18
1.39
39
22
0.81
1.15
31
Pon./Pow.
1.5
8
20
29%
71%
14
13
52%
48%
2.5
14
14
50%
50%
15
12
56%
44%
3.5
19
9
68%
32%
22
5
81%
19%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
14
14
50%
50%
9
18
33%
67%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
7
21
25%
75%
13
14
48%
52%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
19
9
68%
32%
16
11
59%
41%
STR
następne mecze
Trudność
CHE
Łatwo 1
Ciężko 5
Chernomorets Bal. (G)
Bg2
25/04/2019
1
PFK Montana (G)
Bg2
04/05/2019
4
Ludogorets II (G)
Bg2
12/05/2019
3
PFK Dobrudzha (G)
Bg2
19/05/2019
2
Tsarsko Selo (G)
Bg2
23/05/2019
3
FK Septemvri (G)
Bg2
19/07/2019
2
Strumska Slava (G)
Bg2
25/04/2019
3
Litex Lovech (G)
Bg2
04/05/2019
3
Pirin Blagoevgrad (G)
Bg2
11/05/2019
2
PFK Nesebar (G)
Bg2
19/05/2019
2
Lokomotiv Gorna O. (G)
Bg2
23/05/2019
1
OFK Pomorie (G)
Bg2
19/07/2019
1
Pokaż wszystkie
<
lipca 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"6":"czerwca 2024","7":"lipca 2024","8":"sierpnia 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program