Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
Piłka nożna
Prognozy na dziś
1077
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na żywo
130
Prognozy na jutro
144
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na weekend
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Wszystkie prognozy
1496
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Top Prognozy
Wartości
271
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
34
Top Europejski
30
Europejski
401
Amerykański
107
Afrykanin
67
Azjatycki
85
Australijski
23
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
3
LaLiga
5
Bundesliga
3
Serie A
6
Ligue 1
7
Eredivisie
5
Liga Portugal
4
Brasileiro Série A
7
Szkocka Premiership
2
Saudyjska Pro Liga
10
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
2
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
1
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Bournemouth
40%
Prawdopodobieństwo remisu
28/04/2024 15:00
BOU - BHA,
15:00
EPL
Arsenal
47%
Prawdopodobieństwo wygranej
28/04/2024 15:00
TOT - ARS,
15:00
EPL
Manchester City
62%
Prawdopodobieństwo wygranej
28/04/2024 17:30
NFO - MCI,
17:30
EPL
Granada CF
38%
Prawdopodobieństwo wygranej
28/04/2024 16:15
GRA - OSA,
16:15
Es1
Cadiz
44%
Prawdopodobieństwo remisu
28/04/2024 14:00
CAD - RML,
14:00
Es1
Villarreal
39%
Prawdopodobieństwo wygranej
28/04/2024 18:30
VIL - RAY,
18:30
Es1
Sevilla
38%
Prawdopodobieństwo remisu
28/04/2024 21:00
BET - SEV,
21:00
Es1
Atalanta
56%
Prawdopodobieństwo wygranej
28/04/2024 18:00
ATA - EMP,
18:00
It1
Roma
36%
Prawdopodobieństwo remisu
28/04/2024 18:00
NAP - ROM,
18:00
It1
Inter
50%
Prawdopodobieństwo wygranej
28/04/2024 12:30
INT - TOR,
12:30
It1
Fiorentina
49%
Prawdopodobieństwo wygranej
28/04/2024 20:45
FIO - SAS,
20:45
It1
Bologna
56%
Prawdopodobieństwo wygranej
28/04/2024 15:00
BOL - UDI,
15:00
It1
Heidenheim
40%
Prawdopodobieństwo wygranej
28/04/2024 19:30
DAR - HEI,
19:30
De1
Mainz
41%
Prawdopodobieństwo remisu
28/04/2024 17:30
MAI - CGN,
17:30
De1
Borussia M'gladbach
37%
Prawdopodobieństwo wygranej
28/04/2024 15:30
BMG - FCU,
15:30
De1
Nice
39%
Prawdopodobieństwo wygranej
28/04/2024 15:00
STR - NCE,
15:00
Fr1
Rennes
36%
Prawdopodobieństwo remisu
28/04/2024 17:05
REN - STB,
17:05
Fr1
Monaco
51%
Prawdopodobieństwo wygranej
28/04/2024 19:00
LYO - ASM,
19:00
Fr1
Toulouse
38%
Prawdopodobieństwo wygranej
28/04/2024 15:00
LOR - TOU,
15:00
Fr1
Reims
40%
Prawdopodobieństwo wygranej
28/04/2024 15:00
CLF - REI,
15:00
Fr1
Lille
53%
Prawdopodobieństwo wygranej
28/04/2024 13:00
FCM - LIL,
13:00
Fr1
Olympique Marseille
39%
Prawdopodobieństwo wygranej
28/04/2024 21:00
OLM - LEN,
21:00
Fr1
json_m
Prognoza
Spartak Plovdiv
-
Asenovets
18°C
D
W
W
W
W
D
24/03/2024 14:00 GMT
1
5 - 0
FT
W
L
L
D
L
W
Bułgaria Third League - South-East
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Handicap
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 25
Bg3
Spartak Plovdiv
Asenovets
24/03/2024 14:00
52
30
18
1
3
-
1
3 - 1
3.17
18°
-
-
-
-
FT
5 - 0
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 25
Bg3
Spartak Plovdiv
Asenovets
24/03/2024 14:00
37
63
Pow.
3.17
3 - 1
3.17
18°
-
-
-
FT
5 - 0
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 25
Bg3
Spartak Plovdiv
Asenovets
24/03/2024 14:00
42
38
20
1
18°
-
FT
5 - 0
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prawdopodobieństwo PT/CT %
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 25
Bg3
Spartak Plovdiv
Asenovets
24/03/2024 14:00
22%
1
1
3
-
1
3 - 1
18°
-
FT
5 - 0
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 25
Bg3
Spartak Plovdiv
Asenovets
24/03/2024 14:00
25
75
Tak
3
-
1
3 - 1
3.17
18°
-
-
-
FT
5 - 0
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 25
Bg3
Spartak Plovdiv
Asenovets
24/03/2024 14:00
82%
1X
3
-
1
3 - 1
3.17
18°
-
FT
5 - 0
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 25
Bg3
Spartak Plovdiv
Asenovets
24/03/2024 14:00
48%
Gospodarze -1.5
3
-
1
3 - 1
3.17
18°
-
FT
5 - 0
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 25
Bg3
Spartak Plovdiv
Asenovets
24/03/2024 14:00
3
-
1
3 - 1
3.17
18°
FT
5 - 0
(0 - 0)
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
20/09
2023
Asenovets
0 - 4
(0 - 2)
Spartak Plovdiv
Bg3
05/04
2023
Spartak Plovdiv
1 - 0
(0 - 0)
Asenovets
Bg3
24/09
2022
Asenovets
3 - 0
( - )
Spartak Plovdiv
Bg3
04/03
2016
Spartak Plovdiv
0 - 0
(0 - 0)
Asenovets
Bg3
22/08
2015
Asenovets
1 - 1
( - )
Spartak Plovdiv
Bg3
23/05
2015
Spartak Plovdiv
0 - 0
(0 - 0)
Asenovets
Bg3
23/11
2014
Asenovets
2 - 2
( - )
Spartak Plovdiv
Bg3
27/04
2014
Asenovets
0 - 0
(0 - 0)
Spartak Plovdiv
Bg3
19/10
2013
Spartak Plovdiv
2 - 0
( - )
Asenovets
Bg3
06/04
2013
Spartak Plovdiv
1 - 1
( - )
Asenovets
Bg3
22/09
2012
Asenovets
2 - 1
( - )
Spartak Plovdiv
Bg3
04/03
2012
Asenovets
1 - 1
( - )
Spartak Plovdiv
Bg3
21/08
2011
Spartak Plovdiv
1 - 2
( - )
Asenovets
Bg3
Spartak Plovdiv
2
33%
Remisy
3
50%
Asenovets
1
17%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[3,7,3,13],"lg_-1_6":[2,3,1,6],"lg_692":[3,7,3,13],"lg_692_6":[2,3,1,6]}
Klasyfikacja 24/03/2024
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Spartak Plovdiv
59
24
18
5
1
83
12
71
2
PFK Nesebar
59
24
18
5
1
77
25
52
3
Sayana Haskovo
59
24
19
2
3
62
19
43
4
Gigant Saedinenie
50
24
15
5
4
64
24
40
5
FK Dimitrovgrad
43
24
12
7
5
37
24
13
6
Zagorets
39
24
11
6
7
50
29
21
7
Rozova Dolina
38
24
12
2
10
40
28
12
8
Atletik Kuklen
36
23
11
3
9
41
43
-2
9
Asenovets
36
24
11
3
10
34
39
-5
10
Botev II Plovdiv
34
24
10
4
10
47
38
9
11
FK Sozopol
32
24
8
8
8
36
27
9
12
Rodopa Smolyan
30
23
9
3
11
44
37
7
13
Lokomotiv Plovdiv II
28
24
8
4
12
38
41
-3
14
OFK Levski Karlovo
27
24
8
3
13
40
54
-14
15
Karnobat
27
24
9
0
15
31
52
-21
16
Yambol 1915
20
24
5
5
14
26
57
-31
17
Sokol Markovo
19
24
6
1
17
26
58
-32
18
Sekirovo
18
24
5
3
16
26
57
-31
19
Beroe II
15
24
5
0
19
21
73
-52
20
FK Sliven
12
24
3
3
18
20
106
-86
Promotion
Relegation Play-off
Relegation
SPA
meczy
Wszystkie
Third League - South-East
Bulgarian Cup
16/03
2024
Gigant Saedinenie
1 - 1
( - )
Spartak Plovdiv
Bg3
10/03
2024
Spartak Plovdiv
3 - 0
(2 - 0)
Sekirovo
Bg3
02/03
2024
FK Sliven
0 - 2
(0 - 0)
Spartak Plovdiv
Bg3
25/02
2024
Spartak Plovdiv
5 - 0
(1 - 0)
FK Dimitrovgrad
Bg3
18/02
2024
Lokomotiv Plovdiv II
2 - 3
(1 - 3)
Spartak Plovdiv
Bg3
25/11
2023
Zagorets
0 - 0
(0 - 0)
Spartak Plovdiv
Bg3
19/11
2023
Spartak Plovdiv
3 - 0
(2 - 0)
Rozova Dolina
Bg3
12/11
2023
Karnobat
0 - 2
(0 - 0)
Spartak Plovdiv
Bg3
02/11
2023
Spartak Plovdiv
5 - 1
(2 - 0)
Atletik Kuklen
Bg3
27/10
2023
Botev II Plovdiv
1 - 1
(1 - 0)
Spartak Plovdiv
Bg3
22/10
2023
Spartak Plovdiv
1 - 1
(1 - 1)
Rodopa Smolyan
Bg3
14/10
2023
Sokol Markovo
0 - 1
(0 - 1)
Spartak Plovdiv
Bg3
11/10
2023
Spartak Plovdiv
1 - 1
(1 - 1)
PFK Nesebar
Bg3
07/10
2023
Sayana Haskovo
2 - 0
(1 - 0)
Spartak Plovdiv
Bg3
01/10
2023
Spartak Plovdiv
6 - 0
(5 - 0)
Beroe II
Bg3
27/09
2023
FK Sozopol
0 - 1
(0 - 0)
Spartak Plovdiv
Bg3
24/09
2023
Spartak Plovdiv
7 - 0
(3 - 0)
Yambol 1915
Bg3
20/09
2023
Asenovets
0 - 4
(0 - 2)
Spartak Plovdiv
Bg3
17/09
2023
Spartak Plovdiv
3 - 2
(3 - 1)
OFK Levski Karlovo
Bg3
13/09
2023
Spartak Plovdiv
0 - 5
(0 - 4)
Maritsa Plovdiv
BgC
03/09
2023
Spartak Plovdiv
3 - 0
(1 - 0)
Gigant Saedinenie
Bg3
26/08
2023
Sekirovo
0 - 3
(0 - 1)
Spartak Plovdiv
Bg3
20/08
2023
Spartak Plovdiv
21 - 0
(9 - 0)
FK Sliven
Bg3
12/08
2023
FK Dimitrovgrad
0 - 2
(0 - 1)
Spartak Plovdiv
Bg3
06/08
2023
Spartak Plovdiv
5 - 1
(3 - 0)
Lokomotiv Plovdiv II
Bg3
Zwycięstwa
4
67%
Remisy
2
33%
Przegrane
0
0%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[18,5,2,25],"lg_-1_6":[4,2,0,6],"lg_692":[18,5,1,24],"lg_692_6":[4,2,null,6],"lg_307":[null,null,1,1],"lg_307_6":[null,null,1,1]}
ASE
meczy
Wszystkie
16/03
2024
Asenovets
3 - 1
( - )
OFK Levski Karlovo
Bg3
09/03
2024
Asenovets
2 - 6
(1 - 3)
Gigant Saedinenie
Bg3
02/03
2024
Sekirovo
3 - 2
(1 - 1)
Asenovets
Bg3
24/02
2024
Asenovets
0 - 0
(0 - 0)
FK Sliven
Bg3
17/02
2024
FK Dimitrovgrad
2 - 0
(2 - 0)
Asenovets
Bg3
02/12
2023
Asenovets
2 - 0
(1 - 0)
Karnobat
Bg3
25/11
2023
Lokomotiv Plovdiv II
0 - 1
(0 - 1)
Asenovets
Bg3
18/11
2023
Asenovets
0 - 2
(0 - 0)
Zagorets
Bg3
11/11
2023
Rozova Dolina
2 - 0
(1 - 0)
Asenovets
Bg3
08/11
2023
Atletik Kuklen
2 - 1
(1 - 1)
Asenovets
Bg3
21/10
2023
Asenovets
0 - 0
(0 - 0)
Botev II Plovdiv
Bg3
14/10
2023
Rodopa Smolyan
0 - 2
(0 - 1)
Asenovets
Bg3
11/10
2023
Asenovets
2 - 1
(0 - 0)
Sokol Markovo
Bg3
07/10
2023
PFK Nesebar
6 - 0
(4 - 0)
Asenovets
Bg3
30/09
2023
Asenovets
0 - 1
( - )
Sayana Haskovo
Bg3
27/09
2023
Beroe II
0 - 3
(0 - 2)
Asenovets
Bg3
23/09
2023
Asenovets
2 - 2
(1 - 1)
FK Sozopol
Bg3
20/09
2023
Asenovets
0 - 4
(0 - 2)
Spartak Plovdiv
Bg3
16/09
2023
Yambol 1915
1 - 3
(1 - 0)
Asenovets
Bg3
02/09
2023
OFK Levski Karlovo
2 - 4
(0 - 1)
Asenovets
Bg3
26/08
2023
Gigant Saedinenie
3 - 1
( - )
Asenovets
Bg3
19/08
2023
Asenovets
2 - 1
(1 - 1)
Sekirovo
Bg3
12/08
2023
FK Sliven
0 - 3
(0 - 1)
Asenovets
Bg3
05/08
2023
Asenovets
1 - 0
(0 - 0)
FK Dimitrovgrad
Bg3
Zwycięstwa
2
33%
Remisy
1
17%
Przegrane
3
50%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[11,3,10,24],"lg_-1_6":[2,1,3,6],"lg_692":[11,3,10,24],"lg_692_6":[2,1,3,6]}
SPA
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
Third League - South-East
Bulgarian Cup
10/03
2024
Spartak Plovdiv
3 - 0
(2 - 0)
Sekirovo
Bg3
25/02
2024
Spartak Plovdiv
5 - 0
(1 - 0)
FK Dimitrovgrad
Bg3
19/11
2023
Spartak Plovdiv
3 - 0
(2 - 0)
Rozova Dolina
Bg3
02/11
2023
Spartak Plovdiv
5 - 1
(2 - 0)
Atletik Kuklen
Bg3
22/10
2023
Spartak Plovdiv
1 - 1
(1 - 1)
Rodopa Smolyan
Bg3
11/10
2023
Spartak Plovdiv
1 - 1
(1 - 1)
PFK Nesebar
Bg3
01/10
2023
Spartak Plovdiv
6 - 0
(5 - 0)
Beroe II
Bg3
24/09
2023
Spartak Plovdiv
7 - 0
(3 - 0)
Yambol 1915
Bg3
17/09
2023
Spartak Plovdiv
3 - 2
(3 - 1)
OFK Levski Karlovo
Bg3
13/09
2023
Spartak Plovdiv
0 - 5
(0 - 4)
Maritsa Plovdiv
BgC
03/09
2023
Spartak Plovdiv
3 - 0
(1 - 0)
Gigant Saedinenie
Bg3
20/08
2023
Spartak Plovdiv
21 - 0
(9 - 0)
FK Sliven
Bg3
06/08
2023
Spartak Plovdiv
5 - 1
(3 - 0)
Lokomotiv Plovdiv II
Bg3
Zwycięstwa
4
67%
Remisy
2
33%
Przegrane
0
0%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[10,2,1,13],"lg_-1_6":[4,2,0,6],"lg_692":[10,2,null,12],"lg_692_6":[4,2,null,6],"lg_307":[null,null,1,1],"lg_307_6":[null,null,1,1]}
ASE
mecze w roli gościa:
Wszystkie
02/03
2024
Sekirovo
3 - 2
(1 - 1)
Asenovets
Bg3
17/02
2024
FK Dimitrovgrad
2 - 0
(2 - 0)
Asenovets
Bg3
25/11
2023
Lokomotiv Plovdiv II
0 - 1
(0 - 1)
Asenovets
Bg3
11/11
2023
Rozova Dolina
2 - 0
(1 - 0)
Asenovets
Bg3
08/11
2023
Atletik Kuklen
2 - 1
(1 - 1)
Asenovets
Bg3
14/10
2023
Rodopa Smolyan
0 - 2
(0 - 1)
Asenovets
Bg3
07/10
2023
PFK Nesebar
6 - 0
(4 - 0)
Asenovets
Bg3
27/09
2023
Beroe II
0 - 3
(0 - 2)
Asenovets
Bg3
16/09
2023
Yambol 1915
1 - 3
(1 - 0)
Asenovets
Bg3
02/09
2023
OFK Levski Karlovo
2 - 4
(0 - 1)
Asenovets
Bg3
26/08
2023
Gigant Saedinenie
3 - 1
( - )
Asenovets
Bg3
12/08
2023
FK Sliven
0 - 3
(0 - 1)
Asenovets
Bg3
Zwycięstwa
2
33%
Remisy
0
0%
Przegrane
4
67%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[6,0,6,12],"lg_-1_6":[2,0,4,6],"lg_692":[6,null,6,12],"lg_692_6":[2,null,4,6]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
Spartak Plovdiv
Rozegrane mecze:
25
Asenovets
Rozegrane mecze:
24
Bramki
(Strzelone/Stracone)
83
3.32
0.68
17
34
1.42
1.63
39
Pon./Pow.
1.5
3
22
12%
88%
5
19
21%
79%
2.5
11
14
44%
56%
10
14
42%
58%
3.5
15
10
60%
40%
15
9
63%
38%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
8
17
32%
68%
10
14
42%
58%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
15
10
60%
40%
8
16
33%
67%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
22
3
88%
12%
16
8
67%
33%
SPA
następne mecze
Trudność
ASE
Łatwo 1
Ciężko 5
Asenovets (G)
Bg3
24/03/2024
OFK Levski Karlovo (G)
Bg3
30/03/2024
Yambol 1915 (G)
Bg3
03/04/2024
FK Sozopol (G)
Bg3
07/04/2024
2
Beroe II (G)
Bg3
13/04/2024
Sayana Haskovo (G)
Bg3
17/04/2024
Spartak Plovdiv (G)
Bg3
24/03/2024
Yambol 1915 (G)
Bg3
30/03/2024
FK Sozopol (G)
Bg3
03/04/2024
2
Beroe II (G)
Bg3
06/04/2024
Sayana Haskovo (G)
Bg3
13/04/2024
PFK Nesebar (G)
Bg3
17/04/2024
2
PFK Nesebar (G)
Bg3
20/04/2024
2
Sokol Markovo (G)
Bg3
28/04/2024
Rodopa Smolyan (G)
Bg3
02/05/2024
Botev II Plovdiv (G)
Bg3
12/05/2024
1
Atletik Kuklen (G)
Bg3
15/05/2024
Karnobat (G)
Bg3
19/05/2024
Rozova Dolina (G)
Bg3
25/05/2024
Zagorets (G)
Bg3
01/06/2024
Sokol Markovo (G)
Bg3
20/04/2024
Rodopa Smolyan (G)
Bg3
27/04/2024
Botev II Plovdiv (G)
Bg3
02/05/2024
1
Atletik Kuklen (G)
Bg3
11/05/2024
Karnobat (G)
Bg3
15/05/2024
Rozova Dolina (G)
Bg3
18/05/2024
Zagorets (G)
Bg3
25/05/2024
Lokomotiv Plovdiv II (G)
Bg3
01/06/2024
Pokaż wszystkie
<
kwietnia 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"3":"marca 2024","4":"kwietnia 2024","5":"maja 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program