Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
14
Piłka nożna
Prognozy na dziś
362
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na żywo
9
Prognozy na jutro
896
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na weekend
1651
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Wszystkie prognozy
2240
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Top Prognozy
Wartości
63
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
32
Top Europejski
64
Europejski
567
Amerykański
208
Afrykanin
75
Azjatycki
126
Australijski
43
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
7
Szkocka Premiership
7
Saudyjska Pro Liga
6
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
1
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
1
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
4
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
2
Copa Sudamericana
3
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Girona
49%
Prawdopodobieństwo wygranej
10/05/2024 21:00
ALA - GIR,
21:00
Es1
Inter
70%
Prawdopodobieństwo wygranej
10/05/2024 20:45
FRO - INT,
20:45
It1
Stuttgart
46%
Prawdopodobieństwo wygranej
10/05/2024 20:30
AUG - STU,
20:30
De1
Nice
42%
Prawdopodobieństwo wygranej
10/05/2024 21:00
NCE - HAC,
21:00
Fr1
Brest
51%
Prawdopodobieństwo wygranej
10/05/2024 21:00
STB - REI,
21:00
Fr1
Magdeburg
35%
Prawdopodobieństwo wygranej
10/05/2024 18:30
MAG - GRF,
18:30
De2
Hamburger SV
42%
Prawdopodobieństwo wygranej
10/05/2024 18:30
SCP - HSV,
18:30
De2
json_m
Prognoza
Spartak Kostroma
-
Luki-Energiya
13°C
L
W
W
W
D
L
10/06/2023 15:30 GMT
1
0 - 2
FT
L
L
W
D
D
L
Rosja Division 2 - Zachód
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Handicap
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 33, Promotion Group
Ru3
Spartak Kostroma
Luki-Energiya
10/06/2023 15:30
52
26
22
1
2
-
0
2 - 0
2.08
13°
-
-
-
-
FT
0 - 2
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 33, Promotion Group
Ru3
Spartak Kostroma
Luki-Energiya
10/06/2023 15:30
58
42
Pon.
2.08
2 - 0
2.08
13°
-
-
-
FT
0 - 2
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 33, Promotion Group
Ru3
Spartak Kostroma
Luki-Energiya
10/06/2023 15:30
25
58
17
X
13°
-
FT
0 - 2
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prawdopodobieństwo PT/CT %
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 33, Promotion Group
Ru3
Spartak Kostroma
Luki-Energiya
10/06/2023 15:30
30%
X
1
2
-
0
2 - 0
13°
-
FT
0 - 2
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 33, Promotion Group
Ru3
Spartak Kostroma
Luki-Energiya
10/06/2023 15:30
55
45
Nie
2
-
0
2 - 0
2.08
13°
-
-
-
FT
0 - 2
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 33, Promotion Group
Ru3
Spartak Kostroma
Luki-Energiya
10/06/2023 15:30
78%
1X
2
-
0
2 - 0
2.08
13°
-
FT
0 - 2
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 33, Promotion Group
Ru3
Spartak Kostroma
Luki-Energiya
10/06/2023 15:30
41%
Gospodarze -1.5
2
-
0
2 - 0
2.08
13°
-
FT
0 - 2
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 33, Promotion Group
Ru3
Spartak Kostroma
Luki-Energiya
10/06/2023 15:30
2
-
0
2 - 0
2.08
13°
FT
0 - 2
(0 - 0)
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
02/04
2023
Luki-Energiya
1 - 3
(1 - 1)
Spartak Kostroma
Ru3
11/11
2017
Spartak Kostroma
0 - 0
( - )
Luki-Energiya
Ru3
18/08
2017
Luki-Energiya
2 - 1
( - )
Spartak Kostroma
Ru3
31/08
2001
Spartak Kostroma
3 - 0
( - )
Luki-Energiya
Ru3
25/05
2001
Luki-Energiya
0 - 2
( - )
Spartak Kostroma
Ru3
Spartak Kostroma
3
60%
Remisy
1
20%
Luki-Energiya
1
20%
{"lg_-1":[3,1,1,5],"lg_-1_6":[3,1,1,5],"lg_279":[3,1,1,5],"lg_279_6":[3,1,1,5]}
Klasyfikacja 10/06/2023
Group 1
Group 1
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FK Leningradets
51
20
16
3
1
48
11
37
2
Zvezda SPb
41
20
11
8
1
40
16
24
3
Zorkyi Krasnogorsk
32
20
9
5
6
32
21
11
4
FK Yenisey-2
29
20
8
5
7
40
30
10
5
Baltika-BFU
29
20
7
8
5
25
19
6
6
Zenit-2
27
20
7
6
7
31
31
0
7
Luki-Energiya
27
20
8
3
9
23
30
-7
8
Dynamo Petersburg
23
20
5
8
7
24
24
0
9
Yadro St. Petersburg
15
20
3
6
11
25
35
-10
10
Rodina-M Moscow
13
20
3
4
13
13
44
-31
11
FK Elektron
13
20
3
4
13
13
53
-40
Championship Group
Relegation Group
Group 2
Group 2
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Tekstilshchik Iv.
42
20
13
3
4
40
15
25
2
FK Murom
39
20
12
3
5
34
14
20
3
FC Chertanovo
36
20
11
3
6
38
25
13
4
Spartak Kostroma
29
20
8
5
7
28
25
3
5
Torpedo Vladimir
28
20
8
4
8
24
31
-7
6
Torpedo-2 Moscow
27
20
7
6
7
20
27
-7
7
Dynamo Vologda
27
20
8
3
9
21
30
-9
8
Dynamo-2 Moscow
24
20
7
3
10
26
34
-8
9
FC Tver
22
20
6
4
10
21
22
-1
10
Khimik Dzerzhinsk
21
20
5
6
9
20
25
-5
11
Znamya Truda
13
20
3
4
13
14
38
-24
Championship Group
Relegation Group
Promotion Group
Promotion Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FC Chertanovo
24
11
7
3
1
22
8
14
2
FK Leningradets
24
11
7
3
1
15
5
10
3
FK Murom
24
11
7
3
1
16
9
7
4
Spartak Kostroma
23
11
7
2
2
17
9
8
5
Torpedo Vladimir
21
11
6
3
2
15
9
6
6
Tekstilshchik Iv.
16
11
4
4
3
17
12
5
7
Dynamo Vologda
13
11
3
4
4
13
17
-4
8
Zorkyi Krasnogorsk
11
11
2
5
4
14
17
-3
9
Baltika-BFU
9
11
2
3
6
5
12
-7
10
Luki-Energiya
6
11
1
3
7
9
19
-10
11
Zvezda SPb
5
11
1
2
8
12
21
-9
12
FK Yenisey-2
3
11
0
3
8
9
26
-17
Promotion
Relegation Group
Relegation Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Khimik Dzerzhinsk
20
10
6
2
2
19
10
9
2
Zenit-2
19
10
5
4
1
16
11
5
3
Dynamo Petersburg
17
10
5
2
3
14
14
0
4
Rodina-M Moscow
16
10
4
4
2
10
9
1
5
Dynamo-2 Moscow
15
10
4
3
3
22
10
12
6
Torpedo-2 Moscow
14
10
4
2
4
19
14
5
7
Znamya Truda
14
10
3
5
2
12
10
2
8
FC Tver
10
10
3
1
6
11
13
-2
9
Yadro St. Petersburg
8
10
2
2
6
10
17
-7
10
FK Elektron
4
10
1
1
8
7
32
-25
Relegation
SPA
meczy
Wszystkie
Division 2 - West
Kubok
04/06
2023
FK Leningradets
3 - 0
(1 - 0)
Spartak Kostroma
Ru3
28/05
2023
Spartak Kostroma
3 - 0
(1 - 1)
FK Yenisey-2
Ru3
21/05
2023
Zorkyi Krasnogorsk
1 - 3
(0 - 2)
Spartak Kostroma
Ru3
15/05
2023
Spartak Kostroma
1 - 0
(0 - 0)
Baltika-BFU
Ru3
10/05
2023
Zvezda SPb
0 - 0
(0 - 0)
Spartak Kostroma
Ru3
05/05
2023
Spartak Kostroma
0 - 2
(0 - 1)
FK Leningradets
Ru3
30/04
2023
FK Yenisey-2
1 - 2
(0 - 0)
Spartak Kostroma
Ru3
22/04
2023
Spartak Kostroma
1 - 1
(0 - 1)
Zorkyi Krasnogorsk
Ru3
15/04
2023
Baltika-BFU
0 - 2
(0 - 0)
Spartak Kostroma
Ru3
08/04
2023
Spartak Kostroma
2 - 0
(1 - 0)
Zvezda SPb
Ru3
02/04
2023
Luki-Energiya
1 - 3
(1 - 1)
Spartak Kostroma
Ru3
13/11
2022
Spartak Kostroma
1 - 0
(0 - 0)
Khimik Dzerzhinsk
Ru3
09/11
2022
Torpedo-2 Moscow
1 - 1
(1 - 0)
Spartak Kostroma
Ru3
05/11
2022
Spartak Kostroma
0 - 0
(0 - 0)
Dynamo Vologda
Ru3
30/10
2022
FC Tver
0 - 2
(0 - 2)
Spartak Kostroma
Ru3
19/10
2022
Spartak Kostroma
2 - 1
(0 - 0)
Torpedo Vladimir
Ru3
15/10
2022
Znamya Truda
1 - 1
(0 - 0)
Spartak Kostroma
Ru3
08/10
2022
Spartak Kostroma
1 - 0
(0 - 0)
Tekstilshchik Iv.
Ru3
02/10
2022
FK Murom
1 - 0
(1 - 0)
Spartak Kostroma
Ru3
26/09
2022
Spartak Kostroma
4 - 0
(1 - 0)
FC Chertanovo
Ru3
22/09
2022
Dynamo-2 Moscow
3 - 5
(1 - 3)
Spartak Kostroma
Ru3
18/09
2022
Spartak Kostroma
1 - 2
(0 - 1)
Torpedo-2 Moscow
Ru3
14/09
2022
Spartak Kostroma
1 - 4
(0 - 1)
Tekstilshchik Iv.
RuC
10/09
2022
Dynamo Vologda
3 - 2
(1 - 1)
Spartak Kostroma
Ru3
04/09
2022
Spartak Kostroma
1 - 3
(1 - 1)
FC Tver
Ru3
31/08
2022
Spartak Kostroma
3 - 1
(2 - 0)
Dynamo Vologda
RuC
31/08
2022
Dynamo Vologda
3 - 1
(2 - 0)
Spartak Kostroma
RuC
21/08
2022
Torpedo Vladimir
0 - 0
(0 - 0)
Spartak Kostroma
Ru3
14/08
2022
Spartak Kostroma
1 - 2
(0 - 1)
Znamya Truda
Ru3
10/08
2022
Tekstilshchik Iv.
2 - 2
(2 - 0)
Spartak Kostroma
Ru3
06/08
2022
Spartak Kostroma
0 - 2
(0 - 1)
FK Murom
Ru3
31/07
2022
FC Chertanovo
1 - 2
(1 - 2)
Spartak Kostroma
Ru3
22/07
2022
Spartak Kostroma
2 - 0
(1 - 0)
Dynamo-2 Moscow
Ru3
16/07
2022
Khimik Dzerzhinsk
3 - 0
( - )
Spartak Kostroma
Ru3
Zwycięstwa
3
50%
Remisy
1
17%
Przegrane
2
33%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[16,7,11,34],"lg_-1_6":[3,1,2,6],"lg_279":[15,7,9,31],"lg_279_6":[3,1,2,6],"lg_335":[1,null,2,3],"lg_335_6":[1,null,2,3]}
LUK
meczy
Wszystkie
Division 2 - West
Kubok
04/06
2023
Luki-Energiya
2 - 3
(1 - 2)
Torpedo Vladimir
Ru3
28/05
2023
FC Chertanovo
1 - 0
(0 - 1)
Luki-Energiya
Ru3
21/05
2023
Luki-Energiya
2 - 1
(0 - 0)
Tekstilshchik Iv.
Ru3
15/05
2023
Dynamo Vologda
1 - 1
(1 - 1)
Luki-Energiya
Ru3
10/05
2023
Luki-Energiya
1 - 1
(1 - 1)
FK Murom
Ru3
05/05
2023
Torpedo Vladimir
2 - 1
(2 - 1)
Luki-Energiya
Ru3
29/04
2023
Luki-Energiya
0 - 3
(0 - 0)
FC Chertanovo
Ru3
22/04
2023
Tekstilshchik Iv.
1 - 1
(0 - 0)
Luki-Energiya
Ru3
15/04
2023
Luki-Energiya
0 - 2
(0 - 2)
Dynamo Vologda
Ru3
08/04
2023
FK Murom
1 - 0
(1 - 0)
Luki-Energiya
Ru3
02/04
2023
Luki-Energiya
1 - 3
(1 - 1)
Spartak Kostroma
Ru3
13/11
2022
FK Leningradets
2 - 0
(1 - 0)
Luki-Energiya
Ru3
05/11
2022
Baltika-BFU
0 - 1
(0 - 0)
Luki-Energiya
Ru3
30/10
2022
Luki-Energiya
0 - 1
(0 - 0)
Zvezda SPb
Ru3
24/10
2022
FK Elektron
0 - 5
(0 - 2)
Luki-Energiya
Ru3
19/10
2022
Yadro St. Petersburg
1 - 1
(0 - 1)
Luki-Energiya
Ru3
14/10
2022
Luki-Energiya
2 - 0
(1 - 0)
Zenit-2
Ru3
09/10
2022
Dynamo Petersburg
0 - 0
(0 - 0)
Luki-Energiya
Ru3
01/10
2022
Luki-Energiya
4 - 1
(1 - 1)
Rodina-M Moscow
Ru3
26/09
2022
FK Yenisey-2
7 - 0
(4 - 0)
Luki-Energiya
Ru3
22/09
2022
Luki-Energiya
2 - 1
(1 - 1)
Zorkyi Krasnogorsk
Ru3
10/09
2022
Luki-Energiya
0 - 1
(0 - 0)
Baltika-BFU
Ru3
04/09
2022
Zvezda SPb
1 - 0
(1 - 0)
Luki-Energiya
Ru3
31/08
2022
Luki-Energiya
1 - 1
(1 - 1)
Dynamo Petersburg
RuC
31/08
2022
Dynamo Petersburg
1 - 1
(1 - 1)
Luki-Energiya
RuC
26/08
2022
Luki-Energiya
2 - 0
(2 - 0)
FK Elektron
Ru3
21/08
2022
Luki-Energiya
1 - 0
(0 - 0)
Yadro St. Petersburg
Ru3
14/08
2022
Zenit-2
3 - 1
(2 - 0)
Luki-Energiya
Ru3
10/08
2022
Luki-Energiya
3 - 2
(2 - 2)
Dynamo Petersburg
Ru3
06/08
2022
Rodina-M Moscow
1 - 1
(1 - 0)
Luki-Energiya
Ru3
30/07
2022
Luki-Energiya
0 - 3
(0 - 1)
FK Yenisey-2
Ru3
24/07
2022
Zorkyi Krasnogorsk
2 - 0
(1 - 0)
Luki-Energiya
Ru3
15/07
2022
Luki-Energiya
0 - 4
(0 - 0)
FK Leningradets
Ru3
Zwycięstwa
1
17%
Remisy
2
33%
Przegrane
3
50%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[9,8,16,33],"lg_-1_6":[1,2,3,6],"lg_279":[9,6,16,31],"lg_279_6":[1,2,3,6],"lg_335":[null,2,null,2],"lg_335_6":[null,2,null,2]}
SPA
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
Division 2 - West
Kubok
28/05
2023
Spartak Kostroma
3 - 0
(1 - 1)
FK Yenisey-2
Ru3
15/05
2023
Spartak Kostroma
1 - 0
(0 - 0)
Baltika-BFU
Ru3
05/05
2023
Spartak Kostroma
0 - 2
(0 - 1)
FK Leningradets
Ru3
22/04
2023
Spartak Kostroma
1 - 1
(0 - 1)
Zorkyi Krasnogorsk
Ru3
08/04
2023
Spartak Kostroma
2 - 0
(1 - 0)
Zvezda SPb
Ru3
13/11
2022
Spartak Kostroma
1 - 0
(0 - 0)
Khimik Dzerzhinsk
Ru3
05/11
2022
Spartak Kostroma
0 - 0
(0 - 0)
Dynamo Vologda
Ru3
19/10
2022
Spartak Kostroma
2 - 1
(0 - 0)
Torpedo Vladimir
Ru3
08/10
2022
Spartak Kostroma
1 - 0
(0 - 0)
Tekstilshchik Iv.
Ru3
26/09
2022
Spartak Kostroma
4 - 0
(1 - 0)
FC Chertanovo
Ru3
18/09
2022
Spartak Kostroma
1 - 2
(0 - 1)
Torpedo-2 Moscow
Ru3
14/09
2022
Spartak Kostroma
1 - 4
(0 - 1)
Tekstilshchik Iv.
RuC
04/09
2022
Spartak Kostroma
1 - 3
(1 - 1)
FC Tver
Ru3
31/08
2022
Spartak Kostroma
3 - 1
(2 - 0)
Dynamo Vologda
RuC
14/08
2022
Spartak Kostroma
1 - 2
(0 - 1)
Znamya Truda
Ru3
06/08
2022
Spartak Kostroma
0 - 2
(0 - 1)
FK Murom
Ru3
22/07
2022
Spartak Kostroma
2 - 0
(1 - 0)
Dynamo-2 Moscow
Ru3
Zwycięstwa
4
67%
Remisy
1
17%
Przegrane
1
17%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[9,2,6,17],"lg_-1_6":[4,1,1,6],"lg_279":[8,2,5,15],"lg_279_6":[4,1,1,6],"lg_335":[1,null,1,2],"lg_335_6":[1,null,1,2]}
LUK
mecze w roli gościa:
Wszystkie
Division 2 - West
Kubok
28/05
2023
FC Chertanovo
1 - 0
(0 - 1)
Luki-Energiya
Ru3
15/05
2023
Dynamo Vologda
1 - 1
(1 - 1)
Luki-Energiya
Ru3
05/05
2023
Torpedo Vladimir
2 - 1
(2 - 1)
Luki-Energiya
Ru3
22/04
2023
Tekstilshchik Iv.
1 - 1
(0 - 0)
Luki-Energiya
Ru3
08/04
2023
FK Murom
1 - 0
(1 - 0)
Luki-Energiya
Ru3
13/11
2022
FK Leningradets
2 - 0
(1 - 0)
Luki-Energiya
Ru3
05/11
2022
Baltika-BFU
0 - 1
(0 - 0)
Luki-Energiya
Ru3
24/10
2022
FK Elektron
0 - 5
(0 - 2)
Luki-Energiya
Ru3
19/10
2022
Yadro St. Petersburg
1 - 1
(0 - 1)
Luki-Energiya
Ru3
09/10
2022
Dynamo Petersburg
0 - 0
(0 - 0)
Luki-Energiya
Ru3
26/09
2022
FK Yenisey-2
7 - 0
(4 - 0)
Luki-Energiya
Ru3
04/09
2022
Zvezda SPb
1 - 0
(1 - 0)
Luki-Energiya
Ru3
31/08
2022
Dynamo Petersburg
1 - 1
(1 - 1)
Luki-Energiya
RuC
14/08
2022
Zenit-2
3 - 1
(2 - 0)
Luki-Energiya
Ru3
06/08
2022
Rodina-M Moscow
1 - 1
(1 - 0)
Luki-Energiya
Ru3
24/07
2022
Zorkyi Krasnogorsk
2 - 0
(1 - 0)
Luki-Energiya
Ru3
Zwycięstwa
0
0%
Remisy
2
33%
Przegrane
4
67%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[2,6,8,16],"lg_-1_6":[0,2,4,6],"lg_279":[2,5,8,15],"lg_279_6":[null,2,4,6],"lg_335":[null,1,null,1],"lg_335_6":[null,1,null,1]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
Spartak Kostroma
Rozegrane mecze:
34
Luki-Energiya
Rozegrane mecze:
33
Bramki
(Strzelone/Stracone)
50
1.47
1.24
42
34
1.03
1.55
51
Pon./Pow.
1.5
7
27
21%
79%
8
25
24%
76%
2.5
16
18
47%
53%
20
13
61%
39%
3.5
24
10
71%
29%
25
8
76%
24%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
17
17
50%
50%
15
18
45%
55%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
12
22
35%
65%
6
27
18%
82%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
26
8
76%
24%
20
13
61%
39%
SPA
następne mecze
Trudność
LUK
Łatwo 1
Ciężko 5
Luki-Energiya (G)
Ru3
10/06/2023
1
Irtysh Omsk (G)
16/07/2023
1
FK Krasnodar-2 (G)
23/07/2023
3
Volga Ulyanovsk (G)
30/07/2023
5
Dynamo Bryansk (G)
06/08/2023
5
Spartak Kostroma (G)
Ru3
10/06/2023
Dynamo-2 Moscow (G)
22/07/2023
4
FK Yenisey-2 (G)
29/07/2023
2
Pokaż wszystkie
<
maja 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"4":"kwietnia 2024","5":"maja 2024","6":"czerwca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program