Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
5
Piłka nożna
Prognozy na dziś
1077
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na żywo
19
Prognozy na jutro
144
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na weekend
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Wszystkie prognozy
1706
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Top Prognozy
Wartości
332
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
34
Top Europejski
30
Europejski
448
Amerykański
132
Afrykanin
66
Azjatycki
118
Australijski
35
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
3
LaLiga
5
Bundesliga
3
Serie A
6
Ligue 1
7
Eredivisie
5
Liga Portugal
4
Brasileiro Série A
8
Szkocka Premiership
2
Saudyjska Pro Liga
10
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
2
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
1
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Colorado Rapids
44%
Prawdopodobieństwo wygranej
28/04/2024 01:30
CIN - CLR,
01:30
Us1
Real Salt Lake
40%
Prawdopodobieństwo remisu
28/04/2024 01:30
PHI - RSL,
01:30
Us1
Orlando City SC
48%
Prawdopodobieństwo wygranej
28/04/2024 01:30
ORL - TFC,
01:30
Us1
New York City FC
39%
Prawdopodobieństwo wygranej
28/04/2024 01:30
NYC - CHA,
01:30
Us1
Vancouver Whitecaps
42%
Prawdopodobieństwo wygranej
28/04/2024 01:30
NYR - VAN,
01:30
Us1
Inter Miami CF
42%
Prawdopodobieństwo wygranej
28/04/2024 01:30
NER - INM,
01:30
Us1
DC United
44%
Prawdopodobieństwo wygranej
28/04/2024 01:30
DCU - SEA,
01:30
Us1
Columbus Crew
49%
Prawdopodobieństwo wygranej
28/04/2024 01:30
COL - MTL,
01:30
Us1
Chicago Fire
42%
Prawdopodobieństwo wygranej
28/04/2024 02:30
CHI - ATL,
02:30
Us1
Houston Dynamo
48%
Prawdopodobieństwo wygranej
28/04/2024 02:30
DAL - HOU,
02:30
Us1
Minnesota United
42%
Prawdopodobieństwo remisu
28/04/2024 02:30
MIN - SKC,
02:30
Us1
Nashville SC
45%
Prawdopodobieństwo wygranej
28/04/2024 02:30
NAS - SJE,
02:30
Us1
Los Angeles FC
44%
Prawdopodobieństwo remisu
28/04/2024 04:30
LAF - POT,
04:30
Us1
Bournemouth
40%
Prawdopodobieństwo remisu
28/04/2024 15:00
BOU - BHA,
15:00
EPL
Arsenal
47%
Prawdopodobieństwo wygranej
28/04/2024 15:00
TOT - ARS,
15:00
EPL
Manchester City
62%
Prawdopodobieństwo wygranej
28/04/2024 17:30
NFO - MCI,
17:30
EPL
Granada CF
38%
Prawdopodobieństwo wygranej
28/04/2024 16:15
GRA - OSA,
16:15
Es1
Cadiz
44%
Prawdopodobieństwo remisu
28/04/2024 14:00
CAD - RML,
14:00
Es1
Villarreal
39%
Prawdopodobieństwo wygranej
28/04/2024 18:30
VIL - RAY,
18:30
Es1
Sevilla
38%
Prawdopodobieństwo remisu
28/04/2024 21:00
BET - SEV,
21:00
Es1
Atalanta
56%
Prawdopodobieństwo wygranej
28/04/2024 18:00
ATA - EMP,
18:00
It1
Roma
36%
Prawdopodobieństwo remisu
28/04/2024 18:00
NAP - ROM,
18:00
It1
Inter
50%
Prawdopodobieństwo wygranej
28/04/2024 12:30
INT - TOR,
12:30
It1
Fiorentina
49%
Prawdopodobieństwo wygranej
28/04/2024 20:45
FIO - SAS,
20:45
It1
Bologna
56%
Prawdopodobieństwo wygranej
28/04/2024 15:00
BOL - UDI,
15:00
It1
Heidenheim
40%
Prawdopodobieństwo wygranej
28/04/2024 19:30
DAR - HEI,
19:30
De1
Mainz
41%
Prawdopodobieństwo remisu
28/04/2024 17:30
MAI - CGN,
17:30
De1
Borussia M'gladbach
37%
Prawdopodobieństwo wygranej
28/04/2024 15:30
BMG - FCU,
15:30
De1
Nice
39%
Prawdopodobieństwo wygranej
28/04/2024 15:00
STR - NCE,
15:00
Fr1
Rennes
36%
Prawdopodobieństwo remisu
28/04/2024 17:05
REN - STB,
17:05
Fr1
Monaco
51%
Prawdopodobieństwo wygranej
28/04/2024 19:00
LYO - ASM,
19:00
Fr1
Toulouse
38%
Prawdopodobieństwo wygranej
28/04/2024 15:00
LOR - TOU,
15:00
Fr1
Reims
40%
Prawdopodobieństwo wygranej
28/04/2024 15:00
CLF - REI,
15:00
Fr1
Lille
53%
Prawdopodobieństwo wygranej
28/04/2024 13:00
FCM - LIL,
13:00
Fr1
Olympique Marseille
39%
Prawdopodobieństwo wygranej
28/04/2024 21:00
OLM - LEN,
21:00
Fr1
json_m,json_os,json_bo
Prognoza
Southport
-
Gateshead
9°C
L
L
D
D
D
W
14/03/2020 16:00 GMT
X
Prawdopodobieństwo remisu
40%
L
W
D
D
W
W
Anglia National League North
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Podwójna
Handicap
Strzelcy
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 35, Regular Season
NLn
Southport
Gateshead
14/03/2020
23
40
37
X
1
-
1
1 - 1
2.23
9°
3.30
3.00
3.30
2.17
1
1
-1
Postp.
-
-
-
-
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 35, Regular Season
NLn
Southport
Gateshead
14/03/2020
55
45
Pon.
2.23
1 - 1
2.23
9°
1.80
1.80
1.97
Postp.
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 35, Regular Season
NLn
Southport
Gateshead
14/03/2020
21
55
24
X
9°
-
Postp.
Gospodarze - Goście
Prawdopodobieństwo PT/CT %
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 35, Regular Season
NLn
Southport
Gateshead
14/03/2020
22%
X
X
1
-
1
1 - 1
9°
5.00
Postp.
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 35, Regular Season
NLn
Southport
Gateshead
14/03/2020
42
58
Tak
1
-
1
1 - 1
2.23
9°
1.79
1.79
2.05
Postp.
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 35, Regular Season
NLn
Southport
Gateshead
14/03/2020
77%
X2
1
-
1
1 - 1
2.23
9°
1.34
Postp.
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 35, Regular Season
NLn
Southport
Gateshead
14/03/2020
63%
Gospodarze +1
1
-
1
1 - 1
2.23
9°
-
Postp.
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 35, Regular Season
NLn
Southport
Gateshead
14/03/2020
23%
16%
15%
Morgan
Newell
Preston
1
-
1
1 - 1
2.23
9°
-
-
-
Postp.
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
National League
National League North
FA Cup
03/08
2019
Gateshead
0 - 0
(0 - 0)
Southport
NLn
04/02
2017
Gateshead
3 - 0
(2 - 0)
Southport
NL
09/08
2016
Southport
0 - 3
(0 - 1)
Gateshead
NL
08/12
2015
Gateshead
0 - 1
(0 - 0)
Southport
NL
18/08
2015
Southport
1 - 2
(1 - 1)
Gateshead
NL
31/01
2015
Southport
0 - 1
(0 - 1)
Gateshead
NL
10/12
2014
Gateshead
1 - 1
(0 - 0)
Southport
NL
18/04
2014
Gateshead
2 - 2
(1 - 1)
Southport
NL
24/08
2013
Southport
2 - 1
(2 - 0)
Gateshead
NL
30/03
2013
Gateshead
2 - 2
(0 - 0)
Southport
NL
04/09
2012
Southport
2 - 1
(0 - 0)
Gateshead
NL
18/10
2011
Gateshead
2 - 3
(2 - 0)
Southport
NL
23/08
2011
Southport
1 - 3
(1 - 1)
Gateshead
NL
03/01
2011
Southport
5 - 1
(0 - 1)
Gateshead
NL
07/09
2010
Gateshead
1 - 0
(0 - 0)
Southport
NL
24/10
2009
Gateshead
3 - 0
( - )
Southport
FA
03/05
2009
Gateshead
1 - 1
( - )
Southport
NLn
29/04
2009
Southport
0 - 1
( - )
Gateshead
NLn
07/03
2009
Southport
2 - 3
( - )
Gateshead
NLn
18/10
2008
Gateshead
1 - 1
( - )
Southport
NLn
Southport
1
17%
Remisy
1
17%
Gateshead
4
67%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[5,6,9,20],"lg_-1_6":[1,1,4,6],"lg_61":[5,3,6,14],"lg_61_6":[1,1,4,6],"lg_62":[null,3,2,5],"lg_62_6":[null,3,2,5],"lg_46":[null,null,1,1],"lg_46_6":[null,null,1,1]}
Klasyfikacja 14/03/2020
Regular Season
Regular Season
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
York City
66
34
19
9
6
52
28
24
2
King's Lynn
64
31
19
7
5
63
38
25
3
Boston United
58
32
17
7
8
46
32
14
4
Brackley Town
57
33
15
12
6
57
23
34
5
Altrincham
57
33
16
9
8
62
40
22
6
Chester FC
54
32
15
9
8
58
38
20
7
Gateshead
52
31
14
10
7
47
31
16
8
Spennymoor Town
52
33
14
10
9
59
45
14
9
Darlington 1883
48
32
14
6
12
41
46
-5
10
Guiseley AFC
47
32
13
8
11
51
41
10
11
Farsley Celtic
45
33
13
6
14
46
43
3
12
Southport
43
32
12
7
13
40
41
-1
13
Alfreton Town
40
31
12
4
15
46
51
-5
14
AFC Telford Utd
39
33
10
9
14
48
55
-7
15
Hereford Utd
39
34
9
12
13
39
52
-13
16
Kidderminster
38
33
10
8
15
39
43
-4
17
Leamington
35
32
9
8
15
39
51
-12
18
Gloucester
33
30
9
6
15
39
57
-18
19
Kettering
32
30
7
11
12
35
43
-8
20
Curzon Ashton
31
32
7
10
15
32
42
-10
21
Blyth Spartans
23
33
6
5
22
32
78
-46
22
Bradford PA
20
32
5
5
22
25
78
-53
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
SOU
meczy
Wszystkie
07/03
2020
Southport
1 - 2
(1 - 1)
Kidderminster
NLn
22/02
2020
Leamington
1 - 0
(0 - 0)
Southport
NLn
18/02
2020
Brackley Town
1 - 1
(0 - 0)
Southport
NLn
08/02
2020
Hereford Utd
2 - 2
(0 - 1)
Southport
NLn
01/02
2020
Southport
3 - 3
(1 - 1)
Bradford PA
NLn
25/01
2020
Gloucester
0 - 1
(0 - 0)
Southport
NLn
Zwycięstwa
1
17%
Remisy
3
50%
Przegrane
2
33%
{"lg_-1":[1,3,2,6],"lg_-1_6":[1,3,2,6],"lg_62":[1,3,2,6],"lg_62_6":[1,3,2,6]}
GTS
meczy
Wszystkie
07/03
2020
Gateshead
1 - 2
(0 - 1)
King's Lynn
NLn
25/02
2020
Boston United
0 - 3
(0 - 2)
Gateshead
NLn
22/02
2020
Guiseley AFC
2 - 2
(2 - 0)
Gateshead
NLn
15/02
2020
Gateshead
0 - 0
(0 - 0)
Kidderminster
NLn
08/02
2020
Curzon Ashton
0 - 1
(0 - 0)
Gateshead
NLn
01/02
2020
Gateshead
4 - 2
(3 - 1)
Leamington
NLn
Zwycięstwa
3
50%
Remisy
2
33%
Przegrane
1
17%
{"lg_-1":[3,2,1,6],"lg_-1_6":[3,2,1,6],"lg_62":[3,2,1,6],"lg_62_6":[3,2,1,6]}
SOU
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
07/03
2020
Southport
1 - 2
(1 - 1)
Kidderminster
NLn
01/02
2020
Southport
3 - 3
(1 - 1)
Bradford PA
NLn
Zwycięstwa
0
0%
Remisy
1
50%
Przegrane
1
50%
{"lg_-1":[0,1,1,2],"lg_-1_6":[0,1,1,2],"lg_62":[null,1,1,2],"lg_62_6":[null,1,1,2]}
GTS
mecze w roli gościa:
Wszystkie
25/02
2020
Boston United
0 - 3
(0 - 2)
Gateshead
NLn
22/02
2020
Guiseley AFC
2 - 2
(2 - 0)
Gateshead
NLn
08/02
2020
Curzon Ashton
0 - 1
(0 - 0)
Gateshead
NLn
Zwycięstwa
2
67%
Remisy
1
33%
Przegrane
0
0%
{"lg_-1":[2,1,0,3],"lg_-1_6":[2,1,0,3],"lg_62":[2,1,null,3],"lg_62_6":[2,1,null,3]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
Southport
Rozegrane mecze:
6
Gateshead
Rozegrane mecze:
6
Bramki
(Strzelone/Stracone)
8
1.33
1.5
9
11
1.83
1
6
Pon./Pow.
1.5
2
4
33%
67%
2
4
33%
67%
2.5
3
3
50%
50%
2
4
33%
67%
3.5
4
2
67%
33%
4
2
67%
33%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
4
2
67%
33%
3
3
50%
50%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
1
5
17%
83%
3
3
50%
50%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
5
1
83%
17%
5
1
83%
17%
SOU
następne mecze
Trudność
GTS
Łatwo 1
Ciężko 5
Gateshead (G)
NLn
14/03/2020
4
Blackpool (G)
Cfr
08/08/2020
4
Accrington Stanley (G)
Cfr
18/08/2020
2
Huddersfield (G)
Cfr
22/08/2020
1
Barrow AFC (G)
Cfr
29/08/2020
4
Warrington Town (G)
Cfr
01/09/2020
1
Southport (G)
NLn
14/03/2020
1
Alfreton Town (G)
NLn
17/03/2020
2
Chester FC (G)
NLn
07/04/2020
2
Brackley Town (G)
NLn
19/07/2020
3
Boston United (G)
NLn
25/07/2020
2
Carlisle Utd (G)
Cfr
18/08/2020
1
Nantwich Town (G)
Cfr
05/09/2020
2
Bamber Bridge (G)
Cfr
08/09/2020
2
Wrexham FC (G)
Cfr
26/09/2020
4
Morpeth Town (G)
FA
03/10/2020
1
Hereford Utd (G)
NLn
06/10/2020
3
South Shields (G)
FA
13/10/2020
2
Chorley FC (G)
NLn
17/10/2020
4
Blyth Spartans (G)
NLn
24/10/2020
2
Boston United (G)
NLn
31/10/2020
4
Kettering Town (G)
NLn
03/11/2020
3
AFC Telford Utd (G)
NLn
07/11/2020
5
York City (G)
NLn
10/11/2020
2
Spennymoor Town (G)
NLn
14/11/2020
4
Bradford PA (G)
NLn
17/11/2020
2
Gateshead (G)
NLn
21/11/2020
4
Farsley Celtic (G)
NLn
02/12/2020
1
Alfreton Town (G)
NLn
05/12/2020
4
Guiseley AFC (G)
NLn
12/12/2020
1
Marine (G)
FAT
15/12/2020
2
Spennymoor Town (G)
FAT
19/12/2020
4
Curzon Ashton (G)
NLn
26/12/2020
4
AFC Fylde (G)
NLn
28/12/2020
3
Halifax (G)
FAT
19/01/2021
4
Chester FC (G)
NLn
26/01/2021
4
Kidderminster (G)
NLn
06/02/2021
2
Torquay United (G)
FAT
06/02/2021
3
Brackley Town (G)
NLn
09/02/2021
5
Kettering Town (G)
NLn
13/02/2021
3
Curzon Ashton (G)
NLn
16/02/2021
4
Hereford Utd (G)
NLn
20/02/2021
3
Blyth Spartans (G)
NLn
27/02/2021
2
Darlington 1883 (G)
NLn
02/03/2021
2
Chorley FC (G)
NLn
06/03/2021
4
York City (G)
NLn
13/03/2021
2
AFC Telford Utd (G)
NLn
20/03/2021
5
Bradford PA (G)
NLn
23/03/2021
2
Spennymoor Town (G)
NLn
27/03/2021
4
Gateshead (G)
NLn
02/04/2021
4
Alfreton Town (G)
NLn
05/04/2021
4
Guiseley AFC (G)
NLn
10/04/2021
1
Farsley Celtic (G)
NLn
13/04/2021
1
Boston United (G)
NLn
17/04/2021
4
Brackley Town (G)
NLn
24/04/2021
5
AFC Fylde (G)
NLn
01/05/2021
3
Darlington 1883 (G)
NLn
03/05/2021
2
Chester FC (G)
NLn
08/05/2021
4
Leamington (G)
NLn
11/05/2021
4
Leamington (G)
NLn
15/05/2021
4
Gloucester (G)
NLn
18/05/2021
2
Gloucester (G)
NLn
22/05/2021
2
Kidderminster (G)
NLn
29/05/2021
2
Blackpool (G)
Cfr
10/07/2021
4
Runcorn Linnets (G)
Cfr
13/07/2021
Huddersfield (G)
Cfr
17/07/2021
1
Barrow AFC (G)
Cfr
31/07/2021
4
Warrington Town (G)
Cfr
03/08/2021
1
Gloucester (G)
NLn
14/08/2021
2
Spennymoor Town (G)
NLn
21/08/2021
4
Kidderminster (G)
NLn
28/08/2021
2
AFC Fylde (G)
NLn
30/08/2021
3
Gateshead (G)
NLn
04/09/2021
4
Brackley Town (G)
NLn
11/09/2021
5
Chorley FC (G)
FA
18/09/2021
4
Chorley FC (G)
FA
21/09/2021
4
Spennymoor Town (G)
FA
02/10/2021
4
Spennymoor Town (G)
FA
05/10/2021
4
York City (G)
NLn
09/10/2021
2
Altrincham (G)
FA
16/10/2021
4
Darlington 1883 (G)
NLn
26/10/2021
2
Chester FC (G)
NLn
30/10/2021
4
Chorley FC (G)
NLn
02/11/2021
4
Boston United (G)
NLn
13/11/2021
4
Leamington (G)
NLn
20/11/2021
4
Alfreton Town (G)
NLn
23/11/2021
4
Darlington 1883 (G)
FAT
30/11/2021
2
Hereford Utd (G)
NLn
04/12/2021
3
Guiseley AFC (G)
NLn
07/12/2021
1
Blyth Spartans (G)
NLn
11/12/2021
2
Farsley Celtic (G)
FAT
18/12/2021
1
Curzon Ashton (G)
NLn
26/12/2021
4
Farsley Celtic (G)
NLn
28/12/2021
1
Solihull Moors (G)
FAT
15/01/2022
4
Bradford PA (G)
NLn
18/01/2022
2
Gloucester (G)
NLn
22/01/2022
2
Guiseley AFC (G)
NLn
29/01/2022
1
Kettering Town (G)
NLn
01/02/2022
3
Chester FC (G)
NLn
05/02/2022
4
AFC Telford Utd (G)
NLn
08/02/2022
5
Boston United (G)
NLn
12/02/2022
4
Curzon Ashton (G)
NLn
15/02/2022
4
Blyth Spartans (G)
NLn
22/02/2022
2
Hereford Utd (G)
NLn
26/02/2022
3
Brackley Town (G)
NLn
05/03/2022
5
Chorley FC (G)
NLn
12/03/2022
4
York City (G)
NLn
19/03/2022
2
Darlington 1883 (G)
NLn
22/03/2022
2
Alfreton Town (G)
NLn
26/03/2022
4
Kettering Town (G)
NLn
02/04/2022
3
Kidderminster (G)
NLn
09/04/2022
2
Leamington (G)
NLn
12/04/2022
4
AFC Fylde (G)
NLn
15/04/2022
3
Farsley Celtic (G)
NLn
18/04/2022
1
Spennymoor Town (G)
NLn
23/04/2022
4
Gateshead (G)
NLn
30/04/2022
4
AFC Telford Utd (G)
NLn
02/05/2022
5
Bradford PA (G)
NLn
07/05/2022
2
Bolton Wanderers (G)
Cfr
26/07/2022
4
Boston United (G)
NLn
06/08/2022
4
Peterborough Sports (G)
NLn
13/08/2022
2
Darlington 1883 (G)
NLn
16/08/2022
2
Alfreton Town (G)
NLn
20/08/2022
4
AFC Telford Utd (G)
NLn
27/08/2022
5
AFC Fylde (G)
NLn
29/08/2022
3
Banbury United (G)
NLn
03/09/2022
1
Chester FC (G)
NLn
13/09/2022
4
Darlington 1883 (G)
FA
17/09/2022
2
Leamington (G)
NLn
24/09/2022
4
Bradford PA (G)
NLn
01/10/2022
2
Gloucester (G)
NLn
08/10/2022
2
Farsley Celtic (G)
NLn
15/10/2022
1
Kidderminster (G)
NLn
22/10/2022
2
Spennymoor Town (G)
NLn
25/10/2022
4
Buxton FC (G)
NLn
29/10/2022
3
Chorley FC (G)
NLn
05/11/2022
4
Brackley Town (G)
NLn
08/11/2022
5
Farsley Celtic (G)
NLn
12/11/2022
1
King's Lynn (G)
NLn
15/11/2022
3
Curzon Ashton (G)
FAT
19/11/2022
4
Kettering Town (G)
NLn
26/11/2022
3
Scarborough (G)
NLn
03/12/2022
3
Curzon Ashton (G)
NLn
26/12/2022
4
Curzon Ashton (G)
NLn
02/01/2023
4
Peterborough Sports (G)
NLn
07/01/2023
2
AFC Fylde (G)
NLn
14/01/2023
3
Blyth Spartans (G)
NLn
24/01/2023
2
AFC Telford Utd (G)
NLn
28/01/2023
5
Darlington 1883 (G)
NLn
31/01/2023
2
Chorley FC (G)
NLn
04/02/2023
4
Hereford Utd (G)
NLn
07/02/2023
3
Buxton FC (G)
NLn
18/02/2023
3
Hereford Utd (G)
NLn
25/02/2023
3
Brackley Town (G)
NLn
04/03/2023
5
Blyth Spartans (G)
NLn
07/03/2023
2
Boston United (G)
NLn
14/03/2023
4
Kettering Town (G)
NLn
18/03/2023
3
Alfreton Town (G)
NLn
21/03/2023
4
Scarborough (G)
NLn
25/03/2023
3
Gloucester (G)
NLn
01/04/2023
2
Banbury United (G)
NLn
04/04/2023
1
Bradford PA (G)
NLn
07/04/2023
2
Chester FC (G)
NLn
10/04/2023
4
King's Lynn (G)
NLn
15/04/2023
3
Spennymoor Town (G)
NLn
18/04/2023
4
Kidderminster (G)
NLn
22/04/2023
2
Leamington (G)
NLn
29/04/2023
4
Warrington Town (G)
NLn
05/08/2023
1
Alfreton Town (G)
NLn
12/08/2023
4
Spennymoor Town (G)
NLn
15/08/2023
4
Boston United (G)
NLn
19/08/2023
4
Brackley Town (G)
NLn
26/08/2023
5
Chorley FC (G)
NLn
28/08/2023
4
Hereford Utd (G)
NLn
02/09/2023
3
Scarborough (G)
NLn
05/09/2023
3
King's Lynn (G)
NLn
09/09/2023
3
Morpeth Town (G)
FA
16/09/2023
1
Tamworth (G)
NLn
23/09/2023
2
Bishop's Stortford (G)
NLn
07/10/2023
1
Gloucester (G)
NLn
14/10/2023
2
Peterborough Sports (G)
NLn
21/10/2023
2
Chester FC (G)
NLn
24/10/2023
4
Banbury United (G)
NLn
28/10/2023
1
Rushall Olympic (G)
NLn
04/11/2023
2
Blyth Spartans (G)
NLn
07/11/2023
2
South Shields (G)
NLn
11/11/2023
2
Farsley Celtic (G)
NLn
14/11/2023
1
South Shields (G)
FAT
18/11/2023
2
Scunthorpe Utd (G)
NLn
21/11/2023
5
Buxton FC (G)
NLn
25/11/2023
3
Chesterfield (G)
FAT
09/12/2023
5
Tamworth (G)
NLn
16/12/2023
2
King's Lynn (G)
NLn
23/12/2023
3
Curzon Ashton (G)
NLn
26/12/2023
4
Curzon Ashton (G)
NLn
01/01/2024
4
Gloucester (G)
NLn
06/01/2024
2
Darlington 1883 (G)
NLn
09/01/2024
2
Alfreton Town (G)
NLn
27/01/2024
4
Boston United (G)
NLn
03/02/2024
4
Spennymoor Town (G)
NLn
06/02/2024
4
Brackley Town (G)
NLn
10/02/2024
5
Chorley FC (G)
NLn
17/02/2024
4
Scarborough (G)
NLn
20/02/2024
3
Hereford Utd (G)
NLn
24/02/2024
3
Peterborough Sports (G)
NLn
02/03/2024
2
Warrington Town (G)
NLn
05/03/2024
1
Banbury United (G)
NLn
09/03/2024
1
Chester FC (G)
NLn
12/03/2024
4
Blyth Spartans (G)
NLn
16/03/2024
2
Buxton FC (G)
NLn
23/03/2024
3
Bishop's Stortford (G)
NLn
26/03/2024
1
Farsley Celtic (G)
NLn
29/03/2024
1
Scunthorpe Utd (G)
NLn
01/04/2024
5
Darlington 1883 (G)
NLn
06/04/2024
2
Rushall Olympic (G)
NLn
13/04/2024
2
South Shields (G)
NLn
20/04/2024
2
Sunderland (G)
Cfr
22/08/2020
3
South Shields (G)
Cfr
12/09/2020
2
Hartlepool Utd (G)
Cfr
26/09/2020
3
Chorley FC (G)
FA
03/10/2020
2
Bradford PA (G)
NLn
05/10/2020
2
AFC Fylde (G)
NLn
10/10/2020
1
AFC Telford Utd (G)
NLn
17/10/2020
3
Farsley Celtic (G)
NLn
07/11/2020
1
Curzon Ashton (G)
NLn
10/11/2020
2
Brackley Town (G)
NLn
14/11/2020
3
Southport (G)
NLn
21/11/2020
1
Gloucester (G)
NLn
24/11/2020
2
Chester FC (G)
NLn
28/11/2020
2
Leamington (G)
NLn
05/12/2020
2
Kidderminster (G)
NLn
12/12/2020
2
Farsley Celtic (G)
FAT
15/12/2020
1
Blyth Spartans (G)
NLn
26/12/2020
2
Spennymoor Town (G)
NLn
28/12/2020
2
Guiseley AFC (G)
NLn
16/01/2021
1
Darlington 1883 (G)
NLn
26/01/2021
2
Boston United (G)
NLn
02/02/2021
2
Hereford Utd (G)
NLn
06/02/2021
1
AFC Fylde (G)
NLn
13/02/2021
1
Kettering Town (G)
NLn
16/02/2021
1
Bradford PA (G)
NLn
20/02/2021
2
Gloucester (G)
NLn
27/02/2021
2
AFC Telford Utd (G)
NLn
06/03/2021
3
Curzon Ashton (G)
NLn
13/03/2021
2
Farsley Celtic (G)
NLn
20/03/2021
1
York City (G)
NLn
23/03/2021
2
Brackley Town (G)
NLn
27/03/2021
3
Southport (G)
NLn
02/04/2021
1
Chester FC (G)
NLn
05/04/2021
2
Kidderminster (G)
NLn
10/04/2021
2
Darlington 1883 (G)
NLn
13/04/2021
2
Leamington (G)
NLn
17/04/2021
2
Chorley FC (G)
NLn
20/04/2021
2
Guiseley AFC (G)
NLn
24/04/2021
1
Spennymoor Town (G)
NLn
01/05/2021
2
Kettering Town (G)
NLn
03/05/2021
1
Boston United (G)
NLn
08/05/2021
2
Chorley FC (G)
NLn
15/05/2021
2
Alfreton Town (G)
NLn
18/05/2021
2
Alfreton Town (G)
NLn
22/05/2021
2
Hereford Utd (G)
NLn
29/05/2021
1
Hebburn Town (G)
Cfr
06/07/2021
Kettering Town (G)
NLn
21/08/2021
1
Chester FC (G)
NLn
28/08/2021
2
Guiseley AFC (G)
NLn
30/08/2021
1
Southport (G)
NLn
04/09/2021
1
Leamington (G)
NLn
07/09/2021
2
Kidderminster (G)
NLn
11/09/2021
2
Bradford PA (G)
FA
18/09/2021
2
Gloucester (G)
NLn
25/09/2021
2
Runcorn Linnets (G)
FA
02/10/2021
Boston United (G)
NLn
09/10/2021
2
Marske United (G)
FA
16/10/2021
2
Marske United (G)
FA
19/10/2021
2
AFC Fylde (G)
NLn
30/10/2021
1
Altrincham (G)
FA
06/11/2021
4
Alfreton Town (G)
NLn
13/11/2021
2
Altrincham (G)
FA
16/11/2021
4
Spennymoor Town (G)
NLn
20/11/2021
2
Curzon Ashton (G)
NLn
23/11/2021
2
AFC Fylde (G)
FAT
27/11/2021
1
Charlton Athletic (G)
FA
03/12/2021
3
York City (G)
NLn
07/12/2021
2
Farsley Celtic (G)
NLn
11/12/2021
1
Brackley Town (G)
NLn
18/12/2021
3
Darlington 1883 (G)
NLn
28/12/2021
2
Blyth Spartans (G)
NLn
02/01/2022
2
Chorley FC (G)
NLn
08/01/2022
2
Bradford PA (G)
NLn
10/01/2022
2
Hereford Utd (G)
NLn
15/01/2022
1
AFC Telford Utd (G)
NLn
18/01/2022
3
Leamington (G)
NLn
22/01/2022
2
York City (G)
NLn
29/01/2022
2
AFC Fylde (G)
NLn
05/02/2022
1
Blyth Spartans (G)
NLn
08/02/2022
2
Alfreton Town (G)
NLn
12/02/2022
2
Spennymoor Town (G)
NLn
19/02/2022
2
Farsley Celtic (G)
NLn
22/02/2022
1
AFC Telford Utd (G)
NLn
26/02/2022
3
Kidderminster (G)
NLn
05/03/2022
2
Gloucester (G)
NLn
12/03/2022
2
Boston United (G)
NLn
19/03/2022
2
Curzon Ashton (G)
NLn
22/03/2022
2
Bradford PA (G)
NLn
26/03/2022
2
Brackley Town (G)
NLn
02/04/2022
3
Chester FC (G)
NLn
09/04/2022
2
Guiseley AFC (G)
NLn
15/04/2022
1
Darlington 1883 (G)
NLn
18/04/2022
2
Kettering Town (G)
NLn
23/04/2022
1
Southport (G)
NLn
30/04/2022
1
Chorley FC (G)
NLn
02/05/2022
2
Hereford Utd (G)
NLn
07/05/2022
1
Harrogate Town (G)
Cfr
23/07/2022
3
Dagenham & Redbridge (G)
NL
06/08/2022
3
Barnet (G)
NL
13/08/2022
5
Notts County (G)
NL
16/08/2022
2
Dorking Wanderers (G)
NL
20/08/2022
1
Wealdstone (G)
NL
27/08/2022
2
Wrexham FC (G)
NL
30/08/2022
4
Maidstone United (G)
NL
03/09/2022
5
Halifax (G)
NL
13/09/2022
4
Boreham Wood (G)
NL
17/09/2022
2
Maidenhead Utd (G)
NL
24/09/2022
2
Eastleigh (G)
NL
01/10/2022
2
Altrincham (G)
NL
04/10/2022
4
Bromley FC (G)
NL
08/10/2022
4
Altrincham (G)
FA
15/10/2022
4
Altrincham (G)
FA
18/10/2022
4
Woking (G)
NL
22/10/2022
3
Scunthorpe Utd (G)
NL
25/10/2022
5
Solihull Moors (G)
NL
29/10/2022
4
Chesterfield (G)
NL
01/11/2022
5
Stevenage (G)
FA
05/11/2022
3
Yeovil Town (G)
NL
12/11/2022
4
Southend Utd (G)
NL
19/11/2022
4
Torquay United (G)
NL
26/11/2022
3
Aldershot Town (G)
NL
03/12/2022
3
Notts County (G)
NL
13/12/2022
2
Gloucester (G)
FAT
20/12/2022
2
York City (G)
NL
26/12/2022
2
York City (G)
NL
02/01/2023
2
Barnet (G)
NL
07/01/2023
5
Oldham Athletic (G)
FAT
14/01/2023
3
Wrexham FC (G)
NL
24/01/2023
4
Wealdstone (G)
NL
28/01/2023
2
Solihull Moors (G)
NL
04/02/2023
4
Banbury United (G)
FAT
11/02/2023
1
Oldham Athletic (G)
NL
14/02/2023
3
Southend Utd (G)
NL
18/02/2023
4
Oldham Athletic (G)
NL
21/02/2023
3
Maidstone United (G)
NL
25/02/2023
5
Chesterfield (G)
NL
04/03/2023
5
Halifax (G)
NL
07/03/2023
4
Farsley Celtic (G)
FAT
11/03/2023
1
Torquay United (G)
NL
18/03/2023
3
Aldershot Town (G)
NL
25/03/2023
3
Dagenham & Redbridge (G)
NL
28/03/2023
3
Barnet (G)
FAT
01/04/2023
5
Yeovil Town (G)
NL
04/04/2023
4
Scunthorpe Utd (G)
NL
07/04/2023
5
Altrincham (G)
NL
10/04/2023
4
Eastleigh (G)
NL
12/04/2023
2
Bromley FC (G)
NL
15/04/2023
4
Dorking Wanderers (G)
NL
18/04/2023
1
Woking (G)
NL
22/04/2023
3
Boreham Wood (G)
NL
25/04/2023
2
Maidenhead Utd (G)
NL
29/04/2023
2
Halifax (G)
FAT
21/05/2023
4
Boreham Wood (G)
NL
05/08/2023
2
Hartlepool Utd (G)
NL
12/08/2023
3
Dagenham & Redbridge (G)
NL
15/08/2023
3
Ebbsfleet Utd (G)
NL
19/08/2023
2
Woking (G)
NL
26/08/2023
3
Halifax (G)
NL
28/08/2023
4
Oldham Athletic (G)
NL
02/09/2023
3
Eastleigh (G)
NL
09/09/2023
2
Aldershot Town (G)
NL
16/09/2023
3
Kidderminster (G)
NL
19/09/2023
2
Maidenhead Utd (G)
NL
23/09/2023
2
Oxford City (G)
NL
26/09/2023
1
Bromley FC (G)
NL
30/09/2023
4
Wealdstone (G)
NL
03/10/2023
2
Altrincham (G)
NL
07/10/2023
4
Stourbridge FC (G)
FA
14/10/2023
1
Rochdale (G)
NL
24/10/2023
4
AFC Fylde (G)
NL
28/10/2023
1
Yeovil Town (G)
FA
04/11/2023
4
Dorking Wanderers (G)
NL
11/11/2023
1
Barnet (G)
NL
18/11/2023
5
Solihull Moors (G)
NL
21/11/2023
4
Southend Utd (G)
NL
25/11/2023
4
Rochdale (G)
FAT
12/12/2023
4
Halifax (G)
NL
16/12/2023
4
Oldham Athletic (G)
NL
23/12/2023
3
York City (G)
NL
26/12/2023
2
York City (G)
NL
01/01/2024
2
Chesterfield (G)
NL
10/01/2024
5
Weston-s-Mare (G)
FAT
13/01/2024
2
Dorking Wanderers (G)
NL
20/01/2024
1
Barnet (G)
NL
27/01/2024
5
Southend Utd (G)
NL
03/02/2024
4
Eastleigh (G)
NL
06/02/2024
2
Hereford Utd (G)
FAT
10/02/2024
1
Wealdstone (G)
NL
17/02/2024
2
Kidderminster (G)
NL
20/02/2024
2
Oxford City (G)
NL
24/02/2024
1
Woking (G)
NL
27/02/2024
3
Boreham Wood (G)
NL
02/03/2024
2
Solihull Moors (G)
NL
05/03/2024
4
Peterborough Sports (G)
FAT
09/03/2024
2
Dagenham & Redbridge (G)
NL
12/03/2024
3
Ebbsfleet Utd (G)
NL
16/03/2024
2
Altrincham (G)
NL
23/03/2024
4
Hartlepool Utd (G)
NL
26/03/2024
3
Rochdale (G)
NL
29/03/2024
4
Macclesfield (G)
FAT
06/04/2024
5
Chesterfield (G)
NL
06/04/2024
5
Aldershot Town (G)
NL
09/04/2024
3
AFC Fylde (G)
NL
11/04/2024
1
Maidenhead Utd (G)
NL
13/04/2024
2
Bromley FC (G)
NL
20/04/2024
4
Pokaż wszystkie
Brackley Town - Chorley FC
28/04/2024 16:00
X
<
kwietnia 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"3":"marca 2024","4":"kwietnia 2024","5":"maja 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program