Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
14
Piłka nożna
Prognozy na dziś
1037
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na żywo
53
Prognozy na jutro
982
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na weekend
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Wszystkie prognozy
2419
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Top Prognozy
Wartości
303
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
56
Top Europejski
56
Europejski
578
Amerykański
165
Afrykanin
83
Azjatycki
119
Australijski
24
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
9
LaLiga
9
Bundesliga
8
Serie A
9
Ligue 1
7
Eredivisie
7
Liga Portugal
8
Brasileiro Série A
7
Szkocka Premiership
6
Saudyjska Pro Liga
4
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
1
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Atlanta United
48%
Prawdopodobieństwo wygranej
05/05/2024 01:30
ATL - MIN,
01:30
Us1
Toronto FC
42%
Prawdopodobieństwo wygranej
05/05/2024 01:30
TFC - DAL,
01:30
Us1
Los Angeles FC
47%
Prawdopodobieństwo wygranej
05/05/2024 01:30
SJE - LAF,
01:30
Us1
FC Cincinnati
36%
Prawdopodobieństwo wygranej
05/05/2024 01:30
ORL - CIN,
01:30
Us1
New York Red Bulls
37%
Prawdopodobieństwo remisu
05/05/2024 01:30
INM - NYR,
01:30
Us1
Philadelphia Union
43%
Prawdopodobieństwo wygranej
05/05/2024 01:30
DCU - PHI,
01:30
Us1
Charlotte FC
37%
Prawdopodobieństwo wygranej
05/05/2024 01:30
CHA - POT,
01:30
Us1
Chicago Fire
55%
Prawdopodobieństwo wygranej
05/05/2024 02:30
CHI - NER,
02:30
Us1
Houston Dynamo
46%
Prawdopodobieństwo remisu
05/05/2024 02:30
HOU - SLC,
02:30
Us1
Nashville SC
42%
Prawdopodobieństwo wygranej
05/05/2024 02:30
NAS - MTL,
02:30
Us1
Real Salt Lake
46%
Prawdopodobieństwo wygranej
05/05/2024 03:30
RSL - SKC,
03:30
Us1
Vancouver Whitecaps
42%
Prawdopodobieństwo wygranej
05/05/2024 04:30
VAN - AUS,
04:30
Us1
Arsenal
56%
Prawdopodobieństwo wygranej
04/05/2024 13:30
ARS - BOU,
13:30
EPL
Brentford
42%
Prawdopodobieństwo wygranej
04/05/2024 16:00
BRE - FUL,
16:00
EPL
Newcastle United
53%
Prawdopodobieństwo wygranej
04/05/2024 16:00
BUR - NEW,
16:00
EPL
Sheffield United
36%
Prawdopodobieństwo remisu
04/05/2024 16:00
SHU - NFO,
16:00
EPL
Manchester City
56%
Prawdopodobieństwo wygranej
04/05/2024 18:30
MCI - WOL,
18:30
EPL
Real Madrid
69%
Prawdopodobieństwo wygranej
04/05/2024 16:15
RMA - CAD,
16:15
Es1
Real Sociedad
54%
Prawdopodobieństwo wygranej
04/05/2024 14:00
RSO - LPA,
14:00
Es1
Barcelona
45%
Prawdopodobieństwo wygranej
04/05/2024 18:30
GIR - FCB,
18:30
Es1
Atlético Madrid
46%
Prawdopodobieństwo wygranej
04/05/2024 21:00
RML - ATM,
21:00
Es1
Inter
70%
Prawdopodobieństwo wygranej
04/05/2024 20:45
SAS - INT,
20:45
It1
Lazio
46%
Prawdopodobieństwo wygranej
04/05/2024 18:00
MON - LAZ,
18:00
It1
Wolfsburg
48%
Prawdopodobieństwo wygranej
04/05/2024 15:30
WOB - DAR,
15:30
De1
Werder Bremen
37%
Prawdopodobieństwo wygranej
04/05/2024 15:30
SVW - BMG,
15:30
De1
Freiburg
48%
Prawdopodobieństwo wygranej
04/05/2024 18:30
CGN - SCF,
18:30
De1
Bayern München
42%
Prawdopodobieństwo wygranej
04/05/2024 15:30
STU - BAY,
15:30
De1
Borussia Dortmund
47%
Prawdopodobieństwo wygranej
04/05/2024 15:30
BVB - AUG,
15:30
De1
Rennes
39%
Prawdopodobieństwo wygranej
04/05/2024 19:00
FCM - REN,
19:00
Fr1
Strasbourg
40%
Prawdopodobieństwo remisu
04/05/2024 15:00
HAC - STR,
15:00
Fr1
Monaco
62%
Prawdopodobieństwo wygranej
04/05/2024 17:00
ASM - CLF,
17:00
Fr1
Brest
46%
Prawdopodobieństwo wygranej
04/05/2024 21:00
STB - NAN,
21:00
Fr1
json_m,json_os,json_bo
Prognoza
Solihull Moors
-
Harrogate Town
6°C
D
L
W
L
W
D
13/03/2020 20:45 GMT
2
Harrogate Town prawdopodobieństwo wygranej
34%
D
W
W
W
W
W
Anglia National League
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Handicap
Strzelcy
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 39, Regular Season
NL
Solihull Moors
Harrogate Town
13/03/2020
33
32
34
2
1
-
3
1 - 3
2.88
6°
2.63
2.65
3.21
2.63
1
-1
1
Postp.
-
-
-
-
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 39, Regular Season
NL
Solihull Moors
Harrogate Town
13/03/2020
42
58
Pow.
2.88
1 - 3
2.88
6°
2.14
1.71
2.14
Postp.
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 39, Regular Season
NL
Solihull Moors
Harrogate Town
13/03/2020
34
40
25
X
6°
-
Postp.
Gospodarze - Goście
Prawdopodobieństwo PT/CT %
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 39, Regular Season
NL
Solihull Moors
Harrogate Town
13/03/2020
14%
X
2
1
-
3
1 - 3
6°
6.10
Postp.
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 39, Regular Season
NL
Solihull Moors
Harrogate Town
13/03/2020
32
68
Tak
1
-
3
1 - 3
2.88
6°
1.88
1.88
1.90
Postp.
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 39, Regular Season
NL
Solihull Moors
Harrogate Town
13/03/2020
67%
21
1
-
3
1 - 3
2.88
6°
1.32
Postp.
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 39, Regular Season
NL
Solihull Moors
Harrogate Town
13/03/2020
34%
Goście -0.75
1
-
3
1 - 3
2.88
6°
3.15
Postp.
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 39, Regular Season
NL
Solihull Moors
Harrogate Town
13/03/2020
30%
22%
18%
Muldoon
Stead
McCallum
1
-
3
1 - 3
2.88
6°
-
-
-
Postp.
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
National League
National League North
03/08
2019
Harrogate Town
2 - 2
(0 - 1)
Solihull Moors
NL
04/12
2018
Solihull Moors
2 - 0
(1 - 0)
Harrogate Town
NL
25/08
2018
Harrogate Town
3 - 1
(1 - 1)
Solihull Moors
NL
23/01
2016
Harrogate Town
6 - 0
(1 - 0)
Solihull Moors
NLn
05/09
2015
Solihull Moors
1 - 0
(1 - 0)
Harrogate Town
NLn
24/01
2015
Solihull Moors
0 - 1
(0 - 1)
Harrogate Town
NLn
13/09
2014
Harrogate Town
0 - 4
( - )
Solihull Moors
NLn
08/03
2014
Harrogate Town
2 - 1
( - )
Solihull Moors
NLn
30/11
2013
Solihull Moors
3 - 0
( - )
Harrogate Town
NLn
16/04
2013
Solihull Moors
2 - 0
( - )
Harrogate Town
NLn
06/04
2013
Harrogate Town
2 - 4
( - )
Solihull Moors
NLn
21/04
2012
Harrogate Town
1 - 1
( - )
Solihull Moors
NLn
03/12
2011
Solihull Moors
5 - 1
( - )
Harrogate Town
NLn
29/01
2011
Solihull Moors
2 - 2
( - )
Harrogate Town
NLn
21/08
2010
Harrogate Town
2 - 0
( - )
Solihull Moors
NLn
24/10
2009
Solihull Moors
1 - 0
( - )
Harrogate Town
NLn
22/08
2009
Harrogate Town
0 - 1
( - )
Solihull Moors
NLn
31/03
2009
Harrogate Town
4 - 0
( - )
Solihull Moors
NLn
25/10
2008
Solihull Moors
1 - 1
( - )
Harrogate Town
NLn
15/03
2008
Solihull Moors
3 - 1
( - )
Harrogate Town
NLn
18/08
2007
Harrogate Town
1 - 0
( - )
Solihull Moors
NLn
24/03
2007
Harrogate Town
1 - 1
( - )
Solihull Moors
NLn
12/08
2006
Solihull Moors
0 - 1
( - )
Harrogate Town
NLn
28/01
2006
Solihull Moors
2 - 2
( - )
Harrogate Town
NLn
27/08
2005
Harrogate Town
3 - 0
( - )
Solihull Moors
NLn
16/04
2005
Harrogate Town
1 - 2
( - )
Solihull Moors
NLn
21/08
2004
Solihull Moors
2 - 1
( - )
Harrogate Town
NLn
Solihull Moors
2
33%
Remisy
1
17%
Harrogate Town
3
50%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[12,6,9,27],"lg_-1_6":[2,1,3,6],"lg_61":[1,1,1,3],"lg_61_6":[1,1,1,3],"lg_62":[11,5,8,24],"lg_62_6":[3,null,3,6]}
Klasyfikacja 13/03/2020
Regular Season
Regular Season
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Barrow AFC
70
37
21
7
9
68
39
29
2
Harrogate Town
66
37
19
9
9
61
44
17
3
Notts County
60
37
16
12
9
57
38
19
4
Yeovil Town
60
37
17
9
11
61
44
17
5
Boreham Wood
60
37
16
12
9
55
40
15
6
Halifax
58
36
17
7
12
50
48
2
7
Solihull Moors
55
38
15
10
13
48
37
11
8
Stockport County
55
38
15
10
13
49
53
-4
9
Woking
55
38
15
10
13
50
55
-5
10
Barnet
54
35
14
12
9
52
42
10
11
Hartlepool Utd
54
38
14
12
12
55
49
6
12
Dover Athletic
53
37
15
8
14
48
48
0
13
Bromley FC
52
38
14
10
14
57
52
5
14
Sutton United
49
37
12
13
12
46
41
5
15
Torquay United
48
36
14
6
16
56
61
-5
16
Eastleigh
46
36
11
13
12
43
51
-8
17
Aldershot Town
46
38
12
10
16
43
54
-11
18
Dagenham & Red.
44
37
11
11
15
40
44
-4
19
Wrexham FC
43
37
11
10
16
46
49
-3
20
Chesterfield
43
37
11
10
16
54
64
-10
21
Maidenhead Utd
41
37
12
5
20
43
56
-13
22
Ebbsfleet Utd
39
38
9
12
17
46
68
-22
23
AFC Fylde
36
36
8
12
16
43
60
-17
24
Chorley FC
26
38
4
14
20
31
65
-34
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
SOM
meczy
Wszystkie
07/03
2020
AFC Fylde
0 - 0
(0 - 0)
Solihull Moors
NL
03/03
2020
Solihull Moors
0 - 1
(0 - 0)
Hartlepool Utd
NL
29/02
2020
Solihull Moors
3 - 0
(1 - 0)
Dover Athletic
NL
22/02
2020
Dagenham & Redbridge
2 - 0
(2 - 0)
Solihull Moors
NL
11/02
2020
Solihull Moors
1 - 0
(1 - 0)
Barnet
NL
08/02
2020
Bromley FC
2 - 2
(0 - 0)
Solihull Moors
NL
Zwycięstwa
2
33%
Remisy
2
33%
Przegrane
2
33%
{"lg_-1":[2,2,2,6],"lg_-1_6":[2,2,2,6],"lg_61":[2,2,2,6],"lg_61_6":[2,2,2,6]}
HAT
meczy
Wszystkie
National League
FA Trophy
07/03
2020
Harrogate Town
1 - 1
(0 - 0)
Bromley FC
NL
03/03
2020
Chesterfield
3 - 4
(2 - 2)
Harrogate Town
NL
29/02
2020
AFC Fylde
2 - 3
(0 - 0)
Harrogate Town
FAT
22/02
2020
Harrogate Town
3 - 0
(2 - 0)
Eastleigh
NL
11/02
2020
Harrogate Town
3 - 0
(1 - 0)
Yeovil Town
NL
08/02
2020
Harrogate Town
2 - 0
(1 - 0)
Eastleigh
FAT
Zwycięstwa
5
83%
Remisy
1
17%
Przegrane
0
0%
{"lg_-1":[5,1,0,6],"lg_-1_6":[5,1,0,6],"lg_61":[3,1,null,4],"lg_61_6":[3,1,null,4],"lg_490":[2,null,null,2],"lg_490_6":[2,null,null,2]}
SOM
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
03/03
2020
Solihull Moors
0 - 1
(0 - 0)
Hartlepool Utd
NL
29/02
2020
Solihull Moors
3 - 0
(1 - 0)
Dover Athletic
NL
11/02
2020
Solihull Moors
1 - 0
(1 - 0)
Barnet
NL
Zwycięstwa
2
67%
Remisy
0
0%
Przegrane
1
33%
{"lg_-1":[2,0,1,3],"lg_-1_6":[2,0,1,3],"lg_61":[2,null,1,3],"lg_61_6":[2,null,1,3]}
HAT
mecze w roli gościa:
Wszystkie
National League
FA Trophy
03/03
2020
Chesterfield
3 - 4
(2 - 2)
Harrogate Town
NL
29/02
2020
AFC Fylde
2 - 3
(0 - 0)
Harrogate Town
FAT
Zwycięstwa
2
100%
Remisy
0
0%
Przegrane
0
0%
{"lg_-1":[2,0,0,2],"lg_-1_6":[2,0,0,2],"lg_61":[1,null,null,1],"lg_61_6":[1,null,null,1],"lg_490":[1,null,null,1],"lg_490_6":[1,null,null,1]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
Solihull Moors
Rozegrane mecze:
6
Harrogate Town
Rozegrane mecze:
6
Bramki
(Strzelone/Stracone)
6
1
0.83
5
16
2.67
1
6
Pon./Pow.
1.5
3
3
50%
50%
0
6
0%
100%
2.5
4
2
67%
33%
2
4
33%
67%
3.5
5
1
83%
17%
4
2
67%
33%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
1
5
17%
83%
3
3
50%
50%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
3
3
50%
50%
3
3
50%
50%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
3
3
50%
50%
6
0
100%
0%
SOM
następne mecze
Trudność
HAT
Łatwo 1
Ciężko 5
Harrogate Town (G)
NL
13/03/2020
3
Kettering Town (G)
Cfr
05/09/2020
1
Kettering Town (G)
Cfr
08/09/2020
1
Leamington (G)
Cfr
12/09/2020
2
Hereford Utd (G)
Cfr
19/09/2020
1
Hereford Utd (G)
Cfr
22/09/2020
1
Solihull Moors (G)
NL
13/03/2020
2
Notts County (G)
FAT
21/03/2020
2
Notts County (G)
FAT
28/03/2020
2
Boreham Wood (G)
NL
25/07/2020
2
Notts County (G)
NL
02/08/2020
2
Middlesbrough U23s (G)
Cfr
21/08/2020
1
Leamington (G)
Cfr
26/09/2020
2
Woking (G)
NL
03/10/2020
3
Wrexham FC (G)
NL
06/10/2020
4
King's Lynn (G)
NL
10/10/2020
1
Boreham Wood (G)
NL
17/10/2020
2
Wrexham FC (G)
FA
24/10/2020
4
Stockport County (G)
NL
27/10/2020
5
Maidenhead Utd (G)
NL
31/10/2020
2
Scunthorpe Utd (G)
FA
08/11/2020
5
Altrincham (G)
NL
11/11/2020
4
Morecambe (G)
FA
28/11/2020
3
Hartlepool Utd (G)
NL
01/12/2020
3
Sutton United (G)
NL
05/12/2020
2
Bromley FC (G)
NL
12/12/2020
4
Halifax (G)
NL
15/12/2020
4
Farsley Celtic (G)
FAT
19/12/2020
1
Chesterfield (G)
NL
02/01/2021
5
Chesterfield (G)
NL
05/01/2021
5
Aldershot Town (G)
FAT
19/01/2021
3
Dover Athletic (G)
NL
23/01/2021
1
Notts County (G)
NL
27/01/2021
2
Eastleigh (G)
NL
06/02/2021
2
Hartlepool Utd (G)
NL
09/02/2021
3
Aldershot Town (G)
NL
16/02/2021
3
Weymouth (G)
NL
20/02/2021
1
Torquay United (G)
NL
23/02/2021
3
Boreham Wood (G)
NL
27/02/2021
2
Dagenham & Redbridge (G)
NL
02/03/2021
3
Maidenhead Utd (G)
NL
06/03/2021
2
Stockport County (G)
NL
09/03/2021
5
Halifax (G)
NL
13/03/2021
4
Dover Athletic (G)
NL
16/03/2021
1
Bromley FC (G)
NL
20/03/2021
4
Torquay United (G)
NL
23/03/2021
3
Aldershot Town (G)
NL
27/03/2021
3
Wealdstone (G)
NL
30/03/2021
2
Barnet (G)
NL
02/04/2021
5
Sutton United (G)
NL
05/04/2021
2
Notts County (G)
NL
13/04/2021
2
Dagenham & Redbridge (G)
NL
17/04/2021
3
Yeovil Town (G)
NL
24/04/2021
4
Yeovil Town (G)
NL
27/04/2021
4
Wrexham FC (G)
NL
01/05/2021
4
Altrincham (G)
NL
03/05/2021
4
Weymouth (G)
NL
11/05/2021
1
Woking (G)
NL
15/05/2021
3
Barnet (G)
NL
19/05/2021
5
Wealdstone (G)
NL
22/05/2021
2
King's Lynn (G)
NL
25/05/2021
1
Eastleigh (G)
NL
29/05/2021
2
Banbury United (G)
Cfr
24/07/2021
1
Stourbridge FC (G)
Cfr
27/07/2021
1
Alfreton Town (G)
Cfr
31/07/2021
2
Leamington (G)
Cfr
07/08/2021
2
Notts County (G)
Cfr
14/08/2021
2
Wrexham FC (G)
NL
21/08/2021
4
Barnet (G)
NL
28/08/2021
5
Weymouth (G)
NL
04/09/2021
1
Aldershot Town (G)
NL
11/09/2021
3
Torquay United (G)
NL
14/09/2021
3
Boreham Wood (G)
NL
18/09/2021
2
Dover Athletic (G)
NL
21/09/2021
1
Dagenham & Redbridge (G)
NL
25/09/2021
3
Southend Utd (G)
NL
02/10/2021
4
Wealdstone (G)
NL
05/10/2021
2
King's Lynn (G)
NL
09/10/2021
1
Hereford Utd (G)
FA
16/10/2021
1
Halifax (G)
NL
23/10/2021
4
Altrincham (G)
NL
26/10/2021
4
Yeovil Town (G)
NL
30/10/2021
4
Wigan Athletic (G)
FA
06/11/2021
3
Notts County (G)
NL
13/11/2021
2
Wigan Athletic (G)
FA
16/11/2021
3
Chesterfield (G)
NL
20/11/2021
5
Grimsby Town (G)
NL
23/11/2021
2
Woking (G)
NL
04/12/2021
3
Maidenhead Utd (G)
NL
11/12/2021
2
Eastleigh (G)
NL
14/12/2021
2
AFC Fylde (G)
FAT
18/12/2021
1
Stockport County (G)
NL
28/12/2021
5
Bromley FC (G)
NL
08/01/2022
4
Southport (G)
FAT
15/01/2022
1
Dover Athletic (G)
NL
22/01/2022
1
Torquay United (G)
NL
25/01/2022
3
Altrincham (G)
NL
29/01/2022
4
Yeovil Town (G)
NL
05/02/2022
4
Stourbridge FC (G)
FAT
12/02/2022
1
Chesterfield (G)
NL
19/02/2022
5
Wealdstone (G)
NL
22/02/2022
2
Southend Utd (G)
NL
26/02/2022
4
King's Lynn (G)
NL
05/03/2022
1
Notts County (G)
NL
08/03/2022
2
Bromley FC (G)
FAT
12/03/2022
4
Eastleigh (G)
NL
19/03/2022
2
Grimsby Town (G)
NL
22/03/2022
2
Woking (G)
NL
26/03/2022
3
Maidenhead Utd (G)
NL
02/04/2022
2
Halifax (G)
NL
05/04/2022
4
Barnet (G)
NL
09/04/2022
5
Wrexham FC (G)
NL
15/04/2022
4
Stockport County (G)
NL
18/04/2022
5
Aldershot Town (G)
NL
23/04/2022
3
Weymouth (G)
NL
30/04/2022
1
Bromley FC (G)
NL
02/05/2022
4
Dagenham & Redbridge (G)
NL
07/05/2022
3
Boreham Wood (G)
NL
15/05/2022
2
Chesterfield (G)
NL
29/05/2022
5
Grimsby Town (G)
NL
05/06/2022
2
Walsall FC (G)
Cfr
23/07/2022
3
Aldershot Town (G)
NL
06/08/2022
3
Southend Utd (G)
NL
13/08/2022
4
York City (G)
NL
17/08/2022
2
Scunthorpe Utd (G)
NL
20/08/2022
5
Dorking Wanderers (G)
NL
27/08/2022
1
Notts County (G)
NL
29/08/2022
2
Altrincham (G)
NL
03/09/2022
4
Torquay United (G)
NL
13/09/2022
3
Barnet (G)
NL
17/09/2022
5
Woking (G)
NL
24/09/2022
3
Bromley FC (G)
NL
01/10/2022
4
Wealdstone (G)
NL
04/10/2022
2
Yeovil Town (G)
NL
08/10/2022
4
Basford Utd (G)
FA
15/10/2022
2
Eastleigh (G)
NL
22/10/2022
2
Maidenhead Utd (G)
NL
25/10/2022
2
Gateshead (G)
NL
29/10/2022
4
Maidstone United (G)
NL
01/11/2022
5
Hartlepool Utd (G)
FA
05/11/2022
3
Halifax (G)
NL
08/11/2022
4
Dagenham & Redbridge (G)
NL
12/11/2022
3
Hartlepool Utd (G)
FA
15/11/2022
3
Chesterfield (G)
NL
19/11/2022
5
Oldham Athletic (G)
NL
03/12/2022
3
AFC Telford Utd (G)
FAT
20/12/2022
3
Wrexham FC (G)
NL
26/12/2022
4
Wrexham FC (G)
NL
02/01/2023
4
Southend Utd (G)
NL
07/01/2023
4
Barnet (G)
FAT
14/01/2023
5
Aldershot Town (G)
NL
17/01/2023
3
Dorking Wanderers (G)
NL
28/01/2023
1
Notts County (G)
NL
31/01/2023
2
Gateshead (G)
NL
04/02/2023
4
York City (G)
NL
07/02/2023
2
Dagenham & Redbridge (G)
NL
11/02/2023
3
Boreham Wood (G)
NL
14/02/2023
2
Chesterfield (G)
NL
18/02/2023
5
Halifax (G)
NL
21/02/2023
4
Altrincham (G)
NL
25/02/2023
4
Maidstone United (G)
NL
04/03/2023
5
Torquay United (G)
NL
07/03/2023
3
Scunthorpe Utd (G)
NL
14/03/2023
5
Boreham Wood (G)
NL
18/03/2023
2
Oldham Athletic (G)
NL
25/03/2023
3
Bromley FC (G)
NL
01/04/2023
4
Maidenhead Utd (G)
NL
07/04/2023
2
Yeovil Town (G)
NL
15/04/2023
4
Barnet (G)
NL
18/04/2023
5
Eastleigh (G)
NL
22/04/2023
2
Wealdstone (G)
NL
25/04/2023
2
Woking (G)
NL
29/04/2023
3
Eastleigh (G)
NL
05/08/2023
2
Ebbsfleet Utd (G)
NL
12/08/2023
2
Boreham Wood (G)
NL
16/08/2023
2
Dorking Wanderers (G)
NL
19/08/2023
1
Halifax (G)
NL
25/08/2023
4
Oldham Athletic (G)
NL
28/08/2023
3
Oxford City (G)
NL
02/09/2023
1
Woking (G)
NL
09/09/2023
3
Kidderminster (G)
NL
16/09/2023
2
AFC Fylde (G)
NL
19/09/2023
1
Bromley FC (G)
NL
23/09/2023
4
Hartlepool Utd (G)
NL
26/09/2023
3
York City (G)
NL
30/09/2023
2
Rochdale (G)
NL
03/10/2023
4
Aldershot Town (G)
NL
07/10/2023
3
Biggleswade Town (G)
FA
14/10/2023
2
Southend Utd (G)
NL
21/10/2023
4
Barnet (G)
NL
24/10/2023
5
Wealdstone (G)
NL
28/10/2023
2
Bolton Wanderers (G)
FA
04/11/2023
4
Dagenham & Redbridge (G)
NL
11/11/2023
3
Maidenhead Utd (G)
NL
18/11/2023
2
Gateshead (G)
NL
21/11/2023
4
Altrincham (G)
NL
25/11/2023
4
Scunthorpe Utd (G)
FAT
08/12/2023
5
Oldham Athletic (G)
NL
16/12/2023
3
Oxford City (G)
NL
23/12/2023
1
Chesterfield (G)
NL
26/12/2023
5
Chesterfield (G)
NL
01/01/2024
5
Woking (G)
NL
06/01/2024
3
Nantwich Town (G)
FAT
13/01/2024
2
Maidenhead Utd (G)
NL
27/01/2024
2
Dagenham & Redbridge (G)
NL
30/01/2024
3
Altrincham (G)
NL
03/02/2024
4
Halifax (G)
NL
06/02/2024
4
Chorley FC (G)
FAT
10/02/2024
2
Rochdale (G)
NL
17/02/2024
4
AFC Fylde (G)
NL
20/02/2024
1
Hartlepool Utd (G)
NL
24/02/2024
3
Kidderminster (G)
NL
27/02/2024
2
Eastleigh (G)
NL
02/03/2024
2
Gateshead (G)
NL
05/03/2024
4
Wealdstone (G)
FAT
09/03/2024
2
Boreham Wood (G)
NL
12/03/2024
2
Dorking Wanderers (G)
NL
16/03/2024
1
Aldershot Town (G)
NL
23/03/2024
3
Southend Utd (G)
NL
26/03/2024
4
Barnet (G)
NL
29/03/2024
5
Wealdstone (G)
NL
01/04/2024
2
Bromley FC (G)
FAT
06/04/2024
4
Southend Utd (G)
NL
06/04/2024
4
Ebbsfleet Utd (G)
NL
09/04/2024
2
Bromley FC (G)
NL
13/04/2024
4
York City (G)
NL
20/04/2024
2
Brighouse Town (G)
Cfr
25/08/2020
Sunderland (G)
Cfr
29/08/2020
3
Tranmere Rovers (G)
EFL
05/09/2020
3
Grimsby Town (G)
EFL
08/09/2020
2
Southend Utd (G)
L2
12/09/2020
2
West Bromwich (G)
EFL
16/09/2020
4
Walsall FC (G)
L2
19/09/2020
3
Notts County (G)
Cfr
22/09/2020
2
Port Vale (G)
L2
26/09/2020
2
Bolton Wanderers (G)
L2
03/10/2020
4
Leicester City U23s (G)
EFL
06/10/2020
1
Bradford City (G)
L2
12/10/2020
3
Barrow AFC (G)
L2
17/10/2020
4
Grimsby Town (G)
L2
20/10/2020
2
Colchester Utd (G)
L2
24/10/2020
2
Stevenage (G)
L2
27/10/2020
3
Newport County (G)
L2
31/10/2020
3
Tranmere Rovers (G)
L2
03/11/2020
3
Skelmersdale Utd (G)
FA
06/11/2020
Hull City (G)
EFL
10/11/2020
3
Crawley Town (G)
L2
14/11/2020
4
Leyton Orient (G)
L2
21/11/2020
2
Mansfield (G)
L2
24/11/2020
4
Blackpool (G)
FA
28/11/2020
4
Scunthorpe Utd (G)
L2
01/12/2020
3
Forest Green (G)
L2
05/12/2020
2
Morecambe (G)
L2
12/12/2020
3
Exeter City (G)
L2
15/12/2020
3
Salford City (G)
L2
19/12/2020
2
Oldham Athletic (G)
L2
26/12/2020
1
Cambridge Utd (G)
L2
09/01/2021
2
Exeter City (G)
L2
19/01/2021
3
Salford City (G)
L2
22/01/2021
2
Tranmere Rovers (G)
L2
26/01/2021
3
Newport County (G)
L2
30/01/2021
3
Crawley Town (G)
L2
06/02/2021
4
Cheltenham (G)
L2
09/02/2021
2
Carlisle Utd (G)
L2
16/02/2021
1
Scunthorpe Utd (G)
L2
20/02/2021
3
Mansfield (G)
L2
23/02/2021
4
Grimsby Town (G)
L2
27/02/2021
2
Barrow AFC (G)
L2
02/03/2021
4
Stevenage (G)
L2
06/03/2021
3
Colchester Utd (G)
L2
09/03/2021
2
Forest Green (G)
L2
13/03/2021
2
Morecambe (G)
L2
20/03/2021
3
Southend Utd (G)
L2
27/03/2021
2
Walsall FC (G)
L2
02/04/2021
3
Port Vale (G)
L2
05/04/2021
2
Bolton Wanderers (G)
L2
10/04/2021
4
Leyton Orient (G)
L2
13/04/2021
2
Bradford City (G)
L2
17/04/2021
3
Oldham Athletic (G)
L2
20/04/2021
1
Carlisle Utd (G)
L2
24/04/2021
1
Cambridge Utd (G)
L2
30/04/2021
2
Concord Rangers (G)
FAT
03/05/2021
1
Cheltenham (G)
L2
08/05/2021
2
Doncaster Rovers (G)
Cfr
01/07/2021
3
Huddersfield (G)
Cfr
10/07/2021
1
Brighouse Town (G)
Cfr
13/07/2021
Newcastle United (G)
Cfr
18/07/2021
4
Rotherham (G)
Cfr
21/07/2021
1
Sunderland (G)
Cfr
24/07/2021
3
Darlington 1883 (G)
Cfr
27/07/2021
2
Doncaster Rovers (G)
Cfr
01/08/2021
3
Rochdale (G)
L2
07/08/2021
4
Rochdale (G)
EFL
10/08/2021
4
Barrow AFC (G)
L2
21/08/2021
4
Leyton Orient (G)
L2
24/08/2021
2
Exeter City (G)
L2
28/08/2021
3
Mansfield (G)
EFL
31/08/2021
4
Mansfield (G)
L2
04/09/2021
4
Newport County (G)
L2
10/09/2021
3
Port Vale (G)
L2
18/09/2021
2
Crawley Town (G)
L2
21/09/2021
4
Stevenage (G)
L2
25/09/2021
3
Oldham Athletic (G)
L2
02/10/2021
1
Newcastle U23s (G)
EFL
05/10/2021
1
Scunthorpe Utd (G)
L2
09/10/2021
3
Colchester Utd (G)
L2
16/10/2021
2
Tranmere Rovers (G)
L2
19/10/2021
3
Hartlepool Utd (G)
L2
23/10/2021
3
Bristol Rovers (G)
L2
30/10/2021
2
Wrexham FC (G)
FA
06/11/2021
2
Sheffield Wednesday (G)
EFL
09/11/2021
1
Walsall FC (G)
L2
13/11/2021
3
Salford City (G)
L2
20/11/2021
2
Carlisle Utd (G)
L2
23/11/2021
1
Swindon Town (G)
L2
27/11/2021
2
Portsmouth (G)
FA
04/12/2021
5
Forest Green (G)
L2
07/12/2021
2
Northampton Town (G)
L2
11/12/2021
3
Sutton United (G)
L2
18/12/2021
2
Tranmere Rovers (G)
EFL
21/12/2021
3
Carlisle Utd (G)
EFL
04/01/2022
1
Luton Town (G)
FA
09/01/2022
1
Newport County (G)
L2
15/01/2022
3
Oldham Athletic (G)
L2
22/01/2022
1
Sutton United (G)
EFL
25/01/2022
2
Stevenage (G)
L2
29/01/2022
3
Mansfield (G)
L2
01/02/2022
4
Bradford City (G)
L2
05/02/2022
3
Crawley Town (G)
L2
08/02/2022
4
Rochdale (G)
L2
12/02/2022
4
Exeter City (G)
L2
15/02/2022
3
Bradford City (G)
L2
22/02/2022
3
Barrow AFC (G)
L2
26/02/2022
4
Port Vale (G)
L2
01/03/2022
2
Hartlepool Utd (G)
L2
05/03/2022
3
Bristol Rovers (G)
L2
12/03/2022
2
Tranmere Rovers (G)
L2
15/03/2022
3
Walsall FC (G)
L2
19/03/2022
3
Leyton Orient (G)
L2
22/03/2022
2
Scunthorpe Utd (G)
L2
26/03/2022
3
Colchester Utd (G)
L2
02/04/2022
2
Salford City (G)
L2
09/04/2022
2
Swindon Town (G)
L2
15/04/2022
2
Northampton Town (G)
L2
18/04/2022
3
Carlisle Utd (G)
L2
23/04/2022
1
Forest Green (G)
L2
30/04/2022
2
Sutton United (G)
L2
07/05/2022
2
Gateshead (G)
Cfr
23/07/2022
2
Swindon Town (G)
L2
30/07/2022
2
Crewe Alexandra (G)
L2
06/08/2022
3
Stockport County (G)
EFL
09/08/2022
5
Crawley Town (G)
L2
13/08/2022
4
Gillingham (G)
L2
16/08/2022
3
Barrow AFC (G)
L2
20/08/2022
4
Newport County (G)
L2
27/08/2022
3
Hartlepool Utd (G)
EFL
30/08/2022
3
Sutton United (G)
L2
03/09/2022
2
Salford City (G)
L2
13/09/2022
2
Stockport County (G)
L2
17/09/2022
5
Stevenage (G)
L2
24/09/2022
3
Bradford City (G)
L2
01/10/2022
3
Everton FC U23s (G)
EFL
04/10/2022
2
Colchester Utd (G)
L2
08/10/2022
2
Hartlepool Utd (G)
L2
15/10/2022
3
Morecambe (G)
EFL
18/10/2022
3
Tranmere Rovers (G)
L2
22/10/2022
3
Walsall FC (G)
L2
25/10/2022
3
AFC Wimbledon (G)
L2
29/10/2022
3
Bradford City (G)
FA
05/11/2022
3
Carlisle Utd (G)
L2
08/11/2022
1
Leyton Orient (G)
L2
12/11/2022
2
Mansfield (G)
L2
19/11/2022
4
Hartlepool Utd (G)
FA
26/11/2022
3
Rochdale (G)
L2
03/12/2022
4
Grimsby Town (G)
L2
26/12/2022
2
Bradford City (G)
L2
29/12/2022
3
Hartlepool Utd (G)
L2
01/01/2023
3
Colchester Utd (G)
L2
07/01/2023
2
Stevenage (G)
L2
14/01/2023
3
Sutton United (G)
L2
28/01/2023
2
Carlisle Utd (G)
L2
04/02/2023
1
Stockport County (G)
L2
11/02/2023
5
Salford City (G)
L2
14/02/2023
2
Crewe Alexandra (G)
L2
18/02/2023
3
Grimsby Town (G)
L2
21/02/2023
2
Swindon Town (G)
L2
25/02/2023
2
Northampton Town (G)
L2
28/02/2023
3
Gillingham (G)
L2
04/03/2023
3
Doncaster Rovers (G)
L2
07/03/2023
3
Crawley Town (G)
L2
11/03/2023
4
Barrow AFC (G)
L2
18/03/2023
4
Tranmere Rovers (G)
L2
31/03/2023
3
AFC Wimbledon (G)
L2
07/04/2023
3
Leyton Orient (G)
L2
10/04/2023
2
Doncaster Rovers (G)
L2
15/04/2023
3
Walsall FC (G)
L2
18/04/2023
3
Northampton Town (G)
L2
22/04/2023
3
Newport County (G)
L2
25/04/2023
3
Mansfield (G)
L2
29/04/2023
4
Rochdale (G)
L2
08/05/2023
4
Doncaster Rovers (G)
L2
05/08/2023
3
Carlisle Utd (G)
EFL
08/08/2023
1
Forest Green (G)
L2
12/08/2023
2
Tranmere Rovers (G)
L2
15/08/2023
3
Accrington Stanley (G)
L2
19/08/2023
2
Morecambe (G)
L2
26/08/2023
3
Blackburn Rovers (G)
EFL
30/08/2023
3
Barrow AFC (G)
L2
02/09/2023
4
Nottingham Forest U21 (G)
EFL
05/09/2023
2
Gillingham (G)
L2
09/09/2023
3
Bradford City (G)
L2
16/09/2023
3
Salford City (G)
L2
23/09/2023
2
Milton Keynes Dons (G)
L2
30/09/2023
4
AFC Wimbledon (G)
L2
03/10/2023
3
Newport County (G)
L2
07/10/2023
3
Accrington Stanley (G)
EFL
10/10/2023
2
Stockport County (G)
L2
14/10/2023
5
Colchester Utd (G)
L2
21/10/2023
2
Mansfield (G)
L2
24/10/2023
4
Crewe Alexandra (G)
L2
28/10/2023
3
Marine (G)
FA
04/11/2023
2
Walsall FC (G)
L2
11/11/2023
3
Carlisle Utd (G)
EFL
14/11/2023
1
Swindon Town (G)
L2
18/11/2023
2
Crawley Town (G)
L2
25/11/2023
4
Wrexham FC (G)
L2
28/11/2023
2
Bolton Wanderers (G)
FA
02/12/2023
4
Notts County (G)
L2
16/12/2023
2
Grimsby Town (G)
L2
23/12/2023
2
Accrington Stanley (G)
L2
26/12/2023
2
Tranmere Rovers (G)
L2
29/12/2023
3
Morecambe (G)
L2
01/01/2024
3
Doncaster Rovers (G)
L2
06/01/2024
3
Forest Green (G)
L2
13/01/2024
2
Sutton United (G)
L2
30/01/2024
2
Stockport County (G)
L2
03/02/2024
5
Colchester Utd (G)
L2
10/02/2024
2
Mansfield (G)
L2
13/02/2024
4
Crewe Alexandra (G)
L2
17/02/2024
3
Walsall FC (G)
L2
24/02/2024
3
Newport County (G)
L2
27/02/2024
3
Swindon Town (G)
L2
02/03/2024
2
Crawley Town (G)
L2
09/03/2024
4
Wrexham FC (G)
L2
12/03/2024
2
Barrow AFC (G)
L2
16/03/2024
4
Bradford City (G)
L2
23/03/2024
3
AFC Wimbledon (G)
L2
29/03/2024
3
Gillingham (G)
L2
01/04/2024
3
Notts County (G)
L2
06/04/2024
2
Grimsby Town (G)
L2
09/04/2024
2
Sutton United (G)
L2
13/04/2024
2
Milton Keynes Dons (G)
L2
20/04/2024
4
Salford City (G)
L2
27/04/2024
2
Pokaż wszystkie
Bromley FC - Solihull Moors
05/05/2024 16:00
2
<
maja 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"4":"kwietnia 2024","5":"maja 2024","6":"czerwca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program