Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
13
Piłka nożna
Prognozy na dziś
107
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
2
Prognozy na jutro
91
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
304
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
736
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
28
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
Top Europejski
Europejski
113
Amerykański
139
Afrykanin
11
Azjatycki
73
Australijski
44
Międzynarodowy
5
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
EURO 2024
3
Copa America
2
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Brasileiro Série A
10
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
2
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
EURO 2024
3
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
2
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Tenis
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
json_m,json_os,json_bo
Prognoza
Slagelse B&I
-
VSK Aarhus
18°C
L
L
W
D
D
W
01/07/2020 19:00 GMT
2
3 - 0
FT
W
L
L
W
L
W
Dania 2. Division
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Handicap
Strzelcy
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 23, Relegation Group
Dk3
Slagelse B&I
VSK Aarhus
01/07/2020 19:00
25
32
43
2
0
-
1
0 - 1
1.38
18°
3.10
2.05
3.60
3.10
FT
3 - 0
(1 - 0)
-
-
-
-
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 23, Relegation Group
Dk3
Slagelse B&I
VSK Aarhus
01/07/2020 19:00
72
28
Pon.
1.38
0 - 1
1.38
18°
-
-
-
FT
3 - 0
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 23, Relegation Group
Dk3
Slagelse B&I
VSK Aarhus
01/07/2020 19:00
12
61
27
X
18°
-
FT
3 - 0
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prawdopodobieństwo PT/CT %
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 23, Relegation Group
Dk3
Slagelse B&I
VSK Aarhus
01/07/2020 19:00
26%
X
2
0
-
1
0 - 1
18°
-
FT
3 - 0
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 23, Relegation Group
Dk3
Slagelse B&I
VSK Aarhus
01/07/2020 19:00
63
37
Nie
0
-
1
0 - 1
1.38
18°
-
-
-
FT
3 - 0
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 23, Relegation Group
Dk3
Slagelse B&I
VSK Aarhus
01/07/2020 19:00
75%
2X
0
-
1
0 - 1
1.38
18°
-
FT
3 - 0
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 23, Relegation Group
Dk3
Slagelse B&I
VSK Aarhus
01/07/2020 19:00
43%
Goście -0.5
0
-
1
0 - 1
1.38
18°
-
FT
3 - 0
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 23, Relegation Group
Dk3
Slagelse B&I
VSK Aarhus
01/07/2020 19:00
19%
19%
11%
Rittig
Clemmensen
Drachmann
0
-
1
0 - 1
1.38
18°
-
-
-
FT
3 - 0
(1 - 0)
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
0
0%
Remisy
0
0%
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
Klasyfikacja 01/07/2020
Group 1
Group 1
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FC Helsingor
44
17
14
2
1
55
14
41
2
Vanløse IF
30
17
9
3
5
25
18
7
3
Brønshøj BK
29
17
8
5
4
20
17
3
4
Hellerup IK
27
17
7
6
4
27
20
7
5
BK Frem
25
17
6
7
4
26
22
4
6
BK Avarta
24
17
6
6
5
17
16
1
7
B93 København
20
17
4
8
5
17
24
-7
8
Hillerod
19
17
6
1
10
21
30
-9
9
Frederiksberg A. 2000
19
17
5
4
8
23
33
-10
10
Holbæk B&I
17
17
4
5
8
20
26
-6
11
Slagelse B&I
13
17
3
4
10
16
29
-13
12
Skovshoved IF
12
17
3
3
11
12
30
-18
Championship Group
Relegation Group
Group 2
Group 2
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Aarhus Fremad
38
17
12
2
3
33
10
23
2
Middelfart G & BK
31
17
9
4
4
28
19
9
3
Brabrand IF
29
17
8
5
4
32
23
9
4
Thisted FC
28
17
8
4
5
30
25
5
5
AB Gladsaxe
27
17
8
3
6
33
25
8
6
VSK Aarhus
26
18
8
2
8
24
25
-1
7
Jammerbugt FC
23
17
5
8
4
22
18
4
8
Dalum IF
22
17
6
4
7
29
27
2
9
Næsby BK
18
17
4
6
7
20
27
-7
10
FC Sydvest
18
18
5
3
10
22
35
-13
11
Ringkøbing IF
12
17
2
6
9
21
37
-16
12
Vejgaard BK
11
17
2
5
10
19
42
-23
Championship Group
Relegation Group
Promotion Group
Promotion Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FC Helsingor
50
21
16
2
3
61
17
44
2
Aarhus Fremad
48
21
15
3
3
42
11
31
3
Middelfart G & BK
37
21
11
4
6
36
28
8
4
AB Gladsaxe
35
21
10
5
6
44
33
11
5
Brabrand IF
35
21
10
5
6
37
32
5
6
Hellerup IK
34
21
9
7
5
34
23
11
7
Vanløse IF
34
21
10
4
7
31
27
4
8
Thisted FC
34
21
10
4
7
35
32
3
9
Jammerbugt FC
33
21
8
9
4
32
21
11
10
Brønshøj BK
30
21
8
6
7
25
31
-6
11
BK Frem
29
21
7
8
6
35
31
4
12
BK Avarta
24
21
6
6
9
21
26
-5
Promotion
Relegation Group
Relegation Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
B93 København
32
21
8
8
5
31
26
5
2
VSK Aarhus
32
22
10
2
10
28
29
-1
3
Hillerod
29
21
9
2
10
31
32
-1
4
Dalum IF
24
21
6
6
9
30
32
-2
5
Holbæk B&I
24
21
6
6
9
27
31
-4
6
Frederiksberg A. 2000
23
21
6
5
10
24
38
-14
7
Næsby BK
22
21
5
7
9
24
34
-10
8
FC Sydvest
22
22
6
4
12
28
42
-14
9
Skovshoved IF
19
21
5
4
12
16
32
-16
10
Slagelse B&I
17
21
4
5
12
22
36
-14
11
Ringkøbing IF
15
21
3
6
12
25
49
-24
12
Vejgaard BK
15
21
3
6
12
23
49
-26
Relegation
SLA
meczy
Wszystkie
2. Division
DBUs Landspokal
27/06
2020
Slagelse B&I
1 - 2
(0 - 1)
Ringkøbing IF
Dk3
24/06
2020
Vejgaard BK
2 - 1
(0 - 0)
Slagelse B&I
Dk3
20/06
2020
Næsby BK
1 - 2
(0 - 0)
Slagelse B&I
Dk3
14/06
2020
Slagelse B&I
2 - 2
(1 - 1)
FC Sydvest
Dk3
08/03
2020
Holbæk B&I
0 - 0
(0 - 0)
Slagelse B&I
Dk3
09/11
2019
Slagelse B&I
2 - 1
(0 - 1)
Hillerod
Dk3
02/11
2019
FC Helsingor
5 - 2
(2 - 0)
Slagelse B&I
Dk3
27/10
2019
Slagelse B&I
2 - 3
(1 - 1)
BK Frem
Dk3
19/10
2019
Vanløse IF
2 - 1
(0 - 1)
Slagelse B&I
Dk3
12/10
2019
B93 København
2 - 1
(1 - 0)
Slagelse B&I
Dk3
06/10
2019
Slagelse B&I
1 - 3
(1 - 2)
FC Helsingor
Dk3
29/09
2019
BK Avarta
1 - 0
(0 - 0)
Slagelse B&I
Dk3
22/09
2019
Slagelse B&I
0 - 1
(0 - 0)
Bronshoj BK
Dk3
13/09
2019
Hellerup IK
0 - 0
(0 - 0)
Slagelse B&I
Dk3
08/09
2019
Slagelse B&I
0 - 0
(0 - 0)
B93 København
Dk3
04/09
2019
Slagelse B&I
1 - 2
(0 - 1)
AB Gladsaxe
DkC
31/08
2019
Hillerod
3 - 1
(1 - 1)
Slagelse B&I
Dk3
24/08
2019
Frederiksberg A. 2000
5 - 3
(2 - 3)
Slagelse B&I
Dk3
21/08
2019
Slagelse B&I
1 - 0
(0 - 0)
Holbæk B&I
Dk3
17/08
2019
BK Frem
1 - 2
(0 - 1)
Slagelse B&I
Dk3
11/08
2019
Slagelse B&I
0 - 2
(0 - 1)
Skovshoved IF
Dk3
07/08
2019
Avedøre IF
0 - 1
(0 - 0)
Slagelse B&I
DkC
04/08
2019
Slagelse B&I
0 - 0
(0 - 0)
Vanløse IF
Dk3
Zwycięstwa
2
33%
Remisy
2
33%
Przegrane
2
33%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[5,5,13,23],"lg_-1_6":[2,2,2,6],"lg_192":[4,5,12,21],"lg_192_6":[2,2,2,6],"lg_312":[1,null,1,2],"lg_312_6":[1,null,1,2]}
VSK
meczy
Wszystkie
2. Division
DBUs Landspokal
27/06
2020
Skovshoved IF
0 - 1
(0 - 0)
VSK Aarhus
Dk3
24/06
2020
VSK Aarhus
1 - 2
(1 - 0)
Hillerod
Dk3
20/06
2020
VSK Aarhus
0 - 1
(0 - 1)
Frederiksberg A. 2000
Dk3
14/06
2020
Holbæk B&I
1 - 2
(1 - 1)
VSK Aarhus
Dk3
07/03
2020
VSK Aarhus
1 - 3
(1 - 1)
Jammerbugt FC
Dk3
09/11
2019
VSK Aarhus
3 - 0
(1 - 0)
AB Gladsaxe
Dk3
02/11
2019
Brabrand IF
1 - 3
(0 - 3)
VSK Aarhus
Dk3
26/10
2019
VSK Aarhus
3 - 1
(0 - 1)
Ringkøbing IF
Dk3
19/10
2019
Næsby BK
1 - 0
(0 - 0)
VSK Aarhus
Dk3
12/10
2019
VSK Aarhus
1 - 0
(0 - 0)
Thisted FC
Dk3
05/10
2019
Jammerbugt FC
0 - 0
(0 - 0)
VSK Aarhus
Dk3
29/09
2019
AB Gladsaxe
2 - 3
(0 - 3)
VSK Aarhus
Dk3
26/09
2019
VSK Aarhus
1 - 3
(1 - 0)
AGF Aarhus
DkC
21/09
2019
VSK Aarhus
0 - 3
(0 - 0)
FC Sydvest
Dk3
14/09
2019
VSK Aarhus
0 - 2
(0 - 1)
Næsby BK
Dk3
08/09
2019
Ringkøbing IF
1 - 2
(1 - 1)
VSK Aarhus
Dk3
03/09
2019
FC Djursland
1 - 4
(1 - 3)
VSK Aarhus
DkC
31/08
2019
VSK Aarhus
0 - 3
(0 - 0)
Brabrand IF
Dk3
24/08
2019
Dalum IF
4 - 2
(3 - 2)
VSK Aarhus
Dk3
21/08
2019
VSK Aarhus
0 - 1
(0 - 0)
Aarhus Fremad
Dk3
17/08
2019
Middelfart G & BK
2 - 1
(2 - 1)
VSK Aarhus
Dk3
10/08
2019
VSK Aarhus
0 - 0
(0 - 0)
Vejgaard BK
Dk3
07/08
2019
Ringkøbing IF
0 - 1
(0 - 0)
VSK Aarhus
DkC
04/08
2019
Thisted FC
1 - 4
(1 - 2)
VSK Aarhus
Dk3
Zwycięstwa
3
50%
Remisy
0
0%
Przegrane
3
50%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[11,2,11,24],"lg_-1_6":[3,0,3,6],"lg_192":[9,2,10,21],"lg_192_6":[3,null,3,6],"lg_312":[2,null,1,3],"lg_312_6":[2,null,1,3]}
SLA
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
2. Division
DBUs Landspokal
27/06
2020
Slagelse B&I
1 - 2
(0 - 1)
Ringkøbing IF
Dk3
14/06
2020
Slagelse B&I
2 - 2
(1 - 1)
FC Sydvest
Dk3
09/11
2019
Slagelse B&I
2 - 1
(0 - 1)
Hillerod
Dk3
27/10
2019
Slagelse B&I
2 - 3
(1 - 1)
BK Frem
Dk3
06/10
2019
Slagelse B&I
1 - 3
(1 - 2)
FC Helsingor
Dk3
22/09
2019
Slagelse B&I
0 - 1
(0 - 0)
Bronshoj BK
Dk3
08/09
2019
Slagelse B&I
0 - 0
(0 - 0)
B93 København
Dk3
04/09
2019
Slagelse B&I
1 - 2
(0 - 1)
AB Gladsaxe
DkC
21/08
2019
Slagelse B&I
1 - 0
(0 - 0)
Holbæk B&I
Dk3
11/08
2019
Slagelse B&I
0 - 2
(0 - 1)
Skovshoved IF
Dk3
04/08
2019
Slagelse B&I
0 - 0
(0 - 0)
Vanløse IF
Dk3
Zwycięstwa
1
17%
Remisy
1
17%
Przegrane
4
67%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[2,3,6,11],"lg_-1_6":[1,1,4,6],"lg_192":[2,3,5,10],"lg_192_6":[1,1,4,6],"lg_312":[null,null,1,1],"lg_312_6":[null,null,1,1]}
VSK
mecze w roli gościa:
Wszystkie
2. Division
DBUs Landspokal
27/06
2020
Skovshoved IF
0 - 1
(0 - 0)
VSK Aarhus
Dk3
14/06
2020
Holbæk B&I
1 - 2
(1 - 1)
VSK Aarhus
Dk3
02/11
2019
Brabrand IF
1 - 3
(0 - 3)
VSK Aarhus
Dk3
19/10
2019
Næsby BK
1 - 0
(0 - 0)
VSK Aarhus
Dk3
05/10
2019
Jammerbugt FC
0 - 0
(0 - 0)
VSK Aarhus
Dk3
29/09
2019
AB Gladsaxe
2 - 3
(0 - 3)
VSK Aarhus
Dk3
08/09
2019
Ringkøbing IF
1 - 2
(1 - 1)
VSK Aarhus
Dk3
03/09
2019
FC Djursland
1 - 4
(1 - 3)
VSK Aarhus
DkC
24/08
2019
Dalum IF
4 - 2
(3 - 2)
VSK Aarhus
Dk3
17/08
2019
Middelfart G & BK
2 - 1
(2 - 1)
VSK Aarhus
Dk3
07/08
2019
Ringkøbing IF
0 - 1
(0 - 0)
VSK Aarhus
DkC
04/08
2019
Thisted FC
1 - 4
(1 - 2)
VSK Aarhus
Dk3
Zwycięstwa
4
67%
Remisy
1
17%
Przegrane
1
17%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[8,1,3,12],"lg_-1_6":[4,1,1,6],"lg_192":[6,1,3,10],"lg_192_6":[4,1,1,6],"lg_312":[2,null,null,2],"lg_312_6":[2,null,null,2]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
Slagelse B&I
Rozegrane mecze:
23
VSK Aarhus
Rozegrane mecze:
24
Bramki
(Strzelone/Stracone)
24
1.04
1.65
38
33
1.38
1.38
33
Pon./Pow.
1.5
8
15
35%
65%
8
16
33%
67%
2.5
9
14
39%
61%
9
15
38%
63%
3.5
17
6
74%
26%
16
8
67%
33%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
14
9
61%
39%
12
12
50%
50%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
6
17
26%
74%
6
18
25%
75%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
16
7
70%
30%
16
8
67%
33%
SLA
następne mecze
Trudność
VSK
Łatwo 1
Ciężko 5
VSK Aarhus (G)
Dk3
01/07/2020
3
Dalum IF (G)
Dk3
04/07/2020
3
Bronshoj BK (G)
Cfr
01/08/2020
2
Køge Nord (G)
Cfr
05/08/2020
Vanløse IF (G)
Cfr
08/08/2020
2
Skovshoved IF (G)
Cfr
15/08/2020
2
Slagelse B&I (G)
Dk3
01/07/2020
3
B93 København (G)
Dk3
04/07/2020
5
Brabrand IF (G)
Cfr
20/08/2020
4
Thisted FC (G)
Cfr
22/08/2020
4
Middelfart G & BK (G)
Dk3
29/08/2020
4
Aalborg Chang (G)
DkC
01/09/2020
Pokaż wszystkie
<
lipca 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"6":"czerwca 2024","7":"lipca 2024","8":"sierpnia 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program