Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
14
Piłka nożna
Wszystkie prognozy
2491
[+]
Rzut rożny
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Prognozy na żywo
12
Top Prognozy
Prognozy na dziś
451
[+]
Rzut rożny
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Prognozy na jutro
978
[+]
Rzut rożny
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Prognozy na weekend
1517
[+]
Rzut rożny
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Rzut rożny
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Wartości
82
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
177
Top Europejski
63
Europejski
745
Amerykański
177
Afrykanin
73
Azjatycki
169
Australijski
41
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
Szkocka Premiership
6
Saudyjska Pro Liga
9
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
4
CAF Confederations Cup
4
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Leicester City
45%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 13:30
BSC - LEI,
13:30
CH
West Bromwich
44%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 14:00
MLW - WBA,
14:00
CH
Cardiff City
46%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 16:00
CDF - SUN,
16:00
CH
Coventry City
44%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 16:00
HDD - COV,
16:00
CH
Hull City
46%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 16:00
HUL - STK,
16:00
CH
Norwich City
55%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 16:00
NOR - PLA,
16:00
CH
QPR
45%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 16:00
QPR - BRC,
16:00
CH
Southampton
42%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 16:00
SOU - MID,
16:00
CH
Ipswich Town
53%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 18:30
BBR - IPS,
18:30
CH
Leeds United
53%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 21:00
WAT - LEE,
21:00
CH
Cadiz
44%
Prawdopodobieństwo remisu
29/03/2024 21:00
CAD - GRA,
21:00
Es1
Lille
39%
Prawdopodobieństwo remisu
29/03/2024 21:00
LIL - LEN,
21:00
Fr1
NAC Breda
59%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 20:00
NAC - MVV,
20:00
Nl2
VVV Venlo
52%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 20:00
VVV - TOP,
20:00
Nl2
Groningen
48%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 20:00
ADO - GRO,
20:00
Nl2
Willem II Tilburg
55%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 20:00
HEL - WIL,
20:00
Nl2
Emmen
44%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 20:00
EMM - JAJ,
20:00
Nl2
Espanyol
47%
Prawdopodobieństwo remisu
29/03/2024 20:30
BUR - ESP,
20:30
Es2
json_m
Prognoza
Sarpsborg 08
-
Sandefjord
W
D
D
L
W
D
06/06/2020 13:00 GMT
2
3 - 1
FT
L
W
W
W
W
W
12th miejsce Eliteserien (Norwegia)
Club Friendly
2nd miejsce 1. Division (Norwegia)
1X2
Pon./Pow. 2.5
HT/FT
Gol/Gol
Podwójna
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Cfr
Sarpsborg 08
Sandefjord
06/06/2020 13:00
38
22
40
2
0
-
2
0 - 2
2.39
-
-
-
-
FT
3 - 1
(2 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Cfr
Sarpsborg 08
Sandefjord
06/06/2020 13:00
52
48
Pon.
2.39
0 - 2
2.39
-
-
-
FT
3 - 1
(2 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Cfr
Sarpsborg 08
Sandefjord
06/06/2020 13:00
38
20
42
2
2
0
-
2
0 - 2
-
FT
3 - 1
(2 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Cfr
Sarpsborg 08
Sandefjord
06/06/2020 13:00
53
47
Nie
0
-
2
0 - 2
2.39
-
-
-
FT
3 - 1
(2 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Cfr
Sarpsborg 08
Sandefjord
06/06/2020 13:00
78%
21
0
-
2
0 - 2
2.39
-
FT
3 - 1
(2 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Cfr
Sarpsborg 08
Sandefjord
06/06/2020 13:00
%
Goście
0
-
2
0 - 2
2.39
-
FT
3 - 1
(2 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Cfr
Sarpsborg 08
Sandefjord
06/06/2020 13:00
0
-
2
0 - 2
2.39
FT
3 - 1
(2 - 0)
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
Eliteserien
1. Division
11/11
2018
Sarpsborg 08
1 - 1
(0 - 0)
Sandefjord
No1
21/05
2018
Sandefjord
0 - 1
(0 - 1)
Sarpsborg 08
No1
29/10
2017
Sarpsborg 08
5 - 0
(3 - 0)
Sandefjord
No1
18/06
2017
Sandefjord
1 - 0
(1 - 0)
Sarpsborg 08
No1
08/11
2015
Sarpsborg 08
2 - 1
(0 - 0)
Sandefjord
No1
19/04
2015
Sandefjord
1 - 0
(0 - 0)
Sarpsborg 08
No1
07/10
2012
Sarpsborg 08
0 - 3
( - )
Sandefjord
No2
15/04
2012
Sandefjord
1 - 2
( - )
Sarpsborg 08
No2
Sarpsborg 08
3
50%
Remisy
1
17%
Sandefjord
2
33%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[4,1,3,8],"lg_-1_6":[3,1,2,6],"lg_12":[3,1,2,6],"lg_12_6":[3,1,2,6],"lg_154":[1,null,1,2],"lg_154_6":[1,null,1,2]}
SAR
meczy
Wszystkie
Eliteserien
Europa League
NM Cupen
Club Friendly
30/05
2020
Odd BK
1 - 2
( - )
Sarpsborg 08
Cfr
01/12
2019
Lillestrom SK
0 - 0
(0 - 0)
Sarpsborg 08
No1
24/11
2019
Sarpsborg 08
1 - 1
(1 - 0)
FK Haugesund
No1
10/11
2019
Kristiansund BK
4 - 0
(2 - 0)
Sarpsborg 08
No1
03/11
2019
Sarpsborg 08
3 - 2
(1 - 1)
Tromso IL
No1
27/10
2019
Mjondalen IF
0 - 0
(0 - 0)
Sarpsborg 08
No1
20/10
2019
Sarpsborg 08
1 - 1
(0 - 1)
SK Brann
No1
06/10
2019
Ranheim Fotball
0 - 2
(0 - 1)
Sarpsborg 08
No1
29/09
2019
Sarpsborg 08
0 - 0
(0 - 0)
Stabaek
No1
22/09
2019
Odd BK
3 - 0
(2 - 0)
Sarpsborg 08
No1
16/09
2019
Sarpsborg 08
1 - 0
(1 - 0)
Valerenga
No1
01/09
2019
Sarpsborg 08
2 - 2
(1 - 0)
Viking FK
No1
25/08
2019
Stromsgodset IF
2 - 1
(0 - 0)
Sarpsborg 08
No1
19/08
2019
Sarpsborg 08
1 - 1
(0 - 0)
FK Bodo/Glimt
No1
14/08
2019
Viking FK
2 - 1
(0 - 0)
Sarpsborg 08
No1
03/08
2019
Sarpsborg 08
1 - 1
(1 - 1)
Rosenborg BK
No1
21/07
2019
Molde FK
2 - 1
(1 - 0)
Sarpsborg 08
No1
15/07
2019
Stabaek
3 - 3
(1 - 2)
Sarpsborg 08
No1
05/07
2019
Tromso IL
2 - 0
(1 - 0)
Sarpsborg 08
No1
01/07
2019
Sarpsborg 08
2 - 2
(0 - 1)
Stromsgodset IF
No1
23/06
2019
Valerenga
1 - 1
(1 - 1)
Sarpsborg 08
No1
19/06
2019
Tromsdalen UIL
1 - 0
(0 - 0)
Sarpsborg 08
NoC
16/06
2019
Sarpsborg 08
2 - 0
(1 - 0)
Odd BK
No1
22/05
2019
Fredrikstad FK
0 - 2
(0 - 0)
Sarpsborg 08
NoC
19/05
2019
Sarpsborg 08
1 - 3
(0 - 1)
Ranheim Fotball
No1
16/05
2019
SK Brann
2 - 1
(2 - 0)
Sarpsborg 08
No1
12/05
2019
Sarpsborg 08
0 - 1
(0 - 0)
Kristiansund BK
No1
05/05
2019
Rosenborg BK
1 - 0
(1 - 0)
Sarpsborg 08
No1
01/05
2019
Sprint/Jeloy
0 - 3
(0 - 0)
Sarpsborg 08
NoC
27/04
2019
Sarpsborg 08
1 - 1
(0 - 1)
Mjondalen IF
No1
22/04
2019
FK Bodo/Glimt
1 - 1
(1 - 0)
Sarpsborg 08
No1
14/04
2019
Sarpsborg 08
1 - 0
(1 - 0)
Lillestrom SK
No1
07/04
2019
FK Haugesund
1 - 1
(1 - 0)
Sarpsborg 08
No1
31/03
2019
Sarpsborg 08
1 - 1
(0 - 0)
Molde FK
No1
13/12
2018
Racing Genk
4 - 0
(2 - 0)
Sarpsborg 08
UEL
29/11
2018
Sarpsborg 08
2 - 3
(2 - 0)
Besiktas JK
UEL
08/11
2018
Malmö FF
1 - 1
(0 - 0)
Sarpsborg 08
UEL
25/10
2018
Sarpsborg 08
1 - 1
(0 - 0)
Malmö FF
UEL
04/10
2018
Sarpsborg 08
3 - 1
(1 - 0)
Racing Genk
UEL
20/09
2018
Besiktas JK
3 - 1
(0 - 0)
Sarpsborg 08
UEL
30/08
2018
Maccabi Tel Aviv
2 - 1
(0 - 0)
Sarpsborg 08
UEL
23/08
2018
Sarpsborg 08
3 - 1
(2 - 1)
Maccabi Tel Aviv
UEL
16/08
2018
HNK Rijeka
0 - 1
(0 - 0)
Sarpsborg 08
UEL
09/08
2018
Sarpsborg 08
1 - 1
(0 - 0)
HNK Rijeka
UEL
02/08
2018
Sarpsborg 08
1 - 0
(1 - 0)
St Gallen
UEL
26/07
2018
St Gallen
2 - 1
(1 - 1)
Sarpsborg 08
UEL
19/07
2018
Sarpsborg 08
2 - 0
(1 - 0)
IBV Vestmannaeyjar
UEL
12/07
2018
IBV Vestmannaeyjar
0 - 4
(0 - 0)
Sarpsborg 08
UEL
Zwycięstwa
2
33%
Remisy
3
50%
Przegrane
1
17%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[14,18,16,48],"lg_-1_6":[2,3,1,6],"lg_12":[5,15,10,30],"lg_12_6":[1,4,1,6],"lg_14":[6,3,5,14],"lg_14_6":[1,2,3,6],"lg_331":[2,null,1,3],"lg_331_6":[2,null,1,3],"lg_370":[1,null,null,1],"lg_370_6":[1,null,null,1]}
SAN
meczy
Wszystkie
1. Division
NM Cupen
09/11
2019
Aalesund FK
3 - 1
(1 - 1)
Sandefjord
No2
02/11
2019
Sandefjord
1 - 0
(0 - 0)
FK Jerv
No2
27/10
2019
Ullensaker/Kisa
0 - 2
(0 - 0)
Sandefjord
No2
20/10
2019
Sandefjord
3 - 0
(0 - 0)
Notodden FK
No2
06/10
2019
Kongsvinger
2 - 3
(1 - 2)
Sandefjord
No2
29/09
2019
Sandefjord
2 - 0
(0 - 0)
HamKam
No2
22/09
2019
KFUM Oslo
3 - 3
(1 - 2)
Sandefjord
No2
18/09
2019
Sandefjord
2 - 0
(2 - 0)
Strommen IF
No2
15/09
2019
Sogndal
1 - 1
(1 - 0)
Sandefjord
No2
01/09
2019
Sandefjord
3 - 1
(2 - 0)
Sandnes Ulf
No2
25/08
2019
Nest-Sotra
1 - 1
(0 - 0)
Sandefjord
No2
21/08
2019
Sandefjord
1 - 0
(0 - 0)
Raufoss IL
No2
17/08
2019
Skeid Fotball
2 - 2
(1 - 1)
Sandefjord
No2
09/08
2019
Sandefjord
0 - 0
(0 - 0)
IK Start
No2
04/08
2019
Sandefjord
1 - 0
(0 - 0)
Tromsdalen UIL
No2
28/07
2019
HamKam
1 - 0
(1 - 0)
Sandefjord
No2
21/07
2019
Sandefjord
1 - 0
(0 - 0)
Kongsvinger
No2
30/06
2019
FK Jerv
0 - 2
(0 - 2)
Sandefjord
No2
22/06
2019
Sandefjord
3 - 2
(1 - 1)
Ullensaker/Kisa
No2
19/06
2019
Sandefjord
1 - 1
(1 - 0)
Odd BK
NoC
16/06
2019
Notodden FK
0 - 2
(0 - 1)
Sandefjord
No2
02/06
2019
Sandefjord
0 - 3
(0 - 1)
Sogndal
No2
26/05
2019
Strommen IF
2 - 3
(2 - 1)
Sandefjord
No2
22/05
2019
FK Jerv
1 - 2
(0 - 0)
Sandefjord
NoC
16/05
2019
Sandefjord
1 - 0
(0 - 0)
Skeid Fotball
No2
12/05
2019
Sandnes Ulf
2 - 4
(1 - 2)
Sandefjord
No2
05/05
2019
Sandefjord
2 - 1
(0 - 0)
Nest-Sotra
No2
01/05
2019
FK Tonsberg
0 - 2
(0 - 1)
Sandefjord
NoC
27/04
2019
IK Start
2 - 2
(0 - 0)
Sandefjord
No2
22/04
2019
Tromsdalen UIL
3 - 3
(2 - 3)
Sandefjord
No2
13/04
2019
Sandefjord
1 - 1
(0 - 0)
Aalesund FK
No2
07/04
2019
Raufoss IL
0 - 2
(0 - 1)
Sandefjord
No2
31/03
2019
Sandefjord
1 - 0
(0 - 0)
KFUM Oslo
No2
Zwycięstwa
5
83%
Remisy
0
0%
Przegrane
1
17%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[21,9,3,33],"lg_-1_6":[5,0,1,6],"lg_154":[19,8,3,30],"lg_154_6":[5,null,1,6],"lg_331":[2,1,null,3],"lg_331_6":[2,1,null,3]}
SAR
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
Eliteserien
Europa League
24/11
2019
Sarpsborg 08
1 - 1
(1 - 0)
FK Haugesund
No1
03/11
2019
Sarpsborg 08
3 - 2
(1 - 1)
Tromso IL
No1
20/10
2019
Sarpsborg 08
1 - 1
(0 - 1)
SK Brann
No1
29/09
2019
Sarpsborg 08
0 - 0
(0 - 0)
Stabaek
No1
16/09
2019
Sarpsborg 08
1 - 0
(1 - 0)
Valerenga
No1
01/09
2019
Sarpsborg 08
2 - 2
(1 - 0)
Viking FK
No1
19/08
2019
Sarpsborg 08
1 - 1
(0 - 0)
FK Bodo/Glimt
No1
03/08
2019
Sarpsborg 08
1 - 1
(1 - 1)
Rosenborg BK
No1
01/07
2019
Sarpsborg 08
2 - 2
(0 - 1)
Stromsgodset IF
No1
16/06
2019
Sarpsborg 08
2 - 0
(1 - 0)
Odd BK
No1
19/05
2019
Sarpsborg 08
1 - 3
(0 - 1)
Ranheim Fotball
No1
12/05
2019
Sarpsborg 08
0 - 1
(0 - 0)
Kristiansund BK
No1
27/04
2019
Sarpsborg 08
1 - 1
(0 - 1)
Mjondalen IF
No1
14/04
2019
Sarpsborg 08
1 - 0
(1 - 0)
Lillestrom SK
No1
31/03
2019
Sarpsborg 08
1 - 1
(0 - 0)
Molde FK
No1
29/11
2018
Sarpsborg 08
2 - 3
(2 - 0)
Besiktas JK
UEL
25/10
2018
Sarpsborg 08
1 - 1
(0 - 0)
Malmö FF
UEL
04/10
2018
Sarpsborg 08
3 - 1
(1 - 0)
Racing Genk
UEL
23/08
2018
Sarpsborg 08
3 - 1
(2 - 1)
Maccabi Tel Aviv
UEL
09/08
2018
Sarpsborg 08
1 - 1
(0 - 0)
HNK Rijeka
UEL
02/08
2018
Sarpsborg 08
1 - 0
(1 - 0)
St Gallen
UEL
19/07
2018
Sarpsborg 08
2 - 0
(1 - 0)
IBV Vestmannaeyjar
UEL
Zwycięstwa
2
33%
Remisy
4
67%
Przegrane
0
0%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[8,11,3,22],"lg_-1_6":[2,4,0,6],"lg_12":[4,9,2,15],"lg_12_6":[2,4,null,6],"lg_14":[4,2,1,7],"lg_14_6":[3,2,1,6]}
SAN
mecze w roli gościa:
Wszystkie
1. Division
NM Cupen
09/11
2019
Aalesund FK
3 - 1
(1 - 1)
Sandefjord
No2
27/10
2019
Ullensaker/Kisa
0 - 2
(0 - 0)
Sandefjord
No2
06/10
2019
Kongsvinger
2 - 3
(1 - 2)
Sandefjord
No2
22/09
2019
KFUM Oslo
3 - 3
(1 - 2)
Sandefjord
No2
15/09
2019
Sogndal
1 - 1
(1 - 0)
Sandefjord
No2
25/08
2019
Nest-Sotra
1 - 1
(0 - 0)
Sandefjord
No2
17/08
2019
Skeid Fotball
2 - 2
(1 - 1)
Sandefjord
No2
28/07
2019
HamKam
1 - 0
(1 - 0)
Sandefjord
No2
30/06
2019
FK Jerv
0 - 2
(0 - 2)
Sandefjord
No2
16/06
2019
Notodden FK
0 - 2
(0 - 1)
Sandefjord
No2
26/05
2019
Strommen IF
2 - 3
(2 - 1)
Sandefjord
No2
22/05
2019
FK Jerv
1 - 2
(0 - 0)
Sandefjord
NoC
12/05
2019
Sandnes Ulf
2 - 4
(1 - 2)
Sandefjord
No2
01/05
2019
FK Tonsberg
0 - 2
(0 - 1)
Sandefjord
NoC
27/04
2019
IK Start
2 - 2
(0 - 0)
Sandefjord
No2
22/04
2019
Tromsdalen UIL
3 - 3
(2 - 3)
Sandefjord
No2
07/04
2019
Raufoss IL
0 - 2
(0 - 1)
Sandefjord
No2
Zwycięstwa
2
33%
Remisy
3
50%
Przegrane
1
17%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[9,6,2,17],"lg_-1_6":[2,3,1,6],"lg_154":[7,6,2,15],"lg_154_6":[2,3,1,6],"lg_331":[2,null,null,2],"lg_331_6":[2,null,null,2]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
Sarpsborg 08
Rozegrane mecze:
48
Sandefjord
Rozegrane mecze:
33
Bramki
(Strzelone/Stracone)
59
1.23
1.27
61
58
1.76
0.97
32
Pon./Pow.
1.5
10
38
21%
79%
8
25
24%
76%
2.5
27
21
56%
44%
19
14
58%
42%
3.5
36
12
75%
25%
23
10
70%
30%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
28
20
58%
42%
16
17
48%
52%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
13
35
27%
73%
15
18
45%
55%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
38
10
79%
21%
30
3
91%
9%
SAR
następne mecze
Trudność
SAN
Łatwo 1
Ciężko 5
Sandefjord (G)
Cfr
06/06/2020
IK Start (G)
Cfr
10/06/2020
Valerenga (G)
No1
16/06/2020
Mjondalen IF (G)
No1
20/06/2020
Stromsgodset IF (G)
No1
25/06/2020
FK Bodo/Glimt (G)
No1
28/06/2020
Sarpsborg 08 (G)
Cfr
06/06/2020
Mjondalen IF (G)
Cfr
10/06/2020
Odd BK (G)
No1
16/06/2020
IK Start (G)
No1
21/06/2020
Stabaek (G)
No1
24/06/2020
FK Haugesund (G)
No1
28/06/2020
SK Brann (G)
No1
02/07/2020
Sandefjord (G)
No1
05/07/2020
IK Start (G)
No1
12/07/2020
Stabaek (G)
No1
16/07/2020
Odd BK (G)
No1
19/07/2020
Viking FK (G)
No1
26/07/2020
FK Haugesund (G)
No1
29/07/2020
Aalesund FK (G)
No1
02/08/2020
Rosenborg BK (G)
No1
09/08/2020
Molde FK (G)
No1
15/08/2020
Kristiansund BK (G)
No1
22/08/2020
FK Bodo/Glimt (G)
No1
30/08/2020
Aalesund FK (G)
No1
13/09/2020
Mjondalen IF (G)
No1
19/09/2020
Stromsgodset IF (G)
No1
26/09/2020
Stabaek (G)
No1
03/10/2020
FK Haugesund (G)
No1
18/10/2020
Rosenborg BK (G)
No1
25/10/2020
Odd BK (G)
No1
31/10/2020
IK Start (G)
No1
08/11/2020
Viking FK (G)
No1
22/11/2020
Valerenga (G)
No1
29/11/2020
Kristiansund BK (G)
No1
02/12/2020
SK Brann (G)
No1
06/12/2020
Sandefjord (G)
No1
09/12/2020
Molde FK (G)
No1
19/12/2020
FK Haugesund (G)
No1
16/05/2021
Odd BK (G)
No1
24/05/2021
Kristiansund BK (G)
No1
27/05/2021
Tromso IL (G)
No1
30/05/2021
SK Brann (G)
No1
13/06/2021
Molde FK (G)
No1
16/06/2021
Rosenborg BK (G)
No1
20/06/2021
Viking FK (G)
No1
25/06/2021
Valerenga (G)
No1
01/07/2021
Molde FK (G)
No1
04/07/2021
Sandefjord (G)
No1
10/07/2021
FK Bodo/Glimt (G)
No1
17/07/2021
Mjondalen IF (G)
No1
21/07/2021
Kvik Halden FK (G)
NoC
25/07/2021
Lillestrom SK (G)
No1
28/07/2021
Nordstrand IF (G)
NoC
01/08/2021
Stabaek (G)
No1
08/08/2021
Stromsgodset IF (G)
No1
14/08/2021
Sandefjord (G)
No1
29/08/2021
FK Haugesund (G)
No1
12/09/2021
Rosenborg BK (G)
No1
19/09/2021
Øygarden (G)
NoC
22/09/2021
Stromsgodset IF (G)
No1
25/09/2021
Lillestrom SK (G)
No1
02/10/2021
FK Bodo/Glimt (G)
No1
17/10/2021
Kristiansund BK (G)
No1
24/10/2021
Valerenga (G)
No1
28/10/2021
Viking FK (G)
No1
31/10/2021
Stabaek (G)
No1
06/11/2021
Odd BK (G)
No1
21/11/2021
Mjondalen IF (G)
No1
28/11/2021
Tromso IL (G)
No1
05/12/2021
SK Brann (G)
No1
12/12/2021
Asane Fotball (G)
NoC
13/03/2022
Molde FK (G)
NoC
20/03/2022
Viking FK (G)
No1
03/04/2022
Kristiansund BK (G)
No1
10/04/2022
Rosenborg BK (G)
No1
18/04/2022
Tromso IL (G)
No1
24/04/2022
Odd BK (G)
No1
07/05/2022
Lillestrom SK (G)
No1
16/05/2022
Ostsiden IL (G)
NoC
19/05/2022
Aalesund FK (G)
No1
22/05/2022
Molde FK (G)
No1
26/05/2022
FK Jerv (G)
No1
29/05/2022
Stromsgodset IF (G)
No1
18/06/2022
Moss FK (G)
NoC
22/06/2022
HamKam (G)
No1
26/06/2022
Sandefjord (G)
No1
03/07/2022
FK Bodo/Glimt (G)
No1
09/07/2022
Valerenga (G)
No1
17/07/2022
FK Haugesund (G)
No1
24/07/2022
Lillestrom SK (G)
No1
31/07/2022
Stromsgodset IF (G)
No1
07/08/2022
FK Bodo/Glimt (G)
No1
12/08/2022
Odd BK (G)
No1
20/08/2022
Molde FK (G)
No1
28/08/2022
HamKam (G)
No1
04/09/2022
Aalesund FK (G)
No1
11/09/2022
FK Jerv (G)
No1
18/09/2022
Sandefjord (G)
No1
02/10/2022
FK Haugesund (G)
No1
08/10/2022
Viking FK (G)
No1
16/10/2022
Tromso IL (G)
No1
23/10/2022
Valerenga (G)
No1
29/10/2022
Kristiansund BK (G)
No1
06/11/2022
Rosenborg BK (G)
No1
13/11/2022
FK Bodo/Glimt (G)
No1
10/04/2023
Valerenga (G)
No1
16/04/2023
Odd BK (G)
No1
23/04/2023
FK Haugesund (G)
No1
30/04/2023
Stabaek (G)
No1
07/05/2023
SK Brann (G)
No1
13/05/2023
Lillestrom SK (G)
No1
16/05/2023
Funnefoss/Vormsund (G)
NoC
25/05/2023
Aalesund FK (G)
No1
29/05/2023
Frigg Oslo FK (G)
NoC
01/06/2023
Tromso IL (G)
No1
04/06/2023
Odd BK (G)
NoC
07/06/2023
Viking FK (G)
No1
11/06/2023
Rosenborg BK (G)
No1
25/06/2023
Sogndal (G)
NoC
28/06/2023
Sandefjord (G)
No1
02/07/2023
Stromsgodset IF (G)
No1
09/07/2023
Molde FK (G)
NoC
12/07/2023
HamKam (G)
No1
16/07/2023
Molde FK (G)
No1
22/07/2023
FK Haugesund (G)
No1
30/07/2023
Sandefjord (G)
No1
06/08/2023
Stromsgodset IF (G)
No1
12/08/2023
Odd BK (G)
No1
19/08/2023
Tromso IL (G)
No1
26/08/2023
SK Brann (G)
No1
03/09/2023
Lillestrom SK (G)
No1
17/09/2023
HamKam (G)
No1
24/09/2023
Rosenborg BK (G)
No1
08/10/2023
Aalesund FK (G)
No1
22/10/2023
Stabaek (G)
No1
29/10/2023
Valerenga (G)
No1
05/11/2023
Viking FK (G)
No1
12/11/2023
Molde FK (G)
No1
26/11/2023
FK Bodo/Glimt (G)
No1
03/12/2023
Viking FK (G)
No1
01/04/2024
Odd BK (G)
No1
07/04/2024
Fredrikstad FK (G)
No1
13/04/2024
KFUM Oslo (G)
No1
21/04/2024
Tromso IL (G)
No1
28/04/2024
Lillestrom SK (G)
No1
05/05/2024
Sandefjord (G)
No1
12/05/2024
HamKam (G)
No1
16/05/2024
Molde FK (G)
No1
20/05/2024
Stromsgodset IF (G)
No1
26/05/2024
Kristiansund BK (G)
No1
02/06/2024
FK Bodo/Glimt (G)
No1
28/06/2024
FK Haugesund (G)
No1
07/07/2024
Rosenborg BK (G)
No1
12/07/2024
SK Brann (G)
No1
20/07/2024
Lillestrom SK (G)
No1
28/07/2024
Sandefjord (G)
No1
04/08/2024
Odd BK (G)
No1
11/08/2024
FK Haugesund (G)
No1
18/08/2024
FK Bodo/Glimt (G)
No1
25/08/2024
SK Brann (G)
No1
01/09/2024
Kristiansund BK (G)
No1
15/09/2024
Stromsgodset IF (G)
No1
22/09/2024
Fredrikstad FK (G)
No1
29/09/2024
HamKam (G)
No1
20/10/2024
Viking FK (G)
No1
27/10/2024
KFUM Oslo (G)
No1
03/11/2024
Molde FK (G)
No1
10/11/2024
Rosenborg BK (G)
No1
23/11/2024
Tromso IL (G)
No1
01/12/2024
Viking FK (G)
No1
01/07/2020
Sarpsborg 08 (G)
No1
05/07/2020
SK Brann (G)
No1
12/07/2020
Aalesund FK (G)
No1
15/07/2020
Rosenborg BK (G)
No1
19/07/2020
Mjondalen IF (G)
No1
26/07/2020
Kristiansund BK (G)
No1
29/07/2020
Molde FK (G)
No1
01/08/2020
Stromsgodset IF (G)
No1
09/08/2020
FK Bodo/Glimt (G)
No1
16/08/2020
Valerenga (G)
No1
22/08/2020
Kristiansund BK (G)
No1
30/08/2020
Mjondalen IF (G)
No1
13/09/2020
Stromsgodset IF (G)
No1
20/09/2020
Molde FK (G)
No1
26/09/2020
FK Bodo/Glimt (G)
No1
04/10/2020
Valerenga (G)
No1
18/10/2020
IK Start (G)
No1
24/10/2020
SK Brann (G)
No1
01/11/2020
Stabaek (G)
No1
08/11/2020
FK Haugesund (G)
No1
22/11/2020
Aalesund FK (G)
No1
02/12/2020
Viking FK (G)
No1
06/12/2020
Sarpsborg 08 (G)
No1
09/12/2020
Odd BK (G)
No1
13/12/2020
Rosenborg BK (G)
No1
22/12/2020
Mjondalen IF (G)
Cfr
20/02/2021
Mjondalen IF (G)
No1
16/05/2021
Tromso IL (G)
No1
24/05/2021
Rosenborg BK (G)
No1
27/05/2021
Valerenga (G)
No1
30/05/2021
Molde FK (G)
No1
12/06/2021
Viking FK (G)
No1
19/06/2021
Stromsgodset IF (G)
No1
24/06/2021
FK Bodo/Glimt (G)
No1
30/06/2021
Stabaek (G)
No1
04/07/2021
Sarpsborg 08 (G)
No1
10/07/2021
Kristiansund BK (G)
No1
18/07/2021
FK Haugesund (G)
No1
21/07/2021
Pors Grenland (G)
NoC
25/07/2021
Odd BK (G)
No1
28/07/2021
FK Arendal (G)
NoC
01/08/2021
Lillestrom SK (G)
No1
08/08/2021
SK Brann (G)
No1
15/08/2021
Tromso IL (G)
No1
22/08/2021
Sarpsborg 08 (G)
No1
29/08/2021
Valerenga (G)
No1
12/09/2021
Mjondalen IF (G)
No1
19/09/2021
Stabaek (G)
No1
26/09/2021
Viking FK (G)
No1
02/10/2021
Odd BK (G)
No1
17/10/2021
Rosenborg BK (G)
No1
24/10/2021
Stromsgodset IF (G)
No1
27/10/2021
FK Bodo/Glimt (G)
No1
31/10/2021
Molde FK (G)
No1
07/11/2021
SK Brann (G)
No1
21/11/2021
FK Haugesund (G)
No1
28/11/2021
Kristiansund BK (G)
No1
05/12/2021
Lillestrom SK (G)
No1
12/12/2021
FK Haugesund (G)
No1
03/04/2022
FK Bodo/Glimt (G)
No1
10/04/2022
HamKam (G)
No1
18/04/2022
Stromsgodset IF (G)
No1
23/04/2022
Halsen IF (G)
NoC
04/05/2022
Valerenga (G)
No1
08/05/2022
Rosenborg BK (G)
No1
16/05/2022
Lillestrom SK (G)
No1
21/05/2022
Odd BK (G)
No1
25/05/2022
Viking FK (G)
No1
19/06/2022
IL Flint (G)
NoC
22/06/2022
Tromso IL (G)
No1
26/06/2022
Byasen IL (G)
NoC
29/06/2022
Sarpsborg 08 (G)
No1
03/07/2022
Aalesund FK (G)
No1
12/07/2022
FK Jerv (G)
No1
16/07/2022
Molde FK (G)
No1
24/07/2022
Kristiansund BK (G)
No1
27/07/2022
Tromso IL (G)
No1
30/07/2022
Viking FK (G)
No1
07/08/2022
Rosenborg BK (G)
No1
12/08/2022
Lillestrom SK (G)
No1
21/08/2022
Stromsgodset IF (G)
No1
27/08/2022
Kristiansund BK (G)
No1
04/09/2022
Odd BK (G)
No1
10/09/2022
Valerenga (G)
No1
18/09/2022
Sarpsborg 08 (G)
No1
02/10/2022
FK Bodo/Glimt (G)
No1
09/10/2022
FK Jerv (G)
No1
16/10/2022
Aalesund FK (G)
No1
23/10/2022
HamKam (G)
No1
30/10/2022
Molde FK (G)
No1
06/11/2022
FK Haugesund (G)
No1
13/11/2022
Kongsvinger (G)
No1
16/11/2022
Kongsvinger (G)
No1
19/11/2022
Odd BK (G)
NoC
12/03/2023
SK Brann (G)
NoC
19/03/2023
HamKam (G)
No1
10/04/2023
Tromso IL (G)
No1
16/04/2023
Rosenborg BK (G)
No1
23/04/2023
Aalesund FK (G)
No1
30/04/2023
SK Brann (G)
No1
08/05/2023
Viking FK (G)
No1
13/05/2023
Stromsgodset IF (G)
No1
16/05/2023
Eik-Tonsberg (G)
NoC
24/05/2023
Molde FK (G)
No1
29/05/2023
Odd BK (G)
No1
04/06/2023
FK Haugesund (G)
No1
11/06/2023
Sarpsborg 08 (G)
No1
02/07/2023
Stabaek (G)
No1
09/07/2023
Lillestrom SK (G)
No1
16/07/2023
FK Bodo/Glimt (G)
No1
23/07/2023
Valerenga (G)
No1
29/07/2023
Sarpsborg 08 (G)
No1
06/08/2023
Molde FK (G)
No1
12/08/2023
Tromso IL (G)
No1
20/08/2023
FK Haugesund (G)
No1
27/08/2023
Odd BK (G)
No1
03/09/2023
Stromsgodset IF (G)
No1
16/09/2023
Viking FK (G)
No1
24/09/2023
Valerenga (G)
No1
01/10/2023
HamKam (G)
No1
08/10/2023
FK Bodo/Glimt (G)
No1
21/10/2023
SK Brann (G)
No1
29/10/2023
Aalesund FK (G)
No1
06/11/2023
Rosenborg BK (G)
No1
12/11/2023
Stabaek (G)
No1
26/11/2023
Lillestrom SK (G)
No1
03/12/2023
Rosenborg BK (G)
No1
01/04/2024
Odd BK (G)
No1
14/04/2024
Lillestrom SK (G)
No1
21/04/2024
Fredrikstad FK (G)
No1
28/04/2024
Molde FK (G)
No1
05/05/2024
Sarpsborg 08 (G)
No1
12/05/2024
SK Brann (G)
No1
16/05/2024
Viking FK (G)
No1
20/05/2024
FK Haugesund (G)
No1
26/05/2024
KFUM Oslo (G)
No1
02/06/2024
HamKam (G)
No1
27/06/2024
Tromso IL (G)
No1
03/07/2024
Stromsgodset IF (G)
No1
08/07/2024
FK Bodo/Glimt (G)
No1
13/07/2024
Kristiansund BK (G)
No1
21/07/2024
FK Haugesund (G)
No1
28/07/2024
Sarpsborg 08 (G)
No1
04/08/2024
Stromsgodset IF (G)
No1
11/08/2024
FK Bodo/Glimt (G)
No1
18/08/2024
Kristiansund BK (G)
No1
25/08/2024
HamKam (G)
No1
01/09/2024
SK Brann (G)
No1
15/09/2024
Tromso IL (G)
No1
22/09/2024
Rosenborg BK (G)
No1
29/09/2024
Molde FK (G)
No1
20/10/2024
KFUM Oslo (G)
No1
27/10/2024
Viking FK (G)
No1
03/11/2024
Odd BK (G)
No1
10/11/2024
Lillestrom SK (G)
No1
23/11/2024
Fredrikstad FK (G)
No1
01/12/2024
Pokaż wszystkie
<
marca 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"2":"lutego 2024","3":"marca 2024","4":"kwietnia 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program