Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
4
Piłka nożna
Prognozy na dziś
111
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
Prognozy na jutro
101
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
452
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
1040
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
30
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
Top Europejski
Europejski
143
Amerykański
87
Afrykanin
39
Azjatycki
74
Australijski
38
Międzynarodowy
69
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
EURO 2024
12
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Brasileiro Série A
2
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
EURO 2024
12
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
19
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
12
World Cup Qual. CAF
26
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Tenis
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Juventude
45%
Prawdopodobieństwo remisu
06/06/2024 00:00
JUV - ACG,
00:00
Br1
Cuiabá
39%
Prawdopodobieństwo wygranej
06/06/2024 01:00
CUE - VIT,
01:00
Br1
Central African Rep
42%
Prawdopodobieństwo remisu
05/06/2024 18:00
CAR - CHA,
18:00
WCQ
Tunisia
52%
Prawdopodobieństwo wygranej
05/06/2024 21:00
TUN - EQG,
21:00
WCQ
Sierra Leone
53%
Prawdopodobieństwo wygranej
05/06/2024 18:00
SIE - DJI,
18:00
WCQ
Togo
45%
Prawdopodobieństwo remisu
05/06/2024 18:00
TOG - SOU,
18:00
WCQ
Syria
49%
Prawdopodobieństwo wygranej
06/06/2024 02:00
SYR - NOR,
02:00
WCQ
Trinidad & Tobago
57%
Prawdopodobieństwo wygranej
06/06/2024 01:30
TRI - GRE,
01:30
WCQ
Curaçao
49%
Prawdopodobieństwo wygranej
06/06/2024 01:30
CUR - BAR,
01:30
WCQ
Antigua & Barbuda
43%
Prawdopodobieństwo wygranej
05/06/2024 21:00
ANT - BER,
21:00
WCQ
Vargas Torres
47%
Prawdopodobieństwo wygranej
05/06/2024 22:00
GSC - VAT,
22:00
Ec2
Independiente Juniors
47%
Prawdopodobieństwo wygranej
05/06/2024 22:00
GUA - IJU,
22:00
Ec2
json_m
Prognoza
Port SK
-
FK Pruzhany
L
L
L
L
L
L
11/06/2023 13:00 GMT
1
0 - 2
FT
L
L
L
L
L
L
Białoruś Second League
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Handicap
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 8, Group Brest Region West
By3
Port SK
FK Pruzhany
11/06/2023 13:00
44
26
30
1
2
-
0
2 - 0
0.00
-
-
-
-
FT
0 - 2
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 8, Group Brest Region West
By3
Port SK
FK Pruzhany
11/06/2023 13:00
100
0
Pon.
0.00
2 - 0
0.00
-
-
-
FT
0 - 2
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 8, Group Brest Region West
By3
Port SK
FK Pruzhany
11/06/2023 13:00
49
22
29
1
-
FT
0 - 2
Gospodarze - Goście
Prawdopodobieństwo PT/CT %
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 8, Group Brest Region West
By3
Port SK
FK Pruzhany
11/06/2023 13:00
22%
1
1
2
-
0
2 - 0
-
FT
0 - 2
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 8, Group Brest Region West
By3
Port SK
FK Pruzhany
11/06/2023 13:00
95
5
Nie
2
-
0
2 - 0
0.00
-
-
-
FT
0 - 2
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 8, Group Brest Region West
By3
Port SK
FK Pruzhany
11/06/2023 13:00
74%
12
2
-
0
2 - 0
0.00
-
FT
0 - 2
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 8, Group Brest Region West
By3
Port SK
FK Pruzhany
11/06/2023 13:00
39%
Gospodarze -1
2
-
0
2 - 0
0.00
-
FT
0 - 2
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 8, Group Brest Region West
By3
Port SK
FK Pruzhany
11/06/2023 13:00
2
-
0
2 - 0
0.00
FT
0 - 2
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
0
0%
Remisy
0
0%
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
Klasyfikacja 11/06/2023
Group Minsk
Group Minsk
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Traktor Minsk
10
5
3
1
1
12
7
5
2
FK Krumkachy
9
4
3
0
1
11
5
6
3
BGU Minsk
9
4
3
0
1
9
4
5
4
Torpedo Minsk
8
4
2
2
0
13
7
6
5
Uni Minsk
7
5
2
1
2
7
7
0
6
SDJuShOR-3
6
4
2
0
2
8
5
3
7
Serebryanka
3
5
1
0
4
8
16
-8
8
Urozhaynaya
2
3
0
2
1
6
8
-2
9
Energetik
0
4
0
0
4
0
15
-15
Promotion Play-off
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FK Kolos
7
3
2
1
0
13
1
12
2
Viktoriya Maryina Horka
7
3
2
1
0
16
5
11
3
Livadija
7
3
2
1
0
11
4
7
4
Falko Cherkassy
6
3
2
0
1
19
7
12
5
Molodechno-2018 II
3
3
1
0
2
8
6
2
6
Berezino
3
3
1
0
2
4
16
-12
7
Viliya Vileyka
1
3
0
1
2
6
21
-15
8
FK Krupki
0
3
0
0
3
4
21
-17
Play-off Semi-finals
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Bobovnya
10
4
3
1
0
12
2
10
2
Neman Stolbtsy
9
3
3
0
0
12
1
11
3
FS Respect
7
4
2
1
1
9
6
3
4
Partizan Salihorsk
6
3
2
0
1
19
1
18
5
FK Slutsk-2
3
4
1
0
3
3
14
-11
6
Starye Dorogi
2
3
0
2
1
3
11
-8
7
FK Lyuban
1
3
0
1
2
2
10
-8
8
FK Kletsk
1
4
0
1
3
2
17
-15
Play-off Semi-finals
Group Mogilev Region East
Group Mogilev Region East
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Gorki
12
4
4
0
0
36
0
36
2
Klimovichy
12
4
4
0
0
18
1
17
3
Servolyuks
12
4
4
0
0
15
3
12
4
Dribin
6
4
2
0
2
9
17
-8
5
Sozh Krichev
4
4
1
1
2
15
10
5
6
Niva Chavusy
4
4
1
1
2
8
5
3
7
FK Kostyukovichi
3
4
1
0
3
5
10
-5
8
Slavgorod
3
4
1
0
3
4
18
-14
9
FK Krasnopole
3
4
1
0
3
2
20
-18
10
Vikhra
0
4
0
0
4
3
31
-28
Play-off Semi-finals
Group Mogilev Region West
Group Mogilev Region West
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Torpeda
9
3
3
0
0
30
2
28
2
Dnepr Mogilev II
9
3
3
0
0
17
3
14
3
Drut Belynichi
6
4
2
0
2
10
8
2
4
Spartak Shklov
6
3
2
0
1
4
2
2
5
Kolos Kirovsk
3
3
1
0
2
9
15
-6
6
Zarya Krugloe
3
4
1
0
3
4
12
-8
7
Bykhov
3
4
1
0
3
4
27
-23
8
Ptich
0
2
0
0
2
1
10
-9
Play-off Semi-finals
Group Brest Region East
Group Brest Region East
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
15
5
5
0
0
30
1
29
2
Gantsevichi
13
6
4
1
1
31
14
17
3
Pripyat Olshany
12
4
4
0
0
23
4
19
4
Volna Pinsk II
10
5
3
1
1
16
9
7
5
Nadezhda Gorodishche
7
5
2
1
2
14
14
0
6
FC Mikashevichi
5
5
1
2
2
5
10
-5
7
DUSSH Stolin
5
6
1
2
3
7
19
-12
8
FK Luninets
4
4
1
1
2
13
9
4
9
FK Ivanovo
1
5
0
1
4
6
15
-9
10
Volat Lyakhavichi
1
7
0
1
6
7
57
-50
Championship Group
Group Gomel Region
Group Gomel Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
GOLHU Gomel
15
5
5
0
0
24
3
21
2
Vertikal Kalinkovichi
13
5
4
1
0
18
5
13
3
MNPZ Mozyr
12
5
4
0
1
28
2
26
4
DUSSH-2 Rechitsa
10
5
3
1
1
9
4
5
5
Iput DYuSSh
6
5
2
0
3
8
8
0
6
Svetlogorsk
3
5
1
0
4
5
12
-7
7
FK Zhlobin
0
5
0
0
5
2
22
-20
8
Dnepr Rogachev
0
5
0
0
5
6
44
-38
Promotion Play-off
Group Gorodno Region East
Group Gorodno Region East
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FSK Dyatlovo
9
3
3
0
0
13
5
8
2
FK Shchuchyn
6
3
2
0
1
10
3
7
3
Fakel Novogrudok
6
3
2
0
1
9
5
4
4
Smorgon II
4
2
1
1
0
2
0
2
5
Ostrovets II
3
3
1
0
2
4
8
-4
6
FK Lida-2
1
3
0
1
2
2
5
-3
7
FK Oshmyany
0
3
0
0
3
1
15
-14
Championship Group
Group Gorodno Region West
Group Gorodno Region West
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
9
3
3
0
0
11
5
6
2
Chayka Zelva
6
4
2
0
2
6
7
-1
3
FK Svislach
6
4
2
0
2
6
7
-1
4
FSK Grodnensky
4
4
1
1
2
4
3
1
5
Smena Volkovysk
3
3
1
0
2
5
7
-2
6
Neman Mosty
3
2
1
0
1
1
3
-2
7
FK Slonim Siti
1
2
0
1
1
2
3
-1
Championship Group
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Gazovik Vitebsk
12
4
4
0
0
13
0
13
2
FK Miory
12
4
4
0
0
16
6
10
3
FK Senno
8
4
2
2
0
19
5
14
4
Niva Tolochin
6
4
2
0
2
6
7
-1
5
DYuSSh Orsha
4
4
1
1
2
6
7
-1
6
FC Polotsk
3
4
1
0
3
9
8
1
7
FK Lepel
3
4
1
0
3
3
19
-16
8
Gorodok lions
1
4
0
1
3
7
17
-10
9
PMC Pastavy
0
0
0
0
0
0
0
0
10
FK Glubokoe
0
3
0
0
3
1
17
-16
Promotion Play-off
Group Brest Region West
Group Brest Region West
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Tsentr Futbola
18
6
6
0
0
54
0
54
2
FK Vysokoe
15
5
5
0
0
23
7
16
3
Krechet Bereza
15
6
5
0
1
25
11
14
4
Ivatsevichi
9
5
3
0
2
27
7
20
5
Agro-Pelishche
9
5
3
0
2
19
11
8
6
FK Kobrin
9
5
3
0
2
16
14
2
7
FK Drohichyn
6
5
2
0
3
8
31
-23
8
Kommunalnik Beloozersk
3
7
1
0
6
3
26
-23
9
FK Pruzhany
0
6
0
0
6
8
38
-30
10
Port SK
0
6
0
0
6
4
42
-38
Championship Group
Minsk Region Final Group
Minsk Region Final Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Brest Region Final Group
Brest Region Final Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Grodno Region Final Group
Grodno Region Final Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Promotion Group 1
Promotion Group 1
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Promotion Group 2
Promotion Group 2
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Promotion Group 3
Promotion Group 3
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Promotion Group 4
Promotion Group 4
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
POR
meczy
Wszystkie
04/06
2023
Tsentr Futbola
11 - 0
( - )
Port SK
By3
27/05
2023
Port SK
2 - 7
( - )
FK Kobrin
By3
20/05
2023
Krechet Bereza
8 - 1
( - )
Port SK
By3
06/05
2023
Port SK
1 - 9
( - )
Ivatsevichi
By3
22/04
2023
FK Drohichyn
2 - 0
(2 - 0)
Port SK
By3
15/04
2023
Port SK
0 - 5
( - )
FK Vysokoe
By3
Zwycięstwa
0
0%
Remisy
0
0%
Przegrane
6
100%
{"lg_-1":[0,0,6,6],"lg_-1_6":[0,0,6,6],"lg_373":[null,null,6,6],"lg_373_6":[null,null,6,6]}
FK
meczy
Wszystkie
03/06
2023
FK Pruzhany
3 - 4
( - )
FK Drohichyn
By3
27/05
2023
FK Vysokoe
7 - 2
( - )
FK Pruzhany
By3
13/05
2023
Kommunalnik Beloozersk
2 - 1
( - )
FK Pruzhany
By3
07/05
2023
Tsentr Futbola
15 - 0
( - )
FK Pruzhany
By3
23/04
2023
FK Kobrin
6 - 1
(3 - 1)
FK Pruzhany
By3
15/04
2023
Krechet Bereza
4 - 1
( - )
FK Pruzhany
By3
Zwycięstwa
0
0%
Remisy
0
0%
Przegrane
6
100%
{"lg_-1":[0,0,6,6],"lg_-1_6":[0,0,6,6],"lg_373":[null,null,6,6],"lg_373_6":[null,null,6,6]}
POR
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
27/05
2023
Port SK
2 - 7
( - )
FK Kobrin
By3
06/05
2023
Port SK
1 - 9
( - )
Ivatsevichi
By3
15/04
2023
Port SK
0 - 5
( - )
FK Vysokoe
By3
Zwycięstwa
0
0%
Remisy
0
0%
Przegrane
3
100%
{"lg_-1":[0,0,3,3],"lg_-1_6":[0,0,3,3],"lg_373":[null,null,3,3],"lg_373_6":[null,null,3,3]}
FK
mecze w roli gościa:
Wszystkie
27/05
2023
FK Vysokoe
7 - 2
( - )
FK Pruzhany
By3
13/05
2023
Kommunalnik Beloozersk
2 - 1
( - )
FK Pruzhany
By3
07/05
2023
Tsentr Futbola
15 - 0
( - )
FK Pruzhany
By3
23/04
2023
FK Kobrin
6 - 1
(3 - 1)
FK Pruzhany
By3
15/04
2023
Krechet Bereza
4 - 1
( - )
FK Pruzhany
By3
Zwycięstwa
0
0%
Remisy
0
0%
Przegrane
5
100%
{"lg_-1":[0,0,5,5],"lg_-1_6":[0,0,5,5],"lg_373":[null,null,5,5],"lg_373_6":[null,null,5,5]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
Port SK
Rozegrane mecze:
6
FK Pruzhany
Rozegrane mecze:
6
Bramki
(Strzelone/Stracone)
4
0.67
7
42
8
1.33
6.33
38
Pon./Pow.
1.5
0
6
0%
100%
0
6
0%
100%
2.5
1
5
17%
83%
0
6
0%
100%
3.5
1
5
17%
83%
1
5
17%
83%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
3
3
50%
50%
5
1
83%
17%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
0
6
0%
100%
0
6
0%
100%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
3
3
50%
50%
5
1
83%
17%
POR
następne mecze
Trudność
FK
Łatwo 1
Ciężko 5
FK Pruzhany (G)
By3
11/06/2023
Kommunalnik Beloozersk (G)
By3
17/06/2023
Port SK (G)
By3
11/06/2023
Agro-Pelishche (G)
By3
18/06/2023
Pokaż wszystkie
<
czerwca 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"5":"maja 2024","6":"czerwca 2024","7":"lipca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program