Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
14
Piłka nożna
Prognozy na dziś
131
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
12
Prognozy na jutro
193
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
823
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
1497
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
58
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
4
Top Europejski
23
Europejski
361
Amerykański
87
Afrykanin
62
Azjatycki
106
Australijski
39
Międzynarodowy
Puchary krajowe
3
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
1
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
10
Bundesliga
1
Serie A
10
Ligue 1
Eredivisie
4
Liga Portugal
Brasileiro Série A
Szkocka Premiership
1
Saudyjska Pro Liga
9
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
1
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
1
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
2
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
1
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
1
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
1
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Charleston Battery
42%
Prawdopodobieństwo remisu
22/05/2024 01:00
CHA - ATL,
01:00
UsC
New Mexico United
50%
Prawdopodobieństwo wygranej
22/05/2024 01:30
NEW - NMU,
01:30
UsC
Sporting Kansas City
36%
Prawdopodobieństwo remisu
22/05/2024 02:30
SKC - TUR,
02:30
UsC
Sacramento Republic
66%
Prawdopodobieństwo wygranej
22/05/2024 04:00
SAR - SJE,
04:00
UsC
Los Angeles FC
44%
Prawdopodobieństwo wygranej
22/05/2024 04:30
LAF - LUN,
04:30
UsC
Mjällby AIF
54%
Prawdopodobieństwo wygranej
21/05/2024 19:00
GOT - MJA,
19:00
Se1
Newell's Old Boys
40%
Prawdopodobieństwo wygranej
22/05/2024 01:00
VEL - NOB,
01:00
Ar1
FC København
55%
Prawdopodobieństwo wygranej
21/05/2024 19:00
AGF - CPH,
19:00
Dk1
Maccabi Tel Aviv
56%
Prawdopodobieństwo wygranej
21/05/2024 19:30
HAH - MTA,
19:30
Il1
Maccabi Haifa
49%
Prawdopodobieństwo wygranej
21/05/2024 19:30
HBS - MHA,
19:30
Il1
Maccabi Bnei Raina
39%
Prawdopodobieństwo wygranej
21/05/2024 19:30
MBR - BSA,
19:30
Il1
Lausanne-Sport
35%
Prawdopodobieństwo wygranej
21/05/2024 20:30
LAU - GRA,
20:30
Ch1
FC Luzern
64%
Prawdopodobieństwo wygranej
21/05/2024 20:30
FC - STA,
20:30
Ch1
FC Basel
49%
Prawdopodobieństwo wygranej
21/05/2024 20:30
BAS - YVE,
20:30
Ch1
json_m
Prognoza
PFK Nesebar
-
FK Sozopol
15°C
W
W
W
D
D
W
02/05/2024 17:00 GMT
1
5 - 0
FT
L
L
L
D
L
W
Bułgaria Third League - South-East
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Handicap
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 33
Bg3
PFK Nesebar
FK Sozopol
02/05/2024 17:00
59
32
9
1
3
-
1
3 - 1
3.13
15°
-
-
-
-
FT
5 - 0
(5 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 33
Bg3
PFK Nesebar
FK Sozopol
02/05/2024 17:00
37
63
Pow.
3.13
3 - 1
3.13
15°
-
-
-
FT
5 - 0
(5 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 33
Bg3
PFK Nesebar
FK Sozopol
02/05/2024 17:00
43
43
14
1
15°
-
FT
5 - 0
(5 - 0)
Gospodarze - Goście
Prawdopodobieństwo PT/CT %
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 33
Bg3
PFK Nesebar
FK Sozopol
02/05/2024 17:00
25%
1
1
3
-
1
3 - 1
15°
-
FT
5 - 0
(5 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 33
Bg3
PFK Nesebar
FK Sozopol
02/05/2024 17:00
24
76
Tak
3
-
1
3 - 1
3.13
15°
-
-
-
FT
5 - 0
(5 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 33
Bg3
PFK Nesebar
FK Sozopol
02/05/2024 17:00
91%
1X
3
-
1
3 - 1
3.13
15°
-
FT
5 - 0
(5 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 33
Bg3
PFK Nesebar
FK Sozopol
02/05/2024 17:00
44%
Gospodarze -1.5
3
-
1
3 - 1
3.13
15°
-
FT
5 - 0
(5 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 33
Bg3
PFK Nesebar
FK Sozopol
02/05/2024 17:00
3
-
1
3 - 1
3.13
15°
FT
5 - 0
(5 - 0)
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
Second Professional Football League
Third League - South-East
21/10
2023
FK Sozopol
1 - 2
(0 - 1)
PFK Nesebar
Bg3
17/08
2019
PFK Nesebar
1 - 1
( - )
FK Sozopol
Bg3
02/12
2017
FK Sozopol
1 - 2
(0 - 0)
PFK Nesebar
Bg2
29/07
2017
PFK Nesebar
0 - 0
(0 - 0)
FK Sozopol
Bg2
11/03
2017
FK Sozopol
3 - 3
(1 - 2)
PFK Nesebar
Bg2
10/09
2016
PFK Nesebar
0 - 0
(0 - 0)
FK Sozopol
Bg2
09/03
2014
FK Sozopol
3 - 1
( - )
PFK Nesebar
Bg3
17/08
2013
PFK Nesebar
1 - 1
( - )
FK Sozopol
Bg3
15/05
2013
PFK Nesebar
2 - 0
( - )
FK Sozopol
Bg3
11/11
2012
FK Sozopol
2 - 1
( - )
PFK Nesebar
Bg3
PFK Nesebar
2
33%
Remisy
4
67%
FK Sozopol
0
0%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[3,5,2,10],"lg_-1_6":[2,4,0,6],"lg_31":[1,3,null,4],"lg_31_6":[1,3,null,4],"lg_692":[2,2,2,6],"lg_692_6":[2,2,2,6]}
Klasyfikacja 02/05/2024
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Spartak Plovdiv
80
32
25
5
2
105
18
87
2
Sayana Haskovo
78
32
25
3
4
78
23
55
3
PFK Nesebar
77
32
23
8
1
96
36
60
4
Gigant Saedinenie
61
32
18
7
7
72
34
38
5
Zagorets
57
31
17
6
8
66
34
32
6
FK Dimitrovgrad
57
32
16
9
7
53
34
19
7
Rozova Dolina
53
32
17
2
13
58
41
17
8
Botev II Plovdiv
48
31
14
6
11
64
43
21
9
Rodopa Smolyan
46
32
14
4
14
58
50
8
10
Asenovets
43
32
13
4
15
50
57
-7
11
Atletik Kuklen
43
32
13
4
15
51
68
-17
12
FK Sozopol
39
32
10
9
13
47
41
6
13
Lokomotiv Plovdiv II
37
32
11
4
17
48
52
-4
14
OFK Levski Karlovo
35
32
10
5
17
50
70
-20
15
Karnobat
33
32
11
0
21
41
78
-37
16
Sekirovo
29
32
8
5
19
45
71
-26
17
Yambol 1915
29
32
7
8
17
39
73
-34
18
Sokol Markovo
25
32
8
1
23
32
76
-44
19
FK Sliven
20
32
5
5
22
31
118
-87
20
Beroe II
19
32
6
1
25
24
91
-67
Promotion
Relegation Play-off
Relegation
PFK
meczy
Wszystkie
Third League - South-East
Bulgarian Cup
28/04
2024
Yambol 1915
0 - 3
(0 - 1)
PFK Nesebar
Bg3
20/04
2024
PFK Nesebar
3 - 2
(2 - 0)
Spartak Plovdiv
Bg3
17/04
2024
Asenovets
2 - 3
(1 - 1)
PFK Nesebar
Bg3
13/04
2024
PFK Nesebar
1 - 1
(1 - 0)
Gigant Saedinenie
Bg3
06/04
2024
Sekirovo
3 - 3
(2 - 1)
PFK Nesebar
Bg3
03/04
2024
PFK Nesebar
3 - 1
(0 - 1)
FK Sliven
Bg3
30/03
2024
FK Dimitrovgrad
1 - 1
(0 - 0)
PFK Nesebar
Bg3
23/03
2024
PFK Nesebar
2 - 1
(0 - 0)
Lokomotiv Plovdiv II
Bg3
16/03
2024
Zagorets
2 - 2
( - )
PFK Nesebar
Bg3
09/03
2024
PFK Nesebar
1 - 0
(1 - 0)
Rozova Dolina
Bg3
02/03
2024
Karnobat
0 - 1
(0 - 1)
PFK Nesebar
Bg3
24/02
2024
PFK Nesebar
3 - 0
( - )
Atletik Kuklen
Bg3
18/02
2024
Botev II Plovdiv
1 - 3
(0 - 0)
PFK Nesebar
Bg3
29/11
2023
PFK Nesebar
5 - 1
(3 - 0)
Sokol Markovo
Bg3
25/11
2023
Rodopa Smolyan
2 - 4
(1 - 3)
PFK Nesebar
Bg3
11/11
2023
PFK Nesebar
5 - 1
(3 - 0)
OFK Levski Karlovo
Bg3
03/11
2023
Sayana Haskovo
1 - 2
(0 - 2)
PFK Nesebar
Bg3
26/10
2023
PFK Nesebar
7 - 1
(3 - 0)
Beroe II
Bg3
21/10
2023
FK Sozopol
1 - 2
(0 - 1)
PFK Nesebar
Bg3
14/10
2023
PFK Nesebar
5 - 1
(4 - 1)
Yambol 1915
Bg3
11/10
2023
Spartak Plovdiv
1 - 1
(1 - 1)
PFK Nesebar
Bg3
07/10
2023
PFK Nesebar
6 - 0
(4 - 0)
Asenovets
Bg3
30/09
2023
Gigant Saedinenie
2 - 1
(1 - 1)
PFK Nesebar
Bg3
27/09
2023
PFK Nesebar
3 - 0
(2 - 0)
Sekirovo
Bg3
23/09
2023
FK Sliven
1 - 6
(0 - 4)
PFK Nesebar
Bg3
20/09
2023
Lokomotiv Plovdiv II
3 - 5
(1 - 3)
PFK Nesebar
Bg3
16/09
2023
PFK Nesebar
1 - 1
(0 - 0)
FK Dimitrovgrad
Bg3
12/09
2023
PFK Nesebar
2 - 4
(1 - 2)
Septemvri Sofia
BgC
02/09
2023
PFK Nesebar
2 - 2
(1 - 1)
Zagorets
Bg3
26/08
2023
Rozova Dolina
2 - 4
(0 - 3)
PFK Nesebar
Bg3
19/08
2023
PFK Nesebar
3 - 1
(2 - 0)
Karnobat
Bg3
12/08
2023
Atletik Kuklen
1 - 1
(1 - 1)
PFK Nesebar
Bg3
05/08
2023
PFK Nesebar
4 - 0
(3 - 0)
Botev II Plovdiv
Bg3
Zwycięstwa
4
67%
Remisy
2
33%
Przegrane
0
0%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[23,8,2,33],"lg_-1_6":[4,2,0,6],"lg_692":[23,8,1,32],"lg_692_6":[4,2,null,6],"lg_307":[null,null,1,1],"lg_307_6":[null,null,1,1]}
FK
meczy
Wszystkie
27/04
2024
FK Sozopol
0 - 1
(0 - 1)
Sayana Haskovo
Bg3
20/04
2024
Beroe II
3 - 2
(0 - 0)
FK Sozopol
Bg3
17/04
2024
OFK Levski Karlovo
2 - 1
(0 - 0)
FK Sozopol
Bg3
13/04
2024
FK Sozopol
1 - 1
(1 - 0)
Yambol 1915
Bg3
07/04
2024
Spartak Plovdiv
4 - 1
(3 - 0)
FK Sozopol
Bg3
03/04
2024
FK Sozopol
3 - 1
(2 - 0)
Asenovets
Bg3
30/03
2024
Gigant Saedinenie
1 - 0
(1 - 0)
FK Sozopol
Bg3
23/03
2024
FK Sozopol
3 - 1
( - )
Sekirovo
Bg3
13/03
2024
FK Sliven
1 - 0
( - )
FK Sozopol
Bg3
09/03
2024
FK Sozopol
0 - 0
(0 - 0)
FK Dimitrovgrad
Bg3
03/03
2024
Lokomotiv Plovdiv II
1 - 1
(0 - 0)
FK Sozopol
Bg3
24/02
2024
FK Sozopol
3 - 0
(1 - 0)
Zagorets
Bg3
17/02
2024
Rozova Dolina
2 - 0
(1 - 0)
FK Sozopol
Bg3
11/02
2024
Karnobat
1 - 0
(0 - 0)
FK Sozopol
Bg3
23/11
2023
FK Sozopol
2 - 0
(0 - 0)
Atletik Kuklen
Bg3
11/11
2023
Botev II Plovdiv
4 - 2
(3 - 1)
FK Sozopol
Bg3
03/11
2023
FK Sozopol
1 - 0
(1 - 0)
Rodopa Smolyan
Bg3
26/10
2023
Sokol Markovo
1 - 1
(0 - 0)
FK Sozopol
Bg3
21/10
2023
FK Sozopol
1 - 2
(0 - 1)
PFK Nesebar
Bg3
14/10
2023
Sayana Haskovo
1 - 1
(1 - 1)
FK Sozopol
Bg3
11/10
2023
FK Sozopol
4 - 0
(3 - 0)
Beroe II
Bg3
07/10
2023
FK Sozopol
1 - 2
(1 - 1)
OFK Levski Karlovo
Bg3
30/09
2023
Yambol 1915
0 - 1
(0 - 0)
FK Sozopol
Bg3
27/09
2023
FK Sozopol
0 - 1
(0 - 0)
Spartak Plovdiv
Bg3
23/09
2023
Asenovets
2 - 2
(1 - 1)
FK Sozopol
Bg3
16/09
2023
FK Sozopol
3 - 2
(2 - 1)
Gigant Saedinenie
Bg3
09/09
2023
Sekirovo
1 - 1
(1 - 1)
FK Sozopol
Bg3
02/09
2023
FK Sozopol
7 - 1
(4 - 0)
FK Sliven
Bg3
27/08
2023
FK Dimitrovgrad
0 - 0
(0 - 0)
FK Sozopol
Bg3
19/08
2023
FK Sozopol
2 - 2
( - )
Lokomotiv Plovdiv II
Bg3
12/08
2023
Zagorets
2 - 1
(1 - 0)
FK Sozopol
Bg3
05/08
2023
FK Sozopol
2 - 1
(1 - 0)
Rozova Dolina
Bg3
Zwycięstwa
1
17%
Remisy
1
17%
Przegrane
4
67%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[10,9,13,32],"lg_-1_6":[1,1,4,6],"lg_692":[10,9,13,32],"lg_692_6":[1,1,4,6]}
PFK
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
Third League - South-East
Bulgarian Cup
20/04
2024
PFK Nesebar
3 - 2
(2 - 0)
Spartak Plovdiv
Bg3
13/04
2024
PFK Nesebar
1 - 1
(1 - 0)
Gigant Saedinenie
Bg3
03/04
2024
PFK Nesebar
3 - 1
(0 - 1)
FK Sliven
Bg3
23/03
2024
PFK Nesebar
2 - 1
(0 - 0)
Lokomotiv Plovdiv II
Bg3
09/03
2024
PFK Nesebar
1 - 0
(1 - 0)
Rozova Dolina
Bg3
24/02
2024
PFK Nesebar
3 - 0
( - )
Atletik Kuklen
Bg3
29/11
2023
PFK Nesebar
5 - 1
(3 - 0)
Sokol Markovo
Bg3
11/11
2023
PFK Nesebar
5 - 1
(3 - 0)
OFK Levski Karlovo
Bg3
26/10
2023
PFK Nesebar
7 - 1
(3 - 0)
Beroe II
Bg3
14/10
2023
PFK Nesebar
5 - 1
(4 - 1)
Yambol 1915
Bg3
07/10
2023
PFK Nesebar
6 - 0
(4 - 0)
Asenovets
Bg3
27/09
2023
PFK Nesebar
3 - 0
(2 - 0)
Sekirovo
Bg3
16/09
2023
PFK Nesebar
1 - 1
(0 - 0)
FK Dimitrovgrad
Bg3
12/09
2023
PFK Nesebar
2 - 4
(1 - 2)
Septemvri Sofia
BgC
02/09
2023
PFK Nesebar
2 - 2
(1 - 1)
Zagorets
Bg3
19/08
2023
PFK Nesebar
3 - 1
(2 - 0)
Karnobat
Bg3
05/08
2023
PFK Nesebar
4 - 0
(3 - 0)
Botev II Plovdiv
Bg3
Zwycięstwa
5
83%
Remisy
1
17%
Przegrane
0
0%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[13,3,1,17],"lg_-1_6":[5,1,0,6],"lg_692":[13,3,null,16],"lg_692_6":[5,1,null,6],"lg_307":[null,null,1,1],"lg_307_6":[null,null,1,1]}
FK
mecze w roli gościa:
Wszystkie
20/04
2024
Beroe II
3 - 2
(0 - 0)
FK Sozopol
Bg3
17/04
2024
OFK Levski Karlovo
2 - 1
(0 - 0)
FK Sozopol
Bg3
07/04
2024
Spartak Plovdiv
4 - 1
(3 - 0)
FK Sozopol
Bg3
30/03
2024
Gigant Saedinenie
1 - 0
(1 - 0)
FK Sozopol
Bg3
13/03
2024
FK Sliven
1 - 0
( - )
FK Sozopol
Bg3
03/03
2024
Lokomotiv Plovdiv II
1 - 1
(0 - 0)
FK Sozopol
Bg3
17/02
2024
Rozova Dolina
2 - 0
(1 - 0)
FK Sozopol
Bg3
11/02
2024
Karnobat
1 - 0
(0 - 0)
FK Sozopol
Bg3
11/11
2023
Botev II Plovdiv
4 - 2
(3 - 1)
FK Sozopol
Bg3
26/10
2023
Sokol Markovo
1 - 1
(0 - 0)
FK Sozopol
Bg3
14/10
2023
Sayana Haskovo
1 - 1
(1 - 1)
FK Sozopol
Bg3
30/09
2023
Yambol 1915
0 - 1
(0 - 0)
FK Sozopol
Bg3
23/09
2023
Asenovets
2 - 2
(1 - 1)
FK Sozopol
Bg3
09/09
2023
Sekirovo
1 - 1
(1 - 1)
FK Sozopol
Bg3
27/08
2023
FK Dimitrovgrad
0 - 0
(0 - 0)
FK Sozopol
Bg3
12/08
2023
Zagorets
2 - 1
(1 - 0)
FK Sozopol
Bg3
Zwycięstwa
0
0%
Remisy
1
17%
Przegrane
5
83%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[1,6,9,16],"lg_-1_6":[0,1,5,6],"lg_692":[1,6,9,16],"lg_692_6":[null,1,5,6]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
Pełny czas
1 połowa
2 połowa
Wszystkie Mistrzostwa
Third League - South-East
Rozegrane mecze
PFK
33
FK
32
G.
Strzelone
98
Śr.
na mecz
2.97
Stracone
40
Śr.
na mecz
1.21
Strzelone
47
Śr.
na mecz
1.47
Stracone
41
Śr.
na mecz
1.28
W ostatnim
33
meczy
Zdobył bramkę
W ostatnim
32
meczy
Tak
Nie
33
(100%)
0
(0%)
Tak
Nie
24
(75%)
8
(25%)
Pon.
Pow.
PFK
Ostatnie mecze
FK
Pon.
/Pow.
2
31
6%
94%
1.5
G.
Pon.
/Pow.
9
23
28%
72%
Pon.
/Pow.
7
26
21%
79%
2.5
G.
Pon.
/Pow.
16
16
50%
50%
Pon.
/Pow.
14
19
42%
58%
3.5
G.
Pon.
/Pow.
22
10
69%
31%
Obydwa zdobyły bramkę (Tak/Nie)
Tak
26
79%
21%
Nie
7
Tak
19
59%
41%
Nie
13
PFK
Bramki według okresu czasu
FK
Scored
Conceded
G.
1
2
3
4
5
6
7
0'
15'
30'
HT
60'
75'
FT
G.
0
0
0
0
0
0
0
0'
15'
30'
HT
60'
75'
FT
Strzały
PFK
Śr.
na mecz
Strzałów łącznie
0
0
Strzały zablokowane
0
0
NAN%
Strzały niecelne
NAN%
Strzały celne
FK
Śr.
na mecz
Strzałów łącznie
0
0
Strzały zablokowane
0
0
NAN%
Strzały niecelne
NAN%
Strzały celne
PFK
Posiadanie piłki
FK
Posiadanie piłki
-%
Posiadanie piłki
-%
PFK
Śr. czas pierwszego gola
38'
10'
0'
15'
30'
PP
60'
75'
FT
FK
Strzelone
Stracone
0'
0'
0'
15'
30'
PP
60'
75'
FT
PFK
Ataki łącznie
FK
PFK Nesebar
70
Śr.
2.12
FK Sozopol
0
Śr.
0
PFK
Niebezpieczne ataki
FK
PFK Nesebar
35
Śr.
1.06
FK Sozopol
0
Śr.
0
Inne
PFK
33
Rozegrane mecze
32
FK
Śr.
na mecz
Łącznie
Łącznie
Śr.
na mecz
0.21
7
Nie straconych bramek
7
0.22
0.21
7
Rzut rożny
0
0
0
-
Spalone
-
0
0
0
/
0
Rzuty karne
0
/
0
0
PFK
Dyscyplinarny
FK
Śr.
na mecz
Łącznie
Łącznie
Śr.
na mecz
0
0
Czerwone kartki
0
0
0
0
Żółte kartki
0
0
0
-
Faule
-
0
0
-
Odbiory
-
0
PFK
następne mecze
Trudność
FK
Łatwo 1
Ciężko 5
FK Sozopol (G)
Bg3
02/05/2024
2
Beroe II (G)
Bg3
11/05/2024
Sayana Haskovo (G)
Bg3
15/05/2024
OFK Levski Karlovo (G)
Bg3
18/05/2024
Sokol Markovo (G)
Bg3
25/05/2024
Rodopa Smolyan (G)
Bg3
01/06/2024
PFK Nesebar (G)
Bg3
02/05/2024
2
Sokol Markovo (G)
Bg3
11/05/2024
Rodopa Smolyan (G)
Bg3
15/05/2024
Botev II Plovdiv (G)
Bg3
18/05/2024
1
Atletik Kuklen (G)
Bg3
25/05/2024
Karnobat (G)
Bg3
01/06/2024
Pokaż wszystkie
<
maja 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"4":"kwietnia 2024","5":"maja 2024","6":"czerwca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program