Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
Piłka nożna
Prognozy na dziś
169
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na żywo
1
Prognozy na jutro
85
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na weekend
793
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Wszystkie prognozy
1492
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Top Prognozy
Wartości
64
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
27
Top Europejski
40
Europejski
446
Amerykański
55
Afrykanin
34
Azjatycki
134
Australijski
30
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
1
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
2
Ligue 1
3
Eredivisie
1
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
9
Szkocka Premiership
6
Saudyjska Pro Liga
1
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Manchester United
40%
Prawdopodobieństwo wygranej
06/05/2024 21:00
CRY - MUN,
21:00
EPL
Napoli
42%
Prawdopodobieństwo wygranej
06/05/2024 20:45
UDI - NAP,
20:45
It1
Atalanta
59%
Prawdopodobieństwo wygranej
06/05/2024 18:00
SAL - ATA,
18:00
It1
Lille
40%
Prawdopodobieństwo wygranej
06/05/2024 21:00
LIL - LYO,
21:00
Fr1
Fenerbahçe SK
69%
Prawdopodobieństwo wygranej
06/05/2024 19:00
KON - FEN,
19:00
Tr1
Antalyaspor
60%
Prawdopodobieństwo wygranej
06/05/2024 19:00
ANT - PEN,
19:00
Tr1
IFK Göteborg
41%
Prawdopodobieństwo wygranej
06/05/2024 19:10
GAI - GOT,
19:10
Se1
json_m,json_os,json_bo
Prognoza
Oldham Athletic
-
Swindon Town
7°C
L
W
D
D
L
L
14/03/2020 16:00 GMT
2
Swindon Town prawdopodobieństwo wygranej
46%
L
W
W
W
D
W
Anglia League Two
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Handicap
Strzelcy
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 38, Regular Season
L2
Oldham Athletic
Swindon Town
14/03/2020
26
28
46
2
0
-
2
0 - 2
2.39
7°
2.05
3.56
3.45
2.05
1
-1
-1
Postp.
-
-
-
-
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 38, Regular Season
L2
Oldham Athletic
Swindon Town
14/03/2020
52
48
Pon.
2.39
0 - 2
2.39
7°
1.88
1.88
1.96
Postp.
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 38, Regular Season
L2
Oldham Athletic
Swindon Town
14/03/2020
26
37
36
X
7°
-
Postp.
Gospodarze - Goście
Prawdopodobieństwo PT/CT %
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 38, Regular Season
L2
Oldham Athletic
Swindon Town
14/03/2020
17%
X
2
0
-
2
0 - 2
7°
5.30
Postp.
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 38, Regular Season
L2
Oldham Athletic
Swindon Town
14/03/2020
51
49
Nie
0
-
2
0 - 2
2.39
7°
2.00
1.79
2.00
Postp.
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 38, Regular Season
L2
Oldham Athletic
Swindon Town
14/03/2020
74%
2X
0
-
2
0 - 2
2.39
7°
-
Postp.
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 38, Regular Season
L2
Oldham Athletic
Swindon Town
14/03/2020
37%
Goście -1
0
-
2
0 - 2
2.39
7°
-
Postp.
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 38, Regular Season
L2
Oldham Athletic
Swindon Town
14/03/2020
55%
32%
12%
Doyle
Yates
Anderson
0
-
2
0 - 2
2.39
7°
-
-
-
Postp.
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
League One
League Two
14/12
2019
Swindon Town
2 - 0
(1 - 0)
Oldham Athletic
L2
13/04
2019
Oldham Athletic
2 - 2
(1 - 1)
Swindon Town
L2
29/09
2018
Swindon Town
0 - 0
(0 - 0)
Oldham Athletic
L2
18/02
2017
Swindon Town
0 - 0
(0 - 0)
Oldham Athletic
L1
24/09
2016
Oldham Athletic
0 - 2
(0 - 1)
Swindon Town
L1
05/04
2016
Oldham Athletic
2 - 0
(1 - 0)
Swindon Town
L1
20/10
2015
Swindon Town
1 - 2
(0 - 1)
Oldham Athletic
L1
10/02
2015
Oldham Athletic
2 - 1
(2 - 0)
Swindon Town
L1
16/09
2014
Swindon Town
2 - 2
(1 - 1)
Oldham Athletic
L1
01/02
2014
Swindon Town
0 - 1
(0 - 0)
Oldham Athletic
L1
26/10
2013
Oldham Athletic
2 - 1
(1 - 0)
Swindon Town
L1
29/03
2013
Swindon Town
1 - 1
(0 - 0)
Oldham Athletic
L1
15/12
2012
Oldham Athletic
0 - 2
(0 - 2)
Swindon Town
L1
30/04
2011
Swindon Town
0 - 2
(0 - 1)
Oldham Athletic
L1
08/01
2011
Oldham Athletic
2 - 0
(1 - 0)
Swindon Town
L1
09/02
2010
Swindon Town
4 - 2
(2 - 0)
Oldham Athletic
L1
22/08
2009
Oldham Athletic
2 - 2
(1 - 0)
Swindon Town
L1
31/01
2009
Oldham Athletic
0 - 0
(0 - 0)
Swindon Town
L1
25/10
2008
Swindon Town
2 - 0
(2 - 0)
Oldham Athletic
L1
05/04
2008
Swindon Town
3 - 0
( - )
Oldham Athletic
L1
26/02
2008
Oldham Athletic
2 - 2
( - )
Swindon Town
L1
10/12
2005
Oldham Athletic
2 - 2
( - )
Swindon Town
L1
09/08
2005
Swindon Town
2 - 3
( - )
Oldham Athletic
L1
05/02
2005
Oldham Athletic
1 - 2
( - )
Swindon Town
L1
16/10
2004
Swindon Town
1 - 0
( - )
Oldham Athletic
L1
24/04
2004
Swindon Town
1 - 2
( - )
Oldham Athletic
L1
15/11
2003
Oldham Athletic
0 - 1
( - )
Swindon Town
L1
26/04
2003
Oldham Athletic
4 - 0
( - )
Swindon Town
L1
05/10
2002
Swindon Town
0 - 1
( - )
Oldham Athletic
L1
16/01
2002
Oldham Athletic
2 - 0
( - )
Swindon Town
L1
25/08
2001
Swindon Town
0 - 2
( - )
Oldham Athletic
L1
06/03
2001
Swindon Town
3 - 0
( - )
Oldham Athletic
L1
14/10
2000
Oldham Athletic
1 - 0
( - )
Swindon Town
L1
Oldham Athletic
1
17%
Remisy
3
50%
Swindon Town
2
33%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[14,9,10,33],"lg_-1_6":[1,3,2,6],"lg_3":[14,7,9,30],"lg_3_6":[3,2,1,6],"lg_4":[null,2,1,3],"lg_4_6":[null,2,1,3]}
Klasyfikacja 14/03/2020
Regular Season
Regular Season
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Crewe Alexandra
69
37
20
9
8
67
43
24
2
Swindon Town
69
36
21
6
9
62
39
23
3
Plymouth Argyle
68
37
20
8
9
61
39
22
4
Exeter City
65
37
18
11
8
53
43
10
5
Cheltenham
64
36
17
13
6
52
27
25
6
Colchester Utd
58
37
15
13
9
52
37
15
7
Northampton
58
37
17
7
13
54
40
14
8
Port Vale
57
37
14
15
8
50
44
6
9
Bradford City
54
37
14
12
11
44
40
4
10
Salford City
50
37
13
11
13
49
46
3
11
Forest Green
49
36
13
10
13
43
40
3
12
Crawley Town
48
37
11
15
11
51
47
4
13
Grimsby Town
47
37
12
11
14
45
51
-6
14
Walsall FC
47
36
13
8
15
40
49
-9
15
Newport County
46
36
12
10
14
32
39
-7
16
Cambridge Utd
45
37
12
9
16
40
48
-8
17
Leyton Orient
42
36
10
12
14
47
55
-8
18
Carlisle Utd
42
37
10
12
15
39
56
-17
19
Oldham Athletic
41
37
9
14
14
44
57
-13
20
Scunthorpe Utd
40
37
10
10
17
44
56
-12
21
Mansfield
38
36
9
11
16
48
55
-7
22
Morecambe
32
37
7
11
19
35
60
-25
23
Macclesfield
25
37
7
15
15
32
47
-15
24
Stevenage
22
36
3
13
20
24
50
-26
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
OAT
meczy
Wszystkie
07/03
2020
Crawley Town
3 - 0
(1 - 0)
Oldham Athletic
L2
29/02
2020
Oldham Athletic
5 - 0
(2 - 0)
Newport County
L2
22/02
2020
Leyton Orient
2 - 2
(1 - 2)
Oldham Athletic
L2
15/02
2020
Oldham Athletic
1 - 1
(0 - 0)
Forest Green
L2
11/02
2020
Exeter City
5 - 1
(2 - 1)
Oldham Athletic
L2
08/02
2020
Crewe Alexandra
2 - 1
(0 - 0)
Oldham Athletic
L2
Zwycięstwa
1
17%
Remisy
2
33%
Przegrane
3
50%
{"lg_-1":[1,2,3,6],"lg_-1_6":[1,2,3,6],"lg_4":[1,2,3,6],"lg_4_6":[1,2,3,6]}
SWI
meczy
Wszystkie
07/03
2020
Swindon Town
0 - 2
(0 - 1)
Forest Green
L2
03/03
2020
Swindon Town
2 - 0
(1 - 0)
Scunthorpe Utd
L2
22/02
2020
Swindon Town
3 - 1
(0 - 0)
Grimsby Town
L2
11/02
2020
Northampton Town
0 - 1
(0 - 0)
Swindon Town
L2
08/02
2020
Carlisle Utd
1 - 1
(0 - 1)
Swindon Town
L2
01/02
2020
Swindon Town
2 - 1
(2 - 1)
Exeter City
L2
Zwycięstwa
4
67%
Remisy
1
17%
Przegrane
1
17%
{"lg_-1":[4,1,1,6],"lg_-1_6":[4,1,1,6],"lg_4":[4,1,1,6],"lg_4_6":[4,1,1,6]}
OAT
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
29/02
2020
Oldham Athletic
5 - 0
(2 - 0)
Newport County
L2
15/02
2020
Oldham Athletic
1 - 1
(0 - 0)
Forest Green
L2
Zwycięstwa
1
50%
Remisy
1
50%
Przegrane
0
0%
{"lg_-1":[1,1,0,2],"lg_-1_6":[1,1,0,2],"lg_4":[1,1,null,2],"lg_4_6":[1,1,null,2]}
SWI
mecze w roli gościa:
Wszystkie
11/02
2020
Northampton Town
0 - 1
(0 - 0)
Swindon Town
L2
08/02
2020
Carlisle Utd
1 - 1
(0 - 1)
Swindon Town
L2
Zwycięstwa
1
50%
Remisy
1
50%
Przegrane
0
0%
{"lg_-1":[1,1,0,2],"lg_-1_6":[1,1,0,2],"lg_4":[1,1,null,2],"lg_4_6":[1,1,null,2]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
Oldham Athletic
Rozegrane mecze:
6
Swindon Town
Rozegrane mecze:
6
Bramki
(Strzelone/Stracone)
10
1.67
2.17
13
9
1.5
0.83
5
Pon./Pow.
1.5
0
6
0%
100%
1
5
17%
83%
2.5
1
5
17%
83%
4
2
67%
33%
3.5
3
3
50%
50%
5
1
83%
17%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
4
2
67%
33%
3
3
50%
50%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
1
5
17%
83%
2
4
33%
67%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
5
1
83%
17%
5
1
83%
17%
OAT
następne mecze
Trudność
SWI
Łatwo 1
Ciężko 5
Swindon Town (G)
L2
14/03/2020
3
Walsall FC (G)
L2
17/03/2020
3
Accrington Stanley (G)
Cfr
15/08/2020
4
Curzon Ashton (G)
Cfr
18/08/2020
2
Rochdale (G)
Cfr
28/08/2020
3
Lincoln City (G)
Cfr
29/08/2020
3
Oldham Athletic (G)
L2
14/03/2020
2
Stevenage (G)
L2
17/03/2020
3
Nuneaton (G)
Cfr
08/08/2020
1
Coventry City (G)
Cfr
15/08/2020
4
Ashton United (G)
Cfr
22/08/2020
1
Melksham Town (G)
Cfr
25/08/2020
Lincoln City (G)
Cfr
29/08/2020
3
Blackpool (G)
Cfr
29/08/2020
4
Carlisle Utd (G)
EFL
05/09/2020
1
Leyton Orient (G)
L2
12/09/2020
3
Morecambe (G)
EFL
15/09/2020
3
Stevenage (G)
L2
19/09/2020
3
Wolves U23s (G)
EFL
22/09/2020
3
Crawley Town (G)
L2
26/09/2020
3
Colchester Utd (G)
L2
03/10/2020
1
Doncaster Rovers (G)
EFL
06/10/2020
2
Morecambe (G)
L2
10/10/2020
3
Bolton Wanderers (G)
L2
17/10/2020
5
Carlisle Utd (G)
L2
20/10/2020
1
Port Vale (G)
L2
24/10/2020
3
Southend Utd (G)
L2
27/10/2020
4
Salford City (G)
L2
31/10/2020
2
Cheltenham (G)
L2
03/11/2020
2
Hampton FC (G)
FA
08/11/2020
2
Bradford City (G)
EFL
10/11/2020
3
Scunthorpe Utd (G)
L2
14/11/2020
5
Exeter City (G)
L2
21/11/2020
2
Barrow AFC (G)
L2
24/11/2020
4
Bradford City (G)
FA
28/11/2020
3
Tranmere Rovers (G)
L2
01/12/2020
3
Cambridge Utd (G)
L2
05/12/2020
2
Sunderland (G)
EFL
08/12/2020
4
Bradford City (G)
L2
12/12/2020
3
Walsall FC (G)
L2
15/12/2020
3
Newport County (G)
L2
19/12/2020
2
Harrogate Town (G)
L2
26/12/2020
3
Grimsby Town (G)
L2
29/12/2020
2
Bournemouth (G)
FA
09/01/2021
3
Mansfield (G)
L2
13/01/2021
5
Walsall FC (G)
L2
16/01/2021
3
Newport County (G)
L2
23/01/2021
2
Cheltenham (G)
L2
26/01/2021
2
Salford City (G)
L2
30/01/2021
2
Forest Green (G)
L2
16/02/2021
2
Tranmere Rovers (G)
L2
20/02/2021
3
Barrow AFC (G)
L2
23/02/2021
4
Carlisle Utd (G)
L2
27/02/2021
1
Bolton Wanderers (G)
L2
02/03/2021
5
Southend Utd (G)
L2
06/03/2021
4
Port Vale (G)
L2
09/03/2021
3
Cambridge Utd (G)
L2
13/03/2021
2
Scunthorpe Utd (G)
L2
16/03/2021
5
Bradford City (G)
L2
20/03/2021
3
Exeter City (G)
L2
23/03/2021
2
Leyton Orient (G)
L2
27/03/2021
3
Stevenage (G)
L2
02/04/2021
3
Crawley Town (G)
L2
05/04/2021
3
Colchester Utd (G)
L2
09/04/2021
1
Morecambe (G)
L2
17/04/2021
3
Harrogate Town (G)
L2
20/04/2021
3
Grimsby Town (G)
L2
24/04/2021
2
Mansfield (G)
L2
01/05/2021
5
Forest Green (G)
L2
08/05/2021
2
Ashton United (G)
Cfr
10/07/2021
1
Stalybridge (G)
Cfr
13/07/2021
1
Wigan Athletic (G)
Cfr
17/07/2021
2
Burnley (G)
Cfr
24/07/2021
1
Crewe Alexandra (G)
Cfr
27/07/2021
4
Huddersfield (G)
Cfr
31/07/2021
1
Newport County (G)
L2
07/08/2021
2
Tranmere Rovers (G)
EFL
10/08/2021
3
Bradford City (G)
L2
14/08/2021
3
Bristol Rovers (G)
L2
17/08/2021
3
Colchester Utd (G)
L2
21/08/2021
1
Accrington Stanley (G)
EFL
24/08/2021
4
Sutton United (G)
L2
28/08/2021
1
Salford City (G)
EFL
31/08/2021
2
Barrow AFC (G)
L2
04/09/2021
4
Leyton Orient (G)
L2
11/09/2021
3
Hartlepool Utd (G)
L2
18/09/2021
2
Brentford (G)
EFL
21/09/2021
2
Rochdale (G)
L2
25/09/2021
3
Leeds United U21 (G)
EFL
28/09/2021
2
Harrogate Town (G)
L2
02/10/2021
3
Mansfield (G)
L2
09/10/2021
5
Stevenage (G)
L2
16/10/2021
3
Walsall FC (G)
L2
19/10/2021
3
Carlisle Utd (G)
L2
23/10/2021
1
Swindon Town (G)
L2
30/10/2021
3
Ipswich Town (G)
FA
06/11/2021
4
Tranmere Rovers (G)
EFL
09/11/2021
3
Exeter City (G)
L2
13/11/2021
2
Ipswich Town (G)
FA
16/11/2021
4
Port Vale (G)
L2
20/11/2021
3
Northampton Town (G)
L2
23/11/2021
3
Salford City (G)
L2
27/11/2021
2
Sunderland (G)
EFL
01/12/2021
4
Tranmere Rovers (G)
L2
07/12/2021
3
Forest Green (G)
L2
11/12/2021
2
Scunthorpe Utd (G)
L2
26/12/2021
5
Barrow AFC (G)
L2
29/12/2021
4
Hartlepool Utd (G)
L2
01/01/2022
2
Wigan Athletic (G)
EFL
04/01/2022
2
Harrogate Town (G)
L2
22/01/2022
3
Rochdale (G)
L2
29/01/2022
3
Scunthorpe Utd (G)
L2
05/02/2022
5
Bristol Rovers (G)
L2
08/02/2022
3
Newport County (G)
L2
12/02/2022
2
Bradford City (G)
L2
19/02/2022
3
Colchester Utd (G)
L2
26/02/2022
1
Crawley Town (G)
L2
01/03/2022
3
Carlisle Utd (G)
L2
05/03/2022
1
Swindon Town (G)
L2
12/03/2022
3
Walsall FC (G)
L2
15/03/2022
3
Exeter City (G)
L2
19/03/2022
2
Sutton United (G)
L2
22/03/2022
1
Mansfield (G)
L2
26/03/2022
5
Leyton Orient (G)
L2
29/03/2022
3
Stevenage (G)
L2
02/04/2022
3
Port Vale (G)
L2
09/04/2022
3
Northampton Town (G)
L2
15/04/2022
3
Forest Green (G)
L2
18/04/2022
2
Salford City (G)
L2
23/04/2022
2
Tranmere Rovers (G)
L2
30/04/2022
3
Crawley Town (G)
L2
07/05/2022
3
Mansfield (G)
Cfr
23/07/2022
5
Radcliffe Borough (G)
Cfr
26/07/2022
3
AFC Fylde (G)
Cfr
30/07/2022
1
Torquay United (G)
NL
06/08/2022
4
Dorking Wanderers (G)
NL
13/08/2022
2
Wealdstone (G)
NL
16/08/2022
2
Southend Utd (G)
NL
20/08/2022
4
Aldershot Town (G)
NL
26/08/2022
3
York City (G)
NL
29/08/2022
3
Chesterfield (G)
NL
03/09/2022
5
Woking (G)
NL
13/09/2022
2
Eastleigh (G)
NL
17/09/2022
3
Bromley FC (G)
NL
24/09/2022
5
Wrexham FC (G)
NL
01/10/2022
4
Scunthorpe Utd (G)
NL
04/10/2022
5
Maidenhead Utd (G)
NL
08/10/2022
3
Chester FC (G)
FA
15/10/2022
2
Chester FC (G)
FA
18/10/2022
2
Yeovil Town (G)
NL
22/10/2022
5
Altrincham (G)
NL
25/10/2022
4
Halifax (G)
NL
29/10/2022
4
Wrexham FC (G)
FA
06/11/2022
4
Barnet (G)
NL
12/11/2022
4
Maidstone United (G)
NL
19/11/2022
4
Solihull Moors (G)
NL
03/12/2022
3
Boreham Wood (G)
NL
06/12/2022
3
Torquay United (G)
NL
11/12/2022
4
Peterborough Sports (G)
FAT
20/12/2022
1
Notts County (G)
NL
26/12/2022
3
Notts County (G)
NL
01/01/2023
3
Dorking Wanderers (G)
NL
07/01/2023
2
Gateshead (G)
FAT
14/01/2023
3
York City (G)
NL
24/01/2023
3
Aldershot Town (G)
NL
28/01/2023
3
Halifax (G)
NL
04/02/2023
4
Dagenham & Red. (G)
NL
07/02/2023
3
Gateshead (G)
NL
14/02/2023
3
Maidstone United (G)
NL
18/02/2023
4
Gateshead (G)
NL
21/02/2023
3
Chesterfield (G)
NL
25/02/2023
5
Barnet (G)
NL
28/02/2023
4
Boreham Wood (G)
NL
04/03/2023
3
Woking (G)
NL
07/03/2023
2
Eastleigh (G)
NL
11/03/2023
3
Dagenham & Red. (G)
NL
18/03/2023
3
Solihull Moors (G)
NL
25/03/2023
3
Wealdstone (G)
NL
28/03/2023
2
Wrexham FC (G)
NL
01/04/2023
4
Altrincham (G)
NL
07/04/2023
4
Scunthorpe Utd (G)
NL
10/04/2023
5
Maidenhead Utd (G)
NL
15/04/2023
3
Southend Utd (G)
NL
18/04/2023
4
Yeovil Town (G)
NL
22/04/2023
5
Bromley FC (G)
NL
29/04/2023
5
Southend Utd (G)
NL
05/08/2023
4
Aldershot Town (G)
NL
12/08/2023
3
Halifax (G)
NL
15/08/2023
4
Chesterfield (G)
NL
19/08/2023
5
Boreham Wood (G)
NL
26/08/2023
3
Solihull Moors (G)
NL
28/08/2023
3
Gateshead (G)
NL
02/09/2023
3
Dorking Wanderers (G)
NL
09/09/2023
2
Bromley FC (G)
NL
16/09/2023
5
York City (G)
NL
19/09/2023
3
Oxford City (G)
NL
23/09/2023
1
Kidderminster (G)
NL
26/09/2023
1
Wealdstone (G)
NL
30/09/2023
2
Maidenhead Utd (G)
NL
03/10/2023
3
Dagenham & Red. (G)
NL
07/10/2023
3
Altrincham (G)
FA
14/10/2023
4
Rochdale (G)
NL
21/10/2023
3
AFC Fylde (G)
NL
24/10/2023
1
Altrincham (G)
NL
28/10/2023
4
Newport County (G)
FA
04/11/2023
2
Eastleigh (G)
NL
11/11/2023
3
Woking (G)
NL
18/11/2023
2
Barnet (G)
NL
22/11/2023
4
Ebbsfleet Utd (G)
NL
25/11/2023
1
Mickleover FC (G)
FAT
09/12/2023
2
Solihull Moors (G)
NL
16/12/2023
3
Gateshead (G)
NL
23/12/2023
3
Hartlepool Utd (G)
NL
26/12/2023
2
Hartlepool Utd (G)
NL
30/12/2023
2
Dorking Wanderers (G)
NL
06/01/2024
2
Hendon FC (G)
FAT
13/01/2024
1
Boreham Wood (G)
NL
16/01/2024
3
Eastleigh (G)
NL
20/01/2024
3
Barnet (G)
NL
23/01/2024
4
Woking (G)
NL
27/01/2024
2
Ebbsfleet Utd (G)
NL
03/02/2024
1
Bromley FC (G)
NL
10/02/2024
5
Maidenhead Utd (G)
NL
17/02/2024
3
York City (G)
NL
20/02/2024
3
Kidderminster (G)
NL
24/02/2024
1
Southend Utd (G)
NL
02/03/2024
4
Aldershot Town (G)
NL
09/03/2024
3
Halifax (G)
NL
12/03/2024
4
Chesterfield (G)
NL
16/03/2024
5
Dagenham & Red. (G)
NL
23/03/2024
3
AFC Fylde (G)
NL
29/03/2024
1
Altrincham (G)
NL
01/04/2024
4
Rochdale (G)
NL
06/04/2024
3
Oxford City (G)
NL
13/04/2024
1
Wealdstone (G)
NL
20/04/2024
2
Bristol City (G)
Cfr
29/08/2020
3
Charlton Athletic (G)
EFL
05/09/2020
3
West Brom U23s (G)
EFL
08/09/2020
2
Rochdale (G)
L1
12/09/2020
3
Blackpool (G)
L1
19/09/2020
4
Burton Albion (G)
L1
26/09/2020
2
Peterborough (G)
L1
03/10/2020
5
Exeter City (G)
EFL
06/10/2020
2
AFC Wimbledon (G)
L1
10/10/2020
4
Sunderland (G)
L1
17/10/2020
4
Northampton Town (G)
L1
20/10/2020
3
Hull City (G)
L1
31/10/2020
3
Plymouth Argyle (G)
L1
03/11/2020
2
Darlington 1883 (G)
FA
07/11/2020
2
Forest Green (G)
EFL
10/11/2020
2
Shrewsbury (G)
L1
14/11/2020
2
Accrington Stanley (G)
L1
17/11/2020
4
Bristol Rovers (G)
L1
21/11/2020
3
Lincoln City (G)
L1
24/11/2020
3
Oxford United (G)
L1
28/11/2020
4
Crewe Alexandra (G)
L1
01/12/2020
4
Gillingham (G)
L1
05/12/2020
3
Fleetwood Town (G)
L1
12/12/2020
1
Doncaster Rovers (G)
L1
15/12/2020
2
Charlton Athletic (G)
L1
19/12/2020
3
Milton Keynes Dons (G)
L1
29/12/2020
4
Ipswich Town (G)
L1
09/01/2021
4
Doncaster Rovers (G)
L1
16/01/2021
2
Charlton Athletic (G)
L1
23/01/2021
3
Plymouth Argyle (G)
L1
26/01/2021
2
Hull City (G)
L1
30/01/2021
3
Wigan Athletic (G)
L1
02/02/2021
2
Shrewsbury (G)
L1
06/02/2021
2
Portsmouth (G)
L1
09/02/2021
4
Crewe Alexandra (G)
L1
20/02/2021
4
Lincoln City (G)
L1
23/02/2021
3
Northampton Town (G)
L1
27/02/2021
3
Sunderland (G)
L1
02/03/2021
4
Accrington Stanley (G)
L1
06/03/2021
4
Oxford United (G)
L1
09/03/2021
4
Gillingham (G)
L1
13/03/2021
3
Fleetwood Town (G)
L1
20/03/2021
1
Bristol Rovers (G)
L1
23/03/2021
3
Blackpool (G)
L1
02/04/2021
4
Burton Albion (G)
L1
05/04/2021
2
Peterborough (G)
L1
10/04/2021
5
Rochdale (G)
L1
13/04/2021
3
AFC Wimbledon (G)
L1
17/04/2021
4
Portsmouth (G)
L1
20/04/2021
4
Milton Keynes Dons (G)
L1
24/04/2021
4
Ipswich Town (G)
L1
01/05/2021
4
Wigan Athletic (G)
L1
09/05/2021
2
Hungerford Town (G)
Cfr
13/07/2021
2
Swansea City (G)
Cfr
17/07/2021
3
Swindon Supermarine (G)
Cfr
20/07/2021
1
Weymouth (G)
Cfr
24/07/2021
2
Barnet (G)
Cfr
27/07/2021
2
Sutton United (G)
Cfr
31/07/2021
1
Peterborough (G)
Cfr
31/07/2021
5
Scunthorpe Utd (G)
L2
07/08/2021
3
Cambridge Utd (G)
EFL
10/08/2021
2
Carlisle Utd (G)
L2
14/08/2021
1
Tranmere Rovers (G)
L2
17/08/2021
3
Salford City (G)
L2
21/08/2021
2
Mansfield (G)
L2
28/08/2021
5
Stevenage (G)
L2
04/09/2021
3
Arsenal U23s (G)
EFL
07/09/2021
1
Port Vale (G)
L2
11/09/2021
3
Northampton Town (G)
L2
18/09/2021
3
Colchester Utd (G)
L2
25/09/2021
1
Bristol Rovers (G)
L2
02/10/2021
3
Forest Green (G)
L2
09/10/2021
2
Plymouth Argyle (G)
EFL
12/10/2021
2
Rochdale (G)
L2
16/10/2021
3
Sutton United (G)
L2
19/10/2021
1
Bradford City (G)
L2
23/10/2021
3
Oldham Athletic (G)
L2
30/10/2021
2
Crewe Alexandra (G)
FA
06/11/2021
4
Newport County (G)
EFL
09/11/2021
2
Newport County (G)
L2
20/11/2021
2
Hartlepool Utd (G)
L2
23/11/2021
2
Harrogate Town (G)
L2
27/11/2021
3
Colchester Utd (G)
EFL
30/11/2021
1
Walsall FC (G)
FA
04/12/2021
3
Leyton Orient (G)
L2
07/12/2021
3
Barrow AFC (G)
L2
11/12/2021
4
Stevenage (G)
L2
29/12/2021
3
Northampton Town (G)
L2
01/01/2022
3
Manchester City (G)
FA
07/01/2022
5
Mansfield (G)
L2
11/01/2022
5
Port Vale (G)
L2
15/01/2022
3
Bristol Rovers (G)
L2
22/01/2022
3
Colchester Utd (G)
L2
29/01/2022
1
Crawley Town (G)
L2
01/02/2022
3
Exeter City (G)
L2
05/02/2022
2
Tranmere Rovers (G)
L2
08/02/2022
3
Scunthorpe Utd (G)
L2
12/02/2022
3
Carlisle Utd (G)
L2
19/02/2022
1
Walsall FC (G)
L2
22/02/2022
3
Salford City (G)
L2
26/02/2022
2
Bradford City (G)
L2
05/03/2022
3
Exeter City (G)
L2
08/03/2022
2
Oldham Athletic (G)
L2
12/03/2022
2
Sutton United (G)
L2
15/03/2022
1
Crawley Town (G)
L2
19/03/2022
3
Rochdale (G)
L2
02/04/2022
3
Newport County (G)
L2
09/04/2022
2
Harrogate Town (G)
L2
15/04/2022
3
Leyton Orient (G)
L2
18/04/2022
3
Hartlepool Utd (G)
L2
23/04/2022
2
Forest Green (G)
L2
26/04/2022
2
Barrow AFC (G)
L2
30/04/2022
4
Walsall FC (G)
L2
07/05/2022
3
Port Vale (G)
L2
15/05/2022
3
Port Vale (G)
L2
19/05/2022
3
Cardiff City (G)
Cfr
23/07/2022
3
Harrogate Town (G)
L2
30/07/2022
3
Salford City (G)
L2
06/08/2022
2
Walsall FC (G)
EFL
09/08/2022
3
Carlisle Utd (G)
L2
13/08/2022
1
Leyton Orient (G)
L2
16/08/2022
3
Rochdale (G)
L2
20/08/2022
3
Stockport County (G)
L2
27/08/2022
5
Crystal Palace U21 (G)
EFL
30/08/2022
2
Gillingham (G)
L2
03/09/2022
3
Sutton United (G)
L2
13/09/2022
1
Doncaster Rovers (G)
L2
17/09/2022
2
Plymouth Argyle (G)
EFL
20/09/2022
2
Grimsby Town (G)
L2
24/09/2022
2
Northampton Town (G)
L2
01/10/2022
3
Newport County (G)
L2
04/10/2022
2
Stevenage (G)
L2
08/10/2022
3
Colchester Utd (G)
L2
15/10/2022
1
Bristol Rovers (G)
EFL
18/10/2022
3
Hartlepool Utd (G)
L2
22/10/2022
2
Bradford City (G)
L2
25/10/2022
3
Mansfield (G)
L2
29/10/2022
5
Stockport County (G)
FA
05/11/2022
5
Tranmere Rovers (G)
L2
12/11/2022
3
Crewe Alexandra (G)
L2
19/11/2022
4
Crawley Town (G)
L2
03/12/2022
3
AFC Wimbledon (G)
L2
10/12/2022
4
Barrow AFC (G)
L2
17/12/2022
4
Walsall FC (G)
L2
26/12/2022
3
Northampton Town (G)
L2
29/12/2022
3
Colchester Utd (G)
L2
01/01/2023
1
Grimsby Town (G)
L2
14/01/2023
2
Gillingham (G)
L2
28/01/2023
3
Newport County (G)
L2
04/02/2023
2
Doncaster Rovers (G)
L2
11/02/2023
2
Sutton United (G)
L2
14/02/2023
1
Salford City (G)
L2
18/02/2023
2
Harrogate Town (G)
L2
25/02/2023
3
Leyton Orient (G)
L2
04/03/2023
3
Carlisle Utd (G)
L2
11/03/2023
1
Walsall FC (G)
L2
14/03/2023
3
Rochdale (G)
L2
18/03/2023
3
Stockport County (G)
L2
25/03/2023
5
Hartlepool Utd (G)
L2
01/04/2023
2
Mansfield (G)
L2
07/04/2023
5
Tranmere Rovers (G)
L2
10/04/2023
3
Barrow AFC (G)
L2
15/04/2023
4
Bradford City (G)
L2
18/04/2023
3
AFC Wimbledon (G)
L2
22/04/2023
4
Stevenage (G)
L2
25/04/2023
3
Crewe Alexandra (G)
L2
29/04/2023
4
Crawley Town (G)
L2
08/05/2023
3
Peterborough (G)
EFL
08/08/2023
5
Crewe Alexandra (G)
L2
12/08/2023
4
Forest Green (G)
L2
15/08/2023
2
Wrexham FC (G)
L2
19/08/2023
2
Arsenal U23s (G)
EFL
22/08/2023
1
Crawley Town (G)
L2
26/08/2023
3
Doncaster Rovers (G)
L2
02/09/2023
2
Sutton United (G)
L2
09/09/2023
1
Walsall FC (G)
L2
16/09/2023
3
Morecambe (G)
L2
23/09/2023
3
Grimsby Town (G)
L2
30/09/2023
2
Notts County (G)
L2
03/10/2023
1
Bradford City (G)
L2
07/10/2023
3
Reading (G)
EFL
10/10/2023
3
Newport County (G)
L2
14/10/2023
2
Salford City (G)
L2
21/10/2023
2
Gillingham (G)
L2
24/10/2023
3
Milton Keynes Dons (G)
L2
28/10/2023
4
Aldershot Town (G)
FA
04/11/2023
1
Colchester Utd (G)
L2
07/11/2023
1
Stockport County (G)
L2
11/11/2023
5
Harrogate Town (G)
L2
18/11/2023
3
Exeter City (G)
EFL
21/11/2023
2
Mansfield (G)
L2
25/11/2023
5
Accrington Stanley (G)
L2
28/11/2023
4
AFC Wimbledon (G)
L2
09/12/2023
4
Barrow AFC (G)
L2
16/12/2023
4
Tranmere Rovers (G)
L2
23/12/2023
3
Wrexham FC (G)
L2
26/12/2023
2
Forest Green (G)
L2
29/12/2023
2
Crawley Town (G)
L2
01/01/2024
3
Colchester Utd (G)
L2
06/01/2024
1
Crewe Alexandra (G)
L2
13/01/2024
4
Tranmere Rovers (G)
L2
20/01/2024
3
Bradford City (G)
L2
27/01/2024
3
Newport County (G)
L2
03/02/2024
2
Salford City (G)
L2
10/02/2024
2
Gillingham (G)
L2
13/02/2024
3
Milton Keynes Dons (G)
L2
17/02/2024
4
Stockport County (G)
L2
24/02/2024
5
Harrogate Town (G)
L2
02/03/2024
3
Mansfield (G)
L2
09/03/2024
5
Accrington Stanley (G)
L2
12/03/2024
4
Doncaster Rovers (G)
L2
16/03/2024
2
Walsall FC (G)
L2
23/03/2024
3
Notts County (G)
L2
29/03/2024
1
Sutton United (G)
L2
01/04/2024
1
Barrow AFC (G)
L2
06/04/2024
4
AFC Wimbledon (G)
L2
13/04/2024
4
Grimsby Town (G)
L2
20/04/2024
2
Morecambe (G)
L2
27/04/2024
3
Pokaż wszystkie
Crawley Town - Milton Keynes Dons
06/05/2024 16:00
2
Crewe Alexandra - Doncaster Rovers
06/05/2024 18:30
2
<
maja 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"4":"kwietnia 2024","5":"maja 2024","6":"czerwca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program