Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
Piłka nożna
Prognozy na dziś
676
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
145
Prognozy na jutro
172
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
892
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
117
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
13
Top Europejski
36
Europejski
259
Amerykański
98
Afrykanin
36
Azjatycki
71
Australijski
18
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
9
Bundesliga
Serie A
4
Ligue 1
9
Eredivisie
Liga Portugal
Brasileiro Série A
Szkocka Premiership
3
Saudyjska Pro Liga
9
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
1
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
1
Copa Sudamericana
1
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Arsenal
53%
Prawdopodobieństwo wygranej
19/05/2024 17:00
ARS - EVE,
17:00
EPL
Newcastle United
49%
Prawdopodobieństwo wygranej
19/05/2024 17:00
BRE - NEW,
17:00
EPL
Brighton
34%
Prawdopodobieństwo remisu
19/05/2024 17:00
BHA - MUN,
17:00
EPL
Burnley
38%
Prawdopodobieństwo wygranej
19/05/2024 17:00
BUR - NFO,
17:00
EPL
Chelsea
49%
Prawdopodobieństwo wygranej
19/05/2024 17:00
CHE - BOU,
17:00
EPL
Aston Villa
41%
Prawdopodobieństwo wygranej
19/05/2024 17:00
CRY - AVL,
17:00
EPL
Liverpool
63%
Prawdopodobieństwo wygranej
19/05/2024 17:00
LIV - WOL,
17:00
EPL
Fulham
39%
Prawdopodobieństwo remisu
19/05/2024 17:00
LUT - FUL,
17:00
EPL
Manchester City
59%
Prawdopodobieństwo wygranej
19/05/2024 17:00
MCI - WHU,
17:00
EPL
Tottenham
50%
Prawdopodobieństwo wygranej
19/05/2024 17:00
SHU - TOT,
17:00
EPL
Athletic Bilbao
42%
Prawdopodobieństwo wygranej
19/05/2024 19:00
ATB - SEV,
19:00
Es1
Atlético Madrid
59%
Prawdopodobieństwo wygranej
19/05/2024 19:00
ATM - OSA,
19:00
Es1
Barcelona
57%
Prawdopodobieństwo wygranej
19/05/2024 19:00
FCB - RAY,
19:00
Es1
Real Betis
42%
Prawdopodobieństwo remisu
19/05/2024 19:00
BET - RSO,
19:00
Es1
Cadiz
44%
Prawdopodobieństwo wygranej
19/05/2024 19:00
CAD - LPA,
19:00
Es1
Real Mallorca
47%
Prawdopodobieństwo wygranej
19/05/2024 19:00
RML - UDA,
19:00
Es1
Celta Vigo
39%
Prawdopodobieństwo wygranej
19/05/2024 19:00
GRA - CEL,
19:00
Es1
Girona
41%
Prawdopodobieństwo wygranej
19/05/2024 19:00
VAL - GIR,
19:00
Es1
Real Madrid
60%
Prawdopodobieństwo wygranej
19/05/2024 19:00
VIL - RMA,
19:00
Es1
Inter
40%
Prawdopodobieństwo wygranej
19/05/2024 18:00
INT - LAZ,
18:00
It1
Roma
42%
Prawdopodobieństwo wygranej
19/05/2024 20:45
ROM - GEN,
20:45
It1
Brest
40%
Prawdopodobieństwo remisu
19/05/2024 21:00
TOU - STB,
21:00
Fr1
Lorient
39%
Prawdopodobieństwo wygranej
19/05/2024 21:00
LOR - CLF,
21:00
Fr1
Monaco
52%
Prawdopodobieństwo wygranej
19/05/2024 21:00
ASM - NAN,
21:00
Fr1
Nice
39%
Prawdopodobieństwo remisu
19/05/2024 21:00
LIL - NCE,
21:00
Fr1
Lyon
50%
Prawdopodobieństwo wygranej
19/05/2024 21:00
LYO - STR,
21:00
Fr1
Reims
35%
Prawdopodobieństwo remisu
19/05/2024 21:00
REI - REN,
21:00
Fr1
Lens
41%
Prawdopodobieństwo wygranej
19/05/2024 21:00
LEN - MPL,
21:00
Fr1
Olympique Marseille
51%
Prawdopodobieństwo wygranej
19/05/2024 21:00
HAC - OLM,
21:00
Fr1
PSG
69%
Prawdopodobieństwo wygranej
19/05/2024 21:00
FCM - PSG,
21:00
Fr1
json_m
Prognoza
Northampton
-
Carlisle Utd
9°C
L
W
L
W
L
L
17/03/2020 20:45 GMT
1
Northampton prawdopodobieństwo wygranej
45%
W
L
W
D
D
L
Anglia League Two
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Handicap
Strzelcy
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 39, Regular Season
L2
Northampton
Carlisle Utd
17/03/2020
45
28
27
1
2
-
0
2 - 0
2.41
9°
-
-
-
-
Postp.
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 39, Regular Season
L2
Northampton
Carlisle Utd
17/03/2020
52
48
Pon.
2.41
2 - 0
2.41
9°
-
-
-
Postp.
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 39, Regular Season
L2
Northampton
Carlisle Utd
17/03/2020
39
45
16
X
9°
-
Postp.
Gospodarze - Goście
Prawdopodobieństwo PT/CT %
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 39, Regular Season
L2
Northampton
Carlisle Utd
17/03/2020
20%
X
1
2
-
0
2 - 0
9°
-
Postp.
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 39, Regular Season
L2
Northampton
Carlisle Utd
17/03/2020
50
50
Nie
2
-
0
2 - 0
2.41
9°
-
-
-
Postp.
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 39, Regular Season
L2
Northampton
Carlisle Utd
17/03/2020
73%
1X
2
-
0
2 - 0
2.41
9°
-
Postp.
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 39, Regular Season
L2
Northampton
Carlisle Utd
17/03/2020
37%
Gospodarze -1
2
-
0
2 - 0
2.41
9°
-
Postp.
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 39, Regular Season
L2
Northampton
Carlisle Utd
17/03/2020
22%
19%
19%
Morton
Hoskins
Williams
2
-
0
2 - 0
2.41
9°
-
-
-
Postp.
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
League One
League Two
22/10
2019
Carlisle Utd
0 - 2
(0 - 0)
Northampton
L2
12/01
2019
Northampton
3 - 0
(0 - 0)
Carlisle Utd
L2
11/08
2018
Carlisle Utd
2 - 2
(1 - 1)
Northampton
L2
05/03
2016
Carlisle Utd
1 - 4
(0 - 2)
Northampton
L2
20/10
2015
Northampton
3 - 2
(1 - 1)
Carlisle Utd
L2
17/03
2015
Northampton
0 - 2
(0 - 0)
Carlisle Utd
L2
20/12
2014
Carlisle Utd
2 - 1
(1 - 1)
Northampton
L2
28/03
2009
Carlisle Utd
1 - 1
(1 - 1)
Northampton
L1
20/12
2008
Northampton
1 - 0
(0 - 0)
Carlisle Utd
L1
24/03
2008
Carlisle Utd
2 - 0
( - )
Northampton
L1
08/12
2007
Northampton
2 - 2
( - )
Carlisle Utd
L1
13/01
2007
Northampton
3 - 2
( - )
Carlisle Utd
L1
09/09
2006
Carlisle Utd
1 - 1
( - )
Northampton
L1
10/03
2006
Northampton
0 - 3
( - )
Carlisle Utd
L2
27/08
2005
Carlisle Utd
0 - 1
( - )
Northampton
L2
16/03
2004
Carlisle Utd
1 - 1
( - )
Northampton
L2
16/09
2003
Northampton
2 - 0
( - )
Carlisle Utd
L2
Northampton
4
67%
Remisy
1
17%
Carlisle Utd
1
17%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[8,5,4,17],"lg_-1_6":[4,1,1,6],"lg_3":[2,3,1,6],"lg_3_6":[2,3,1,6],"lg_4":[6,2,3,11],"lg_4_6":[4,1,1,6]}
Klasyfikacja 17/03/2020
Regular Season
Regular Season
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
NHT
meczy
Wszystkie
07/03
2020
Northampton
1 - 2
(0 - 1)
Mansfield
L2
29/02
2020
Grimsby Town
0 - 3
(0 - 2)
Northampton
L2
25/02
2020
Cheltenham
2 - 1
(1 - 1)
Northampton
L2
22/02
2020
Northampton
2 - 0
(1 - 0)
Exeter City
L2
15/02
2020
Walsall FC
3 - 2
(0 - 2)
Northampton
L2
11/02
2020
Northampton
0 - 1
(0 - 0)
Swindon Town
L2
Zwycięstwa
2
33%
Remisy
0
0%
Przegrane
4
67%
{"lg_-1":[2,0,4,6],"lg_-1_6":[2,0,4,6],"lg_4":[2,null,4,6],"lg_4_6":[2,null,4,6]}
CRU
meczy
Wszystkie
10/03
2020
Carlisle Utd
2 - 0
(2 - 0)
Newport County
L2
07/03
2020
Carlisle Utd
0 - 3
(0 - 2)
Colchester Utd
L2
29/02
2020
Cambridge Utd
1 - 2
(0 - 1)
Carlisle Utd
L2
22/02
2020
Carlisle Utd
2 - 2
(1 - 2)
Morecambe
L2
15/02
2020
Crawley Town
0 - 0
(0 - 0)
Carlisle Utd
L2
11/02
2020
Carlisle Utd
0 - 1
(0 - 1)
Cheltenham
L2
Zwycięstwa
2
33%
Remisy
2
33%
Przegrane
2
33%
{"lg_-1":[2,2,2,6],"lg_-1_6":[2,2,2,6],"lg_4":[2,2,2,6],"lg_4_6":[2,2,2,6]}
NHT
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
07/03
2020
Northampton
1 - 2
(0 - 1)
Mansfield
L2
22/02
2020
Northampton
2 - 0
(1 - 0)
Exeter City
L2
11/02
2020
Northampton
0 - 1
(0 - 0)
Swindon Town
L2
Zwycięstwa
1
33%
Remisy
0
0%
Przegrane
2
67%
{"lg_-1":[1,0,2,3],"lg_-1_6":[1,0,2,3],"lg_4":[1,null,2,3],"lg_4_6":[1,null,2,3]}
CRU
mecze w roli gościa:
Wszystkie
29/02
2020
Cambridge Utd
1 - 2
(0 - 1)
Carlisle Utd
L2
15/02
2020
Crawley Town
0 - 0
(0 - 0)
Carlisle Utd
L2
Zwycięstwa
1
50%
Remisy
1
50%
Przegrane
0
0%
{"lg_-1":[1,1,0,2],"lg_-1_6":[1,1,0,2],"lg_4":[1,1,null,2],"lg_4_6":[1,1,null,2]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
Northampton
Rozegrane mecze:
6
Carlisle Utd
Rozegrane mecze:
6
Bramki
(Strzelone/Stracone)
9
1.5
1.33
8
6
1
1.17
7
Pon./Pow.
1.5
1
5
17%
83%
2
4
33%
67%
2.5
2
4
33%
67%
3
3
50%
50%
3.5
5
1
83%
17%
5
1
83%
17%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
3
3
50%
50%
2
4
33%
67%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
2
4
33%
67%
2
4
33%
67%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
5
1
83%
17%
3
3
50%
50%
NHT
następne mecze
Trudność
CRU
Łatwo 1
Ciężko 5
Carlisle Utd (G)
L2
17/03/2020
1
Cheltenham (G)
L2
18/06/2020
2
Cheltenham (G)
L2
22/06/2020
2
Exeter City (G)
L2
29/06/2020
2
Leyton Orient (G)
Cfr
22/08/2020
3
Luton Town (G)
Cfr
29/08/2020
1
Northampton (G)
L2
17/03/2020
2
Gateshead (G)
Cfr
18/08/2020
2
Wigan Athletic (G)
Cfr
22/08/2020
3
Sunderland (G)
Cfr
25/08/2020
4
Fleetwood Town (G)
EFL
01/09/2020
2
Oldham Athletic (G)
EFL
05/09/2020
2
Cardiff City (G)
EFL
05/09/2020
3
Milton Keynes Dons (G)
EFL
08/09/2020
3
AFC Wimbledon (G)
L1
12/09/2020
3
Bristol City (G)
EFL
16/09/2020
3
Shrewsbury (G)
L1
19/09/2020
2
Hull City (G)
L1
26/09/2020
4
Bristol Rovers (G)
L1
03/10/2020
3
Southampton U23s (G)
EFL
06/10/2020
1
Peterborough (G)
L1
10/10/2020
5
Plymouth Argyle (G)
L1
17/10/2020
2
Swindon Town (G)
L1
20/10/2020
3
Charlton Athletic (G)
L1
24/10/2020
3
Portsmouth (G)
L1
27/10/2020
5
Wigan Athletic (G)
L1
31/10/2020
3
Milton Keynes Dons (G)
L1
03/11/2020
3
Oxford City (G)
FA
09/11/2020
2
Accrington Stanley (G)
L1
14/11/2020
4
Stevenage (G)
EFL
17/11/2020
4
Burton Albion (G)
L1
21/11/2020
3
Rochdale (G)
L1
24/11/2020
4
Fleetwood Town (G)
L1
01/12/2020
2
Doncaster Rovers (G)
L1
05/12/2020
2
Exeter City (G)
EFL
08/12/2020
2
Crewe Alexandra (G)
L1
12/12/2020
4
Oxford United (G)
L1
15/12/2020
4
Lincoln City (G)
L1
19/12/2020
3
Gillingham (G)
L1
29/12/2020
3
Sunderland (G)
L1
02/01/2021
4
Milton Keynes Dons (G)
EFL
12/01/2021
3
Lincoln City (G)
L1
23/01/2021
3
Fleetwood Town (G)
L1
26/01/2021
2
Blackpool (G)
L1
02/02/2021
4
Accrington Stanley (G)
L1
06/02/2021
4
Wigan Athletic (G)
L1
09/02/2021
3
Burton Albion (G)
L1
13/02/2021
3
Ipswich Town (G)
L1
16/02/2021
5
Milton Keynes Dons (G)
L1
20/02/2021
3
Rochdale (G)
L1
23/02/2021
4
Swindon Town (G)
L1
27/02/2021
3
Plymouth Argyle (G)
L1
02/03/2021
2
Portsmouth (G)
L1
06/03/2021
5
Charlton Athletic (G)
L1
09/03/2021
3
Doncaster Rovers (G)
L1
13/03/2021
2
Crewe Alexandra (G)
L1
20/03/2021
4
Oxford United (G)
L1
23/03/2021
4
AFC Wimbledon (G)
L1
27/03/2021
3
Shrewsbury (G)
L1
02/04/2021
2
Hull City (G)
L1
05/04/2021
4
Bristol Rovers (G)
L1
10/04/2021
3
Peterborough (G)
L1
16/04/2021
5
Ipswich Town (G)
L1
20/04/2021
5
Gillingham (G)
L1
24/04/2021
3
Blackpool (G)
L1
01/05/2021
4
Sunderland (G)
L1
09/05/2021
4
West Ham (G)
Cfr
13/07/2021
3
Stamford (G)
Cfr
17/07/2021
2
Nottingham Forest (G)
Cfr
20/07/2021
2
AFC Rushden & Diamonds (G)
Cfr
21/07/2021
2
Birmingham City (G)
Cfr
24/07/2021
2
AFC Rushden & Diamonds (G)
Cfr
27/07/2021
2
Brackley Town (G)
Cfr
27/07/2021
2
Cambridge Utd (G)
Cfr
31/07/2021
2
Port Vale (G)
L2
07/08/2021
2
Coventry City (G)
EFL
11/08/2021
2
Colchester Utd (G)
L2
14/08/2021
2
Rochdale (G)
L2
21/08/2021
4
AFC Wimbledon (G)
EFL
24/08/2021
3
Crawley Town (G)
L2
28/08/2021
2
Forest Green (G)
EFL
31/08/2021
2
Scunthorpe Utd (G)
L2
04/09/2021
3
Forest Green (G)
L2
11/09/2021
2
Newport County (G)
L2
14/09/2021
2
Swindon Town (G)
L2
18/09/2021
3
Salford City (G)
L2
25/09/2021
3
Sutton United (G)
L2
02/10/2021
1
Walsall FC (G)
EFL
05/10/2021
2
Hartlepool Utd (G)
L2
09/10/2021
3
Mansfield (G)
L2
16/10/2021
5
Stevenage (G)
L2
19/10/2021
4
Tranmere Rovers (G)
L2
23/10/2021
1
Carlisle Utd (G)
L2
30/10/2021
1
Brighton U23s (G)
EFL
02/11/2021
1
Cambridge Utd (G)
FA
06/11/2021
2
Bristol Rovers (G)
L2
13/11/2021
3
Cambridge Utd (G)
FA
16/11/2021
2
Bradford City (G)
L2
20/11/2021
2
Oldham Athletic (G)
L2
23/11/2021
2
Leyton Orient (G)
L2
27/11/2021
3
Exeter City (G)
L2
07/12/2021
2
Harrogate Town (G)
L2
11/12/2021
2
Swindon Town (G)
L2
01/01/2022
3
Crawley Town (G)
L2
08/01/2022
2
Forest Green (G)
L2
15/01/2022
2
Sutton United (G)
L2
22/01/2022
1
Salford City (G)
L2
29/01/2022
3
Barrow AFC (G)
L2
01/02/2022
4
Walsall FC (G)
L2
05/02/2022
2
Newport County (G)
L2
08/02/2022
2
Port Vale (G)
L2
12/02/2022
2
Colchester Utd (G)
L2
19/02/2022
2
Scunthorpe Utd (G)
L2
22/02/2022
3
Rochdale (G)
L2
26/02/2022
4
Walsall FC (G)
L2
01/03/2022
2
Tranmere Rovers (G)
L2
05/03/2022
1
Carlisle Utd (G)
L2
12/03/2022
1
Stevenage (G)
L2
15/03/2022
4
Bristol Rovers (G)
L2
19/03/2022
3
Hartlepool Utd (G)
L2
26/03/2022
3
Mansfield (G)
L2
02/04/2022
5
Bradford City (G)
L2
09/04/2022
2
Oldham Athletic (G)
L2
15/04/2022
2
Harrogate Town (G)
L2
18/04/2022
2
Leyton Orient (G)
L2
23/04/2022
3
Exeter City (G)
L2
30/04/2022
2
Barrow AFC (G)
L2
07/05/2022
4
Mansfield (G)
L2
14/05/2022
5
Mansfield (G)
L2
18/05/2022
5
Cheltenham (G)
Cfr
23/07/2022
2
Colchester Utd (G)
L2
30/07/2022
2
Grimsby Town (G)
L2
06/08/2022
2
Wycombe (G)
EFL
09/08/2022
3
Hartlepool Utd (G)
L2
13/08/2022
3
Crawley Town (G)
L2
16/08/2022
2
Crewe Alexandra (G)
L2
20/08/2022
4
Doncaster Rovers (G)
L2
27/08/2022
2
Ipswich Town (G)
EFL
30/08/2022
5
Barrow AFC (G)
L2
03/09/2022
4
AFC Wimbledon (G)
L2
13/09/2022
3
Rochdale (G)
L2
17/09/2022
4
Cambridge Utd (G)
EFL
20/09/2022
2
Stockport County (G)
L2
24/09/2022
5
Swindon Town (G)
L2
01/10/2022
3
Walsall FC (G)
L2
04/10/2022
2
Salford City (G)
L2
08/10/2022
3
Leyton Orient (G)
L2
15/10/2022
3
Arsenal U23s (G)
EFL
18/10/2022
1
Stevenage (G)
L2
22/10/2022
4
Sutton United (G)
L2
25/10/2022
1
Newport County (G)
L2
29/10/2022
2
Chesterfield (G)
FA
05/11/2022
3
Gillingham (G)
L2
12/11/2022
3
Bradford City (G)
L2
19/11/2022
2
Tranmere Rovers (G)
L2
03/12/2022
1
Carlisle Utd (G)
L2
20/12/2022
1
Mansfield (G)
L2
26/12/2022
5
Swindon Town (G)
L2
29/12/2022
3
Leyton Orient (G)
L2
02/01/2023
3
Salford City (G)
L2
07/01/2023
3
Stockport County (G)
L2
14/01/2023
5
Barrow AFC (G)
L2
28/01/2023
4
Walsall FC (G)
L2
04/02/2023
2
Rochdale (G)
L2
11/02/2023
4
AFC Wimbledon (G)
L2
14/02/2023
3
Grimsby Town (G)
L2
18/02/2023
2
Colchester Utd (G)
L2
25/02/2023
2
Harrogate Town (G)
L2
28/02/2023
2
Crawley Town (G)
L2
04/03/2023
2
Hartlepool Utd (G)
L2
11/03/2023
3
Mansfield (G)
L2
14/03/2023
5
Crewe Alexandra (G)
L2
18/03/2023
4
Doncaster Rovers (G)
L2
25/03/2023
2
Stevenage (G)
L2
01/04/2023
4
Newport County (G)
L2
07/04/2023
2
Gillingham (G)
L2
10/04/2023
3
Carlisle Utd (G)
L2
15/04/2023
1
Sutton United (G)
L2
18/04/2023
1
Harrogate Town (G)
L2
22/04/2023
2
Bradford City (G)
L2
29/04/2023
2
Tranmere Rovers (G)
L2
08/05/2023
1
Stevenage (G)
L1
05/08/2023
4
Swansea City (G)
EFL
08/08/2023
3
Wigan Athletic (G)
L1
12/08/2023
3
Lincoln City (G)
L1
15/08/2023
3
Peterborough (G)
L1
19/08/2023
5
Cheltenham (G)
L1
26/08/2023
2
Wycombe (G)
L1
02/09/2023
3
Oxford United (G)
EFL
05/09/2023
4
Port Vale (G)
L1
16/09/2023
2
Barnsley (G)
L1
23/09/2023
4
Chelsea U23s (G)
EFL
26/09/2023
2
Exeter City (G)
L1
30/09/2023
2
Reading (G)
L1
03/10/2023
1
Shrewsbury (G)
L1
07/10/2023
2
Bolton Wanderers (G)
L1
21/10/2023
5
Leyton Orient (G)
L1
24/10/2023
3
Bristol Rovers (G)
L1
28/10/2023
3
Derby County (G)
L1
31/10/2023
4
Barrow AFC (G)
FA
04/11/2023
4
Burton Albion (G)
L1
11/11/2023
3
Charlton Athletic (G)
L1
18/11/2023
3
Milton Keynes Dons (G)
EFL
21/11/2023
3
Cambridge Utd (G)
L1
25/11/2023
2
Blackpool (G)
L1
28/11/2023
4
Portsmouth (G)
L1
02/12/2023
5
Fleetwood Town (G)
L1
09/12/2023
2
Carlisle Utd (G)
L1
16/12/2023
1
Oxford United (G)
L1
23/12/2023
4
Stevenage (G)
L1
26/12/2023
4
Lincoln City (G)
L1
29/12/2023
3
Cheltenham (G)
L1
01/01/2024
2
Peterborough (G)
L1
06/01/2024
5
Wigan Athletic (G)
L1
13/01/2024
3
Oxford United (G)
L1
20/01/2024
4
Shrewsbury (G)
L1
27/01/2024
2
Portsmouth (G)
L1
03/02/2024
5
Bolton Wanderers (G)
L1
10/02/2024
5
Leyton Orient (G)
L1
13/02/2024
3
Bristol Rovers (G)
L1
17/02/2024
3
Burton Albion (G)
L1
24/02/2024
3
Charlton Athletic (G)
L1
02/03/2024
3
Cambridge Utd (G)
L1
09/03/2024
2
Blackpool (G)
L1
12/03/2024
4
Wycombe (G)
L1
16/03/2024
3
Derby County (G)
L1
23/03/2024
4
Reading (G)
L1
29/03/2024
1
Port Vale (G)
L1
01/04/2024
2
Carlisle Utd (G)
L1
06/04/2024
1
Fleetwood Town (G)
L1
13/04/2024
2
Exeter City (G)
L1
20/04/2024
2
Barnsley (G)
L1
27/04/2024
4
Cambridge Utd (G)
L2
12/09/2020
2
Southend Utd (G)
L2
19/09/2020
2
Scunthorpe Utd (G)
L2
26/09/2020
3
Barrow AFC (G)
L2
03/10/2020
4
Sunderland (G)
EFL
06/10/2020
4
Port Vale (G)
L2
10/10/2020
2
Colchester Utd (G)
L2
17/10/2020
2
Oldham Athletic (G)
L2
20/10/2020
2
Grimsby Town (G)
L2
24/10/2020
2
Morecambe (G)
L2
27/10/2020
4
Exeter City (G)
L2
31/10/2020
2
Newport County (G)
L2
03/11/2020
2
Hayes & Yeading (G)
FA
08/11/2020
1
Cheltenham (G)
L2
14/11/2020
2
Aston Villa U23s (G)
EFL
17/11/2020
2
Crawley Town (G)
L2
21/11/2020
2
Tranmere Rovers (G)
L2
24/11/2020
1
Doncaster Rovers (G)
FA
29/11/2020
2
Salford City (G)
L2
02/12/2020
3
Bradford City (G)
L2
05/12/2020
2
Stevenage (G)
L2
12/12/2020
4
Mansfield (G)
L2
15/12/2020
5
Forest Green (G)
L2
19/12/2020
2
Bolton Wanderers (G)
L2
26/12/2020
5
Walsall FC (G)
L2
02/01/2021
2
Exeter City (G)
L2
30/01/2021
2
Forest Green (G)
L2
02/02/2021
2
Harrogate Town (G)
L2
16/02/2021
2
Salford City (G)
L2
20/02/2021
3
Tranmere Rovers (G)
L2
23/02/2021
1
Oldham Athletic (G)
L2
27/02/2021
2
Colchester Utd (G)
L2
02/03/2021
2
Morecambe (G)
L2
06/03/2021
4
Grimsby Town (G)
L2
09/03/2021
2
Bradford City (G)
L2
13/03/2021
2
Mansfield (G)
L2
16/03/2021
5
Stevenage (G)
L2
20/03/2021
4
Leyton Orient (G)
L2
23/03/2021
3
Cambridge Utd (G)
L2
27/03/2021
2
Crawley Town (G)
L2
30/03/2021
2
Southend Utd (G)
L2
03/04/2021
2
Scunthorpe Utd (G)
L2
06/04/2021
3
Barrow AFC (G)
L2
10/04/2021
4
Newport County (G)
L2
13/04/2021
2
Port Vale (G)
L2
17/04/2021
2
Bolton Wanderers (G)
L2
20/04/2021
5
Harrogate Town (G)
L2
24/04/2021
2
Cheltenham (G)
L2
27/04/2021
2
Leyton Orient (G)
L2
01/05/2021
3
Walsall FC (G)
L2
08/05/2021
2
Penrith AFC (G)
Cfr
13/07/2021
Workington (G)
Cfr
17/07/2021
2
Chorley FC (G)
Cfr
20/07/2021
2
Kendal Town (G)
Cfr
21/07/2021
Blackpool (G)
Cfr
24/07/2021
4
Lancaster City (G)
Cfr
28/07/2021
1
Halifax (G)
Cfr
30/07/2021
2
Colchester Utd (G)
L2
07/08/2021
2
Sheffield United (G)
EFL
10/08/2021
1
Swindon Town (G)
L2
14/08/2021
3
Port Vale (G)
L2
17/08/2021
2
Leyton Orient (G)
L2
21/08/2021
3
Hartlepool Utd (G)
L2
28/08/2021
3
Hartlepool Utd (G)
EFL
31/08/2021
3
Salford City (G)
L2
04/09/2021
3
Crawley Town (G)
L2
11/09/2021
2
Scunthorpe Utd (G)
L2
18/09/2021
3
Sutton United (G)
L2
25/09/2021
1
Everton FC U23s (G)
EFL
28/09/2021
1
Forest Green (G)
L2
02/10/2021
2
Bristol Rovers (G)
L2
09/10/2021
3
Tranmere Rovers (G)
L2
16/10/2021
1
Newport County (G)
L2
19/10/2021
2
Oldham Athletic (G)
L2
23/10/2021
2
Northampton (G)
L2
30/10/2021
2
Horsham (G)
FA
06/11/2021
2
Morecambe (G)
EFL
09/11/2021
4
Barrow AFC (G)
L2
13/11/2021
4
Exeter City (G)
L2
20/11/2021
2
Harrogate Town (G)
L2
23/11/2021
2
Walsall FC (G)
L2
27/11/2021
2
Lincoln City (G)
EFL
30/11/2021
3
Shrewsbury (G)
FA
04/12/2021
2
Mansfield (G)
L2
07/12/2021
5
Stevenage (G)
L2
11/12/2021
4
Scunthorpe Utd (G)
L2
01/01/2022
3
Harrogate Town (G)
EFL
04/01/2022
2
Bradford City (G)
L2
08/01/2022
2
Crawley Town (G)
L2
15/01/2022
2
Hartlepool Utd (G)
L2
18/01/2022
3
Forest Green (G)
L2
22/01/2022
2
Sutton United (G)
L2
29/01/2022
1
Salford City (G)
L2
01/02/2022
3
Port Vale (G)
L2
08/02/2022
2
Colchester Utd (G)
L2
12/02/2022
2
Swindon Town (G)
L2
19/02/2022
3
Leyton Orient (G)
L2
26/02/2022
3
Rochdale (G)
L2
01/03/2022
4
Oldham Athletic (G)
L2
05/03/2022
2
Northampton (G)
L2
12/03/2022
2
Newport County (G)
L2
15/03/2022
2
Barrow AFC (G)
L2
19/03/2022
4
Bristol Rovers (G)
L2
26/03/2022
3
Rochdale (G)
L2
29/03/2022
4
Tranmere Rovers (G)
L2
02/04/2022
1
Exeter City (G)
L2
09/04/2022
2
Walsall FC (G)
L2
15/04/2022
2
Mansfield (G)
L2
18/04/2022
5
Harrogate Town (G)
L2
23/04/2022
2
Stevenage (G)
L2
30/04/2022
4
Bradford City (G)
L2
07/05/2022
2
Morecambe (G)
Cfr
23/07/2022
4
Crawley Town (G)
L2
30/07/2022
2
Colchester Utd (G)
L2
06/08/2022
2
Shrewsbury (G)
EFL
09/08/2022
2
Swindon Town (G)
L2
13/08/2022
3
Stevenage (G)
L2
20/08/2022
4
Gillingham (G)
L2
27/08/2022
3
Man United U23s (G)
EFL
30/08/2022
2
Rochdale (G)
L2
03/09/2022
4
Mansfield (G)
L2
13/09/2022
5
AFC Wimbledon (G)
L2
17/09/2022
3
Fleetwood Town (G)
EFL
20/09/2022
2
Newport County (G)
L2
24/09/2022
2
Grimsby Town (G)
L2
27/09/2022
2
Crewe Alexandra (G)
L2
01/10/2022
4
Hartlepool Utd (G)
L2
08/10/2022
3
Doncaster Rovers (G)
L2
15/10/2022
2
Barrow AFC (G)
EFL
18/10/2022
4
Leyton Orient (G)
L2
22/10/2022
3
Stockport County (G)
L2
25/10/2022
5
Tranmere Rovers (G)
L2
29/10/2022
1
Tranmere Rovers (G)
FA
05/11/2022
1
Harrogate Town (G)
L2
08/11/2022
2
Walsall FC (G)
L2
12/11/2022
2
Salford City (G)
L2
19/11/2022
3
Walsall FC (G)
FA
26/11/2022
2
Sutton United (G)
L2
03/12/2022
1
Northampton (G)
L2
20/12/2022
2
Bradford City (G)
L2
26/12/2022
2
Crewe Alexandra (G)
L2
29/12/2022
4
Doncaster Rovers (G)
L2
01/01/2023
2
Newport County (G)
L2
14/01/2023
2
Hartlepool Utd (G)
L2
24/01/2023
3
Rochdale (G)
L2
28/01/2023
4
Barrow AFC (G)
L2
31/01/2023
4
Harrogate Town (G)
L2
04/02/2023
2
AFC Wimbledon (G)
L2
11/02/2023
3
Mansfield (G)
L2
14/02/2023
5
Colchester Utd (G)
L2
18/02/2023
2
Crawley Town (G)
L2
25/02/2023
2
Grimsby Town (G)
L2
04/03/2023
2
Swindon Town (G)
L2
11/03/2023
3
Stevenage (G)
L2
18/03/2023
4
Bradford City (G)
L2
21/03/2023
2
Gillingham (G)
L2
25/03/2023
3
Leyton Orient (G)
L2
01/04/2023
3
Tranmere Rovers (G)
L2
07/04/2023
1
Walsall FC (G)
L2
10/04/2023
2
Northampton (G)
L2
15/04/2023
2
Stockport County (G)
L2
18/04/2023
5
Barrow AFC (G)
L2
22/04/2023
4
Salford City (G)
L2
29/04/2023
3
Sutton United (G)
L2
08/05/2023
1
Bradford City (G)
L2
14/05/2023
2
Bradford City (G)
L2
20/05/2023
2
Stockport County (G)
L2
28/05/2023
5
Fleetwood Town (G)
L1
05/08/2023
2
Harrogate Town (G)
EFL
08/08/2023
2
Oxford United (G)
L1
12/08/2023
4
Wigan Athletic (G)
L1
15/08/2023
3
Exeter City (G)
L1
19/08/2023
2
Port Vale (G)
L1
26/08/2023
2
Shrewsbury (G)
L1
02/09/2023
2
Accrington Stanley (G)
EFL
05/09/2023
4
Stevenage (G)
L1
09/09/2023
4
Lincoln City (G)
L1
16/09/2023
3
Derby County (G)
L1
23/09/2023
4
Wycombe (G)
L1
30/09/2023
3
Peterborough (G)
L1
03/10/2023
5
Bolton Wanderers (G)
L1
07/10/2023
5
Nottingham F. U21 (G)
EFL
10/10/2023
2
Leyton Orient (G)
L1
14/10/2023
3
Portsmouth (G)
L1
21/10/2023
5
Burton Albion (G)
L1
24/10/2023
3
Cambridge Utd (G)
L1
28/10/2023
2
Leyton Orient (G)
FA
04/11/2023
3
Bristol Rovers (G)
L1
11/11/2023
3
Harrogate Town (G)
EFL
14/11/2023
2
Barnsley (G)
L1
18/11/2023
4
Charlton Athletic (G)
L1
25/11/2023
3
Reading (G)
L1
28/11/2023
1
Blackpool (G)
L1
09/12/2023
4
Northampton (G)
L1
16/12/2023
2
Cheltenham (G)
L1
23/12/2023
2
Fleetwood Town (G)
L1
26/12/2023
2
Wigan Athletic (G)
L1
29/12/2023
3
Port Vale (G)
L1
01/01/2024
2
Exeter City (G)
L1
06/01/2024
2
Oxford United (G)
L1
13/01/2024
4
Cheltenham (G)
L1
20/01/2024
2
Bolton Wanderers (G)
L1
27/01/2024
5
Leyton Orient (G)
L1
03/02/2024
3
Portsmouth (G)
L1
10/02/2024
5
Burton Albion (G)
L1
13/02/2024
3
Cambridge Utd (G)
L1
17/02/2024
2
Bristol Rovers (G)
L1
24/02/2024
3
Reading (G)
L1
02/03/2024
1
Charlton Athletic (G)
L1
09/03/2024
3
Barnsley (G)
L1
12/03/2024
4
Shrewsbury (G)
L1
16/03/2024
2
Stevenage (G)
L1
23/03/2024
4
Peterborough (G)
L1
29/03/2024
5
Lincoln City (G)
L1
01/04/2024
3
Northampton (G)
L1
06/04/2024
2
Blackpool (G)
L1
13/04/2024
4
Wycombe (G)
L1
20/04/2024
3
Derby County (G)
L1
27/04/2024
4
Pokaż wszystkie
<
maja 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"4":"kwietnia 2024","5":"maja 2024","6":"czerwca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program