Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
14
Piłka nożna
Prognozy na dziś
185
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
10
Prognozy na jutro
401
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
719
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
1124
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
51
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
Top Europejski
Europejski
139
Amerykański
151
Afrykanin
67
Azjatycki
91
Australijski
41
Międzynarodowy
20
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
EURO 2024
12
Copa America
8
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Brasileiro Série A
10
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
2
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
EURO 2024
12
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
8
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Tenis
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Columbus Crew
48%
Prawdopodobieństwo wygranej
15/06/2024 01:30
NYC - COL,
01:30
Us1
Geylang
42%
Prawdopodobieństwo wygranej
14/06/2024 13:45
HOU - GEY,
13:45
Sg1
Germany
51%
Prawdopodobieństwo wygranej
14/06/2024 21:00
GER - SCO,
21:00
Eu
US Touarga
43%
Prawdopodobieństwo wygranej
14/06/2024 19:00
US - HAS,
19:00
Ma1
Wydad Casablanca
47%
Prawdopodobieństwo remisu
14/06/2024 19:00
WYC - MAG,
19:00
Ma1
CAYB Berrechid
37%
Prawdopodobieństwo remisu
14/06/2024 19:00
CAY - RIA,
19:00
Ma1
FAR Rabat
40%
Prawdopodobieństwo wygranej
14/06/2024 19:00
FAR - FUS,
19:00
Ma1
Ittihad Tanger
41%
Prawdopodobieństwo wygranej
14/06/2024 19:00
ITT - CHA,
19:00
Ma1
Raja Casablanca
68%
Prawdopodobieństwo wygranej
14/06/2024 19:00
MOU - RAC,
19:00
Ma1
Maghreb Fès
41%
Prawdopodobieństwo remisu
14/06/2024 19:00
MAG - OLY,
19:00
Ma1
Shanghai SIPG
62%
Prawdopodobieństwo wygranej
14/06/2024 14:00
TIA - SHA,
14:00
Cn1
Shandong Luneng
58%
Prawdopodobieństwo wygranej
14/06/2024 13:35
MEI - SHA,
13:35
Cn1
Nantong Zhiyun
43%
Prawdopodobieństwo wygranej
14/06/2024 14:00
NAN - SIC,
14:00
Cn1
Ulinzi Stars
43%
Prawdopodobieństwo wygranej
14/06/2024 14:00
ULI - NZO,
14:00
Ke1
json_m
Prognoza
Neman Stolbtsy
-
FK Kletsk
22°C
W
W
W
W
L
L
23/07/2022 15:00 GMT
1
4 - 0
FT
D
L
D
W
W
L
Białoruś Second League
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Handicap
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 13, Group Minsk Region South
By3
Neman Stolbtsy
FK Kletsk
23/07/2022 15:00
43
23
34
1
2
-
1
2 - 1
3.60
22°
-
-
-
-
FT
4 - 0
(3 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 13, Group Minsk Region South
By3
Neman Stolbtsy
FK Kletsk
23/07/2022 15:00
28
72
Pow.
3.60
2 - 1
3.60
22°
-
-
-
FT
4 - 0
(3 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 13, Group Minsk Region South
By3
Neman Stolbtsy
FK Kletsk
23/07/2022 15:00
28
53
20
X
22°
-
FT
4 - 0
(3 - 0)
Gospodarze - Goście
Prawdopodobieństwo PT/CT %
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 13, Group Minsk Region South
By3
Neman Stolbtsy
FK Kletsk
23/07/2022 15:00
23%
X
1
2
-
1
2 - 1
22°
-
FT
4 - 0
(3 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 13, Group Minsk Region South
By3
Neman Stolbtsy
FK Kletsk
23/07/2022 15:00
20
80
Tak
2
-
1
2 - 1
3.60
22°
-
-
-
FT
4 - 0
(3 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 13, Group Minsk Region South
By3
Neman Stolbtsy
FK Kletsk
23/07/2022 15:00
77%
12
2
-
1
2 - 1
3.60
22°
-
FT
4 - 0
(3 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 13, Group Minsk Region South
By3
Neman Stolbtsy
FK Kletsk
23/07/2022 15:00
43%
Gospodarze -0.5
2
-
1
2 - 1
3.60
22°
-
FT
4 - 0
(3 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 13, Group Minsk Region South
By3
Neman Stolbtsy
FK Kletsk
23/07/2022 15:00
2
-
1
2 - 1
3.60
22°
FT
4 - 0
(3 - 0)
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
04/06
2022
FK Kletsk
1 - 2
(0 - 1)
Neman Stolbtsy
By3
17/07
2021
FK Kletsk
2 - 1
(0 - 0)
Neman Stolbtsy
By3
01/05
2021
Neman Stolbtsy
0 - 2
( - )
FK Kletsk
By3
10/08
2019
FK Kletsk
5 - 0
( - )
Neman Stolbtsy
By3
20/04
2019
Neman Stolbtsy
4 - 0
( - )
FK Kletsk
By3
10/11
2018
Neman Stolbtsy
1 - 0
( - )
FK Kletsk
By3
25/07
2018
FK Kletsk
0 - 0
(0 - 0)
Neman Stolbtsy
By3
01/10
2016
Neman Stolbtsy
2 - 1
( - )
FK Kletsk
By3
02/07
2016
FK Kletsk
3 - 3
( - )
Neman Stolbtsy
By3
Neman Stolbtsy
3
50%
Remisy
0
0%
FK Kletsk
3
50%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[4,2,3,9],"lg_-1_6":[3,0,3,6],"lg_373":[4,2,3,9],"lg_373_6":[3,null,3,6]}
Klasyfikacja 23/07/2022
Group Minsk
Group Minsk
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FK Krumkachy
22
8
7
1
0
26
2
24
2
Torpedo Minsk
15
8
4
3
1
13
7
6
3
Energetik-BGATU
14
8
4
2
2
17
12
5
4
Traktor Minsk
13
8
4
1
3
24
12
12
5
Uni Minsk
12
7
4
0
3
14
12
2
6
Urozhaynaya
8
8
2
2
4
8
11
-3
7
BGU Minsk
7
8
2
1
5
9
14
-5
8
SDJuShOR-3
6
8
2
0
6
9
29
-20
9
Serebryanka
3
7
1
0
6
6
27
-21
Play-off 1/8-finals
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Zhodino Yuzhnoe
21
8
7
0
1
42
6
36
2
Viktoriya Maryina Horka
18
9
6
0
3
38
10
28
3
FK Kolos
17
8
5
2
1
31
14
17
4
Livadija
15
7
5
0
2
33
8
25
5
Falko Cherkassy
13
9
4
1
4
24
16
8
6
Viliya Vileyka
5
8
1
2
5
12
21
-9
7
Berezino
4
8
1
1
6
6
54
-48
8
FK Krupki
3
9
1
0
8
16
73
-57
Next round
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Partizan Salihorsk
21
9
7
0
2
27
6
21
2
Bobovnya
19
9
6
1
2
28
6
22
3
Neman Stolbtsy
18
9
6
0
3
22
17
5
4
Starye Dorogi
14
8
4
2
2
20
19
1
5
FK Kletsk
11
9
3
2
4
18
21
-3
6
FK Uzda
10
9
3
1
5
15
27
-12
7
FS Respect
4
8
1
1
6
6
23
-17
8
FK Slutsk-2
4
9
1
1
7
5
22
-17
Next round
Group Mogilev Region
Group Mogilev Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Servolyuks
15
7
5
0
2
25
8
17
2
Spartak Shklov
15
6
5
0
1
23
11
12
3
FK Krasnopole
14
7
4
2
1
17
5
12
4
Gorki
12
6
4
0
2
25
5
20
5
Sozh Krichev
8
7
2
2
3
11
19
-8
6
Niva Chavusy
4
5
1
1
3
6
10
-4
7
Kirovsk
4
7
1
1
5
6
41
-35
8
Zarya Krugloe
2
7
0
2
5
3
17
-14
Play-off 1/8-finals
Group Brest Region East
Group Brest Region East
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
27
9
9
0
0
63
7
56
2
Pripyat Olshany
19
9
6
1
2
33
18
15
3
Nadezhda Gorodishche
13
8
4
1
3
12
13
-1
4
FK Luninets
12
9
4
0
5
21
19
2
5
FK Ivanovo
11
8
3
2
3
13
23
-10
6
DUSSH Stolin
5
8
1
2
5
10
38
-28
7
Granit Mikashevichi
0
9
0
0
9
7
41
-34
Championship Play-off
Group Brest Region West
Group Brest Region West
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Niva Dolbizno
21
7
7
0
0
34
3
31
2
FK Vysokoe
14
9
4
2
3
20
22
-2
3
Ivatsevichi
13
7
4
1
2
19
7
12
4
Dinamo Brest Malorita
10
5
3
1
1
20
10
10
5
FK Drohichyn
10
9
3
1
5
17
32
-15
6
Krechet Bereza
7
9
2
1
6
10
29
-19
7
FK Kobrin
3
8
1
0
7
10
27
-17
Championship Play-off
Group Gomel Region
Group Gomel Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Bumprom
27
9
9
0
0
81
4
77
2
MNPZ Mozyr
21
9
7
0
2
36
13
23
3
Vertikal Kalinkovichi
19
9
6
1
2
23
10
13
4
GOLHU Gomel
18
9
6
0
3
48
8
40
5
Svetlogorsk
16
9
5
1
3
30
15
15
6
DUSSH-2 Rechitsa
12
9
4
0
5
25
17
8
7
FK Zhlobin
10
9
3
1
5
21
27
-6
8
Vetka DYuSSh
5
9
1
2
6
7
39
-32
9
Iput DYuSSh
4
9
1
1
7
8
49
-41
10
Dnepr Rogachev
0
9
0
0
9
1
98
-97
Play-off 1/8-finals
Group Grodno Region
Group Grodno Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
20
9
6
2
1
28
15
13
2
FSK Grodnensky
17
9
5
2
2
21
16
5
3
FK Svislach
16
9
5
1
3
24
16
8
4
Smena Volkovysk
15
9
4
3
2
22
15
7
5
FK Shchuchyn
15
9
4
3
2
14
8
6
6
FK Slonim Siti
11
9
3
2
4
16
14
2
7
Neman Mosty
10
9
3
1
5
16
22
-6
8
Chayka Zelva
8
9
2
2
5
11
24
-13
9
FSK Dyatlovo
7
9
2
1
6
13
23
-10
10
Fakel Novogrudok
6
9
1
3
5
11
23
-12
Play-off 1/8-finals
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Veles 2020
27
10
9
0
1
58
11
47
2
Gazovik Vitebsk
23
9
7
2
0
22
7
15
3
FK Miory
20
9
6
2
1
33
14
19
4
Gorodok lions
16
9
5
1
3
35
20
15
5
DYuSSh Orsha
13
9
4
1
4
11
17
-6
6
Postavy
13
10
4
1
5
15
27
-12
7
FC Polotsk
11
9
3
2
4
27
30
-3
8
FK Lepel
6
10
2
0
8
13
39
-26
9
Niva Tolochin
4
9
1
1
7
12
35
-23
10
FK Senno
2
10
0
2
8
11
37
-26
Play-off 1/8-finals
Brest Region Promotion Group
Brest Region Promotion Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
NEM
meczy
Wszystkie
Second League
Belarusian Cup
16/07
2022
Neman Stolbtsy
6 - 2
(2 - 0)
FK Slutsk-2
By3
10/07
2022
Neman Stolbtsy
2 - 1
( - )
Partizan Salihorsk
By3
02/07
2022
Neman Stolbtsy
5 - 0
(4 - 0)
FS Respect
By3
25/06
2022
FK Uzda
3 - 4
(1 - 1)
Neman Stolbtsy
By3
18/06
2022
Neman Stolbtsy
0 - 4
(0 - 1)
Bobovnya
By3
11/06
2022
Starye Dorogi
4 - 1
(3 - 1)
Neman Stolbtsy
By3
04/06
2022
FK Kletsk
1 - 2
(0 - 1)
Neman Stolbtsy
By3
21/05
2022
FK Slutsk-2
0 - 3
(0 - 2)
Neman Stolbtsy
By3
08/05
2022
Partizan Salihorsk
3 - 0
( - )
Neman Stolbtsy
By3
29/05
2021
Neman Stolbtsy
1 - 4
(0 - 2)
Dnepr Mogilev
ByC
Zwycięstwa
4
67%
Remisy
0
0%
Przegrane
2
33%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[6,0,4,10],"lg_-1_6":[4,0,2,6],"lg_373":[6,null,3,9],"lg_373_6":[4,null,2,6],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
FK
meczy
Wszystkie
16/07
2022
FK Uzda
2 - 2
(0 - 0)
FK Kletsk
By3
09/07
2022
FK Kletsk
0 - 1
( - )
Bobovnya
By3
02/07
2022
FK Kletsk
3 - 3
(1 - 1)
Starye Dorogi
By3
25/06
2022
FS Respect
1 - 2
(1 - 2)
FK Kletsk
By3
18/06
2022
FK Slutsk-2
0 - 1
(0 - 0)
FK Kletsk
By3
11/06
2022
FK Kletsk
0 - 1
(0 - 0)
Partizan Salihorsk
By3
04/06
2022
FK Kletsk
1 - 2
(0 - 1)
Neman Stolbtsy
By3
21/05
2022
FK Kletsk
8 - 2
(2 - 1)
FK Uzda
By3
07/05
2022
Bobovnya
9 - 1
(3 - 0)
FK Kletsk
By3
Zwycięstwa
2
33%
Remisy
2
33%
Przegrane
2
33%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[3,2,4,9],"lg_-1_6":[2,2,2,6],"lg_373":[3,2,4,9],"lg_373_6":[2,2,2,6]}
NEM
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
Second League
Belarusian Cup
16/07
2022
Neman Stolbtsy
6 - 2
(2 - 0)
FK Slutsk-2
By3
10/07
2022
Neman Stolbtsy
2 - 1
( - )
Partizan Salihorsk
By3
02/07
2022
Neman Stolbtsy
5 - 0
(4 - 0)
FS Respect
By3
18/06
2022
Neman Stolbtsy
0 - 4
(0 - 1)
Bobovnya
By3
29/05
2021
Neman Stolbtsy
1 - 4
(0 - 2)
Dnepr Mogilev
ByC
Zwycięstwa
3
60%
Remisy
0
0%
Przegrane
2
40%
{"lg_-1":[3,0,2,5],"lg_-1_6":[3,0,2,5],"lg_373":[3,null,1,4],"lg_373_6":[3,null,1,4],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
FK
mecze w roli gościa:
Wszystkie
16/07
2022
FK Uzda
2 - 2
(0 - 0)
FK Kletsk
By3
25/06
2022
FS Respect
1 - 2
(1 - 2)
FK Kletsk
By3
18/06
2022
FK Slutsk-2
0 - 1
(0 - 0)
FK Kletsk
By3
07/05
2022
Bobovnya
9 - 1
(3 - 0)
FK Kletsk
By3
Zwycięstwa
2
50%
Remisy
1
25%
Przegrane
1
25%
{"lg_-1":[2,1,1,4],"lg_-1_6":[2,1,1,4],"lg_373":[2,1,1,4],"lg_373_6":[2,1,1,4]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
Neman Stolbtsy
Rozegrane mecze:
10
FK Kletsk
Rozegrane mecze:
9
Bramki
(Strzelone/Stracone)
24
2.4
2.2
22
18
2
2.33
21
Pon./Pow.
1.5
0
10
0%
100%
3
6
33%
67%
2.5
0
10
0%
100%
3
6
33%
67%
3.5
4
6
40%
60%
5
4
56%
44%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
6
4
60%
40%
6
3
67%
33%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
2
8
20%
80%
1
8
11%
89%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
8
2
80%
20%
7
2
78%
22%
NEM
następne mecze
Trudność
FK
Łatwo 1
Ciężko 5
FK Kletsk (G)
By3
23/07/2022
Starye Dorogi (G)
By3
30/07/2022
Bobovnya (G)
By3
06/08/2022
FK Uzda (G)
By3
27/08/2022
FS Respect (G)
By3
03/09/2022
FK Kolos (G)
By3
10/09/2022
Neman Stolbtsy (G)
By3
23/07/2022
1
Partizan Salihorsk (G)
By3
31/07/2022
FK Slutsk-2 (G)
By3
06/08/2022
FS Respect (G)
By3
27/08/2022
Starye Dorogi (G)
By3
03/09/2022
Falko Cherkassy (G)
By3
10/09/2022
FK Kolos (G)
By3
17/09/2022
Falko Cherkassy (G)
By3
17/09/2022
Pokaż wszystkie
<
czerwca 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"5":"maja 2024","6":"czerwca 2024","7":"lipca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program