Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
Piłka nożna
Prognozy na dziś
58
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
3
Prognozy na jutro
29
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
240
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
735
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
16
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
Top Europejski
Europejski
115
Amerykański
45
Afrykanin
33
Azjatycki
74
Australijski
45
Międzynarodowy
69
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Brasileiro Série A
2
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
12
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
1
Copa Sudamericana
1
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
19
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
12
World Cup Qual. CAF
26
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Tenis
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
San Lorenzo
45%
Prawdopodobieństwo wygranej
04/06/2024 00:00
SLO - SAJ,
00:00
Ar1
Defensa y Justicia
43%
Prawdopodobieństwo remisu
04/06/2024 02:15
DEF - IND,
02:15
Ar1
Estudiantes La Plata
50%
Prawdopodobieństwo wygranej
04/06/2024 02:15
ESU - GOD,
02:15
Ar1
Valur Reykjavik
48%
Prawdopodobieństwo wygranej
03/06/2024 21:15
REY - VAR,
21:15
Is1
Santos
76%
Prawdopodobieństwo wygranej
04/06/2024 01:00
STS - BOT,
01:00
Br2
Operário PR
57%
Prawdopodobieństwo remisu
04/06/2024 02:00
OPE - AMA,
02:00
Br2
Atlántico
40%
Prawdopodobieństwo wygranej
03/06/2024 22:00
DDE - ATL,
22:00
Do1
json_m
Prognoza
Nadezhda Gorodishche
-
Pripyat Olshany
W
W
W
W
L
D
07/08/2022 13:00 GMT
2
2 - 3
FT
W
W
W
L
W
D
Białoruś Second League
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Podwójna
Handicap
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 15, Group Brest Region East
By3
Nadezhda Gorodishche
Pripyat Olshany
07/08/2022 13:00
42
15
43
2
3
-
4
3 - 4
5.00
-
-
-
-
FT
2 - 3
(0 - 3)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 15, Group Brest Region East
By3
Nadezhda Gorodishche
Pripyat Olshany
07/08/2022 13:00
1
99
Pow.
5.00
3 - 4
5.00
-
-
-
FT
2 - 3
(0 - 3)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 15, Group Brest Region East
By3
Nadezhda Gorodishche
Pripyat Olshany
07/08/2022 13:00
38
15
47
2
-
FT
2 - 3
(0 - 3)
Gospodarze - Goście
Prawdopodobieństwo PT/CT %
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 15, Group Brest Region East
By3
Nadezhda Gorodishche
Pripyat Olshany
07/08/2022 13:00
20%
2
2
3
-
4
3 - 4
-
FT
2 - 3
(0 - 3)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 15, Group Brest Region East
By3
Nadezhda Gorodishche
Pripyat Olshany
07/08/2022 13:00
3
97
Tak
3
-
4
3 - 4
5.00
-
-
-
FT
2 - 3
(0 - 3)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 15, Group Brest Region East
By3
Nadezhda Gorodishche
Pripyat Olshany
07/08/2022 13:00
85%
21
3
-
4
3 - 4
5.00
-
FT
2 - 3
(0 - 3)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 15, Group Brest Region East
By3
Nadezhda Gorodishche
Pripyat Olshany
07/08/2022 13:00
43%
Goście -0.5
3
-
4
3 - 4
5.00
-
FT
2 - 3
(0 - 3)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 15, Group Brest Region East
By3
Nadezhda Gorodishche
Pripyat Olshany
07/08/2022 13:00
3
-
4
3 - 4
5.00
FT
2 - 3
(0 - 3)
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
05/06
2022
Pripyat Olshany
0 - 0
(0 - 0)
Nadezhda Gorodishche
By3
08/08
2021
Nadezhda Gorodishche
4 - 3
(0 - 3)
Pripyat Olshany
By3
13/06
2021
Pripyat Olshany
2 - 3
(0 - 1)
Nadezhda Gorodishche
By3
Nadezhda Gorodishche
2
67%
Remisy
1
33%
Pripyat Olshany
0
0%
{"lg_-1":[2,1,0,3],"lg_-1_6":[2,1,0,3],"lg_373":[2,1,null,3],"lg_373_6":[2,1,null,3]}
Klasyfikacja 07/08/2022
Group Minsk
Group Minsk
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FK Krumkachy
22
8
7
1
0
26
2
24
2
Uni Minsk
21
10
7
0
3
24
13
11
3
Torpedo Minsk
18
9
5
3
1
15
7
8
4
Traktor Minsk
16
9
5
1
3
25
12
13
5
Energetik-BGATU
15
10
4
3
3
21
20
1
6
Urozhaynaya
8
9
2
2
5
8
12
-4
7
BGU Minsk
7
9
2
1
6
9
15
-6
8
SDJuShOR-3
6
9
2
0
7
9
31
-22
9
Serebryanka
4
9
1
1
7
11
36
-25
Play-off 1/8-finals
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Zhodino Yuzhnoe
30
11
10
0
1
66
8
58
2
Viktoriya Maryina Horka
24
11
8
0
3
45
12
33
3
FK Kolos
23
10
7
2
1
43
16
27
4
Livadija
18
10
6
0
4
38
16
22
5
Falko Cherkassy
13
10
4
1
5
24
19
5
6
Viliya Vileyka
5
10
1
2
7
13
32
-19
7
Berezino
4
10
1
1
8
9
66
-57
8
FK Krupki
3
10
1
0
9
17
86
-69
Next round
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Partizan Salihorsk
30
11
10
0
1
41
5
36
2
Bobovnya
25
11
8
1
2
33
8
25
3
Neman Stolbtsy
22
11
7
1
3
28
19
9
4
Starye Dorogi
18
10
5
3
2
23
20
3
5
FK Kletsk
11
11
3
2
6
18
28
-10
6
FK Uzda
7
11
2
1
8
13
35
-22
7
FS Respect
5
10
1
2
7
7
25
-18
8
FK Slutsk-2
5
11
1
2
8
6
29
-23
Next round
Group Mogilev Region
Group Mogilev Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Servolyuks
15
7
5
0
2
25
8
17
2
Spartak Shklov
15
6
5
0
1
23
11
12
3
FK Krasnopole
14
7
4
2
1
17
5
12
4
Gorki
12
6
4
0
2
25
5
20
5
Sozh Krichev
8
7
2
2
3
11
19
-8
6
Niva Chavusy
4
5
1
1
3
6
10
-4
7
Kirovsk
4
7
1
1
5
6
41
-35
8
Zarya Krugloe
2
7
0
2
5
3
17
-14
Play-off 1/8-finals
Group Brest Region East
Group Brest Region East
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
30
10
10
0
0
77
9
68
2
Pripyat Olshany
25
11
8
1
2
49
19
30
3
Nadezhda Gorodishche
19
10
6
1
3
19
16
3
4
FK Luninets
15
10
5
0
5
29
19
10
5
FK Ivanovo
11
10
3
2
5
15
33
-18
6
DUSSH Stolin
5
10
1
2
7
13
54
-41
7
Granit Mikashevichi
0
11
0
0
11
8
60
-52
Championship Play-off
Group Brest Region West
Group Brest Region West
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Niva Dolbizno
24
8
8
0
0
43
3
40
2
Ivatsevichi
16
8
5
1
2
22
8
14
3
FK Vysokoe
14
10
4
2
4
20
24
-4
4
FK Drohichyn
11
9
3
2
4
16
25
-9
5
Krechet Bereza
7
9
2
1
6
8
30
-22
6
FK Kobrin
3
8
1
0
7
9
28
-19
7
Dinamo Brest Malorita
0
0
0
0
0
0
0
0
Championship Play-off
Group Gomel Region
Group Gomel Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Bumprom
27
10
9
0
1
81
5
76
2
MNPZ Mozyr
24
10
8
0
2
43
14
29
3
GOLHU Gomel
21
10
7
0
3
49
8
41
4
Svetlogorsk
19
10
6
1
3
32
15
17
5
Vertikal Kalinkovichi
19
10
6
1
3
25
15
10
6
FK Zhlobin
13
10
4
1
5
24
27
-3
7
DUSSH-2 Rechitsa
12
10
4
0
6
25
19
6
8
Iput DYuSSh
7
10
2
1
7
13
51
-38
9
Vetka DYuSSh
5
10
1
2
7
8
46
-38
10
Dnepr Rogachev
0
10
0
0
10
1
101
-100
Play-off 1/8-finals
Group Grodno Region
Group Grodno Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
23
10
7
2
1
31
16
15
2
FK Svislach
19
10
6
1
3
28
17
11
3
FSK Grodnensky
17
10
5
2
3
23
19
4
4
Smena Volkovysk
16
10
4
4
2
23
16
7
5
FK Shchuchyn
15
10
4
3
3
14
10
4
6
FK Slonim Siti
14
10
4
2
4
18
14
4
7
Neman Mosty
11
10
3
2
5
17
23
-6
8
FSK Dyatlovo
10
10
3
1
6
16
25
-9
9
Chayka Zelva
8
10
2
2
6
12
27
-15
10
Fakel Novogrudok
6
10
1
3
6
12
27
-15
Play-off 1/8-finals
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Veles 2020
33
12
11
0
1
69
13
56
2
Gazovik Vitebsk
26
11
8
2
1
25
10
15
3
FK Miory
23
11
7
2
2
37
19
18
4
Gorodok lions
22
11
7
1
3
41
22
19
5
DYuSSh Orsha
14
11
4
2
5
11
19
-8
6
FC Polotsk
12
11
3
3
5
28
33
-5
7
Postavy
12
12
3
3
6
17
38
-21
8
FK Lepel
10
12
3
1
8
19
41
-22
9
FK Senno
6
12
1
3
8
17
41
-24
10
Niva Tolochin
4
11
1
1
9
12
40
-28
Play-off 1/8-finals
Brest Region Promotion Group
Brest Region Promotion Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
NAD
meczy
Wszystkie
31/07
2022
Nadezhda Gorodishche
5 - 2
(1 - 0)
FK Ivanovo
By3
24/07
2022
DUSSH Stolin
1 - 2
(0 - 1)
Nadezhda Gorodishche
By3
25/06
2022
Granit Mikashevichi
1 - 4
(1 - 2)
Nadezhda Gorodishche
By3
18/06
2022
Nadezhda Gorodishche
2 - 0
(1 - 0)
FK Luninets
By3
11/06
2022
Nadezhda Gorodishche
0 - 5
(0 - 3)
DYuSSh-3 Pinsk
By3
05/06
2022
Pripyat Olshany
0 - 0
(0 - 0)
Nadezhda Gorodishche
By3
29/05
2022
FK Ivanovo
1 - 0
( - )
Nadezhda Gorodishche
By3
21/05
2022
Nadezhda Gorodishche
2 - 1
(1 - 1)
DUSSH Stolin
By3
23/04
2022
Nadezhda Gorodishche
4 - 1
(2 - 1)
Granit Mikashevichi
By3
16/04
2022
FK Luninets
4 - 0
( - )
Nadezhda Gorodishche
By3
Zwycięstwa
4
67%
Remisy
1
17%
Przegrane
1
17%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[6,1,3,10],"lg_-1_6":[4,1,1,6],"lg_373":[6,1,3,10],"lg_373_6":[4,1,1,6]}
PRI
meczy
Wszystkie
31/07
2022
Pripyat Olshany
11 - 1
(3 - 0)
Granit Mikashevichi
By3
24/07
2022
FK Ivanovo
0 - 5
(0 - 2)
Pripyat Olshany
By3
17/07
2022
Pripyat Olshany
3 - 2
( - )
FK Luninets
By3
10/07
2022
Pripyat Olshany
2 - 7
(0 - 2)
DYuSSh-3 Pinsk
By3
26/06
2022
Pripyat Olshany
9 - 1
(5 - 1)
DUSSH Stolin
By3
05/06
2022
Pripyat Olshany
0 - 0
(0 - 0)
Nadezhda Gorodishche
By3
28/05
2022
Granit Mikashevichi
0 - 3
( - )
Pripyat Olshany
By3
22/05
2022
Pripyat Olshany
5 - 1
(1 - 1)
FK Ivanovo
By3
07/05
2022
FK Luninets
1 - 3
( - )
Pripyat Olshany
By3
23/04
2022
DUSSH Stolin
1 - 5
(0 - 4)
Pripyat Olshany
By3
17/04
2022
DYuSSh-3 Pinsk
5 - 3
(4 - 1)
Pripyat Olshany
By3
Zwycięstwa
4
67%
Remisy
1
17%
Przegrane
1
17%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[8,1,2,11],"lg_-1_6":[4,1,1,6],"lg_373":[8,1,2,11],"lg_373_6":[4,1,1,6]}
NAD
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
31/07
2022
Nadezhda Gorodishche
5 - 2
(1 - 0)
FK Ivanovo
By3
18/06
2022
Nadezhda Gorodishche
2 - 0
(1 - 0)
FK Luninets
By3
11/06
2022
Nadezhda Gorodishche
0 - 5
(0 - 3)
DYuSSh-3 Pinsk
By3
21/05
2022
Nadezhda Gorodishche
2 - 1
(1 - 1)
DUSSH Stolin
By3
23/04
2022
Nadezhda Gorodishche
4 - 1
(2 - 1)
Granit Mikashevichi
By3
Zwycięstwa
4
80%
Remisy
0
0%
Przegrane
1
20%
{"lg_-1":[4,0,1,5],"lg_-1_6":[4,0,1,5],"lg_373":[4,null,1,5],"lg_373_6":[4,null,1,5]}
PRI
mecze w roli gościa:
Wszystkie
24/07
2022
FK Ivanovo
0 - 5
(0 - 2)
Pripyat Olshany
By3
28/05
2022
Granit Mikashevichi
0 - 3
( - )
Pripyat Olshany
By3
07/05
2022
FK Luninets
1 - 3
( - )
Pripyat Olshany
By3
23/04
2022
DUSSH Stolin
1 - 5
(0 - 4)
Pripyat Olshany
By3
17/04
2022
DYuSSh-3 Pinsk
5 - 3
(4 - 1)
Pripyat Olshany
By3
Zwycięstwa
4
80%
Remisy
0
0%
Przegrane
1
20%
{"lg_-1":[4,0,1,5],"lg_-1_6":[4,0,1,5],"lg_373":[4,null,1,5],"lg_373_6":[4,null,1,5]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
Nadezhda Gorodishche
Rozegrane mecze:
10
Pripyat Olshany
Rozegrane mecze:
11
Bramki
(Strzelone/Stracone)
19
1.9
1.6
16
49
4.45
1.73
19
Pon./Pow.
1.5
2
8
20%
80%
1
10
9%
91%
2.5
3
7
30%
70%
1
10
9%
91%
3.5
5
5
50%
50%
2
9
18%
82%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
5
5
50%
50%
8
3
73%
27%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
2
8
20%
80%
3
8
27%
73%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
6
4
60%
40%
10
1
91%
9%
NAD
następne mecze
Trudność
PRI
Łatwo 1
Ciężko 5
Pripyat Olshany (G)
By3
07/08/2022
DYuSSh-3 Pinsk (G)
By3
13/08/2022
1
FK Drohichyn (G)
By3
20/08/2022
FK Drohichyn (G)
By3
27/08/2022
Nadezhda Gorodishche (G)
By3
07/08/2022
Ivatsevichi (G)
By3
21/08/2022
2
Niva Dolbizno (G)
By3
28/08/2022
FK Vysokoe (G)
By3
04/09/2022
Ivatsevichi (G)
By3
11/09/2022
2
Niva Dolbizno (G)
By3
18/09/2022
FK Vysokoe (G)
By3
25/09/2022
Zhodino Yuzhnoe (G)
By3
02/10/2022
Zhodino Yuzhnoe (G)
By3
09/10/2022
Pokaż wszystkie
<
czerwca 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"5":"maja 2024","6":"czerwca 2024","7":"lipca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program