Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
14
Piłka nożna
Prognozy na dziś
1038
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na żywo
27
Prognozy na jutro
984
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na weekend
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Wszystkie prognozy
2441
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Top Prognozy
Wartości
311
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
56
Top Europejski
56
Europejski
578
Amerykański
165
Afrykanin
83
Azjatycki
126
Australijski
38
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
9
LaLiga
9
Bundesliga
8
Serie A
9
Ligue 1
7
Eredivisie
7
Liga Portugal
8
Brasileiro Série A
7
Szkocka Premiership
6
Saudyjska Pro Liga
4
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
1
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Atlanta United
48%
Prawdopodobieństwo wygranej
05/05/2024 01:30
ATL - MIN,
01:30
Us1
Toronto FC
42%
Prawdopodobieństwo wygranej
05/05/2024 01:30
TFC - DAL,
01:30
Us1
Los Angeles FC
47%
Prawdopodobieństwo wygranej
05/05/2024 01:30
SJE - LAF,
01:30
Us1
FC Cincinnati
36%
Prawdopodobieństwo wygranej
05/05/2024 01:30
ORL - CIN,
01:30
Us1
New York Red Bulls
37%
Prawdopodobieństwo remisu
05/05/2024 01:30
INM - NYR,
01:30
Us1
Philadelphia Union
43%
Prawdopodobieństwo wygranej
05/05/2024 01:30
DCU - PHI,
01:30
Us1
Charlotte FC
37%
Prawdopodobieństwo wygranej
05/05/2024 01:30
CHA - POT,
01:30
Us1
Chicago Fire
55%
Prawdopodobieństwo wygranej
05/05/2024 02:30
CHI - NER,
02:30
Us1
Houston Dynamo
46%
Prawdopodobieństwo remisu
05/05/2024 02:30
HOU - SLC,
02:30
Us1
Nashville SC
42%
Prawdopodobieństwo wygranej
05/05/2024 02:30
NAS - MTL,
02:30
Us1
Real Salt Lake
46%
Prawdopodobieństwo wygranej
05/05/2024 03:30
RSL - SKC,
03:30
Us1
Vancouver Whitecaps
42%
Prawdopodobieństwo wygranej
05/05/2024 04:30
VAN - AUS,
04:30
Us1
Arsenal
56%
Prawdopodobieństwo wygranej
04/05/2024 13:30
ARS - BOU,
13:30
EPL
Brentford
42%
Prawdopodobieństwo wygranej
04/05/2024 16:00
BRE - FUL,
16:00
EPL
Newcastle United
53%
Prawdopodobieństwo wygranej
04/05/2024 16:00
BUR - NEW,
16:00
EPL
Sheffield United
36%
Prawdopodobieństwo remisu
04/05/2024 16:00
SHU - NFO,
16:00
EPL
Manchester City
56%
Prawdopodobieństwo wygranej
04/05/2024 18:30
MCI - WOL,
18:30
EPL
Real Madrid
69%
Prawdopodobieństwo wygranej
04/05/2024 16:15
RMA - CAD,
16:15
Es1
Real Sociedad
54%
Prawdopodobieństwo wygranej
04/05/2024 14:00
RSO - LPA,
14:00
Es1
Barcelona
45%
Prawdopodobieństwo wygranej
04/05/2024 18:30
GIR - FCB,
18:30
Es1
Atlético Madrid
46%
Prawdopodobieństwo wygranej
04/05/2024 21:00
RML - ATM,
21:00
Es1
Inter
70%
Prawdopodobieństwo wygranej
04/05/2024 20:45
SAS - INT,
20:45
It1
Lazio
46%
Prawdopodobieństwo wygranej
04/05/2024 18:00
MON - LAZ,
18:00
It1
Wolfsburg
48%
Prawdopodobieństwo wygranej
04/05/2024 15:30
WOB - DAR,
15:30
De1
Werder Bremen
37%
Prawdopodobieństwo wygranej
04/05/2024 15:30
SVW - BMG,
15:30
De1
Freiburg
48%
Prawdopodobieństwo wygranej
04/05/2024 18:30
CGN - SCF,
18:30
De1
Bayern München
42%
Prawdopodobieństwo wygranej
04/05/2024 15:30
STU - BAY,
15:30
De1
Borussia Dortmund
47%
Prawdopodobieństwo wygranej
04/05/2024 15:30
BVB - AUG,
15:30
De1
Rennes
39%
Prawdopodobieństwo wygranej
04/05/2024 19:00
FCM - REN,
19:00
Fr1
Strasbourg
40%
Prawdopodobieństwo remisu
04/05/2024 15:00
HAC - STR,
15:00
Fr1
Monaco
62%
Prawdopodobieństwo wygranej
04/05/2024 17:00
ASM - CLF,
17:00
Fr1
Brest
46%
Prawdopodobieństwo wygranej
04/05/2024 21:00
STB - NAN,
21:00
Fr1
json_m
Prognoza
Levski Sofia
-
Vitosha Bistritsa
16°C
D
D
L
D
D
D
29/05/2020 16:00 GMT
1
3 - 1
FT
D
L
L
L
L
L
4th miejsce A Grupa (Bułgaria)
Club Friendly
14th miejsce A Grupa (Bułgaria)
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Cfr
Levski Sofia
Vitosha Bistritsa
29/05/2020 16:00
61
25
14
1
3
-
0
3 - 0
3.25
16°
-
-
-
-
FT
3 - 1
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Cfr
Levski Sofia
Vitosha Bistritsa
29/05/2020 16:00
35
65
Pow.
3.25
3 - 0
3.25
16°
-
-
-
FT
3 - 1
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT
Pogodzie
Odds
Wynik
Cfr
Levski Sofia
Vitosha Bistritsa
29/05/2020 16:00
78
12
10
1
16°
-
FT
3 - 1
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prawdopodobieństwo PT/CT %
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Cfr
Levski Sofia
Vitosha Bistritsa
29/05/2020 16:00
48%
1
1
3
-
0
3 - 0
16°
-
FT
3 - 1
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Cfr
Levski Sofia
Vitosha Bistritsa
29/05/2020 16:00
63
37
Nie
3
-
0
3 - 0
3.25
16°
-
-
-
FT
3 - 1
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Cfr
Levski Sofia
Vitosha Bistritsa
29/05/2020 16:00
86%
1X
3
-
0
3 - 0
3.25
16°
-
FT
3 - 1
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Cfr
Levski Sofia
Vitosha Bistritsa
29/05/2020 16:00
%
Gospodarze
3
-
0
3 - 0
3.25
16°
-
FT
3 - 1
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Cfr
Levski Sofia
Vitosha Bistritsa
29/05/2020 16:00
3
-
0
3 - 0
3.25
16°
FT
3 - 1
(1 - 0)
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
08/12
2019
Levski Sofia
2 - 0
(1 - 0)
Vitosha Bistritsa
Bg1
17/08
2019
Vitosha Bistritsa
0 - 4
(0 - 1)
Levski Sofia
Bg1
20/02
2019
Vitosha Bistritsa
0 - 2
(0 - 2)
Levski Sofia
Bg1
21/09
2018
Levski Sofia
4 - 1
(1 - 0)
Vitosha Bistritsa
Bg1
19/11
2017
Vitosha Bistritsa
0 - 0
(0 - 0)
Levski Sofia
Bg1
30/07
2017
Levski Sofia
2 - 0
(1 - 0)
Vitosha Bistritsa
Bg1
Levski Sofia
5
83%
Remisy
1
17%
Vitosha Bistritsa
0
0%
{"lg_-1":[5,1,0,6],"lg_-1_6":[5,1,0,6],"lg_30":[5,1,null,6],"lg_30_6":[5,1,null,6]}
LEV
meczy
Wszystkie
First League
Europa League
Bulgarian Cup
08/03
2020
Botev Vratsa
0 - 0
(0 - 0)
Levski Sofia
Bg1
05/03
2020
Levski Sofia
0 - 0
(0 - 0)
Ludogorets
BgC
01/03
2020
Levski Sofia
1 - 2
(1 - 1)
Slavia Sofia
Bg1
22/02
2020
Cherno More Varna
2 - 2
(1 - 1)
Levski Sofia
Bg1
15/02
2020
Levski Sofia
0 - 0
(0 - 0)
CSKA-Sofia
Bg1
15/12
2019
Lokomotiv Plovdiv
0 - 0
(0 - 0)
Levski Sofia
Bg1
08/12
2019
Levski Sofia
2 - 0
(1 - 0)
Vitosha Bistritsa
Bg1
04/12
2019
Levski Sofia
1 - 0
(1 - 0)
Cherno More Varna
BgC
30/11
2019
Beroe Stara Zagora
1 - 1
(1 - 0)
Levski Sofia
Bg1
24/11
2019
Levski Sofia
2 - 0
(2 - 0)
Tsarsko Selo
Bg1
10/11
2019
Botev Plovdiv
1 - 0
(0 - 0)
Levski Sofia
Bg1
06/11
2019
Levski Sofia
3 - 0
(1 - 0)
Etar Veliko Tarnovo
Bg1
31/10
2019
Levski Sofia
2 - 0
(2 - 0)
Dunav Ruse
Bg1
19/10
2019
Levski Sofia
2 - 1
(0 - 0)
Arda Kardzhali
Bg1
06/10
2019
Ludogorets
2 - 0
(1 - 0)
Levski Sofia
Bg1
28/09
2019
Levski Sofia
3 - 1
(2 - 0)
Botev Vratsa
Bg1
25/09
2019
Spartak Varna
1 - 5
(0 - 2)
Levski Sofia
BgC
21/09
2019
Slavia Sofia
0 - 2
(0 - 0)
Levski Sofia
Bg1
15/09
2019
Levski Sofia
3 - 0
(3 - 0)
Cherno More Varna
Bg1
01/09
2019
CSKA-Sofia
2 - 2
(0 - 2)
Levski Sofia
Bg1
24/08
2019
Levski Sofia
1 - 0
(0 - 0)
Lokomotiv Plovdiv
Bg1
17/08
2019
Vitosha Bistritsa
0 - 4
(0 - 1)
Levski Sofia
Bg1
10/08
2019
Levski Sofia
1 - 3
(0 - 1)
Beroe Stara Zagora
Bg1
05/08
2019
Tsarsko Selo
0 - 2
(0 - 0)
Levski Sofia
Bg1
01/08
2019
Levski Sofia
0 - 4
(0 - 2)
AEK Larnaka
UEL
29/07
2019
Levski Sofia
3 - 1
(1 - 1)
Botev Plovdiv
Bg1
25/07
2019
AEK Larnaka
3 - 0
(0 - 0)
Levski Sofia
UEL
21/07
2019
Etar Veliko Tarnovo
0 - 0
(0 - 0)
Levski Sofia
Bg1
18/07
2019
Levski Sofia
2 - 0
(1 - 0)
MFK Ruzomberok
UEL
15/07
2019
Dunav Ruse
1 - 4
(0 - 2)
Levski Sofia
Bg1
11/07
2019
MFK Ruzomberok
0 - 2
(0 - 1)
Levski Sofia
UEL
Zwycięstwa
0
0%
Remisy
5
83%
Przegrane
1
17%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[17,8,6,31],"lg_-1_6":[0,5,1,6],"lg_30":[13,7,4,24],"lg_30_6":[1,4,1,6],"lg_14":[2,null,2,4],"lg_14_6":[2,null,2,4],"lg_307":[2,1,null,3],"lg_307_6":[2,1,null,3]}
VIT
meczy
Wszystkie
First League
Bulgarian Cup
07/03
2020
Lokomotiv Plovdiv
1 - 1
(1 - 0)
Vitosha Bistritsa
Bg1
02/03
2020
Vitosha Bistritsa
2 - 6
(1 - 4)
Etar Veliko Tarnovo
Bg1
23/02
2020
Vitosha Bistritsa
1 - 2
(1 - 1)
Beroe Stara Zagora
Bg1
14/02
2020
Tsarsko Selo
1 - 0
(0 - 0)
Vitosha Bistritsa
Bg1
15/12
2019
Vitosha Bistritsa
0 - 2
(0 - 0)
Botev Plovdiv
Bg1
08/12
2019
Levski Sofia
2 - 0
(1 - 0)
Vitosha Bistritsa
Bg1
04/12
2019
Botev Galabovo
2 - 1
(0 - 0)
Vitosha Bistritsa
BgC
01/12
2019
Vitosha Bistritsa
1 - 1
(0 - 0)
Dunav Ruse
Bg1
22/11
2019
Arda Kardzhali
2 - 0
(1 - 0)
Vitosha Bistritsa
Bg1
10/11
2019
Vitosha Bistritsa
0 - 1
(0 - 0)
Ludogorets
Bg1
05/11
2019
Botev Vratsa
1 - 1
(1 - 0)
Vitosha Bistritsa
Bg1
31/10
2019
Vitosha Bistritsa
0 - 1
(0 - 0)
Slavia Sofia
Bg1
18/10
2019
Vitosha Bistritsa
0 - 2
(0 - 0)
Cherno More Varna
Bg1
05/10
2019
CSKA-Sofia
4 - 0
(3 - 0)
Vitosha Bistritsa
Bg1
30/09
2019
Vitosha Bistritsa
2 - 3
(0 - 1)
Lokomotiv Plovdiv
Bg1
26/09
2019
Chernomorets Balchik
0 - 4
(0 - 3)
Vitosha Bistritsa
BgC
23/09
2019
Etar Veliko Tarnovo
1 - 0
(1 - 0)
Vitosha Bistritsa
Bg1
16/09
2019
Beroe Stara Zagora
1 - 0
(0 - 0)
Vitosha Bistritsa
Bg1
01/09
2019
Vitosha Bistritsa
3 - 2
(1 - 1)
Tsarsko Selo
Bg1
24/08
2019
Botev Plovdiv
2 - 1
(1 - 1)
Vitosha Bistritsa
Bg1
17/08
2019
Vitosha Bistritsa
0 - 4
(0 - 1)
Levski Sofia
Bg1
12/08
2019
Dunav Ruse
2 - 0
(1 - 0)
Vitosha Bistritsa
Bg1
02/08
2019
Vitosha Bistritsa
1 - 3
(1 - 1)
Arda Kardzhali
Bg1
29/07
2019
Ludogorets
2 - 0
(0 - 0)
Vitosha Bistritsa
Bg1
22/07
2019
Vitosha Bistritsa
0 - 2
(0 - 1)
Botev Vratsa
Bg1
14/07
2019
Slavia Sofia
3 - 2
(1 - 2)
Vitosha Bistritsa
Bg1
Zwycięstwa
0
0%
Remisy
1
17%
Przegrane
5
83%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[2,3,21,26],"lg_-1_6":[0,1,5,6],"lg_30":[1,3,20,24],"lg_30_6":[null,1,5,6],"lg_307":[1,null,1,2],"lg_307_6":[1,null,1,2]}
LEV
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
First League
Europa League
Bulgarian Cup
05/03
2020
Levski Sofia
0 - 0
(0 - 0)
Ludogorets
BgC
01/03
2020
Levski Sofia
1 - 2
(1 - 1)
Slavia Sofia
Bg1
15/02
2020
Levski Sofia
0 - 0
(0 - 0)
CSKA-Sofia
Bg1
08/12
2019
Levski Sofia
2 - 0
(1 - 0)
Vitosha Bistritsa
Bg1
04/12
2019
Levski Sofia
1 - 0
(1 - 0)
Cherno More Varna
BgC
24/11
2019
Levski Sofia
2 - 0
(2 - 0)
Tsarsko Selo
Bg1
06/11
2019
Levski Sofia
3 - 0
(1 - 0)
Etar Veliko Tarnovo
Bg1
31/10
2019
Levski Sofia
2 - 0
(2 - 0)
Dunav Ruse
Bg1
19/10
2019
Levski Sofia
2 - 1
(0 - 0)
Arda Kardzhali
Bg1
28/09
2019
Levski Sofia
3 - 1
(2 - 0)
Botev Vratsa
Bg1
15/09
2019
Levski Sofia
3 - 0
(3 - 0)
Cherno More Varna
Bg1
24/08
2019
Levski Sofia
1 - 0
(0 - 0)
Lokomotiv Plovdiv
Bg1
10/08
2019
Levski Sofia
1 - 3
(0 - 1)
Beroe Stara Zagora
Bg1
01/08
2019
Levski Sofia
0 - 4
(0 - 2)
AEK Larnaka
UEL
29/07
2019
Levski Sofia
3 - 1
(1 - 1)
Botev Plovdiv
Bg1
18/07
2019
Levski Sofia
2 - 0
(1 - 0)
MFK Ruzomberok
UEL
Zwycięstwa
3
50%
Remisy
2
33%
Przegrane
1
17%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[11,2,3,16],"lg_-1_6":[3,2,1,6],"lg_30":[9,1,2,12],"lg_30_6":[4,1,1,6],"lg_14":[1,null,1,2],"lg_14_6":[1,null,1,2],"lg_307":[1,1,null,2],"lg_307_6":[1,1,null,2]}
VIT
mecze w roli gościa:
Wszystkie
First League
Bulgarian Cup
07/03
2020
Lokomotiv Plovdiv
1 - 1
(1 - 0)
Vitosha Bistritsa
Bg1
14/02
2020
Tsarsko Selo
1 - 0
(0 - 0)
Vitosha Bistritsa
Bg1
08/12
2019
Levski Sofia
2 - 0
(1 - 0)
Vitosha Bistritsa
Bg1
04/12
2019
Botev Galabovo
2 - 1
(0 - 0)
Vitosha Bistritsa
BgC
22/11
2019
Arda Kardzhali
2 - 0
(1 - 0)
Vitosha Bistritsa
Bg1
05/11
2019
Botev Vratsa
1 - 1
(1 - 0)
Vitosha Bistritsa
Bg1
05/10
2019
CSKA-Sofia
4 - 0
(3 - 0)
Vitosha Bistritsa
Bg1
26/09
2019
Chernomorets Balchik
0 - 4
(0 - 3)
Vitosha Bistritsa
BgC
23/09
2019
Etar Veliko Tarnovo
1 - 0
(1 - 0)
Vitosha Bistritsa
Bg1
16/09
2019
Beroe Stara Zagora
1 - 0
(0 - 0)
Vitosha Bistritsa
Bg1
24/08
2019
Botev Plovdiv
2 - 1
(1 - 1)
Vitosha Bistritsa
Bg1
12/08
2019
Dunav Ruse
2 - 0
(1 - 0)
Vitosha Bistritsa
Bg1
29/07
2019
Ludogorets
2 - 0
(0 - 0)
Vitosha Bistritsa
Bg1
14/07
2019
Slavia Sofia
3 - 2
(1 - 2)
Vitosha Bistritsa
Bg1
Zwycięstwa
0
0%
Remisy
2
33%
Przegrane
4
67%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[1,2,11,14],"lg_-1_6":[0,2,4,6],"lg_30":[null,2,10,12],"lg_30_6":[null,2,4,6],"lg_307":[1,null,1,2],"lg_307_6":[1,null,1,2]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
Levski Sofia
Rozegrane mecze:
31
Vitosha Bistritsa
Rozegrane mecze:
26
Bramki
(Strzelone/Stracone)
50
1.61
0.81
25
20
0.77
2.04
53
Pon./Pow.
1.5
8
23
26%
74%
5
21
19%
81%
2.5
17
14
55%
45%
15
11
58%
42%
3.5
22
9
71%
29%
18
8
69%
31%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
10
21
32%
68%
11
15
42%
58%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
17
14
55%
45%
1
25
4%
96%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
22
9
71%
29%
12
14
46%
54%
LEV
następne mecze
Trudność
VIT
Łatwo 1
Ciężko 5
Vitosha Bistritsa (G)
Cfr
29/05/2020
Ludogorets (G)
Bg1
05/06/2020
Lokomotiv Plovdiv (G)
BgC
09/06/2020
Arda Kardzhali (G)
Bg1
14/06/2020
CSKA-Sofia (G)
Bg1
20/06/2020
Lokomotiv Plovdiv (G)
BgC
23/06/2020
Levski Sofia (G)
Cfr
29/05/2020
CSKA-Sofia (G)
Bg1
06/06/2020
Cherno More Varna (G)
Bg1
13/06/2020
Cherno More Varna (G)
Bg1
19/06/2020
Tsarsko Selo (G)
Bg1
27/06/2020
Etar Veliko Tarnovo (G)
Bg1
02/07/2020
Beroe Stara Zagora (G)
Bg1
28/06/2020
Slavia Sofia (G)
Bg1
04/07/2020
Ludogorets (G)
Bg1
08/07/2020
Lokomotiv Plovdiv (G)
Bg1
12/07/2020
Beroe Stara Zagora (G)
Bg1
10/08/2020
Arda Kardzhali (G)
Bg1
15/08/2020
Tsarsko Selo (G)
Bg1
23/08/2020
Montana (G)
Bg1
29/08/2020
Vitosha Bistritsa (G)
Cfr
05/09/2020
Etar Veliko Tarnovo (G)
Bg1
13/09/2020
CSKA 1948 (G)
Bg1
19/09/2020
Botev Plovdiv (G)
Bg1
26/09/2020
Botev Vratsa (G)
Bg1
03/10/2020
Slavia Sofia (G)
Bg1
18/10/2020
Partizan Cerven Brjag (G)
BgC
21/10/2020
Cherno More Varna (G)
Bg1
24/10/2020
Ludogorets (G)
Bg1
01/11/2020
Lokomotiv Plovdiv (G)
Bg1
02/12/2020
Arda Kardzhali (G)
Bg1
05/12/2020
Beroe Stara Zagora (G)
Bg1
09/12/2020
Tsarsko Selo (G)
Bg1
12/12/2020
CSKA-Sofia (G)
Bg1
18/12/2020
Montana (G)
Bg1
14/02/2021
Etar Veliko Tarnovo (G)
Bg1
21/02/2021
CSKA 1948 (G)
Bg1
28/02/2021
Beroe Stara Zagora (G)
BgC
03/03/2021
Botev Plovdiv (G)
Bg1
07/03/2021
Botev Vratsa (G)
Bg1
13/03/2021
Slavia Sofia (G)
BgC
17/03/2021
Slavia Sofia (G)
Bg1
21/03/2021
Cherno More Varna (G)
Bg1
11/04/2021
Ludogorets (G)
Bg1
18/04/2021
Lokomotiv Plovdiv (G)
Bg1
21/04/2021
CSKA-Sofia (G)
Bg1
25/04/2021
Tsarsko Selo (G)
Bg1
05/05/2021
Botev Plovdiv (G)
Bg1
09/05/2021
Cherno More Varna (G)
Bg1
13/05/2021
Tsarsko Selo (G)
Bg1
17/05/2021
Botev Plovdiv (G)
Bg1
20/05/2021
Cherno More Varna (G)
Bg1
23/05/2021
Botev Plovdiv (G)
Cfr
03/07/2021
Lokomotiv Sofia (G)
Cfr
07/07/2021
Levski 2020 Lom (G)
Cfr
10/07/2021
Pirin Blagoevgrad (G)
Cfr
10/07/2021
Septemvri Sofia (G)
Cfr
14/07/2021
Etar Veliko Tarnovo (G)
Cfr
17/07/2021
Slavia Sofia (G)
Bg1
24/07/2021
Botev Vratsa (G)
Bg1
31/07/2021
Arda Kardzhali (G)
Bg1
08/08/2021
Tsarsko Selo (G)
Bg1
14/08/2021
Botev Plovdiv (G)
Bg1
20/08/2021
Beroe Stara Zagora (G)
Bg1
28/08/2021
Svoge (G)
Cfr
03/09/2021
Lokomotiv Plovdiv (G)
Bg1
12/09/2021
CSKA 1948 (G)
Bg1
18/09/2021
Marek (G)
BgC
22/09/2021
CSKA-Sofia (G)
Bg1
26/09/2021
Ludogorets (G)
Bg1
03/10/2021
Strumska Slava (G)
Cfr
12/10/2021
Lokomotiv Sofia (G)
Bg1
16/10/2021
Pirin Blagoevgrad (G)
Bg1
23/10/2021
FK Septemvri Simitli (G)
BgC
26/10/2021
Cherno More Varna (G)
Bg1
30/10/2021
Slavia Sofia (G)
Bg1
06/11/2021
Pirin Blagoevgrad (G)
Cfr
13/11/2021
Botev Vratsa (G)
Bg1
22/11/2021
Arda Kardzhali (G)
Bg1
27/11/2021
Tsarsko Selo (G)
Bg1
01/12/2021
Botev Plovdiv (G)
Bg1
04/12/2021
Beroe Stara Zagora (G)
Bg1
12/12/2021
Lokomotiv Plovdiv (G)
Bg1
19/02/2022
CSKA 1948 (G)
Bg1
26/02/2022
Septemvri Sofia (G)
BgC
02/03/2022
CSKA-Sofia (G)
Bg1
06/03/2022
Ludogorets (G)
Bg1
13/03/2022
Lokomotiv Sofia (G)
Bg1
19/03/2022
Pirin Blagoevgrad (G)
Bg1
03/04/2022
Cherno More Varna (G)
Bg1
09/04/2022
Ludogorets (G)
BgC
13/04/2022
CSKA-Sofia (G)
Bg1
17/04/2022
Ludogorets (G)
BgC
22/04/2022
Botev Plovdiv (G)
Bg1
30/04/2022
Cherno More Varna (G)
Bg1
06/05/2022
CSKA-Sofia (G)
BgC
15/05/2022
Slavia Sofia (G)
Bg1
19/05/2022
Ludogorets (G)
Bg1
22/05/2022
CSKA 1948 (G)
Bg1
09/07/2022
Spartak Varna (G)
Bg1
16/07/2022
PAOK Salonica (G)
ECL
21/07/2022
PAOK Salonica (G)
ECL
28/07/2022
Hamrun Spartans (G)
ECL
04/08/2022
Pirin Blagoevgrad (G)
Bg1
07/08/2022
Hamrun Spartans (G)
ECL
11/08/2022
Hebar Pazardzhik (G)
Bg1
20/08/2022
Botev Vratsa (G)
Bg1
28/08/2022
Ludogorets (G)
BgC
01/09/2022
Arda Kardzhali (G)
Bg1
05/09/2022
Lokomotiv Sofia (G)
Bg1
10/09/2022
CSKA-Sofia (G)
Bg1
18/09/2022
Beroe Stara Zagora (G)
Bg1
03/10/2022
Botev Plovdiv (G)
Bg1
08/10/2022
Slavia Sofia (G)
Bg1
12/10/2022
Septemvri Sofia (G)
Bg1
16/10/2022
Lokomotiv Plovdiv (G)
Bg1
22/10/2022
CSKA 1948 (G)
Bg1
29/10/2022
Cherno More Varna (G)
Bg1
02/11/2022
Spartak Varna (G)
Bg1
06/11/2022
Slavia Sofia (G)
Bg1
12/11/2022
Vihren Sandanski (G)
BgC
19/11/2022
Ludogorets (G)
Bg1
01/12/2022
Ludogorets (G)
BgC
04/12/2022
Cherno More Varna (G)
Bg1
11/02/2023
Pirin Blagoevgrad (G)
Bg1
19/02/2023
Ludogorets (G)
Bg1
28/02/2023
Hebar Pazardzhik (G)
Bg1
05/03/2023
Botev Vratsa (G)
Bg1
11/03/2023
Arda Kardzhali (G)
Bg1
19/03/2023
Lokomotiv Sofia (G)
Bg1
08/04/2023
CSKA-Sofia (G)
Bg1
17/04/2023
Beroe Stara Zagora (G)
Bg1
23/04/2023
Botev Plovdiv (G)
Bg1
29/04/2023
Septemvri Sofia (G)
Bg1
04/05/2023
Lokomotiv Plovdiv (G)
Bg1
08/05/2023
CSKA 1948 (G)
Bg1
14/05/2023
Lokomotiv Plovdiv (G)
Bg1
21/05/2023
Cherno More Varna (G)
Bg1
26/05/2023
Ludogorets (G)
Bg1
03/06/2023
CSKA-Sofia (G)
Bg1
07/06/2023
Arda Kardzhali (G)
Bg1
11/06/2023
CSKA 1948 (G)
Bg1
15/07/2023
Botev Plovdiv (G)
Bg1
22/07/2023
FK Shkupi (G)
ECL
27/07/2023
Lokomotiv Sofia (G)
Bg1
30/07/2023
FK Shkupi (G)
ECL
03/08/2023
Lokomotiv Plovdiv (G)
Bg1
06/08/2023
Hapoel Beer Sheva (G)
ECL
10/08/2023
Botev Vratsa (G)
Bg1
13/08/2023
Hapoel Beer Sheva (G)
ECL
17/08/2023
Eintracht Frankfurt (G)
ECL
24/08/2023
Eintracht Frankfurt (G)
ECL
31/08/2023
Hebar Pazardzhik (G)
Bg1
03/09/2023
Pirin Blagoevgrad (G)
Bg1
14/09/2023
Krumovgrad (G)
Bg1
18/09/2023
Etar Veliko Tarnovo (G)
Bg1
23/09/2023
Slavia Sofia (G)
Bg1
27/09/2023
Ludogorets (G)
Bg1
01/10/2023
CSKA-Sofia (G)
Bg1
07/10/2023
Cherno More Varna (G)
Bg1
22/10/2023
Beroe Stara Zagora (G)
Bg1
27/10/2023
Arda Kardzhali (G)
Bg1
01/11/2023
CSKA 1948 (G)
Bg1
07/11/2023
Botev Plovdiv (G)
Bg1
12/11/2023
Dunav Ruse (G)
BgC
22/11/2023
Lokomotiv Sofia (G)
Bg1
27/11/2023
Lokomotiv Plovdiv (G)
Bg1
02/12/2023
Hebar Pazardzhik (G)
BgC
06/12/2023
Botev Vratsa (G)
Bg1
09/12/2023
Pirin Blagoevgrad (G)
Bg1
17/02/2024
Arda Kardzhali (G)
Bg1
24/02/2024
Hebar Pazardzhik (G)
Bg1
04/03/2024
Krumovgrad (G)
Bg1
10/03/2024
Etar Veliko Tarnovo (G)
Bg1
16/03/2024
Slavia Sofia (G)
Bg1
29/03/2024
Ludogorets (G)
Bg1
03/04/2024
CSKA-Sofia (G)
Bg1
07/04/2024
Cherno More Varna (G)
Bg1
13/04/2024
Beroe Stara Zagora (G)
Bg1
20/04/2024
CSKA-Sofia (G)
Bg1
27/04/2024
Cherno More Varna (G)
Bg1
12/05/2024
Lokomotiv Plovdiv (G)
Bg1
18/05/2024
Krumovgrad (G)
Bg1
22/05/2024
Ludogorets (G)
Bg1
25/05/2024
Hebar Pazardzhik (G)
Bg2
15/08/2020
Yantra Gabrovo (G)
Bg2
19/08/2020
FK Septemvri Simitli (G)
Bg2
23/08/2020
FK Sozopol (G)
Bg2
29/08/2020
Levski Sofia (G)
Cfr
05/09/2020
Ludogorets II (G)
Bg2
13/09/2020
Svoge (G)
Bg2
19/09/2020
Lokomotiv Gorna O. (G)
Bg2
26/09/2020
Chernomorets Balchik (G)
BgC
30/09/2020
Neftohimik Burgas (G)
Bg2
05/10/2020
Lokomotiv Sofia (G)
Bg2
17/10/2020
Minyor Pernik (G)
Bg2
25/10/2020
Levski Chepintsi (G)
Cfr
16/07/2021
FK Kyustendil (G)
Bg3
07/08/2021
Botev Ihtiman (G)
Bg3
14/08/2021
Rilski Sportist (G)
Bg3
18/08/2021
FK Bansko (G)
Bg3
21/08/2021
Nadezhda Dobroslavci (G)
Bg3
28/08/2021
OFK Kostinbrod 2012 (G)
Bg3
04/09/2021
Hebar Pazardzhik (G)
BgC
07/09/2021
Slivnishki Geroy (G)
Bg3
11/09/2021
FC Oborishte (G)
Bg3
18/09/2021
Levski Chepintsi (G)
Bg3
25/09/2021
Hebar II (G)
Bg3
01/10/2021
Chavdar Etropole (G)
Bg3
06/10/2021
Granit Vladaya (G)
Bg3
09/10/2021
Belasitsa (G)
Bg3
16/10/2021
Balkan Botevgrad (G)
Bg3
23/10/2021
Pirin Blagoevgrad II (G)
Bg3
30/10/2021
Pirin Razlog (G)
Bg3
06/11/2021
Septemvri Sofia II (G)
Bg3
10/11/2021
Pirin Gotse Delchev (G)
Bg3
20/11/2021
Vihren Sandanski (G)
Bg3
27/11/2021
FK Kyustendil (G)
Bg3
19/02/2022
Botev Ihtiman (G)
Bg3
26/02/2022
Rilski Sportist (G)
Bg3
05/03/2022
FK Bansko (G)
Bg3
12/03/2022
Nadezhda Dobroslavci (G)
Bg3
19/03/2022
OFK Kostinbrod 2012 (G)
Bg3
23/03/2022
Slivnishki Geroy (G)
Bg3
26/03/2022
FC Oborishte (G)
Bg3
02/04/2022
Levski Chepintsi (G)
Bg3
09/04/2022
Hebar II (G)
Bg3
16/04/2022
Chavdar Etropole (G)
Bg3
20/04/2022
Granit Vladaya (G)
Bg3
30/04/2022
Belasitsa (G)
Bg3
04/05/2022
Balkan Botevgrad (G)
Bg3
07/05/2022
Pirin Blagoevgrad II (G)
Bg3
14/05/2022
Pirin Razlog (G)
Bg3
18/05/2022
Septemvri Sofia II (G)
Bg3
21/05/2022
Pirin Gotse Delchev (G)
Bg3
28/05/2022
Vihren Sandanski (G)
Bg3
04/06/2022
Botev II Plovdiv (G)
Bg2
16/07/2022
Montana (G)
Bg2
24/07/2022
Etar Veliko Tarnovo (G)
Bg2
30/07/2022
Svoge (G)
Bg2
07/08/2022
Belasitsa (G)
Bg2
13/08/2022
Minyor Pernik (G)
Bg2
19/08/2022
CSKA 1948 II (G)
Bg2
30/08/2022
Strumska Slava (G)
Bg2
05/09/2022
Spartak Pleven (G)
Bg2
11/09/2022
Litex Lovech (G)
Bg2
18/09/2022
Chernolomets (G)
BgC
22/09/2022
Dunav Ruse (G)
Bg2
30/09/2022
Maritsa Plovdiv (G)
Bg2
07/10/2022
FK Sozopol (G)
Bg2
15/10/2022
Yantra Gabrovo (G)
Bg2
22/10/2022
Ludogorets II (G)
Bg2
31/10/2022
Dobrudzha (G)
Bg2
07/11/2022
Krumovgrad (G)
Bg2
13/11/2022
Botev Vratsa (G)
BgC
19/11/2022
Lokomotiv Sofia (G)
BgC
28/11/2022
Botev II Plovdiv (G)
Bg2
12/02/2023
Montana (G)
Bg2
19/02/2023
Etar Veliko Tarnovo (G)
Bg2
25/02/2023
Svoge (G)
Bg2
05/03/2023
Belasitsa (G)
Bg2
11/03/2023
Minyor Pernik (G)
Bg2
17/03/2023
CSKA 1948 II (G)
Bg2
31/03/2023
Strumska Slava (G)
Bg2
08/04/2023
Spartak Pleven (G)
Bg2
14/04/2023
Litex Lovech (G)
Bg2
22/04/2023
Dunav Ruse (G)
Bg2
29/04/2023
Maritsa Plovdiv (G)
Bg2
06/05/2023
FK Sozopol (G)
Bg2
15/05/2023
Yantra Gabrovo (G)
Bg2
19/05/2023
Ludogorets II (G)
Bg2
26/05/2023
Dobrudzha (G)
Bg2
30/05/2023
Krumovgrad (G)
Bg2
04/06/2023
Rilski Sportist (G)
Bg3
05/08/2023
Chavdar Etropole (G)
Bg3
12/08/2023
Hebar II (G)
Bg3
16/08/2023
Pirin Razlog (G)
Bg3
19/08/2023
FC Oborishte (G)
Bg3
26/08/2023
Slavia Sofia II (G)
Bg3
02/09/2023
CSKA II Sofia (G)
Bg3
06/09/2023
Vihren Sandanski (G)
Bg3
09/09/2023
OFK Kostinbrod 2012 (G)
Bg3
17/09/2023
Levski Sofia II (G)
Bg3
23/09/2023
Balkan Botevgrad (G)
Bg3
30/09/2023
CSKA 1948 Sofia III (G)
Bg3
07/10/2023
Slivnishki Geroy (G)
Bg3
14/10/2023
Septemvri Sofia II (G)
Bg3
21/10/2023
Minyor Pernik (G)
Bg3
27/10/2023
FK Septemvri Simitli (G)
Bg3
04/11/2023
FK Kyustendil (G)
Bg3
11/11/2023
FK Bansko (G)
Bg3
18/11/2023
Botev Ihtiman (G)
Bg3
25/11/2023
Rilski Sportist (G)
Bg3
17/02/2024
Chavdar Etropole (G)
Bg3
24/02/2024
Hebar II (G)
Bg3
02/03/2024
Pirin Razlog (G)
Bg3
06/03/2024
FC Oborishte (G)
Bg3
09/03/2024
Slavia Sofia II (G)
Bg3
16/03/2024
CSKA II Sofia (G)
Bg3
23/03/2024
Vihren Sandanski (G)
Bg3
30/03/2024
OFK Kostinbrod 2012 (G)
Bg3
06/04/2024
Levski Sofia II (G)
Bg3
13/04/2024
Balkan Botevgrad (G)
Bg3
20/04/2024
CSKA 1948 Sofia III (G)
Bg3
27/04/2024
Slivnishki Geroy (G)
Bg3
01/05/2024
Septemvri Sofia II (G)
Bg3
08/05/2024
Minyor Pernik (G)
Bg3
11/05/2024
FK Septemvri Simitli (G)
Bg3
18/05/2024
FK Kyustendil (G)
Bg3
25/05/2024
FK Bansko (G)
Bg3
01/06/2024
Botev Ihtiman (G)
Bg3
08/06/2024
Pokaż wszystkie
<
maja 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"4":"kwietnia 2024","5":"maja 2024","6":"czerwca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program