Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
14
Piłka nożna
Prognozy na dziś
151
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na żywo
6
Prognozy na jutro
397
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na weekend
1953
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Wszystkie prognozy
2665
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Top Prognozy
Wartości
64
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
63
Top Europejski
63
Europejski
631
Amerykański
180
Afrykanin
80
Azjatycki
145
Australijski
46
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
7
Szkocka Premiership
6
Saudyjska Pro Liga
7
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
1
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Roma
38%
Prawdopodobieństwo remisu
02/05/2024 21:00
ROM - B04,
21:00
UEL
Tala'ea Al Jaish
47%
Prawdopodobieństwo remisu
02/05/2024 18:00
FUT - TAL,
18:00
Eg1
Al Hazm
46%
Prawdopodobieństwo wygranej
02/05/2024 17:00
AL - AL ,
17:00
Sa1
Vasco da Gama
37%
Prawdopodobieństwo remisu
02/05/2024 00:00
FOR - VDG,
00:00
BrC
Botafogo
46%
Prawdopodobieństwo wygranej
03/05/2024 00:00
BOT - VIT,
00:00
BrC
Palmeiras
43%
Prawdopodobieństwo wygranej
03/05/2024 02:30
PAL - BOT,
02:30
BrC
json_m,json_os,json_bo
Prognoza
Leamington
-
Kidderminster
8°C
L
D
W
L
D
L
14/03/2020 16:00 GMT
X
Prawdopodobieństwo remisu
43%
W
L
D
W
D
W
Anglia National League North
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Handicap
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 35, Regular Season
NLn
Leamington
Kidderminster
14/03/2020
25
43
32
X
0
-
0
0 - 0
1.90
8°
3.34
2.72
3.34
2.35
1
1
-1
Postp.
-
-
-
-
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 35, Regular Season
NLn
Leamington
Kidderminster
14/03/2020
62
38
Pon.
1.90
0 - 0
1.90
8°
1.85
1.85
1.98
Postp.
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 35, Regular Season
NLn
Leamington
Kidderminster
14/03/2020
24
47
28
X
8°
-
Postp.
Gospodarze - Goście
Prawdopodobieństwo PT/CT %
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 35, Regular Season
NLn
Leamington
Kidderminster
14/03/2020
20%
X
X
0
-
0
0 - 0
8°
5.10
Postp.
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 35, Regular Season
NLn
Leamington
Kidderminster
14/03/2020
63
37
Nie
0
-
0
0 - 0
1.90
8°
2.04
1.76
2.04
Postp.
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 35, Regular Season
NLn
Leamington
Kidderminster
14/03/2020
75%
X2
0
-
0
0 - 0
1.90
8°
1.48
Postp.
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 35, Regular Season
NLn
Leamington
Kidderminster
14/03/2020
68%
Gospodarze +0.5
0
-
0
0 - 0
1.90
8°
1.56
Postp.
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 35, Regular Season
NLn
Leamington
Kidderminster
14/03/2020
0
-
0
0 - 0
1.90
8°
Postp.
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
03/08
2019
Kidderminster
2 - 2
(0 - 1)
Leamington
NLn
19/04
2019
Kidderminster
1 - 2
(1 - 2)
Leamington
NLn
30/10
2018
Leamington
0 - 4
(0 - 3)
Kidderminster
NLn
06/01
2018
Leamington
1 - 1
(0 - 1)
Kidderminster
NLn
15/08
2017
Kidderminster
2 - 0
(0 - 0)
Leamington
NLn
Leamington
1
20%
Remisy
2
40%
Kidderminster
2
40%
{"lg_-1":[1,2,2,5],"lg_-1_6":[1,2,2,5],"lg_62":[1,2,2,5],"lg_62_6":[1,2,2,5]}
Klasyfikacja 14/03/2020
Regular Season
Regular Season
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
York City
66
34
19
9
6
52
28
24
2
King's Lynn
64
31
19
7
5
63
38
25
3
Boston United
58
32
17
7
8
46
32
14
4
Brackley Town
57
33
15
12
6
57
23
34
5
Altrincham
57
33
16
9
8
62
40
22
6
Chester FC
54
32
15
9
8
58
38
20
7
Gateshead
52
31
14
10
7
47
31
16
8
Spennymoor Town
52
33
14
10
9
59
45
14
9
Darlington 1883
48
32
14
6
12
41
46
-5
10
Guiseley AFC
47
32
13
8
11
51
41
10
11
Farsley Celtic
45
33
13
6
14
46
43
3
12
Southport
43
32
12
7
13
40
41
-1
13
Alfreton Town
40
31
12
4
15
46
51
-5
14
AFC Telford Utd
39
33
10
9
14
48
55
-7
15
Hereford Utd
39
34
9
12
13
39
52
-13
16
Kidderminster
38
33
10
8
15
39
43
-4
17
Leamington
35
32
9
8
15
39
51
-12
18
Gloucester
33
30
9
6
15
39
57
-18
19
Kettering
32
30
7
11
12
35
43
-8
20
Curzon Ashton
31
32
7
10
15
32
42
-10
21
Blyth Spartans
23
33
6
5
22
32
78
-46
22
Bradford PA
20
32
5
5
22
25
78
-53
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
LEA
meczy
Wszystkie
National League North
FA Trophy
07/03
2020
Guiseley AFC
3 - 0
(1 - 0)
Leamington
NLn
03/03
2020
Leamington
0 - 0
(0 - 0)
King's Lynn
NLn
22/02
2020
Leamington
1 - 0
(0 - 0)
Southport
NLn
18/02
2020
Alfreton Town
1 - 0
(0 - 0)
Leamington
NLn
08/02
2020
Concord Rangers
2 - 2
(1 - 0)
Leamington
FAT
01/02
2020
Gateshead
4 - 2
(3 - 1)
Leamington
NLn
Zwycięstwa
1
17%
Remisy
2
33%
Przegrane
3
50%
{"lg_-1":[1,2,3,6],"lg_-1_6":[1,2,3,6],"lg_62":[1,1,3,5],"lg_62_6":[1,1,3,5],"lg_490":[null,1,null,1],"lg_490_6":[null,1,null,1]}
KID
meczy
Wszystkie
07/03
2020
Southport
1 - 2
(1 - 1)
Kidderminster
NLn
22/02
2020
Kidderminster
0 - 1
(0 - 0)
York City
NLn
15/02
2020
Gateshead
0 - 0
(0 - 0)
Kidderminster
NLn
11/02
2020
Farsley Celtic
0 - 1
(0 - 0)
Kidderminster
NLn
08/02
2020
Kidderminster
1 - 1
(0 - 0)
Darlington 1883
NLn
01/02
2020
King's Lynn
0 - 2
(0 - 2)
Kidderminster
NLn
Zwycięstwa
3
50%
Remisy
2
33%
Przegrane
1
17%
{"lg_-1":[3,2,1,6],"lg_-1_6":[3,2,1,6],"lg_62":[3,2,1,6],"lg_62_6":[3,2,1,6]}
LEA
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
03/03
2020
Leamington
0 - 0
(0 - 0)
King's Lynn
NLn
22/02
2020
Leamington
1 - 0
(0 - 0)
Southport
NLn
Zwycięstwa
1
50%
Remisy
1
50%
Przegrane
0
0%
{"lg_-1":[1,1,0,2],"lg_-1_6":[1,1,0,2],"lg_62":[1,1,null,2],"lg_62_6":[1,1,null,2]}
KID
mecze w roli gościa:
Wszystkie
07/03
2020
Southport
1 - 2
(1 - 1)
Kidderminster
NLn
15/02
2020
Gateshead
0 - 0
(0 - 0)
Kidderminster
NLn
11/02
2020
Farsley Celtic
0 - 1
(0 - 0)
Kidderminster
NLn
01/02
2020
King's Lynn
0 - 2
(0 - 2)
Kidderminster
NLn
Zwycięstwa
3
75%
Remisy
1
25%
Przegrane
0
0%
{"lg_-1":[3,1,0,4],"lg_-1_6":[3,1,0,4],"lg_62":[3,1,null,4],"lg_62_6":[3,1,null,4]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
Leamington
Rozegrane mecze:
6
Kidderminster
Rozegrane mecze:
6
Bramki
(Strzelone/Stracone)
5
0.83
1.67
10
6
1
0.5
3
Pon./Pow.
1.5
3
3
50%
50%
3
3
50%
50%
2.5
3
3
50%
50%
5
1
83%
17%
3.5
4
2
67%
33%
6
0
100%
0%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
2
4
33%
67%
2
4
33%
67%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
2
4
33%
67%
3
3
50%
50%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
3
3
50%
50%
4
2
67%
33%
LEA
następne mecze
Trudność
KID
Łatwo 1
Ciężko 5
Kidderminster (G)
NLn
14/03/2020
2
Bradford PA (G)
NLn
17/03/2020
1
Darlington 1883 (G)
NLn
25/03/2020
2
Solihull Moors (G)
Cfr
12/09/2020
4
Solihull Moors (G)
Cfr
26/09/2020
4
Banbury United (G)
FA
03/10/2020
2
Leamington (G)
NLn
14/03/2020
4
Guiseley AFC (G)
NLn
24/03/2020
2
Wrexham FC (G)
Cfr
19/09/2020
4
Stockport County (G)
Cfr
26/09/2020
5
Alvechurch FC (G)
FA
03/10/2020
1
Chester FC (G)
NLn
06/10/2020
4
Boston United (G)
NLn
06/10/2020
3
Chester FC (G)
NLn
10/10/2020
4
Farsley Celtic (G)
NLn
03/11/2020
3
Kidderminster (G)
NLn
07/11/2020
2
Alfreton Town (G)
NLn
17/11/2020
4
Curzon Ashton (G)
NLn
21/11/2020
4
AFC Fylde (G)
NLn
24/11/2020
2
York City (G)
NLn
28/11/2020
2
Brackley Town (G)
NLn
01/12/2020
5
Gateshead (G)
NLn
05/12/2020
4
Bradford PA (G)
NLn
12/12/2020
1
St Ives Town (G)
FAT
15/12/2020
2
Wrexham FC (G)
FAT
19/12/2020
4
Gloucester (G)
NLn
26/12/2020
2
Hereford Utd (G)
NLn
28/12/2020
3
Gloucester (G)
NLn
02/01/2021
2
Spennymoor Town (G)
NLn
09/01/2021
2
Chorley FC (G)
NLn
12/01/2021
4
Kettering Town (G)
FAT
19/01/2021
2
Darlington 1883 (G)
NLn
02/02/2021
2
Hereford Utd (G)
FAT
06/02/2021
3
Blyth Spartans (G)
NLn
06/02/2021
2
Kettering Town (G)
NLn
09/02/2021
2
Chester FC (G)
NLn
13/02/2021
4
Boston United (G)
NLn
20/02/2021
3
Guiseley AFC (G)
NLn
23/02/2021
2
Farsley Celtic (G)
NLn
27/02/2021
3
Darlington 1883 (G)
NLn
06/03/2021
2
Kidderminster (G)
NLn
13/03/2021
2
AFC Fylde (G)
NLn
20/03/2021
2
Alfreton Town (G)
NLn
23/03/2021
4
Chorley FC (G)
NLn
27/03/2021
4
Curzon Ashton (G)
NLn
02/04/2021
4
York City (G)
NLn
05/04/2021
2
Bradford PA (G)
NLn
10/04/2021
1
Brackley Town (G)
NLn
13/04/2021
5
Gateshead (G)
NLn
17/04/2021
4
Kettering Town (G)
NLn
24/04/2021
2
Hereford Utd (G)
NLn
01/05/2021
3
Spennymoor Town (G)
NLn
03/05/2021
2
Guiseley AFC (G)
NLn
08/05/2021
2
Southport (G)
NLn
11/05/2021
2
Southport (G)
NLn
15/05/2021
2
AFC Telford Utd (G)
NLn
18/05/2021
4
AFC Telford Utd (G)
NLn
22/05/2021
4
Blyth Spartans (G)
NLn
29/05/2021
2
Coventry City (G)
Cfr
10/07/2021
4
Walsall FC (G)
Cfr
13/07/2021
3
Rushall Olympic (G)
Cfr
17/07/2021
2
Forest Green (G)
Cfr
24/07/2021
2
Hednesford Town (G)
Cfr
31/07/2021
2
Solihull Moors (G)
Cfr
07/08/2021
4
Spennymoor Town (G)
NLn
28/08/2021
2
Brackley Town (G)
NLn
30/08/2021
5
Curzon Ashton (G)
NLn
04/09/2021
4
Gateshead (G)
NLn
07/09/2021
4
Boston United (G)
NLn
11/09/2021
3
Stone Old Alleynians (G)
FA
18/09/2021
Alfreton Town (G)
NLn
21/09/2021
4
Hereford Utd (G)
NLn
25/09/2021
3
Kettering Town (G)
FA
02/10/2021
2
Kettering Town (G)
FA
05/10/2021
2
Guiseley AFC (G)
NLn
09/10/2021
2
Darlington 1883 (G)
NLn
23/10/2021
2
Farsley Celtic (G)
NLn
26/10/2021
3
AFC Telford Utd (G)
NLn
30/10/2021
4
Blyth Spartans (G)
NLn
06/11/2021
2
York City (G)
NLn
09/11/2021
2
Chorley FC (G)
NLn
13/11/2021
4
Southport (G)
NLn
20/11/2021
2
Alfreton Town (G)
FAT
27/11/2021
4
Chester FC (G)
NLn
04/12/2021
4
Bradford PA (G)
NLn
11/12/2021
1
Kettering Town (G)
NLn
18/12/2021
2
Gloucester (G)
NLn
26/12/2021
2
AFC Telford Utd (G)
NLn
28/12/2021
4
Gloucester (G)
NLn
02/01/2022
2
AFC Fylde (G)
NLn
15/01/2022
2
Gateshead (G)
NLn
22/01/2022
4
Blyth Spartans (G)
NLn
29/01/2022
2
Kidderminster (G)
NLn
01/02/2022
2
Kettering Town (G)
NLn
05/02/2022
2
Chorley FC (G)
NLn
12/02/2022
4
Bradford PA (G)
NLn
21/02/2022
1
Chester FC (G)
NLn
26/02/2022
4
Boston United (G)
NLn
05/03/2022
3
Hereford Utd (G)
NLn
12/03/2022
3
Guiseley AFC (G)
NLn
19/03/2022
2
Farsley Celtic (G)
NLn
22/03/2022
3
York City (G)
NLn
26/03/2022
2
Darlington 1883 (G)
NLn
02/04/2022
2
Spennymoor Town (G)
NLn
09/04/2022
2
Southport (G)
NLn
12/04/2022
2
Brackley Town (G)
NLn
15/04/2022
5
Alfreton Town (G)
NLn
23/04/2022
4
Curzon Ashton (G)
NLn
30/04/2022
4
Kidderminster (G)
NLn
02/05/2022
2
AFC Fylde (G)
NLn
07/05/2022
2
Halesowen Town (G)
Cfr
23/07/2022
2
Farsley Celtic (G)
NLn
06/08/2022
3
Kidderminster (G)
NLn
13/08/2022
2
Buxton FC (G)
NLn
16/08/2022
3
Spennymoor Town (G)
NLn
20/08/2022
2
King's Lynn (G)
NLn
27/08/2022
3
Banbury United (G)
NLn
29/08/2022
2
Bradford PA (G)
NLn
03/09/2022
1
Kettering Town (G)
NLn
13/09/2022
2
Nuneaton (G)
FA
17/09/2022
1
Southport (G)
NLn
24/09/2022
2
Hereford Utd (G)
NLn
27/09/2022
3
AFC Telford Utd (G)
NLn
01/10/2022
4
Alfreton Town (G)
NLn
08/10/2022
4
Chorley FC (G)
NLn
15/10/2022
4
AFC Fylde (G)
NLn
22/10/2022
2
AFC Telford Utd (G)
NLn
25/10/2022
4
Darlington 1883 (G)
NLn
29/10/2022
2
Blyth Spartans (G)
NLn
01/11/2022
2
Scarborough Athl. (G)
NLn
05/11/2022
4
Curzon Ashton (G)
NLn
08/11/2022
4
Chester FC (G)
NLn
12/11/2022
4
Bishop's Stortford (G)
FAT
19/11/2022
1
Peterborough Sports (G)
NLn
26/11/2022
3
Boston United (G)
NLn
03/12/2022
3
Brackley Town (G)
NLn
06/12/2022
5
Tamworth (G)
FAT
17/12/2022
2
Gloucester (G)
NLn
26/12/2022
2
Gloucester (G)
NLn
01/01/2023
2
Kidderminster (G)
NLn
07/01/2023
2
King's Lynn (G)
NLn
28/01/2023
3
Blyth Spartans (G)
NLn
04/02/2023
2
Bradford PA (G)
NLn
11/02/2023
1
Buxton FC (G)
NLn
14/02/2023
3
Darlington 1883 (G)
NLn
18/02/2023
2
AFC Telford Utd (G)
NLn
21/02/2023
4
Scarborough Athl. (G)
NLn
25/02/2023
4
Banbury United (G)
NLn
28/02/2023
2
Curzon Ashton (G)
NLn
04/03/2023
4
Brackley Town (G)
NLn
07/03/2023
5
Chester FC (G)
NLn
11/03/2023
4
Farsley Celtic (G)
NLn
14/03/2023
3
Peterborough Sports (G)
NLn
18/03/2023
3
Spennymoor Town (G)
NLn
21/03/2023
2
Boston United (G)
NLn
25/03/2023
3
Alfreton Town (G)
NLn
01/04/2023
4
Hereford Utd (G)
NLn
07/04/2023
3
Kettering Town (G)
NLn
10/04/2023
2
Chorley FC (G)
NLn
15/04/2023
4
AFC Fylde (G)
NLn
22/04/2023
2
Southport (G)
NLn
29/04/2023
2
Long Eaton United (G)
SPL
05/08/2023
1
Coalville Town (G)
SPL
12/08/2023
1
Halesowen Town (G)
SPL
15/08/2023
2
Mickleover FC (G)
SPL
19/08/2023
3
St Ives Town (G)
SPL
26/08/2023
2
Stratford Town (G)
SPL
28/08/2023
2
Coleshill Town (G)
FA
02/09/2023
Barwell FC (G)
SPL
09/09/2023
1
Berkhamsted FC (G)
SPL
12/09/2023
1
Boston United (G)
FA
16/09/2023
3
Bromsgrove Sporting (G)
SPL
23/09/2023
2
Alvechurch FC (G)
SPL
26/09/2023
1
Royston Town (G)
SPL
30/09/2023
1
Redditch Utd (G)
FAT
07/10/2023
2
Stourbridge FC (G)
SPL
24/10/2023
1
AFC Telford Utd (G)
SPL
28/10/2023
4
Stamford (G)
SPL
04/11/2023
2
Kettering Town (G)
SPL
07/11/2023
2
Leiston FC (G)
SPL
11/11/2023
2
AFC Sudbury (G)
SPL
18/11/2023
2
Redditch Utd (G)
SPL
25/11/2023
2
Hitchin Town (G)
SPL
02/12/2023
2
Needham Market (G)
SPL
05/12/2023
2
Barwell FC (G)
SPL
09/12/2023
1
Mickleover FC (G)
SPL
16/12/2023
3
St Ives Town (G)
SPL
23/12/2023
2
Stratford Town (G)
SPL
26/12/2023
2
Nuneaton (G)
SPL
01/01/2024
1
Berkhamsted FC (G)
SPL
06/01/2024
1
Coalville Town (G)
SPL
13/01/2024
1
Long Eaton United (G)
SPL
20/01/2024
1
Alvechurch FC (G)
SPL
27/01/2024
1
Bromsgrove Sporting (G)
SPL
03/02/2024
2
Royston Town (G)
SPL
10/02/2024
1
Kettering Town (G)
SPL
17/02/2024
2
Needham Market (G)
SPL
24/02/2024
2
Stourbridge FC (G)
SPL
02/03/2024
1
Hitchin Town (G)
SPL
16/03/2024
2
Redditch Utd (G)
SPL
23/03/2024
2
Halesowen Town (G)
SPL
30/03/2024
2
Nuneaton (G)
SPL
01/04/2024
1
AFC Telford Utd (G)
SPL
06/04/2024
4
Stamford (G)
SPL
13/04/2024
2
Leiston FC (G)
SPL
20/04/2024
2
AFC Sudbury (G)
SPL
27/04/2024
2
Darlington 1883 (G)
NLn
10/10/2020
2
Chorley FC (G)
NLn
24/10/2020
4
Blyth Spartans (G)
NLn
31/10/2020
2
Leamington (G)
NLn
07/11/2020
4
Brackley Town (G)
NLn
17/11/2020
5
Farsley Celtic (G)
NLn
21/11/2020
3
Alfreton Town (G)
NLn
24/11/2020
4
Curzon Ashton (G)
NLn
28/11/2020
4
Kettering Town (G)
NLn
01/12/2020
2
Gateshead (G)
NLn
12/12/2020
4
Stamford (G)
FAT
15/12/2020
2
Hereford Utd (G)
NLn
26/12/2020
3
Hereford Utd (G)
NLn
02/01/2021
3
York City (G)
NLn
05/01/2021
2
Gloucester (G)
NLn
09/01/2021
2
Spennymoor Town (G)
NLn
02/02/2021
2
Southport (G)
NLn
06/02/2021
2
Boston United (G)
NLn
09/02/2021
3
Darlington 1883 (G)
NLn
13/02/2021
2
Guiseley AFC (G)
NLn
16/02/2021
2
Chester FC (G)
NLn
20/02/2021
4
Chorley FC (G)
NLn
27/02/2021
4
Alfreton Town (G)
NLn
06/03/2021
4
AFC Telford Utd (G)
NLn
09/03/2021
4
Leamington (G)
NLn
13/03/2021
4
Guiseley AFC (G)
NLn
20/03/2021
2
Brackley Town (G)
NLn
23/03/2021
5
York City (G)
NLn
27/03/2021
2
Farsley Celtic (G)
NLn
02/04/2021
3
Curzon Ashton (G)
NLn
05/04/2021
4
Gateshead (G)
NLn
10/04/2021
4
Kettering Town (G)
NLn
13/04/2021
2
Blyth Spartans (G)
NLn
17/04/2021
2
Boston United (G)
NLn
24/04/2021
3
AFC Telford Utd (G)
NLn
01/05/2021
4
Gloucester (G)
NLn
03/05/2021
2
Spennymoor Town (G)
NLn
08/05/2021
2
Bradford PA (G)
NLn
11/05/2021
1
Bradford PA (G)
NLn
15/05/2021
1
AFC Fylde (G)
NLn
18/05/2021
2
AFC Fylde (G)
NLn
22/05/2021
2
Southport (G)
NLn
29/05/2021
2
Evesham Utd (G)
Cfr
17/07/2021
Cheltenham (G)
Cfr
20/07/2021
1
Halesowen Town (G)
Cfr
31/07/2021
2
York City (G)
NLn
14/08/2021
2
Blyth Spartans (G)
NLn
21/08/2021
2
Southport (G)
NLn
28/08/2021
2
Chester FC (G)
NLn
30/08/2021
4
Guiseley AFC (G)
NLn
04/09/2021
2
Gateshead (G)
NLn
11/09/2021
4
Sporting Khalsa (G)
FA
18/09/2021
AFC Fylde (G)
NLn
25/09/2021
2
Ware FC (G)
FA
02/10/2021
Ware FC (G)
FA
05/10/2021
Brackley Town (G)
NLn
09/10/2021
5
Bedfont Sports (G)
FA
16/10/2021
Bradford PA (G)
NLn
23/10/2021
1
Chorley FC (G)
NLn
26/10/2021
4
Spennymoor Town (G)
NLn
30/10/2021
2
Grimsby Town (G)
FA
06/11/2021
2
AFC Telford Utd (G)
NLn
13/11/2021
4
Alfreton Town (G)
NLn
20/11/2021
4
Gloucester (G)
NLn
23/11/2021
2
Hereford Utd (G)
FAT
27/11/2021
3
Halifax (G)
FA
05/12/2021
3
Boston United (G)
NLn
11/12/2021
3
Curzon Ashton (G)
NLn
14/12/2021
4
Boston United (G)
FAT
18/12/2021
3
Reading (G)
FA
08/01/2022
3
Farsley Celtic (G)
NLn
11/01/2022
3
Darlington 1883 (G)
NLn
15/01/2022
2
Hereford Utd (G)
NLn
18/01/2022
3
York City (G)
NLn
22/01/2022
2
Kettering Town (G)
NLn
25/01/2022
2
Gloucester (G)
NLn
29/01/2022
2
Leamington (G)
NLn
01/02/2022
4
West Ham (G)
FA
05/02/2022
3
AFC Telford Utd (G)
NLn
12/02/2022
4
Hereford Utd (G)
NLn
15/02/2022
3
Boston United (G)
NLn
22/02/2022
3
Farsley Celtic (G)
NLn
26/02/2022
3
Gateshead (G)
NLn
05/03/2022
4
AFC Fylde (G)
NLn
12/03/2022
2
Spennymoor Town (G)
NLn
15/03/2022
2
Brackley Town (G)
NLn
19/03/2022
5
Chorley FC (G)
NLn
22/03/2022
4
Curzon Ashton (G)
NLn
26/03/2022
4
Bradford PA (G)
NLn
02/04/2022
1
Alfreton Town (G)
NLn
05/04/2022
4
Southport (G)
NLn
09/04/2022
2
Chester FC (G)
NLn
15/04/2022
4
Kettering Town (G)
NLn
18/04/2022
2
Blyth Spartans (G)
NLn
23/04/2022
2
Guiseley AFC (G)
NLn
30/04/2022
2
Leamington (G)
NLn
02/05/2022
4
Darlington 1883 (G)
NLn
07/05/2022
2
Boston United (G)
NLn
12/05/2022
3
Blyth Spartans (G)
NLn
06/08/2022
2
Leamington (G)
NLn
13/08/2022
4
Curzon Ashton (G)
NLn
16/08/2022
4
Bradford PA (G)
NLn
20/08/2022
1
Peterborough Sports (G)
NLn
27/08/2022
3
Brackley Town (G)
NLn
29/08/2022
5
Spennymoor Town (G)
NLn
03/09/2022
2
AFC Fylde (G)
NLn
13/09/2022
2
Tamworth (G)
FA
17/09/2022
2
Kettering Town (G)
NLn
24/09/2022
2
Buxton FC (G)
NLn
27/09/2022
3
Cheshunt FC (G)
FA
01/10/2022
2
Farsley Celtic (G)
NLn
08/10/2022
3
AFC Fylde (G)
FA
15/10/2022
2
AFC Fylde (G)
FA
18/10/2022
2
Southport (G)
NLn
22/10/2022
2
Chorley FC (G)
NLn
25/10/2022
4
Banbury United (G)
NLn
29/10/2022
2
Scarborough Athl. (G)
NLn
01/11/2022
4
Darlington 1883 (G)
NLn
05/11/2022
2
Boston United (G)
NLn
08/11/2022
3
King's Lynn (G)
NLn
12/11/2022
3
St Albans City (G)
FAT
19/11/2022
2
AFC Telford Utd (G)
NLn
22/11/2022
4
Gloucester (G)
NLn
26/11/2022
2
Alfreton Town (G)
NLn
02/12/2022
4
Chester FC (G)
NLn
07/12/2022
4
AFC Fylde (G)
FAT
20/12/2022
2
Hereford Utd (G)
NLn
26/12/2022
3
Hereford Utd (G)
NLn
01/01/2023
3
Leamington (G)
NLn
07/01/2023
4
Dorking Wanderers (G)
FAT
14/01/2023
2
Bradford PA (G)
NLn
21/01/2023
1
Curzon Ashton (G)
NLn
24/01/2023
4
Peterborough Sports (G)
NLn
28/01/2023
3
Blyth Spartans (G)
NLn
31/01/2023
2
Scarborough Athl. (G)
NLn
04/02/2023
4
Spennymoor Town (G)
NLn
11/02/2023
2
Brackley Town (G)
NLn
14/02/2023
5
Banbury United (G)
NLn
18/02/2023
2
Chorley FC (G)
NLn
21/02/2023
4
Darlington 1883 (G)
NLn
25/02/2023
2
Boston United (G)
NLn
04/03/2023
3
Chester FC (G)
NLn
07/03/2023
4
King's Lynn (G)
NLn
11/03/2023
3
Gloucester (G)
NLn
18/03/2023
2
Alfreton Town (G)
NLn
25/03/2023
4
Farsley Celtic (G)
NLn
01/04/2023
3
Buxton FC (G)
NLn
07/04/2023
3
AFC Fylde (G)
NLn
10/04/2023
2
AFC Telford Utd (G)
NLn
15/04/2023
4
Southport (G)
NLn
22/04/2023
2
Kettering Town (G)
NLn
29/04/2023
2
Alfreton Town (G)
NLn
02/05/2023
4
King's Lynn (G)
NLn
07/05/2023
3
Brackley Town (G)
NLn
14/05/2023
5
Woking (G)
NL
05/08/2023
2
York City (G)
NL
12/08/2023
2
AFC Fylde (G)
NL
15/08/2023
2
Bromley FC (G)
NL
19/08/2023
4
Ebbsfleet Utd (G)
NL
26/08/2023
1
Maidenhead Utd (G)
NL
28/08/2023
3
Southend Utd (G)
NL
02/09/2023
3
Rochdale (G)
NL
09/09/2023
3
Solihull Moors (G)
NL
16/09/2023
4
Gateshead (G)
NL
19/09/2023
4
Eastleigh (G)
NL
23/09/2023
3
Oldham Athletic (G)
NL
26/09/2023
4
Barnet (G)
NL
30/09/2023
4
Dorking Wanderers (G)
NL
03/10/2023
2
Wealdstone (G)
NL
07/10/2023
3
Ashton United (G)
FA
14/10/2023
1
Halifax (G)
NL
21/10/2023
3
Altrincham (G)
NL
24/10/2023
4
Chesterfield (G)
NL
28/10/2023
5
Fleetwood Town (G)
FA
05/11/2023
2
Aldershot Town (G)
NL
11/11/2023
4
Dagenham & Red. (G)
NL
18/11/2023
3
Hartlepool Utd (G)
NL
21/11/2023
4
Oxford City (G)
NL
25/11/2023
1
Ebbsfleet Utd (G)
NL
02/12/2023
1
Stourbridge FC (G)
FAT
09/12/2023
1
Maidenhead Utd (G)
NL
16/12/2023
3
Southend Utd (G)
NL
23/12/2023
3
Boreham Wood (G)
NL
26/12/2023
3
Boreham Wood (G)
NL
30/12/2023
3
Rochdale (G)
NL
06/01/2024
3
Altrincham (G)
FAT
13/01/2024
4
Aldershot Town (G)
NL
20/01/2024
4
Hartlepool Utd (G)
NL
23/01/2024
4
Dagenham & Red. (G)
NL
27/01/2024
3
Oxford City (G)
NL
03/02/2024
1
Peterborough Sports (G)
FAT
10/02/2024
3
Solihull Moors (G)
NL
13/02/2024
4
Dorking Wanderers (G)
NL
17/02/2024
2
Gateshead (G)
NL
20/02/2024
4
Oldham Athletic (G)
NL
24/02/2024
4
Woking (G)
NL
02/03/2024
2
York City (G)
NL
09/03/2024
2
AFC Fylde (G)
NL
12/03/2024
2
Bromley FC (G)
NL
16/03/2024
4
Wealdstone (G)
NL
23/03/2024
3
Altrincham (G)
NL
29/03/2024
4
Chesterfield (G)
NL
01/04/2024
5
Halifax (G)
NL
06/04/2024
3
Eastleigh (G)
NL
13/04/2024
3
Barnet (G)
NL
20/04/2024
4
Pokaż wszystkie
Brackley Town - Boston United
04/05/2024 16:30
X
<
maja 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"4":"kwietnia 2024","5":"maja 2024","6":"czerwca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program