Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
Piłka nożna
Prognozy na dziś
123
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
Prognozy na jutro
54
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
245
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
671
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
14
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
17
Top Europejski
39
Europejski
218
Amerykański
24
Afrykanin
26
Azjatycki
51
Australijski
10
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
1
LaLiga
1
Bundesliga
9
Serie A
2
Ligue 1
11
Eredivisie
9
Liga Portugal
Brasileiro Série A
1
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
9
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
2
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Liverpool
37%
Prawdopodobieństwo remisu
13/05/2024 21:00
AVL - LIV,
21:00
EPL
Barcelona
40%
Prawdopodobieństwo wygranej
13/05/2024 21:00
FCB - RSO,
21:00
Es1
Lecce
39%
Prawdopodobieństwo remisu
13/05/2024 18:30
LEC - UDI,
18:30
It1
Fiorentina
45%
Prawdopodobieństwo remisu
13/05/2024 20:45
FIO - MON,
20:45
It1
Malmö FF
65%
Prawdopodobieństwo wygranej
13/05/2024 19:10
GOT - MAL,
19:10
Se1
Vélez Sársfield
36%
Prawdopodobieństwo wygranej
14/05/2024 00:00
GIM - VEL,
00:00
Ar1
CA Banfield
40%
Prawdopodobieństwo remisu
14/05/2024 02:00
USF - BAN,
02:00
Ar1
json_m
Prognoza
Krechet Bereza
-
Agro-Pelishche
W
W
W
W
W
L
29/07/2023 16:00 GMT
1
4 - 2
FT
W
W
W
D
W
W
Białoruś Second League
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Podwójna
Handicap
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 15, Group Brest Region West
By3
Krechet Bereza
Agro-Pelishche
29/07/2023 16:00
46
16
38
1
4
-
3
4 - 3
5.38
-
-
-
-
FT
4 - 2
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 15, Group Brest Region West
By3
Krechet Bereza
Agro-Pelishche
29/07/2023 16:00
1
99
Pow.
5.38
4 - 3
5.38
-
-
-
FT
4 - 2
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 15, Group Brest Region West
By3
Krechet Bereza
Agro-Pelishche
29/07/2023 16:00
51
30
19
1
-
FT
4 - 2
Gospodarze - Goście
Prawdopodobieństwo PT/CT %
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 15, Group Brest Region West
By3
Krechet Bereza
Agro-Pelishche
29/07/2023 16:00
23%
1
1
4
-
3
4 - 3
-
FT
4 - 2
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 15, Group Brest Region West
By3
Krechet Bereza
Agro-Pelishche
29/07/2023 16:00
37
63
Tak
4
-
3
4 - 3
5.38
-
-
-
FT
4 - 2
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 15, Group Brest Region West
By3
Krechet Bereza
Agro-Pelishche
29/07/2023 16:00
84%
12
4
-
3
4 - 3
5.38
-
FT
4 - 2
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 15, Group Brest Region West
By3
Krechet Bereza
Agro-Pelishche
29/07/2023 16:00
46%
Gospodarze -0.5
4
-
3
4 - 3
5.38
-
FT
4 - 2
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 15, Group Brest Region West
By3
Krechet Bereza
Agro-Pelishche
29/07/2023 16:00
4
-
3
4 - 3
5.38
FT
4 - 2
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
28/05
2023
Agro-Pelishche
3 - 5
( - )
Krechet Bereza
By3
1
100%
Remisy
0
0%
0
0%
{"lg_-1":[1,0,0,1],"lg_-1_6":[1,0,0,1],"lg_373":[1,null,null,1],"lg_373_6":[1,null,null,1]}
Klasyfikacja 29/07/2023
Group Minsk
Group Minsk
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Uni Minsk
19
9
6
1
2
23
11
12
2
Traktor Minsk
19
8
6
1
1
21
9
12
3
BGU Minsk
16
8
5
1
2
19
9
10
4
Torpedo Minsk
15
8
4
3
1
16
12
4
5
FK Krumkachy
13
8
4
1
3
21
15
6
6
SDJuShOR-3
8
7
2
2
3
11
9
2
7
Urozhaynaya
8
8
2
2
4
16
20
-4
8
Serebryanka
3
8
1
0
7
8
26
-18
9
Energetik
1
7
0
1
6
2
23
-21
Promotion Play-off
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Viktoriya Maryina Horka
25
10
8
1
1
43
12
31
2
FK Kolos
23
10
7
2
1
28
7
21
3
Livadija
19
10
6
1
3
25
15
10
4
Molodechno-2018 II
18
10
6
0
4
36
15
21
5
Falko Cherkassy
16
10
5
1
4
52
17
35
6
Berezino
12
10
4
0
6
22
44
-22
7
Viliya Vileyka
4
10
1
1
8
12
56
-44
8
FK Krupki
0
10
0
0
10
5
57
-52
Play-off Semi-finals
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Partizan Salihorsk
27
10
9
0
1
58
3
55
2
Bobovnya
22
11
6
4
1
24
12
12
3
Neman Stolbtsy
17
10
5
2
3
30
17
13
4
FS Respect
16
11
4
4
3
20
20
0
5
FK Slutsk-2
11
11
3
2
6
13
32
-19
6
FK Lyuban
9
10
2
3
5
9
23
-14
7
Starye Dorogi
7
10
1
4
5
10
32
-22
8
FK Kletsk
6
11
1
3
7
10
35
-25
Play-off Semi-finals
Group Mogilev Region East
Group Mogilev Region East
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Servolyuks
33
11
11
0
0
42
8
34
2
Gorki
30
11
10
0
1
78
2
76
3
Klimovichy
25
11
8
1
2
31
15
16
4
FK Krasnopole
21
11
7
0
4
32
26
6
5
FK Kostyukovichi
13
11
4
1
6
16
18
-2
6
Sozh Krichev
11
11
3
2
6
31
29
2
7
Niva Chavusy
8
11
2
2
7
15
17
-2
8
Slavgorod
8
11
2
2
7
12
40
-28
9
Dribin
7
11
2
1
8
14
60
-46
10
Vikhra
4
11
1
1
9
12
68
-56
Play-off Semi-finals
Group Mogilev Region West
Group Mogilev Region West
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Torpeda
23
9
7
2
0
56
6
50
2
Dnepr Mogilev II
19
8
6
1
1
38
8
30
3
Drut Belynichi
16
9
5
1
3
32
15
17
4
Spartak Shklov
15
8
5
0
3
16
13
3
5
Zarya Krugloe
12
9
4
0
5
14
20
-6
6
Ptich
6
8
2
0
6
8
29
-21
7
Kolos Kirovsk
6
8
2
0
6
19
42
-23
8
Bykhov
3
9
1
0
8
8
58
-50
Play-off Semi-finals
Group Brest Region East
Group Brest Region East
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
36
12
12
0
0
88
4
84
2
Pripyat Olshany
31
11
10
1
0
53
13
40
3
Gantsevichi
23
13
6
5
2
47
28
19
4
Nadezhda Gorodishche
21
13
6
3
4
39
27
12
5
FK Ivanovo
15
12
4
3
5
26
26
0
6
Volna Pinsk II
15
13
4
3
6
23
36
-13
7
FC Mikashevichi
14
13
4
2
7
17
27
-10
8
DUSSH Stolin
13
14
3
4
7
20
37
-17
9
FK Luninets
8
11
2
2
7
20
34
-14
10
Volat Lyakhavichi
1
14
0
1
13
9
110
-101
Championship Group
Group Gomel Region
Group Gomel Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
MNPZ Mozyr
31
12
10
1
1
50
9
41
2
GOLHU Gomel
30
12
10
0
2
51
10
41
3
Vertikal Kalinkovichi
23
12
7
2
3
36
16
20
4
Iput DYuSSh
16
12
5
1
6
19
22
-3
5
DUSSH-2 Rechitsa
15
12
4
3
5
22
18
4
6
FK Zhlobin
9
12
3
0
9
12
42
-30
7
Dnepr Rogachev
7
11
2
1
8
17
59
-42
8
Svetlogorsk
6
11
2
0
9
10
41
-31
Promotion Play-off
Group Gorodno Region East
Group Gorodno Region East
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FSK Dyatlovo
30
10
10
0
0
46
12
34
2
FK Shchuchyn
15
10
5
0
5
28
14
14
3
Fakel Novogrudok
15
9
5
0
4
22
19
3
4
Smorgon II
14
8
4
2
2
17
17
0
5
FK Lida-2
7
9
2
1
6
12
21
-9
6
FK Oshmyany
7
9
2
1
6
6
30
-24
7
Ostrovets II
5
9
1
2
6
5
23
-18
Championship Group
Group Gorodno Region West
Group Gorodno Region West
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
22
10
7
1
2
32
14
18
2
FK Svislach
18
10
6
0
4
19
18
1
3
Neman Mosty
17
8
5
2
1
16
8
8
4
Smena Volkovysk
15
9
5
0
4
28
19
9
5
FSK Grodnensky
13
12
4
1
7
14
25
-11
6
Chayka Zelva
12
13
4
0
9
19
32
-13
7
FK Slonim Siti
5
8
1
2
5
14
26
-12
Championship Group
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Gazovik Vitebsk
30
11
10
0
1
39
6
33
2
FK Miory
27
11
9
0
2
40
20
20
3
DYuSSh Orsha
18
11
5
3
3
34
18
16
4
Niva Tolochin
18
11
6
0
5
21
19
2
5
FK Senno
14
11
4
2
5
36
26
10
6
FC Polotsk
12
11
4
0
7
25
26
-1
7
Gorodok lions
10
11
3
1
7
42
37
5
8
FK Lepel
7
11
2
1
8
8
65
-57
9
FK Glubokoe
5
11
1
2
8
12
50
-38
10
PMC Pastavy
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion Play-off
Group Brest Region West
Group Brest Region West
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Tsentr Futbola
35
13
11
2
0
94
4
90
2
Krechet Bereza
33
13
11
0
2
55
23
32
3
FK Vysokoe
26
12
8
2
2
51
27
24
4
Agro-Pelishche
25
12
8
1
3
51
21
30
5
Ivatsevichi
22
11
7
1
3
47
15
32
6
FK Kobrin
15
13
5
0
8
32
53
-21
7
FK Drohichyn
12
13
4
0
9
27
67
-40
8
Kommunalnik Beloozersk
10
14
3
1
10
10
44
-34
9
Port SK
4
13
1
1
11
11
74
-63
10
FK Pruzhany
3
12
1
0
11
12
62
-50
Championship Group
Minsk Region Final Group
Minsk Region Final Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Brest Region Final Group
Brest Region Final Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Grodno Region Final Group
Grodno Region Final Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Promotion Group 1
Promotion Group 1
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Promotion Group 2
Promotion Group 2
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Promotion Group 3
Promotion Group 3
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Promotion Group 4
Promotion Group 4
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
KRE
meczy
Wszystkie
22/07
2023
Port SK
0 - 9
( - )
Krechet Bereza
By3
15/07
2023
Krechet Bereza
6 - 3
( - )
FK Drohichyn
By3
08/07
2023
FK Vysokoe
2 - 4
( - )
Krechet Bereza
By3
01/07
2023
Krechet Bereza
2 - 0
( - )
Kommunalnik Beloozersk
By3
24/06
2023
FK Pruzhany
0 - 2
( - )
Krechet Bereza
By3
18/06
2023
Tsentr Futbola
4 - 1
( - )
Krechet Bereza
By3
11/06
2023
Krechet Bereza
6 - 3
( - )
FK Kobrin
By3
04/06
2023
Krechet Bereza
3 - 1
( - )
Ivatsevichi
By3
28/05
2023
Agro-Pelishche
3 - 5
( - )
Krechet Bereza
By3
20/05
2023
Krechet Bereza
8 - 1
( - )
Port SK
By3
06/05
2023
Krechet Bereza
3 - 5
( - )
FK Vysokoe
By3
23/04
2023
Kommunalnik Beloozersk
0 - 2
(0 - 1)
Krechet Bereza
By3
15/04
2023
Krechet Bereza
4 - 1
( - )
FK Pruzhany
By3
Zwycięstwa
5
83%
Remisy
0
0%
Przegrane
1
17%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[11,0,2,13],"lg_-1_6":[5,0,1,6],"lg_373":[11,null,2,13],"lg_373_6":[5,null,1,6]}
AGR
meczy
Wszystkie
23/07
2023
Ivatsevichi
0 - 5
( - )
Agro-Pelishche
By3
16/07
2023
Agro-Pelishche
8 - 1
( - )
Port SK
By3
09/07
2023
FK Drohichyn
3 - 6
( - )
Agro-Pelishche
By3
02/07
2023
Agro-Pelishche
4 - 4
( - )
FK Vysokoe
By3
25/06
2023
Kommunalnik Beloozersk
0 - 4
( - )
Agro-Pelishche
By3
18/06
2023
FK Pruzhany
0 - 5
( - )
Agro-Pelishche
By3
10/06
2023
Agro-Pelishche
0 - 2
( - )
Tsentr Futbola
By3
03/06
2023
FK Kobrin
1 - 3
( - )
Agro-Pelishche
By3
28/05
2023
Agro-Pelishche
3 - 5
( - )
Krechet Bereza
By3
07/05
2023
Agro-Pelishche
8 - 2
( - )
FK Drohichyn
By3
22/04
2023
FK Vysokoe
3 - 1
( - )
Agro-Pelishche
By3
15/04
2023
Agro-Pelishche
4 - 0
( - )
Kommunalnik Beloozersk
By3
Zwycięstwa
5
83%
Remisy
1
17%
Przegrane
0
0%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[8,1,3,12],"lg_-1_6":[5,1,0,6],"lg_373":[8,1,3,12],"lg_373_6":[5,1,null,6]}
KRE
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
15/07
2023
Krechet Bereza
6 - 3
( - )
FK Drohichyn
By3
01/07
2023
Krechet Bereza
2 - 0
( - )
Kommunalnik Beloozersk
By3
11/06
2023
Krechet Bereza
6 - 3
( - )
FK Kobrin
By3
04/06
2023
Krechet Bereza
3 - 1
( - )
Ivatsevichi
By3
20/05
2023
Krechet Bereza
8 - 1
( - )
Port SK
By3
06/05
2023
Krechet Bereza
3 - 5
( - )
FK Vysokoe
By3
15/04
2023
Krechet Bereza
4 - 1
( - )
FK Pruzhany
By3
Zwycięstwa
5
83%
Remisy
0
0%
Przegrane
1
17%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[6,0,1,7],"lg_-1_6":[5,0,1,6],"lg_373":[6,null,1,7],"lg_373_6":[5,null,1,6]}
AGR
mecze w roli gościa:
Wszystkie
23/07
2023
Ivatsevichi
0 - 5
( - )
Agro-Pelishche
By3
09/07
2023
FK Drohichyn
3 - 6
( - )
Agro-Pelishche
By3
25/06
2023
Kommunalnik Beloozersk
0 - 4
( - )
Agro-Pelishche
By3
18/06
2023
FK Pruzhany
0 - 5
( - )
Agro-Pelishche
By3
03/06
2023
FK Kobrin
1 - 3
( - )
Agro-Pelishche
By3
22/04
2023
FK Vysokoe
3 - 1
( - )
Agro-Pelishche
By3
Zwycięstwa
5
83%
Remisy
0
0%
Przegrane
1
17%
{"lg_-1":[5,0,1,6],"lg_-1_6":[5,0,1,6],"lg_373":[5,null,1,6],"lg_373_6":[5,null,1,6]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
Krechet Bereza
Rozegrane mecze:
13
Agro-Pelishche
Rozegrane mecze:
12
Bramki
(Strzelone/Stracone)
55
4.23
1.77
23
51
4.25
1.75
21
Pon./Pow.
1.5
0
13
0%
100%
0
12
0%
100%
2.5
3
10
23%
77%
1
11
8%
92%
3.5
3
10
23%
77%
1
11
8%
92%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
9
4
69%
31%
7
5
58%
42%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
4
9
31%
69%
4
8
33%
67%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
13
0
100%
0%
11
1
92%
8%
KRE
następne mecze
Trudność
AGR
Łatwo 1
Ciężko 5
Agro-Pelishche (G)
By3
29/07/2023
Ivatsevichi (G)
By3
06/08/2023
2
Krechet Bereza (G)
By3
29/07/2023
Ivatsevichi (G)
By3
02/08/2023
2
FK Kobrin (G)
By3
06/08/2023
Pokaż wszystkie
<
maja 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"4":"kwietnia 2024","5":"maja 2024","6":"czerwca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program