Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
4
Piłka nożna
Prognozy na dziś
103
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
18
Prognozy na jutro
105
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
474
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
1058
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
20
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
Top Europejski
Europejski
143
Amerykański
103
Afrykanin
36
Azjatycki
73
Australijski
38
Międzynarodowy
65
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
EURO 2024
12
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Brasileiro Série A
2
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
EURO 2024
12
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
19
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
12
World Cup Qual. CAF
22
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Tenis
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Juventude
45%
Prawdopodobieństwo remisu
06/06/2024 00:00
JUV - ACG,
00:00
Br1
Cuiabá
39%
Prawdopodobieństwo wygranej
06/06/2024 01:00
CUE - VIT,
01:00
Br1
Tunisia
52%
Prawdopodobieństwo wygranej
05/06/2024 21:00
TUN - EQG,
21:00
WCQ
Syria
49%
Prawdopodobieństwo wygranej
06/06/2024 02:00
SYR - NOR,
02:00
WCQ
Trinidad & Tobago
57%
Prawdopodobieństwo wygranej
06/06/2024 01:30
TRI - GRE,
01:30
WCQ
Curaçao
49%
Prawdopodobieństwo wygranej
06/06/2024 01:30
CUR - BAR,
01:30
WCQ
Antigua & Barbuda
43%
Prawdopodobieństwo wygranej
05/06/2024 21:00
ANT - BER,
21:00
WCQ
Vargas Torres
47%
Prawdopodobieństwo wygranej
05/06/2024 22:00
GSC - VAT,
22:00
Ec2
Independiente Juniors
47%
Prawdopodobieństwo wygranej
05/06/2024 22:00
GUA - IJU,
22:00
Ec2
json_m
Prognoza
Kolos Kirovsk
-
Torpeda
W
W
W
L
L
L
20/08/2023 16:00 GMT
2
0 - 7
FT
W
W
W
D
W
D
Białoruś Second League
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Handicap
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 18, Group Mogilev Region West
By3
Kolos Kirovsk
Torpeda
20/08/2023 16:00
11
12
77
2
2
-
6
2 - 6
5.67
-
-
-
-
FT
0 - 7
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 18, Group Mogilev Region West
By3
Kolos Kirovsk
Torpeda
20/08/2023 16:00
1
99
Pow.
5.67
2 - 6
5.67
-
-
-
FT
0 - 7
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 18, Group Mogilev Region West
By3
Kolos Kirovsk
Torpeda
20/08/2023 16:00
33
33
33
1
-
FT
0 - 7
Gospodarze - Goście
Prawdopodobieństwo PT/CT %
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 18, Group Mogilev Region West
By3
Kolos Kirovsk
Torpeda
20/08/2023 16:00
25%
1
2
2
-
6
2 - 6
-
FT
0 - 7
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 18, Group Mogilev Region West
By3
Kolos Kirovsk
Torpeda
20/08/2023 16:00
1
99
Tak
2
-
6
2 - 6
5.67
-
-
-
FT
0 - 7
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 18, Group Mogilev Region West
By3
Kolos Kirovsk
Torpeda
20/08/2023 16:00
89%
2X
2
-
6
2 - 6
5.67
-
FT
0 - 7
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 18, Group Mogilev Region West
By3
Kolos Kirovsk
Torpeda
20/08/2023 16:00
25%
Goście -2
2
-
6
2 - 6
5.67
-
FT
0 - 7
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 18, Group Mogilev Region West
By3
Kolos Kirovsk
Torpeda
20/08/2023 16:00
2
-
6
2 - 6
5.67
FT
0 - 7
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
16/06
2023
Torpeda
8 - 1
( - )
Kolos Kirovsk
By3
0
0%
Remisy
0
0%
1
100%
{"lg_-1":[0,0,1,1],"lg_-1_6":[0,0,1,1],"lg_373":[null,null,1,1],"lg_373_6":[null,null,1,1]}
Klasyfikacja 20/08/2023
Group Minsk
Group Minsk
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Traktor Minsk
25
10
8
1
1
27
9
18
2
FK Krumkachy
19
10
6
1
3
33
17
16
3
BGU Minsk
19
10
6
1
3
28
14
14
4
Uni Minsk
19
10
6
1
3
23
13
10
5
Torpedo Minsk
18
10
5
3
2
18
22
-4
6
SDJuShOR-3
14
10
4
2
4
17
12
5
7
Urozhaynaya
8
10
2
2
6
17
24
-7
8
Serebryanka
3
10
1
0
9
9
31
-22
9
Energetik
1
7
0
1
6
2
23
-21
Promotion Play-off
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Viktoriya Maryina Horka
37
14
12
1
1
55
14
41
2
FK Kolos
29
13
9
2
2
31
8
23
3
Molodechno-2018 II
27
14
9
0
5
53
19
34
4
Falko Cherkassy
22
13
7
1
5
64
21
43
5
Livadija
19
13
6
1
6
26
22
4
6
Berezino
18
14
6
0
8
29
52
-23
7
Viliya Vileyka
4
13
1
1
11
17
73
-56
8
FK Krupki
3
14
1
0
13
10
76
-66
Play-off Semi-finals
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Partizan Salihorsk
36
13
12
0
1
70
3
67
2
Bobovnya
26
14
7
5
2
28
18
10
3
Neman Stolbtsy
20
14
6
2
6
34
29
5
4
Starye Dorogi
17
14
4
5
5
19
35
-16
5
FS Respect
16
14
4
4
6
22
32
-10
6
FK Lyuban
15
13
4
3
6
20
26
-6
7
FK Kletsk
12
14
3
3
8
16
40
-24
8
FK Slutsk-2
11
14
3
2
9
15
41
-26
Play-off Semi-finals
Group Mogilev Region East
Group Mogilev Region East
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Servolyuks
42
14
14
0
0
55
9
46
2
Gorki
36
14
12
0
2
85
4
81
3
Klimovichy
31
14
10
1
3
46
19
27
4
FK Krasnopole
27
14
9
0
5
37
30
7
5
Sozh Krichev
15
14
4
3
7
38
37
1
6
Niva Chavusy
13
14
3
4
7
19
19
0
7
FK Kostyukovichi
13
14
4
1
9
17
29
-12
8
Dribin
10
14
3
1
10
26
68
-42
9
Slavgorod
8
14
2
2
10
14
64
-50
10
Vikhra
8
14
2
2
10
17
75
-58
Play-off Semi-finals
Group Mogilev Region West
Group Mogilev Region West
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Torpeda
26
10
8
2
0
58
7
51
2
Dnepr Mogilev II
25
10
8
1
1
50
10
40
3
Drut Belynichi
19
11
6
1
4
39
17
22
4
Spartak Shklov
18
11
6
0
5
20
20
0
5
Zarya Krugloe
18
12
6
0
6
19
23
-4
6
Kolos Kirovsk
12
10
4
0
6
23
44
-21
7
Ptich
6
10
2
0
8
10
33
-23
8
Bykhov
3
12
1
0
11
10
75
-65
Play-off Semi-finals
Group Brest Region East
Group Brest Region East
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
48
16
16
0
0
110
7
103
2
Pripyat Olshany
37
14
12
1
1
83
17
66
3
Nadezhda Gorodishche
33
17
10
3
4
54
29
25
4
Gantsevichi
30
17
8
6
3
58
35
23
5
FC Mikashevichi
20
16
6
2
8
27
32
-5
6
Volna Pinsk II
20
17
5
5
7
29
45
-16
7
FK Ivanovo
16
15
4
4
7
32
35
-3
8
DUSSH Stolin
13
17
3
4
10
24
54
-30
9
FK Luninets
11
16
3
2
11
26
65
-39
10
Volat Lyakhavichi
1
17
0
1
16
10
134
-124
Championship Group
Group Gomel Region
Group Gomel Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
GOLHU Gomel
39
15
13
0
2
57
10
47
2
MNPZ Mozyr
34
14
11
1
2
54
14
40
3
Vertikal Kalinkovichi
26
15
8
2
5
40
22
18
4
DUSSH-2 Rechitsa
21
14
6
3
5
27
20
7
5
Iput DYuSSh
16
15
5
1
9
24
34
-10
6
FK Zhlobin
15
15
5
0
10
20
46
-26
7
Svetlogorsk
15
16
5
0
11
23
53
-30
8
Dnepr Rogachev
10
16
3
1
12
26
72
-46
Promotion Play-off
Group Gorodno Region East
Group Gorodno Region East
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FSK Dyatlovo
34
14
11
1
2
53
24
29
2
FK Shchuchyn
24
14
8
0
6
42
18
24
3
Smorgon II
24
12
7
3
2
28
23
5
4
Fakel Novogrudok
21
12
7
0
5
25
21
4
5
FK Lida-2
10
12
3
1
8
16
30
-14
6
Ostrovets II
8
12
2
2
8
9
28
-19
7
FK Oshmyany
7
12
2
1
9
11
40
-29
Championship Group
Group Gorodno Region West
Group Gorodno Region West
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
31
13
10
1
2
46
18
28
2
Smena Volkovysk
24
12
8
0
4
43
21
22
3
FK Svislach
22
12
7
1
4
24
21
3
4
Neman Mosty
21
12
6
3
3
25
21
4
5
FSK Grodnensky
13
14
4
1
9
16
33
-17
6
Chayka Zelva
12
15
4
0
11
21
39
-18
7
FK Slonim Siti
8
12
2
2
8
20
42
-22
Championship Group
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Gazovik Vitebsk
33
12
11
0
1
48
6
42
2
FK Miory
30
12
10
0
2
47
21
26
3
Niva Tolochin
21
12
7
0
5
27
20
7
4
DYuSSh Orsha
18
12
5
3
4
34
20
14
5
FK Senno
17
12
5
2
5
38
26
12
6
FC Polotsk
12
12
4
0
8
25
35
-10
7
Gorodok lions
10
12
3
1
8
43
44
-1
8
FK Lepel
7
12
2
1
9
9
71
-62
9
FK Glubokoe
5
12
1
2
9
13
53
-40
10
PMC Pastavy
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion Play-off
Group Brest Region West
Group Brest Region West
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Tsentr Futbola
47
17
15
2
0
144
6
138
2
Krechet Bereza
39
16
13
0
3
64
36
28
3
FK Vysokoe
38
17
12
2
3
73
36
37
4
Ivatsevichi
34
16
11
1
4
75
23
52
5
Agro-Pelishche
26
16
8
2
6
56
37
19
6
FK Kobrin
19
17
6
1
10
40
68
-28
7
FK Drohichyn
15
16
5
0
11
36
97
-61
8
Kommunalnik Beloozersk
13
17
4
1
12
20
58
-38
9
FK Pruzhany
6
16
2
0
14
19
82
-63
10
Port SK
4
16
1
1
14
13
97
-84
Championship Group
Minsk Region Final Group
Minsk Region Final Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Brest Region Final Group
Brest Region Final Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Grodno Region Final Group
Grodno Region Final Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Promotion Group 1
Promotion Group 1
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Promotion Group 2
Promotion Group 2
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Promotion Group 3
Promotion Group 3
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Promotion Group 4
Promotion Group 4
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
KOL
meczy
Wszystkie
13/08
2023
Ptich
1 - 2
( - )
Kolos Kirovsk
By3
29/07
2023
Zarya Krugloe
1 - 2
( - )
Kolos Kirovsk
By3
22/07
2023
Kolos Kirovsk
5 - 2
( - )
Bykhov
By3
08/07
2023
Spartak Shklov
3 - 2
( - )
Kolos Kirovsk
By3
02/07
2023
Kolos Kirovsk
1 - 11
( - )
Drut Belynichi
By3
16/06
2023
Torpeda
8 - 1
( - )
Kolos Kirovsk
By3
10/06
2023
Kolos Kirovsk
1 - 3
( - )
Ptich
By3
28/05
2023
Kolos Kirovsk
4 - 1
( - )
Zarya Krugloe
By3
20/05
2023
Bykhov
3 - 2
( - )
Kolos Kirovsk
By3
06/05
2023
Kolos Kirovsk
3 - 11
( - )
Dnepr Mogilev II
By3
Zwycięstwa
3
50%
Remisy
0
0%
Przegrane
3
50%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[4,0,6,10],"lg_-1_6":[3,0,3,6],"lg_373":[4,null,6,10],"lg_373_6":[3,null,3,6]}
TOR
meczy
Wszystkie
04/08
2023
Torpeda
2 - 1
( - )
Ptich
By3
22/07
2023
Torpeda
5 - 0
( - )
Zarya Krugloe
By3
15/07
2023
Bykhov
0 - 5
( - )
Torpeda
By3
08/07
2023
Dnepr Mogilev II
1 - 1
( - )
Torpeda
By3
01/07
2023
Torpeda
6 - 1
( - )
Spartak Shklov
By3
24/06
2023
Drut Belynichi
1 - 1
( - )
Torpeda
By3
16/06
2023
Torpeda
8 - 1
( - )
Kolos Kirovsk
By3
04/06
2023
Ptich
1 - 8
( - )
Torpeda
By3
21/05
2023
Zarya Krugloe
0 - 4
( - )
Torpeda
By3
07/05
2023
Torpeda
18 - 1
( - )
Bykhov
By3
Zwycięstwa
4
67%
Remisy
2
33%
Przegrane
0
0%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[8,2,0,10],"lg_-1_6":[4,2,0,6],"lg_373":[8,2,null,10],"lg_373_6":[4,2,null,6]}
KOL
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
22/07
2023
Kolos Kirovsk
5 - 2
( - )
Bykhov
By3
02/07
2023
Kolos Kirovsk
1 - 11
( - )
Drut Belynichi
By3
10/06
2023
Kolos Kirovsk
1 - 3
( - )
Ptich
By3
28/05
2023
Kolos Kirovsk
4 - 1
( - )
Zarya Krugloe
By3
06/05
2023
Kolos Kirovsk
3 - 11
( - )
Dnepr Mogilev II
By3
Zwycięstwa
2
40%
Remisy
0
0%
Przegrane
3
60%
{"lg_-1":[2,0,3,5],"lg_-1_6":[2,0,3,5],"lg_373":[2,null,3,5],"lg_373_6":[2,null,3,5]}
TOR
mecze w roli gościa:
Wszystkie
15/07
2023
Bykhov
0 - 5
( - )
Torpeda
By3
08/07
2023
Dnepr Mogilev II
1 - 1
( - )
Torpeda
By3
24/06
2023
Drut Belynichi
1 - 1
( - )
Torpeda
By3
04/06
2023
Ptich
1 - 8
( - )
Torpeda
By3
21/05
2023
Zarya Krugloe
0 - 4
( - )
Torpeda
By3
Zwycięstwa
3
60%
Remisy
2
40%
Przegrane
0
0%
{"lg_-1":[3,2,0,5],"lg_-1_6":[3,2,0,5],"lg_373":[3,2,null,5],"lg_373_6":[3,2,null,5]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
Kolos Kirovsk
Rozegrane mecze:
10
Torpeda
Rozegrane mecze:
10
Bramki
(Strzelone/Stracone)
23
2.3
4.4
44
58
5.8
0.7
7
Pon./Pow.
1.5
0
10
0%
100%
0
10
0%
100%
2.5
0
10
0%
100%
2
8
20%
80%
3.5
2
8
20%
80%
3
7
30%
70%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
10
0
100%
0%
7
3
70%
30%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
0
10
0%
100%
3
7
30%
70%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
10
0
100%
0%
10
0
100%
0%
KOL
następne mecze
Trudność
TOR
Łatwo 1
Ciężko 5
Torpeda (G)
By3
20/08/2023
Dnepr Mogilev II (G)
By3
26/08/2023
Drut Belynichi (G)
By3
03/09/2023
Spartak Shklov (G)
By3
09/09/2023
Kolos Kirovsk (G)
By3
20/08/2023
Drut Belynichi (G)
By3
26/08/2023
Spartak Shklov (G)
By3
03/09/2023
Dnepr Mogilev II (G)
By3
09/09/2023
Pokaż wszystkie
<
czerwca 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"5":"maja 2024","6":"czerwca 2024","7":"lipca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program