Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
14
Piłka nożna
Prognozy na dziś
233
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na żywo
Prognozy na jutro
116
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na weekend
1473
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Wszystkie prognozy
2277
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Top Prognozy
Wartości
68
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
31
Top Europejski
67
Europejski
582
Amerykański
177
Afrykanin
32
Azjatycki
147
Australijski
44
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
1
Liga Europy
2
UEFA Europa Conference League
2
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
7
Szkocka Premiership
7
Saudyjska Pro Liga
9
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
1
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
1
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
4
Europa
[+]
Liga Mistrzów
1
Liga Europy
2
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
2
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
9
Copa Sudamericana
9
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Charleston Battery
47%
Prawdopodobieństwo wygranej
09/05/2024 01:00
CHA - TOR,
01:00
UsC
Phoenix Rising
41%
Prawdopodobieństwo wygranej
09/05/2024 01:00
NOR - PRI,
01:00
UsC
Indy Eleven
42%
Prawdopodobieństwo wygranej
09/05/2024 01:00
INE - SAN,
01:00
UsC
Birmingham Legion
36%
Prawdopodobieństwo wygranej
09/05/2024 01:30
TBR - BIR,
01:30
UsC
CS Switchbacks
42%
Prawdopodobieństwo remisu
09/05/2024 01:30
NEW - CSS,
01:30
UsC
Sporting Kansas City
40%
Prawdopodobieństwo wygranej
09/05/2024 02:00
UNI - SKC,
02:00
UsC
Real Salt Lake
40%
Prawdopodobieństwo remisu
09/05/2024 03:00
NMU - RSL,
03:00
UsC
Louisville City
41%
Prawdopodobieństwo remisu
09/05/2024 04:30
SEA - LOC,
04:30
UsC
Las Vegas Lights
45%
Prawdopodobieństwo remisu
09/05/2024 04:30
LVL - LAF,
04:30
UsC
Peterborough
36%
Prawdopodobieństwo remisu
08/05/2024 21:00
PTU - OXF,
21:00
L1
Real Madrid
41%
Prawdopodobieństwo remisu
08/05/2024 21:00
RMA - BAY,
21:00
UCL
Orlando Pirates
52%
Prawdopodobieństwo wygranej
08/05/2024 19:30
ORL - CHI,
19:30
Za1
Polokwane City
41%
Prawdopodobieństwo wygranej
08/05/2024 19:30
POL - RIC,
19:30
Za1
Stellenbosch FC
48%
Prawdopodobieństwo wygranej
08/05/2024 19:30
STE - AMA,
19:30
Za1
Sundowns FC
65%
Prawdopodobieństwo wygranej
08/05/2024 19:30
GOL - SUN,
19:30
Za1
Rosario Central
41%
Prawdopodobieństwo wygranej
08/05/2024 00:00
ROS - ATM,
00:00
CLA
São Paulo
56%
Prawdopodobieństwo wygranej
09/05/2024 02:30
COB - SAP,
02:30
CLA
LDU Quito
41%
Prawdopodobieństwo wygranej
09/05/2024 02:30
BOT - LDU,
02:30
CLA
Fortaleza
55%
Prawdopodobieństwo wygranej
09/05/2024 02:00
NAP - FOR,
02:00
CS
Corinthians
37%
Prawdopodobieństwo wygranej
08/05/2024 00:00
NAC - CTH,
00:00
CS
Atlético PR
55%
Prawdopodobieństwo wygranej
09/05/2024 00:00
RAZ - APR,
00:00
CS
Boca Juniors
60%
Prawdopodobieństwo wygranej
09/05/2024 02:30
SPT - BOJ,
02:30
CS
json_m
Prognoza
Ibiza-Eivissa
-
Real Oviedo B
15° - 16°C
W
L
W
L
W
D
15/03/2020 12:00 GMT
1
Ibiza-Eivissa prawdopodobieństwo wygranej
44%
W
L
W
W
D
D
Hiszpania Segunda B Grupo 1
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Podwójna
Handicap
Strzelcy
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 29
Es4
Ibiza-Eivissa
Real Oviedo B
15/03/2020
44
36
20
1
1
-
0
1 - 0
1.67
15°-16°
-
-
-
-
Postp.
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 29
Es4
Ibiza-Eivissa
Real Oviedo B
15/03/2020
67
33
Pon.
1.67
1 - 0
1.67
15°-16°
-
-
-
Postp.
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 29
Es4
Ibiza-Eivissa
Real Oviedo B
15/03/2020
51
33
16
1
15°-16°
-
Postp.
Gospodarze - Goście
Prawdopodobieństwo PT/CT %
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 29
Es4
Ibiza-Eivissa
Real Oviedo B
15/03/2020
22%
1
1
1
-
0
1 - 0
15°-16°
-
Postp.
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 29
Es4
Ibiza-Eivissa
Real Oviedo B
15/03/2020
60
40
Nie
1
-
0
1 - 0
1.67
15°-16°
-
-
-
Postp.
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 29
Es4
Ibiza-Eivissa
Real Oviedo B
15/03/2020
80%
1X
1
-
0
1 - 0
1.67
15°-16°
-
Postp.
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 29
Es4
Ibiza-Eivissa
Real Oviedo B
15/03/2020
44%
Gospodarze -0.5
1
-
0
1 - 0
1.67
15°-16°
-
Postp.
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 29
Es4
Ibiza-Eivissa
Real Oviedo B
15/03/2020
39%
15%
14%
Rodado
Mendoza
Lara
1
-
0
1 - 0
1.67
15°-16°
-
-
-
Postp.
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
27/10
2019
Real Oviedo B
1 - 1
(0 - 1)
Ibiza-Eivissa
Es4
0
0%
Remisy
1
100%
0
0%
{"lg_-1":[0,1,0,1],"lg_-1_6":[0,1,0,1],"lg_205":[null,1,null,1],"lg_205_6":[null,1,null,1]}
Klasyfikacja 15/03/2020
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Atlético Baleares
58
28
18
4
6
44
22
22
2
Ibiza-Eivissa
56
28
17
5
6
41
18
23
3
Atlético Madrid B
53
28
16
5
7
52
27
25
4
Peña Deportiva
45
28
13
6
9
43
41
2
5
Coruxo FC
41
28
11
8
9
32
30
2
6
Rayo Majadahonda
41
28
11
8
9
31
29
2
7
Real Madrid B
40
28
10
10
8
42
35
7
8
Inter de Madrid
40
28
10
10
8
39
37
2
9
Pontevedra
38
28
11
5
12
38
40
-2
10
Union Langreo
38
28
10
8
10
28
33
-5
11
Racing Ferrol
37
28
10
7
11
33
33
0
12
Real Oviedo B
37
28
10
7
11
31
38
-7
13
UD Melilla
36
28
9
9
10
29
37
-8
14
Celta de Vigo B
35
28
10
5
13
41
45
-4
15
Sporting Gijon B
34
28
10
4
14
36
31
5
16
Las Palmas Atlético
34
28
10
4
14
20
35
-15
17
Las Rozas
33
28
7
12
9
32
29
3
18
Marino de Luanco
32
28
9
5
14
26
37
-11
19
Getafe B
28
28
8
4
16
25
37
-12
20
S.S. Reyes
19
28
5
4
19
24
53
-29
Promotion Play-off
Relegation Play-off
Relegation
IBI
meczy
Wszystkie
08/03
2020
Atlético Baleares
0 - 2
(0 - 1)
Ibiza-Eivissa
Es4
01/03
2020
Inter de Madrid
2 - 1
(2 - 0)
Ibiza-Eivissa
Es4
23/02
2020
Ibiza-Eivissa
1 - 0
(0 - 0)
Sporting Gijon B
Es4
16/02
2020
Racing Ferrol
1 - 0
(0 - 0)
Ibiza-Eivissa
Es4
09/02
2020
Ibiza-Eivissa
2 - 0
(1 - 0)
Coruxo FC
Es4
02/02
2020
Pontevedra
0 - 0
(0 - 0)
Ibiza-Eivissa
Es4
Zwycięstwa
3
50%
Remisy
1
17%
Przegrane
2
33%
{"lg_-1":[3,1,2,6],"lg_-1_6":[3,1,2,6],"lg_205":[3,1,2,6],"lg_205_6":[3,1,2,6]}
REA
meczy
Wszystkie
08/03
2020
Real Oviedo B
3 - 2
(3 - 1)
Sporting Gijon B
Es4
29/02
2020
Racing Ferrol
2 - 0
(1 - 0)
Real Oviedo B
Es4
22/02
2020
Real Oviedo B
1 - 0
(1 - 0)
Coruxo FC
Es4
16/02
2020
Pontevedra
0 - 1
(0 - 0)
Real Oviedo B
Es4
08/02
2020
Real Oviedo B
1 - 1
(1 - 0)
S.S. Reyes
Es4
02/02
2020
Rayo Majadahonda
1 - 1
(0 - 0)
Real Oviedo B
Es4
Zwycięstwa
3
50%
Remisy
2
33%
Przegrane
1
17%
{"lg_-1":[3,2,1,6],"lg_-1_6":[3,2,1,6],"lg_205":[3,2,1,6],"lg_205_6":[3,2,1,6]}
IBI
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
23/02
2020
Ibiza-Eivissa
1 - 0
(0 - 0)
Sporting Gijon B
Es4
09/02
2020
Ibiza-Eivissa
2 - 0
(1 - 0)
Coruxo FC
Es4
Zwycięstwa
2
100%
Remisy
0
0%
Przegrane
0
0%
{"lg_-1":[2,0,0,2],"lg_-1_6":[2,0,0,2],"lg_205":[2,null,null,2],"lg_205_6":[2,null,null,2]}
REA
mecze w roli gościa:
Wszystkie
29/02
2020
Racing Ferrol
2 - 0
(1 - 0)
Real Oviedo B
Es4
16/02
2020
Pontevedra
0 - 1
(0 - 0)
Real Oviedo B
Es4
02/02
2020
Rayo Majadahonda
1 - 1
(0 - 0)
Real Oviedo B
Es4
Zwycięstwa
1
33%
Remisy
1
33%
Przegrane
1
33%
{"lg_-1":[1,1,1,3],"lg_-1_6":[1,1,1,3],"lg_205":[1,1,1,3],"lg_205_6":[1,1,1,3]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
Ibiza-Eivissa
Rozegrane mecze:
6
Real Oviedo B
Rozegrane mecze:
6
Bramki
(Strzelone/Stracone)
6
1
0.5
3
7
1.17
1
6
Pon./Pow.
1.5
3
3
50%
50%
2
4
33%
67%
2.5
5
1
83%
17%
5
1
83%
17%
3.5
6
0
100%
0%
5
1
83%
17%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
1
5
17%
83%
3
3
50%
50%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
4
2
67%
33%
2
4
33%
67%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
4
2
67%
33%
5
1
83%
17%
IBI
następne mecze
Trudność
REA
Łatwo 1
Ciężko 5
Real Oviedo B (G)
Es4
15/03/2020
2
Atlético Madrid B (G)
Es4
21/03/2020
3
Real Madrid B (G)
Es4
28/03/2020
2
Getafe B (G)
Es4
04/04/2020
2
Celta de Vigo B (G)
Es4
11/04/2020
2
UD Melilla (G)
Es4
18/04/2020
2
Ibiza-Eivissa (G)
Es4
15/03/2020
1
Atlético Baleares (G)
Es4
21/03/2020
2
Inter de Madrid (G)
Es4
28/03/2020
1
Atlético Madrid B (G)
Es4
04/04/2020
3
Real Madrid B (G)
Es4
11/04/2020
2
Getafe B (G)
Es4
18/04/2020
2
Las Rozas (G)
Es4
25/04/2020
1
Marino de Luanco (G)
Es4
02/05/2020
2
Peña Deportiva (G)
Es4
09/05/2020
2
Union Langreo (G)
Es4
16/05/2020
1
UE Cornellà (G)
Es3
18/07/2020
1
Real Murcia (G)
Cfr
23/09/2020
1
El Ejido (G)
Cfr
24/09/2020
2
UCAM Murcia (G)
Cfr
26/09/2020
2
Peña Deportiva (G)
Cfr
04/10/2020
2
Atlético Levante (G)
Es4
18/10/2020
1
La Nucía (G)
Es4
25/10/2020
1
Atzeneta UE (G)
Es4
08/11/2020
2
CD Alcoyano (G)
Es4
18/11/2020
1
Valencia Mestalla (G)
Es4
22/11/2020
3
Hércules CF (G)
Es4
29/11/2020
1
Orihuela CF (G)
Es4
06/12/2020
2
Peña Deportiva (G)
Es4
13/12/2020
2
SD Compostela (G)
EsC
17/12/2020
1
Celta de Vigo (G)
EsC
05/01/2021
1
Villarreal B (G)
Es4
10/01/2021
2
Atlético Levante (G)
Es4
17/01/2021
1
Athletic Bilbao (G)
EsC
21/01/2021
4
La Nucía (G)
Es4
24/01/2021
1
CD Alcoyano (G)
Es4
31/01/2021
1
Atzeneta UE (G)
Es4
07/02/2021
2
Valencia Mestalla (G)
Es4
14/02/2021
3
Hércules CF (G)
Es4
21/02/2021
1
Orihuela CF (G)
Es4
07/03/2021
2
Peña Deportiva (G)
Es4
14/03/2021
2
Villarreal B (G)
Es4
21/03/2021
2
FC Andorra (G)
Es4
04/04/2021
2
Barcelona B (G)
Es4
11/04/2021
3
CG Tarragona (G)
Es4
18/04/2021
1
FC Andorra (G)
Es4
25/04/2021
2
Barcelona B (G)
Es4
02/05/2021
3
CG Tarragona (G)
Es4
09/05/2021
1
Real Madrid B (G)
Es3
16/05/2021
2
UCAM Murcia (G)
Es3
23/05/2021
2
Getafe CF (G)
Cfr
16/07/2021
2
Al Raed Club (G)
Cfr
21/07/2021
1
Real Mallorca (G)
Cfr
24/07/2021
2
FC Andorra (G)
Cfr
27/07/2021
2
Peña Deportiva (G)
Cfr
03/08/2021
2
Alcorcón (G)
Cfr
06/08/2021
1
Real Zaragoza (G)
Es2
13/08/2021
3
Málaga CF (G)
Es2
22/08/2021
2
CD Leganes (G)
Es2
28/08/2021
4
SD Amorebieta (G)
Es2
05/09/2021
1
UD Las Palmas (G)
Es2
11/09/2021
3
Real Oviedo (G)
Es2
18/09/2021
3
Burgos CF (G)
Es2
25/09/2021
3
SD Eibar (G)
Es2
03/10/2021
5
FC Cartagena (G)
Es2
10/10/2021
1
CD Mirandés (G)
Es2
17/10/2021
3
Real Valladolid (G)
Es2
20/10/2021
4
CF Fuenlabrada (G)
Es2
23/10/2021
2
Alcorcón (G)
Es2
01/11/2021
1
CD Tenerife (G)
Es2
04/11/2021
4
Real Sociedad B (G)
Es2
07/11/2021
2
UD Almería (G)
Es2
14/11/2021
1
SD Huesca (G)
Es2
21/11/2021
1
SD Ponferradina (G)
Es2
28/11/2021
2
Brea (G)
EsC
01/12/2021
2
CD Lugo (G)
Es2
05/12/2021
1
Girona FC (G)
Es2
11/12/2021
4
SD Ponferradina (G)
EsC
15/12/2021
2
Sporting Gijón (G)
Es2
18/12/2021
4
CF Fuenlabrada (G)
Es2
02/01/2022
2
Alcorcón (G)
Es2
08/01/2022
1
Málaga CF (G)
Es2
22/01/2022
2
Real Zaragoza (G)
Es2
31/01/2022
3
UD Almería (G)
Es2
04/02/2022
1
FC Cartagena (G)
Es2
12/02/2022
1
CD Tenerife (G)
Es2
19/02/2022
4
SD Huesca (G)
Es2
26/02/2022
1
SD Ponferradina (G)
Es2
06/03/2022
2
CD Leganes (G)
Es2
12/03/2022
4
Girona FC (G)
Es2
19/03/2022
4
Real Sociedad B (G)
Es2
26/03/2022
2
SD Amorebieta (G)
Es2
02/04/2022
1
SD Eibar (G)
Es2
10/04/2022
5
Burgos CF (G)
Es2
17/04/2022
3
UD Las Palmas (G)
Es2
24/04/2022
3
Sporting Gijón (G)
Es2
01/05/2022
4
CD Lugo (G)
Es2
08/05/2022
1
CD Mirandés (G)
Es2
15/05/2022
3
Real Valladolid (G)
Es2
21/05/2022
4
Real Oviedo (G)
Es2
29/05/2022
3
Granada CF (G)
Es2
14/08/2022
1
SD Ponferradina (G)
Es2
22/08/2022
2
Deportivo Alavés (G)
Es2
28/08/2022
1
SD Huesca (G)
Es2
04/09/2022
1
CD Tenerife (G)
Es2
11/09/2022
4
Real Oviedo (G)
Es2
17/09/2022
3
Sporting Gijón (G)
Es2
23/09/2022
4
CD Lugo (G)
Es2
02/10/2022
1
UD Las Palmas (G)
Es2
08/10/2022
3
SD Eibar (G)
Es2
13/10/2022
5
FC Cartagena (G)
Es2
16/10/2022
1
Levante UD (G)
Es2
22/10/2022
4
Burgos CF (G)
Es2
29/10/2022
3
CD Leganes (G)
Es2
01/11/2022
4
CD Mirandés (G)
Es2
06/11/2022
3
Palencia Cristo Atl. (G)
EsC
12/11/2022
1
Villarreal B (G)
Es2
20/11/2022
2
FC Andorra (G)
Es2
28/11/2022
2
Real Zaragoza (G)
Es2
03/12/2022
3
Racing Santander (G)
Es2
08/12/2022
3
Málaga CF (G)
Es2
11/12/2022
2
Albacete Balompie (G)
Es2
18/12/2022
3
AD Ceuta (G)
EsC
21/12/2022
1
SD Eibar (G)
Es2
08/01/2023
5
UD Las Palmas (G)
Es2
14/01/2023
3
Granada CF (G)
Es2
21/01/2023
1
FC Cartagena (G)
Es2
29/01/2023
1
CD Lugo (G)
Es2
05/02/2023
1
SD Ponferradina (G)
Es2
12/02/2023
2
Deportivo Alavés (G)
Es2
19/02/2023
1
SD Huesca (G)
Es2
26/02/2023
1
CD Leganes (G)
Es2
05/03/2023
4
Villarreal B (G)
Es2
11/03/2023
2
FC Andorra (G)
Es2
18/03/2023
2
Burgos CF (G)
Es2
25/03/2023
3
CD Mirandés (G)
Es2
02/04/2023
3
Sporting Gijón (G)
Es2
08/04/2023
4
CD Tenerife (G)
Es2
16/04/2023
4
Real Oviedo (G)
Es2
22/04/2023
3
Racing Santander (G)
Es2
28/04/2023
3
Albacete Balompie (G)
Es2
07/05/2023
3
Levante UD (G)
Es2
15/05/2023
4
Real Zaragoza (G)
Es2
20/05/2023
3
Málaga CF (G)
Es2
27/05/2023
2
Córdoba CF (G)
Es3
27/08/2023
2
Atlético Baleares (G)
Es3
02/09/2023
2
CD Alcoyano (G)
Es3
10/09/2023
1
Atlético Madrid B (G)
Es3
23/09/2023
3
Linares Deportivo (G)
Es3
01/10/2023
2
Atlético Sanluqueño (G)
Es3
07/10/2023
2
Real Murcia (G)
Es3
11/10/2023
1
Recreativo Huelva (G)
Es3
15/10/2023
3
Granada CF B (G)
Es3
22/10/2023
1
CF Intercity (G)
Es3
29/10/2023
2
CF Villanovense (G)
EsC
02/11/2023
1
Mérida AD (G)
Es3
05/11/2023
2
Málaga CF (G)
Es3
12/11/2023
2
UD Melilla (G)
Es3
19/11/2023
2
CD Castellon (G)
Es3
26/11/2023
1
AD Ceuta (G)
Es3
03/12/2023
1
Algeciras CF (G)
Es3
10/12/2023
1
Antequera CF (G)
Es3
17/12/2023
2
Celta de Vigo B (G)
Es4
25/04/2020
2
UD Melilla (G)
Es4
02/05/2020
2
Las Rozas (G)
Es4
09/05/2020
1
Marino de Luanco (G)
Es4
16/05/2020
2
Real Titanico (G)
Cfr
12/09/2020
1
CD Mosconia (G)
Cfr
16/09/2020
1
Caudal Deportivo (G)
Cfr
19/09/2020
1
CD Lealtad (G)
Cfr
25/09/2020
2
CD Guijuelo (G)
Cfr
10/10/2020
5
Union Langreo (G)
Es4
18/10/2020
3
CD Covadonga (G)
Es4
25/10/2020
3
Marino de Luanco (G)
Es4
31/10/2020
2
Cultural Leonesa (G)
Es4
08/11/2020
1
CD Numancia (G)
Es4
21/11/2020
2
CD Lealtad (G)
Es4
29/11/2020
2
Sporting Gijon B (G)
Es4
05/12/2020
3
Real Valladolid B (G)
Es4
12/12/2020
3
Burgos CF (G)
Es4
10/01/2021
3
Union Langreo (G)
Es4
17/01/2021
3
Marino de Luanco (G)
Es4
31/01/2021
2
Cultural Leonesa (G)
Es4
06/02/2021
1
CD Covadonga (G)
Es4
10/02/2021
3
CD Lealtad (G)
Es4
20/02/2021
2
CD Numancia (G)
Es4
03/03/2021
2
Sporting Gijon B (G)
Es4
07/03/2021
3
Real Valladolid B (G)
Es4
14/03/2021
3
Burgos CF (G)
Es4
21/03/2021
3
CD Guijuelo (G)
Es4
04/04/2021
5
Salamanca CF (G)
Es4
11/04/2021
2
Coruxo FC (G)
Es4
17/04/2021
4
Pontevedra (G)
Es4
25/04/2021
2
CD Guijuelo (G)
Es4
02/05/2021
5
Salamanca CF (G)
Es4
09/05/2021
2
Coruxo FC (G)
Es4
16/05/2021
4
Pontevedra (G)
Es4
23/05/2021
2
Toledo CW/PR (G)
Cfr
05/08/2021
1
Real Avilés (G)
Cfr
07/08/2021
4
Marino de Luanco (G)
Cfr
11/08/2021
2
Unión Ceares (G)
Cfr
18/08/2021
1
UD Llanera (G)
Cfr
21/08/2021
2
CD Roces (G)
Es5
05/09/2021
2
Caudal Deportivo (G)
Es5
12/09/2021
1
UP Langreo B (G)
Es5
19/09/2021
1
CD Tuilla (G)
Es5
22/09/2021
1
CD Lealtad (G)
Es5
26/09/2021
2
Luarca CF (G)
Es5
03/10/2021
1
EI San Martín (G)
Es5
09/10/2021
2
Urraca CF (G)
Es5
12/10/2021
2
Gijón Industrial (G)
Es5
17/10/2021
2
Real Titanico (G)
Es5
24/10/2021
1
CD Mosconia (G)
Es5
30/10/2021
1
Navarro (ESP) (G)
Es5
07/11/2021
2
CD Praviano (G)
Es5
14/11/2021
1
SD Lenense (G)
Es5
21/11/2021
1
CD Covadonga (G)
Es5
28/11/2021
3
L'Entregu CF (G)
Es5
04/12/2021
2
CD Llanes (G)
Es5
08/12/2021
2
Sporting Gijon B (G)
Es5
12/12/2021
3
CD Colunga (G)
Es5
19/12/2021
1
Caudal Deportivo (G)
Es5
09/01/2022
1
CD Roces (G)
Es5
15/01/2022
2
UP Langreo B (G)
Es5
23/01/2022
1
CD Tuilla (G)
Es5
30/01/2022
1
CD Lealtad (G)
Es5
06/02/2022
2
Luarca CF (G)
Es5
13/02/2022
1
EI San Martín (G)
Es5
19/02/2022
2
Urraca CF (G)
Es5
27/02/2022
2
Gijón Industrial (G)
Es5
05/03/2022
2
Real Titanico (G)
Es5
12/03/2022
1
CD Mosconia (G)
Es5
20/03/2022
1
Navarro (ESP) (G)
Es5
26/03/2022
2
CD Praviano (G)
Es5
30/03/2022
1
SD Lenense (G)
Es5
03/04/2022
1
CD Covadonga (G)
Es5
09/04/2022
3
L'Entregu CF (G)
Es5
13/04/2022
2
CD Llanes (G)
Es5
17/04/2022
2
Sporting Gijon B (G)
Es5
24/04/2022
3
CD Colunga (G)
Es5
01/05/2022
1
SD Compostela (G)
Es4
03/09/2022
3
Gimnastica T. (G)
Es4
11/09/2022
5
Burgos Promesas (G)
Es4
18/09/2022
4
CD Arenteiro (G)
Es4
24/09/2022
3
Ourense CF (G)
Es4
01/10/2022
5
Real Avilés (G)
Es4
09/10/2022
4
Union Langreo (G)
Es4
16/10/2022
3
Palencia Cristo Atl. (G)
Es4
23/10/2022
3
Zamora CF (G)
Es4
30/10/2022
1
Real Valladolid B (G)
Es4
06/11/2022
3
CD Guijuelo (G)
Es4
20/11/2022
5
SD Laredo (G)
Es4
26/11/2022
4
Polvorín FC (G)
Es4
03/12/2022
4
Rayo Cantabria (G)
Es4
11/12/2022
4
Coruxo FC (G)
Es4
18/12/2022
4
Marino de Luanco (G)
Es4
08/01/2023
2
Bergantiños FC (G)
Es4
15/01/2023
4
SD Compostela (G)
Es4
22/01/2023
3
Gimnastica T. (G)
Es4
29/01/2023
5
Burgos Promesas (G)
Es4
04/02/2023
4
CD Arenteiro (G)
Es4
11/02/2023
3
Ourense CF (G)
Es4
19/02/2023
5
Real Avilés (G)
Es4
26/02/2023
4
Union Langreo (G)
Es4
04/03/2023
3
Palencia Cristo Atl. (G)
Es4
11/03/2023
3
Zamora CF (G)
Es4
19/03/2023
1
Real Valladolid B (G)
Es4
25/03/2023
3
CD Guijuelo (G)
Es4
01/04/2023
5
SD Laredo (G)
Es4
08/04/2023
4
Polvorín FC (G)
Es4
16/04/2023
4
Rayo Cantabria (G)
Es4
22/04/2023
4
Coruxo FC (G)
Es4
30/04/2023
4
Marino de Luanco (G)
Es4
07/05/2023
2
Bergantiños FC (G)
Es4
14/05/2023
4
Racing Villalbés (G)
Es4
03/09/2023
2
Gimnastica T. (G)
Es4
10/09/2023
5
Real Valladolid B (G)
Es4
17/09/2023
3
Union Langreo (G)
Es4
23/09/2023
3
CD Cayón (G)
Es4
30/09/2023
3
CD Guijuelo (G)
Es4
07/10/2023
5
Coruxo FC (G)
Es4
15/10/2023
4
Pontevedra (G)
Es4
22/10/2023
2
Zamora CF (G)
Es4
28/10/2023
1
Real Avilés (G)
Es4
04/11/2023
4
Rayo Cantabria (G)
Es4
12/11/2023
4
Marino de Luanco (G)
Es4
19/11/2023
2
Arandina CF (G)
Es4
26/11/2023
3
CD Covadonga (G)
Es4
03/12/2023
3
SD Compostela (G)
Es4
10/12/2023
3
Ourense CF (G)
Es4
17/12/2023
5
Pokaż wszystkie
<
maja 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"4":"kwietnia 2024","5":"maja 2024","6":"czerwca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program