Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
14
Piłka nożna
Prognozy na dziś
95
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
4
Prognozy na jutro
276
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
559
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
814
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
50
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
Top Europejski
Europejski
112
Amerykański
157
Afrykanin
10
Azjatycki
82
Australijski
33
Międzynarodowy
14
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
EURO 2024
8
Copa America
6
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Brasileiro Série A
10
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
5
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
EURO 2024
8
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
6
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Tenis
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
json_m
Prognoza
HCS-Olympia
-
FSK Grodnensky
W
L
W
W
D
L
26/09/2021 16:30 GMT
2
4 - 0
FT
L
L
D
D
L
W
Białoruś Second League
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Podwójna
Handicap
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 22, Grodno Region
By3
HCS-Olympia
FSK Grodnensky
26/09/2021 16:30
38
17
45
2
0
-
2
0 - 2
2.25
-
-
-
-
FT
4 - 0
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 22, Grodno Region
By3
HCS-Olympia
FSK Grodnensky
26/09/2021 16:30
55
45
Pon.
2.25
0 - 2
2.25
-
-
-
FT
4 - 0
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 22, Grodno Region
By3
HCS-Olympia
FSK Grodnensky
26/09/2021 16:30
34
46
19
X
-
FT
4 - 0
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prawdopodobieństwo PT/CT %
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 22, Grodno Region
By3
HCS-Olympia
FSK Grodnensky
26/09/2021 16:30
21%
X
2
0
-
2
0 - 2
-
FT
4 - 0
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 22, Grodno Region
By3
HCS-Olympia
FSK Grodnensky
26/09/2021 16:30
51
49
Nie
0
-
2
0 - 2
2.25
-
-
-
FT
4 - 0
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 22, Grodno Region
By3
HCS-Olympia
FSK Grodnensky
26/09/2021 16:30
83%
21
0
-
2
0 - 2
2.25
-
FT
4 - 0
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 22, Grodno Region
By3
HCS-Olympia
FSK Grodnensky
26/09/2021 16:30
30%
Goście -1
0
-
2
0 - 2
2.25
-
FT
4 - 0
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 22, Grodno Region
By3
HCS-Olympia
FSK Grodnensky
26/09/2021 16:30
0
-
2
0 - 2
2.25
FT
4 - 0
(1 - 0)
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
24/07
2021
FSK Grodnensky
1 - 0
(0 - 0)
HCS-Olympia
By3
HCS-Olympia
0
0%
Remisy
0
0%
FSK Grodnensky
1
100%
{"lg_-1":[0,0,1,1],"lg_-1_6":[0,0,1,1],"lg_373":[null,null,1,1],"lg_373_6":[null,null,1,1]}
Klasyfikacja 26/09/2021
Brest Region East
Brest Region East
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
38
14
12
2
0
78
7
71
2
Ivatsevichi
34
14
11
1
2
62
15
47
3
FK Luninets
34
14
11
1
2
31
15
16
4
Nadezhda Gorodishche
19
14
6
1
7
31
36
-5
5
FK Ivanovo
16
14
5
1
8
28
46
-18
6
Pripyat Olshany
15
14
5
0
9
36
50
-14
7
Granit Mikashevichi
7
14
2
1
11
22
57
-35
8
DUSSH Stolin
1
14
0
1
13
9
71
-62
Promotion
Brest Region West
Brest Region West
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Dinamo Brest Malorita
37
14
12
1
1
83
8
75
2
Niva Dolbizno
35
14
11
2
1
74
14
60
3
BZHS Brest
29
14
9
2
3
64
17
47
4
FK Kobrin
19
14
6
1
7
33
44
-11
5
Krechet Bereza
18
14
5
3
6
20
31
-11
6
FK Pruzhany
10
14
3
1
10
22
81
-59
7
FK Drohichyn
7
14
2
1
11
20
65
-45
8
FK Vysokoe
6
14
1
3
10
14
70
-56
Promotion
Gomel Region
Gomel Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Bumprom
35
14
11
2
1
41
5
36
2
MKK-Dnepr
31
12
10
1
1
47
10
37
3
GOLHU Gomel
24
13
7
3
3
26
16
10
4
Montazhnik
20
13
5
5
3
24
17
7
5
Vertikal Kalinkovichi
17
14
5
2
7
21
36
-15
6
MNPZ Mozyr
8
14
2
2
10
14
27
-13
7
Khimik Svetlogorsk
7
13
1
4
8
15
46
-31
8
FK Zhlobin
6
13
1
3
9
16
47
-31
Next round
Grodno Region
Grodno Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Ostrovets FC
70
24
23
1
0
169
8
161
2
FK Slonim Siti
42
23
13
3
7
76
48
28
3
HCS-Olympia
42
23
12
6
5
60
34
26
4
Cementnik
42
24
12
6
6
58
34
24
5
FK Lida-2
40
24
12
4
8
42
57
-15
6
Smena Volkovysk
38
24
10
8
6
57
54
3
7
FK Shchuchyn
36
23
9
9
5
56
50
6
8
FSK Grodnensky
33
23
10
3
10
34
65
-31
9
FK Svislach
26
24
7
5
12
42
82
-40
10
Chayka Zelva
24
24
7
3
14
41
60
-19
11
Neman Mosty
23
23
7
2
14
33
51
-18
12
FK Oshmyany
16
24
5
1
18
35
91
-56
13
Belaya Rus
1
23
0
1
22
15
84
-69
Next round
Minsk Region North
Minsk Region North
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FC Molodechno
51
18
17
0
1
99
12
87
2
FK Uzda
38
18
12
2
4
61
27
34
3
FK Kolos
36
18
11
3
4
45
29
16
4
Falko Cherkassy
32
18
10
2
6
49
31
18
5
SMI Autotrans
29
18
9
2
7
68
50
18
6
FC Smolevichi
28
18
9
1
8
56
38
18
7
Livadija
21
18
6
3
9
32
54
-22
8
Viliya Vileyka
10
18
3
1
14
28
61
-33
9
Berezino
10
18
3
1
14
24
107
-83
10
FK Krupki
7
18
2
1
15
26
79
-53
Promotion
Promotion Play-off
Minsk Region South
Minsk Region South
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
BGU Minsk
46
20
14
4
2
67
13
54
2
Partizan Salihorsk
45
19
14
3
2
59
12
47
3
Viktoriya Maryina Horka
42
20
13
3
4
59
32
27
4
Energetik-BGATU
36
20
11
3
6
59
34
25
5
FK Kletsk
34
20
10
4
6
36
51
-15
6
Neman Stolbtsy
33
20
10
3
7
55
25
30
7
Stroitel Kopyl
27
20
8
3
9
38
36
2
8
Starye Dorogi
17
20
4
5
11
25
40
-15
9
FK Slutsk-2
14
20
3
5
12
31
79
-48
10
FK Lyuban
10
20
3
1
16
28
74
-46
11
FC Veras Nesvizh
5
19
1
2
16
15
76
-61
Promotion
Promotion Play-off
Mogilev Region
Mogilev Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Dnepr Mogilev II
43
18
14
1
3
51
13
38
2
FK Osipovichi
39
18
12
3
3
60
15
45
3
Gorki
34
18
11
1
6
45
22
23
4
Belshina II
29
18
9
2
7
38
30
8
5
FK Krasnopole
16
18
5
1
12
23
59
-36
6
Spartak Shklov
12
18
3
3
12
22
52
-30
7
FK Kostyukovichi
9
18
2
3
13
15
63
-48
Next round
Vitebsk Region East
Vitebsk Region East
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Gazovik Vitebsk
30
10
10
0
0
53
4
49
2
Gorodok lions
22
10
7
1
2
13
12
1
3
Dorozhnik Orsha
16
10
5
1
4
18
20
-2
4
Prodtsentr Vitebsk
11
10
3
2
5
25
21
4
5
Niva Tolochin
4
10
1
1
8
12
28
-16
6
FK Chashniki
4
10
1
1
8
7
43
-36
Promotion
Vitebsk Region West
Vitebsk Region West
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FK Senno
20
10
6
2
2
20
12
8
2
FC Polotsk
16
10
5
1
4
20
15
5
3
FK Miory
16
10
5
1
4
15
21
-6
4
PMC Pastavy
12
10
3
3
4
18
15
3
5
FK Glubokoe
11
10
3
2
5
16
21
-5
6
FK Lepel
10
10
3
1
6
15
20
-5
Promotion
Vitebsk Region - Promotion Group
Vitebsk Region - Promotion Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Gazovik Vitebsk
23
6
3
2
1
17
8
9
2
FK Senno
21
6
3
2
1
9
10
-1
3
FK Miory
14
6
3
1
2
13
11
2
4
Gorodok lions
13
6
2
1
3
12
10
2
5
FC Polotsk
10
6
2
1
3
10
17
-7
6
Dorozhnik Orsha
4
6
1
1
4
9
14
-5
Possible next round
Vitebsk Region - Relegation Group
Vitebsk Region - Relegation Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FK Glubokoe
25
6
5
0
1
20
4
16
2
FK Lepel
19
6
5
0
1
21
2
19
3
PMC Pastavy
12
4
3
1
0
14
5
9
4
Niva Tolochin
11
5
2
1
2
5
12
-7
5
Prodtsentr Vitebsk
10
5
0
0
5
0
15
-15
6
FK Chashniki
3
6
0
0
6
6
28
-22
Brest Region - Championship Round
Brest Region - Championship Round
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Dinamo Brest Malorita
9
3
1
2
0
8
6
2
2
DYuSSh-3 Pinsk
9
4
1
2
1
6
7
-1
3
Niva Dolbizno
7
4
2
0
2
10
5
5
4
Ivatsevichi
4
3
1
0
2
5
11
-6
Possible next round
HCS
meczy
Wszystkie
18/09
2021
FK Oshmyany
2 - 4
(0 - 3)
HCS-Olympia
By3
08/09
2021
HCS-Olympia
1 - 2
(1 - 1)
FK Slonim Siti
By3
05/09
2021
Chayka Zelva
1 - 2
(1 - 0)
HCS-Olympia
By3
29/08
2021
HCS-Olympia
4 - 2
(2 - 0)
Cementnik
By3
25/08
2021
FK Shchuchyn
2 - 2
(1 - 0)
HCS-Olympia
By3
22/08
2021
HCS-Olympia
0 - 1
(0 - 1)
FK Lida-2
By3
14/08
2021
FK Svislach
2 - 5
(2 - 3)
HCS-Olympia
By3
11/08
2021
HCS-Olympia
3 - 0
(0 - 0)
Neman Mosty
By3
07/08
2021
Smena Volkovysk
0 - 1
(0 - 0)
HCS-Olympia
By3
01/08
2021
HCS-Olympia
1 - 2
(0 - 0)
Ostrovets FC
By3
28/07
2021
Belaya Rus
0 - 0
(0 - 0)
HCS-Olympia
By3
24/07
2021
FSK Grodnensky
1 - 0
(0 - 0)
HCS-Olympia
By3
18/07
2021
HCS-Olympia
8 - 0
(1 - 0)
FK Oshmyany
By3
07/07
2021
FK Slonim Siti
3 - 3
(3 - 2)
HCS-Olympia
By3
04/07
2021
HCS-Olympia
4 - 2
(2 - 1)
Chayka Zelva
By3
26/06
2021
Cementnik
0 - 0
(0 - 0)
HCS-Olympia
By3
20/06
2021
HCS-Olympia
2 - 2
(1 - 1)
FK Shchuchyn
By3
16/06
2021
FK Lida-2
1 - 4
(1 - 1)
HCS-Olympia
By3
13/06
2021
HCS-Olympia
4 - 2
(2 - 1)
FK Svislach
By3
05/06
2021
Neman Mosty
0 - 2
(0 - 1)
HCS-Olympia
By3
26/05
2021
HCS-Olympia
3 - 3
(1 - 1)
Smena Volkovysk
By3
15/05
2021
Ostrovets FC
4 - 0
(0 - 0)
HCS-Olympia
By3
01/05
2021
HCS-Olympia
7 - 2
( - )
Belaya Rus
By3
Zwycięstwa
3
50%
Remisy
1
17%
Przegrane
2
33%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[12,6,5,23],"lg_-1_6":[3,1,2,6],"lg_373":[12,6,5,23],"lg_373_6":[3,1,2,6]}
FSK
meczy
Wszystkie
Second League
Belarusian Cup
19/09
2021
FSK Grodnensky
3 - 6
(0 - 4)
FK Slonim Siti
By3
12/09
2021
Chayka Zelva
3 - 0
( - )
FSK Grodnensky
By3
08/09
2021
FSK Grodnensky
2 - 2
(1 - 2)
Cementnik
By3
05/09
2021
FK Shchuchyn
1 - 1
(0 - 0)
FSK Grodnensky
By3
28/08
2021
FSK Grodnensky
0 - 2
(0 - 0)
FK Lida-2
By3
24/08
2021
FK Svislach
1 - 4
(0 - 2)
FSK Grodnensky
By3
21/08
2021
FSK Grodnensky
2 - 0
(1 - 0)
Neman Mosty
By3
14/08
2021
Smena Volkovysk
4 - 0
(2 - 0)
FSK Grodnensky
By3
11/08
2021
FSK Grodnensky
0 - 3
(0 - 1)
Ostrovets FC
By3
08/08
2021
Belaya Rus
2 - 3
(1 - 2)
FSK Grodnensky
By3
27/07
2021
FSK Grodnensky
1 - 0
(0 - 0)
FK Oshmyany
By3
24/07
2021
FSK Grodnensky
1 - 0
(0 - 0)
HCS-Olympia
By3
17/07
2021
FK Slonim Siti
7 - 0
(3 - 0)
FSK Grodnensky
By3
11/07
2021
FSK Grodnensky
3 - 1
(2 - 1)
Chayka Zelva
By3
07/07
2021
Cementnik
5 - 1
(3 - 0)
FSK Grodnensky
By3
04/07
2021
FSK Grodnensky
2 - 5
(2 - 1)
FK Shchuchyn
By3
26/06
2021
FK Lida-2
1 - 1
(1 - 0)
FSK Grodnensky
By3
19/06
2021
FSK Grodnensky
1 - 2
(1 - 1)
FK Svislach
By3
15/06
2021
Neman Mosty
1 - 2
(1 - 1)
FSK Grodnensky
By3
12/06
2021
FSK Grodnensky
3 - 1
(2 - 1)
Smena Volkovysk
By3
06/06
2021
Ostrovets FC
18 - 0
(9 - 0)
FSK Grodnensky
By3
30/05
2021
FSK Grodnensky
1 - 6
(0 - 3)
FK Lida
ByC
27/05
2021
FSK Grodnensky
2 - 0
(1 - 0)
Belaya Rus
By3
01/05
2021
FK Oshmyany
0 - 2
( - )
FSK Grodnensky
By3
Zwycięstwa
1
17%
Remisy
2
33%
Przegrane
3
50%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[10,3,11,24],"lg_-1_6":[1,2,3,6],"lg_373":[10,3,10,23],"lg_373_6":[1,2,3,6],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
HCS
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
08/09
2021
HCS-Olympia
1 - 2
(1 - 1)
FK Slonim Siti
By3
29/08
2021
HCS-Olympia
4 - 2
(2 - 0)
Cementnik
By3
22/08
2021
HCS-Olympia
0 - 1
(0 - 1)
FK Lida-2
By3
11/08
2021
HCS-Olympia
3 - 0
(0 - 0)
Neman Mosty
By3
01/08
2021
HCS-Olympia
1 - 2
(0 - 0)
Ostrovets FC
By3
18/07
2021
HCS-Olympia
8 - 0
(1 - 0)
FK Oshmyany
By3
04/07
2021
HCS-Olympia
4 - 2
(2 - 1)
Chayka Zelva
By3
20/06
2021
HCS-Olympia
2 - 2
(1 - 1)
FK Shchuchyn
By3
13/06
2021
HCS-Olympia
4 - 2
(2 - 1)
FK Svislach
By3
26/05
2021
HCS-Olympia
3 - 3
(1 - 1)
Smena Volkovysk
By3
01/05
2021
HCS-Olympia
7 - 2
( - )
Belaya Rus
By3
Zwycięstwa
3
50%
Remisy
0
0%
Przegrane
3
50%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[6,2,3,11],"lg_-1_6":[3,0,3,6],"lg_373":[6,2,3,11],"lg_373_6":[3,null,3,6]}
FSK
mecze w roli gościa:
Wszystkie
12/09
2021
Chayka Zelva
3 - 0
( - )
FSK Grodnensky
By3
05/09
2021
FK Shchuchyn
1 - 1
(0 - 0)
FSK Grodnensky
By3
24/08
2021
FK Svislach
1 - 4
(0 - 2)
FSK Grodnensky
By3
14/08
2021
Smena Volkovysk
4 - 0
(2 - 0)
FSK Grodnensky
By3
08/08
2021
Belaya Rus
2 - 3
(1 - 2)
FSK Grodnensky
By3
17/07
2021
FK Slonim Siti
7 - 0
(3 - 0)
FSK Grodnensky
By3
07/07
2021
Cementnik
5 - 1
(3 - 0)
FSK Grodnensky
By3
26/06
2021
FK Lida-2
1 - 1
(1 - 0)
FSK Grodnensky
By3
15/06
2021
Neman Mosty
1 - 2
(1 - 1)
FSK Grodnensky
By3
06/06
2021
Ostrovets FC
18 - 0
(9 - 0)
FSK Grodnensky
By3
01/05
2021
FK Oshmyany
0 - 2
( - )
FSK Grodnensky
By3
Zwycięstwa
2
33%
Remisy
1
17%
Przegrane
3
50%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[4,2,5,11],"lg_-1_6":[2,1,3,6],"lg_373":[4,2,5,11],"lg_373_6":[2,1,3,6]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
HCS-Olympia
Rozegrane mecze:
23
FSK Grodnensky
Rozegrane mecze:
24
Bramki
(Strzelone/Stracone)
60
2.61
1.48
34
35
1.46
2.96
71
Pon./Pow.
1.5
5
18
22%
78%
2
22
8%
92%
2.5
6
17
26%
74%
8
16
33%
67%
3.5
10
13
43%
57%
12
12
50%
50%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
14
9
61%
39%
13
11
54%
46%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
6
17
26%
74%
5
19
21%
79%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
18
5
78%
22%
18
6
75%
25%
HCS
następne mecze
Trudność
FSK
Łatwo 1
Ciężko 5
FSK Grodnensky (G)
By3
26/09/2021
HCS-Olympia (G)
By3
26/09/2021
FSK Dyatlovo (G)
By3
23/04/2022
Neman Mosty (G)
By3
08/05/2022
Smena Volkovysk (G)
By3
21/05/2022
FK Svislach (G)
By3
05/06/2022
Neman-Belkard Grodno (G)
By3
11/06/2022
Pokaż wszystkie
<
czerwca 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"5":"maja 2024","6":"czerwca 2024","7":"lipca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program