Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
Piłka nożna
Prognozy na dziś
295
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
44
Prognozy na jutro
30
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
457
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
66
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
Top Europejski
Europejski
80
Amerykański
85
Afrykanin
20
Azjatycki
18
Australijski
Międzynarodowy
16
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
EURO 2024
8
Copa America
8
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Brasileiro Série A
8
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
1
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
EURO 2024
8
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
8
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Tenis
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Internacional
46%
Prawdopodobieństwo wygranej
16/06/2024 21:00
VIT - INL,
21:00
Br1
São Paulo
41%
Prawdopodobieństwo wygranej
16/06/2024 21:00
CTH - SAP,
21:00
Br1
Atlético PR
35%
Prawdopodobieństwo remisu
16/06/2024 21:00
APR - FLA,
21:00
Br1
Botafogo
43%
Prawdopodobieństwo wygranej
16/06/2024 23:30
GRE - BOT,
23:30
Br1
Bahia
59%
Prawdopodobieństwo wygranej
16/06/2024 23:30
CRI - BAH,
23:30
Br1
Cruzeiro
47%
Prawdopodobieństwo wygranej
16/06/2024 23:30
VDG - CRZ,
23:30
Br1
Fortaleza
41%
Prawdopodobieństwo remisu
16/06/2024 23:30
CUE - FOR,
23:30
Br1
Espanyol
48%
Prawdopodobieństwo remisu
16/06/2024 18:30
RLO - ESP,
18:30
Es2
Denmark
62%
Prawdopodobieństwo wygranej
16/06/2024 18:00
SVN - DNK,
18:00
Eu
England
64%
Prawdopodobieństwo wygranej
16/06/2024 21:00
SRB - ENG,
21:00
Eu
Netherlands
62%
Prawdopodobieństwo wygranej
16/06/2024 15:00
POL - NLD,
15:00
Eu
Wuhan Three Towns
35%
Prawdopodobieństwo remisu
16/06/2024 14:00
QIN - WTT,
14:00
Cn1
Chengdu Qianbao
38%
Prawdopodobieństwo wygranej
16/06/2024 13:35
SHS - CHE,
13:35
Cn1
Unity ON
34%
Prawdopodobieństwo remisu
17/06/2024 00:00
UNI - FUT,
00:00
Ca2
json_m
Prognoza
Gorodok lions
-
FK Senno
W
L
D
L
W
W
12/09/2021 13:00 GMT
1
1 - 2
FT
W
L
D
D
W
L
Białoruś Second League
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Handicap
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 20, Vitebsk Region - Promotion Group
By3
Gorodok lions
FK Senno
12/09/2021 13:00
36
31
32
1
1
-
0
1 - 0
0.00
-
-
-
-
FT
1 - 2
(1 - 2)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 20, Vitebsk Region - Promotion Group
By3
Gorodok lions
FK Senno
12/09/2021 13:00
100
0
Pon.
0.00
1 - 0
0.00
-
-
-
FT
1 - 2
(1 - 2)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 20, Vitebsk Region - Promotion Group
By3
Gorodok lions
FK Senno
12/09/2021 13:00
35
36
29
X
-
FT
1 - 2
(1 - 2)
Gospodarze - Goście
Prawdopodobieństwo PT/CT %
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 20, Vitebsk Region - Promotion Group
By3
Gorodok lions
FK Senno
12/09/2021 13:00
13%
X
1
1
-
0
1 - 0
-
FT
1 - 2
(1 - 2)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 20, Vitebsk Region - Promotion Group
By3
Gorodok lions
FK Senno
12/09/2021 13:00
61
39
Nie
1
-
0
1 - 0
0.00
-
-
-
FT
1 - 2
(1 - 2)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 20, Vitebsk Region - Promotion Group
By3
Gorodok lions
FK Senno
12/09/2021 13:00
68%
12
1
-
0
1 - 0
0.00
-
FT
1 - 2
(1 - 2)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 20, Vitebsk Region - Promotion Group
By3
Gorodok lions
FK Senno
12/09/2021 13:00
36%
Gospodarze 0
1
-
0
1 - 0
0.00
-
FT
1 - 2
(1 - 2)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 20, Vitebsk Region - Promotion Group
By3
Gorodok lions
FK Senno
12/09/2021 13:00
1
-
0
1 - 0
0.00
FT
1 - 2
(1 - 2)
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
15/08
2021
FK Senno
2 - 2
( - )
Gorodok lions
By3
0
0%
Remisy
1
100%
0
0%
{"lg_-1":[0,1,0,1],"lg_-1_6":[0,1,0,1],"lg_373":[null,1,null,1],"lg_373_6":[null,1,null,1]}
Klasyfikacja 12/09/2021
Brest Region East
Brest Region East
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
38
14
12
2
0
78
7
71
2
Ivatsevichi
34
14
11
1
2
62
15
47
3
FK Luninets
34
14
11
1
2
31
15
16
4
Nadezhda Gorodishche
19
14
6
1
7
31
36
-5
5
FK Ivanovo
16
14
5
1
8
28
46
-18
6
Pripyat Olshany
15
14
5
0
9
36
50
-14
7
Granit Mikashevichi
7
14
2
1
11
22
57
-35
8
DUSSH Stolin
1
14
0
1
13
9
71
-62
Promotion
Brest Region West
Brest Region West
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Dinamo Brest Malorita
37
14
12
1
1
83
8
75
2
Niva Dolbizno
35
14
11
2
1
74
14
60
3
BZHS Brest
29
14
9
2
3
64
17
47
4
FK Kobrin
19
14
6
1
7
33
44
-11
5
Krechet Bereza
18
14
5
3
6
20
31
-11
6
FK Pruzhany
10
14
3
1
10
22
81
-59
7
FK Drohichyn
7
14
2
1
11
20
65
-45
8
FK Vysokoe
6
14
1
3
10
14
70
-56
Promotion
Gomel Region
Gomel Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Bumprom
29
12
9
2
1
36
4
32
2
MKK-Dnepr
28
11
9
1
1
41
10
31
3
GOLHU Gomel
21
12
6
3
3
24
16
8
4
Montazhnik
17
11
4
5
2
23
16
7
5
Vertikal Kalinkovichi
14
12
4
2
6
17
34
-17
6
MNPZ Mozyr
8
12
2
2
8
13
21
-8
7
Khimik Svetlogorsk
7
12
1
4
7
15
40
-25
8
FK Zhlobin
6
12
1
3
8
15
43
-28
Next round
Grodno Region
Grodno Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Ostrovets FC
61
21
20
1
0
154
8
146
2
Cementnik
41
22
12
5
5
55
28
27
3
HCS-Olympia
39
22
11
6
5
56
32
24
4
FK Slonim Siti
36
21
11
3
7
62
42
20
5
FK Shchuchyn
35
21
9
8
4
53
46
7
6
Smena Volkovysk
35
21
10
5
6
51
48
3
7
FK Lida-2
34
22
10
4
8
35
54
-19
8
FSK Grodnensky
33
21
10
3
8
31
56
-25
9
FK Svislach
25
22
7
4
11
39
77
-38
10
Neman Mosty
23
22
7
2
13
33
49
-16
11
Chayka Zelva
18
21
5
3
13
32
49
-17
12
FK Oshmyany
16
22
5
1
16
30
79
-49
13
Belaya Rus
1
22
0
1
21
15
78
-63
Next round
Minsk Region North
Minsk Region North
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FC Molodechno
48
17
16
0
1
92
12
80
2
FK Uzda
38
18
12
2
4
61
27
34
3
FK Kolos
36
18
11
3
4
45
29
16
4
Falko Cherkassy
32
18
10
2
6
49
31
18
5
SMI Autotrans
29
18
9
2
7
68
50
18
6
FC Smolevichi
28
18
9
1
8
56
38
18
7
Livadija
21
18
6
3
9
32
54
-22
8
Viliya Vileyka
10
18
3
1
14
28
61
-33
9
Berezino
10
17
3
1
13
24
100
-76
10
FK Krupki
7
18
2
1
15
26
79
-53
Promotion
Promotion Play-off
Minsk Region South
Minsk Region South
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
BGU Minsk
46
20
14
4
2
67
13
54
2
Partizan Salihorsk
42
18
13
3
2
52
12
40
3
Viktoriya Maryina Horka
42
20
13
3
4
59
32
27
4
FK Kletsk
34
19
10
4
5
36
44
-8
5
Neman Stolbtsy
33
20
10
3
7
55
25
30
6
Energetik-BGATU
33
19
10
3
6
52
34
18
7
Stroitel Kopyl
24
19
7
3
9
34
36
-2
8
Starye Dorogi
17
20
4
5
11
25
40
-15
9
FK Slutsk-2
14
19
3
5
11
31
72
-41
10
FK Lyuban
10
20
3
1
16
28
74
-46
11
FC Veras Nesvizh
5
18
1
2
15
15
72
-57
Promotion
Promotion Play-off
Mogilev Region
Mogilev Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Dnepr Mogilev II
40
16
13
1
2
48
12
36
2
FK Osipovichi
36
17
11
3
3
56
15
41
3
Gorki
28
16
9
1
6
38
22
16
4
Belshina II
26
16
8
2
6
37
26
11
5
FK Krasnopole
13
16
4
1
11
17
54
-37
6
Spartak Shklov
12
17
3
3
11
20
46
-26
7
FK Kostyukovichi
9
16
2
3
11
15
56
-41
Next round
Vitebsk Region East
Vitebsk Region East
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Gazovik Vitebsk
30
10
10
0
0
53
4
49
2
Gorodok lions
22
10
7
1
2
13
12
1
3
Dorozhnik Orsha
16
10
5
1
4
18
20
-2
4
Prodtsentr Vitebsk
11
10
3
2
5
25
21
4
5
Niva Tolochin
4
10
1
1
8
12
28
-16
6
FK Chashniki
4
10
1
1
8
7
43
-36
Promotion
Vitebsk Region West
Vitebsk Region West
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FK Senno
20
10
6
2
2
20
12
8
2
FC Polotsk
16
10
5
1
4
20
15
5
3
FK Miory
16
10
5
1
4
15
21
-6
4
PMC Pastavy
12
10
3
3
4
18
15
3
5
FK Glubokoe
11
10
3
2
5
16
21
-5
6
FK Lepel
10
10
3
1
6
15
20
-5
Promotion
Vitebsk Region - Promotion Group
Vitebsk Region - Promotion Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Gazovik Vitebsk
23
5
3
2
0
17
6
11
2
FK Senno
15
4
1
2
1
5
9
-4
3
FK Miory
14
5
3
1
1
13
9
4
4
Gorodok lions
10
4
1
1
2
9
8
1
5
FC Polotsk
7
5
1
1
3
5
16
-11
6
Dorozhnik Orsha
4
5
1
1
3
8
9
-1
Possible next round
Vitebsk Region - Relegation Group
Vitebsk Region - Relegation Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FK Glubokoe
22
5
4
0
1
17
4
13
2
FK Lepel
16
5
4
0
1
17
2
15
3
PMC Pastavy
12
4
3
1
0
14
5
9
4
Niva Tolochin
11
4
2
1
1
5
8
-3
5
Prodtsentr Vitebsk
10
5
0
0
5
0
15
-15
6
FK Chashniki
3
5
0
0
5
6
25
-19
Brest Region - Championship Round
Brest Region - Championship Round
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Dinamo Brest Malorita
7
1
1
0
0
3
1
2
2
DYuSSh-3 Pinsk
7
1
1
0
0
1
0
1
3
Niva Dolbizno
4
2
1
0
1
6
2
4
4
Ivatsevichi
1
2
0
0
2
2
9
-7
Possible next round
GOR
meczy
Wszystkie
05/09
2021
Gorodok lions
5 - 0
( - )
FC Polotsk
By3
28/08
2021
FK Miory
4 - 1
( - )
Gorodok lions
By3
15/08
2021
FK Senno
2 - 2
( - )
Gorodok lions
By3
07/08
2021
FC Polotsk
2 - 1
( - )
Gorodok lions
By3
25/07
2021
Dorozhnik Orsha
0 - 3
(0 - 1)
Gorodok lions
By3
17/07
2021
Gorodok lions
3 - 0
( - )
Niva Tolochin
By3
11/07
2021
Gorodok lions
1 - 0
(0 - 0)
FK Chashniki
By3
26/06
2021
Gazovik Vitebsk
5 - 0
(2 - 0)
Gorodok lions
By3
19/06
2021
Gorodok lions
1 - 1
(1 - 0)
Prodtsentr Vitebsk
By3
13/06
2021
FK Chashniki
0 - 1
(0 - 1)
Gorodok lions
By3
06/06
2021
Gorodok lions
1 - 0
(1 - 0)
Dorozhnik Orsha
By3
30/05
2021
Niva Tolochin
0 - 1
(0 - 1)
Gorodok lions
By3
16/05
2021
Gorodok lions
0 - 5
(0 - 0)
Gazovik Vitebsk
By3
01/05
2021
Prodtsentr Vitebsk
1 - 2
( - )
Gorodok lions
By3
Zwycięstwa
3
50%
Remisy
1
17%
Przegrane
2
33%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[8,2,4,14],"lg_-1_6":[3,1,2,6],"lg_373":[8,2,4,14],"lg_373_6":[3,1,2,6]}
FK
meczy
Wszystkie
Second League
Belarusian Cup
04/09
2021
FK Senno
3 - 1
( - )
Dorozhnik Orsha
By3
28/08
2021
Gazovik Vitebsk
6 - 0
( - )
FK Senno
By3
15/08
2021
FK Senno
2 - 2
( - )
Gorodok lions
By3
07/08
2021
Dorozhnik Orsha
0 - 0
( - )
FK Senno
By3
24/07
2021
FK Senno
3 - 0
(2 - 0)
FK Miory
By3
17/07
2021
Postavy
3 - 0
( - )
FK Senno
By3
10/07
2021
FK Senno
5 - 1
(4 - 0)
FK Glubokoe
By3
04/07
2021
FK Senno
1 - 0
(0 - 0)
Postavy
By3
26/06
2021
FK Lepel
3 - 0
(2 - 0)
FK Senno
By3
20/06
2021
FC Polotsk
1 - 4
(0 - 3)
FK Senno
By3
12/06
2021
FK Glubokoe
3 - 3
(2 - 2)
FK Senno
By3
05/06
2021
FK Miory
0 - 0
(0 - 0)
FK Senno
By3
29/05
2021
FK Senno
1 - 6
(1 - 1)
Lokomotiv Gomel
ByC
16/05
2021
FK Senno
2 - 0
(1 - 0)
FK Lepel
By3
01/05
2021
FK Senno
2 - 1
( - )
FC Polotsk
By3
Zwycięstwa
2
33%
Remisy
2
33%
Przegrane
2
33%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[7,4,4,15],"lg_-1_6":[2,2,2,6],"lg_373":[7,4,3,14],"lg_373_6":[2,2,2,6],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
GOR
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
05/09
2021
Gorodok lions
5 - 0
( - )
FC Polotsk
By3
17/07
2021
Gorodok lions
3 - 0
( - )
Niva Tolochin
By3
11/07
2021
Gorodok lions
1 - 0
(0 - 0)
FK Chashniki
By3
19/06
2021
Gorodok lions
1 - 1
(1 - 0)
Prodtsentr Vitebsk
By3
06/06
2021
Gorodok lions
1 - 0
(1 - 0)
Dorozhnik Orsha
By3
16/05
2021
Gorodok lions
0 - 5
(0 - 0)
Gazovik Vitebsk
By3
Zwycięstwa
4
67%
Remisy
1
17%
Przegrane
1
17%
{"lg_-1":[4,1,1,6],"lg_-1_6":[4,1,1,6],"lg_373":[4,1,1,6],"lg_373_6":[4,1,1,6]}
FK
mecze w roli gościa:
Wszystkie
28/08
2021
Gazovik Vitebsk
6 - 0
( - )
FK Senno
By3
07/08
2021
Dorozhnik Orsha
0 - 0
( - )
FK Senno
By3
17/07
2021
Postavy
3 - 0
( - )
FK Senno
By3
26/06
2021
FK Lepel
3 - 0
(2 - 0)
FK Senno
By3
20/06
2021
FC Polotsk
1 - 4
(0 - 3)
FK Senno
By3
12/06
2021
FK Glubokoe
3 - 3
(2 - 2)
FK Senno
By3
05/06
2021
FK Miory
0 - 0
(0 - 0)
FK Senno
By3
Zwycięstwa
1
17%
Remisy
2
33%
Przegrane
3
50%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[1,3,3,7],"lg_-1_6":[1,2,3,6],"lg_373":[1,3,3,7],"lg_373_6":[1,2,3,6]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
Gorodok lions
Rozegrane mecze:
14
FK Senno
Rozegrane mecze:
15
Bramki
(Strzelone/Stracone)
22
1.57
1.43
20
26
1.73
1.8
27
Pon./Pow.
1.5
4
10
29%
71%
3
12
20%
80%
2.5
5
9
36%
64%
4
11
27%
73%
3.5
9
5
64%
36%
8
7
53%
47%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
5
9
36%
64%
7
8
47%
53%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
7
7
50%
50%
5
10
33%
67%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
12
2
86%
14%
10
5
67%
33%
GOR
następne mecze
Trudność
FK
Łatwo 1
Ciężko 5
FK Senno (G)
By3
12/09/2021
FK Miory (G)
By3
19/09/2021
DYuSSh Orsha (G)
By3
07/05/2022
Gazovik Vitebsk (G)
By3
21/05/2022
Niva Tolochin (G)
By3
04/06/2022
FK Miory (G)
By3
11/06/2022
Gorodok lions (G)
By3
12/09/2021
Gazovik Vitebsk (G)
By3
18/09/2021
Partizan Salihorsk (G)
By3
03/10/2021
Partizan Salihorsk (G)
By3
10/10/2021
Gazovik Vitebsk (G)
By3
07/05/2022
Niva Tolochin (G)
By3
21/05/2022
Pokaż wszystkie
<
czerwca 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"5":"maja 2024","6":"czerwca 2024","7":"lipca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program