Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
4
Piłka nożna
Prognozy na dziś
386
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
6
Prognozy na jutro
278
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
1005
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
97
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
Top Europejski
Europejski
132
Amerykański
133
Afrykanin
49
Azjatycki
91
Australijski
39
Międzynarodowy
40
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
EURO 2024
12
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Brasileiro Série A
1
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
EURO 2024
12
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
1
Copa Sudamericana
1
Copa America
8
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
12
World Cup Qual. CAF
8
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Tenis
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
New York Red Bulls
51%
Prawdopodobieństwo wygranej
09/06/2024 01:30
NER - NYR,
01:30
Us1
Minnesota United
54%
Prawdopodobieństwo wygranej
09/06/2024 02:30
MIN - DAL,
02:30
Us1
Seattle Sounders
38%
Prawdopodobieństwo remisu
09/06/2024 02:30
SKC - SEA,
02:30
Us1
Portland Timbers
35%
Prawdopodobieństwo wygranej
09/06/2024 02:30
SLC - POT,
02:30
Us1
Real Oviedo
35%
Prawdopodobieństwo remisu
08/06/2024 18:30
RLO - EIB,
18:30
Es2
IF Gnistan
42%
Prawdopodobieństwo remisu
08/06/2024 16:00
EIF - IFG,
16:00
Fi1
KuPS Kuopio
68%
Prawdopodobieństwo wygranej
08/06/2024 16:00
KUP - AC ,
16:00
Fi1
Asante Kotoko
41%
Prawdopodobieństwo wygranej
08/06/2024 17:00
RTU - ASA,
17:00
Gh1
Accra Lions FC
51%
Prawdopodobieństwo wygranej
08/06/2024 17:00
ACL - DRE,
17:00
Gh1
Guarani
35%
Prawdopodobieństwo wygranej
08/06/2024 22:00
GUA - OPE,
22:00
Br2
Amazonas
43%
Prawdopodobieństwo remisu
08/06/2024 22:00
AMA - BRU,
22:00
Br2
json_m
Prognoza
Gorodok lions
-
FC Polotsk
W
W
W
L
L
W
31/07/2022 11:30 GMT
1
3 - 1
FT
D
L
W
W
L
W
Białoruś Second League
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Handicap
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 14, Group Vitebsk Region
By3
Gorodok lions
FC Polotsk
31/07/2022 11:30
45
24
31
1
3
-
2
3 - 2
5.75
-
-
-
-
FT
3 - 1
(2 - 1)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 14, Group Vitebsk Region
By3
Gorodok lions
FC Polotsk
31/07/2022 11:30
1
99
Pow.
5.75
3 - 2
5.75
-
-
-
FT
3 - 1
(2 - 1)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 14, Group Vitebsk Region
By3
Gorodok lions
FC Polotsk
31/07/2022 11:30
18
46
36
X
-
FT
3 - 1
(2 - 1)
Gospodarze - Goście
Prawdopodobieństwo PT/CT %
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 14, Group Vitebsk Region
By3
Gorodok lions
FC Polotsk
31/07/2022 11:30
21%
X
1
3
-
2
3 - 2
-
FT
3 - 1
(2 - 1)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 14, Group Vitebsk Region
By3
Gorodok lions
FC Polotsk
31/07/2022 11:30
3
97
Tak
3
-
2
3 - 2
5.75
-
-
-
FT
3 - 1
(2 - 1)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 14, Group Vitebsk Region
By3
Gorodok lions
FC Polotsk
31/07/2022 11:30
76%
12
3
-
2
3 - 2
5.75
-
FT
3 - 1
(2 - 1)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 14, Group Vitebsk Region
By3
Gorodok lions
FC Polotsk
31/07/2022 11:30
45%
Gospodarze -0.5
3
-
2
3 - 2
5.75
-
FT
3 - 1
(2 - 1)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 14, Group Vitebsk Region
By3
Gorodok lions
FC Polotsk
31/07/2022 11:30
3
-
2
3 - 2
5.75
FT
3 - 1
(2 - 1)
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
05/09
2021
Gorodok lions
5 - 0
( - )
FC Polotsk
By3
07/08
2021
FC Polotsk
2 - 1
( - )
Gorodok lions
By3
Gorodok lions
1
50%
Remisy
0
0%
FC Polotsk
1
50%
{"lg_-1":[1,0,1,2],"lg_-1_6":[1,0,1,2],"lg_373":[1,null,1,2],"lg_373_6":[1,null,1,2]}
Klasyfikacja 31/07/2022
Group Minsk
Group Minsk
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FK Krumkachy
22
8
7
1
0
26
2
24
2
Torpedo Minsk
18
9
5
3
1
15
7
8
3
Traktor Minsk
16
9
5
1
3
25
12
13
4
Uni Minsk
15
8
5
0
3
19
13
6
5
Energetik-BGATU
14
8
4
2
2
17
12
5
6
Urozhaynaya
8
9
2
2
5
8
12
-4
7
BGU Minsk
7
8
2
1
5
9
14
-5
8
SDJuShOR-3
6
9
2
0
7
9
31
-22
9
Serebryanka
3
8
1
0
7
7
32
-25
Play-off 1/8-finals
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Zhodino Yuzhnoe
30
11
10
0
1
66
8
58
2
Viktoriya Maryina Horka
24
11
8
0
3
45
12
33
3
FK Kolos
23
10
7
2
1
43
16
27
4
Livadija
18
10
6
0
4
38
16
22
5
Falko Cherkassy
13
10
4
1
5
24
19
5
6
Viliya Vileyka
5
10
1
2
7
13
32
-19
7
Berezino
4
10
1
1
8
9
66
-57
8
FK Krupki
3
10
1
0
9
17
86
-69
Next round
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Partizan Salihorsk
27
10
9
0
1
38
5
33
2
Bobovnya
25
11
8
1
2
33
8
25
3
Neman Stolbtsy
22
11
7
1
3
28
19
9
4
Starye Dorogi
21
11
6
3
2
25
20
5
5
FK Kletsk
11
10
3
2
5
18
25
-7
6
FK Uzda
7
11
2
1
8
13
35
-22
7
FS Respect
5
11
1
2
8
7
27
-20
8
FK Slutsk-2
5
11
1
2
8
6
29
-23
Next round
Group Mogilev Region
Group Mogilev Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Spartak Shklov
16
7
5
1
1
24
12
12
2
Gorki
15
7
5
0
2
29
6
23
3
Servolyuks
15
7
5
0
2
25
8
17
4
FK Krasnopole
14
7
4
2
1
17
5
12
5
Sozh Krichev
8
7
2
2
3
11
19
-8
6
Niva Chavusy
5
7
1
2
4
8
15
-7
7
Kirovsk
4
7
1
1
5
6
41
-35
8
Zarya Krugloe
2
7
0
2
5
3
17
-14
Play-off 1/8-finals
Group Brest Region East
Group Brest Region East
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
30
10
10
0
0
77
9
68
2
Pripyat Olshany
22
10
7
1
2
38
18
20
3
Nadezhda Gorodishche
16
9
5
1
3
14
14
0
4
FK Luninets
15
10
5
0
5
29
19
10
5
FK Ivanovo
11
9
3
2
4
13
28
-15
6
DUSSH Stolin
5
10
1
2
7
13
54
-41
7
Granit Mikashevichi
0
10
0
0
10
7
49
-42
Championship Play-off
Group Brest Region West
Group Brest Region West
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Niva Dolbizno
21
7
7
0
0
37
3
34
2
Ivatsevichi
16
8
5
1
2
22
8
14
3
FK Vysokoe
14
10
4
2
4
20
24
-4
4
FK Drohichyn
11
9
3
2
4
16
25
-9
5
Krechet Bereza
7
8
2
1
5
8
24
-16
6
FK Kobrin
3
8
1
0
7
9
28
-19
7
Dinamo Brest Malorita
0
0
0
0
0
0
0
0
Championship Play-off
Group Gomel Region
Group Gomel Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Bumprom
27
9
9
0
0
81
4
77
2
MNPZ Mozyr
24
10
8
0
2
43
14
29
3
Svetlogorsk
19
10
6
1
3
32
15
17
4
Vertikal Kalinkovichi
19
10
6
1
3
25
15
10
5
GOLHU Gomel
18
9
6
0
3
48
8
40
6
FK Zhlobin
13
10
4
1
5
24
27
-3
7
DUSSH-2 Rechitsa
12
10
4
0
6
25
19
6
8
Iput DYuSSh
7
10
2
1
7
13
51
-38
9
Vetka DYuSSh
5
10
1
2
7
8
46
-38
10
Dnepr Rogachev
0
10
0
0
10
1
101
-100
Play-off 1/8-finals
Group Grodno Region
Group Grodno Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
23
10
7
2
1
31
16
15
2
FK Svislach
19
10
6
1
3
28
17
11
3
FSK Grodnensky
17
10
5
2
3
23
19
4
4
Smena Volkovysk
15
9
4
3
2
22
15
7
5
FK Shchuchyn
15
9
4
3
2
14
8
6
6
FK Slonim Siti
11
9
3
2
4
16
14
2
7
Neman Mosty
10
9
3
1
5
16
22
-6
8
FSK Dyatlovo
10
10
3
1
6
16
25
-9
9
Chayka Zelva
8
10
2
2
6
12
27
-15
10
Fakel Novogrudok
6
10
1
3
6
12
27
-15
Play-off 1/8-finals
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Veles 2020
30
11
10
0
1
63
13
50
2
Gazovik Vitebsk
26
11
8
2
1
25
10
15
3
FK Miory
20
10
6
2
2
35
19
16
4
Gorodok lions
19
10
6
1
3
38
21
17
5
DYuSSh Orsha
14
10
4
2
4
11
17
-6
6
Postavy
14
11
4
2
5
17
29
-12
7
FC Polotsk
12
10
3
3
4
27
30
-3
8
FK Lepel
10
12
3
1
8
19
41
-22
9
FK Senno
5
12
1
2
9
14
41
-27
10
Niva Tolochin
4
11
1
1
9
12
40
-28
Play-off 1/8-finals
Brest Region Promotion Group
Brest Region Promotion Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
12
0
0
0
0
0
0
0
2
Niva Dolbizno
12
0
0
0
0
0
0
0
3
Pripyat Olshany
6
0
0
0
0
0
0
0
4
Ivatsevichi
3
0
0
0
0
0
0
0
5
FK Vysokoe
3
0
0
0
0
0
0
0
6
FK Luninets
0
0
0
0
0
0
0
0
Play-off 1/8-finals
GOR
meczy
Wszystkie
23/07
2022
Gazovik Vitebsk
1 - 3
(1 - 0)
Gorodok lions
By3
16/07
2022
Gorodok lions
7 - 2
(4 - 1)
DYuSSh Orsha
By3
09/07
2022
FK Senno
0 - 1
(0 - 1)
Gorodok lions
By3
02/07
2022
Gorodok lions
2 - 7
(2 - 2)
Veles 2020
By3
26/06
2022
Postavy
3 - 2
( - )
Gorodok lions
By3
18/06
2022
Gorodok lions
13 - 1
( - )
FK Lepel
By3
11/06
2022
FK Miory
3 - 3
( - )
Gorodok lions
By3
04/06
2022
Gorodok lions
5 - 1
( - )
Niva Tolochin
By3
21/05
2022
Gorodok lions
0 - 2
( - )
Gazovik Vitebsk
By3
07/05
2022
DYuSSh Orsha
1 - 2
( - )
Gorodok lions
By3
Zwycięstwa
4
67%
Remisy
0
0%
Przegrane
2
33%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[6,1,3,10],"lg_-1_6":[4,0,2,6],"lg_373":[6,1,3,10],"lg_373_6":[4,null,2,6]}
FC
meczy
Wszystkie
Second League
Belarusian Cup
23/07
2022
FC Polotsk
0 - 0
(0 - 0)
DYuSSh Orsha
By3
17/07
2022
Veles 2020
4 - 0
(0 - 0)
FC Polotsk
By3
09/07
2022
FK Lepel
3 - 5
(2 - 3)
FC Polotsk
By3
02/07
2022
FC Polotsk
6 - 5
(3 - 2)
Niva Tolochin
By3
26/06
2022
Gazovik Vitebsk
4 - 3
( - )
FC Polotsk
By3
18/06
2022
FC Polotsk
5 - 2
( - )
FK Senno
By3
12/06
2022
Postavy
1 - 1
( - )
FC Polotsk
By3
04/06
2022
FC Polotsk
3 - 5
( - )
FK Miory
By3
29/05
2022
FC Polotsk
0 - 9
(0 - 6)
MKK-Dnepr
ByC
21/05
2022
DYuSSh Orsha
2 - 2
( - )
FC Polotsk
By3
08/05
2022
FC Polotsk
2 - 4
(0 - 1)
Veles 2020
By3
Zwycięstwa
3
50%
Remisy
1
17%
Przegrane
2
33%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[3,3,5,11],"lg_-1_6":[3,1,2,6],"lg_373":[3,3,4,10],"lg_373_6":[3,1,2,6],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
GOR
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
16/07
2022
Gorodok lions
7 - 2
(4 - 1)
DYuSSh Orsha
By3
02/07
2022
Gorodok lions
2 - 7
(2 - 2)
Veles 2020
By3
18/06
2022
Gorodok lions
13 - 1
( - )
FK Lepel
By3
04/06
2022
Gorodok lions
5 - 1
( - )
Niva Tolochin
By3
21/05
2022
Gorodok lions
0 - 2
( - )
Gazovik Vitebsk
By3
Zwycięstwa
3
60%
Remisy
0
0%
Przegrane
2
40%
{"lg_-1":[3,0,2,5],"lg_-1_6":[3,0,2,5],"lg_373":[3,null,2,5],"lg_373_6":[3,null,2,5]}
FC
mecze w roli gościa:
Wszystkie
17/07
2022
Veles 2020
4 - 0
(0 - 0)
FC Polotsk
By3
09/07
2022
FK Lepel
3 - 5
(2 - 3)
FC Polotsk
By3
26/06
2022
Gazovik Vitebsk
4 - 3
( - )
FC Polotsk
By3
12/06
2022
Postavy
1 - 1
( - )
FC Polotsk
By3
21/05
2022
DYuSSh Orsha
2 - 2
( - )
FC Polotsk
By3
Zwycięstwa
1
20%
Remisy
2
40%
Przegrane
2
40%
{"lg_-1":[1,2,2,5],"lg_-1_6":[1,2,2,5],"lg_373":[1,2,2,5],"lg_373_6":[1,2,2,5]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
Gorodok lions
Rozegrane mecze:
10
FC Polotsk
Rozegrane mecze:
11
Bramki
(Strzelone/Stracone)
38
3.8
2.1
21
27
2.45
3.55
39
Pon./Pow.
1.5
1
9
10%
90%
1
10
9%
91%
2.5
2
8
20%
80%
2
9
18%
82%
3.5
3
7
30%
70%
2
9
18%
82%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
8
2
80%
20%
8
3
73%
27%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
1
9
10%
90%
1
10
9%
91%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
9
1
90%
10%
8
3
73%
27%
GOR
następne mecze
Trudność
FC
Łatwo 1
Ciężko 5
FC Polotsk (G)
By3
31/07/2022
1
Niva Tolochin (G)
By3
06/08/2022
FC Polotsk (G)
By3
21/08/2022
1
FK Miory (G)
By3
27/08/2022
FK Lepel (G)
By3
03/09/2022
Postavy (G)
By3
10/09/2022
Gorodok lions (G)
By3
31/07/2022
FK Miory (G)
By3
06/08/2022
Gorodok lions (G)
By3
21/08/2022
Postavy (G)
By3
28/08/2022
FK Senno (G)
By3
04/09/2022
Gazovik Vitebsk (G)
By3
10/09/2022
Veles 2020 (G)
By3
17/09/2022
FK Senno (G)
By3
24/09/2022
Niva Tolochin (G)
By3
17/09/2022
FK Lepel (G)
By3
24/09/2022
Pokaż wszystkie
<
czerwca 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"5":"maja 2024","6":"czerwca 2024","7":"lipca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program