Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
13
Piłka nożna
Prognozy na dziś
272
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
9
Prognozy na jutro
182
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
1107
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
2001
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
106
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
20
Top Europejski
53
Europejski
533
Amerykański
194
Afrykanin
62
Azjatycki
117
Australijski
45
Międzynarodowy
Puchary krajowe
1
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
2
LaLiga
7
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
11
Eredivisie
12
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
7
Szkocka Premiership
5
Saudyjska Pro Liga
9
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
1
CAF Confederations Cup
1
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
3
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
13
Copa Sudamericana
15
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
FC Cincinnati
41%
Prawdopodobieństwo remisu
16/05/2024 01:30
CIN - ATL,
01:30
Us1
DC United
36%
Prawdopodobieństwo remisu
16/05/2024 01:30
DCU - NYR,
01:30
Us1
Montreal Impact
44%
Prawdopodobieństwo remisu
16/05/2024 01:30
MTL - COL,
01:30
Us1
Inter Miami CF
56%
Prawdopodobieństwo wygranej
16/05/2024 01:30
ORL - INM,
01:30
Us1
New York City FC
46%
Prawdopodobieństwo wygranej
16/05/2024 01:30
PHI - NYC,
01:30
Us1
Saint Louis City
45%
Prawdopodobieństwo remisu
16/05/2024 02:30
SLC - LAF,
02:30
Us1
Toronto FC
35%
Prawdopodobieństwo wygranej
16/05/2024 02:30
NAS - TFC,
02:30
Us1
Los Angeles Galaxy
43%
Prawdopodobieństwo remisu
16/05/2024 02:30
MIN - LAG,
02:30
Us1
Charlotte FC
46%
Prawdopodobieństwo wygranej
16/05/2024 02:30
CHI - CHA,
02:30
Us1
Austin FC
39%
Prawdopodobieństwo wygranej
16/05/2024 02:30
AUS - HOU,
02:30
Us1
Vancouver Whitecaps
38%
Prawdopodobieństwo remisu
16/05/2024 03:30
CLR - VAN,
03:30
Us1
Real Salt Lake
50%
Prawdopodobieństwo wygranej
16/05/2024 03:30
RSL - SEA,
03:30
Us1
Portland Timbers
40%
Prawdopodobieństwo wygranej
16/05/2024 04:30
POT - SJE,
04:30
Us1
Chelsea
37%
Prawdopodobieństwo remisu
15/05/2024 20:45
BHA - CHE,
20:45
EPL
Manchester United
37%
Prawdopodobieństwo wygranej
15/05/2024 21:00
MUN - NEW,
21:00
EPL
Rayo Vallecano
45%
Prawdopodobieństwo wygranej
15/05/2024 19:30
RAY - GRA,
19:30
Es1
Girona
45%
Prawdopodobieństwo wygranej
14/05/2024 22:00
GIR - VIL,
22:00
Es1
Sevilla
51%
Prawdopodobieństwo wygranej
15/05/2024 19:30
SEV - CAD,
19:30
Es1
Athletic Bilbao
42%
Prawdopodobieństwo wygranej
15/05/2024 22:00
CEL - ATB,
22:00
Es1
Atlético Madrid
49%
Prawdopodobieństwo wygranej
15/05/2024 22:00
GET - ATM,
22:00
Es1
PSG
40%
Prawdopodobieństwo wygranej
15/05/2024 21:00
NCE - PSG,
21:00
Fr1
Olympique Marseille
42%
Prawdopodobieństwo remisu
15/05/2024 21:00
REI - OLM,
21:00
Fr1
Celtic
57%
Prawdopodobieństwo wygranej
15/05/2024 20:30
KIL - CEL,
20:30
Sc1
FC Nordsjælland
41%
Prawdopodobieństwo wygranej
15/05/2024 20:00
BIF - FC ,
20:00
Dk1
json_m
Prognoza
GOLHU Gomel
-
FK Zhlobin
L
L
W
W
W
W
08/07/2023 16:00 GMT
1
8 - 0
FT
L
W
L
W
L
L
Białoruś Second League
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Handicap
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 12, Group Gomel Region
By3
GOLHU Gomel
FK Zhlobin
08/07/2023 16:00
72
8
21
1
3
-
0
3 - 0
5.73
-
-
-
-
FT
8 - 0
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 12, Group Gomel Region
By3
GOLHU Gomel
FK Zhlobin
08/07/2023 16:00
1
99
Pow.
5.73
3 - 0
5.73
-
-
-
FT
8 - 0
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 12, Group Gomel Region
By3
GOLHU Gomel
FK Zhlobin
08/07/2023 16:00
62
28
10
1
-
FT
8 - 0
Gospodarze - Goście
Prawdopodobieństwo PT/CT %
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 12, Group Gomel Region
By3
GOLHU Gomel
FK Zhlobin
08/07/2023 16:00
45%
1
1
3
-
0
3 - 0
-
FT
8 - 0
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 12, Group Gomel Region
By3
GOLHU Gomel
FK Zhlobin
08/07/2023 16:00
51
49
Nie
3
-
0
3 - 0
5.73
-
-
-
FT
8 - 0
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 12, Group Gomel Region
By3
GOLHU Gomel
FK Zhlobin
08/07/2023 16:00
93%
12
3
-
0
3 - 0
5.73
-
FT
8 - 0
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 12, Group Gomel Region
By3
GOLHU Gomel
FK Zhlobin
08/07/2023 16:00
27%
Gospodarze -2
3
-
0
3 - 0
5.73
-
FT
8 - 0
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 12, Group Gomel Region
By3
GOLHU Gomel
FK Zhlobin
08/07/2023 16:00
3
-
0
3 - 0
5.73
FT
8 - 0
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
20/05
2023
FK Zhlobin
1 - 12
( - )
GOLHU Gomel
By3
20/08
2022
FK Zhlobin
0 - 3
(0 - 2)
GOLHU Gomel
By3
12/06
2022
GOLHU Gomel
4 - 0
( - )
FK Zhlobin
By3
05/09
2021
FK Zhlobin
0 - 2
(0 - 0)
GOLHU Gomel
By3
06/06
2021
GOLHU Gomel
5 - 2
(3 - 1)
FK Zhlobin
By3
GOLHU Gomel
5
100%
Remisy
0
0%
FK Zhlobin
0
0%
{"lg_-1":[5,0,0,5],"lg_-1_6":[5,0,0,5],"lg_373":[5,null,null,5],"lg_373_6":[5,null,null,5]}
Klasyfikacja 08/07/2023
Group Minsk
Group Minsk
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Traktor Minsk
19
8
6
1
1
21
9
12
2
BGU Minsk
16
8
5
1
2
19
9
10
3
Uni Minsk
16
8
5
1
2
18
10
8
4
Torpedo Minsk
15
8
4
3
1
16
12
4
5
FK Krumkachy
13
8
4
1
3
21
15
6
6
SDJuShOR-3
8
7
2
2
3
11
9
2
7
Urozhaynaya
8
7
2
2
3
15
15
0
8
Serebryanka
3
8
1
0
7
8
26
-18
9
Energetik
1
7
0
1
6
2
23
-21
Promotion Play-off
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FK Kolos
17
7
5
2
0
21
2
19
2
Viktoriya Maryina Horka
16
7
5
1
1
30
10
20
3
Falko Cherkassy
13
7
4
1
2
36
11
25
4
Livadija
13
7
4
1
2
18
11
7
5
Molodechno-2018 II
12
7
4
0
3
21
12
9
6
Berezino
6
7
2
0
5
14
38
-24
7
Viliya Vileyka
4
7
1
1
5
9
39
-30
8
FK Krupki
0
7
0
0
7
5
31
-26
Play-off Semi-finals
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Partizan Salihorsk
18
7
6
0
1
42
2
40
2
Bobovnya
17
8
5
2
1
18
8
10
3
Neman Stolbtsy
13
7
4
1
2
23
12
11
4
FS Respect
11
8
3
2
3
15
18
-3
5
FK Slutsk-2
10
8
3
1
4
10
20
-10
6
FK Kletsk
6
8
1
3
4
8
26
-18
7
FK Lyuban
5
7
1
2
4
3
15
-12
8
Starye Dorogi
3
7
0
3
4
5
23
-18
Play-off Semi-finals
Group Mogilev Region East
Group Mogilev Region East
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Servolyuks
24
8
8
0
0
28
6
22
2
Gorki
21
8
7
0
1
63
2
61
3
Klimovichy
18
8
6
0
2
23
12
11
4
FK Krasnopole
15
8
5
0
3
25
22
3
5
FK Kostyukovichi
12
8
4
0
4
14
12
2
6
Niva Chavusy
7
8
2
1
5
14
10
4
7
Slavgorod
7
8
2
1
5
11
29
-18
8
Dribin
6
8
2
0
6
12
48
-36
9
Sozh Krichev
5
8
1
2
5
20
25
-5
10
Vikhra
3
8
1
0
7
8
52
-44
Play-off Semi-finals
Group Mogilev Region West
Group Mogilev Region West
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Dnepr Mogilev II
18
6
6
0
0
36
5
31
2
Torpeda
16
6
5
1
0
45
5
40
3
Drut Belynichi
13
7
4
1
2
29
11
18
4
Spartak Shklov
9
6
3
0
3
10
10
0
5
Zarya Krugloe
9
7
3
0
4
13
15
-2
6
Ptich
3
6
1
0
5
5
27
-22
7
Kolos Kirovsk
3
6
1
0
5
12
37
-25
8
Bykhov
3
6
1
0
5
5
45
-40
Play-off Semi-finals
Group Brest Region East
Group Brest Region East
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
27
9
9
0
0
67
3
64
2
Pripyat Olshany
22
8
7
1
0
39
10
29
3
Gantsevichi
19
10
5
4
1
36
18
18
4
Volna Pinsk II
15
9
4
3
2
20
19
1
5
Nadezhda Gorodishche
14
9
4
2
3
32
22
10
6
FC Mikashevichi
11
9
3
2
4
13
21
-8
7
FK Ivanovo
8
9
2
2
5
17
21
-4
8
DUSSH Stolin
7
10
1
4
5
11
29
-18
9
FK Luninets
4
8
1
1
6
17
23
-6
10
Volat Lyakhavichi
1
11
0
1
10
8
94
-86
Championship Group
Group Gomel Region
Group Gomel Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
MNPZ Mozyr
22
9
7
1
1
37
8
29
2
GOLHU Gomel
21
9
7
0
2
36
10
26
3
Vertikal Kalinkovichi
19
9
6
1
2
32
12
20
4
DUSSH-2 Rechitsa
12
9
3
3
3
15
13
2
5
Iput DYuSSh
12
9
4
0
5
15
17
-2
6
Svetlogorsk
6
8
2
0
6
9
26
-17
7
FK Zhlobin
6
9
2
0
7
10
31
-21
8
Dnepr Rogachev
4
8
1
1
6
14
51
-37
Promotion Play-off
Group Gorodno Region East
Group Gorodno Region East
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FSK Dyatlovo
21
7
7
0
0
29
8
21
2
Fakel Novogrudok
12
6
4
0
2
15
8
7
3
Smorgon II
11
6
3
2
1
11
11
0
4
FK Shchuchyn
9
7
3
0
4
20
11
9
5
FK Lida-2
7
7
2
1
4
11
13
-2
6
Ostrovets II
4
6
1
1
4
5
15
-10
7
FK Oshmyany
3
7
1
0
6
4
29
-25
Championship Group
Group Gorodno Region West
Group Gorodno Region West
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
19
7
6
1
0
30
8
22
2
Neman Mosty
13
6
4
1
1
13
7
6
3
Smena Volkovysk
12
7
4
0
3
23
16
7
4
FK Svislach
9
7
3
0
4
8
13
-5
5
Chayka Zelva
9
7
3
0
4
10
18
-8
6
FSK Grodnensky
4
7
1
1
5
4
15
-11
7
FK Slonim Siti
1
5
0
1
4
8
19
-11
Championship Group
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Gazovik Vitebsk
21
8
7
0
1
26
5
21
2
FK Miory
21
8
7
0
1
34
15
19
3
Niva Tolochin
15
8
5
0
3
15
13
2
4
DYuSSh Orsha
14
8
4
2
2
28
12
16
5
FK Senno
14
8
4
2
2
32
17
15
6
Gorodok lions
7
8
2
1
5
40
27
13
7
FK Glubokoe
4
8
1
1
6
10
41
-31
8
FC Polotsk
3
8
1
0
7
17
25
-8
9
FK Lepel
3
8
1
0
7
4
61
-57
10
PMC Pastavy
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion Play-off
Group Brest Region West
Group Brest Region West
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Tsentr Futbola
28
10
9
1
0
72
2
70
2
Krechet Bereza
24
10
8
0
2
36
18
18
3
FK Vysokoe
22
9
7
1
1
40
18
22
4
Ivatsevichi
19
9
6
1
2
40
9
31
5
Agro-Pelishche
16
9
5
1
3
32
17
15
6
FK Kobrin
12
9
4
0
5
23
38
-15
7
Kommunalnik Beloozersk
7
11
2
1
8
7
33
-26
8
FK Drohichyn
6
9
2
0
7
14
51
-37
9
Port SK
4
10
1
1
8
9
50
-41
10
FK Pruzhany
3
10
1
0
9
11
48
-37
Championship Group
Minsk Region Final Group
Minsk Region Final Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Brest Region Final Group
Brest Region Final Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Grodno Region Final Group
Grodno Region Final Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Promotion Group 1
Promotion Group 1
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Promotion Group 2
Promotion Group 2
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Promotion Group 3
Promotion Group 3
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Promotion Group 4
Promotion Group 4
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
GOL
meczy
Wszystkie
01/07
2023
Svetlogorsk
2 - 1
( - )
GOLHU Gomel
By3
24/06
2023
MNPZ Mozyr
3 - 2
( - )
GOLHU Gomel
By3
17/06
2023
Vertikal Kalinkovichi
1 - 4
( - )
GOLHU Gomel
By3
10/06
2023
GOLHU Gomel
5 - 1
( - )
Iput DYuSSh
By3
04/06
2023
Dnepr Rogachev
2 - 8
( - )
GOLHU Gomel
By3
27/05
2023
GOLHU Gomel
2 - 0
( - )
DUSSH-2 Rechitsa
By3
20/05
2023
FK Zhlobin
1 - 12
( - )
GOLHU Gomel
By3
06/05
2023
GOLHU Gomel
1 - 0
( - )
Svetlogorsk
By3
22/04
2023
GOLHU Gomel
1 - 0
( - )
MNPZ Mozyr
By3
Zwycięstwa
4
67%
Remisy
0
0%
Przegrane
2
33%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[7,0,2,9],"lg_-1_6":[4,0,2,6],"lg_373":[7,null,2,9],"lg_373_6":[4,null,2,6]}
FK
meczy
Wszystkie
Second League
Belarusian Cup
01/07
2023
FK Zhlobin
1 - 3
( - )
Vertikal Kalinkovichi
By3
24/06
2023
Iput DYuSSh
1 - 2
( - )
FK Zhlobin
By3
17/06
2023
Dnepr Rogachev
5 - 3
( - )
FK Zhlobin
By3
10/06
2023
FK Zhlobin
2 - 0
( - )
DUSSH-2 Rechitsa
By3
03/06
2023
FK Zhlobin
0 - 1
( - )
MNPZ Mozyr
By3
27/05
2023
Svetlogorsk
3 - 0
( - )
FK Zhlobin
By3
20/05
2023
FK Zhlobin
1 - 12
( - )
GOLHU Gomel
By3
06/05
2023
Vertikal Kalinkovichi
2 - 0
( - )
FK Zhlobin
By3
22/04
2023
FK Zhlobin
1 - 4
( - )
Iput DYuSSh
By3
28/05
2022
DYuSSh-3 Pinsk
3 - 2
(0 - 1)
FK Zhlobin
ByC
Zwycięstwa
2
33%
Remisy
0
0%
Przegrane
4
67%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[2,0,8,10],"lg_-1_6":[2,0,4,6],"lg_373":[2,null,7,9],"lg_373_6":[2,null,4,6],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
GOL
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
10/06
2023
GOLHU Gomel
5 - 1
( - )
Iput DYuSSh
By3
27/05
2023
GOLHU Gomel
2 - 0
( - )
DUSSH-2 Rechitsa
By3
06/05
2023
GOLHU Gomel
1 - 0
( - )
Svetlogorsk
By3
22/04
2023
GOLHU Gomel
1 - 0
( - )
MNPZ Mozyr
By3
Zwycięstwa
4
100%
Remisy
0
0%
Przegrane
0
0%
{"lg_-1":[4,0,0,4],"lg_-1_6":[4,0,0,4],"lg_373":[4,null,null,4],"lg_373_6":[4,null,null,4]}
FK
mecze w roli gościa:
Wszystkie
Second League
Belarusian Cup
24/06
2023
Iput DYuSSh
1 - 2
( - )
FK Zhlobin
By3
17/06
2023
Dnepr Rogachev
5 - 3
( - )
FK Zhlobin
By3
27/05
2023
Svetlogorsk
3 - 0
( - )
FK Zhlobin
By3
06/05
2023
Vertikal Kalinkovichi
2 - 0
( - )
FK Zhlobin
By3
28/05
2022
DYuSSh-3 Pinsk
3 - 2
(0 - 1)
FK Zhlobin
ByC
Zwycięstwa
1
20%
Remisy
0
0%
Przegrane
4
80%
{"lg_-1":[1,0,4,5],"lg_-1_6":[1,0,4,5],"lg_373":[1,null,3,4],"lg_373_6":[1,null,3,4],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
GOLHU Gomel
Rozegrane mecze:
9
FK Zhlobin
Rozegrane mecze:
10
Bramki
(Strzelone/Stracone)
36
4
1.11
10
12
1.2
3.4
34
Pon./Pow.
1.5
2
7
22%
78%
1
9
10%
90%
2.5
3
6
33%
67%
3
7
30%
70%
3.5
4
5
44%
56%
5
5
50%
50%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
6
3
67%
33%
6
4
60%
40%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
3
6
33%
67%
1
9
10%
90%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
9
0
100%
0%
7
3
70%
30%
GOL
następne mecze
Trudność
FK
Łatwo 1
Ciężko 5
FK Zhlobin (G)
By3
08/07/2023
1
DUSSH-2 Rechitsa (G)
By3
15/07/2023
Dnepr Rogachev (G)
By3
22/07/2023
Iput DYuSSh (G)
By3
29/07/2023
Vertikal Kalinkovichi (G)
By3
05/08/2023
MNPZ Mozyr (G)
By3
12/08/2023
GOLHU Gomel (G)
By3
08/07/2023
Svetlogorsk (G)
By3
15/07/2023
MNPZ Mozyr (G)
By3
22/07/2023
DUSSH-2 Rechitsa (G)
By3
29/07/2023
Dnepr Rogachev (G)
By3
05/08/2023
Iput DYuSSh (G)
By3
12/08/2023
Svetlogorsk (G)
By3
19/08/2023
FK Zhlobin (G)
By3
26/08/2023
1
DUSSH-2 Rechitsa (G)
By3
02/09/2023
Dnepr Rogachev (G)
By3
10/09/2023
Iput DYuSSh (G)
By3
16/09/2023
Vertikal Kalinkovichi (G)
By3
23/09/2023
Vertikal Kalinkovichi (G)
By3
19/08/2023
GOLHU Gomel (G)
By3
26/08/2023
Svetlogorsk (G)
By3
02/09/2023
MNPZ Mozyr (G)
By3
09/09/2023
DUSSH-2 Rechitsa (G)
By3
16/09/2023
Dnepr Rogachev (G)
By3
23/09/2023
Pokaż wszystkie
<
maja 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"4":"kwietnia 2024","5":"maja 2024","6":"czerwca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program