Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
13
Piłka nożna
Prognozy na dziś
184
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
23
Prognozy na jutro
96
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
368
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
704
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
20
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
Top Europejski
Europejski
107
Amerykański
119
Afrykanin
2
Azjatycki
67
Australijski
44
Międzynarodowy
17
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
EURO 2024
9
Copa America
8
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Brasileiro Série A
10
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
EURO 2024
9
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
8
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Tenis
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Charlotte FC
47%
Prawdopodobieństwo wygranej
20/06/2024 01:30
CHA - ORL,
01:30
Us1
DC United
40%
Prawdopodobieństwo wygranej
20/06/2024 01:30
DCU - ATL,
01:30
Us1
Columbus Crew
47%
Prawdopodobieństwo wygranej
20/06/2024 01:30
INM - COL,
01:30
Us1
New York Red Bulls
40%
Prawdopodobieństwo wygranej
20/06/2024 01:30
MTL - NYR,
01:30
Us1
Toronto FC
37%
Prawdopodobieństwo wygranej
20/06/2024 01:30
TFC - NAS,
01:30
Us1
FC Cincinnati
41%
Prawdopodobieństwo remisu
20/06/2024 01:45
CIN - PHI,
01:45
Us1
Saint Louis City
39%
Prawdopodobieństwo remisu
20/06/2024 02:30
SLC - CLR,
02:30
Us1
Real Salt Lake
49%
Prawdopodobieństwo wygranej
20/06/2024 02:30
SKC - RSL,
02:30
Us1
Seattle Sounders
36%
Prawdopodobieństwo remisu
20/06/2024 02:30
HOU - SEA,
02:30
Us1
Minnesota United
39%
Prawdopodobieństwo wygranej
20/06/2024 02:30
DAL - MIN,
02:30
Us1
Los Angeles FC
56%
Prawdopodobieństwo wygranej
20/06/2024 02:30
AUS - LAF,
02:30
Us1
New York City FC
43%
Prawdopodobieństwo wygranej
20/06/2024 04:30
LAG - NYC,
04:30
Us1
Portland Timbers
44%
Prawdopodobieństwo wygranej
20/06/2024 04:30
SJE - POT,
04:30
Us1
Botafogo
36%
Prawdopodobieństwo wygranej
20/06/2024 00:00
BOT - APR,
00:00
Br1
Atlético GO
41%
Prawdopodobieństwo wygranej
20/06/2024 00:00
ACG - CRI,
00:00
Br1
São Paulo
45%
Prawdopodobieństwo wygranej
20/06/2024 01:00
SAP - CUE,
01:00
Br1
Fortaleza
51%
Prawdopodobieństwo wygranej
20/06/2024 01:00
FOR - GRE,
01:00
Br1
Juventude
48%
Prawdopodobieństwo wygranej
20/06/2024 01:00
JUV - VDG,
01:00
Br1
Internacional
46%
Prawdopodobieństwo remisu
20/06/2024 02:30
INL - CTH,
02:30
Br1
Cruzeiro
61%
Prawdopodobieństwo wygranej
20/06/2024 02:30
CRZ - FLU,
02:30
Br1
Hegelmann Litauen
55%
Prawdopodobieństwo wygranej
19/06/2024 17:00
FKB - HEL,
17:00
Lt1
json_m
Prognoza
FK Zhlobin
-
Vetka DYuSSh
24°C
W
W
L
L
L
W
06/08/2022 15:00 GMT
1
5 - 0
FT
L
W
D
L
L
L
Białoruś Second League
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Handicap
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 15, Group Gomel Region
By3
FK Zhlobin
Vetka DYuSSh
06/08/2022 15:00
44
34
22
1
3
-
1
3 - 1
3.67
24°
-
-
-
-
FT
5 - 0
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 15, Group Gomel Region
By3
FK Zhlobin
Vetka DYuSSh
06/08/2022 15:00
27
73
Pow.
3.67
3 - 1
3.67
24°
-
-
-
FT
5 - 0
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 15, Group Gomel Region
By3
FK Zhlobin
Vetka DYuSSh
06/08/2022 15:00
36
51
14
X
24°
-
FT
5 - 0
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prawdopodobieństwo PT/CT %
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 15, Group Gomel Region
By3
FK Zhlobin
Vetka DYuSSh
06/08/2022 15:00
22%
X
1
3
-
1
3 - 1
24°
-
FT
5 - 0
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 15, Group Gomel Region
By3
FK Zhlobin
Vetka DYuSSh
06/08/2022 15:00
29
71
Tak
3
-
1
3 - 1
3.67
24°
-
-
-
FT
5 - 0
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 15, Group Gomel Region
By3
FK Zhlobin
Vetka DYuSSh
06/08/2022 15:00
78%
1X
3
-
1
3 - 1
3.67
24°
-
FT
5 - 0
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 15, Group Gomel Region
By3
FK Zhlobin
Vetka DYuSSh
06/08/2022 15:00
41%
Gospodarze -1
3
-
1
3 - 1
3.67
24°
-
FT
5 - 0
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 15, Group Gomel Region
By3
FK Zhlobin
Vetka DYuSSh
06/08/2022 15:00
3
-
1
3 - 1
3.67
24°
FT
5 - 0
(1 - 0)
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
21/05
2022
Vetka DYuSSh
2 - 2
( - )
FK Zhlobin
By3
0
0%
Remisy
1
100%
0
0%
{"lg_-1":[0,1,0,1],"lg_-1_6":[0,1,0,1],"lg_373":[null,1,null,1],"lg_373_6":[null,1,null,1]}
Klasyfikacja 06/08/2022
Group Minsk
Group Minsk
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FK Krumkachy
22
8
7
1
0
26
2
24
2
Uni Minsk
21
10
7
0
3
24
13
11
3
Torpedo Minsk
18
9
5
3
1
15
7
8
4
Traktor Minsk
16
9
5
1
3
25
12
13
5
Energetik-BGATU
15
10
4
3
3
21
20
1
6
Urozhaynaya
8
9
2
2
5
8
12
-4
7
BGU Minsk
7
9
2
1
6
9
15
-6
8
SDJuShOR-3
6
9
2
0
7
9
31
-22
9
Serebryanka
4
9
1
1
7
11
36
-25
Play-off 1/8-finals
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Zhodino Yuzhnoe
30
11
10
0
1
66
8
58
2
Viktoriya Maryina Horka
24
11
8
0
3
45
12
33
3
FK Kolos
23
10
7
2
1
43
16
27
4
Livadija
18
10
6
0
4
38
16
22
5
Falko Cherkassy
13
10
4
1
5
24
19
5
6
Viliya Vileyka
5
10
1
2
7
13
32
-19
7
Berezino
4
10
1
1
8
9
66
-57
8
FK Krupki
3
10
1
0
9
17
86
-69
Next round
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Partizan Salihorsk
30
11
10
0
1
41
5
36
2
Bobovnya
25
11
8
1
2
33
8
25
3
Neman Stolbtsy
22
11
7
1
3
28
19
9
4
Starye Dorogi
18
10
5
3
2
23
20
3
5
FK Kletsk
11
11
3
2
6
18
28
-10
6
FK Uzda
7
11
2
1
8
13
35
-22
7
FS Respect
5
10
1
2
7
7
25
-18
8
FK Slutsk-2
5
11
1
2
8
6
29
-23
Next round
Group Mogilev Region
Group Mogilev Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Servolyuks
15
7
5
0
2
25
8
17
2
Spartak Shklov
15
6
5
0
1
23
11
12
3
FK Krasnopole
14
7
4
2
1
17
5
12
4
Gorki
12
6
4
0
2
25
5
20
5
Sozh Krichev
8
7
2
2
3
11
19
-8
6
Niva Chavusy
4
5
1
1
3
6
10
-4
7
Kirovsk
4
7
1
1
5
6
41
-35
8
Zarya Krugloe
2
7
0
2
5
3
17
-14
Play-off 1/8-finals
Group Brest Region East
Group Brest Region East
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
30
10
10
0
0
77
9
68
2
Pripyat Olshany
25
11
8
1
2
49
19
30
3
Nadezhda Gorodishche
19
10
6
1
3
19
16
3
4
FK Luninets
15
10
5
0
5
29
19
10
5
FK Ivanovo
11
10
3
2
5
15
33
-18
6
DUSSH Stolin
5
10
1
2
7
13
54
-41
7
Granit Mikashevichi
0
11
0
0
11
8
60
-52
Championship Play-off
Group Brest Region West
Group Brest Region West
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Niva Dolbizno
24
8
8
0
0
43
3
40
2
Ivatsevichi
16
8
5
1
2
22
8
14
3
FK Vysokoe
14
10
4
2
4
20
24
-4
4
FK Drohichyn
11
9
3
2
4
16
25
-9
5
Krechet Bereza
7
9
2
1
6
8
30
-22
6
FK Kobrin
3
8
1
0
7
9
28
-19
7
Dinamo Brest Malorita
0
0
0
0
0
0
0
0
Championship Play-off
Group Gomel Region
Group Gomel Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Bumprom
27
10
9
0
1
81
5
76
2
MNPZ Mozyr
24
10
8
0
2
43
14
29
3
GOLHU Gomel
21
10
7
0
3
49
8
41
4
Svetlogorsk
19
10
6
1
3
32
15
17
5
Vertikal Kalinkovichi
19
10
6
1
3
25
15
10
6
FK Zhlobin
13
10
4
1
5
24
27
-3
7
DUSSH-2 Rechitsa
12
10
4
0
6
25
19
6
8
Iput DYuSSh
7
10
2
1
7
13
51
-38
9
Vetka DYuSSh
5
10
1
2
7
8
46
-38
10
Dnepr Rogachev
0
10
0
0
10
1
101
-100
Play-off 1/8-finals
Group Grodno Region
Group Grodno Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
23
10
7
2
1
31
16
15
2
FK Svislach
19
10
6
1
3
28
17
11
3
FSK Grodnensky
17
10
5
2
3
23
19
4
4
Smena Volkovysk
16
10
4
4
2
23
16
7
5
FK Shchuchyn
15
10
4
3
3
14
10
4
6
FK Slonim Siti
14
10
4
2
4
18
14
4
7
Neman Mosty
11
10
3
2
5
17
23
-6
8
FSK Dyatlovo
10
10
3
1
6
16
25
-9
9
Chayka Zelva
8
10
2
2
6
12
27
-15
10
Fakel Novogrudok
6
10
1
3
6
12
27
-15
Play-off 1/8-finals
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Veles 2020
33
12
11
0
1
69
13
56
2
Gazovik Vitebsk
26
11
8
2
1
25
10
15
3
FK Miory
23
11
7
2
2
37
19
18
4
Gorodok lions
22
11
7
1
3
41
22
19
5
DYuSSh Orsha
14
11
4
2
5
11
19
-8
6
FC Polotsk
12
11
3
3
5
28
33
-5
7
Postavy
12
12
3
3
6
17
38
-21
8
FK Lepel
10
12
3
1
8
19
41
-22
9
FK Senno
6
12
1
3
8
17
41
-24
10
Niva Tolochin
4
11
1
1
9
12
40
-28
Play-off 1/8-finals
Brest Region Promotion Group
Brest Region Promotion Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
FK
meczy
Wszystkie
Second League
Belarusian Cup
30/07
2022
FK Zhlobin
3 - 0
(1 - 0)
Dnepr Rogachev
By3
16/07
2022
FK Zhlobin
2 - 1
(1 - 1)
DUSSH-2 Rechitsa
By3
10/07
2022
Bumprom
12 - 0
(5 - 0)
FK Zhlobin
By3
02/07
2022
FK Zhlobin
0 - 1
(0 - 1)
Vertikal Kalinkovichi
By3
26/06
2022
MNPZ Mozyr
4 - 2
( - )
FK Zhlobin
By3
18/06
2022
FK Zhlobin
6 - 1
( - )
Iput DYuSSh
By3
12/06
2022
GOLHU Gomel
4 - 0
( - )
FK Zhlobin
By3
04/06
2022
FK Zhlobin
1 - 2
( - )
Svetlogorsk
By3
28/05
2022
DYuSSh-3 Pinsk
3 - 2
(0 - 1)
FK Zhlobin
ByC
21/05
2022
Vetka DYuSSh
2 - 2
( - )
FK Zhlobin
By3
07/05
2022
Dnepr Rogachev
0 - 8
( - )
FK Zhlobin
By3
Zwycięstwa
3
50%
Remisy
0
0%
Przegrane
3
50%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[4,1,6,11],"lg_-1_6":[3,0,3,6],"lg_373":[4,1,5,10],"lg_373_6":[3,null,3,6],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
VET
meczy
Wszystkie
30/07
2022
Vetka DYuSSh
1 - 7
(0 - 4)
MNPZ Mozyr
By3
17/07
2022
Dnepr Rogachev
1 - 3
(1 - 1)
Vetka DYuSSh
By3
09/07
2022
Vetka DYuSSh
1 - 1
(0 - 1)
Iput DYuSSh
By3
02/07
2022
DUSSH-2 Rechitsa
3 - 1
(1 - 1)
Vetka DYuSSh
By3
25/06
2022
Vetka DYuSSh
0 - 6
( - )
GOLHU Gomel
By3
18/06
2022
Bumprom
13 - 0
( - )
Vetka DYuSSh
By3
11/06
2022
Vetka DYuSSh
0 - 5
( - )
Svetlogorsk
By3
04/06
2022
Vertikal Kalinkovichi
2 - 0
( - )
Vetka DYuSSh
By3
21/05
2022
Vetka DYuSSh
2 - 2
( - )
FK Zhlobin
By3
07/05
2022
MNPZ Mozyr
6 - 0
( - )
Vetka DYuSSh
By3
Zwycięstwa
1
17%
Remisy
1
17%
Przegrane
4
67%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[1,2,7,10],"lg_-1_6":[1,1,4,6],"lg_373":[1,2,7,10],"lg_373_6":[1,1,4,6]}
FK
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
30/07
2022
FK Zhlobin
3 - 0
(1 - 0)
Dnepr Rogachev
By3
16/07
2022
FK Zhlobin
2 - 1
(1 - 1)
DUSSH-2 Rechitsa
By3
02/07
2022
FK Zhlobin
0 - 1
(0 - 1)
Vertikal Kalinkovichi
By3
18/06
2022
FK Zhlobin
6 - 1
( - )
Iput DYuSSh
By3
04/06
2022
FK Zhlobin
1 - 2
( - )
Svetlogorsk
By3
Zwycięstwa
3
60%
Remisy
0
0%
Przegrane
2
40%
{"lg_-1":[3,0,2,5],"lg_-1_6":[3,0,2,5],"lg_373":[3,null,2,5],"lg_373_6":[3,null,2,5]}
VET
mecze w roli gościa:
Wszystkie
17/07
2022
Dnepr Rogachev
1 - 3
(1 - 1)
Vetka DYuSSh
By3
02/07
2022
DUSSH-2 Rechitsa
3 - 1
(1 - 1)
Vetka DYuSSh
By3
18/06
2022
Bumprom
13 - 0
( - )
Vetka DYuSSh
By3
04/06
2022
Vertikal Kalinkovichi
2 - 0
( - )
Vetka DYuSSh
By3
07/05
2022
MNPZ Mozyr
6 - 0
( - )
Vetka DYuSSh
By3
Zwycięstwa
1
20%
Remisy
0
0%
Przegrane
4
80%
{"lg_-1":[1,0,4,5],"lg_-1_6":[1,0,4,5],"lg_373":[1,null,4,5],"lg_373_6":[1,null,4,5]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
FK Zhlobin
Rozegrane mecze:
11
Vetka DYuSSh
Rozegrane mecze:
10
Bramki
(Strzelone/Stracone)
26
2.36
2.73
30
8
0.8
4.6
46
Pon./Pow.
1.5
1
10
9%
91%
0
10
0%
100%
2.5
1
10
9%
91%
2
8
20%
80%
3.5
4
7
36%
64%
2
8
20%
80%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
6
5
55%
45%
5
5
50%
50%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
2
9
18%
82%
0
10
0%
100%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
8
3
73%
27%
5
5
50%
50%
FK
następne mecze
Trudność
VET
Łatwo 1
Ciężko 5
Vetka DYuSSh (G)
By3
06/08/2022
Svetlogorsk (G)
By3
13/08/2022
GOLHU Gomel (G)
By3
20/08/2022
Iput DYuSSh (G)
By3
27/08/2022
MNPZ Mozyr (G)
By3
03/09/2022
Vertikal Kalinkovichi (G)
By3
10/09/2022
FK Zhlobin (G)
By3
06/08/2022
1
Vertikal Kalinkovichi (G)
By3
13/08/2022
Bumprom (G)
By3
27/08/2022
1
GOLHU Gomel (G)
By3
04/09/2022
DUSSH-2 Rechitsa (G)
By3
10/09/2022
Iput DYuSSh (G)
By3
17/09/2022
Bumprom (G)
By3
17/09/2022
1
DUSSH-2 Rechitsa (G)
By3
24/09/2022
Dnepr Rogachev (G)
By3
24/09/2022
Svetlogorsk (G)
By3
02/10/2022
Pokaż wszystkie
<
czerwca 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"5":"maja 2024","6":"czerwca 2024","7":"lipca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program