Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
4
Piłka nożna
Prognozy na dziś
387
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
4
Prognozy na jutro
279
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
995
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
95
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
Top Europejski
Europejski
132
Amerykański
133
Afrykanin
49
Azjatycki
91
Australijski
38
Międzynarodowy
40
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
EURO 2024
12
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Brasileiro Série A
1
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
EURO 2024
12
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
1
Copa Sudamericana
1
Copa America
8
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
12
World Cup Qual. CAF
8
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Tenis
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
New York Red Bulls
51%
Prawdopodobieństwo wygranej
09/06/2024 01:30
NER - NYR,
01:30
Us1
Minnesota United
54%
Prawdopodobieństwo wygranej
09/06/2024 02:30
MIN - DAL,
02:30
Us1
Seattle Sounders
38%
Prawdopodobieństwo remisu
09/06/2024 02:30
SKC - SEA,
02:30
Us1
Portland Timbers
35%
Prawdopodobieństwo wygranej
09/06/2024 02:30
SLC - POT,
02:30
Us1
Real Oviedo
35%
Prawdopodobieństwo remisu
08/06/2024 18:30
RLO - EIB,
18:30
Es2
IF Gnistan
42%
Prawdopodobieństwo remisu
08/06/2024 16:00
EIF - IFG,
16:00
Fi1
KuPS Kuopio
68%
Prawdopodobieństwo wygranej
08/06/2024 16:00
KUP - AC ,
16:00
Fi1
Asante Kotoko
41%
Prawdopodobieństwo wygranej
08/06/2024 17:00
RTU - ASA,
17:00
Gh1
Accra Lions FC
51%
Prawdopodobieństwo wygranej
08/06/2024 17:00
ACL - DRE,
17:00
Gh1
Guarani
35%
Prawdopodobieństwo wygranej
08/06/2024 22:00
GUA - OPE,
22:00
Br2
Amazonas
43%
Prawdopodobieństwo remisu
08/06/2024 22:00
AMA - BRU,
22:00
Br2
json_m
Prognoza
FK Miory
-
Gorodok lions
L
W
W
W
L
W
29/07/2023 13:00 GMT
1
7 - 1
FT
W
L
L
W
W
L
Białoruś Second League
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Handicap
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 15, Group Vitebsk Region
By3
FK Miory
Gorodok lions
29/07/2023 13:00
54
13
33
1
3
-
1
3 - 1
4.50
-
-
-
-
FT
7 - 1
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 15, Group Vitebsk Region
By3
FK Miory
Gorodok lions
29/07/2023 13:00
10
90
Pow.
4.50
3 - 1
4.50
-
-
-
FT
7 - 1
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 15, Group Vitebsk Region
By3
FK Miory
Gorodok lions
29/07/2023 13:00
19
30
51
2
-
FT
7 - 1
Gospodarze - Goście
Prawdopodobieństwo PT/CT %
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 15, Group Vitebsk Region
By3
FK Miory
Gorodok lions
29/07/2023 13:00
28%
2
1
3
-
1
3 - 1
-
FT
7 - 1
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 15, Group Vitebsk Region
By3
FK Miory
Gorodok lions
29/07/2023 13:00
8
92
Tak
3
-
1
3 - 1
4.50
-
-
-
FT
7 - 1
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 15, Group Vitebsk Region
By3
FK Miory
Gorodok lions
29/07/2023 13:00
87%
12
3
-
1
3 - 1
4.50
-
FT
7 - 1
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 15, Group Vitebsk Region
By3
FK Miory
Gorodok lions
29/07/2023 13:00
54%
Gospodarze -1.5
3
-
1
3 - 1
4.50
-
FT
7 - 1
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 15, Group Vitebsk Region
By3
FK Miory
Gorodok lions
29/07/2023 13:00
3
-
1
3 - 1
4.50
FT
7 - 1
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
28/05
2023
Gorodok lions
4 - 6
( - )
FK Miory
By3
27/08
2022
Gorodok lions
2 - 0
(1 - 0)
FK Miory
By3
11/06
2022
FK Miory
3 - 3
( - )
Gorodok lions
By3
19/09
2021
Gorodok lions
2 - 0
(1 - 0)
FK Miory
By3
28/08
2021
FK Miory
4 - 1
( - )
Gorodok lions
By3
FK Miory
2
40%
Remisy
1
20%
Gorodok lions
2
40%
{"lg_-1":[2,1,2,5],"lg_-1_6":[2,1,2,5],"lg_373":[2,1,2,5],"lg_373_6":[2,1,2,5]}
Klasyfikacja 29/07/2023
Group Minsk
Group Minsk
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Uni Minsk
19
9
6
1
2
23
11
12
2
Traktor Minsk
19
8
6
1
1
21
9
12
3
BGU Minsk
16
8
5
1
2
19
9
10
4
Torpedo Minsk
15
8
4
3
1
16
12
4
5
FK Krumkachy
13
8
4
1
3
21
15
6
6
SDJuShOR-3
8
7
2
2
3
11
9
2
7
Urozhaynaya
8
8
2
2
4
16
20
-4
8
Serebryanka
3
8
1
0
7
8
26
-18
9
Energetik
1
7
0
1
6
2
23
-21
Promotion Play-off
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Viktoriya Maryina Horka
25
10
8
1
1
43
12
31
2
FK Kolos
23
10
7
2
1
28
7
21
3
Livadija
19
10
6
1
3
25
15
10
4
Molodechno-2018 II
18
10
6
0
4
36
15
21
5
Falko Cherkassy
16
10
5
1
4
52
17
35
6
Berezino
12
10
4
0
6
22
44
-22
7
Viliya Vileyka
4
10
1
1
8
12
56
-44
8
FK Krupki
0
10
0
0
10
5
57
-52
Play-off Semi-finals
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Partizan Salihorsk
27
10
9
0
1
58
3
55
2
Bobovnya
22
11
6
4
1
24
12
12
3
Neman Stolbtsy
17
10
5
2
3
30
17
13
4
FS Respect
16
11
4
4
3
20
20
0
5
FK Slutsk-2
11
11
3
2
6
13
32
-19
6
FK Lyuban
9
10
2
3
5
9
23
-14
7
Starye Dorogi
7
10
1
4
5
10
32
-22
8
FK Kletsk
6
11
1
3
7
10
35
-25
Play-off Semi-finals
Group Mogilev Region East
Group Mogilev Region East
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Servolyuks
33
11
11
0
0
42
8
34
2
Gorki
30
11
10
0
1
78
2
76
3
Klimovichy
25
11
8
1
2
31
15
16
4
FK Krasnopole
21
11
7
0
4
32
26
6
5
FK Kostyukovichi
13
11
4
1
6
16
18
-2
6
Sozh Krichev
11
11
3
2
6
31
29
2
7
Niva Chavusy
8
11
2
2
7
15
17
-2
8
Slavgorod
8
11
2
2
7
12
40
-28
9
Dribin
7
11
2
1
8
14
60
-46
10
Vikhra
4
11
1
1
9
12
68
-56
Play-off Semi-finals
Group Mogilev Region West
Group Mogilev Region West
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Torpeda
23
9
7
2
0
56
6
50
2
Dnepr Mogilev II
19
8
6
1
1
38
8
30
3
Drut Belynichi
16
9
5
1
3
32
15
17
4
Spartak Shklov
15
8
5
0
3
16
13
3
5
Zarya Krugloe
12
9
4
0
5
14
20
-6
6
Ptich
6
8
2
0
6
8
29
-21
7
Kolos Kirovsk
6
8
2
0
6
19
42
-23
8
Bykhov
3
9
1
0
8
8
58
-50
Play-off Semi-finals
Group Brest Region East
Group Brest Region East
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
36
12
12
0
0
88
4
84
2
Pripyat Olshany
31
11
10
1
0
53
13
40
3
Gantsevichi
23
13
6
5
2
47
28
19
4
Nadezhda Gorodishche
21
13
6
3
4
39
27
12
5
FK Ivanovo
15
12
4
3
5
26
26
0
6
Volna Pinsk II
15
13
4
3
6
23
36
-13
7
FC Mikashevichi
14
13
4
2
7
17
27
-10
8
DUSSH Stolin
13
14
3
4
7
20
37
-17
9
FK Luninets
8
11
2
2
7
20
34
-14
10
Volat Lyakhavichi
1
14
0
1
13
9
110
-101
Championship Group
Group Gomel Region
Group Gomel Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
MNPZ Mozyr
31
12
10
1
1
50
9
41
2
GOLHU Gomel
30
12
10
0
2
51
10
41
3
Vertikal Kalinkovichi
23
12
7
2
3
36
16
20
4
Iput DYuSSh
16
12
5
1
6
19
22
-3
5
DUSSH-2 Rechitsa
15
12
4
3
5
22
18
4
6
FK Zhlobin
9
12
3
0
9
12
42
-30
7
Dnepr Rogachev
7
11
2
1
8
17
59
-42
8
Svetlogorsk
6
11
2
0
9
10
41
-31
Promotion Play-off
Group Gorodno Region East
Group Gorodno Region East
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FSK Dyatlovo
30
10
10
0
0
46
12
34
2
FK Shchuchyn
15
10
5
0
5
28
14
14
3
Fakel Novogrudok
15
9
5
0
4
22
19
3
4
Smorgon II
14
8
4
2
2
17
17
0
5
FK Lida-2
7
9
2
1
6
12
21
-9
6
FK Oshmyany
7
9
2
1
6
6
30
-24
7
Ostrovets II
5
9
1
2
6
5
23
-18
Championship Group
Group Gorodno Region West
Group Gorodno Region West
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
22
10
7
1
2
32
14
18
2
FK Svislach
18
10
6
0
4
19
18
1
3
Neman Mosty
17
8
5
2
1
16
8
8
4
Smena Volkovysk
15
9
5
0
4
28
19
9
5
FSK Grodnensky
13
12
4
1
7
14
25
-11
6
Chayka Zelva
12
13
4
0
9
19
32
-13
7
FK Slonim Siti
5
8
1
2
5
14
26
-12
Championship Group
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Gazovik Vitebsk
30
11
10
0
1
39
6
33
2
FK Miory
27
11
9
0
2
40
20
20
3
DYuSSh Orsha
18
11
5
3
3
34
18
16
4
Niva Tolochin
18
11
6
0
5
21
19
2
5
FK Senno
14
11
4
2
5
36
26
10
6
FC Polotsk
12
11
4
0
7
25
26
-1
7
Gorodok lions
10
11
3
1
7
42
37
5
8
FK Lepel
7
11
2
1
8
8
65
-57
9
FK Glubokoe
5
11
1
2
8
12
50
-38
10
PMC Pastavy
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion Play-off
Group Brest Region West
Group Brest Region West
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Tsentr Futbola
35
13
11
2
0
94
4
90
2
Krechet Bereza
33
13
11
0
2
55
23
32
3
FK Vysokoe
26
12
8
2
2
51
27
24
4
Agro-Pelishche
25
12
8
1
3
51
21
30
5
Ivatsevichi
22
11
7
1
3
47
15
32
6
FK Kobrin
15
13
5
0
8
32
53
-21
7
FK Drohichyn
12
13
4
0
9
27
67
-40
8
Kommunalnik Beloozersk
10
14
3
1
10
10
44
-34
9
Port SK
4
13
1
1
11
11
74
-63
10
FK Pruzhany
3
12
1
0
11
12
62
-50
Championship Group
Minsk Region Final Group
Minsk Region Final Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Brest Region Final Group
Brest Region Final Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Grodno Region Final Group
Grodno Region Final Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Promotion Group 1
Promotion Group 1
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Promotion Group 2
Promotion Group 2
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Promotion Group 3
Promotion Group 3
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Promotion Group 4
Promotion Group 4
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
FK
meczy
Wszystkie
Second League
Belarusian Cup
22/07
2023
DYuSSh Orsha
4 - 2
( - )
FK Miory
By3
15/07
2023
FK Miory
2 - 0
( - )
Niva Tolochin
By3
08/07
2023
FK Miory
2 - 1
( - )
FK Senno
By3
01/07
2023
FK Lepel
1 - 9
( - )
FK Miory
By3
28/06
2023
FK Miory
0 - 13
(0 - 5)
BATE Borisov
ByC
25/06
2023
Postavy
1 - 5
( - )
FK Miory
By3
17/06
2023
FK Miory
0 - 4
( - )
Gazovik Vitebsk
By3
10/06
2023
FC Polotsk
3 - 4
( - )
FK Miory
By3
03/06
2023
FK Miory
6 - 0
( - )
FK Glubokoe
By3
28/05
2023
Gorodok lions
4 - 6
( - )
FK Miory
By3
20/05
2023
FK Miory
3 - 2
( - )
DYuSSh Orsha
By3
06/05
2023
Niva Tolochin
0 - 1
( - )
FK Miory
By3
28/05
2022
Tekhnolog
3 - 0
(2 - 0)
FK Miory
ByC
Zwycięstwa
4
67%
Remisy
0
0%
Przegrane
2
33%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[9,0,4,13],"lg_-1_6":[4,0,2,6],"lg_373":[9,null,2,11],"lg_373_6":[4,null,2,6],"lg_304":[null,null,2,2],"lg_304_6":[null,null,2,2]}
GOR
meczy
Wszystkie
22/07
2023
Gorodok lions
1 - 0
( - )
Postavy
By3
15/07
2023
Gazovik Vitebsk
7 - 1
( - )
Gorodok lions
By3
08/07
2023
FC Polotsk
3 - 0
( - )
Gorodok lions
By3
01/07
2023
Gorodok lions
13 - 2
( - )
FK Glubokoe
By3
24/06
2023
Gorodok lions
17 - 0
( - )
FK Lepel
By3
17/06
2023
DYuSSh Orsha
5 - 2
( - )
Gorodok lions
By3
10/06
2023
Gorodok lions
1 - 3
( - )
Niva Tolochin
By3
03/06
2023
FK Senno
3 - 3
( - )
Gorodok lions
By3
28/05
2023
Gorodok lions
4 - 6
( - )
FK Miory
By3
21/05
2023
Postavy
4 - 0
( - )
Gorodok lions
By3
06/05
2023
Gorodok lions
0 - 4
( - )
Gazovik Vitebsk
By3
Zwycięstwa
3
50%
Remisy
0
0%
Przegrane
3
50%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[3,1,7,11],"lg_-1_6":[3,0,3,6],"lg_373":[3,1,7,11],"lg_373_6":[3,null,3,6]}
FK
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
Second League
Belarusian Cup
15/07
2023
FK Miory
2 - 0
( - )
Niva Tolochin
By3
08/07
2023
FK Miory
2 - 1
( - )
FK Senno
By3
28/06
2023
FK Miory
0 - 13
(0 - 5)
BATE Borisov
ByC
17/06
2023
FK Miory
0 - 4
( - )
Gazovik Vitebsk
By3
03/06
2023
FK Miory
6 - 0
( - )
FK Glubokoe
By3
20/05
2023
FK Miory
3 - 2
( - )
DYuSSh Orsha
By3
Zwycięstwa
4
67%
Remisy
0
0%
Przegrane
2
33%
{"lg_-1":[4,0,2,6],"lg_-1_6":[4,0,2,6],"lg_373":[4,null,1,5],"lg_373_6":[4,null,1,5],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
GOR
mecze w roli gościa:
Wszystkie
15/07
2023
Gazovik Vitebsk
7 - 1
( - )
Gorodok lions
By3
08/07
2023
FC Polotsk
3 - 0
( - )
Gorodok lions
By3
17/06
2023
DYuSSh Orsha
5 - 2
( - )
Gorodok lions
By3
03/06
2023
FK Senno
3 - 3
( - )
Gorodok lions
By3
21/05
2023
Postavy
4 - 0
( - )
Gorodok lions
By3
Zwycięstwa
0
0%
Remisy
1
20%
Przegrane
4
80%
{"lg_-1":[0,1,4,5],"lg_-1_6":[0,1,4,5],"lg_373":[null,1,4,5],"lg_373_6":[null,1,4,5]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
FK Miory
Rozegrane mecze:
13
Gorodok lions
Rozegrane mecze:
11
Bramki
(Strzelone/Stracone)
40
3.08
2.77
36
42
3.82
3.36
37
Pon./Pow.
1.5
1
12
8%
92%
1
10
9%
91%
2.5
2
11
15%
85%
1
10
9%
91%
3.5
4
9
31%
69%
2
9
18%
82%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
7
6
54%
46%
6
5
55%
45%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
3
10
23%
77%
2
9
18%
82%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
10
3
77%
23%
8
3
73%
27%
FK
następne mecze
Trudność
GOR
Łatwo 1
Ciężko 5
Gorodok lions (G)
By3
29/07/2023
FK Glubokoe (G)
By3
19/08/2023
FC Polotsk (G)
By3
26/08/2023
1
Gazovik Vitebsk (G)
By3
02/09/2023
Postavy (G)
By3
09/09/2023
FK Lepel (G)
By3
16/09/2023
FK Miory (G)
By3
29/07/2023
FK Senno (G)
By3
19/08/2023
Niva Tolochin (G)
By3
26/08/2023
DYuSSh Orsha (G)
By3
02/09/2023
FK Lepel (G)
By3
09/09/2023
FK Glubokoe (G)
By3
16/09/2023
FK Senno (G)
By3
23/09/2023
FC Polotsk (G)
By3
23/09/2023
1
Pokaż wszystkie
<
czerwca 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"5":"maja 2024","6":"czerwca 2024","7":"lipca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program