Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
14
Piłka nożna
Prognozy na dziś
131
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
23
Prognozy na jutro
193
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
822
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
1483
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
56
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
4
Top Europejski
23
Europejski
358
Amerykański
87
Afrykanin
61
Azjatycki
102
Australijski
39
Międzynarodowy
Puchary krajowe
3
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
1
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
10
Bundesliga
1
Serie A
10
Ligue 1
Eredivisie
4
Liga Portugal
Brasileiro Série A
Szkocka Premiership
1
Saudyjska Pro Liga
9
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
1
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
1
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
2
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
1
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
1
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
1
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Charleston Battery
42%
Prawdopodobieństwo remisu
22/05/2024 01:00
CHA - ATL,
01:00
UsC
New Mexico United
50%
Prawdopodobieństwo wygranej
22/05/2024 01:30
NEW - NMU,
01:30
UsC
Sporting Kansas City
36%
Prawdopodobieństwo remisu
22/05/2024 02:30
SKC - TUR,
02:30
UsC
Sacramento Republic
66%
Prawdopodobieństwo wygranej
22/05/2024 04:00
SAR - SJE,
04:00
UsC
Los Angeles FC
44%
Prawdopodobieństwo wygranej
22/05/2024 04:30
LAF - LUN,
04:30
UsC
Mjällby AIF
54%
Prawdopodobieństwo wygranej
21/05/2024 19:00
GOT - MJA,
19:00
Se1
Newell's Old Boys
40%
Prawdopodobieństwo wygranej
22/05/2024 01:00
VEL - NOB,
01:00
Ar1
FC København
55%
Prawdopodobieństwo wygranej
21/05/2024 19:00
AGF - CPH,
19:00
Dk1
Maccabi Tel Aviv
56%
Prawdopodobieństwo wygranej
21/05/2024 19:30
HAH - MTA,
19:30
Il1
Maccabi Haifa
49%
Prawdopodobieństwo wygranej
21/05/2024 19:30
HBS - MHA,
19:30
Il1
Maccabi Bnei Raina
39%
Prawdopodobieństwo wygranej
21/05/2024 19:30
MBR - BSA,
19:30
Il1
Lausanne-Sport
35%
Prawdopodobieństwo wygranej
21/05/2024 20:30
LAU - GRA,
20:30
Ch1
FC Luzern
64%
Prawdopodobieństwo wygranej
21/05/2024 20:30
FC - STA,
20:30
Ch1
FC Basel
49%
Prawdopodobieństwo wygranej
21/05/2024 20:30
BAS - YVE,
20:30
Ch1
json_m
Prognoza
FK Lyuban
-
FC Veras Nesvizh
D
L
L
L
L
15/06/2021 18:00 GMT
1
4 - 0
FT
L
L
D
L
L
Białoruś Second League
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Handicap
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 7, Minsk Region South
By3
FK Lyuban
FC Veras Nesvizh
15/06/2021 18:00
38
29
33
1
2
-
1
2 - 1
2.50
-
-
-
-
FT
4 - 0
(2 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 7, Minsk Region South
By3
FK Lyuban
FC Veras Nesvizh
15/06/2021 18:00
50
50
Pow.
2.50
2 - 1
2.50
-
-
-
FT
4 - 0
(2 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 7, Minsk Region South
By3
FK Lyuban
FC Veras Nesvizh
15/06/2021 18:00
30
41
30
X
-
FT
4 - 0
(2 - 0)
Gospodarze - Goście
Prawdopodobieństwo PT/CT %
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 7, Minsk Region South
By3
FK Lyuban
FC Veras Nesvizh
15/06/2021 18:00
16%
X
1
2
-
1
2 - 1
-
FT
4 - 0
(2 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 7, Minsk Region South
By3
FK Lyuban
FC Veras Nesvizh
15/06/2021 18:00
49
51
Tak
2
-
1
2 - 1
2.50
-
-
-
FT
4 - 0
(2 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 7, Minsk Region South
By3
FK Lyuban
FC Veras Nesvizh
15/06/2021 18:00
71%
12
2
-
1
2 - 1
2.50
-
FT
4 - 0
(2 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 7, Minsk Region South
By3
FK Lyuban
FC Veras Nesvizh
15/06/2021 18:00
38%
Gospodarze 0
2
-
1
2 - 1
2.50
-
FT
4 - 0
(2 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 7, Minsk Region South
By3
FK Lyuban
FC Veras Nesvizh
15/06/2021 18:00
2
-
1
2 - 1
2.50
FT
4 - 0
(2 - 0)
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
0
0%
Remisy
0
0%
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
Klasyfikacja 15/06/2021
Brest Region East
Brest Region East
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FK Luninets
12
4
4
0
0
10
2
8
2
DYuSSh-3 Pinsk
10
4
3
1
0
15
2
13
3
Ivatsevichi
10
4
3
1
0
11
1
10
4
FK Ivanovo
7
5
2
1
2
10
14
-4
5
Pripyat Olshany
6
5
2
0
3
12
13
-1
6
Granit Mikashevichi
4
5
1
1
3
8
15
-7
7
Nadezhda Gorodishche
3
5
1
0
4
5
10
-5
8
DUSSH Stolin
0
4
0
0
4
5
19
-14
Promotion
Brest Region West
Brest Region West
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Dinamo Brest Malorita
12
4
4
0
0
35
3
32
2
BZHS Brest
10
5
3
1
1
27
6
21
3
Niva Dolbizno
10
5
3
1
1
17
5
12
4
FK Kobrin
9
4
3
0
1
14
6
8
5
Krechet Bereza
7
5
2
1
2
5
10
-5
6
FK Vysokoe
4
5
1
1
3
5
28
-23
7
FK Drohichyn
3
5
1
0
4
8
26
-18
8
FK Pruzhany
0
5
0
0
5
4
31
-27
Promotion
Gomel Region
Gomel Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
MKK-Dnepr
10
4
3
1
0
18
3
15
2
Bumprom
10
5
3
1
1
13
2
11
3
Vertikal Kalinkovichi
10
6
3
1
2
11
19
-8
4
Montazhnik
9
5
2
3
0
10
5
5
5
GOLHU Gomel
8
4
2
2
0
9
5
4
6
FK Zhlobin
5
6
1
2
3
11
22
-11
7
Khimik Svetlogorsk
3
6
0
3
3
8
17
-9
8
MNPZ Mozyr
1
6
0
1
5
1
8
-7
Next round
Grodno Region
Grodno Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Ostrovets FC
15
5
5
0
0
40
2
38
2
HCS-Olympia
10
5
3
1
1
16
11
5
3
FSK Grodnensky
9
4
3
0
1
7
19
-12
4
Smena Volkovysk
7
5
2
1
2
15
10
5
5
Neman Mosty
7
5
2
1
2
9
5
4
6
FK Slonim Siti
7
5
2
1
2
13
10
3
7
FK Lida-2
7
4
2
1
1
10
15
-5
8
FK Shchuchyn
6
4
1
3
0
8
7
1
9
Chayka Zelva
6
5
2
0
3
9
11
-2
10
Cementnik
5
4
1
2
1
7
7
0
11
FK Oshmyany
3
5
1
0
4
7
23
-16
12
FK Svislach
2
5
0
2
3
8
15
-7
13
Belaya Rus
0
4
0
0
4
3
17
-14
Next round
Minsk Region North
Minsk Region North
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FK Kolos
15
6
5
0
1
10
4
6
2
SMI Autotrans
13
6
4
1
1
33
15
18
3
FK Uzda
13
5
4
1
0
23
8
15
4
Falko Cherkassy
12
6
4
0
2
15
10
5
5
FC Molodechno
9
4
3
0
1
27
6
21
6
FC Smolevichi
6
5
2
0
3
13
8
5
7
Viliya Vileyka
6
6
2
0
4
16
13
3
8
FK Krupki
3
6
1
0
5
13
32
-19
9
Berezino
3
5
1
0
4
4
36
-32
10
Livadija
0
5
0
0
5
6
28
-22
Promotion
Promotion Play-off
Minsk Region South
Minsk Region South
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
BGU Minsk
15
5
5
0
0
25
2
23
2
FK Kletsk
13
5
4
1
0
10
4
6
3
Neman Stolbtsy
12
5
4
0
1
20
5
15
4
Partizan Salihorsk
10
5
3
1
1
13
5
8
5
Viktoriya Maryina Horka
7
5
2
1
2
13
11
2
6
Energetik-BGATU
7
5
2
1
2
11
11
0
7
Starye Dorogi
5
5
1
2
2
9
12
-3
8
Stroitel Kopyl
3
4
1
0
3
4
11
-7
9
FK Slutsk-2
2
5
0
2
3
8
22
-14
10
FK Lyuban
1
5
0
1
4
7
18
-11
11
FC Veras Nesvizh
1
5
0
1
4
0
19
-19
Promotion
Promotion Play-off
Mogilev Region
Mogilev Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Dnepr Mogilev II
12
4
4
0
0
11
4
7
2
Belshina II
9
4
3
0
1
10
2
8
3
FK Osipovichi
9
5
3
0
2
15
8
7
4
FK Krasnopole
6
4
2
0
2
6
6
0
5
Gorki
6
4
2
0
2
5
6
-1
6
Spartak Shklov
3
5
1
0
4
7
14
-7
7
FK Kostyukovichi
0
4
0
0
4
1
15
-14
Next round
Vitebsk Region East
Vitebsk Region East
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Gazovik Vitebsk
12
4
4
0
0
28
1
27
2
Gorodok lions
12
5
4
0
1
5
6
-1
3
Dorozhnik Orsha
9
5
3
0
2
10
12
-2
4
Prodtsentr Vitebsk
6
4
2
0
2
13
4
9
5
Niva Tolochin
3
5
1
0
4
6
11
-5
6
FK Chashniki
0
5
0
0
5
0
28
-28
Promotion
Vitebsk Region West
Vitebsk Region West
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FK Miory
10
5
3
1
1
10
7
3
2
FK Senno
8
4
2
2
0
7
4
3
3
FC Polotsk
6
5
2
0
3
7
8
-1
4
FK Lepel
4
4
1
1
2
6
6
0
5
FK Glubokoe
4
4
1
1
2
7
9
-2
6
PMC Pastavy
4
4
1
1
2
5
8
-3
Promotion
Vitebsk Region - Promotion Group
Vitebsk Region - Promotion Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Gazovik Vitebsk
12
0
0
0
0
0
0
0
2
FK Senno
10
0
0
0
0
0
0
0
3
Gorodok lions
6
0
0
0
0
0
0
0
4
FK Miory
4
0
0
0
0
0
0
0
5
FC Polotsk
3
0
0
0
0
0
0
0
6
Dorozhnik Orsha
0
0
0
0
0
0
0
0
Possible next round
Vitebsk Region - Relegation Group
Vitebsk Region - Relegation Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FK Glubokoe
10
0
0
0
0
0
0
0
2
Prodtsentr Vitebsk
10
0
0
0
0
0
0
0
3
FK Lepel
4
0
0
0
0
0
0
0
4
Niva Tolochin
4
0
0
0
0
0
0
0
5
FK Chashniki
3
0
0
0
0
0
0
0
6
PMC Pastavy
2
0
0
0
0
0
0
0
Brest Region - Championship Round
Brest Region - Championship Round
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
4
0
0
0
0
0
0
0
2
Dinamo Brest Malorita
4
0
0
0
0
0
0
0
3
Ivatsevichi
1
0
0
0
0
0
0
0
4
Niva Dolbizno
1
0
0
0
0
0
0
0
Possible next round
FK
meczy
Wszystkie
12/06
2021
FK Slutsk-2
3 - 3
(3 - 0)
FK Lyuban
By3
06/06
2021
FK Lyuban
2 - 5
(1 - 1)
Viktoriya Maryina Horka
By3
03/06
2021
FK Kletsk
1 - 0
(0 - 0)
FK Lyuban
By3
15/05
2021
FK Lyuban
0 - 5
(0 - 3)
Neman Stolbtsy
By3
01/05
2021
Partizan Salihorsk
4 - 2
( - )
FK Lyuban
By3
Zwycięstwa
0
0%
Remisy
1
20%
Przegrane
4
80%
{"lg_-1":[0,1,4,5],"lg_-1_6":[0,1,4,5],"lg_373":[null,1,4,5],"lg_373_6":[null,1,4,5]}
FC
meczy
Wszystkie
12/06
2021
FC Veras Nesvizh
0 - 1
(0 - 0)
FK Kletsk
By3
06/06
2021
Neman Stolbtsy
8 - 0
(5 - 0)
FC Veras Nesvizh
By3
29/05
2021
Starye Dorogi
0 - 0
(0 - 0)
FC Veras Nesvizh
By3
16/05
2021
FC Veras Nesvizh
0 - 5
(0 - 4)
BGU Minsk
By3
01/05
2021
Energetik-BGATU
5 - 0
( - )
FC Veras Nesvizh
By3
Zwycięstwa
0
0%
Remisy
1
20%
Przegrane
4
80%
{"lg_-1":[0,1,4,5],"lg_-1_6":[0,1,4,5],"lg_373":[null,1,4,5],"lg_373_6":[null,1,4,5]}
FK
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
06/06
2021
FK Lyuban
2 - 5
(1 - 1)
Viktoriya Maryina Horka
By3
15/05
2021
FK Lyuban
0 - 5
(0 - 3)
Neman Stolbtsy
By3
Zwycięstwa
0
0%
Remisy
0
0%
Przegrane
2
100%
{"lg_-1":[0,0,2,2],"lg_-1_6":[0,0,2,2],"lg_373":[null,null,2,2],"lg_373_6":[null,null,2,2]}
FC
mecze w roli gościa:
Wszystkie
06/06
2021
Neman Stolbtsy
8 - 0
(5 - 0)
FC Veras Nesvizh
By3
29/05
2021
Starye Dorogi
0 - 0
(0 - 0)
FC Veras Nesvizh
By3
01/05
2021
Energetik-BGATU
5 - 0
( - )
FC Veras Nesvizh
By3
Zwycięstwa
0
0%
Remisy
1
33%
Przegrane
2
67%
{"lg_-1":[0,1,2,3],"lg_-1_6":[0,1,2,3],"lg_373":[null,1,2,3],"lg_373_6":[null,1,2,3]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
FK Lyuban
Rozegrane mecze:
5
FC Veras Nesvizh
Rozegrane mecze:
5
Bramki
(Strzelone/Stracone)
7
1.4
3.6
18
0
0
3.8
19
Pon./Pow.
1.5
1
4
20%
80%
2
3
40%
60%
2.5
1
4
20%
80%
2
3
40%
60%
3.5
1
4
20%
80%
2
3
40%
60%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
3
2
60%
40%
0
5
0%
100%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
0
5
0%
100%
1
4
20%
80%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
3
2
60%
40%
0
5
0%
100%
FK
następne mecze
Trudność
FC
Łatwo 1
Ciężko 5
FC Veras Nesvizh (G)
By3
15/06/2021
Stroitel Kopyl (G)
By3
19/06/2021
Energetik-BGATU (G)
By3
26/06/2021
1
BGU Minsk (G)
By3
03/07/2021
2
Starye Dorogi (G)
By3
10/07/2021
Partizan Salihorsk (G)
By3
17/07/2021
FK Lyuban (G)
By3
15/06/2021
Viktoriya Maryina Horka (G)
By3
19/06/2021
3
FK Slutsk-2 (G)
By3
27/06/2021
Partizan Salihorsk (G)
By3
01/07/2021
Stroitel Kopyl (G)
By3
11/07/2021
Energetik-BGATU (G)
By3
18/07/2021
1
Pokaż wszystkie
<
maja 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"4":"kwietnia 2024","5":"maja 2024","6":"czerwca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program