Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
Piłka nożna
Prognozy na dziś
676
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
135
Prognozy na jutro
172
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
892
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
117
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
13
Top Europejski
36
Europejski
259
Amerykański
98
Afrykanin
36
Azjatycki
71
Australijski
18
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
9
Bundesliga
Serie A
6
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
Brasileiro Série A
Szkocka Premiership
3
Saudyjska Pro Liga
9
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
1
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
1
Copa Sudamericana
1
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Arsenal
53%
Prawdopodobieństwo wygranej
19/05/2024 17:00
ARS - EVE,
17:00
EPL
Newcastle United
49%
Prawdopodobieństwo wygranej
19/05/2024 17:00
BRE - NEW,
17:00
EPL
Brighton
34%
Prawdopodobieństwo remisu
19/05/2024 17:00
BHA - MUN,
17:00
EPL
Burnley
38%
Prawdopodobieństwo wygranej
19/05/2024 17:00
BUR - NFO,
17:00
EPL
Chelsea
49%
Prawdopodobieństwo wygranej
19/05/2024 17:00
CHE - BOU,
17:00
EPL
Aston Villa
41%
Prawdopodobieństwo wygranej
19/05/2024 17:00
CRY - AVL,
17:00
EPL
Liverpool
63%
Prawdopodobieństwo wygranej
19/05/2024 17:00
LIV - WOL,
17:00
EPL
Fulham
39%
Prawdopodobieństwo remisu
19/05/2024 17:00
LUT - FUL,
17:00
EPL
Manchester City
59%
Prawdopodobieństwo wygranej
19/05/2024 17:00
MCI - WHU,
17:00
EPL
Tottenham
50%
Prawdopodobieństwo wygranej
19/05/2024 17:00
SHU - TOT,
17:00
EPL
Athletic Bilbao
42%
Prawdopodobieństwo wygranej
19/05/2024 19:00
ATB - SEV,
19:00
Es1
Atlético Madrid
59%
Prawdopodobieństwo wygranej
19/05/2024 19:00
ATM - OSA,
19:00
Es1
Barcelona
57%
Prawdopodobieństwo wygranej
19/05/2024 19:00
FCB - RAY,
19:00
Es1
Real Betis
42%
Prawdopodobieństwo remisu
19/05/2024 19:00
BET - RSO,
19:00
Es1
Cadiz
44%
Prawdopodobieństwo wygranej
19/05/2024 19:00
CAD - LPA,
19:00
Es1
Real Mallorca
47%
Prawdopodobieństwo wygranej
19/05/2024 19:00
RML - UDA,
19:00
Es1
Celta Vigo
39%
Prawdopodobieństwo wygranej
19/05/2024 19:00
GRA - CEL,
19:00
Es1
Girona
41%
Prawdopodobieństwo wygranej
19/05/2024 19:00
VAL - GIR,
19:00
Es1
Real Madrid
60%
Prawdopodobieństwo wygranej
19/05/2024 19:00
VIL - RMA,
19:00
Es1
Monza
43%
Prawdopodobieństwo remisu
19/05/2024 15:00
MON - FRO,
15:00
It1
Udinese
39%
Prawdopodobieństwo wygranej
19/05/2024 15:00
UDI - EMP,
15:00
It1
Inter
40%
Prawdopodobieństwo wygranej
19/05/2024 18:00
INT - LAZ,
18:00
It1
Roma
42%
Prawdopodobieństwo wygranej
19/05/2024 20:45
ROM - GEN,
20:45
It1
Brest
40%
Prawdopodobieństwo remisu
19/05/2024 21:00
TOU - STB,
21:00
Fr1
Lorient
39%
Prawdopodobieństwo wygranej
19/05/2024 21:00
LOR - CLF,
21:00
Fr1
Monaco
52%
Prawdopodobieństwo wygranej
19/05/2024 21:00
ASM - NAN,
21:00
Fr1
Nice
39%
Prawdopodobieństwo remisu
19/05/2024 21:00
LIL - NCE,
21:00
Fr1
Lyon
50%
Prawdopodobieństwo wygranej
19/05/2024 21:00
LYO - STR,
21:00
Fr1
Reims
35%
Prawdopodobieństwo remisu
19/05/2024 21:00
REI - REN,
21:00
Fr1
Lens
41%
Prawdopodobieństwo wygranej
19/05/2024 21:00
LEN - MPL,
21:00
Fr1
Olympique Marseille
51%
Prawdopodobieństwo wygranej
19/05/2024 21:00
HAC - OLM,
21:00
Fr1
PSG
69%
Prawdopodobieństwo wygranej
19/05/2024 21:00
FCM - PSG,
21:00
Fr1
json_m
Prognoza
FK Luninets
-
Granit Mikashevichi
L
L
W
W
D
W
21/05/2022 17:00 GMT
1
5 - 1
FT
L
L
L
L
W
L
Białoruś Second League
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Handicap
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 4, Group Brest Region East
By3
FK Luninets
Granit Mikashevichi
21/05/2022 17:00
71
13
16
1
3
-
0
3 - 0
3.17
-
-
-
-
FT
5 - 1
(3 - 1)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 4, Group Brest Region East
By3
FK Luninets
Granit Mikashevichi
21/05/2022 17:00
37
63
Pow.
3.17
3 - 0
3.17
-
-
-
FT
5 - 1
(3 - 1)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 4, Group Brest Region East
By3
FK Luninets
Granit Mikashevichi
21/05/2022 17:00
63
20
17
1
-
FT
5 - 1
(3 - 1)
Gospodarze - Goście
Prawdopodobieństwo PT/CT %
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 4, Group Brest Region East
By3
FK Luninets
Granit Mikashevichi
21/05/2022 17:00
45%
1
1
3
-
0
3 - 0
-
FT
5 - 1
(3 - 1)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 4, Group Brest Region East
By3
FK Luninets
Granit Mikashevichi
21/05/2022 17:00
53
47
Nie
3
-
0
3 - 0
3.17
-
-
-
FT
5 - 1
(3 - 1)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 4, Group Brest Region East
By3
FK Luninets
Granit Mikashevichi
21/05/2022 17:00
87%
12
3
-
0
3 - 0
3.17
-
FT
5 - 1
(3 - 1)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 4, Group Brest Region East
By3
FK Luninets
Granit Mikashevichi
21/05/2022 17:00
36%
Gospodarze -2
3
-
0
3 - 0
3.17
-
FT
5 - 1
(3 - 1)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 4, Group Brest Region East
By3
FK Luninets
Granit Mikashevichi
21/05/2022 17:00
3
-
0
3 - 0
3.17
FT
5 - 1
(3 - 1)
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
01/08
2021
Granit Mikashevichi
0 - 1
(0 - 0)
FK Luninets
By3
05/06
2021
FK Luninets
3 - 0
( - )
Granit Mikashevichi
By3
FK Luninets
2
100%
Remisy
0
0%
Granit Mikashevichi
0
0%
{"lg_-1":[2,0,0,2],"lg_-1_6":[2,0,0,2],"lg_373":[2,null,null,2],"lg_373_6":[2,null,null,2]}
Klasyfikacja 21/05/2022
Group Minsk
Group Minsk
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Energetik-BGATU
12
4
4
0
0
12
2
10
2
Uni Minsk
6
3
2
0
1
8
5
3
3
Torpedo Minsk
6
2
2
0
0
5
2
3
4
FK Krumkachy
6
2
2
0
0
3
0
3
5
Traktor Minsk
3
2
1
0
1
5
2
3
6
Urozhaynaya
3
3
1
0
2
2
6
-4
7
Serebryanka
3
3
1
0
2
4
9
-5
8
BGU Minsk
0
3
0
0
3
3
8
-5
9
SDJuShOR-3
0
4
0
0
4
3
11
-8
Play-off 1/8-finals
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FK Kolos
3
1
1
0
0
8
4
4
2
Zhodino Yuzhnoe
3
1
1
0
0
3
1
2
3
Viktoriya Maryina Horka
3
1
1
0
0
2
0
2
4
Berezino
1
1
0
1
0
0
0
0
5
Viliya Vileyka
1
1
0
1
0
0
0
0
6
Livadija
0
1
0
0
1
1
3
-2
7
Falko Cherkassy
0
1
0
0
1
0
2
-2
8
FK Krupki
0
1
0
0
1
4
8
-4
Next round
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Bobovnya
3
1
1
0
0
9
1
8
2
Partizan Salihorsk
3
1
1
0
0
3
0
3
3
Starye Dorogi
3
1
1
0
0
2
0
2
4
FK Slutsk-2
3
1
1
0
0
2
0
2
5
FK Uzda
0
1
0
0
1
0
2
-2
6
FS Respect
0
1
0
0
1
0
2
-2
7
Neman Stolbtsy
0
1
0
0
1
0
3
-3
8
FK Kletsk
0
1
0
0
1
1
9
-8
Next round
Group Mogilev Region
Group Mogilev Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FK Krasnopole
3
1
1
0
0
9
0
9
2
Servolyuks
3
1
1
0
0
5
1
4
3
Gorki
3
1
1
0
0
4
1
3
4
Spartak Shklov
1
1
0
1
0
1
1
0
5
Niva Chavusy
1
1
0
1
0
1
1
0
6
Zarya Krugloe
0
1
0
0
1
1
4
-3
7
Sozh Krichev
0
1
0
0
1
1
5
-4
8
Kirovsk
0
1
0
0
1
0
9
-9
Play-off 1/8-finals
Group Brest Region East
Group Brest Region East
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
9
3
3
0
0
12
3
9
2
Pripyat Olshany
6
3
2
0
1
11
7
4
3
FK Ivanovo
4
2
1
1
0
6
3
3
4
FK Luninets
3
3
1
0
2
5
4
1
5
Nadezhda Gorodishche
3
2
1
0
1
4
5
-1
6
DUSSH Stolin
1
2
0
1
1
4
8
-4
7
Granit Mikashevichi
0
3
0
0
3
1
13
-12
Championship Play-off
Group Brest Region West
Group Brest Region West
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Ivatsevichi
6
2
2
0
0
10
0
10
2
FK Vysokoe
6
3
2
0
1
7
6
1
3
FK Drohichyn
6
3
2
0
1
6
10
-4
4
Niva Dolbizno
3
1
1
0
0
6
0
6
5
Dinamo Brest Malorita
0
0
0
0
0
0
0
0
6
FK Kobrin
0
2
0
0
2
2
8
-6
7
Krechet Bereza
0
3
0
0
3
2
9
-7
Championship Play-off
Group Gomel Region
Group Gomel Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FK Zhlobin
3
1
1
0
0
8
0
8
2
MNPZ Mozyr
3
1
1
0
0
6
0
6
3
Vertikal Kalinkovichi
3
1
1
0
0
5
1
4
4
Bumprom
3
1
1
0
0
3
1
2
5
Svetlogorsk
3
1
1
0
0
1
0
1
6
DUSSH-2 Rechitsa
0
1
0
0
1
0
1
-1
7
GOLHU Gomel
0
1
0
0
1
1
3
-2
8
Iput DYuSSh
0
1
0
0
1
1
5
-4
9
Vetka DYuSSh
0
1
0
0
1
0
6
-6
10
Dnepr Rogachev
0
1
0
0
1
0
8
-8
Play-off 1/8-finals
Group Grodno Region
Group Grodno Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FSK Grodnensky
6
2
2
0
0
6
3
3
2
Smena Volkovysk
4
2
1
1
0
5
4
1
3
FK Shchuchyn
4
2
1
1
0
3
2
1
4
FK Svislach
3
2
1
0
1
5
2
3
5
Neman-Belkard Grodno
3
2
1
0
1
6
5
1
6
Chayka Zelva
3
2
1
0
1
4
4
0
7
FSK Dyatlovo
3
2
1
0
1
4
4
0
8
FK Slonim Siti
1
2
0
1
1
2
3
-1
9
Neman Mosty
1
2
0
1
1
2
4
-2
10
Fakel Novogrudok
0
2
0
0
2
4
10
-6
Play-off 1/8-finals
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Gazovik Vitebsk
3
1
1
0
0
6
2
4
2
Veles 2020
3
1
1
0
0
4
2
2
3
Postavy
3
1
1
0
0
3
1
2
4
Gorodok lions
3
1
1
0
0
2
1
1
5
FK Miory
3
1
1
0
0
1
0
1
6
DYuSSh Orsha
0
1
0
0
1
1
2
-1
7
FK Lepel
0
1
0
0
1
0
1
-1
8
FC Polotsk
0
1
0
0
1
2
4
-2
9
Niva Tolochin
0
1
0
0
1
1
3
-2
10
FK Senno
0
1
0
0
1
2
6
-4
Play-off 1/8-finals
Brest Region Promotion Group
Brest Region Promotion Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
12
0
0
0
0
0
0
0
2
Niva Dolbizno
12
0
0
0
0
0
0
0
3
Pripyat Olshany
6
0
0
0
0
0
0
0
4
Ivatsevichi
3
0
0
0
0
0
0
0
5
FK Vysokoe
3
0
0
0
0
0
0
0
6
FK Luninets
0
0
0
0
0
0
0
0
Play-off 1/8-finals
FK
meczy
Wszystkie
07/05
2022
FK Luninets
1 - 3
( - )
Pripyat Olshany
By3
23/04
2022
DYuSSh-3 Pinsk
1 - 0
(1 - 0)
FK Luninets
By3
16/04
2022
FK Luninets
4 - 0
( - )
Nadezhda Gorodishche
By3
12/09
2021
BZHS Brest
2 - 3
(0 - 1)
FK Luninets
By3
21/08
2021
FK Luninets
1 - 1
(0 - 1)
DYuSSh-3 Pinsk
By3
14/08
2021
DUSSH Stolin
1 - 3
(1 - 1)
FK Luninets
By3
Zwycięstwa
3
50%
Remisy
1
17%
Przegrane
2
33%
{"lg_-1":[3,1,2,6],"lg_-1_6":[3,1,2,6],"lg_373":[3,1,2,6],"lg_373_6":[3,1,2,6]}
GRA
meczy
Wszystkie
07/05
2022
Granit Mikashevichi
0 - 6
(0 - 3)
DYuSSh-3 Pinsk
By3
23/04
2022
Nadezhda Gorodishche
4 - 1
(2 - 1)
Granit Mikashevichi
By3
16/04
2022
Granit Mikashevichi
0 - 3
( - )
FK Ivanovo
By3
11/09
2021
FK Drohichyn
3 - 0
( - )
Granit Mikashevichi
By3
29/08
2021
DUSSH Stolin
0 - 4
(0 - 2)
Granit Mikashevichi
By3
21/08
2021
Ivatsevichi
11 - 0
(5 - 0)
Granit Mikashevichi
By3
Zwycięstwa
1
17%
Remisy
0
0%
Przegrane
5
83%
{"lg_-1":[1,0,5,6],"lg_-1_6":[1,0,5,6],"lg_373":[1,null,5,6],"lg_373_6":[1,null,5,6]}
FK
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
07/05
2022
FK Luninets
1 - 3
( - )
Pripyat Olshany
By3
16/04
2022
FK Luninets
4 - 0
( - )
Nadezhda Gorodishche
By3
21/08
2021
FK Luninets
1 - 1
(0 - 1)
DYuSSh-3 Pinsk
By3
Zwycięstwa
1
33%
Remisy
1
33%
Przegrane
1
33%
{"lg_-1":[1,1,1,3],"lg_-1_6":[1,1,1,3],"lg_373":[1,1,1,3],"lg_373_6":[1,1,1,3]}
GRA
mecze w roli gościa:
Wszystkie
23/04
2022
Nadezhda Gorodishche
4 - 1
(2 - 1)
Granit Mikashevichi
By3
11/09
2021
FK Drohichyn
3 - 0
( - )
Granit Mikashevichi
By3
29/08
2021
DUSSH Stolin
0 - 4
(0 - 2)
Granit Mikashevichi
By3
21/08
2021
Ivatsevichi
11 - 0
(5 - 0)
Granit Mikashevichi
By3
Zwycięstwa
1
25%
Remisy
0
0%
Przegrane
3
75%
{"lg_-1":[1,0,3,4],"lg_-1_6":[1,0,3,4],"lg_373":[1,null,3,4],"lg_373_6":[1,null,3,4]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
FK Luninets
Rozegrane mecze:
6
Granit Mikashevichi
Rozegrane mecze:
6
Bramki
(Strzelone/Stracone)
12
2
1.33
8
5
0.83
4.5
27
Pon./Pow.
1.5
1
5
17%
83%
0
6
0%
100%
2.5
2
4
33%
67%
0
6
0%
100%
3.5
2
4
33%
67%
2
4
33%
67%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
4
2
67%
33%
1
5
17%
83%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
1
5
17%
83%
1
5
17%
83%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
5
1
83%
17%
2
4
33%
67%
FK
następne mecze
Trudność
GRA
Łatwo 1
Ciężko 5
Granit Mikashevichi (G)
By3
21/05/2022
2
DUSSH Stolin (G)
By3
04/06/2022
FK Ivanovo (G)
By3
11/06/2022
Nadezhda Gorodishche (G)
By3
18/06/2022
DYuSSh-3 Pinsk (G)
By3
25/06/2022
1
Pripyat Olshany (G)
By3
17/07/2022
FK Luninets (G)
By3
21/05/2022
Pripyat Olshany (G)
By3
28/05/2022
DUSSH Stolin (G)
By3
12/06/2022
FK Ivanovo (G)
By3
18/06/2022
Nadezhda Gorodishche (G)
By3
25/06/2022
DYuSSh-3 Pinsk (G)
By3
16/07/2022
1
Granit Mikashevichi (G)
By3
23/07/2022
2
DUSSH Stolin (G)
By3
06/08/2022
FK Ivanovo (G)
By3
13/08/2022
Niva Dolbizno (G)
By3
20/08/2022
FK Vysokoe (G)
By3
27/08/2022
Ivatsevichi (G)
By3
03/09/2022
2
Niva Dolbizno (G)
By3
10/09/2022
FK Vysokoe (G)
By3
17/09/2022
Ivatsevichi (G)
By3
24/09/2022
2
FK Luninets (G)
By3
23/07/2022
Pripyat Olshany (G)
By3
31/07/2022
DUSSH Stolin (G)
By3
13/08/2022
Pokaż wszystkie
<
maja 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"4":"kwietnia 2024","5":"maja 2024","6":"czerwca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program