Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
13
Piłka nożna
Prognozy na dziś
287
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
23
Prognozy na jutro
283
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
680
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
74
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
Top Europejski
Europejski
96
Amerykański
153
Afrykanin
6
Azjatycki
61
Australijski
6
Międzynarodowy
12
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
EURO 2024
8
Copa America
4
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Brasileiro Série A
10
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
3
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
EURO 2024
8
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
4
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Tenis
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
json_m
Prognoza
FK Krupki
-
Livadija
L
L
L
L
L
L
02/07/2023 15:00 GMT
2
0 - 2
FT
W
L
L
D
W
W
Białoruś Second League
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Handicap
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 11, Group Minsk Region North
By3
FK Krupki
Livadija
02/07/2023 15:00
30
16
54
2
1
-
3
1 - 3
5.13
-
-
-
-
FT
0 - 2
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 11, Group Minsk Region North
By3
FK Krupki
Livadija
02/07/2023 15:00
1
99
Pow.
5.13
1 - 3
5.13
-
-
-
FT
0 - 2
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 11, Group Minsk Region North
By3
FK Krupki
Livadija
02/07/2023 15:00
33
33
33
1
-
FT
0 - 2
Gospodarze - Goście
Prawdopodobieństwo PT/CT %
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 11, Group Minsk Region North
By3
FK Krupki
Livadija
02/07/2023 15:00
18%
1
2
1
-
3
1 - 3
-
FT
0 - 2
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 11, Group Minsk Region North
By3
FK Krupki
Livadija
02/07/2023 15:00
22
78
Tak
1
-
3
1 - 3
5.13
-
-
-
FT
0 - 2
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 11, Group Minsk Region North
By3
FK Krupki
Livadija
02/07/2023 15:00
84%
21
1
-
3
1 - 3
5.13
-
FT
0 - 2
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 11, Group Minsk Region North
By3
FK Krupki
Livadija
02/07/2023 15:00
48%
Goście -1.5
1
-
3
1 - 3
5.13
-
FT
0 - 2
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 11, Group Minsk Region North
By3
FK Krupki
Livadija
02/07/2023 15:00
1
-
3
1 - 3
5.13
FT
0 - 2
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
07/05
2023
Livadija
4 - 0
( - )
FK Krupki
By3
03/07
2022
Livadija
9 - 0
(3 - 0)
FK Krupki
By3
15/08
2021
FK Krupki
1 - 3
(1 - 1)
Livadija
By3
16/06
2021
Livadija
1 - 3
(0 - 1)
FK Krupki
By3
FK Krupki
1
25%
Remisy
0
0%
Livadija
3
75%
{"lg_-1":[1,0,3,4],"lg_-1_6":[1,0,3,4],"lg_373":[1,null,3,4],"lg_373_6":[1,null,3,4]}
Klasyfikacja 02/07/2023
Group Minsk
Group Minsk
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Traktor Minsk
19
8
6
1
1
21
9
12
2
BGU Minsk
16
8
5
1
2
19
9
10
3
Torpedo Minsk
14
7
4
2
1
16
12
4
4
FK Krumkachy
13
7
4
1
2
19
10
9
5
Uni Minsk
13
7
4
1
2
13
8
5
6
Urozhaynaya
8
7
2
2
3
15
15
0
7
SDJuShOR-3
7
6
2
1
3
11
9
2
8
Serebryanka
3
8
1
0
7
8
26
-18
9
Energetik
1
7
0
1
6
2
23
-21
Promotion Play-off
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FK Kolos
14
6
4
2
0
17
1
16
2
Falko Cherkassy
13
6
4
1
1
36
8
28
3
Viktoriya Maryina Horka
13
6
4
1
1
24
10
14
4
Livadija
10
6
3
1
2
16
11
5
5
Molodechno-2018 II
9
6
3
0
3
18
12
6
6
Berezino
6
6
2
0
4
13
34
-21
7
Viliya Vileyka
4
6
1
1
4
9
33
-24
8
FK Krupki
0
6
0
0
6
5
29
-24
Play-off Semi-finals
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Partizan Salihorsk
15
6
5
0
1
36
2
34
2
Bobovnya
14
7
4
2
1
16
8
8
3
Neman Stolbtsy
12
6
4
0
2
21
10
11
4
FS Respect
10
7
3
1
3
13
16
-3
5
FK Slutsk-2
9
7
3
0
4
8
18
-10
6
FK Lyuban
5
6
1
2
3
3
13
-10
7
FK Kletsk
5
7
1
2
4
6
24
-18
8
Starye Dorogi
3
6
0
3
3
5
17
-12
Play-off Semi-finals
Group Mogilev Region East
Group Mogilev Region East
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Servolyuks
21
7
7
0
0
27
6
21
2
Gorki
18
7
6
0
1
50
2
48
3
Klimovichy
15
7
5
0
2
19
11
8
4
FK Krasnopole
12
7
4
0
3
22
22
0
5
FK Kostyukovichi
9
7
3
0
4
11
11
0
6
Niva Chavusy
7
7
2
1
4
14
9
5
7
Slavgorod
7
7
2
1
4
11
26
-15
8
Dribin
6
7
2
0
5
12
35
-23
9
Sozh Krichev
5
7
1
2
4
19
21
-2
10
Vikhra
3
7
1
0
6
7
49
-42
Play-off Semi-finals
Group Mogilev Region West
Group Mogilev Region West
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Dnepr Mogilev II
15
5
5
0
0
31
5
26
2
Torpeda
13
5
4
1
0
39
4
35
3
Drut Belynichi
10
6
3
1
2
18
10
8
4
Spartak Shklov
9
5
3
0
2
9
4
5
5
Zarya Krugloe
9
7
3
0
4
13
15
-2
6
Kolos Kirovsk
3
5
1
0
4
11
26
-15
7
Ptich
3
5
1
0
4
5
22
-17
8
Bykhov
3
6
1
0
5
5
45
-40
Play-off Semi-finals
Group Brest Region East
Group Brest Region East
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
24
8
8
0
0
48
3
45
2
Pripyat Olshany
19
7
6
1
0
33
7
26
3
Gantsevichi
16
9
4
4
1
35
18
17
4
Nadezhda Gorodishche
14
8
4
2
2
29
16
13
5
Volna Pinsk II
14
8
4
2
2
19
18
1
6
FC Mikashevichi
11
8
3
2
3
13
20
-7
7
DUSSH Stolin
6
9
1
3
5
10
28
-18
8
FK Ivanovo
5
8
1
2
5
15
21
-6
9
FK Luninets
4
7
1
1
5
17
21
-4
10
Volat Lyakhavichi
1
10
0
1
9
8
75
-67
Championship Group
Group Gomel Region
Group Gomel Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
GOLHU Gomel
21
8
7
0
1
35
8
27
2
MNPZ Mozyr
19
8
6
1
1
35
7
28
3
Vertikal Kalinkovichi
16
8
5
1
2
29
11
18
4
DUSSH-2 Rechitsa
12
8
3
3
2
14
11
3
5
Iput DYuSSh
9
8
3
0
5
13
16
-3
6
FK Zhlobin
6
8
2
0
6
9
28
-19
7
Dnepr Rogachev
4
7
1
1
5
13
49
-36
8
Svetlogorsk
3
7
1
0
6
7
25
-18
Promotion Play-off
Group Gorodno Region East
Group Gorodno Region East
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FSK Dyatlovo
18
6
6
0
0
24
6
18
2
Smorgon II
11
5
3
2
0
10
2
8
3
Fakel Novogrudok
9
5
3
0
2
14
8
6
4
FK Lida-2
7
6
2
1
3
9
8
1
5
FK Shchuchyn
6
6
2
0
4
11
10
1
6
Ostrovets II
4
6
1
1
4
5
15
-10
7
FK Oshmyany
3
6
1
0
5
4
28
-24
Championship Group
Group Gorodno Region West
Group Gorodno Region West
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
13
5
4
1
0
18
6
12
2
Neman Mosty
10
5
3
1
1
9
6
3
3
Smena Volkovysk
9
6
3
0
3
18
16
2
4
FK Svislach
9
6
3
0
3
8
9
-1
5
Chayka Zelva
9
6
3
0
3
9
14
-5
6
FSK Grodnensky
4
6
1
1
4
4
10
-6
7
FK Slonim Siti
1
4
0
1
3
6
11
-5
Championship Group
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Gazovik Vitebsk
18
7
6
0
1
22
5
17
2
FK Miory
18
7
6
0
1
25
14
11
3
Niva Tolochin
15
7
5
0
2
15
9
6
4
FK Senno
11
7
3
2
2
28
16
12
5
DYuSSh Orsha
11
7
3
2
2
21
11
10
6
Gorodok lions
4
7
1
1
5
27
25
2
7
FK Glubokoe
4
6
1
1
4
7
26
-19
8
FC Polotsk
3
7
1
0
6
16
18
-2
9
FK Lepel
3
7
1
0
6
3
52
-49
10
PMC Pastavy
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion Play-off
Group Brest Region West
Group Brest Region West
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Tsentr Futbola
27
9
9
0
0
71
1
70
2
FK Vysokoe
21
8
7
0
1
36
14
22
3
Krechet Bereza
21
9
7
0
2
34
18
16
4
Ivatsevichi
18
8
6
0
2
39
8
31
5
Agro-Pelishche
15
8
5
0
3
28
13
15
6
FK Kobrin
9
8
3
0
5
20
37
-17
7
Kommunalnik Beloozersk
7
10
2
1
7
7
31
-24
8
FK Drohichyn
6
8
2
0
6
12
47
-35
9
FK Pruzhany
3
9
1
0
8
10
45
-35
10
Port SK
1
9
0
1
8
5
48
-43
Championship Group
Minsk Region Final Group
Minsk Region Final Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Brest Region Final Group
Brest Region Final Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Grodno Region Final Group
Grodno Region Final Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Promotion Group 1
Promotion Group 1
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Promotion Group 2
Promotion Group 2
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Promotion Group 3
Promotion Group 3
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Promotion Group 4
Promotion Group 4
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
FK
meczy
Wszystkie
24/06
2023
FK Krupki
1 - 3
( - )
Molodechno-2018 II
By3
17/06
2023
FK Kolos
3 - 0
( - )
FK Krupki
By3
11/06
2023
FK Krupki
0 - 2
( - )
Viliya Vileyka
By3
03/06
2023
Berezino
3 - 2
( - )
FK Krupki
By3
28/05
2023
FK Krupki
2 - 14
( - )
Falko Cherkassy
By3
07/05
2023
Livadija
4 - 0
( - )
FK Krupki
By3
Zwycięstwa
0
0%
Remisy
0
0%
Przegrane
6
100%
{"lg_-1":[0,0,6,6],"lg_-1_6":[0,0,6,6],"lg_373":[null,null,6,6],"lg_373_6":[null,null,6,6]}
LIV
meczy
Wszystkie
Second League
Belarusian Cup
24/06
2023
Livadija
3 - 0
( - )
Viktoriya Maryina Horka
By3
18/06
2023
Molodechno-2018 II
6 - 2
( - )
Livadija
By3
10/06
2023
Livadija
0 - 1
( - )
FK Kolos
By3
03/06
2023
Viliya Vileyka
3 - 3
( - )
Livadija
By3
27/05
2023
Livadija
4 - 1
( - )
Berezino
By3
07/05
2023
Livadija
4 - 0
( - )
FK Krupki
By3
29/05
2022
Livadija
0 - 2
(0 - 0)
Gazovik Vitebsk
ByC
Zwycięstwa
3
50%
Remisy
1
17%
Przegrane
2
33%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[3,1,3,7],"lg_-1_6":[3,1,2,6],"lg_373":[3,1,2,6],"lg_373_6":[3,1,2,6],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
FK
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
24/06
2023
FK Krupki
1 - 3
( - )
Molodechno-2018 II
By3
11/06
2023
FK Krupki
0 - 2
( - )
Viliya Vileyka
By3
28/05
2023
FK Krupki
2 - 14
( - )
Falko Cherkassy
By3
Zwycięstwa
0
0%
Remisy
0
0%
Przegrane
3
100%
{"lg_-1":[0,0,3,3],"lg_-1_6":[0,0,3,3],"lg_373":[null,null,3,3],"lg_373_6":[null,null,3,3]}
LIV
mecze w roli gościa:
Wszystkie
18/06
2023
Molodechno-2018 II
6 - 2
( - )
Livadija
By3
03/06
2023
Viliya Vileyka
3 - 3
( - )
Livadija
By3
Zwycięstwa
0
0%
Remisy
1
50%
Przegrane
1
50%
{"lg_-1":[0,1,1,2],"lg_-1_6":[0,1,1,2],"lg_373":[null,1,1,2],"lg_373_6":[null,1,1,2]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
FK Krupki
Rozegrane mecze:
6
Livadija
Rozegrane mecze:
7
Bramki
(Strzelone/Stracone)
5
0.83
4.83
29
16
2.29
1.86
13
Pon./Pow.
1.5
0
6
0%
100%
1
6
14%
86%
2.5
1
5
17%
83%
2
5
29%
71%
3.5
2
4
33%
67%
3
4
43%
57%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
3
3
50%
50%
3
4
43%
57%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
0
6
0%
100%
2
5
29%
71%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
3
3
50%
50%
5
2
71%
29%
FK
następne mecze
Trudność
LIV
Łatwo 1
Ciężko 5
Livadija (G)
By3
02/07/2023
Viktoriya Maryina Horka (G)
By3
08/07/2023
3
Falko Cherkassy (G)
By3
16/07/2023
Berezino (G)
By3
22/07/2023
Viliya Vileyka (G)
By3
29/07/2023
FK Kolos (G)
By3
05/08/2023
FK Krupki (G)
By3
02/07/2023
Falko Cherkassy (G)
By3
08/07/2023
Berezino (G)
By3
15/07/2023
Viliya Vileyka (G)
By3
22/07/2023
FK Kolos (G)
By3
29/07/2023
Molodechno-2018 II (G)
By3
06/08/2023
Molodechno-2018 II (G)
By3
12/08/2023
Viktoriya Maryina Horka (G)
By3
12/08/2023
3
Pokaż wszystkie
<
czerwca 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"5":"maja 2024","6":"czerwca 2024","7":"lipca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program