Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
14
Piłka nożna
Prognozy na dziś
74
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
1
Prognozy na jutro
77
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
412
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
959
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
17
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
Top Europejski
Europejski
119
Amerykański
98
Afrykanin
41
Azjatycki
82
Australijski
37
Międzynarodowy
65
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
EURO 2024
12
Copa America
8
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Brasileiro Série A
10
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
2
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
EURO 2024
12
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
8
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
18
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
6
World Cup Qual. CAF
21
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Tenis
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Niger
53%
Prawdopodobieństwo wygranej
09/06/2024 23:00
ERI - NIG,
23:00
WCQ
Botswana
36%
Prawdopodobieństwo wygranej
10/06/2024 15:00
SOM - BOT,
15:00
WCQ
Equatorial Guinea
42%
Prawdopodobieństwo wygranej
10/06/2024 15:00
EQG - MAL,
15:00
WCQ
Burkina Faso
44%
Prawdopodobieństwo remisu
10/06/2024 18:00
BFA - SIE,
18:00
WCQ
Egypt
52%
Prawdopodobieństwo wygranej
10/06/2024 18:00
GNB - EGY ,
18:00
WCQ
Nigeria
46%
Prawdopodobieństwo wygranej
10/06/2024 18:00
BEN - NGA,
18:00
WCQ
Algeria
41%
Prawdopodobieństwo wygranej
10/06/2024 18:00
UGA - ALG ,
18:00
WCQ
Guinea
39%
Prawdopodobieństwo wygranej
10/06/2024 21:00
GUI - MOZ,
21:00
WCQ
Ghana
65%
Prawdopodobieństwo wygranej
10/06/2024 21:00
GHA - CAR,
21:00
WCQ
Claypole
39%
Prawdopodobieństwo wygranej
10/06/2024 20:00
CLA - MER,
20:00
Ar4
Deportivo Espanol
47%
Prawdopodobieństwo remisu
10/06/2024 20:00
DES - CLU,
20:00
Ar4
Centro Español
38%
Prawdopodobieństwo wygranej
10/06/2024 20:00
CES - ELP,
20:00
Ar4
Mogadishu City
40%
Prawdopodobieństwo remisu
10/06/2024 14:30
ELM - MOG,
14:30
So1
Kon Tum
46%
Prawdopodobieństwo wygranej
10/06/2024 10:00
PVF - KON,
10:00
Vn3
Hồ Chí Minh II
42%
Prawdopodobieństwo remisu
10/06/2024 11:00
Hồ - TIE,
11:00
Vn3
Naft Gachsaran
60%
Prawdopodobieństwo wygranej
10/06/2024 18:15
NAF - SHA,
18:15
Ir2
Fajr Sepasi
47%
Prawdopodobieństwo wygranej
10/06/2024 18:15
PAR - FAJ,
18:15
Ir2
Chadormalu SC
45%
Prawdopodobieństwo remisu
10/06/2024 18:15
CHA - DAR,
18:15
Ir2
Naft M. Soleyman
69%
Prawdopodobieństwo wygranej
10/06/2024 18:15
NAF - KHO,
18:15
Ir2
Kheybar Khorramabad
66%
Prawdopodobieństwo wygranej
10/06/2024 18:15
SHA - KHE,
18:15
Ir2
Mes Kerman
42%
Prawdopodobieństwo wygranej
10/06/2024 18:15
MES - MES,
18:15
Ir2
json_m
Prognoza
FK Kostyukovichi
-
Niva Chavusy
W
L
L
L
W
L
24/06/2023 16:00 GMT
2
1 - 0
FT
L
W
W
D
L
L
Białoruś Second League
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Handicap
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 10, Group Mogilev Region East
By3
FK Kostyukovichi
Niva Chavusy
24/06/2023 16:00
32
26
42
2
0
-
1
0 - 1
1.83
-
-
-
-
FT
1 - 0
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 10, Group Mogilev Region East
By3
FK Kostyukovichi
Niva Chavusy
24/06/2023 16:00
63
37
Pon.
1.83
0 - 1
1.83
-
-
-
FT
1 - 0
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 10, Group Mogilev Region East
By3
FK Kostyukovichi
Niva Chavusy
24/06/2023 16:00
18
18
63
2
-
FT
1 - 0
Gospodarze - Goście
Prawdopodobieństwo PT/CT %
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 10, Group Mogilev Region East
By3
FK Kostyukovichi
Niva Chavusy
24/06/2023 16:00
26%
2
2
0
-
1
0 - 1
-
FT
1 - 0
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 10, Group Mogilev Region East
By3
FK Kostyukovichi
Niva Chavusy
24/06/2023 16:00
51
49
Nie
0
-
1
0 - 1
1.83
-
-
-
FT
1 - 0
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 10, Group Mogilev Region East
By3
FK Kostyukovichi
Niva Chavusy
24/06/2023 16:00
74%
21
0
-
1
0 - 1
1.83
-
FT
1 - 0
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 10, Group Mogilev Region East
By3
FK Kostyukovichi
Niva Chavusy
24/06/2023 16:00
42%
Goście -0.5
0
-
1
0 - 1
1.83
-
FT
1 - 0
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 10, Group Mogilev Region East
By3
FK Kostyukovichi
Niva Chavusy
24/06/2023 16:00
0
-
1
0 - 1
1.83
FT
1 - 0
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
0
0%
Remisy
0
0%
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
Klasyfikacja 24/06/2023
Group Minsk
Group Minsk
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Traktor Minsk
16
7
5
1
1
18
9
9
2
Torpedo Minsk
14
6
4
2
0
16
8
8
3
FK Krumkachy
10
6
3
1
2
14
10
4
4
BGU Minsk
10
6
3
1
2
12
8
4
5
Uni Minsk
10
6
3
1
2
9
8
1
6
SDJuShOR-3
7
6
2
1
3
11
9
2
7
Urozhaynaya
5
5
1
2
2
11
11
0
8
Serebryanka
3
6
1
0
5
8
20
-12
9
Energetik
1
6
0
1
5
2
18
-16
Promotion Play-off
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Viktoriya Maryina Horka
13
5
4
1
0
24
7
17
2
FK Kolos
13
5
4
1
0
17
1
16
3
Falko Cherkassy
12
5
4
0
1
36
8
28
4
Livadija
7
5
2
1
2
13
11
2
5
Molodechno-2018 II
6
5
2
0
3
15
11
4
6
Viliya Vileyka
4
5
1
1
3
8
26
-18
7
Berezino
3
5
1
0
4
6
33
-27
8
FK Krupki
0
5
0
0
5
4
26
-22
Play-off Semi-finals
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Bobovnya
13
6
4
1
1
15
7
8
2
Partizan Salihorsk
12
5
4
0
1
31
2
29
3
Neman Stolbtsy
12
5
4
0
1
21
5
16
4
FS Respect
10
6
3
1
2
13
15
-2
5
FK Slutsk-2
9
6
3
0
3
8
15
-7
6
FK Lyuban
2
5
0
2
3
2
13
-11
7
Starye Dorogi
2
5
0
2
3
4
16
-12
8
FK Kletsk
2
6
0
2
4
3
24
-21
Play-off Semi-finals
Group Mogilev Region East
Group Mogilev Region East
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Servolyuks
18
6
6
0
0
20
4
16
2
Gorki
15
6
5
0
1
43
2
41
3
Klimovichy
15
6
5
0
1
19
4
15
4
FK Krasnopole
9
6
3
0
3
10
21
-11
5
Niva Chavusy
7
6
2
1
3
14
8
6
6
FK Kostyukovichi
6
6
2
0
4
10
11
-1
7
Slavgorod
6
6
2
0
4
9
24
-15
8
Dribin
6
6
2
0
4
10
28
-18
9
Sozh Krichev
4
6
1
1
4
17
19
-2
10
Vikhra
3
6
1
0
5
6
37
-31
Play-off Semi-finals
Group Mogilev Region West
Group Mogilev Region West
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Dnepr Mogilev II
15
5
5
0
0
31
5
26
2
Torpeda
12
4
4
0
0
38
3
35
3
Drut Belynichi
9
5
3
0
2
17
9
8
4
Spartak Shklov
6
4
2
0
2
5
4
1
5
Zarya Krugloe
6
6
2
0
4
7
15
-8
6
Ptich
3
4
1
0
3
5
18
-13
7
Kolos Kirovsk
3
5
1
0
4
11
26
-15
8
Bykhov
3
5
1
0
4
5
39
-34
Play-off Semi-finals
Group Brest Region East
Group Brest Region East
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
21
7
7
0
0
44
2
42
2
Pripyat Olshany
16
6
5
1
0
30
6
24
3
Gantsevichi
15
8
4
3
1
33
16
17
4
Volna Pinsk II
13
7
4
1
2
17
16
1
5
Nadezhda Gorodishche
11
7
3
2
2
20
16
4
6
FC Mikashevichi
8
7
2
2
3
8
17
-9
7
DUSSH Stolin
6
8
1
3
4
9
25
-16
8
FK Ivanovo
5
7
1
2
4
14
17
-3
9
FK Luninets
4
6
1
1
4
14
16
-2
10
Volat Lyakhavichi
1
9
0
1
8
8
66
-58
Championship Group
Group Gomel Region
Group Gomel Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
GOLHU Gomel
21
7
7
0
0
33
5
28
2
MNPZ Mozyr
16
7
5
1
1
32
5
27
3
Vertikal Kalinkovichi
13
7
4
1
2
19
10
9
4
DUSSH-2 Rechitsa
11
7
3
2
2
12
9
3
5
Iput DYuSSh
9
7
3
0
4
12
14
-2
6
Svetlogorsk
3
6
1
0
5
6
15
-9
7
FK Zhlobin
3
7
1
0
6
7
27
-20
8
Dnepr Rogachev
3
6
1
0
5
11
47
-36
Promotion Play-off
Group Gorodno Region East
Group Gorodno Region East
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FSK Dyatlovo
18
6
6
0
0
24
6
18
2
Smorgon II
8
4
2
2
0
6
2
4
3
FK Shchuchyn
6
5
2
0
3
10
5
5
4
Fakel Novogrudok
6
4
2
0
2
10
8
2
5
FK Lida-2
4
5
1
1
3
4
7
-3
6
Ostrovets II
4
5
1
1
3
5
11
-6
7
FK Oshmyany
3
5
1
0
4
4
24
-20
Championship Group
Group Gorodno Region West
Group Gorodno Region West
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
10
4
3
1
0
12
6
6
2
Smena Volkovysk
9
5
3
0
2
17
11
6
3
FK Svislach
9
6
3
0
3
8
9
-1
4
Neman Mosty
7
4
2
1
1
4
5
-1
5
Chayka Zelva
6
5
2
0
3
7
13
-6
6
FSK Grodnensky
4
5
1
1
3
4
4
0
7
FK Slonim Siti
1
3
0
1
2
5
9
-4
Championship Group
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Gazovik Vitebsk
15
6
5
0
1
18
3
15
2
FK Miory
15
6
5
0
1
20
13
7
3
Niva Tolochin
12
6
4
0
2
13
8
5
4
FK Senno
11
6
3
2
1
26
12
14
5
DYuSSh Orsha
10
6
3
1
2
19
9
10
6
FC Polotsk
3
6
1
0
5
15
16
-1
7
FK Glubokoe
3
5
1
0
4
5
24
-19
8
FK Lepel
3
6
1
0
5
3
35
-32
9
Gorodok lions
1
6
0
1
5
10
25
-15
10
PMC Pastavy
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion Play-off
Group Brest Region West
Group Brest Region West
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Tsentr Futbola
24
8
8
0
0
60
1
59
2
FK Vysokoe
18
7
6
0
1
33
14
19
3
Krechet Bereza
18
8
6
0
2
32
18
14
4
Ivatsevichi
15
7
5
0
2
36
8
28
5
Agro-Pelishche
12
7
4
0
3
24
13
11
6
FK Kobrin
9
7
3
0
4
20
26
-6
7
Kommunalnik Beloozersk
7
9
2
1
6
7
27
-20
8
FK Drohichyn
6
7
2
0
5
12
44
-32
9
FK Pruzhany
3
8
1
0
7
10
43
-33
10
Port SK
1
8
0
1
7
5
45
-40
Championship Group
Minsk Region Final Group
Minsk Region Final Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Brest Region Final Group
Brest Region Final Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Grodno Region Final Group
Grodno Region Final Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Promotion Group 1
Promotion Group 1
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Promotion Group 2
Promotion Group 2
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Promotion Group 3
Promotion Group 3
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Promotion Group 4
Promotion Group 4
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
FK
meczy
Wszystkie
18/06
2023
Dribin
0 - 5
( - )
FK Kostyukovichi
By3
10/06
2023
FK Kostyukovichi
0 - 1
( - )
Klimovichy
By3
03/06
2023
Gorki
3 - 0
( - )
FK Kostyukovichi
By3
27/05
2023
FK Kostyukovichi
0 - 3
( - )
Servolyuks
By3
20/05
2023
Sozh Krichev
2 - 5
( - )
FK Kostyukovichi
By3
06/05
2023
FK Kostyukovichi
0 - 2
( - )
FK Krasnopole
By3
Zwycięstwa
2
33%
Remisy
0
0%
Przegrane
4
67%
{"lg_-1":[2,0,4,6],"lg_-1_6":[2,0,4,6],"lg_373":[2,null,4,6],"lg_373_6":[2,null,4,6]}
NIV
meczy
Wszystkie
17/06
2023
Niva Chavusy
0 - 2
( - )
FK Krasnopole
By3
11/06
2023
Slavgorod
1 - 6
(0 - 3)
Niva Chavusy
By3
04/06
2023
Niva Chavusy
5 - 0
( - )
Vikhra
By3
28/05
2023
Niva Chavusy
1 - 1
( - )
Sozh Krichev
By3
21/05
2023
Dribin
3 - 2
( - )
Niva Chavusy
By3
07/05
2023
Niva Chavusy
0 - 1
( - )
Klimovichy
By3
Zwycięstwa
2
33%
Remisy
1
17%
Przegrane
3
50%
{"lg_-1":[2,1,3,6],"lg_-1_6":[2,1,3,6],"lg_373":[2,1,3,6],"lg_373_6":[2,1,3,6]}
FK
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
10/06
2023
FK Kostyukovichi
0 - 1
( - )
Klimovichy
By3
27/05
2023
FK Kostyukovichi
0 - 3
( - )
Servolyuks
By3
06/05
2023
FK Kostyukovichi
0 - 2
( - )
FK Krasnopole
By3
Zwycięstwa
0
0%
Remisy
0
0%
Przegrane
3
100%
{"lg_-1":[0,0,3,3],"lg_-1_6":[0,0,3,3],"lg_373":[null,null,3,3],"lg_373_6":[null,null,3,3]}
NIV
mecze w roli gościa:
Wszystkie
11/06
2023
Slavgorod
1 - 6
(0 - 3)
Niva Chavusy
By3
21/05
2023
Dribin
3 - 2
( - )
Niva Chavusy
By3
Zwycięstwa
1
50%
Remisy
0
0%
Przegrane
1
50%
{"lg_-1":[1,0,1,2],"lg_-1_6":[1,0,1,2],"lg_373":[1,null,1,2],"lg_373_6":[1,null,1,2]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
FK Kostyukovichi
Rozegrane mecze:
6
Niva Chavusy
Rozegrane mecze:
6
Bramki
(Strzelone/Stracone)
10
1.67
1.83
11
14
2.33
1.33
8
Pon./Pow.
1.5
1
5
17%
83%
1
5
17%
83%
2.5
2
4
33%
67%
3
3
50%
50%
3.5
4
2
67%
33%
3
3
50%
50%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
1
5
17%
83%
3
3
50%
50%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
1
5
17%
83%
1
5
17%
83%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
2
4
33%
67%
4
2
67%
33%
FK
następne mecze
Trudność
NIV
Łatwo 1
Ciężko 5
Niva Chavusy (G)
By3
24/06/2023
Vikhra (G)
By3
01/07/2023
Slavgorod (G)
By3
08/07/2023
FK Krasnopole (G)
By3
15/07/2023
Sozh Krichev (G)
By3
21/07/2023
Servolyuks (G)
By3
30/07/2023
FK Kostyukovichi (G)
By3
24/06/2023
Servolyuks (G)
By3
01/07/2023
Gorki (G)
By3
08/07/2023
3
Klimovichy (G)
By3
16/07/2023
Dribin (G)
By3
21/07/2023
Sozh Krichev (G)
By3
30/07/2023
Gorki (G)
By3
05/08/2023
3
Klimovichy (G)
By3
12/08/2023
Dribin (G)
By3
19/08/2023
Niva Chavusy (G)
By3
27/08/2023
Vikhra (G)
By3
03/09/2023
Slavgorod (G)
By3
09/09/2023
Vikhra (G)
By3
06/08/2023
Slavgorod (G)
By3
13/08/2023
FK Krasnopole (G)
By3
19/08/2023
FK Kostyukovichi (G)
By3
27/08/2023
Servolyuks (G)
By3
03/09/2023
Gorki (G)
By3
09/09/2023
3
Pokaż wszystkie
<
czerwca 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"5":"maja 2024","6":"czerwca 2024","7":"lipca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program