Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
Piłka nożna
Prognozy na dziś
295
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
49
Prognozy na jutro
30
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
446
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
64
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
Top Europejski
Europejski
80
Amerykański
85
Afrykanin
18
Azjatycki
13
Australijski
Międzynarodowy
16
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
EURO 2024
8
Copa America
8
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Brasileiro Série A
8
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
1
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
EURO 2024
8
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
8
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Tenis
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Internacional
46%
Prawdopodobieństwo wygranej
16/06/2024 21:00
VIT - INL,
21:00
Br1
São Paulo
41%
Prawdopodobieństwo wygranej
16/06/2024 21:00
CTH - SAP,
21:00
Br1
Atlético PR
35%
Prawdopodobieństwo remisu
16/06/2024 21:00
APR - FLA,
21:00
Br1
Botafogo
43%
Prawdopodobieństwo wygranej
16/06/2024 23:30
GRE - BOT,
23:30
Br1
Bahia
59%
Prawdopodobieństwo wygranej
16/06/2024 23:30
CRI - BAH,
23:30
Br1
Cruzeiro
47%
Prawdopodobieństwo wygranej
16/06/2024 23:30
VDG - CRZ,
23:30
Br1
Fortaleza
41%
Prawdopodobieństwo remisu
16/06/2024 23:30
CUE - FOR,
23:30
Br1
Espanyol
48%
Prawdopodobieństwo remisu
16/06/2024 18:30
RLO - ESP,
18:30
Es2
Denmark
62%
Prawdopodobieństwo wygranej
16/06/2024 18:00
SVN - DNK,
18:00
Eu
England
64%
Prawdopodobieństwo wygranej
16/06/2024 21:00
SRB - ENG,
21:00
Eu
Netherlands
62%
Prawdopodobieństwo wygranej
16/06/2024 15:00
POL - NLD,
15:00
Eu
Unity ON
34%
Prawdopodobieństwo remisu
17/06/2024 00:00
UNI - FUT,
00:00
Ca2
Tacuarembó FC
55%
Prawdopodobieństwo wygranej
16/06/2024 20:00
TAC - LFC,
20:00
Uy2
CA Torque
51%
Prawdopodobieństwo wygranej
16/06/2024 14:45
JUV - CAT,
14:45
Uy2
Oriental (URU)
38%
Prawdopodobieństwo remisu
17/06/2024 01:30
ORI - COL,
01:30
Uy2
json_m
Prognoza
FK Kolos
-
Zhodino Yuzhnoe
W
D
W
W
D
L
16/07/2022 17:00 GMT
2
3 - 0
FT
W
W
W
L
W
W
Białoruś Second League
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Handicap
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 12, Group Minsk Region North
By3
FK Kolos
Zhodino Yuzhnoe
16/07/2022 17:00
18
13
69
2
2
-
6
2 - 6
3.67
-
-
-
-
FT
3 - 0
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 12, Group Minsk Region North
By3
FK Kolos
Zhodino Yuzhnoe
16/07/2022 17:00
27
73
Pow.
3.67
2 - 6
3.67
-
-
-
FT
3 - 0
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 12, Group Minsk Region North
By3
FK Kolos
Zhodino Yuzhnoe
16/07/2022 17:00
2
20
78
2
-
FT
3 - 0
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prawdopodobieństwo PT/CT %
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 12, Group Minsk Region North
By3
FK Kolos
Zhodino Yuzhnoe
16/07/2022 17:00
54%
2
2
2
-
6
2 - 6
-
FT
3 - 0
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 12, Group Minsk Region North
By3
FK Kolos
Zhodino Yuzhnoe
16/07/2022 17:00
6
94
Tak
2
-
6
2 - 6
3.67
-
-
-
FT
3 - 0
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 12, Group Minsk Region North
By3
FK Kolos
Zhodino Yuzhnoe
16/07/2022 17:00
87%
21
2
-
6
2 - 6
3.67
-
FT
3 - 0
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 12, Group Minsk Region North
By3
FK Kolos
Zhodino Yuzhnoe
16/07/2022 17:00
26%
Goście -2
2
-
6
2 - 6
3.67
-
FT
3 - 0
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 12, Group Minsk Region North
By3
FK Kolos
Zhodino Yuzhnoe
16/07/2022 17:00
2
-
6
2 - 6
3.67
FT
3 - 0
(0 - 0)
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
21/05
2022
Zhodino Yuzhnoe
4 - 0
(3 - 0)
FK Kolos
By3
0
0%
Remisy
0
0%
1
100%
{"lg_-1":[0,0,1,1],"lg_-1_6":[0,0,1,1],"lg_373":[null,null,1,1],"lg_373_6":[null,null,1,1]}
Klasyfikacja 16/07/2022
Group Minsk
Group Minsk
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FK Krumkachy
22
8
7
1
0
26
2
24
2
Torpedo Minsk
15
8
4
3
1
13
7
6
3
Energetik-BGATU
14
8
4
2
2
17
12
5
4
Traktor Minsk
13
8
4
1
3
24
12
12
5
Uni Minsk
12
7
4
0
3
14
12
2
6
Urozhaynaya
8
8
2
2
4
8
11
-3
7
BGU Minsk
7
8
2
1
5
9
14
-5
8
SDJuShOR-3
6
8
2
0
6
9
29
-20
9
Serebryanka
3
7
1
0
6
6
27
-21
Play-off 1/8-finals
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Zhodino Yuzhnoe
21
7
7
0
0
42
3
39
2
Viktoriya Maryina Horka
15
8
5
0
3
30
10
20
3
FK Kolos
14
7
4
2
1
28
14
14
4
Falko Cherkassy
13
8
4
1
3
24
11
13
5
Livadija
12
6
4
0
2
28
8
20
6
Viliya Vileyka
5
7
1
2
4
11
19
-8
7
Berezino
4
7
1
1
5
6
46
-40
8
FK Krupki
0
8
0
0
8
14
72
-58
Next round
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Bobovnya
19
8
6
1
1
27
3
24
2
Partizan Salihorsk
18
8
6
0
2
25
6
19
3
Neman Stolbtsy
15
8
5
0
3
16
15
1
4
Starye Dorogi
11
7
3
2
2
17
18
-1
5
FK Kletsk
10
8
3
1
4
16
19
-3
6
FK Uzda
9
8
3
0
5
13
25
-12
7
FK Slutsk-2
4
8
1
1
6
3
16
-13
8
FS Respect
4
7
1
1
5
6
21
-15
Next round
Group Mogilev Region
Group Mogilev Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Servolyuks
15
7
5
0
2
25
8
17
2
Spartak Shklov
15
6
5
0
1
23
11
12
3
FK Krasnopole
14
7
4
2
1
17
5
12
4
Gorki
12
6
4
0
2
25
5
20
5
Sozh Krichev
8
7
2
2
3
11
19
-8
6
Niva Chavusy
4
5
1
1
3
6
10
-4
7
Kirovsk
4
7
1
1
5
6
41
-35
8
Zarya Krugloe
2
7
0
2
5
3
17
-14
Play-off 1/8-finals
Group Brest Region East
Group Brest Region East
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
24
8
8
0
0
53
6
47
2
Pripyat Olshany
16
8
5
1
2
30
16
14
3
Nadezhda Gorodishche
13
8
4
1
3
12
13
-1
4
FK Luninets
12
8
4
0
4
19
16
3
5
FK Ivanovo
10
7
3
1
3
12
22
-10
6
DUSSH Stolin
4
7
1
1
5
9
37
-28
7
Granit Mikashevichi
0
8
0
0
8
6
31
-25
Championship Play-off
Group Brest Region West
Group Brest Region West
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Niva Dolbizno
21
7
7
0
0
34
3
31
2
FK Vysokoe
13
8
4
1
3
19
21
-2
3
Ivatsevichi
12
6
4
0
2
18
6
12
4
Dinamo Brest Malorita
10
5
3
1
1
20
10
10
5
FK Drohichyn
9
8
3
0
5
16
31
-15
6
Krechet Bereza
6
8
2
0
6
9
28
-19
7
FK Kobrin
3
8
1
0
7
10
27
-17
Championship Play-off
Group Gomel Region
Group Gomel Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Bumprom
24
8
8
0
0
77
2
75
2
GOLHU Gomel
18
8
6
0
2
48
7
41
3
MNPZ Mozyr
18
8
6
0
2
28
11
17
4
Svetlogorsk
16
8
5
1
2
28
11
17
5
Vertikal Kalinkovichi
16
8
5
1
2
22
10
12
6
DUSSH-2 Rechitsa
12
8
4
0
4
24
15
9
7
FK Zhlobin
7
8
2
1
5
19
26
-7
8
Iput DYuSSh
4
8
1
1
6
6
41
-35
9
Vetka DYuSSh
2
8
0
2
6
4
38
-34
10
Dnepr Rogachev
0
8
0
0
8
0
95
-95
Play-off 1/8-finals
Group Grodno Region
Group Grodno Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
20
9
6
2
1
28
15
13
2
FSK Grodnensky
17
9
5
2
2
21
16
5
3
FK Svislach
16
9
5
1
3
24
16
8
4
Smena Volkovysk
15
9
4
3
2
22
15
7
5
FK Shchuchyn
15
9
4
3
2
14
8
6
6
FK Slonim Siti
11
9
3
2
4
16
14
2
7
Neman Mosty
10
9
3
1
5
16
22
-6
8
Chayka Zelva
8
9
2
2
5
11
24
-13
9
FSK Dyatlovo
7
9
2
1
6
13
23
-10
10
Fakel Novogrudok
6
9
1
3
5
11
23
-12
Play-off 1/8-finals
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Veles 2020
24
9
8
0
1
54
11
43
2
Gazovik Vitebsk
22
8
7
1
0
22
7
15
3
FK Miory
17
8
5
2
1
26
14
12
4
Gorodok lions
13
8
4
1
3
28
18
10
5
DYuSSh Orsha
13
8
4
1
3
9
10
-1
6
Postavy
13
9
4
1
4
15
26
-11
7
FC Polotsk
11
8
3
2
3
27
26
1
8
FK Lepel
6
9
2
0
7
13
32
-19
9
Niva Tolochin
1
8
0
1
7
11
35
-24
10
FK Senno
1
9
0
1
8
11
37
-26
Play-off 1/8-finals
Brest Region Promotion Group
Brest Region Promotion Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
FK
meczy
Wszystkie
10/07
2022
FK Krupki
3 - 7
(3 - 2)
FK Kolos
By3
02/07
2022
FK Kolos
1 - 1
(1 - 1)
Viliya Vileyka
By3
19/06
2022
FK Kolos
2 - 1
( - )
Viktoriya Maryina Horka
By3
11/06
2022
Berezino
0 - 9
(0 - 3)
FK Kolos
By3
04/06
2022
FK Kolos
1 - 1
(0 - 1)
Falko Cherkassy
By3
21/05
2022
Zhodino Yuzhnoe
4 - 0
(3 - 0)
FK Kolos
By3
07/05
2022
FK Kolos
8 - 4
(4 - 4)
FK Krupki
By3
Zwycięstwa
3
50%
Remisy
2
33%
Przegrane
1
17%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[4,2,1,7],"lg_-1_6":[3,2,1,6],"lg_373":[4,2,1,7],"lg_373_6":[3,2,1,6]}
ZHO
meczy
Wszystkie
Second League
Belarusian Cup
09/07
2022
Zhodino Yuzhnoe
2 - 1
( - )
Livadija
By3
02/07
2022
Zhodino Yuzhnoe
4 - 0
(2 - 0)
Viktoriya Maryina Horka
By3
25/06
2022
Berezino
0 - 5
( - )
Zhodino Yuzhnoe
By3
22/06
2022
Zhodino Yuzhnoe
0 - 2
(0 - 1)
Torpedo Zhodino
ByC
18/06
2022
Zhodino Yuzhnoe
3 - 1
( - )
Falko Cherkassy
By3
11/06
2022
Viliya Vileyka
0 - 5
(0 - 2)
Zhodino Yuzhnoe
By3
04/06
2022
FK Krupki
1 - 18
(1 - 8)
Zhodino Yuzhnoe
By3
28/05
2022
Neman-Belkard Grodno
1 - 6
(1 - 2)
Zhodino Yuzhnoe
ByC
21/05
2022
Zhodino Yuzhnoe
4 - 0
(3 - 0)
FK Kolos
By3
07/05
2022
Livadija
1 - 3
(1 - 1)
Zhodino Yuzhnoe
By3
Zwycięstwa
5
83%
Remisy
0
0%
Przegrane
1
17%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[9,0,1,10],"lg_-1_6":[5,0,1,6],"lg_373":[8,null,null,8],"lg_373_6":[6,null,null,6],"lg_304":[1,null,1,2],"lg_304_6":[1,null,1,2]}
FK
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
02/07
2022
FK Kolos
1 - 1
(1 - 1)
Viliya Vileyka
By3
19/06
2022
FK Kolos
2 - 1
( - )
Viktoriya Maryina Horka
By3
04/06
2022
FK Kolos
1 - 1
(0 - 1)
Falko Cherkassy
By3
07/05
2022
FK Kolos
8 - 4
(4 - 4)
FK Krupki
By3
Zwycięstwa
2
50%
Remisy
2
50%
Przegrane
0
0%
{"lg_-1":[2,2,0,4],"lg_-1_6":[2,2,0,4],"lg_373":[2,2,null,4],"lg_373_6":[2,2,null,4]}
ZHO
mecze w roli gościa:
Wszystkie
Second League
Belarusian Cup
25/06
2022
Berezino
0 - 5
( - )
Zhodino Yuzhnoe
By3
11/06
2022
Viliya Vileyka
0 - 5
(0 - 2)
Zhodino Yuzhnoe
By3
04/06
2022
FK Krupki
1 - 18
(1 - 8)
Zhodino Yuzhnoe
By3
28/05
2022
Neman-Belkard Grodno
1 - 6
(1 - 2)
Zhodino Yuzhnoe
ByC
07/05
2022
Livadija
1 - 3
(1 - 1)
Zhodino Yuzhnoe
By3
Zwycięstwa
5
100%
Remisy
0
0%
Przegrane
0
0%
{"lg_-1":[5,0,0,5],"lg_-1_6":[5,0,0,5],"lg_373":[4,null,null,4],"lg_373_6":[4,null,null,4],"lg_304":[1,null,null,1],"lg_304_6":[1,null,null,1]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
FK Kolos
Rozegrane mecze:
7
Zhodino Yuzhnoe
Rozegrane mecze:
10
Bramki
(Strzelone/Stracone)
28
4
2
14
50
5
0.7
7
Pon./Pow.
1.5
0
7
0%
100%
0
10
0%
100%
2.5
2
5
29%
71%
1
9
10%
90%
3.5
3
4
43%
57%
2
8
20%
80%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
5
2
71%
29%
5
5
50%
50%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
1
6
14%
86%
4
6
40%
60%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
6
1
86%
14%
9
1
90%
10%
FK
następne mecze
Trudność
ZHO
Łatwo 1
Ciężko 5
Zhodino Yuzhnoe (G)
By3
16/07/2022
Falko Cherkassy (G)
By3
23/07/2022
Berezino (G)
By3
30/07/2022
Viktoriya Maryina Horka (G)
By3
06/08/2022
3
Livadija (G)
By3
24/08/2022
Livadija (G)
By3
28/08/2022
FK Kolos (G)
By3
16/07/2022
FK Krupki (G)
By3
23/07/2022
Viliya Vileyka (G)
By3
30/07/2022
Falko Cherkassy (G)
By3
06/08/2022
Berezino (G)
By3
27/08/2022
Viktoriya Maryina Horka (G)
By3
03/09/2022
3
Viliya Vileyka (G)
By3
03/09/2022
Neman Stolbtsy (G)
By3
10/09/2022
1
Neman Stolbtsy (G)
By3
17/09/2022
1
Bobovnya (G)
By3
10/09/2022
Bobovnya (G)
By3
17/09/2022
Viktoriya Maryina Horka (G)
By3
25/09/2022
3
Pripyat Olshany (G)
By3
02/10/2022
Pripyat Olshany (G)
By3
09/10/2022
FK Krumkachy (G)
By3
15/10/2022
4
FK Krumkachy (G)
By3
23/10/2022
4
Pokaż wszystkie
<
czerwca 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"5":"maja 2024","6":"czerwca 2024","7":"lipca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program