Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
15
Piłka nożna
Prognozy na dziś
130
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na żywo
21
Prognozy na jutro
90
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na weekend
875
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Wszystkie prognozy
1867
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Top Prognozy
Wartości
42
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
48
Top Europejski
40
Europejski
438
Amerykański
59
Afrykanin
35
Azjatycki
121
Australijski
45
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
2
Liga Europy
2
UEFA Europa Conference League
2
Premier League
9
LaLiga
1
Bundesliga
9
Serie A
1
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
1
Brasileiro Série A
1
Szkocka Premiership
6
Saudyjska Pro Liga
10
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
1
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
2
Liga Europy
2
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
2
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
2
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Leicester City
47%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/04/2024 21:00
PNE - LEI,
21:00
CH
Barcelona
46%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/04/2024 21:00
FCB - VAL,
21:00
Es1
Genoa
44%
Prawdopodobieństwo remisu
29/04/2024 20:45
GEN - CAG,
20:45
It1
Antalyaspor
45%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/04/2024 19:00
FKA - ANT,
19:00
Tr1
Hammarby IF
67%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/04/2024 19:10
HAM - VAS,
19:10
Se1
Sirius IK
35%
Prawdopodobieństwo remisu
29/04/2024 19:00
ELF - SIR,
19:00
Se1
Mjällby AIF
57%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/04/2024 19:00
MJA - KAL,
19:00
Se1
Brommapojkarna
36%
Prawdopodobieństwo remisu
29/04/2024 19:00
BRO - GOT,
19:00
Se1
json_m
Prognoza
FK Chashniki
-
Niva Tolochin
L
L
L
L
L
L
26/06/2021 15:00 GMT
2
4 - 1
FT
L
L
L
L
W
L
Białoruś Second League
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Handicap
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 9, Vitebsk Region East
By3
FK Chashniki
Niva Tolochin
26/06/2021 15:00
34
7
59
2
1
-
3
1 - 3
3.80
-
-
-
-
FT
4 - 1
(2 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 9, Vitebsk Region East
By3
FK Chashniki
Niva Tolochin
26/06/2021 15:00
24
76
Pow.
3.80
1 - 3
3.80
-
-
-
FT
4 - 1
(2 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 9, Vitebsk Region East
By3
FK Chashniki
Niva Tolochin
26/06/2021 15:00
31
10
59
2
-
FT
4 - 1
(2 - 0)
Gospodarze - Goście
Prawdopodobieństwo PT/CT %
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 9, Vitebsk Region East
By3
FK Chashniki
Niva Tolochin
26/06/2021 15:00
35%
2
2
1
-
3
1 - 3
-
FT
4 - 1
(2 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 9, Vitebsk Region East
By3
FK Chashniki
Niva Tolochin
26/06/2021 15:00
49
51
Tak
1
-
3
1 - 3
3.80
-
-
-
FT
4 - 1
(2 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 9, Vitebsk Region East
By3
FK Chashniki
Niva Tolochin
26/06/2021 15:00
93%
21
1
-
3
1 - 3
3.80
-
FT
4 - 1
(2 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 9, Vitebsk Region East
By3
FK Chashniki
Niva Tolochin
26/06/2021 15:00
55%
Goście -1.5
1
-
3
1 - 3
3.80
-
FT
4 - 1
(2 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 9, Vitebsk Region East
By3
FK Chashniki
Niva Tolochin
26/06/2021 15:00
1
-
3
1 - 3
3.80
FT
4 - 1
(2 - 0)
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
15/05
2021
Niva Tolochin
3 - 0
( - )
FK Chashniki
By3
0
0%
Remisy
0
0%
1
100%
{"lg_-1":[0,0,1,1],"lg_-1_6":[0,0,1,1],"lg_373":[null,null,1,1],"lg_373_6":[null,null,1,1]}
Klasyfikacja 26/06/2021
Brest Region East
Brest Region East
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FK Luninets
15
5
5
0
0
15
2
13
2
DYuSSh-3 Pinsk
13
5
4
1
0
22
3
19
3
Ivatsevichi
13
5
4
1
0
20
1
19
4
FK Ivanovo
7
6
2
1
3
11
21
-10
5
Nadezhda Gorodishche
6
6
2
0
4
9
12
-3
6
Pripyat Olshany
6
6
2
0
4
12
22
-10
7
Granit Mikashevichi
4
6
1
1
4
10
19
-9
8
DUSSH Stolin
0
5
0
0
5
5
24
-19
Promotion
Brest Region West
Brest Region West
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Dinamo Brest Malorita
15
5
5
0
0
41
3
38
2
BZHS Brest
13
6
4
1
1
37
8
29
3
Niva Dolbizno
13
6
4
1
1
24
6
18
4
Krechet Bereza
10
6
3
1
2
6
10
-4
5
FK Kobrin
9
5
3
0
2
14
7
7
6
FK Vysokoe
4
6
1
1
4
6
35
-29
7
FK Drohichyn
3
6
1
0
5
8
32
-24
8
FK Pruzhany
0
6
0
0
6
6
41
-35
Promotion
Gomel Region
Gomel Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
MKK-Dnepr
13
5
4
1
0
22
3
19
2
Bumprom
13
6
4
1
1
17
2
15
3
GOLHU Gomel
11
5
3
2
0
10
5
5
4
Vertikal Kalinkovichi
11
7
3
2
2
12
20
-8
5
Montazhnik
10
6
2
4
0
11
6
5
6
FK Zhlobin
5
7
1
2
4
11
26
-15
7
Khimik Svetlogorsk
3
7
0
3
4
8
21
-13
8
MNPZ Mozyr
1
7
0
1
6
1
9
-8
Next round
Grodno Region
Grodno Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Ostrovets FC
18
6
6
0
0
52
3
49
2
HCS-Olympia
14
7
4
2
1
22
14
8
3
FK Slonim Siti
13
7
4
1
2
19
13
6
4
FSK Grodnensky
12
6
4
0
2
10
22
-12
5
Neman Mosty
10
7
3
1
3
11
7
4
6
Smena Volkovysk
10
7
3
1
3
19
22
-3
7
FK Lida-2
10
6
3
1
2
14
20
-6
8
Chayka Zelva
9
6
3
0
3
12
13
-1
9
FK Svislach
8
7
2
2
3
13
18
-5
10
FK Shchuchyn
7
6
1
4
1
12
12
0
11
Cementnik
5
6
1
2
3
10
13
-3
12
FK Oshmyany
3
7
1
0
6
10
29
-19
13
Belaya Rus
0
6
0
0
6
3
21
-18
Next round
Minsk Region North
Minsk Region North
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FK Kolos
18
7
6
0
1
23
4
19
2
SMI Autotrans
16
8
5
1
2
38
19
19
3
FC Molodechno
15
6
5
0
1
34
6
28
4
FK Uzda
14
6
4
2
0
24
9
15
5
Falko Cherkassy
13
8
4
1
3
17
16
1
6
FC Smolevichi
9
7
3
0
4
22
14
8
7
Viliya Vileyka
6
7
2
0
5
18
16
2
8
FK Krupki
6
8
2
0
6
18
42
-24
9
Livadija
3
7
1
0
6
10
33
-23
10
Berezino
3
6
1
0
5
4
49
-45
Promotion
Promotion Play-off
Minsk Region South
Minsk Region South
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
BGU Minsk
19
7
6
1
0
28
3
25
2
Neman Stolbtsy
15
7
5
0
2
26
8
18
3
FK Kletsk
14
7
4
2
1
12
10
2
4
Partizan Salihorsk
12
7
3
3
1
14
6
8
5
Viktoriya Maryina Horka
11
7
3
2
2
22
14
8
6
Energetik-BGATU
10
7
3
1
3
17
18
-1
7
Stroitel Kopyl
7
6
2
1
3
7
13
-6
8
Starye Dorogi
6
6
1
3
2
10
13
-3
9
FK Lyuban
4
7
1
1
5
13
21
-8
10
FK Slutsk-2
3
6
0
3
3
9
23
-14
11
FC Veras Nesvizh
1
7
0
1
6
2
31
-29
Promotion
Promotion Play-off
Mogilev Region
Mogilev Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Dnepr Mogilev II
15
5
5
0
0
15
4
11
2
FK Osipovichi
9
5
3
0
2
15
8
7
3
Belshina II
9
5
3
0
2
10
6
4
4
FK Krasnopole
9
5
3
0
2
9
7
2
5
Gorki
9
5
3
0
2
8
7
1
6
Spartak Shklov
3
6
1
0
5
8
17
-9
7
FK Kostyukovichi
0
5
0
0
5
2
18
-16
Next round
Vitebsk Region East
Vitebsk Region East
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Gazovik Vitebsk
15
5
5
0
0
34
1
33
2
Gorodok lions
13
6
4
1
1
6
7
-1
3
Dorozhnik Orsha
12
6
4
0
2
13
13
0
4
Prodtsentr Vitebsk
7
5
2
1
2
14
5
9
5
Niva Tolochin
3
6
1
0
5
7
14
-7
6
FK Chashniki
0
6
0
0
6
0
34
-34
Promotion
Vitebsk Region West
Vitebsk Region West
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FK Miory
13
6
4
1
1
12
7
5
2
FK Senno
11
5
3
2
0
11
5
6
3
FC Polotsk
6
6
2
0
4
8
12
-4
4
FK Glubokoe
5
5
1
2
2
7
9
-2
5
PMC Pastavy
5
5
1
2
2
5
8
-3
6
FK Lepel
4
5
1
1
3
6
8
-2
Promotion
Vitebsk Region - Promotion Group
Vitebsk Region - Promotion Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Gazovik Vitebsk
12
0
0
0
0
0
0
0
2
FK Senno
10
0
0
0
0
0
0
0
3
Gorodok lions
6
0
0
0
0
0
0
0
4
FK Miory
4
0
0
0
0
0
0
0
5
FC Polotsk
3
0
0
0
0
0
0
0
6
Dorozhnik Orsha
0
0
0
0
0
0
0
0
Possible next round
Vitebsk Region - Relegation Group
Vitebsk Region - Relegation Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FK Glubokoe
10
0
0
0
0
0
0
0
2
Prodtsentr Vitebsk
10
0
0
0
0
0
0
0
3
FK Lepel
4
0
0
0
0
0
0
0
4
Niva Tolochin
4
0
0
0
0
0
0
0
5
FK Chashniki
3
0
0
0
0
0
0
0
6
PMC Pastavy
2
0
0
0
0
0
0
0
Brest Region - Championship Round
Brest Region - Championship Round
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
4
0
0
0
0
0
0
0
2
Dinamo Brest Malorita
4
0
0
0
0
0
0
0
3
Ivatsevichi
1
0
0
0
0
0
0
0
4
Niva Dolbizno
1
0
0
0
0
0
0
0
Possible next round
FK
meczy
Wszystkie
19/06
2021
FK Chashniki
0 - 6
(0 - 2)
Gazovik Vitebsk
By3
13/06
2021
FK Chashniki
0 - 1
(0 - 1)
Gorodok lions
By3
05/06
2021
FK Chashniki
0 - 8
(0 - 3)
Prodtsentr Vitebsk
By3
29/05
2021
Dorozhnik Orsha
5 - 0
(3 - 0)
FK Chashniki
By3
15/05
2021
Niva Tolochin
3 - 0
( - )
FK Chashniki
By3
01/05
2021
Gazovik Vitebsk
11 - 0
( - )
FK Chashniki
By3
Zwycięstwa
0
0%
Remisy
0
0%
Przegrane
6
100%
{"lg_-1":[0,0,6,6],"lg_-1_6":[0,0,6,6],"lg_373":[null,null,6,6],"lg_373_6":[null,null,6,6]}
NIV
meczy
Wszystkie
19/06
2021
Niva Tolochin
1 - 3
(0 - 2)
Dorozhnik Orsha
By3
13/06
2021
Prodtsentr Vitebsk
3 - 0
( - )
Niva Tolochin
By3
05/06
2021
Gazovik Vitebsk
4 - 1
(1 - 0)
Niva Tolochin
By3
30/05
2021
Niva Tolochin
0 - 1
(0 - 1)
Gorodok lions
By3
15/05
2021
Niva Tolochin
3 - 0
( - )
FK Chashniki
By3
01/05
2021
Dorozhnik Orsha
3 - 2
( - )
Niva Tolochin
By3
Zwycięstwa
1
17%
Remisy
0
0%
Przegrane
5
83%
{"lg_-1":[1,0,5,6],"lg_-1_6":[1,0,5,6],"lg_373":[1,null,5,6],"lg_373_6":[1,null,5,6]}
FK
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
19/06
2021
FK Chashniki
0 - 6
(0 - 2)
Gazovik Vitebsk
By3
13/06
2021
FK Chashniki
0 - 1
(0 - 1)
Gorodok lions
By3
05/06
2021
FK Chashniki
0 - 8
(0 - 3)
Prodtsentr Vitebsk
By3
Zwycięstwa
0
0%
Remisy
0
0%
Przegrane
3
100%
{"lg_-1":[0,0,3,3],"lg_-1_6":[0,0,3,3],"lg_373":[null,null,3,3],"lg_373_6":[null,null,3,3]}
NIV
mecze w roli gościa:
Wszystkie
13/06
2021
Prodtsentr Vitebsk
3 - 0
( - )
Niva Tolochin
By3
05/06
2021
Gazovik Vitebsk
4 - 1
(1 - 0)
Niva Tolochin
By3
01/05
2021
Dorozhnik Orsha
3 - 2
( - )
Niva Tolochin
By3
Zwycięstwa
0
0%
Remisy
0
0%
Przegrane
3
100%
{"lg_-1":[0,0,3,3],"lg_-1_6":[0,0,3,3],"lg_373":[null,null,3,3],"lg_373_6":[null,null,3,3]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
FK Chashniki
Rozegrane mecze:
6
Niva Tolochin
Rozegrane mecze:
6
Bramki
(Strzelone/Stracone)
0
0
5.67
34
7
1.17
2.33
14
Pon./Pow.
1.5
1
5
17%
83%
1
5
17%
83%
2.5
1
5
17%
83%
1
5
17%
83%
3.5
2
4
33%
67%
3
3
50%
50%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
0
6
0%
100%
3
3
50%
50%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
0
6
0%
100%
1
5
17%
83%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
0
6
0%
100%
4
2
67%
33%
FK
następne mecze
Trudność
NIV
Łatwo 1
Ciężko 5
Niva Tolochin (G)
By3
26/06/2021
Gorodok lions (G)
By3
11/07/2021
Dorozhnik Orsha (G)
By3
17/07/2021
Prodtsentr Vitebsk (G)
By3
24/07/2021
Postavy (G)
By3
07/08/2021
FK Lepel (G)
By3
14/08/2021
FK Chashniki (G)
By3
26/06/2021
Prodtsentr Vitebsk (G)
By3
10/07/2021
Gorodok lions (G)
By3
17/07/2021
Gazovik Vitebsk (G)
By3
25/07/2021
FK Glubokoe (G)
By3
07/08/2021
Postavy (G)
By3
15/08/2021
Pokaż wszystkie
<
kwietnia 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"3":"marca 2024","4":"kwietnia 2024","5":"maja 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program