Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
14
Piłka nożna
Prognozy na dziś
166
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
52
Prognozy na jutro
346
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
1408
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
2057
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
53
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
30
Top Europejski
57
Europejski
523
Amerykański
189
Afrykanin
52
Azjatycki
120
Australijski
45
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
3
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
12
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
Szkocka Premiership
7
Saudyjska Pro Liga
8
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
1
CAF Confederations Cup
1
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
1
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
5
Copa Sudamericana
5
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Leeds United
45%
Prawdopodobieństwo remisu
16/05/2024 21:00
LEE - NOR,
21:00
CH
Real Betis
48%
Prawdopodobieństwo wygranej
16/05/2024 19:30
LPA - BET,
19:30
Es1
Barcelona
64%
Prawdopodobieństwo wygranej
16/05/2024 21:30
UDA - FCB,
21:30
Es1
Real Sociedad
39%
Prawdopodobieństwo wygranej
16/05/2024 22:00
RSO - VAL,
22:00
Es1
AS Bari
39%
Prawdopodobieństwo remisu
16/05/2024 20:30
BAR - TER,
20:30
It2
AGF Aarhus
47%
Prawdopodobieństwo wygranej
16/05/2024 18:00
AGF - SIL,
18:00
Dk1
FC København
44%
Prawdopodobieństwo wygranej
16/05/2024 20:00
CPH - FC ,
20:00
Dk1
BSC Young Boys
42%
Prawdopodobieństwo wygranej
16/05/2024 20:30
BSC - ST ,
20:30
Ch1
json_m
Prognoza
FC Tver
-
Rodina-M Moscow
14°C
L
L
L
W
D
W
20/05/2023 13:00 GMT
X
0 - 1
FT
L
W
D
D
D
D
Rosja Division 2 - Zachód
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Handicap
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 30, Relegation Group
Ru3
FC Tver
Rodina-M Moscow
20/05/2023 13:00
27
55
18
X
1
-
1
1 - 1
1.70
14°
-
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 30, Relegation Group
Ru3
FC Tver
Rodina-M Moscow
20/05/2023 13:00
66
34
Pon.
1.70
1 - 1
1.70
14°
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 30, Relegation Group
Ru3
FC Tver
Rodina-M Moscow
20/05/2023 13:00
28
62
10
X
14°
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prawdopodobieństwo PT/CT %
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 30, Relegation Group
Ru3
FC Tver
Rodina-M Moscow
20/05/2023 13:00
34%
X
X
1
-
1
1 - 1
14°
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 30, Relegation Group
Ru3
FC Tver
Rodina-M Moscow
20/05/2023 13:00
49
51
Tak
1
-
1
1 - 1
1.70
14°
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 30, Relegation Group
Ru3
FC Tver
Rodina-M Moscow
20/05/2023 13:00
82%
X1
1
-
1
1 - 1
1.70
14°
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 30, Relegation Group
Ru3
FC Tver
Rodina-M Moscow
20/05/2023 13:00
73%
Goście +0.5
1
-
1
1 - 1
1.70
14°
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 30, Relegation Group
Ru3
FC Tver
Rodina-M Moscow
20/05/2023 13:00
1
-
1
1 - 1
1.70
14°
FT
0 - 1
(0 - 0)
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
16/04
2023
Rodina-M Moscow
0 - 0
(0 - 0)
FC Tver
Ru3
0
0%
Remisy
1
100%
0
0%
{"lg_-1":[0,1,0,1],"lg_-1_6":[0,1,0,1],"lg_279":[null,1,null,1],"lg_279_6":[null,1,null,1]}
Klasyfikacja 20/05/2023
Group 1
Group 1
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FK Leningradets
51
20
16
3
1
48
11
37
2
Zvezda SPb
41
20
11
8
1
40
16
24
3
Zorkyi Krasnogorsk
32
20
9
5
6
32
21
11
4
FK Yenisey-2
29
20
8
5
7
40
30
10
5
Baltika-BFU
29
20
7
8
5
25
19
6
6
Zenit-2
27
20
7
6
7
31
31
0
7
Luki-Energiya
27
20
8
3
9
23
30
-7
8
Dynamo Petersburg
23
20
5
8
7
24
24
0
9
Yadro St. Petersburg
15
20
3
6
11
25
35
-10
10
Rodina-M Moscow
13
20
3
4
13
13
44
-31
11
FK Elektron
13
20
3
4
13
13
53
-40
Championship Group
Relegation Group
Group 2
Group 2
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Tekstilshchik Iv.
42
20
13
3
4
40
15
25
2
FK Murom
39
20
12
3
5
34
14
20
3
FC Chertanovo
36
20
11
3
6
38
25
13
4
Spartak Kostroma
29
20
8
5
7
28
25
3
5
Torpedo Vladimir
28
20
8
4
8
24
31
-7
6
Torpedo-2 Moscow
27
20
7
6
7
20
27
-7
7
Dynamo Vologda
27
20
8
3
9
21
30
-9
8
Dynamo-2 Moscow
24
20
7
3
10
26
34
-8
9
FC Tver
22
20
6
4
10
21
22
-1
10
Khimik Dzerzhinsk
21
20
5
6
9
20
25
-5
11
Znamya Truda
13
20
3
4
13
14
38
-24
Championship Group
Relegation Group
Promotion Group
Promotion Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FC Chertanovo
17
8
5
2
1
20
8
12
2
Torpedo Vladimir
17
8
5
2
1
11
5
6
3
FK Leningradets
17
8
5
2
1
11
5
6
4
Spartak Kostroma
17
8
5
2
1
11
5
6
5
FK Murom
17
8
5
2
1
13
9
4
6
Tekstilshchik Iv.
13
8
3
4
1
12
7
5
7
Zorkyi Krasnogorsk
10
8
2
4
2
12
11
1
8
Dynamo Vologda
6
8
1
3
4
7
14
-7
9
Zvezda SPb
5
8
1
2
5
9
13
-4
10
Baltika-BFU
5
8
1
2
5
3
11
-8
11
Luki-Energiya
3
8
0
3
5
5
14
-9
12
FK Yenisey-2
2
8
0
2
6
8
20
-12
Promotion
Relegation Group
Relegation Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Khimik Dzerzhinsk
17
7
5
2
0
16
5
11
2
Dynamo Petersburg
16
7
5
1
1
11
8
3
3
Znamya Truda
10
7
2
4
1
8
5
3
4
Zenit-2
10
7
2
4
1
9
8
1
5
Dynamo-2 Moscow
9
7
2
3
2
15
7
8
6
Torpedo-2 Moscow
8
7
2
2
3
11
12
-1
7
Yadro St. Petersburg
8
7
2
2
3
8
9
-1
8
FC Tver
7
7
2
1
4
7
9
-2
9
Rodina-M Moscow
7
7
1
4
2
5
8
-3
10
FK Elektron
1
7
0
1
6
5
24
-19
Relegation
FC
meczy
Wszystkie
Division 2 - West
Kubok
14/05
2023
FC Tver
0 - 2
(0 - 0)
Yadro St. Petersburg
Ru3
07/05
2023
FC Tver
1 - 3
(1 - 1)
Dynamo Petersburg
Ru3
30/04
2023
Zenit-2
3 - 1
(1 - 1)
FC Tver
Ru3
24/04
2023
FC Tver
4 - 0
(0 - 0)
FK Elektron
Ru3
16/04
2023
Rodina-M Moscow
0 - 0
(0 - 0)
FC Tver
Ru3
08/04
2023
Yadro St. Petersburg
0 - 1
(0 - 0)
FC Tver
Ru3
01/04
2023
Dynamo Petersburg
1 - 0
(0 - 0)
FC Tver
Ru3
13/11
2022
FC Tver
1 - 3
(0 - 1)
Torpedo-2 Moscow
Ru3
09/11
2022
FC Tver
4 - 0
(1 - 0)
Dynamo Vologda
Ru3
30/10
2022
FC Tver
0 - 2
(0 - 2)
Spartak Kostroma
Ru3
24/10
2022
FC Tver
1 - 2
(1 - 1)
Torpedo Vladimir
Ru3
19/10
2022
FC Tver
2 - 0
(0 - 0)
Znamya Truda
Ru3
15/10
2022
Tekstilshchik Iv.
2 - 0
(1 - 0)
FC Tver
Ru3
08/10
2022
FC Tver
0 - 0
(0 - 0)
FK Murom
Ru3
01/10
2022
FC Chertanovo
0 - 0
(0 - 0)
FC Tver
Ru3
26/09
2022
FC Tver
2 - 0
(0 - 0)
Dynamo-2 Moscow
Ru3
22/09
2022
Khimik Dzerzhinsk
1 - 1
(0 - 1)
FC Tver
Ru3
18/09
2022
Dynamo Vologda
1 - 0
(0 - 0)
FC Tver
Ru3
04/09
2022
Spartak Kostroma
1 - 3
(1 - 1)
FC Tver
Ru3
31/08
2022
FC Tver
0 - 1
(0 - 1)
Amkal
RuC
27/08
2022
Torpedo Vladimir
1 - 0
(0 - 0)
FC Tver
Ru3
21/08
2022
Znamya Truda
1 - 5
(1 - 3)
FC Tver
Ru3
14/08
2022
FC Tver
0 - 3
(0 - 2)
Tekstilshchik Iv.
Ru3
10/08
2022
FK Murom
1 - 0
(0 - 0)
FC Tver
Ru3
06/08
2022
FC Tver
0 - 2
(0 - 1)
FC Chertanovo
Ru3
30/07
2022
Dynamo-2 Moscow
2 - 0
(0 - 0)
FC Tver
Ru3
24/07
2022
FC Tver
2 - 0
(0 - 0)
Khimik Dzerzhinsk
Ru3
17/07
2022
Torpedo-2 Moscow
0 - 0
(0 - 0)
FC Tver
Ru3
Zwycięstwa
2
33%
Remisy
1
17%
Przegrane
3
50%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[8,5,15,28],"lg_-1_6":[2,1,3,6],"lg_279":[8,5,14,27],"lg_279_6":[2,1,3,6],"lg_335":[null,null,1,1],"lg_335_6":[null,null,1,1]}
ROD
meczy
Wszystkie
14/05
2023
Rodina-M Moscow
0 - 2
(0 - 2)
Khimik Dzerzhinsk
Ru3
07/05
2023
Dynamo-2 Moscow
1 - 2
(1 - 0)
Rodina-M Moscow
Ru3
30/04
2023
Rodina-M Moscow
0 - 0
(0 - 0)
Znamya Truda
Ru3
23/04
2023
Torpedo-2 Moscow
2 - 2
(1 - 1)
Rodina-M Moscow
Ru3
16/04
2023
Rodina-M Moscow
0 - 0
(0 - 0)
FC Tver
Ru3
09/04
2023
Khimik Dzerzhinsk
1 - 1
(1 - 0)
Rodina-M Moscow
Ru3
03/04
2023
Rodina-M Moscow
0 - 2
(0 - 1)
Dynamo-2 Moscow
Ru3
13/11
2022
Yadro St. Petersburg
4 - 1
(1 - 0)
Rodina-M Moscow
Ru3
09/11
2022
FK Yenisey-2
1 - 0
(0 - 0)
Rodina-M Moscow
Ru3
05/11
2022
Rodina-M Moscow
0 - 1
(0 - 0)
Zorkyi Krasnogorsk
Ru3
30/10
2022
Rodina-M Moscow
0 - 3
(0 - 2)
FK Leningradets
Ru3
27/10
2022
Dynamo Petersburg
6 - 1
(3 - 1)
Rodina-M Moscow
Ru3
19/10
2022
Rodina-M Moscow
1 - 1
(0 - 0)
Baltika-BFU
Ru3
15/10
2022
Zvezda SPb
2 - 1
(1 - 0)
Rodina-M Moscow
Ru3
07/10
2022
Rodina-M Moscow
3 - 1
(1 - 0)
FK Elektron
Ru3
01/10
2022
Luki-Energiya
4 - 1
(1 - 1)
Rodina-M Moscow
Ru3
26/09
2022
Rodina-M Moscow
0 - 1
(0 - 0)
Zenit-2
Ru3
18/09
2022
Rodina-M Moscow
0 - 3
(0 - 0)
FK Yenisey-2
Ru3
10/09
2022
Zorkyi Krasnogorsk
4 - 0
(3 - 0)
Rodina-M Moscow
Ru3
04/09
2022
FK Leningradets
7 - 0
(0 - 0)
Rodina-M Moscow
Ru3
20/08
2022
Baltika-BFU
0 - 1
(0 - 1)
Rodina-M Moscow
Ru3
15/08
2022
Rodina-M Moscow
0 - 0
(0 - 0)
Zvezda SPb
Ru3
10/08
2022
FK Elektron
0 - 0
(0 - 0)
Rodina-M Moscow
Ru3
06/08
2022
Rodina-M Moscow
1 - 1
(1 - 0)
Luki-Energiya
Ru3
31/07
2022
Zenit-2
4 - 2
(1 - 2)
Rodina-M Moscow
Ru3
24/07
2022
Rodina-M Moscow
0 - 1
(0 - 0)
Dynamo Petersburg
Ru3
16/07
2022
Rodina-M Moscow
1 - 0
(0 - 0)
Yadro St. Petersburg
Ru3
Zwycięstwa
1
17%
Remisy
4
67%
Przegrane
1
17%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[4,8,15,27],"lg_-1_6":[1,4,1,6],"lg_279":[4,8,15,27],"lg_279_6":[1,4,1,6]}
FC
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
Division 2 - West
Kubok
14/05
2023
FC Tver
0 - 2
(0 - 0)
Yadro St. Petersburg
Ru3
07/05
2023
FC Tver
1 - 3
(1 - 1)
Dynamo Petersburg
Ru3
24/04
2023
FC Tver
4 - 0
(0 - 0)
FK Elektron
Ru3
13/11
2022
FC Tver
1 - 3
(0 - 1)
Torpedo-2 Moscow
Ru3
09/11
2022
FC Tver
4 - 0
(1 - 0)
Dynamo Vologda
Ru3
30/10
2022
FC Tver
0 - 2
(0 - 2)
Spartak Kostroma
Ru3
24/10
2022
FC Tver
1 - 2
(1 - 1)
Torpedo Vladimir
Ru3
19/10
2022
FC Tver
2 - 0
(0 - 0)
Znamya Truda
Ru3
08/10
2022
FC Tver
0 - 0
(0 - 0)
FK Murom
Ru3
26/09
2022
FC Tver
2 - 0
(0 - 0)
Dynamo-2 Moscow
Ru3
31/08
2022
FC Tver
0 - 1
(0 - 1)
Amkal
RuC
14/08
2022
FC Tver
0 - 3
(0 - 2)
Tekstilshchik Iv.
Ru3
06/08
2022
FC Tver
0 - 2
(0 - 1)
FC Chertanovo
Ru3
24/07
2022
FC Tver
2 - 0
(0 - 0)
Khimik Dzerzhinsk
Ru3
Zwycięstwa
2
33%
Remisy
0
0%
Przegrane
4
67%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[5,1,8,14],"lg_-1_6":[2,0,4,6],"lg_279":[5,1,7,13],"lg_279_6":[2,null,4,6],"lg_335":[null,null,1,1],"lg_335_6":[null,null,1,1]}
ROD
mecze w roli gościa:
Wszystkie
07/05
2023
Dynamo-2 Moscow
1 - 2
(1 - 0)
Rodina-M Moscow
Ru3
23/04
2023
Torpedo-2 Moscow
2 - 2
(1 - 1)
Rodina-M Moscow
Ru3
09/04
2023
Khimik Dzerzhinsk
1 - 1
(1 - 0)
Rodina-M Moscow
Ru3
13/11
2022
Yadro St. Petersburg
4 - 1
(1 - 0)
Rodina-M Moscow
Ru3
09/11
2022
FK Yenisey-2
1 - 0
(0 - 0)
Rodina-M Moscow
Ru3
27/10
2022
Dynamo Petersburg
6 - 1
(3 - 1)
Rodina-M Moscow
Ru3
15/10
2022
Zvezda SPb
2 - 1
(1 - 0)
Rodina-M Moscow
Ru3
01/10
2022
Luki-Energiya
4 - 1
(1 - 1)
Rodina-M Moscow
Ru3
10/09
2022
Zorkyi Krasnogorsk
4 - 0
(3 - 0)
Rodina-M Moscow
Ru3
04/09
2022
FK Leningradets
7 - 0
(0 - 0)
Rodina-M Moscow
Ru3
20/08
2022
Baltika-BFU
0 - 1
(0 - 1)
Rodina-M Moscow
Ru3
10/08
2022
FK Elektron
0 - 0
(0 - 0)
Rodina-M Moscow
Ru3
31/07
2022
Zenit-2
4 - 2
(1 - 2)
Rodina-M Moscow
Ru3
Zwycięstwa
1
17%
Remisy
2
33%
Przegrane
3
50%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[2,3,8,13],"lg_-1_6":[1,2,3,6],"lg_279":[2,3,8,13],"lg_279_6":[1,2,3,6]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
FC Tver
Rozegrane mecze:
28
Rodina-M Moscow
Rozegrane mecze:
27
Bramki
(Strzelone/Stracone)
28
1
1.14
32
18
0.67
1.93
52
Pon./Pow.
1.5
10
18
36%
64%
10
17
37%
63%
2.5
19
9
68%
32%
15
12
56%
44%
3.5
21
7
75%
25%
19
8
70%
30%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
7
21
25%
75%
11
16
41%
59%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
10
18
36%
64%
6
21
22%
78%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
13
15
46%
54%
13
14
48%
52%
FC
następne mecze
Trudność
ROD
Łatwo 1
Ciężko 5
Rodina-M Moscow (G)
Ru3
20/05/2023
FK Elektron (G)
Ru3
27/05/2023
Zenit-2 (G)
Ru3
03/06/2023
4
FC Tver (G)
Ru3
20/05/2023
5
Torpedo-2 Moscow (G)
Ru3
27/05/2023
Znamya Truda (G)
Ru3
03/06/2023
3
Pokaż wszystkie
<
maja 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"4":"kwietnia 2024","5":"maja 2024","6":"czerwca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program