Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
13
Piłka nożna
Prognozy na dziś
107
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
2
Prognozy na jutro
91
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
304
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
736
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
28
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
Top Europejski
Europejski
113
Amerykański
139
Afrykanin
11
Azjatycki
73
Australijski
44
Międzynarodowy
5
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
EURO 2024
3
Copa America
2
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Brasileiro Série A
10
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
2
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
EURO 2024
3
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
2
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Tenis
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
json_m
Prognoza
FC Polotsk
-
Postavy
23°C
L
W
W
W
L
L
19/08/2023 14:30 GMT
2
1 - 4
FT
W
L
D
W
W
L
Białoruś Second League
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Podwójna
Handicap
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 18, Group Vitebsk Region
By3
FC Polotsk
Postavy
19/08/2023 14:30
34
27
38
2
1
-
2
1 - 2
2.90
23°
-
-
-
-
FT
1 - 4
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 18, Group Vitebsk Region
By3
FC Polotsk
Postavy
19/08/2023 14:30
42
58
Pow.
2.90
1 - 2
2.90
23°
-
-
-
FT
1 - 4
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 18, Group Vitebsk Region
By3
FC Polotsk
Postavy
19/08/2023 14:30
28
62
10
X
23°
-
FT
1 - 4
Gospodarze - Goście
Prawdopodobieństwo PT/CT %
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 18, Group Vitebsk Region
By3
FC Polotsk
Postavy
19/08/2023 14:30
24%
X
2
1
-
2
1 - 2
23°
-
FT
1 - 4
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 18, Group Vitebsk Region
By3
FC Polotsk
Postavy
19/08/2023 14:30
23
77
Tak
1
-
2
1 - 2
2.90
23°
-
-
-
FT
1 - 4
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 18, Group Vitebsk Region
By3
FC Polotsk
Postavy
19/08/2023 14:30
72%
21
1
-
2
1 - 2
2.90
23°
-
FT
1 - 4
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 18, Group Vitebsk Region
By3
FC Polotsk
Postavy
19/08/2023 14:30
38%
Goście 0
1
-
2
1 - 2
2.90
23°
-
FT
1 - 4
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 18, Group Vitebsk Region
By3
FC Polotsk
Postavy
19/08/2023 14:30
1
-
2
1 - 2
2.90
23°
FT
1 - 4
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
04/06
2023
Postavy
3 - 0
( - )
FC Polotsk
By3
28/08
2022
FC Polotsk
3 - 3
(2 - 2)
Postavy
By3
12/06
2022
Postavy
1 - 1
( - )
FC Polotsk
By3
26/06
2021
Postavy
2 - 2
(1 - 1)
FC Polotsk
By3
16/05
2021
FC Polotsk
3 - 1
(1 - 0)
Postavy
By3
FC Polotsk
1
20%
Remisy
3
60%
Postavy
1
20%
{"lg_-1":[1,3,1,5],"lg_-1_6":[1,3,1,5],"lg_373":[1,3,1,5],"lg_373_6":[1,3,1,5]}
Klasyfikacja 19/08/2023
Group Minsk
Group Minsk
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Traktor Minsk
25
10
8
1
1
27
9
18
2
FK Krumkachy
19
10
6
1
3
33
17
16
3
BGU Minsk
19
10
6
1
3
28
14
14
4
Uni Minsk
19
10
6
1
3
23
13
10
5
Torpedo Minsk
18
10
5
3
2
18
22
-4
6
SDJuShOR-3
14
10
4
2
4
17
12
5
7
Urozhaynaya
8
10
2
2
6
17
24
-7
8
Serebryanka
3
10
1
0
9
9
31
-22
9
Energetik
1
7
0
1
6
2
23
-21
Promotion Play-off
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Viktoriya Maryina Horka
37
14
12
1
1
55
14
41
2
FK Kolos
29
13
9
2
2
31
8
23
3
Molodechno-2018 II
27
14
9
0
5
53
19
34
4
Falko Cherkassy
22
13
7
1
5
64
21
43
5
Livadija
19
13
6
1
6
26
22
4
6
Berezino
18
14
6
0
8
29
52
-23
7
Viliya Vileyka
4
13
1
1
11
17
73
-56
8
FK Krupki
3
14
1
0
13
10
76
-66
Play-off Semi-finals
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Partizan Salihorsk
36
13
12
0
1
70
3
67
2
Bobovnya
26
14
7
5
2
28
18
10
3
Neman Stolbtsy
20
14
6
2
6
34
29
5
4
Starye Dorogi
17
14
4
5
5
19
35
-16
5
FS Respect
16
14
4
4
6
22
32
-10
6
FK Lyuban
15
13
4
3
6
20
26
-6
7
FK Kletsk
12
14
3
3
8
16
40
-24
8
FK Slutsk-2
11
14
3
2
9
15
41
-26
Play-off Semi-finals
Group Mogilev Region East
Group Mogilev Region East
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Servolyuks
42
14
14
0
0
55
9
46
2
Gorki
36
14
12
0
2
85
4
81
3
Klimovichy
31
14
10
1
3
46
19
27
4
FK Krasnopole
27
14
9
0
5
37
30
7
5
Sozh Krichev
15
14
4
3
7
38
37
1
6
Niva Chavusy
13
14
3
4
7
19
19
0
7
FK Kostyukovichi
13
14
4
1
9
17
29
-12
8
Dribin
10
14
3
1
10
26
68
-42
9
Slavgorod
8
14
2
2
10
14
64
-50
10
Vikhra
8
14
2
2
10
17
75
-58
Play-off Semi-finals
Group Mogilev Region West
Group Mogilev Region West
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Torpeda
26
10
8
2
0
58
7
51
2
Dnepr Mogilev II
25
10
8
1
1
50
10
40
3
Drut Belynichi
19
11
6
1
4
39
17
22
4
Spartak Shklov
18
11
6
0
5
20
20
0
5
Zarya Krugloe
18
12
6
0
6
19
23
-4
6
Kolos Kirovsk
12
10
4
0
6
23
44
-21
7
Ptich
6
10
2
0
8
10
33
-23
8
Bykhov
3
12
1
0
11
10
75
-65
Play-off Semi-finals
Group Brest Region East
Group Brest Region East
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
48
16
16
0
0
110
7
103
2
Pripyat Olshany
37
14
12
1
1
83
17
66
3
Nadezhda Gorodishche
33
17
10
3
4
54
29
25
4
Gantsevichi
30
17
8
6
3
58
35
23
5
FC Mikashevichi
20
16
6
2
8
27
32
-5
6
Volna Pinsk II
20
17
5
5
7
29
45
-16
7
FK Ivanovo
16
15
4
4
7
32
35
-3
8
DUSSH Stolin
13
17
3
4
10
24
54
-30
9
FK Luninets
11
16
3
2
11
26
65
-39
10
Volat Lyakhavichi
1
17
0
1
16
10
134
-124
Championship Group
Group Gomel Region
Group Gomel Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
GOLHU Gomel
39
15
13
0
2
57
10
47
2
MNPZ Mozyr
34
14
11
1
2
54
14
40
3
Vertikal Kalinkovichi
26
15
8
2
5
40
22
18
4
DUSSH-2 Rechitsa
21
14
6
3
5
27
20
7
5
Iput DYuSSh
16
15
5
1
9
24
34
-10
6
FK Zhlobin
15
15
5
0
10
20
46
-26
7
Svetlogorsk
15
16
5
0
11
23
53
-30
8
Dnepr Rogachev
10
16
3
1
12
26
72
-46
Promotion Play-off
Group Gorodno Region East
Group Gorodno Region East
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FSK Dyatlovo
34
14
11
1
2
53
24
29
2
FK Shchuchyn
24
14
8
0
6
42
18
24
3
Smorgon II
24
12
7
3
2
28
23
5
4
Fakel Novogrudok
21
12
7
0
5
25
21
4
5
FK Lida-2
10
12
3
1
8
16
30
-14
6
Ostrovets II
8
12
2
2
8
9
28
-19
7
FK Oshmyany
7
12
2
1
9
11
40
-29
Championship Group
Group Gorodno Region West
Group Gorodno Region West
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
31
13
10
1
2
46
18
28
2
Smena Volkovysk
24
12
8
0
4
43
21
22
3
FK Svislach
22
12
7
1
4
24
21
3
4
Neman Mosty
21
12
6
3
3
25
21
4
5
FSK Grodnensky
13
14
4
1
9
16
33
-17
6
Chayka Zelva
12
15
4
0
11
21
39
-18
7
FK Slonim Siti
8
12
2
2
8
20
42
-22
Championship Group
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Gazovik Vitebsk
33
12
11
0
1
48
6
42
2
FK Miory
30
12
10
0
2
47
21
26
3
Niva Tolochin
21
12
7
0
5
27
20
7
4
DYuSSh Orsha
18
12
5
3
4
34
20
14
5
FK Senno
17
12
5
2
5
38
26
12
6
FC Polotsk
12
12
4
0
8
25
35
-10
7
Gorodok lions
10
12
3
1
8
43
44
-1
8
FK Lepel
7
12
2
1
9
9
71
-62
9
FK Glubokoe
5
12
1
2
9
13
53
-40
10
PMC Pastavy
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion Play-off
Group Brest Region West
Group Brest Region West
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Tsentr Futbola
47
17
15
2
0
144
6
138
2
Krechet Bereza
39
16
13
0
3
64
36
28
3
FK Vysokoe
38
17
12
2
3
73
36
37
4
Ivatsevichi
34
16
11
1
4
75
23
52
5
Agro-Pelishche
26
16
8
2
6
56
37
19
6
FK Kobrin
19
17
6
1
10
40
68
-28
7
FK Drohichyn
15
16
5
0
11
36
97
-61
8
Kommunalnik Beloozersk
13
17
4
1
12
20
58
-38
9
FK Pruzhany
6
16
2
0
14
19
82
-63
10
Port SK
4
16
1
1
14
13
97
-84
Championship Group
Minsk Region Final Group
Minsk Region Final Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Brest Region Final Group
Brest Region Final Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Grodno Region Final Group
Grodno Region Final Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Promotion Group 1
Promotion Group 1
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Promotion Group 2
Promotion Group 2
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Promotion Group 3
Promotion Group 3
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Promotion Group 4
Promotion Group 4
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
FC
meczy
Wszystkie
Second League
Belarusian Cup
29/07
2023
Gazovik Vitebsk
9 - 0
( - )
FC Polotsk
By3
22/07
2023
FC Polotsk
2 - 1
( - )
FK Lepel
By3
15/07
2023
FC Polotsk
3 - 0
( - )
FK Glubokoe
By3
08/07
2023
FC Polotsk
3 - 0
( - )
Gorodok lions
By3
01/07
2023
DYuSSh Orsha
7 - 1
( - )
FC Polotsk
By3
24/06
2023
FC Polotsk
1 - 2
( - )
Niva Tolochin
By3
17/06
2023
FK Senno
4 - 3
( - )
FC Polotsk
By3
10/06
2023
FC Polotsk
3 - 4
( - )
FK Miory
By3
04/06
2023
Postavy
3 - 0
( - )
FC Polotsk
By3
27/05
2023
FC Polotsk
0 - 2
( - )
Gazovik Vitebsk
By3
20/05
2023
FK Lepel
2 - 1
( - )
FC Polotsk
By3
06/05
2023
FK Glubokoe
1 - 8
( - )
FC Polotsk
By3
29/05
2022
FC Polotsk
0 - 9
(0 - 6)
MKK-Dnepr
ByC
Zwycięstwa
3
50%
Remisy
0
0%
Przegrane
3
50%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[4,0,9,13],"lg_-1_6":[3,0,3,6],"lg_373":[4,null,8,12],"lg_373_6":[3,null,3,6],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
POS
meczy
Wszystkie
30/07
2023
Postavy
3 - 1
( - )
FK Glubokoe
By3
22/07
2023
Gorodok lions
1 - 0
( - )
Postavy
By3
16/07
2023
Postavy
2 - 2
( - )
DYuSSh Orsha
By3
09/07
2023
Postavy
1 - 0
( - )
Niva Tolochin
By3
03/07
2023
FK Glubokoe
1 - 2
( - )
Postavy
By3
01/07
2023
FK Senno
4 - 1
( - )
Postavy
By3
25/06
2023
Postavy
1 - 5
( - )
FK Miory
By3
17/06
2023
FK Lepel
0 - 8
( - )
Postavy
By3
10/06
2023
Gazovik Vitebsk
1 - 3
( - )
Postavy
By3
04/06
2023
Postavy
3 - 0
( - )
FC Polotsk
By3
21/05
2023
Postavy
4 - 0
( - )
Gorodok lions
By3
06/05
2023
DYuSSh Orsha
1 - 0
( - )
Postavy
By3
Zwycięstwa
3
50%
Remisy
1
17%
Przegrane
2
33%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[7,1,4,12],"lg_-1_6":[3,1,2,6],"lg_373":[7,1,4,12],"lg_373_6":[3,1,2,6]}
FC
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
Second League
Belarusian Cup
22/07
2023
FC Polotsk
2 - 1
( - )
FK Lepel
By3
15/07
2023
FC Polotsk
3 - 0
( - )
FK Glubokoe
By3
08/07
2023
FC Polotsk
3 - 0
( - )
Gorodok lions
By3
24/06
2023
FC Polotsk
1 - 2
( - )
Niva Tolochin
By3
10/06
2023
FC Polotsk
3 - 4
( - )
FK Miory
By3
27/05
2023
FC Polotsk
0 - 2
( - )
Gazovik Vitebsk
By3
29/05
2022
FC Polotsk
0 - 9
(0 - 6)
MKK-Dnepr
ByC
Zwycięstwa
3
50%
Remisy
0
0%
Przegrane
3
50%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[3,0,4,7],"lg_-1_6":[3,0,3,6],"lg_373":[3,null,3,6],"lg_373_6":[3,null,3,6],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
POS
mecze w roli gościa:
Wszystkie
22/07
2023
Gorodok lions
1 - 0
( - )
Postavy
By3
03/07
2023
FK Glubokoe
1 - 2
( - )
Postavy
By3
01/07
2023
FK Senno
4 - 1
( - )
Postavy
By3
17/06
2023
FK Lepel
0 - 8
( - )
Postavy
By3
10/06
2023
Gazovik Vitebsk
1 - 3
( - )
Postavy
By3
06/05
2023
DYuSSh Orsha
1 - 0
( - )
Postavy
By3
Zwycięstwa
3
50%
Remisy
0
0%
Przegrane
3
50%
{"lg_-1":[3,0,3,6],"lg_-1_6":[3,0,3,6],"lg_373":[3,null,3,6],"lg_373_6":[3,null,3,6]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
FC Polotsk
Rozegrane mecze:
13
Postavy
Rozegrane mecze:
12
Bramki
(Strzelone/Stracone)
25
1.92
3.38
44
28
2.33
1.33
16
Pon./Pow.
1.5
0
13
0%
100%
3
9
25%
75%
2.5
1
12
8%
92%
3
9
25%
75%
3.5
7
6
54%
46%
5
7
42%
58%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
7
6
54%
46%
6
6
50%
50%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
2
11
15%
85%
4
8
33%
67%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
9
4
69%
31%
10
2
83%
17%
FC
następne mecze
Trudność
POS
Łatwo 1
Ciężko 5
Postavy (G)
By3
19/08/2023
FK Miory (G)
By3
26/08/2023
FK Senno (G)
By3
02/09/2023
Niva Tolochin (G)
By3
09/09/2023
DYuSSh Orsha (G)
By3
16/09/2023
Gorodok lions (G)
By3
23/09/2023
FC Polotsk (G)
By3
19/08/2023
1
Gazovik Vitebsk (G)
By3
27/08/2023
FK Lepel (G)
By3
03/09/2023
FK Miory (G)
By3
09/09/2023
FK Senno (G)
By3
17/09/2023
Niva Tolochin (G)
By3
23/09/2023
Pokaż wszystkie
<
lipca 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"6":"czerwca 2024","7":"lipca 2024","8":"sierpnia 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program