Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
Piłka nożna
Prognozy na dziś
58
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
3
Prognozy na jutro
29
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
240
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
729
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
13
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
Top Europejski
Europejski
114
Amerykański
40
Afrykanin
33
Azjatycki
74
Australijski
45
Międzynarodowy
69
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Brasileiro Série A
2
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
12
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
1
Copa Sudamericana
1
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
19
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
12
World Cup Qual. CAF
26
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Tenis
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
San Lorenzo
45%
Prawdopodobieństwo wygranej
04/06/2024 00:00
SLO - SAJ,
00:00
Ar1
Defensa y Justicia
43%
Prawdopodobieństwo remisu
04/06/2024 02:15
DEF - IND,
02:15
Ar1
Estudiantes La Plata
50%
Prawdopodobieństwo wygranej
04/06/2024 02:15
ESU - GOD,
02:15
Ar1
Santos
76%
Prawdopodobieństwo wygranej
04/06/2024 01:00
STS - BOT,
01:00
Br2
Operário PR
57%
Prawdopodobieństwo remisu
04/06/2024 02:00
OPE - AMA,
02:00
Br2
Atlántico
40%
Prawdopodobieństwo wygranej
03/06/2024 22:00
DDE - ATL,
22:00
Do1
json_m
Prognoza
DYuSSh-3 Pinsk
-
Nadezhda Gorodishche
29°C
W
W
L
W
W
W
31/07/2021 17:00 GMT
1
7 - 1
FT
W
L
L
D
W
W
Białoruś Second League
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Handicap
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 14, Brest Region East
By3
DYuSSh-3 Pinsk
Nadezhda Gorodishche
31/07/2021 17:00
70
16
14
1
6
-
2
6 - 2
7.38
29°
-
-
-
-
FT
7 - 1
(5 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 14, Brest Region East
By3
DYuSSh-3 Pinsk
Nadezhda Gorodishche
31/07/2021 17:00
1
99
Pow.
7.38
6 - 2
7.38
29°
-
-
-
FT
7 - 1
(5 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 14, Brest Region East
By3
DYuSSh-3 Pinsk
Nadezhda Gorodishche
31/07/2021 17:00
71
13
16
1
29°
-
FT
7 - 1
(5 - 0)
Gospodarze - Goście
Prawdopodobieństwo PT/CT %
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 14, Brest Region East
By3
DYuSSh-3 Pinsk
Nadezhda Gorodishche
31/07/2021 17:00
50%
1
1
6
-
2
6 - 2
29°
-
FT
7 - 1
(5 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 14, Brest Region East
By3
DYuSSh-3 Pinsk
Nadezhda Gorodishche
31/07/2021 17:00
5
95
Tak
6
-
2
6 - 2
7.38
29°
-
-
-
FT
7 - 1
(5 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 14, Brest Region East
By3
DYuSSh-3 Pinsk
Nadezhda Gorodishche
31/07/2021 17:00
86%
1X
6
-
2
6 - 2
7.38
29°
-
FT
7 - 1
(5 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 14, Brest Region East
By3
DYuSSh-3 Pinsk
Nadezhda Gorodishche
31/07/2021 17:00
27%
Gospodarze -2
6
-
2
6 - 2
7.38
29°
-
FT
7 - 1
(5 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 14, Brest Region East
By3
DYuSSh-3 Pinsk
Nadezhda Gorodishche
31/07/2021 17:00
6
-
2
6 - 2
7.38
29°
FT
7 - 1
(5 - 0)
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
05/06
2021
Nadezhda Gorodishche
2 - 4
(2 - 3)
DYuSSh-3 Pinsk
By3
1
100%
Remisy
0
0%
0
0%
{"lg_-1":[1,0,0,1],"lg_-1_6":[1,0,0,1],"lg_373":[1,null,null,1],"lg_373_6":[1,null,null,1]}
Klasyfikacja 31/07/2021
Brest Region East
Brest Region East
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
25
9
8
1
0
57
4
53
2
Ivatsevichi
25
10
8
1
1
43
10
33
3
FK Luninets
24
10
8
0
2
25
13
12
4
FK Ivanovo
13
10
4
1
5
21
37
-16
5
Pripyat Olshany
12
9
4
0
5
23
29
-6
6
Nadezhda Gorodishche
10
10
3
1
6
19
24
-5
7
Granit Mikashevichi
4
10
1
1
8
16
41
-25
8
DUSSH Stolin
1
10
0
1
9
7
53
-46
Promotion
Brest Region West
Brest Region West
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Dinamo Brest Malorita
27
10
9
0
1
67
6
61
2
Niva Dolbizno
25
10
8
1
1
54
8
46
3
BZHS Brest
20
10
6
2
2
48
13
35
4
Krechet Bereza
14
10
4
2
4
14
23
-9
5
FK Kobrin
10
9
3
1
5
17
32
-15
6
FK Vysokoe
6
10
1
3
6
11
47
-36
7
FK Pruzhany
6
9
2
0
7
13
56
-43
8
FK Drohichyn
4
10
1
1
8
12
51
-39
Promotion
Gomel Region
Gomel Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
MKK-Dnepr
19
7
6
1
0
33
4
29
2
Bumprom
16
7
5
1
1
19
2
17
3
GOLHU Gomel
11
7
3
2
2
11
11
0
4
Vertikal Kalinkovichi
11
7
3
2
2
12
20
-8
5
Montazhnik
10
7
2
4
1
11
13
-2
6
FK Zhlobin
5
7
1
2
4
11
26
-15
7
Khimik Svetlogorsk
3
7
0
3
4
8
21
-13
8
MNPZ Mozyr
1
7
0
1
6
1
9
-8
Next round
Grodno Region
Grodno Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Ostrovets FC
37
13
12
1
0
89
5
84
2
HCS-Olympia
23
13
6
5
2
37
20
17
3
FK Slonim Siti
23
13
7
2
4
39
23
16
4
Cementnik
22
13
6
4
3
24
15
9
5
FSK Grodnensky
22
13
7
1
5
19
41
-22
6
FK Shchuchyn
20
13
5
5
3
27
30
-3
7
Smena Volkovysk
19
13
5
4
4
33
29
4
8
FK Lida-2
19
12
5
4
3
23
28
-5
9
FK Svislach
16
13
4
4
5
21
35
-14
10
Chayka Zelva
15
13
5
0
8
21
30
-9
11
Neman Mosty
13
13
4
1
8
13
24
-11
12
FK Oshmyany
6
13
2
0
11
13
49
-36
13
Belaya Rus
1
13
0
1
12
8
38
-30
Next round
Minsk Region North
Minsk Region North
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FC Molodechno
33
12
11
0
1
70
8
62
2
FK Kolos
29
13
9
2
2
35
12
23
3
FK Uzda
29
13
9
2
2
43
21
22
4
SMI Autotrans
26
13
8
2
3
57
31
26
5
Falko Cherkassy
23
13
7
2
4
30
25
5
6
FC Smolevichi
16
13
5
1
7
42
28
14
7
Livadija
11
13
3
2
8
21
47
-26
8
Viliya Vileyka
7
13
2
1
10
24
42
-18
9
FK Krupki
7
13
2
1
10
21
61
-40
10
Berezino
4
12
1
1
10
15
83
-68
Promotion
Promotion Play-off
Minsk Region South
Minsk Region South
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
BGU Minsk
32
12
10
2
0
51
5
46
2
Partizan Salihorsk
27
12
8
3
1
36
8
28
3
Neman Stolbtsy
24
12
8
0
4
46
16
30
4
Viktoriya Maryina Horka
20
12
6
2
4
34
23
11
5
Energetik-BGATU
20
12
6
2
4
33
28
5
6
FK Kletsk
18
11
5
3
3
15
19
-4
7
Stroitel Kopyl
11
11
3
2
6
19
25
-6
8
Starye Dorogi
10
12
2
4
6
16
27
-11
9
FK Slutsk-2
10
12
2
4
6
21
45
-24
10
FK Lyuban
7
12
2
1
9
18
45
-27
11
FC Veras Nesvizh
4
12
1
1
10
9
57
-48
Promotion
Promotion Play-off
Mogilev Region
Mogilev Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Dnepr Mogilev II
30
10
10
0
0
36
6
30
2
FK Osipovichi
24
11
8
0
3
39
12
27
3
Gorki
15
10
5
0
5
20
15
5
4
Belshina II
15
10
5
0
5
20
16
4
5
FK Krasnopole
10
10
3
1
6
12
30
-18
6
Spartak Shklov
7
11
2
1
8
12
30
-18
7
FK Kostyukovichi
5
10
1
2
7
6
36
-30
Next round
Vitebsk Region East
Vitebsk Region East
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Gazovik Vitebsk
30
10
10
0
0
53
4
49
2
Gorodok lions
22
10
7
1
2
13
12
1
3
Dorozhnik Orsha
16
10
5
1
4
18
20
-2
4
Prodtsentr Vitebsk
11
10
3
2
5
25
21
4
5
Niva Tolochin
4
10
1
1
8
12
28
-16
6
FK Chashniki
4
10
1
1
8
7
43
-36
Promotion
Vitebsk Region West
Vitebsk Region West
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FK Senno
20
10
6
2
2
20
12
8
2
FC Polotsk
16
10
5
1
4
20
15
5
3
FK Miory
16
10
5
1
4
15
21
-6
4
Postavy
12
10
3
3
4
18
15
3
5
FK Glubokoe
11
10
3
2
5
16
21
-5
6
FK Lepel
10
10
3
1
6
15
20
-5
Promotion
Vitebsk Region - Promotion Group
Vitebsk Region - Promotion Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Gazovik Vitebsk
12
0
0
0
0
0
0
0
2
FK Senno
10
0
0
0
0
0
0
0
3
Gorodok lions
6
0
0
0
0
0
0
0
4
FK Miory
4
0
0
0
0
0
0
0
5
FC Polotsk
3
0
0
0
0
0
0
0
6
Dorozhnik Orsha
0
0
0
0
0
0
0
0
Possible next round
Vitebsk Region - Relegation Group
Vitebsk Region - Relegation Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FK Glubokoe
10
0
0
0
0
0
0
0
2
Prodtsentr Vitebsk
10
0
0
0
0
0
0
0
3
FK Lepel
4
0
0
0
0
0
0
0
4
Niva Tolochin
4
0
0
0
0
0
0
0
5
FK Chashniki
3
0
0
0
0
0
0
0
6
Postavy
2
0
0
0
0
0
0
0
Brest Region - Championship Round
Brest Region - Championship Round
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
4
0
0
0
0
0
0
0
2
Dinamo Brest Malorita
4
0
0
0
0
0
0
0
3
Ivatsevichi
1
0
0
0
0
0
0
0
4
Niva Dolbizno
1
0
0
0
0
0
0
0
Possible next round
DYU
meczy
Wszystkie
Second League
Belarusian Cup
24/07
2021
DUSSH Stolin
0 - 8
(0 - 3)
DYuSSh-3 Pinsk
By3
18/07
2021
DYuSSh-3 Pinsk
12 - 0
(10 - 0)
Granit Mikashevichi
By3
10/07
2021
DYuSSh-3 Pinsk
0 - 2
(0 - 2)
Torpedo Zhodino
ByC
03/07
2021
DYuSSh-3 Pinsk
11 - 0
(2 - 0)
DUSSH Stolin
By3
26/06
2021
DYuSSh-3 Pinsk
4 - 1
(3 - 1)
FK Luninets
By3
19/06
2021
FK Ivanovo
1 - 7
(0 - 5)
DYuSSh-3 Pinsk
By3
12/06
2021
DYuSSh-3 Pinsk
0 - 0
(0 - 0)
Ivatsevichi
By3
05/06
2021
Nadezhda Gorodishche
2 - 4
(2 - 3)
DYuSSh-3 Pinsk
By3
29/05
2021
DYuSSh-3 Pinsk
3 - 2
(2 - 2)
FK Slonim
ByC
15/05
2021
Granit Mikashevichi
0 - 6
(0 - 4)
DYuSSh-3 Pinsk
By3
01/05
2021
DYuSSh-3 Pinsk
5 - 0
( - )
Pripyat Olshany
By3
06/06
2020
DYuSSh-3 Pinsk
0 - 1
(0 - 0)
Arsenal Dzyarzhynsk
ByC
Zwycięstwa
5
83%
Remisy
0
0%
Przegrane
1
17%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[9,1,2,12],"lg_-1_6":[5,0,1,6],"lg_373":[8,1,null,9],"lg_373_6":[5,1,null,6],"lg_304":[1,null,2,3],"lg_304_6":[1,null,2,3]}
NAD
meczy
Wszystkie
25/07
2021
Nadezhda Gorodishche
7 - 1
(3 - 0)
FK Ivanovo
By3
17/07
2021
Ivatsevichi
9 - 2
(1 - 1)
Nadezhda Gorodishche
By3
10/07
2021
FK Luninets
1 - 0
(1 - 0)
Nadezhda Gorodishche
By3
26/06
2021
DUSSH Stolin
1 - 1
(0 - 1)
Nadezhda Gorodishche
By3
20/06
2021
Nadezhda Gorodishche
4 - 2
(1 - 2)
Granit Mikashevichi
By3
13/06
2021
Pripyat Olshany
2 - 3
(0 - 1)
Nadezhda Gorodishche
By3
05/06
2021
Nadezhda Gorodishche
2 - 4
(2 - 3)
DYuSSh-3 Pinsk
By3
30/05
2021
FK Ivanovo
2 - 0
(1 - 0)
Nadezhda Gorodishche
By3
16/05
2021
Nadezhda Gorodishche
0 - 1
(0 - 0)
Ivatsevichi
By3
01/05
2021
Nadezhda Gorodishche
0 - 1
( - )
FK Luninets
By3
Zwycięstwa
3
50%
Remisy
1
17%
Przegrane
2
33%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[3,1,6,10],"lg_-1_6":[3,1,2,6],"lg_373":[3,1,6,10],"lg_373_6":[3,1,2,6]}
DYU
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
Second League
Belarusian Cup
18/07
2021
DYuSSh-3 Pinsk
12 - 0
(10 - 0)
Granit Mikashevichi
By3
10/07
2021
DYuSSh-3 Pinsk
0 - 2
(0 - 2)
Torpedo Zhodino
ByC
03/07
2021
DYuSSh-3 Pinsk
11 - 0
(2 - 0)
DUSSH Stolin
By3
26/06
2021
DYuSSh-3 Pinsk
4 - 1
(3 - 1)
FK Luninets
By3
12/06
2021
DYuSSh-3 Pinsk
0 - 0
(0 - 0)
Ivatsevichi
By3
29/05
2021
DYuSSh-3 Pinsk
3 - 2
(2 - 2)
FK Slonim
ByC
01/05
2021
DYuSSh-3 Pinsk
5 - 0
( - )
Pripyat Olshany
By3
06/06
2020
DYuSSh-3 Pinsk
0 - 1
(0 - 0)
Arsenal Dzyarzhynsk
ByC
Zwycięstwa
4
67%
Remisy
1
17%
Przegrane
1
17%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[5,1,2,8],"lg_-1_6":[4,1,1,6],"lg_373":[4,1,null,5],"lg_373_6":[4,1,null,5],"lg_304":[1,null,2,3],"lg_304_6":[1,null,2,3]}
NAD
mecze w roli gościa:
Wszystkie
17/07
2021
Ivatsevichi
9 - 2
(1 - 1)
Nadezhda Gorodishche
By3
10/07
2021
FK Luninets
1 - 0
(1 - 0)
Nadezhda Gorodishche
By3
26/06
2021
DUSSH Stolin
1 - 1
(0 - 1)
Nadezhda Gorodishche
By3
13/06
2021
Pripyat Olshany
2 - 3
(0 - 1)
Nadezhda Gorodishche
By3
30/05
2021
FK Ivanovo
2 - 0
(1 - 0)
Nadezhda Gorodishche
By3
Zwycięstwa
1
20%
Remisy
1
20%
Przegrane
3
60%
{"lg_-1":[1,1,3,5],"lg_-1_6":[1,1,3,5],"lg_373":[1,1,3,5],"lg_373_6":[1,1,3,5]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
DYuSSh-3 Pinsk
Rozegrane mecze:
12
Nadezhda Gorodishche
Rozegrane mecze:
10
Bramki
(Strzelone/Stracone)
60
5
0.75
9
19
1.9
2.4
24
Pon./Pow.
1.5
2
10
17%
83%
3
7
30%
70%
2.5
3
9
25%
75%
5
5
50%
50%
3.5
3
9
25%
75%
5
5
50%
50%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
4
8
33%
67%
6
4
60%
40%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
6
6
50%
50%
0
10
0%
100%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
9
3
75%
25%
6
4
60%
40%
DYU
następne mecze
Trudność
NAD
Łatwo 1
Ciężko 5
Nadezhda Gorodishche (G)
By3
31/07/2021
Ivatsevichi (G)
By3
07/08/2021
2
FK Ivanovo (G)
By3
14/08/2021
FK Luninets (G)
By3
21/08/2021
Pripyat Olshany (G)
By3
29/08/2021
Niva Dolbizno (G)
By3
04/09/2021
DYuSSh-3 Pinsk (G)
By3
31/07/2021
1
Pripyat Olshany (G)
By3
08/08/2021
Granit Mikashevichi (G)
By3
15/08/2021
2
DUSSH Stolin (G)
By3
21/08/2021
FK Kobrin (G)
By3
11/09/2021
FK Kobrin (G)
By3
18/09/2021
Pokaż wszystkie
<
czerwca 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"5":"maja 2024","6":"czerwca 2024","7":"lipca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program