Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
4
Piłka nożna
Prognozy na dziś
388
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
12
Prognozy na jutro
279
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
995
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
95
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
Top Europejski
Europejski
132
Amerykański
133
Afrykanin
49
Azjatycki
91
Australijski
38
Międzynarodowy
40
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
EURO 2024
12
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Brasileiro Série A
1
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
EURO 2024
12
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
1
Copa Sudamericana
1
Copa America
8
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
12
World Cup Qual. CAF
8
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Tenis
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
New York Red Bulls
51%
Prawdopodobieństwo wygranej
09/06/2024 01:30
NER - NYR,
01:30
Us1
Minnesota United
54%
Prawdopodobieństwo wygranej
09/06/2024 02:30
MIN - DAL,
02:30
Us1
Seattle Sounders
38%
Prawdopodobieństwo remisu
09/06/2024 02:30
SKC - SEA,
02:30
Us1
Portland Timbers
35%
Prawdopodobieństwo wygranej
09/06/2024 02:30
SLC - POT,
02:30
Us1
Real Oviedo
35%
Prawdopodobieństwo remisu
08/06/2024 18:30
RLO - EIB,
18:30
Es2
IF Gnistan
42%
Prawdopodobieństwo remisu
08/06/2024 16:00
EIF - IFG,
16:00
Fi1
KuPS Kuopio
68%
Prawdopodobieństwo wygranej
08/06/2024 16:00
KUP - AC ,
16:00
Fi1
Asante Kotoko
41%
Prawdopodobieństwo wygranej
08/06/2024 17:00
RTU - ASA,
17:00
Gh1
Accra Lions FC
51%
Prawdopodobieństwo wygranej
08/06/2024 17:00
ACL - DRE,
17:00
Gh1
Guarani
35%
Prawdopodobieństwo wygranej
08/06/2024 22:00
GUA - OPE,
22:00
Br2
Amazonas
43%
Prawdopodobieństwo remisu
08/06/2024 22:00
AMA - BRU,
22:00
Br2
json_m
Prognoza
Dynamo Vologda
-
Zvezda SPb
D
D
L
L
L
W
22/05/2023 13:15 GMT
2
3 - 2
FT
L
D
L
D
W
L
Rosja Division 2 - Zachód
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Handicap
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 31, Promotion Group
Ru3
Dynamo Vologda
Zvezda SPb
22/05/2023 13:15
31
24
45
2
2
-
3
2 - 3
4.13
-
-
-
-
FT
3 - 2
(2 - 1)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 31, Promotion Group
Ru3
Dynamo Vologda
Zvezda SPb
22/05/2023 13:15
17
83
Pow.
4.13
2 - 3
4.13
-
-
-
FT
3 - 2
(2 - 1)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 31, Promotion Group
Ru3
Dynamo Vologda
Zvezda SPb
22/05/2023 13:15
16
35
48
2
-
FT
3 - 2
(2 - 1)
Gospodarze - Goście
Prawdopodobieństwo PT/CT %
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 31, Promotion Group
Ru3
Dynamo Vologda
Zvezda SPb
22/05/2023 13:15
22%
2
2
2
-
3
2 - 3
-
FT
3 - 2
(2 - 1)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 31, Promotion Group
Ru3
Dynamo Vologda
Zvezda SPb
22/05/2023 13:15
23
77
Tak
2
-
3
2 - 3
4.13
-
-
-
FT
3 - 2
(2 - 1)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 31, Promotion Group
Ru3
Dynamo Vologda
Zvezda SPb
22/05/2023 13:15
76%
21
2
-
3
2 - 3
4.13
-
FT
3 - 2
(2 - 1)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 31, Promotion Group
Ru3
Dynamo Vologda
Zvezda SPb
22/05/2023 13:15
45%
Goście -0.5
2
-
3
2 - 3
4.13
-
FT
3 - 2
(2 - 1)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 31, Promotion Group
Ru3
Dynamo Vologda
Zvezda SPb
22/05/2023 13:15
2
-
3
2 - 3
4.13
FT
3 - 2
(2 - 1)
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
23/04
2023
Zvezda SPb
5 - 2
(3 - 1)
Dynamo Vologda
Ru3
0
0%
Remisy
0
0%
1
100%
{"lg_-1":[0,0,1,1],"lg_-1_6":[0,0,1,1],"lg_279":[null,null,1,1],"lg_279_6":[null,null,1,1]}
Klasyfikacja 22/05/2023
Group 1
Group 1
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FK Leningradets
51
20
16
3
1
48
11
37
2
Zvezda SPb
41
20
11
8
1
40
16
24
3
Zorkyi Krasnogorsk
32
20
9
5
6
32
21
11
4
FK Yenisey-2
29
20
8
5
7
40
30
10
5
Baltika-BFU
29
20
7
8
5
25
19
6
6
Zenit-2
27
20
7
6
7
31
31
0
7
Luki-Energiya
27
20
8
3
9
23
30
-7
8
Dynamo Petersburg
23
20
5
8
7
24
24
0
9
Yadro St. Petersburg
15
20
3
6
11
25
35
-10
10
Rodina-M Moscow
13
20
3
4
13
13
44
-31
11
FK Elektron
13
20
3
4
13
13
53
-40
Championship Group
Relegation Group
Group 2
Group 2
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Tekstilshchik Iv.
42
20
13
3
4
40
15
25
2
FK Murom
39
20
12
3
5
34
14
20
3
FC Chertanovo
36
20
11
3
6
38
25
13
4
Spartak Kostroma
29
20
8
5
7
28
25
3
5
Torpedo Vladimir
28
20
8
4
8
24
31
-7
6
Torpedo-2 Moscow
27
20
7
6
7
20
27
-7
7
Dynamo Vologda
27
20
8
3
9
21
30
-9
8
Dynamo-2 Moscow
24
20
7
3
10
26
34
-8
9
FC Tver
22
20
6
4
10
21
22
-1
10
Khimik Dzerzhinsk
21
20
5
6
9
20
25
-5
11
Znamya Truda
13
20
3
4
13
14
38
-24
Championship Group
Relegation Group
Promotion Group
Promotion Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Spartak Kostroma
20
9
6
2
1
14
6
8
2
FK Murom
20
9
6
2
1
14
9
5
3
FC Chertanovo
18
9
5
3
1
20
8
12
4
Torpedo Vladimir
18
9
5
3
1
12
6
6
5
FK Leningradets
18
9
5
3
1
11
5
6
6
Tekstilshchik Iv.
13
9
3
4
2
13
9
4
7
Zorkyi Krasnogorsk
10
9
2
4
3
13
14
-1
8
Dynamo Vologda
6
8
1
3
4
7
14
-7
9
Luki-Energiya
6
9
1
3
5
7
15
-8
10
Zvezda SPb
5
8
1
2
5
9
13
-4
11
Baltika-BFU
5
9
1
2
6
3
12
-9
12
FK Yenisey-2
3
9
0
3
6
9
21
-12
Promotion
Relegation Group
Relegation Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Khimik Dzerzhinsk
17
8
5
2
1
17
7
10
2
Dynamo Petersburg
17
8
5
2
1
12
9
3
3
Zenit-2
13
8
3
4
1
11
9
2
4
Znamya Truda
11
8
2
5
1
9
6
3
5
Torpedo-2 Moscow
11
8
3
2
3
14
13
1
6
Rodina-M Moscow
10
8
2
4
2
6
8
-2
7
Dynamo-2 Moscow
9
8
2
3
3
16
9
7
8
Yadro St. Petersburg
8
8
2
2
4
9
12
-3
9
FC Tver
7
8
2
1
5
7
10
-3
10
FK Elektron
4
8
1
1
6
7
25
-18
Relegation
DYN
meczy
Wszystkie
Division 2 - West
Kubok
15/05
2023
Dynamo Vologda
1 - 1
(1 - 1)
Luki-Energiya
Ru3
10/05
2023
Dynamo Vologda
0 - 0
(0 - 0)
FK Leningradets
Ru3
06/05
2023
Zorkyi Krasnogorsk
3 - 1
(2 - 0)
Dynamo Vologda
Ru3
29/04
2023
Baltika-BFU
1 - 0
(0 - 0)
Dynamo Vologda
Ru3
23/04
2023
Zvezda SPb
5 - 2
(3 - 1)
Dynamo Vologda
Ru3
15/04
2023
Luki-Energiya
0 - 2
(0 - 2)
Dynamo Vologda
Ru3
08/04
2023
FK Leningradets
3 - 0
(1 - 0)
Dynamo Vologda
Ru3
31/03
2023
FK Yenisey-2
1 - 1
(0 - 0)
Dynamo Vologda
Ru3
09/11
2022
FC Tver
4 - 0
(1 - 0)
Dynamo Vologda
Ru3
05/11
2022
Spartak Kostroma
0 - 0
(0 - 0)
Dynamo Vologda
Ru3
30/10
2022
Dynamo Vologda
1 - 0
(1 - 0)
Torpedo Vladimir
Ru3
24/10
2022
Znamya Truda
1 - 2
(1 - 1)
Dynamo Vologda
Ru3
19/10
2022
Dynamo Vologda
0 - 3
(0 - 1)
Tekstilshchik Iv.
Ru3
15/10
2022
FK Murom
1 - 0
(1 - 0)
Dynamo Vologda
Ru3
08/10
2022
Dynamo Vologda
0 - 3
(0 - 2)
FC Chertanovo
Ru3
02/10
2022
Dynamo-2 Moscow
2 - 1
(1 - 1)
Dynamo Vologda
Ru3
26/09
2022
Dynamo Vologda
0 - 0
(0 - 0)
Khimik Dzerzhinsk
Ru3
22/09
2022
Torpedo-2 Moscow
0 - 2
(0 - 0)
Dynamo Vologda
Ru3
18/09
2022
Dynamo Vologda
1 - 0
(0 - 0)
FC Tver
Ru3
10/09
2022
Dynamo Vologda
3 - 2
(1 - 1)
Spartak Kostroma
Ru3
04/09
2022
Torpedo Vladimir
2 - 0
(0 - 0)
Dynamo Vologda
Ru3
31/08
2022
Spartak Kostroma
3 - 1
(2 - 0)
Dynamo Vologda
RuC
31/08
2022
Dynamo Vologda
3 - 1
(2 - 0)
Spartak Kostroma
RuC
27/08
2022
Dynamo Vologda
1 - 0
(1 - 0)
Znamya Truda
Ru3
21/08
2022
Tekstilshchik Iv.
3 - 0
(0 - 0)
Dynamo Vologda
Ru3
14/08
2022
Dynamo Vologda
3 - 2
(1 - 1)
FK Murom
Ru3
10/08
2022
FC Chertanovo
2 - 2
(0 - 1)
Dynamo Vologda
Ru3
06/08
2022
Dynamo Vologda
3 - 0
(1 - 0)
Dynamo-2 Moscow
Ru3
30/07
2022
Khimik Dzerzhinsk
3 - 1
(0 - 1)
Dynamo Vologda
Ru3
24/07
2022
Dynamo Vologda
1 - 2
(1 - 1)
Torpedo-2 Moscow
Ru3
Zwycięstwa
1
17%
Remisy
2
33%
Przegrane
3
50%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[10,6,14,30],"lg_-1_6":[1,2,3,6],"lg_279":[9,6,13,28],"lg_279_6":[1,2,3,6],"lg_335":[1,null,1,2],"lg_335_6":[1,null,1,2]}
ZVE
meczy
Wszystkie
Division 2 - West
Kubok
15/05
2023
FK Murom
2 - 0
(1 - 3)
Zvezda SPb
Ru3
10/05
2023
Zvezda SPb
0 - 0
(0 - 0)
Spartak Kostroma
Ru3
05/05
2023
FC Chertanovo
1 - 0
(0 - 0)
Zvezda SPb
Ru3
30/04
2023
Zvezda SPb
2 - 2
(1 - 0)
Tekstilshchik Iv.
Ru3
23/04
2023
Zvezda SPb
5 - 2
(3 - 1)
Dynamo Vologda
Ru3
16/04
2023
Zvezda SPb
2 - 3
(0 - 2)
FK Murom
Ru3
08/04
2023
Spartak Kostroma
2 - 0
(1 - 0)
Zvezda SPb
Ru3
02/04
2023
Zvezda SPb
0 - 1
(0 - 0)
Torpedo Vladimir
Ru3
27/02
2023
Zvezda SPb
0 - 2
(0 - 1)
FK Nizhny Novgorod
RuC
16/11
2022
KAMAZ N. Chelny
1 - 2
(0 - 1)
Zvezda SPb
RuC
13/11
2022
Baltika-BFU
0 - 1
(0 - 1)
Zvezda SPb
Ru3
09/11
2022
Zvezda SPb
3 - 2
(1 - 2)
Yadro St. Petersburg
Ru3
05/11
2022
Zvezda SPb
5 - 0
(0 - 0)
FK Elektron
Ru3
02/11
2022
Rodina Moscow
3 - 4
(2 - 1)
Zvezda SPb
RuC
30/10
2022
Luki-Energiya
0 - 1
(0 - 0)
Zvezda SPb
Ru3
24/10
2022
Zvezda SPb
4 - 1
(1 - 0)
Zenit-2
Ru3
19/10
2022
Dynamo Petersburg
0 - 1
(0 - 1)
Zvezda SPb
Ru3
15/10
2022
Zvezda SPb
2 - 1
(1 - 0)
Rodina-M Moscow
Ru3
09/10
2022
FK Yenisey-2
2 - 2
(2 - 0)
Zvezda SPb
Ru3
05/10
2022
Zvezda SPb
2 - 0
(1 - 0)
FK Veles Moscow
RuC
02/10
2022
Zvezda SPb
1 - 1
(0 - 1)
Zorkyi Krasnogorsk
Ru3
26/09
2022
FK Leningradets
4 - 2
(2 - 1)
Zvezda SPb
Ru3
18/09
2022
Yadro St. Petersburg
1 - 1
(1 - 1)
Zvezda SPb
Ru3
14/09
2022
Amkal
2 - 2
(1 - 2)
Zvezda SPb
RuC
09/09
2022
FK Elektron
0 - 7
(0 - 3)
Zvezda SPb
Ru3
04/09
2022
Zvezda SPb
1 - 0
(1 - 0)
Luki-Energiya
Ru3
31/08
2022
Zvezda SPb
2 - 1
(1 - 0)
Yadro St. Petersburg
RuC
27/08
2022
Zenit-2
1 - 1
(0 - 0)
Zvezda SPb
Ru3
22/08
2022
Zvezda SPb
1 - 1
(0 - 0)
Dynamo Petersburg
Ru3
15/08
2022
Rodina-M Moscow
0 - 0
(0 - 0)
Zvezda SPb
Ru3
10/08
2022
Zvezda SPb
3 - 0
(1 - 0)
FK Yenisey-2
Ru3
06/08
2022
Zorkyi Krasnogorsk
1 - 3
(1 - 1)
Zvezda SPb
Ru3
30/07
2022
Zvezda SPb
0 - 0
(0 - 0)
FK Leningradets
Ru3
16/07
2022
Zvezda SPb
1 - 1
(0 - 0)
Baltika-BFU
Ru3
Zwycięstwa
1
17%
Remisy
2
33%
Przegrane
3
50%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[16,11,7,34],"lg_-1_6":[1,2,3,6],"lg_279":[12,10,6,28],"lg_279_6":[1,2,3,6],"lg_335":[4,1,1,6],"lg_335_6":[4,1,1,6]}
DYN
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
Division 2 - West
Kubok
15/05
2023
Dynamo Vologda
1 - 1
(1 - 1)
Luki-Energiya
Ru3
10/05
2023
Dynamo Vologda
0 - 0
(0 - 0)
FK Leningradets
Ru3
30/10
2022
Dynamo Vologda
1 - 0
(1 - 0)
Torpedo Vladimir
Ru3
19/10
2022
Dynamo Vologda
0 - 3
(0 - 1)
Tekstilshchik Iv.
Ru3
08/10
2022
Dynamo Vologda
0 - 3
(0 - 2)
FC Chertanovo
Ru3
26/09
2022
Dynamo Vologda
0 - 0
(0 - 0)
Khimik Dzerzhinsk
Ru3
18/09
2022
Dynamo Vologda
1 - 0
(0 - 0)
FC Tver
Ru3
10/09
2022
Dynamo Vologda
3 - 2
(1 - 1)
Spartak Kostroma
Ru3
31/08
2022
Dynamo Vologda
3 - 1
(2 - 0)
Spartak Kostroma
RuC
27/08
2022
Dynamo Vologda
1 - 0
(1 - 0)
Znamya Truda
Ru3
14/08
2022
Dynamo Vologda
3 - 2
(1 - 1)
FK Murom
Ru3
06/08
2022
Dynamo Vologda
3 - 0
(1 - 0)
Dynamo-2 Moscow
Ru3
24/07
2022
Dynamo Vologda
1 - 2
(1 - 1)
Torpedo-2 Moscow
Ru3
Zwycięstwa
1
17%
Remisy
3
50%
Przegrane
2
33%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[7,3,3,13],"lg_-1_6":[1,3,2,6],"lg_279":[6,3,3,12],"lg_279_6":[1,3,2,6],"lg_335":[1,null,null,1],"lg_335_6":[1,null,null,1]}
ZVE
mecze w roli gościa:
Wszystkie
Division 2 - West
Kubok
15/05
2023
FK Murom
2 - 0
(1 - 3)
Zvezda SPb
Ru3
05/05
2023
FC Chertanovo
1 - 0
(0 - 0)
Zvezda SPb
Ru3
08/04
2023
Spartak Kostroma
2 - 0
(1 - 0)
Zvezda SPb
Ru3
16/11
2022
KAMAZ N. Chelny
1 - 2
(0 - 1)
Zvezda SPb
RuC
13/11
2022
Baltika-BFU
0 - 1
(0 - 1)
Zvezda SPb
Ru3
02/11
2022
Rodina Moscow
3 - 4
(2 - 1)
Zvezda SPb
RuC
30/10
2022
Luki-Energiya
0 - 1
(0 - 0)
Zvezda SPb
Ru3
19/10
2022
Dynamo Petersburg
0 - 1
(0 - 1)
Zvezda SPb
Ru3
09/10
2022
FK Yenisey-2
2 - 2
(2 - 0)
Zvezda SPb
Ru3
26/09
2022
FK Leningradets
4 - 2
(2 - 1)
Zvezda SPb
Ru3
18/09
2022
Yadro St. Petersburg
1 - 1
(1 - 1)
Zvezda SPb
Ru3
14/09
2022
Amkal
2 - 2
(1 - 2)
Zvezda SPb
RuC
09/09
2022
FK Elektron
0 - 7
(0 - 3)
Zvezda SPb
Ru3
27/08
2022
Zenit-2
1 - 1
(0 - 0)
Zvezda SPb
Ru3
15/08
2022
Rodina-M Moscow
0 - 0
(0 - 0)
Zvezda SPb
Ru3
06/08
2022
Zorkyi Krasnogorsk
1 - 3
(1 - 1)
Zvezda SPb
Ru3
Zwycięstwa
3
50%
Remisy
0
0%
Przegrane
3
50%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[7,5,4,16],"lg_-1_6":[3,0,3,6],"lg_279":[5,4,4,13],"lg_279_6":[3,null,3,6],"lg_335":[2,1,null,3],"lg_335_6":[2,1,null,3]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
Dynamo Vologda
Rozegrane mecze:
30
Zvezda SPb
Rozegrane mecze:
34
Bramki
(Strzelone/Stracone)
32
1.07
1.6
48
61
1.79
1.12
38
Pon./Pow.
1.5
8
22
27%
73%
9
25
26%
74%
2.5
13
17
43%
57%
18
16
53%
47%
3.5
21
9
70%
30%
22
12
65%
35%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
13
17
43%
57%
18
16
53%
47%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
9
21
30%
70%
11
23
32%
68%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
19
11
63%
37%
26
8
76%
24%
DYN
następne mecze
Trudność
ZVE
Łatwo 1
Ciężko 5
Zvezda SPb (G)
Ru3
22/05/2023
3
Baltika-BFU (G)
Ru3
28/05/2023
2
Zorkyi Krasnogorsk (G)
Ru3
04/06/2023
1
FK Yenisey-2 (G)
Ru3
10/06/2023
2
Dynamo Vologda (G)
Ru3
22/05/2023
Tekstilshchik Iv. (G)
Ru3
28/05/2023
1
FC Chertanovo (G)
Ru3
04/06/2023
2
Torpedo Vladimir (G)
Ru3
10/06/2023
4
Pokaż wszystkie
<
czerwca 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"5":"maja 2024","6":"czerwca 2024","7":"lipca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program