Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
14
Piłka nożna
Prognozy na dziś
151
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na żywo
7
Prognozy na jutro
397
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na weekend
1953
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Wszystkie prognozy
2674
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Top Prognozy
Wartości
68
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
63
Top Europejski
63
Europejski
631
Amerykański
187
Afrykanin
80
Azjatycki
145
Australijski
46
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
7
Szkocka Premiership
6
Saudyjska Pro Liga
7
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
1
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Roma
38%
Prawdopodobieństwo remisu
02/05/2024 21:00
ROM - B04,
21:00
UEL
Tala'ea Al Jaish
47%
Prawdopodobieństwo remisu
02/05/2024 18:00
FUT - TAL,
18:00
Eg1
Al Hazm
46%
Prawdopodobieństwo wygranej
02/05/2024 17:00
AL - AL ,
17:00
Sa1
Vasco da Gama
37%
Prawdopodobieństwo remisu
02/05/2024 00:00
FOR - VDG,
00:00
BrC
Botafogo
46%
Prawdopodobieństwo wygranej
03/05/2024 00:00
BOT - VIT,
00:00
BrC
Palmeiras
43%
Prawdopodobieństwo wygranej
03/05/2024 02:30
PAL - BOT,
02:30
BrC
json_m
Prognoza
CSKA 1948
-
Lokomotiv Gorna O.
-3°C
W
L
W
W
W
W
16/03/2020 16:30 GMT
1
CSKA 1948 prawdopodobieństwo wygranej
73%
W
L
L
L
D
L
Bułgaria Second Professional Football League
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Handicap
Strzelcy
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 23
Bg2
CSKA 1948
Lokomotiv Gorna O.
16/03/2020
73
18
9
1
4
-
1
4 - 1
3.42
-3°
-
-
-
-
Postp.
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 23
Bg2
CSKA 1948
Lokomotiv Gorna O.
16/03/2020
32
68
Pow.
3.42
4 - 1
3.42
-3°
-
-
-
Postp.
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 23
Bg2
CSKA 1948
Lokomotiv Gorna O.
16/03/2020
57
26
18
1
-3°
-
Postp.
Gospodarze - Goście
Prawdopodobieństwo PT/CT %
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 23
Bg2
CSKA 1948
Lokomotiv Gorna O.
16/03/2020
42%
1
1
4
-
1
4 - 1
-3°
-
Postp.
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 23
Bg2
CSKA 1948
Lokomotiv Gorna O.
16/03/2020
18
82
Tak
4
-
1
4 - 1
3.42
-3°
-
-
-
Postp.
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 23
Bg2
CSKA 1948
Lokomotiv Gorna O.
16/03/2020
91%
1X
4
-
1
4 - 1
3.42
-3°
-
Postp.
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 23
Bg2
CSKA 1948
Lokomotiv Gorna O.
16/03/2020
32%
Gospodarze -2
4
-
1
4 - 1
3.42
-3°
-
Postp.
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 23
Bg2
CSKA 1948
Lokomotiv Gorna O.
16/03/2020
81%
30%
23%
Gushterov
Shopov
Klimentov
4
-
1
4 - 1
3.42
-3°
-
-
-
Postp.
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
26/08
2019
Lokomotiv Gorna O.
2 - 3
(2 - 1)
CSKA 1948
Bg2
10/05
2019
CSKA 1948
4 - 0
(2 - 0)
Lokomotiv Gorna O.
Bg2
03/11
2018
Lokomotiv Gorna O.
0 - 1
(0 - 1)
CSKA 1948
Bg2
CSKA 1948
3
100%
Remisy
0
0%
Lokomotiv Gorna O.
0
0%
{"lg_-1":[3,0,0,3],"lg_-1_6":[3,0,0,3],"lg_31":[3,null,null,3],"lg_31_6":[3,null,null,3]}
Klasyfikacja 16/03/2020
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
CSKA 1948
55
21
18
1
2
59
18
41
2
FK Septemvri
52
20
17
1
2
47
19
28
3
PFK Montana
42
21
13
3
5
40
17
23
4
Lokomotiv Sofia
39
21
12
3
6
34
18
16
5
Neftohimik Burgas
33
21
10
3
8
35
29
6
6
Hebar Pazardzhik
33
21
10
3
8
35
30
5
7
Litex Lovech
32
20
9
5
6
29
15
14
8
Kariana Erden
32
20
9
5
6
30
24
6
9
Lokomotiv Gorna O.
29
21
8
5
8
32
30
2
10
Ludogorets II
27
22
6
9
7
23
25
-2
11
Pirin Blagoevgrad
25
20
6
7
7
24
29
-5
12
Botev Galabovo
25
21
6
7
8
23
32
-9
13
Chernomorets Bal.
22
20
6
4
10
15
27
-12
14
Strumska Slava
22
21
7
1
13
21
34
-13
15
Spartak Varna
10
21
2
4
15
6
42
-36
16
Spartak Pleven
7
21
2
4
15
10
41
-31
17
OFK Pomorie
6
22
2
3
17
15
48
-33
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
CSK
meczy
Wszystkie
Second Professional Football League
Bulgarian Cup
08/03
2020
OFK Pomorie
0 - 3
( - )
CSKA 1948
Bg2
03/03
2020
Lokomotiv Plovdiv
2 - 0
(1 - 0)
CSKA 1948
BgC
27/02
2020
CSKA 1948
2 - 0
(1 - 0)
Montana
Bg2
22/02
2020
Spartak Varna
0 - 1
(0 - 1)
CSKA 1948
Bg2
17/02
2020
CSKA 1948
7 - 1
(2 - 0)
Spartak Pleven
Bg2
07/12
2019
Lokomotiv Sofia
2 - 3
(1 - 1)
CSKA 1948
Bg2
Zwycięstwa
5
83%
Remisy
0
0%
Przegrane
1
17%
{"lg_-1":[5,0,1,6],"lg_-1_6":[5,0,1,6],"lg_31":[5,null,null,5],"lg_31_6":[5,null,null,5],"lg_307":[null,null,1,1],"lg_307_6":[null,null,1,1]}
LOK
meczy
Wszystkie
09/03
2020
Lokomotiv Gorna O.
6 - 1
(3 - 0)
Hebar Pazardzhik
Bg2
29/02
2020
Neftohimik Burgas
2 - 0
(1 - 0)
Lokomotiv Gorna O.
Bg2
22/02
2020
Lokomotiv Gorna O.
1 - 2
(1 - 1)
Kariana Erden
Bg2
16/02
2020
Chernomorets Balchik
2 - 0
(1 - 0)
Lokomotiv Gorna O.
Bg2
09/12
2019
Lokomotiv Gorna O.
0 - 0
(0 - 0)
Litex Lovech
Bg2
29/11
2019
Lokomotiv Gorna O.
0 - 1
(0 - 0)
Septemvri Sofia
Bg2
Zwycięstwa
1
17%
Remisy
1
17%
Przegrane
4
67%
{"lg_-1":[1,1,4,6],"lg_-1_6":[1,1,4,6],"lg_31":[1,1,4,6],"lg_31_6":[1,1,4,6]}
CSK
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
27/02
2020
CSKA 1948
2 - 0
(1 - 0)
Montana
Bg2
17/02
2020
CSKA 1948
7 - 1
(2 - 0)
Spartak Pleven
Bg2
Zwycięstwa
2
100%
Remisy
0
0%
Przegrane
0
0%
{"lg_-1":[2,0,0,2],"lg_-1_6":[2,0,0,2],"lg_31":[2,null,null,2],"lg_31_6":[2,null,null,2]}
LOK
mecze w roli gościa:
Wszystkie
29/02
2020
Neftohimik Burgas
2 - 0
(1 - 0)
Lokomotiv Gorna O.
Bg2
16/02
2020
Chernomorets Balchik
2 - 0
(1 - 0)
Lokomotiv Gorna O.
Bg2
Zwycięstwa
0
0%
Remisy
0
0%
Przegrane
2
100%
{"lg_-1":[0,0,2,2],"lg_-1_6":[0,0,2,2],"lg_31":[null,null,2,2],"lg_31_6":[null,null,2,2]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
CSKA 1948
Rozegrane mecze:
6
Lokomotiv Gorna O.
Rozegrane mecze:
6
Bramki
(Strzelone/Stracone)
16
2.67
0.83
5
7
1.17
1.33
8
Pon./Pow.
1.5
1
5
17%
83%
2
4
33%
67%
2.5
3
3
50%
50%
4
2
67%
33%
3.5
4
2
67%
33%
5
1
83%
17%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
2
4
33%
67%
2
4
33%
67%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
3
3
50%
50%
1
5
17%
83%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
5
1
83%
17%
2
4
33%
67%
CSK
następne mecze
Trudność
LOK
Łatwo 1
Ciężko 5
Lokomotiv Gorna O. (G)
Bg2
16/03/2020
1
Septemvri Sofia (G)
Bg2
03/04/2020
5
Litex Lovech (G)
Bg2
10/04/2020
1
Chernomorets Balchik (G)
Bg2
17/04/2020
1
Kariana Erden (G)
Bg2
24/04/2020
1
Neftohimik Burgas (G)
Bg2
01/05/2020
1
CSKA 1948 (G)
Bg2
16/03/2020
4
Botev Galabovo (G)
Bg2
20/03/2020
1
Lokomotiv Sofia (G)
Bg2
03/04/2020
2
Spartak Pleven (G)
Bg2
10/04/2020
4
Spartak Varna (G)
Bg2
17/04/2020
4
Montana (G)
Bg2
24/04/2020
4
Hebar Pazardzhik (G)
Bg2
08/05/2020
2
Pirin Blagoevgrad (G)
Bg2
12/05/2020
2
Ludogorets II (G)
Bg2
15/05/2020
1
Botev Galabovo (G)
Bg2
22/05/2020
1
Belasitsa (G)
Cfr
17/06/2020
2
FK Septemvri Simitli (G)
Cfr
20/06/2020
2
Montana (G)
Cfr
24/06/2020
2
Strumska Slava (G)
Cfr
27/06/2020
1
Minyor Pernik (G)
Cfr
08/07/2020
2
Kariana Erden (G)
Cfr
11/07/2020
1
Pirin Blagoevgrad (G)
Cfr
16/07/2020
2
Etar Veliko Tarnovo (G)
Cfr
19/07/2020
1
Beroe Stara Zagora (G)
Cfr
25/07/2020
2
Tsarsko Selo (G)
Cfr
29/07/2020
3
Lokomotiv Sofia (G)
Cfr
01/08/2020
2
CSKA-Sofia (G)
Bg1
07/08/2020
5
Beroe Stara Zagora (G)
Bg1
17/08/2020
2
Arda Kardzhali (G)
Bg1
24/08/2020
3
Tsarsko Selo (G)
Bg1
28/08/2020
3
Montana (G)
Bg1
13/09/2020
2
Levski Sofia (G)
Bg1
19/09/2020
4
Etar Veliko Tarnovo (G)
Bg1
25/09/2020
1
Botev Plovdiv (G)
Bg1
02/10/2020
3
Etar Veliko Tarnovo (G)
Cfr
09/10/2020
1
Botev Vratsa (G)
Bg1
18/10/2020
1
Drenovets (G)
BgC
21/10/2020
Slavia Sofia (G)
Bg1
25/10/2020
3
Cherno More Varna (G)
Bg1
30/10/2020
4
Ludogorets (G)
Bg1
08/11/2020
5
Lokomotiv Plovdiv (G)
Bg1
22/11/2020
4
CSKA-Sofia (G)
Bg1
29/11/2020
5
Beroe Stara Zagora (G)
Bg1
05/12/2020
2
Arda Kardzhali (G)
Bg1
11/12/2020
3
Tsarsko Selo (G)
Bg1
14/02/2021
3
Montana (G)
Bg1
19/02/2021
2
Levski Sofia (G)
Bg1
28/02/2021
4
Botev Plovdiv (G)
BgC
03/03/2021
3
Etar Veliko Tarnovo (G)
Bg1
07/03/2021
1
Botev Plovdiv (G)
Bg1
13/03/2021
3
Arda Kardzhali (G)
BgC
17/03/2021
3
Botev Vratsa (G)
Bg1
21/03/2021
1
Slavia Sofia (G)
Bg1
09/04/2021
3
Cherno More Varna (G)
Bg1
16/04/2021
4
Ludogorets (G)
Bg1
22/04/2021
5
Lokomotiv Plovdiv (G)
Bg1
26/04/2021
4
Arda Kardzhali (G)
Bg1
12/05/2021
3
Beroe Stara Zagora (G)
Bg1
16/05/2021
2
Lokomotiv Plovdiv (G)
Bg1
19/05/2021
4
CSKA-Sofia (G)
Bg1
22/05/2021
5
Ludogorets (G)
Bg1
26/05/2021
5
FK Septemvri Simitli (G)
Cfr
03/07/2021
2
Inhulets Petrove (G)
Cfr
06/07/2021
2
Arda Kardzhali (G)
Cfr
07/07/2021
3
Lokomotiv Plovdiv (G)
Cfr
09/07/2021
4
CSKA-Sofia (G)
Bg1
25/07/2021
5
Ludogorets (G)
Bg1
31/07/2021
5
Lokomotiv Sofia (G)
Bg1
06/08/2021
2
Pirin Blagoevgrad (G)
Bg1
13/08/2021
2
Cherno More Varna (G)
Bg1
21/08/2021
4
Slavia Sofia (G)
Bg1
27/08/2021
3
Lokomotiv Sofia (G)
Cfr
04/09/2021
2
Botev Vratsa (G)
Bg1
12/09/2021
1
Levski Sofia (G)
Bg1
18/09/2021
4
Montana (G)
BgC
21/09/2021
2
Tsarsko Selo (G)
Bg1
25/09/2021
3
Botev Plovdiv (G)
Bg1
01/10/2021
3
FK Bdin Vidin (G)
Cfr
07/10/2021
1
Marek (G)
Cfr
09/10/2021
2
Beroe Stara Zagora (G)
Bg1
18/10/2021
2
Lokomotiv Plovdiv (G)
Bg1
22/10/2021
4
Arda Kardzhali (G)
Bg1
01/11/2021
3
CSKA-Sofia (G)
Bg1
08/11/2021
5
Ludogorets (G)
Bg1
21/11/2021
5
Lokomotiv Sofia (G)
Bg1
28/11/2021
2
Pirin Blagoevgrad (G)
Bg1
02/12/2021
2
Cherno More Varna (G)
Bg1
06/12/2021
4
Slavia Sofia (G)
Bg1
11/12/2021
3
Botev Vratsa (G)
Bg1
19/02/2022
1
Levski Sofia (G)
Bg1
26/02/2022
4
Tsarsko Selo (G)
Bg1
04/03/2022
3
Botev Plovdiv (G)
Bg1
11/03/2022
3
Beroe Stara Zagora (G)
Bg1
19/03/2022
2
Lokomotiv Plovdiv (G)
Bg1
03/04/2022
4
Arda Kardzhali (G)
Bg1
10/04/2022
3
Beroe Stara Zagora (G)
Bg1
15/04/2022
2
Arda Kardzhali (G)
Bg1
22/04/2022
3
Lokomotiv Plovdiv (G)
Bg1
29/04/2022
4
Beroe Stara Zagora (G)
Bg1
07/05/2022
2
Arda Kardzhali (G)
Bg1
13/05/2022
3
Lokomotiv Plovdiv (G)
Bg1
20/05/2022
4
Levski Sofia (G)
Bg1
09/07/2022
4
Pirin Blagoevgrad (G)
Bg1
17/07/2022
2
Ludogorets (G)
Bg1
22/07/2022
5
Hebar Pazardzhik (G)
Bg1
29/07/2022
2
Botev Vratsa (G)
Bg1
06/08/2022
1
Arda Kardzhali (G)
Bg1
13/08/2022
3
Lokomotiv Sofia (G)
Bg1
21/08/2022
2
CSKA-Sofia (G)
Bg1
29/08/2022
5
Beroe Stara Zagora (G)
Bg1
04/09/2022
2
Botev Plovdiv (G)
Bg1
09/09/2022
3
Septemvri Sofia (G)
Bg1
16/09/2022
5
Lokomotiv Plovdiv (G)
Bg1
03/10/2022
4
Cherno More Varna (G)
Bg1
09/10/2022
4
Spartak Varna (G)
Bg1
16/10/2022
4
Slavia Sofia (G)
Bg1
22/10/2022
3
Levski Sofia (G)
Bg1
29/10/2022
4
Pirin Blagoevgrad (G)
Bg1
05/11/2022
2
Ludogorets (G)
Bg1
13/11/2022
5
FC Sevlievo (G)
BgC
26/11/2022
Beroe Stara Zagora (G)
BgC
02/12/2022
2
Hebar Pazardzhik (G)
Bg1
11/02/2023
2
Botev Vratsa (G)
Bg1
19/02/2023
1
Arda Kardzhali (G)
Bg1
25/02/2023
3
Lokomotiv Sofia (G)
Bg1
03/03/2023
2
CSKA-Sofia (G)
Bg1
12/03/2023
5
Beroe Stara Zagora (G)
Bg1
18/03/2023
2
Arda Kardzhali (G)
BgC
05/04/2023
3
Botev Plovdiv (G)
Bg1
10/04/2023
3
Septemvri Sofia (G)
Bg1
14/04/2023
5
Lokomotiv Plovdiv (G)
Bg1
22/04/2023
4
Lokomotiv Sofia (G)
BgC
26/04/2023
2
Cherno More Varna (G)
Bg1
30/04/2023
4
Spartak Varna (G)
Bg1
03/05/2023
4
Slavia Sofia (G)
Bg1
06/05/2023
3
Lokomotiv Sofia (G)
BgC
10/05/2023
2
Levski Sofia (G)
Bg1
14/05/2023
4
Cherno More Varna (G)
Bg1
20/05/2023
4
Ludogorets (G)
BgC
24/05/2023
5
Ludogorets (G)
Bg1
28/05/2023
5
CSKA-Sofia (G)
Bg1
03/06/2023
5
Lokomotiv Plovdiv (G)
Bg1
07/06/2023
4
Levski Sofia (G)
Bg1
15/07/2023
4
Pirin Blagoevgrad (G)
Bg1
21/07/2023
2
FCSB (G)
ECL
26/07/2023
3
FCSB (G)
ECL
03/08/2023
3
Hebar Pazardzhik (G)
Bg1
07/08/2023
2
Krumovgrad (G)
Bg1
14/08/2023
1
Etar Veliko Tarnovo (G)
Bg1
21/08/2023
1
Slavia Sofia (G)
Bg1
28/08/2023
3
Ludogorets (G)
Bg1
03/09/2023
5
CSKA-Sofia (G)
Bg1
17/09/2023
5
Cherno More Varna (G)
Bg1
22/09/2023
4
Beroe Stara Zagora (G)
Bg1
26/09/2023
2
Botev Vratsa (G)
Bg1
30/09/2023
1
Botev Plovdiv (G)
Bg1
08/10/2023
3
Lokomotiv Sofia (G)
Bg1
21/10/2023
2
Lokomotiv Plovdiv (G)
Bg1
26/10/2023
4
Maritsa Plovdiv (G)
BgC
01/11/2023
2
Levski Sofia (G)
Bg1
07/11/2023
4
Pirin Blagoevgrad (G)
Bg1
11/11/2023
2
Arda Kardzhali (G)
Bg1
27/11/2023
3
Hebar Pazardzhik (G)
Bg1
02/12/2023
2
Beroe Stara Zagora (G)
BgC
07/12/2023
2
Krumovgrad (G)
Bg1
10/12/2023
1
Arda Kardzhali (G)
Bg1
14/12/2023
3
Ludogorets (G)
BgC
10/02/2024
5
Etar Veliko Tarnovo (G)
Bg1
18/02/2024
1
Slavia Sofia (G)
Bg1
25/02/2024
3
Ludogorets (G)
BgC
29/02/2024
5
Ludogorets (G)
Bg1
03/03/2024
5
CSKA-Sofia (G)
Bg1
09/03/2024
5
Cherno More Varna (G)
Bg1
16/03/2024
4
Beroe Stara Zagora (G)
Bg1
30/03/2024
2
Botev Vratsa (G)
Bg1
03/04/2024
1
Botev Plovdiv (G)
Bg1
06/04/2024
3
Lokomotiv Sofia (G)
Bg1
13/04/2024
2
Lokomotiv Plovdiv (G)
Bg1
20/04/2024
4
OFK Pomorie (G)
Bg2
01/05/2020
1
Pirin Blagoevgrad (G)
Bg2
08/05/2020
2
Strumska Slava (G)
Bg2
12/05/2020
3
Septemvri Sofia (G)
Bg2
22/05/2020
5
Ludogorets II (G)
Cfr
01/07/2020
3
Litex Lovech (G)
Cfr
08/07/2020
3
Spartak Varna (G)
Cfr
22/07/2020
4
Neftohimik Burgas (G)
Bg2
08/08/2020
1
Lokomotiv Sofia (G)
Bg2
15/08/2020
2
Minyor Pernik (G)
Bg2
19/08/2020
2
Dobrudzha (G)
Bg2
23/08/2020
3
Litex Lovech (G)
Bg2
29/08/2020
3
Arda Kardzhali (G)
Cfr
04/09/2020
3
Kariana Erden (G)
Bg2
12/09/2020
3
Pirin Blagoevgrad (G)
Bg2
21/09/2020
2
Vitosha Bistritsa (G)
Bg2
26/09/2020
2
FC Sevlievo (G)
BgC
30/09/2020
Strumska Slava (G)
Bg2
04/10/2020
3
Ludogorets (G)
Cfr
10/10/2020
5
Lokomotiv Sofia (G)
Cfr
16/10/2020
2
Hebar Pazardzhik (G)
Bg2
23/10/2020
2
Yantra Gabrovo (G)
Bg2
01/11/2020
4
FK Septemvri Simitli (G)
Bg2
07/11/2020
2
FK Sozopol (G)
Bg2
21/11/2020
2
Ludogorets II (G)
Bg2
01/12/2020
3
Svoge (G)
Bg2
05/12/2020
3
Septemvri Sofia (G)
Bg2
12/12/2020
5
Litex Lovech (G)
Cfr
15/01/2021
3
Spartak Pleven (G)
Cfr
22/01/2021
4
Lokomotiv Sofia (G)
Cfr
23/01/2021
2
Neftohimik Burgas (G)
Bg2
13/02/2021
1
Lokomotiv Sofia (G)
Bg2
22/02/2021
2
Minyor Pernik (G)
Bg2
27/02/2021
2
Dobrudzha (G)
Bg2
05/03/2021
3
Litex Lovech (G)
Bg2
11/03/2021
3
Kariana Erden (G)
Bg2
14/03/2021
3
Pirin Blagoevgrad (G)
Bg2
22/03/2021
2
Strumska Slava (G)
Bg2
10/04/2021
3
Hebar Pazardzhik (G)
Bg2
19/04/2021
2
Yantra Gabrovo (G)
Bg2
24/04/2021
4
FK Septemvri Simitli (G)
Bg2
29/04/2021
2
FK Sozopol (G)
Bg2
07/05/2021
2
Ludogorets II (G)
Bg2
11/05/2021
3
Svoge (G)
Bg2
15/05/2021
3
Septemvri Sofia (G)
Bg2
21/05/2021
5
Etar VT II (G)
Cfr
10/07/2021
Yantra Polski Trambesh (G)
Cfr
17/07/2021
Juventus Malchika (G)
Bg3
07/08/2021
Lokomotiv Dryanovo (G)
Bg3
14/08/2021
FC Sevlievo (G)
Bg3
21/08/2021
Drenovets (G)
Bg3
28/08/2021
Partizan Cerven Brjag (G)
Bg3
04/09/2021
Neftohimik Burgas (G)
BgC
07/09/2021
1
Pavlikeni (G)
Bg3
11/09/2021
Akademik Svishtov (G)
Bg3
18/09/2021
Botev Vratsa (G)
BgC
23/09/2021
1
Peshtera Galata (G)
Bg3
28/09/2021
Yantra Polski Trambesh (G)
Bg3
02/10/2021
Vihar Slavyanovo (G)
Bg3
09/10/2021
Lokomotiv Mezdra (G)
Bg3
16/10/2021
Spartak Pleven (G)
Bg3
23/10/2021
4
Ludogorets (G)
BgC
28/10/2021
5
FK Bdin Vidin (G)
Bg3
31/10/2021
1
Botev Vratsa II (G)
Bg3
06/11/2021
OFK Levski (G)
Bg3
12/11/2021
Etar VT II (G)
Bg3
27/11/2021
Juventus Malchika (G)
Bg3
19/02/2022
Lokomotiv Dryanovo (G)
Bg3
26/02/2022
FC Sevlievo (G)
Bg3
05/03/2022
Drenovets (G)
Bg3
12/03/2022
Partizan Cerven Brjag (G)
Bg3
19/03/2022
Pavlikeni (G)
Bg3
26/03/2022
Akademik Svishtov (G)
Bg3
02/04/2022
Peshtera Galata (G)
Bg3
09/04/2022
Yantra Polski Trambesh (G)
Bg3
16/04/2022
Vihar Slavyanovo (G)
Bg3
22/04/2022
Lokomotiv Mezdra (G)
Bg3
30/04/2022
Spartak Pleven (G)
Bg3
07/05/2022
4
FK Bdin Vidin (G)
Bg3
11/05/2022
1
Botev Vratsa II (G)
Bg3
14/05/2022
OFK Levski (G)
Bg3
21/05/2022
Etar VT II (G)
Bg3
04/06/2022
Akademik Svishtov (G)
Bg3
06/08/2022
Botev Vratsa II (G)
Bg3
13/08/2022
Akademik Svishtov (G)
BgC
17/08/2022
OFK Levski (G)
Bg3
20/08/2022
Lokomotiv Dryanovo (G)
Bg3
27/08/2022
Etar VT II (G)
Bg3
10/09/2022
FK Bdin Vidin (G)
Bg3
17/09/2022
1
Minyor Pernik (G)
BgC
22/09/2022
2
FC Sevlievo (G)
Bg3
25/09/2022
Vihar Slavyanovo (G)
Bg3
30/09/2022
Partizan Cerven Brjag (G)
Bg3
08/10/2022
Juventus Malchika (G)
Bg3
15/10/2022
Boruna Tsareva livada (G)
Bg3
22/10/2022
Lokomotiv Mezdra (G)
Bg3
26/10/2022
Pavlikeni (G)
Bg3
29/10/2022
Yantra Polski Trambesh (G)
Bg3
05/11/2022
Drenovets (G)
Bg3
12/11/2022
Akademik Svishtov (G)
Bg3
25/02/2023
Botev Vratsa II (G)
Bg3
04/03/2023
OFK Levski (G)
Bg3
11/03/2023
Lokomotiv Dryanovo (G)
Bg3
18/03/2023
Lokomotiv Mezdra (G)
Bg3
25/03/2023
FK Bdin Vidin (G)
Bg3
08/04/2023
1
FC Sevlievo (G)
Bg3
14/04/2023
Vihar Slavyanovo (G)
Bg3
22/04/2023
Partizan Cerven Brjag (G)
Bg3
29/04/2023
Juventus Malchika (G)
Bg3
06/05/2023
Boruna Tsareva livada (G)
Bg3
13/05/2023
Pavlikeni (G)
Bg3
20/05/2023
Etar VT II (G)
Bg3
24/05/2023
Yantra Polski Trambesh (G)
Bg3
27/05/2023
Drenovets (G)
Bg3
03/06/2023
Akademik Svishtov (G)
Bg3
12/08/2023
Lokomotiv Mezdra (G)
Bg3
19/08/2023
Vihar Slavyanovo (G)
Bg3
26/08/2023
Partizan Cerven Brjag (G)
Bg3
02/09/2023
Svoge (G)
BgC
12/09/2023
3
Drenovets (G)
Bg3
16/09/2023
Juventus Malchika (G)
Bg3
23/09/2023
FC Sevlievo (G)
Bg3
30/09/2023
Pavlikeni (G)
Bg3
07/10/2023
Boruna Tsareva livada (G)
Bg3
14/10/2023
Botev Vratsa II (G)
Bg3
22/10/2023
Etar VT II (G)
Bg3
27/10/2023
Dunav Lom (G)
Bg3
11/11/2023
OFK Levski (G)
Bg3
18/11/2023
Yantra Polski Trambesh (G)
Bg3
25/11/2023
Akademik Svishtov (G)
Bg3
24/02/2024
Lokomotiv Mezdra (G)
Bg3
02/03/2024
Vihar Slavyanovo (G)
Bg3
09/03/2024
Partizan Cerven Brjag (G)
Bg3
16/03/2024
Pokaż wszystkie
Dobrudzha - Septemvri Sofia
03/05/2024 14:30
2
Svoge - Marek
03/05/2024 17:00
2
Ludogorets II - FK Bdin Vidin
03/05/2024 17:00
1
<
maja 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"4":"kwietnia 2024","5":"maja 2024","6":"czerwca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program