Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
13
Piłka nożna
Prognozy na dziś
56
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
Prognozy na jutro
150
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
344
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
787
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
22
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
Top Europejski
Europejski
135
Amerykański
108
Afrykanin
22
Azjatycki
66
Australijski
45
Międzynarodowy
16
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
EURO 2024
8
Copa America
8
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Brasileiro Série A
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
3
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
EURO 2024
8
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
8
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Tenis
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Lion City
47%
Prawdopodobieństwo wygranej
18/06/2024 13:45
BRD - LIO,
13:45
Sg1
Georgia
41%
Prawdopodobieństwo wygranej
18/06/2024 18:00
TUR - GEO,
18:00
Eu
Portugal
41%
Prawdopodobieństwo wygranej
18/06/2024 21:00
POR - CZE,
21:00
Eu
Fylkir FC
49%
Prawdopodobieństwo wygranej
18/06/2024 20:00
FYL - VES,
20:00
Is1
Fram Reykjavik
49%
Prawdopodobieństwo wygranej
18/06/2024 21:15
FRA - KOP,
21:15
Is1
Stjarnan FC
35%
Prawdopodobieństwo wygranej
18/06/2024 21:15
STJ - HAF,
21:15
Is1
KR Reykjavik
37%
Prawdopodobieństwo wygranej
18/06/2024 21:15
AKR - REY,
21:15
Is1
Vikingur Reykjavik
35%
Prawdopodobieństwo wygranej
18/06/2024 22:15
VAR - VIR,
22:15
Is1
DFK Dainava
39%
Prawdopodobieństwo remisu
18/06/2024 18:00
DFK - FAS,
18:00
Lt1
Shanghai SIPG
72%
Prawdopodobieństwo wygranej
18/06/2024 13:35
MEI - SHA,
13:35
Cn1
json_m
Prognoza
Chayka Zelva
-
FK Slonim Siti
W
L
L
W
L
W
27/06/2021 18:00 GMT
2
0 - 2
FT
W
W
W
W
D
L
Białoruś Second League
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Handicap
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 9, Grodno Region
By3
Chayka Zelva
FK Slonim Siti
27/06/2021 18:00
32
24
44
2
0
-
2
0 - 2
2.13
-
-
-
-
FT
0 - 2
(0 - 1)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 9, Grodno Region
By3
Chayka Zelva
FK Slonim Siti
27/06/2021 18:00
57
43
Pon.
2.13
0 - 2
2.13
-
-
-
FT
0 - 2
(0 - 1)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 9, Grodno Region
By3
Chayka Zelva
FK Slonim Siti
27/06/2021 18:00
31
21
48
2
-
FT
0 - 2
(0 - 1)
Gospodarze - Goście
Prawdopodobieństwo PT/CT %
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 9, Grodno Region
By3
Chayka Zelva
FK Slonim Siti
27/06/2021 18:00
21%
2
2
0
-
2
0 - 2
-
FT
0 - 2
(0 - 1)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 9, Grodno Region
By3
Chayka Zelva
FK Slonim Siti
27/06/2021 18:00
51
49
Nie
0
-
2
0 - 2
2.13
-
-
-
FT
0 - 2
(0 - 1)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 9, Grodno Region
By3
Chayka Zelva
FK Slonim Siti
27/06/2021 18:00
76%
21
0
-
2
0 - 2
2.13
-
FT
0 - 2
(0 - 1)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 9, Grodno Region
By3
Chayka Zelva
FK Slonim Siti
27/06/2021 18:00
36%
Goście -1
0
-
2
0 - 2
2.13
-
FT
0 - 2
(0 - 1)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 9, Grodno Region
By3
Chayka Zelva
FK Slonim Siti
27/06/2021 18:00
0
-
2
0 - 2
2.13
FT
0 - 2
(0 - 1)
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
0
0%
Remisy
0
0%
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
Klasyfikacja 27/06/2021
Brest Region East
Brest Region East
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
16
6
5
1
0
26
4
22
2
FK Luninets
15
6
5
0
1
16
6
10
3
Ivatsevichi
13
5
4
1
0
20
1
19
4
Nadezhda Gorodishche
7
7
2
1
4
10
13
-3
5
FK Ivanovo
7
6
2
1
3
11
21
-10
6
Pripyat Olshany
6
6
2
0
4
12
22
-10
7
Granit Mikashevichi
4
6
1
1
4
10
19
-9
8
DUSSH Stolin
1
6
0
1
5
6
25
-19
Promotion
Brest Region West
Brest Region West
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Dinamo Brest Malorita
18
6
6
0
0
45
3
42
2
Niva Dolbizno
16
7
5
1
1
38
6
32
3
BZHS Brest
13
6
4
1
1
37
8
29
4
Krechet Bereza
10
7
3
1
3
6
14
-8
5
FK Kobrin
9
5
3
0
2
14
7
7
6
FK Vysokoe
4
6
1
1
4
6
35
-29
7
FK Drohichyn
3
6
1
0
5
8
32
-24
8
FK Pruzhany
0
7
0
0
7
6
55
-49
Promotion
Gomel Region
Gomel Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
MKK-Dnepr
13
5
4
1
0
22
3
19
2
Bumprom
13
6
4
1
1
17
2
15
3
GOLHU Gomel
11
5
3
2
0
10
5
5
4
Vertikal Kalinkovichi
11
7
3
2
2
12
20
-8
5
Montazhnik
10
6
2
4
0
11
6
5
6
FK Zhlobin
5
7
1
2
4
11
26
-15
7
Khimik Svetlogorsk
3
7
0
3
4
8
21
-13
8
MNPZ Mozyr
1
7
0
1
6
1
9
-8
Next round
Grodno Region
Grodno Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Ostrovets FC
21
7
7
0
0
57
3
54
2
HCS-Olympia
15
8
4
3
1
22
14
8
3
FK Slonim Siti
13
7
4
1
2
19
13
6
4
FSK Grodnensky
13
7
4
1
2
11
23
-12
5
FK Lida-2
11
7
3
2
2
15
21
-6
6
Neman Mosty
10
8
3
1
4
11
12
-1
7
Smena Volkovysk
10
7
3
1
3
19
22
-3
8
Chayka Zelva
9
6
3
0
3
12
13
-1
9
FK Svislach
8
7
2
2
3
13
18
-5
10
FK Shchuchyn
7
6
1
4
1
12
12
0
11
Cementnik
6
7
1
3
3
10
13
-3
12
FK Oshmyany
3
7
1
0
6
10
29
-19
13
Belaya Rus
0
6
0
0
6
3
21
-18
Next round
Minsk Region North
Minsk Region North
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
SMI Autotrans
19
9
6
1
2
42
21
21
2
FK Kolos
19
8
6
1
1
25
6
19
3
FC Molodechno
18
7
6
0
1
38
7
31
4
Falko Cherkassy
16
9
5
1
3
20
18
2
5
FK Uzda
14
7
4
2
1
25
13
12
6
FC Smolevichi
9
8
3
0
5
24
18
6
7
Viliya Vileyka
6
7
2
0
5
18
16
2
8
FK Krupki
6
8
2
0
6
18
42
-24
9
Livadija
4
8
1
1
6
12
35
-23
10
Berezino
3
7
1
0
6
6
52
-46
Promotion
Promotion Play-off
Minsk Region South
Minsk Region South
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
BGU Minsk
20
8
6
2
0
28
3
25
2
Neman Stolbtsy
18
8
6
0
2
28
9
19
3
FK Kletsk
15
8
4
3
1
12
10
2
4
Energetik-BGATU
13
8
4
1
3
20
19
1
5
Partizan Salihorsk
12
7
3
3
1
14
6
8
6
Viktoriya Maryina Horka
11
7
3
2
2
22
14
8
7
Stroitel Kopyl
7
6
2
1
3
7
13
-6
8
Starye Dorogi
6
7
1
3
3
11
15
-4
9
FK Lyuban
4
8
1
1
6
14
24
-10
10
FK Slutsk-2
3
6
0
3
3
9
23
-14
11
FC Veras Nesvizh
1
7
0
1
6
2
31
-29
Promotion
Promotion Play-off
Mogilev Region
Mogilev Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Dnepr Mogilev II
15
5
5
0
0
15
4
11
2
FK Osipovichi
12
6
4
0
2
19
9
10
3
Gorki
12
6
4
0
2
12
7
5
4
Belshina II
9
6
3
0
3
11
10
1
5
FK Krasnopole
9
6
3
0
3
9
11
-2
6
Spartak Shklov
3
6
1
0
5
8
17
-9
7
FK Kostyukovichi
0
5
0
0
5
2
18
-16
Next round
Vitebsk Region East
Vitebsk Region East
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Gazovik Vitebsk
18
6
6
0
0
39
1
38
2
Dorozhnik Orsha
15
7
5
0
2
15
13
2
3
Gorodok lions
13
7
4
1
2
6
12
-6
4
Prodtsentr Vitebsk
7
6
2
1
3
14
7
7
5
Niva Tolochin
3
7
1
0
6
8
18
-10
6
FK Chashniki
3
7
1
0
6
4
35
-31
Promotion
Vitebsk Region West
Vitebsk Region West
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FK Miory
13
6
4
1
1
12
7
5
2
FK Senno
11
6
3
2
1
11
8
3
3
FK Lepel
7
6
2
1
3
9
8
1
4
FC Polotsk
7
7
2
1
4
10
14
-4
5
Postavy
6
6
1
3
2
7
10
-3
6
FK Glubokoe
5
5
1
2
2
7
9
-2
Promotion
Vitebsk Region - Promotion Group
Vitebsk Region - Promotion Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Gazovik Vitebsk
12
0
0
0
0
0
0
0
2
FK Senno
10
0
0
0
0
0
0
0
3
Gorodok lions
6
0
0
0
0
0
0
0
4
FK Miory
4
0
0
0
0
0
0
0
5
FC Polotsk
3
0
0
0
0
0
0
0
6
Dorozhnik Orsha
0
0
0
0
0
0
0
0
Possible next round
Vitebsk Region - Relegation Group
Vitebsk Region - Relegation Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FK Glubokoe
10
0
0
0
0
0
0
0
2
Prodtsentr Vitebsk
10
0
0
0
0
0
0
0
3
FK Lepel
4
0
0
0
0
0
0
0
4
Niva Tolochin
4
0
0
0
0
0
0
0
5
FK Chashniki
3
0
0
0
0
0
0
0
6
Postavy
2
0
0
0
0
0
0
0
Brest Region - Championship Round
Brest Region - Championship Round
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
4
0
0
0
0
0
0
0
2
Dinamo Brest Malorita
4
0
0
0
0
0
0
0
3
Ivatsevichi
1
0
0
0
0
0
0
0
4
Niva Dolbizno
1
0
0
0
0
0
0
0
Possible next round
CHA
meczy
Wszystkie
16/06
2021
Cementnik
2 - 3
(0 - 2)
Chayka Zelva
By3
13/06
2021
Chayka Zelva
2 - 3
(0 - 2)
FK Shchuchyn
By3
06/06
2021
FK Lida-2
2 - 1
(0 - 1)
Chayka Zelva
By3
29/05
2021
Chayka Zelva
4 - 1
(2 - 1)
FK Svislach
By3
16/05
2021
Neman Mosty
5 - 1
(3 - 1)
Chayka Zelva
By3
01/05
2021
Chayka Zelva
1 - 0
( - )
Smena Volkovysk
By3
Zwycięstwa
3
50%
Remisy
0
0%
Przegrane
3
50%
{"lg_-1":[3,0,3,6],"lg_-1_6":[3,0,3,6],"lg_373":[3,null,3,6],"lg_373_6":[3,null,3,6]}
FK
meczy
Wszystkie
20/06
2021
FK Slonim Siti
3 - 1
(0 - 0)
Cementnik
By3
16/06
2021
FK Shchuchyn
2 - 3
(0 - 2)
FK Slonim Siti
By3
13/06
2021
FK Slonim Siti
8 - 1
(4 - 1)
FK Lida-2
By3
05/06
2021
FK Svislach
0 - 2
(0 - 1)
FK Slonim Siti
By3
26/05
2021
FK Slonim Siti
1 - 1
(1 - 0)
Neman Mosty
By3
16/05
2021
Smena Volkovysk
3 - 2
(2 - 1)
FK Slonim Siti
By3
01/05
2021
FK Slonim Siti
0 - 5
( - )
Ostrovets FC
By3
Zwycięstwa
4
67%
Remisy
1
17%
Przegrane
1
17%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[4,1,2,7],"lg_-1_6":[4,1,1,6],"lg_373":[4,1,2,7],"lg_373_6":[4,1,1,6]}
CHA
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
13/06
2021
Chayka Zelva
2 - 3
(0 - 2)
FK Shchuchyn
By3
29/05
2021
Chayka Zelva
4 - 1
(2 - 1)
FK Svislach
By3
01/05
2021
Chayka Zelva
1 - 0
( - )
Smena Volkovysk
By3
Zwycięstwa
2
67%
Remisy
0
0%
Przegrane
1
33%
{"lg_-1":[2,0,1,3],"lg_-1_6":[2,0,1,3],"lg_373":[2,null,1,3],"lg_373_6":[2,null,1,3]}
FK
mecze w roli gościa:
Wszystkie
16/06
2021
FK Shchuchyn
2 - 3
(0 - 2)
FK Slonim Siti
By3
05/06
2021
FK Svislach
0 - 2
(0 - 1)
FK Slonim Siti
By3
16/05
2021
Smena Volkovysk
3 - 2
(2 - 1)
FK Slonim Siti
By3
Zwycięstwa
2
67%
Remisy
0
0%
Przegrane
1
33%
{"lg_-1":[2,0,1,3],"lg_-1_6":[2,0,1,3],"lg_373":[2,null,1,3],"lg_373_6":[2,null,1,3]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
Chayka Zelva
Rozegrane mecze:
6
FK Slonim Siti
Rozegrane mecze:
7
Bramki
(Strzelone/Stracone)
12
2
2.17
13
19
2.71
1.86
13
Pon./Pow.
1.5
1
5
17%
83%
0
7
0%
100%
2.5
1
5
17%
83%
2
5
29%
71%
3.5
2
4
33%
67%
2
5
29%
71%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
5
1
83%
17%
5
2
71%
29%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
1
5
17%
83%
1
6
14%
86%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
6
0
100%
0%
6
1
86%
14%
CHA
następne mecze
Trudność
FK
Łatwo 1
Ciężko 5
FK Slonim Siti (G)
By3
27/06/2021
HCS-Olympia (G)
By3
04/07/2021
FK Oshmyany (G)
By3
07/07/2021
3
FSK Grodnensky (G)
By3
11/07/2021
Belaya Rus (G)
By3
18/07/2021
Ostrovets FC (G)
By3
25/07/2021
2
Chayka Zelva (G)
By3
27/06/2021
1
HCS-Olympia (G)
By3
07/07/2021
FK Oshmyany (G)
By3
11/07/2021
3
FSK Grodnensky (G)
By3
17/07/2021
Belaya Rus (G)
By3
25/07/2021
Ostrovets FC (G)
By3
28/07/2021
2
Pokaż wszystkie
<
czerwca 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"5":"maja 2024","6":"czerwca 2024","7":"lipca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program