Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
4
Piłka nożna
Prognozy na dziś
388
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
32
Prognozy na jutro
279
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
990
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
94
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
Top Europejski
Europejski
132
Amerykański
133
Afrykanin
49
Azjatycki
89
Australijski
36
Międzynarodowy
40
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
EURO 2024
12
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Brasileiro Série A
1
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
EURO 2024
12
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
1
Copa Sudamericana
1
Copa America
8
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
12
World Cup Qual. CAF
8
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Tenis
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
New York Red Bulls
51%
Prawdopodobieństwo wygranej
09/06/2024 01:30
NER - NYR,
01:30
Us1
Minnesota United
54%
Prawdopodobieństwo wygranej
09/06/2024 02:30
MIN - DAL,
02:30
Us1
Seattle Sounders
38%
Prawdopodobieństwo remisu
09/06/2024 02:30
SKC - SEA,
02:30
Us1
Portland Timbers
35%
Prawdopodobieństwo wygranej
09/06/2024 02:30
SLC - POT,
02:30
Us1
Real Oviedo
35%
Prawdopodobieństwo remisu
08/06/2024 18:30
RLO - EIB,
18:30
Es2
IF Gnistan
42%
Prawdopodobieństwo remisu
08/06/2024 16:00
EIF - IFG,
16:00
Fi1
KuPS Kuopio
68%
Prawdopodobieństwo wygranej
08/06/2024 16:00
KUP - AC ,
16:00
Fi1
Asante Kotoko
41%
Prawdopodobieństwo wygranej
08/06/2024 17:00
RTU - ASA,
17:00
Gh1
Accra Lions FC
51%
Prawdopodobieństwo wygranej
08/06/2024 17:00
ACL - DRE,
17:00
Gh1
Guarani
35%
Prawdopodobieństwo wygranej
08/06/2024 22:00
GUA - OPE,
22:00
Br2
Amazonas
43%
Prawdopodobieństwo remisu
08/06/2024 22:00
AMA - BRU,
22:00
Br2
json_m
Prognoza
CF União de Coimbra 1919
-
Castro Daire
24°C
W
D
W
W
L
L
10/04/2022 17:00 GMT
2
0 - 0
FT
W
W
L
D
W
D
Na mapach: 39°N 9°W (mapa) Portugalia Campeonato de Portugal
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Podwójna
Handicap
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 25, Relegation Série 6
Pt3
CF União de Coimbra 1919
Castro Daire
10/04/2022 17:00
34
24
42
2
0
-
2
0 - 2
2.41
24°
-
-
-
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 25, Relegation Série 6
Pt3
CF União de Coimbra 1919
Castro Daire
10/04/2022 17:00
52
48
Pon.
2.41
0 - 2
2.41
24°
-
-
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 25, Relegation Série 6
Pt3
CF União de Coimbra 1919
Castro Daire
10/04/2022 17:00
23
49
27
X
24°
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prawdopodobieństwo PT/CT %
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 25, Relegation Série 6
Pt3
CF União de Coimbra 1919
Castro Daire
10/04/2022 17:00
21%
X
2
0
-
2
0 - 2
24°
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 25, Relegation Série 6
Pt3
CF União de Coimbra 1919
Castro Daire
10/04/2022 17:00
72
28
Nie
0
-
2
0 - 2
2.41
24°
-
-
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 25, Relegation Série 6
Pt3
CF União de Coimbra 1919
Castro Daire
10/04/2022 17:00
76%
21
0
-
2
0 - 2
2.41
24°
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 25, Relegation Série 6
Pt3
CF União de Coimbra 1919
Castro Daire
10/04/2022 17:00
35%
Goście -1
0
-
2
0 - 2
2.41
24°
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 25, Relegation Série 6
Pt3
CF União de Coimbra 1919
Castro Daire
10/04/2022 17:00
0
-
2
0 - 2
2.41
24°
FT
0 - 0
(0 - 0)
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
06/03
2022
CF União de Coimbra 1919
2 - 1
(2 - 0)
Castro Daire
Pt3
12/12
2021
Castro Daire
2 - 1
(0 - 0)
CF União de Coimbra 1919
Pt3
CF União de Coimbra 1919
1
50%
Remisy
0
0%
Castro Daire
1
50%
{"lg_-1":[1,0,1,2],"lg_-1_6":[1,0,1,2],"lg_259":[1,null,1,2],"lg_259_6":[1,null,1,2]}
Klasyfikacja 10/04/2022
Série A
Série A
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Vilaverdense FC
42
18
13
3
2
40
18
22
2
Marítimo B
38
18
11
5
2
38
20
18
3
AD Os Limianos
31
18
9
4
5
30
22
8
4
Maria da Fonte
27
18
8
3
7
24
21
3
5
Pedras Salgadas
26
18
7
5
6
22
22
0
6
AD Camacha
25
18
7
4
7
25
22
3
7
SC Vianense
22
18
7
1
10
23
29
-6
8
Merelinense FC
19
18
5
4
9
24
30
-6
9
Forjães SC
13
18
3
4
11
27
46
-19
10
Câmara de Lobos
10
18
3
1
14
20
43
-23
11
União da Madeira
0
0
0
0
0
0
0
0
Championship Group
Relegation Group
Série B
Série B
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
USC Paredes
39
18
12
3
3
23
9
14
2
São Martinho
38
18
11
5
2
29
10
19
3
FC Tirsense
34
18
9
7
2
17
8
9
4
SC Mirandela
33
18
10
3
5
21
16
5
5
Amarante
30
18
8
6
4
33
21
12
6
AC Vila Meã
24
18
7
3
8
22
20
2
7
SC Vila Real
17
18
4
5
9
21
36
-15
8
Santa Marta Penaguiao
15
18
4
3
11
15
33
-18
9
Berco SC
13
18
3
4
11
16
27
-11
10
Macedo de Cavaleiros
6
18
1
3
14
10
27
-17
Championship Group
Relegation Group
Série C
Série C
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
SC Salgueiros
43
18
13
4
1
29
14
15
2
Leça FC
39
18
12
3
3
36
15
21
3
Gondomar SC
33
18
10
3
5
34
19
15
4
Castro Daire
32
18
9
5
4
25
15
10
5
SC Espinho
29
18
8
5
5
24
13
11
6
Valadares Gaia
20
18
5
5
8
22
20
2
7
GD Santa Cruz de Alvarenga
20
18
5
5
8
13
16
-3
8
CF União de Coimbra 1919
16
18
4
4
10
17
29
-12
9
Ferreira de Aves
12
18
3
3
12
6
35
-29
10
CD Gouveia
6
18
1
3
14
8
38
-30
Championship Group
Relegation Group
Série D
Série D
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
GD Fontinhas
44
18
14
2
2
32
15
17
2
Sertanense FC
39
18
12
3
3
30
12
18
3
AC Marinhense
27
18
7
6
5
19
18
1
4
SC Praiense
22
18
6
4
8
20
23
-3
5
Vitória Sernache
21
18
4
9
5
24
24
0
6
GD Peniche
21
18
5
6
7
20
22
-2
7
ARC Oleiros
20
18
5
5
8
11
17
-6
8
Clube Condeixa
19
18
6
1
11
21
23
-2
9
Benfica C. Branco
19
18
4
7
7
13
19
-6
10
União Idanhense
12
18
1
9
8
18
35
-17
Championship Group
Relegation Group
Série E
Série E
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Belenenses
33
18
10
3
5
25
12
13
2
Pêro Pinheiro
31
18
9
4
5
21
19
2
3
Loures
30
18
9
3
6
29
22
7
4
SU Sintrense
29
18
6
11
1
19
12
7
5
Sacavenense
29
18
7
8
3
16
13
3
6
Operário dos Açores
21
18
5
6
7
14
15
-1
7
GD O Coruchense
21
18
6
3
9
26
29
-3
8
SC Ideal
18
18
4
6
8
22
25
-3
9
O Elvas
17
18
4
5
9
11
25
-14
10
Rabo de Peixe
14
18
3
5
10
13
24
-11
Championship Group
Relegation Group
Série F
Série F
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Louletano
33
17
9
6
2
39
17
22
2
Lusitano GC
33
17
9
6
2
31
13
18
3
SC Olhanense
33
16
9
6
1
30
15
15
4
Juventude de Évora
25
17
6
7
4
26
12
14
5
Esperança de Lagos
22
17
6
4
7
24
27
-3
6
CD Pinhalnovense
18
9
5
3
1
16
8
8
7
FC Serpa
16
17
4
4
9
19
36
-17
8
GUS Montemor
12
17
3
3
11
13
31
-18
9
Imortal Albufeira
12
16
2
6
8
8
27
-19
10
FC Barreirense
10
17
1
7
9
10
30
-20
Championship Group
Relegation Group
Promotion Série North
Promotion Série North
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
SC Salgueiros
5
3
1
2
0
4
3
1
2
USC Paredes
4
2
1
1
0
1
0
1
3
Marítimo B
4
3
1
1
1
4
5
-1
4
Leça FC
3
2
1
0
1
2
1
1
5
São Martinho
1
2
0
1
1
3
4
-1
6
Vilaverdense FC
1
2
0
1
1
3
4
-1
Promotion
Promotion Série South
Promotion Série South
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Belenenses
4
2
1
1
0
3
1
2
2
GD Fontinhas
3
2
1
0
1
2
3
-1
3
Sertanense FC
2
2
0
2
0
2
2
0
4
SC Olhanense
2
2
0
2
0
1
1
0
5
Pêro Pinheiro
2
2
0
2
0
1
1
0
6
Lusitano GC
1
2
0
1
1
2
3
-1
Promotion
Relegation Série 1
Relegation Série 1
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Merelinense FC
6
2
2
0
0
4
2
2
2
SC Vianense
3
2
1
0
1
4
4
0
3
AD Os Limianos
1
2
0
1
1
3
4
-1
4
Forjães SC
1
2
0
1
1
2
3
-1
Relegation
Relegation Série 2
Relegation Série 2
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Maria da Fonte
4
2
1
1
0
3
1
2
2
SC Mirandela
2
2
0
2
0
1
1
0
3
Pedras Salgadas
2
2
0
2
0
0
0
0
4
Macedo de Cavaleiros
1
2
0
1
1
2
4
-2
Relegation
Relegation Série 3
Relegation Série 3
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Amarante
6
2
2
0
0
8
0
8
2
SC Vila Real
3
2
1
0
1
3
7
-4
3
Berco SC
1
2
0
1
1
3
5
-2
4
FC Tirsense
1
2
0
1
1
2
4
-2
Relegation
Relegation Série 4
Relegation Série 4
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
AC Vila Meã
4
2
1
1
0
1
0
1
2
Santa Marta Penaguiao
4
2
1
1
0
1
0
1
3
Câmara de Lobos
0
1
0
0
1
0
1
-1
4
AD Camacha
0
1
0
0
1
0
1
-1
Relegation
Relegation Série 5
Relegation Série 5
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Valadares Gaia
6
2
2
0
0
2
0
2
2
Gondomar SC
2
2
0
2
0
3
3
0
3
GD Santa Cruz de Alvarenga
1
2
0
1
1
2
3
-1
4
SC Espinho
1
2
0
1
1
1
2
-1
Relegation
Relegation Série 6
Relegation Série 6
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Castro Daire
6
2
2
0
0
6
0
6
2
CF União de Coimbra 1919
4
2
1
1
0
3
2
1
3
Ferreira de Aves
1
2
0
1
1
2
5
-3
4
CD Gouveia
0
2
0
0
2
0
4
-4
Relegation
Relegation Série 7
Relegation Série 7
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Benfica C. Branco
4
2
1
1
0
5
2
3
2
ARC Oleiros
4
2
1
1
0
2
1
1
3
União Idanhense
3
2
1
0
1
1
1
0
4
Clube Condeixa
0
2
0
0
2
1
5
-4
Relegation
Relegation Série 8
Relegation Série 8
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
AC Marinhense
6
2
2
0
0
3
0
3
2
GD O Coruchense
3
2
1
0
1
2
2
0
3
Vitória Sernache
3
2
1
0
1
2
2
0
4
GD Peniche
0
2
0
0
2
0
3
-3
Relegation
Relegation Série 9
Relegation Série 9
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
SU Sintrense
4
2
1
1
0
3
1
2
2
Loures
4
2
1
1
0
2
1
1
3
Sacavenense
3
2
1
0
1
3
2
1
4
O Elvas
0
2
0
0
2
0
4
-4
Relegation
Relegation Série 10
Relegation Série 10
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
SC Praiense
1
1
0
1
0
1
1
0
2
Rabo de Peixe
1
1
0
1
0
1
1
0
3
SC Ideal
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Operário dos Açores
0
0
0
0
0
0
0
0
Relegation
Relegation Série 11
Relegation Série 11
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Juventude de Évora
6
2
2
0
0
3
1
2
2
FC Serpa
3
2
1
0
1
1
1
0
3
FC Barreirense
1
2
0
1
1
3
4
-1
4
GUS Montemor
1
2
0
1
1
2
3
-1
Relegation
Relegation Série 12
Relegation Série 12
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Imortal Albufeira
1
1
0
1
0
0
0
0
2
Esperança de Lagos
1
1
0
1
0
0
0
0
3
Louletano
0
0
0
0
0
0
0
0
Relegation
CF
meczy
Wszystkie
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
03/04
2022
CD Gouveia
0 - 1
(0 - 0)
CF União de Coimbra 1919
Pt3
20/03
2022
CF União de Coimbra 1919
2 - 2
( - )
Ferreira de Aves
Pt3
06/03
2022
CF União de Coimbra 1919
2 - 1
(2 - 0)
Castro Daire
Pt3
01/03
2022
CF União de Coimbra 1919
1 - 0
(0 - 0)
GD Santa Cruz de Alvarenga
Pt3
26/02
2022
Valadares Gaia
2 - 0
(1 - 0)
CF União de Coimbra 1919
Pt3
20/02
2022
Leça FC
3 - 0
(1 - 0)
CF União de Coimbra 1919
Pt3
13/02
2022
CF União de Coimbra 1919
0 - 5
(0 - 2)
SC Espinho
Pt3
06/02
2022
CF União de Coimbra 1919
3 - 0
(0 - 0)
CD Gouveia
Pt3
23/01
2022
CF União de Coimbra 1919
0 - 0
(0 - 0)
Ferreira de Aves
Pt3
09/01
2022
CF União de Coimbra 1919
1 - 2
(1 - 1)
SC Salgueiros
Pt3
19/12
2021
Gondomar SC
3 - 2
(3 - 1)
CF União de Coimbra 1919
Pt3
12/12
2021
Castro Daire
2 - 1
(0 - 0)
CF União de Coimbra 1919
Pt3
05/12
2021
CF União de Coimbra 1919
1 - 3
(1 - 1)
Leça FC
Pt3
28/11
2021
SC Espinho
2 - 0
(2 - 0)
CF União de Coimbra 1919
Pt3
07/11
2021
CD Gouveia
0 - 2
( - )
CF União de Coimbra 1919
Pt3
31/10
2021
GD Santa Cruz de Alvarenga
2 - 2
( - )
CF União de Coimbra 1919
Pt3
24/10
2021
Ferreira de Aves
2 - 1
(0 - 0)
CF União de Coimbra 1919
Pt3
17/10
2021
CD Mafra
3 - 0
(2 - 0)
CF União de Coimbra 1919
PtC
03/10
2021
CF União de Coimbra 1919
1 - 1
(1 - 1)
Valadares Gaia
Pt3
25/09
2021
CF União de Coimbra 1919
2 - 1
(0 - 0)
Graciosa
PtC
19/09
2021
SC Salgueiros
1 - 0
(0 - 0)
CF União de Coimbra 1919
Pt3
11/09
2021
Vigor Mocidade
0 - 0
( - )
CF União de Coimbra 1919
PtC
29/08
2021
CF União de Coimbra 1919
0 - 0
(0 - 0)
Gondomar SC
Pt3
Zwycięstwa
3
50%
Remisy
1
17%
Przegrane
2
33%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[6,6,11,23],"lg_-1_6":[3,1,2,6],"lg_259":[5,5,10,20],"lg_259_6":[3,1,2,6],"lg_333":[1,1,1,3],"lg_333_6":[1,1,1,3]}
CAS
meczy
Wszystkie
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
03/04
2022
Castro Daire
3 - 0
(2 - 0)
Ferreira de Aves
Pt3
20/03
2022
Castro Daire
3 - 0
(2 - 0)
CD Gouveia
Pt3
06/03
2022
CF União de Coimbra 1919
2 - 1
(2 - 0)
Castro Daire
Pt3
26/02
2022
GD Santa Cruz de Alvarenga
1 - 1
(0 - 1)
Castro Daire
Pt3
20/02
2022
Castro Daire
2 - 0
(0 - 0)
Ferreira de Aves
Pt3
13/02
2022
Valadares Gaia
1 - 1
(0 - 0)
Castro Daire
Pt3
06/02
2022
Castro Daire
1 - 1
(1 - 0)
SC Salgueiros
Pt3
29/01
2022
Gondomar SC
2 - 1
(2 - 0)
Castro Daire
Pt3
16/01
2022
Castro Daire
2 - 0
(0 - 0)
Leça FC
Pt3
09/01
2022
SC Espinho
1 - 1
(1 - 1)
Castro Daire
Pt3
19/12
2021
Castro Daire
1 - 0
(1 - 0)
CD Gouveia
Pt3
12/12
2021
Castro Daire
2 - 1
(0 - 0)
CF União de Coimbra 1919
Pt3
05/12
2021
Ferreira de Aves
0 - 3
(0 - 1)
Castro Daire
Pt3
28/11
2021
Castro Daire
2 - 1
(2 - 0)
Valadares Gaia
Pt3
07/11
2021
SC Salgueiros
2 - 1
(1 - 0)
Castro Daire
Pt3
31/10
2021
Castro Daire
1 - 2
(0 - 2)
Gondomar SC
Pt3
24/10
2021
Castro Daire
2 - 0
(0 - 0)
GD Santa Cruz de Alvarenga
Pt3
17/10
2021
Castro Daire
2 - 2
(1 - 1)
SC Olhanense
PtC
03/10
2021
Leça FC
0 - 1
(0 - 0)
Castro Daire
Pt3
25/09
2021
Rabo de Peixe
2 - 2
(1 - 0)
Castro Daire
PtC
19/09
2021
Castro Daire
0 - 0
(0 - 0)
SC Espinho
Pt3
11/09
2021
Castro Daire
1 - 0
( - )
Trancoso
PtC
29/08
2021
CD Gouveia
1 - 2
( - )
Castro Daire
Pt3
Zwycięstwa
3
50%
Remisy
2
33%
Przegrane
1
17%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[12,7,4,23],"lg_-1_6":[3,2,1,6],"lg_259":[11,5,4,20],"lg_259_6":[3,2,1,6],"lg_333":[1,2,null,3],"lg_333_6":[1,2,null,3]}
CF
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
20/03
2022
CF União de Coimbra 1919
2 - 2
( - )
Ferreira de Aves
Pt3
06/03
2022
CF União de Coimbra 1919
2 - 1
(2 - 0)
Castro Daire
Pt3
01/03
2022
CF União de Coimbra 1919
1 - 0
(0 - 0)
GD Santa Cruz de Alvarenga
Pt3
13/02
2022
CF União de Coimbra 1919
0 - 5
(0 - 2)
SC Espinho
Pt3
06/02
2022
CF União de Coimbra 1919
3 - 0
(0 - 0)
CD Gouveia
Pt3
23/01
2022
CF União de Coimbra 1919
0 - 0
(0 - 0)
Ferreira de Aves
Pt3
09/01
2022
CF União de Coimbra 1919
1 - 2
(1 - 1)
SC Salgueiros
Pt3
05/12
2021
CF União de Coimbra 1919
1 - 3
(1 - 1)
Leça FC
Pt3
03/10
2021
CF União de Coimbra 1919
1 - 1
(1 - 1)
Valadares Gaia
Pt3
25/09
2021
CF União de Coimbra 1919
2 - 1
(0 - 0)
Graciosa
PtC
29/08
2021
CF União de Coimbra 1919
0 - 0
(0 - 0)
Gondomar SC
Pt3
Zwycięstwa
3
50%
Remisy
2
33%
Przegrane
1
17%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[4,4,3,11],"lg_-1_6":[3,2,1,6],"lg_259":[3,4,3,10],"lg_259_6":[3,2,1,6],"lg_333":[1,null,null,1],"lg_333_6":[1,null,null,1]}
CAS
mecze w roli gościa:
Wszystkie
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
06/03
2022
CF União de Coimbra 1919
2 - 1
(2 - 0)
Castro Daire
Pt3
26/02
2022
GD Santa Cruz de Alvarenga
1 - 1
(0 - 1)
Castro Daire
Pt3
13/02
2022
Valadares Gaia
1 - 1
(0 - 0)
Castro Daire
Pt3
29/01
2022
Gondomar SC
2 - 1
(2 - 0)
Castro Daire
Pt3
09/01
2022
SC Espinho
1 - 1
(1 - 1)
Castro Daire
Pt3
05/12
2021
Ferreira de Aves
0 - 3
(0 - 1)
Castro Daire
Pt3
07/11
2021
SC Salgueiros
2 - 1
(1 - 0)
Castro Daire
Pt3
03/10
2021
Leça FC
0 - 1
(0 - 0)
Castro Daire
Pt3
25/09
2021
Rabo de Peixe
2 - 2
(1 - 0)
Castro Daire
PtC
29/08
2021
CD Gouveia
1 - 2
( - )
Castro Daire
Pt3
Zwycięstwa
1
17%
Remisy
3
50%
Przegrane
2
33%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[3,4,3,10],"lg_-1_6":[1,3,2,6],"lg_259":[3,3,3,9],"lg_259_6":[1,3,2,6],"lg_333":[null,1,null,1],"lg_333_6":[null,1,null,1]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
CF União de Coimbra 1919
Rozegrane mecze:
23
Castro Daire
Rozegrane mecze:
23
Bramki
(Strzelone/Stracone)
22
0.96
1.52
35
36
1.57
0.83
19
Pon./Pow.
1.5
6
17
26%
74%
4
19
17%
83%
2.5
10
13
43%
57%
11
12
48%
52%
3.5
18
5
78%
22%
21
2
91%
9%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
10
13
43%
57%
13
10
57%
43%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
7
16
30%
70%
10
13
43%
57%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
14
9
61%
39%
22
1
96%
4%
CF
następne mecze
Trudność
CAS
Łatwo 1
Ciężko 5
Castro Daire (G)
Pt3
10/04/2022
2
Ferreira de Aves (G)
Pt3
24/04/2022
2
CD Gouveia (G)
Pt3
01/05/2022
1
Castro Daire (G)
Pt3
08/05/2022
2
CF União de Coimbra 1919 (G)
Pt3
10/04/2022
3
CD Gouveia (G)
Pt3
24/04/2022
1
Ferreira de Aves (G)
Pt3
01/05/2022
2
CF União de Coimbra 1919 (G)
Pt3
08/05/2022
3
AD Machico (G)
Pt3
18/09/2022
2
AD Camacha (G)
Pt3
25/09/2022
3
Pokaż wszystkie
<
czerwca 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"5":"maja 2024","6":"czerwca 2024","7":"lipca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program