Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
14
Piłka nożna
Prognozy na dziś
151
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na żywo
5
Prognozy na jutro
397
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na weekend
1953
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Wszystkie prognozy
2665
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Top Prognozy
Wartości
64
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
63
Top Europejski
63
Europejski
631
Amerykański
180
Afrykanin
80
Azjatycki
145
Australijski
46
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
7
Szkocka Premiership
6
Saudyjska Pro Liga
7
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
1
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Roma
38%
Prawdopodobieństwo remisu
02/05/2024 21:00
ROM - B04,
21:00
UEL
Tala'ea Al Jaish
47%
Prawdopodobieństwo remisu
02/05/2024 18:00
FUT - TAL,
18:00
Eg1
Al Hazm
46%
Prawdopodobieństwo wygranej
02/05/2024 17:00
AL - AL ,
17:00
Sa1
Vasco da Gama
37%
Prawdopodobieństwo remisu
02/05/2024 00:00
FOR - VDG,
00:00
BrC
Botafogo
46%
Prawdopodobieństwo wygranej
03/05/2024 00:00
BOT - VIT,
00:00
BrC
Palmeiras
43%
Prawdopodobieństwo wygranej
03/05/2024 02:30
PAL - BOT,
02:30
BrC
json_m,json_os,json_bo
Prognoza
CD Tudelano
-
CD Izarra
14°C
D
W
L
L
L
D
15/03/2020 16:30 GMT
X
Prawdopodobieństwo remisu
46%
D
D
D
L
W
L
Hiszpania Segunda B Grupo 2
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Handicap
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 29
Es4
CD Tudelano
CD Izarra
15/03/2020
30
46
24
X
1
-
1
1 - 1
2.51
14°
3.05
2.30
3.05
2.75
Postp.
-
-
-
-
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 29
Es4
CD Tudelano
CD Izarra
15/03/2020
50
50
Pow.
2.51
1 - 1
2.51
14°
-
-
-
Postp.
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 29
Es4
CD Tudelano
CD Izarra
15/03/2020
33
52
15
X
14°
-
Postp.
Gospodarze - Goście
Prawdopodobieństwo PT/CT %
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 29
Es4
CD Tudelano
CD Izarra
15/03/2020
24%
X
X
1
-
1
1 - 1
14°
-
Postp.
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 29
Es4
CD Tudelano
CD Izarra
15/03/2020
49
51
Tak
1
-
1
1 - 1
2.51
14°
-
-
-
Postp.
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 29
Es4
CD Tudelano
CD Izarra
15/03/2020
76%
X1
1
-
1
1 - 1
2.51
14°
-
Postp.
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 29
Es4
CD Tudelano
CD Izarra
15/03/2020
70%
Goście +0.5
1
-
1
1 - 1
2.51
14°
-
Postp.
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 29
Es4
CD Tudelano
CD Izarra
15/03/2020
1
-
1
1 - 1
2.51
14°
Postp.
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
Segunda B Grupo 1
Segunda B Grupo 2
Tercera Division Group 15 - Navarra
Copa Federacion
07/11
2019
CD Izarra
1 - 5
(0 - 2)
CD Tudelano
EsC
27/10
2019
CD Izarra
1 - 0
(1 - 0)
CD Tudelano
Es4
31/03
2019
CD Tudelano
1 - 1
(0 - 0)
CD Izarra
Es4
10/11
2018
CD Izarra
1 - 1
(1 - 1)
CD Tudelano
Es4
05/05
2018
CD Tudelano
0 - 0
(0 - 0)
CD Izarra
Es4
08/12
2017
CD Izarra
1 - 2
(0 - 1)
CD Tudelano
Es4
07/05
2017
CD Tudelano
2 - 1
( - )
CD Izarra
Es4
11/12
2016
CD Izarra
0 - 0
( - )
CD Tudelano
Es4
10/01
2016
CD Tudelano
2 - 1
( - )
CD Izarra
Es4
23/08
2015
CD Izarra
1 - 0
( - )
CD Tudelano
Es4
28/04
2013
CD Izarra
3 - 2
( - )
CD Tudelano
Es4
09/12
2012
CD Tudelano
3 - 2
( - )
CD Izarra
Es4
26/02
2012
CD Tudelano
3 - 2
( - )
CD Izarra
Es5
12/10
2011
CD Izarra
2 - 1
( - )
CD Tudelano
Es5
08/05
2011
CD Tudelano
0 - 2
( - )
CD Izarra
Es5
19/12
2010
CD Izarra
1 - 2
( - )
CD Tudelano
Es5
18/04
2009
CD Tudelano
0 - 3
( - )
CD Izarra
Es5
03/12
2008
CD Izarra
2 - 0
( - )
CD Tudelano
Es5
20/04
2008
CD Tudelano
0 - 0
( - )
CD Izarra
Es5
25/11
2007
CD Izarra
4 - 1
( - )
CD Tudelano
Es5
CD Tudelano
2
33%
Remisy
3
50%
CD Izarra
1
17%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[7,5,8,20],"lg_-1_6":[2,3,1,6],"lg_205":[2,1,1,4],"lg_205_6":[2,1,1,4],"lg_206":[2,3,2,7],"lg_206_6":[1,3,2,6],"lg_517":[2,1,5,8],"lg_517_6":[2,null,4,6],"lg_591":[1,null,null,1],"lg_591_6":[1,null,null,1]}
Klasyfikacja 15/03/2020
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
UD Logrones
62
28
18
8
2
49
19
30
2
Cultural Leonesa
49
28
14
7
7
45
28
17
3
Athletic Bilbao B
49
28
14
7
7
55
35
20
4
Real Valladolid B
47
28
12
11
5
43
28
15
5
Real Sociedad B
44
28
12
8
8
47
35
12
6
SD Amorebieta
42
28
11
9
8
38
38
0
7
Osasuna B
40
28
11
7
10
35
35
0
8
Burgos CF
39
28
10
9
9
31
37
-6
9
CD Guijuelo
37
28
10
7
11
30
26
4
10
Haro Deportivo
36
28
9
9
10
29
33
-4
11
Salamanca CF
34
28
9
7
12
30
39
-9
12
Deportivo Alavés B
34
28
8
10
10
28
31
-3
13
CD Calahorra
34
28
6
16
6
28
32
-4
14
Barakaldo CF
32
28
9
5
14
33
42
-9
15
SD Leioa
31
28
7
10
11
35
38
-3
16
Unionistas CF
31
28
8
7
13
39
43
-4
17
Real Unión
29
28
6
11
11
29
33
-4
18
CD Izarra
28
28
6
10
12
29
47
-18
19
Arenas de Guecho
28
28
6
10
12
27
43
-16
20
CD Tudelano
24
28
4
12
12
26
44
-18
Promotion Play-off
Relegation Play-off
Relegation
CD
meczy
Wszystkie
07/03
2020
CD Guijuelo
0 - 0
(0 - 0)
CD Tudelano
Es4
01/03
2020
CD Tudelano
3 - 1
(1 - 1)
Unionistas CF
Es4
23/02
2020
Burgos CF
3 - 0
(1 - 0)
CD Tudelano
Es4
16/02
2020
CD Tudelano
0 - 1
(0 - 0)
UD Logrones
Es4
08/02
2020
Athletic Bilbao B
1 - 0
(0 - 0)
CD Tudelano
Es4
02/02
2020
CD Tudelano
2 - 2
(2 - 1)
Real Unión
Es4
Zwycięstwa
1
17%
Remisy
2
33%
Przegrane
3
50%
{"lg_-1":[1,2,3,6],"lg_-1_6":[1,2,3,6],"lg_206":[1,2,3,6],"lg_206_6":[1,2,3,6]}
CD
meczy
Wszystkie
08/03
2020
CD Izarra
1 - 1
(0 - 1)
Salamanca CF
Es4
29/02
2020
Cultural Leonesa
1 - 1
(1 - 0)
CD Izarra
Es4
23/02
2020
CD Izarra
1 - 1
(0 - 1)
CD Calahorra
Es4
16/02
2020
Haro Deportivo
3 - 1
(1 - 1)
CD Izarra
Es4
08/02
2020
CD Izarra
1 - 0
(0 - 0)
Deportivo Alavés B
Es4
01/02
2020
Real Sociedad B
3 - 1
(2 - 0)
CD Izarra
Es4
Zwycięstwa
1
17%
Remisy
3
50%
Przegrane
2
33%
{"lg_-1":[1,3,2,6],"lg_-1_6":[1,3,2,6],"lg_206":[1,3,2,6],"lg_206_6":[1,3,2,6]}
CD
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
01/03
2020
CD Tudelano
3 - 1
(1 - 1)
Unionistas CF
Es4
16/02
2020
CD Tudelano
0 - 1
(0 - 0)
UD Logrones
Es4
02/02
2020
CD Tudelano
2 - 2
(2 - 1)
Real Unión
Es4
Zwycięstwa
1
33%
Remisy
1
33%
Przegrane
1
33%
{"lg_-1":[1,1,1,3],"lg_-1_6":[1,1,1,3],"lg_206":[1,1,1,3],"lg_206_6":[1,1,1,3]}
CD
mecze w roli gościa:
Wszystkie
29/02
2020
Cultural Leonesa
1 - 1
(1 - 0)
CD Izarra
Es4
16/02
2020
Haro Deportivo
3 - 1
(1 - 1)
CD Izarra
Es4
01/02
2020
Real Sociedad B
3 - 1
(2 - 0)
CD Izarra
Es4
Zwycięstwa
0
0%
Remisy
1
33%
Przegrane
2
67%
{"lg_-1":[0,1,2,3],"lg_-1_6":[0,1,2,3],"lg_206":[null,1,2,3],"lg_206_6":[null,1,2,3]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
CD Tudelano
Rozegrane mecze:
6
CD Izarra
Rozegrane mecze:
6
Bramki
(Strzelone/Stracone)
5
0.83
1.33
8
6
1
1.5
9
Pon./Pow.
1.5
3
3
50%
50%
1
5
17%
83%
2.5
3
3
50%
50%
4
2
67%
33%
3.5
4
2
67%
33%
4
2
67%
33%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
2
4
33%
67%
5
1
83%
17%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
1
5
17%
83%
1
5
17%
83%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
2
4
33%
67%
6
0
100%
0%
CD
następne mecze
Trudność
CD
Łatwo 1
Ciężko 5
CD Izarra (G)
Es4
15/03/2020
4
SD Leioa (G)
Es4
21/03/2020
1
Barakaldo CF (G)
Es4
28/03/2020
3
Real Sociedad B (G)
Es4
04/04/2020
2
Deportivo Alavés B (G)
Es4
11/04/2020
5
Haro Deportivo (G)
Es4
18/04/2020
2
CD Tudelano (G)
Es4
15/03/2020
3
Osasuna B (G)
Es4
21/03/2020
1
Arenas de Guecho (G)
Es4
28/03/2020
4
SD Amorebieta (G)
Es4
04/04/2020
1
Real Unión (G)
Es4
11/04/2020
2
Athletic Bilbao B (G)
Es4
18/04/2020
3
CD Calahorra (G)
Es4
25/04/2020
2
Cultural Leonesa (G)
Es4
02/05/2020
1
Salamanca CF (G)
Es4
09/05/2020
2
Real Valladolid B (G)
Es4
16/05/2020
3
Deportivo Alavés B (G)
Cfr
10/10/2020
5
SD Ejea (G)
Es4
18/10/2020
2
Osasuna B (G)
Es4
25/10/2020
1
SD Tarazona (G)
Es4
01/11/2020
3
Haro Deportivo (G)
Es4
18/11/2020
2
CD Ebro (G)
Es4
21/11/2020
2
UD Mutilvera (G)
Es4
29/11/2020
4
CD Izarra (G)
Es4
06/12/2020
4
SD Logroñés (G)
Es4
03/01/2021
2
CD Calahorra (G)
Es4
13/01/2021
2
Osasuna B (G)
Es4
24/01/2021
1
SD Tarazona (G)
Es4
31/01/2021
3
Haro Deportivo (G)
Es4
07/02/2021
2
SD Ejea (G)
Es4
10/02/2021
2
CD Ebro (G)
Es4
14/02/2021
2
UD Mutilvera (G)
Es4
20/02/2021
4
CD Izarra (G)
Es4
07/03/2021
4
SD Logroñés (G)
Es4
14/03/2021
2
CD Calahorra (G)
Es4
21/03/2021
2
SD Amorebieta (G)
Es4
07/04/2021
1
Athletic Bilbao B (G)
Es4
11/04/2021
3
Real Sociedad B (G)
Es4
18/04/2021
2
SD Amorebieta (G)
Es4
25/04/2021
1
Athletic Bilbao B (G)
Es4
01/05/2021
3
Real Sociedad B (G)
Es4
09/05/2021
2
UD Logrones (G)
Cfr
31/07/2021
1
Murchante FC (G)
Cfr
14/08/2021
1
CD Cortes (G)
Cfr
21/08/2021
1
Racing Santander (G)
Es3
29/08/2021
3
Deportivo La Coruña (G)
Es3
05/09/2021
2
SD Logroñés (G)
Es3
12/09/2021
2
Zamora CF (G)
Es3
18/09/2021
1
S.S. Reyes (G)
Es3
24/09/2021
2
Athletic Bilbao B (G)
Es3
03/10/2021
3
Unionistas CF (G)
Es3
10/10/2021
2
Racing Ferrol (G)
Es3
17/10/2021
2
Extremadura UD (G)
Es3
22/10/2021
1
Cultural Leonesa (G)
Es3
30/10/2021
1
Talavera CF (G)
Es3
06/11/2021
2
CD Calahorra (G)
Es3
14/11/2021
2
UD Logrones (G)
Es3
21/11/2021
1
Inter de Madrid (G)
Es3
28/11/2021
1
Bergantiños FC (G)
EsC
01/12/2021
5
Real Unión (G)
Es3
05/12/2021
2
CD Badajoz (G)
Es3
10/12/2021
2
Celta de Vigo B (G)
Es3
19/12/2021
2
Rayo Majadahonda (G)
Es3
18/01/2022
2
Real Valladolid B (G)
Es3
22/01/2022
3
SD Logroñés (G)
Es3
25/01/2022
2
Talavera CF (G)
Es3
30/01/2022
2
CD Calahorra (G)
Es3
06/02/2022
2
Racing Ferrol (G)
Es3
13/02/2022
2
Inter de Madrid (G)
Es3
20/02/2022
1
Cultural Leonesa (G)
Es3
26/02/2022
1
CD Badajoz (G)
Es3
05/03/2022
2
Celta de Vigo B (G)
Es3
12/03/2022
2
Rayo Majadahonda (G)
Es3
19/03/2022
2
Athletic Bilbao B (G)
Es3
27/03/2022
3
Real Valladolid B (G)
Es3
02/04/2022
3
UD Logrones (G)
Es3
08/04/2022
1
Extremadura UD (G)
Es3
17/04/2022
1
Zamora CF (G)
Es3
23/04/2022
1
Unionistas CF (G)
Es3
30/04/2022
2
Racing Santander (G)
Es3
07/05/2022
3
Deportivo La Coruña (G)
Es3
14/05/2022
2
S.S. Reyes (G)
Es3
21/05/2022
2
Real Unión (G)
Es3
28/05/2022
2
SD Tarazona (G)
Es4
11/09/2022
3
Utebo (G)
Es4
18/09/2022
4
CD Izarra (G)
Es4
21/09/2022
4
CD Alfaro (G)
Es4
25/09/2022
4
UD Logroñés B (G)
Es4
02/10/2022
5
Arenas de Guecho (G)
Es4
09/10/2022
4
Gernika Club (G)
Es4
16/10/2022
4
Deportivo Alavés B (G)
Es4
23/10/2022
5
AD San Juan (G)
Es4
29/10/2022
4
UD Mutilvera (G)
Es4
06/11/2022
4
CA Cirbonero (G)
Es4
20/11/2022
1
Brea (G)
Es4
27/11/2022
2
CD Arnedo (G)
Es4
04/12/2022
2
Racing Rioja (G)
Es4
10/12/2022
4
Real Sociedad C (G)
Es4
17/12/2022
4
Sestao River (G)
Es4
08/01/2023
4
SD Beasain (G)
Es4
15/01/2023
5
CD Izarra (G)
Es4
22/01/2023
4
SD Tarazona (G)
Es4
29/01/2023
3
Utebo (G)
Es4
05/02/2023
4
CD Alfaro (G)
Es4
12/02/2023
4
UD Logroñés B (G)
Es4
19/02/2023
5
Arenas de Guecho (G)
Es4
26/02/2023
4
Gernika Club (G)
Es4
05/03/2023
4
Deportivo Alavés B (G)
Es4
11/03/2023
5
AD San Juan (G)
Es4
18/03/2023
4
UD Mutilvera (G)
Es4
26/03/2023
4
CA Cirbonero (G)
Es4
02/04/2023
1
Brea (G)
Es4
08/04/2023
2
CD Arnedo (G)
Es4
16/04/2023
2
Racing Rioja (G)
Es4
23/04/2023
4
Real Sociedad C (G)
Es4
30/04/2023
4
Sestao River (G)
Es4
07/05/2023
4
SD Beasain (G)
Es4
14/05/2023
5
Deportivo Aragón (G)
Es4
03/09/2023
3
UD Mutilvera (G)
Es4
09/09/2023
4
AD San Juan (G)
Es4
17/09/2023
4
Arenas de Guecho (G)
Es4
23/09/2023
4
Barakaldo CF (G)
Es4
01/10/2023
3
CD Calahorra (G)
Es4
08/10/2023
2
Utebo (G)
Es4
15/10/2023
4
Náxara CD (G)
Es4
22/10/2023
2
Real Sociedad C (G)
Es4
29/10/2023
4
Recreativo Huelva (G)
EsC
01/11/2023
3
Gernika Club (G)
Es4
05/11/2023
4
Brea (G)
Es4
12/11/2023
2
UD Logrones (G)
Es4
19/11/2023
1
Athletic Bilbao B (G)
Es4
25/11/2023
3
UD Barbastro (G)
Es4
02/12/2023
3
UD Las Palmas (G)
EsC
06/12/2023
3
CD Izarra (G)
Es4
09/12/2023
4
Valle de Egüés (G)
Es4
17/12/2023
3
UD Logrones (G)
Es4
25/04/2020
1
Burgos CF (G)
Es4
02/05/2020
3
Unionistas CF (G)
Es4
09/05/2020
2
CD Guijuelo (G)
Es4
16/05/2020
5
Portugalete (G)
Cfr
16/09/2020
2
UD Mutilvera (G)
Es4
17/10/2020
4
SD Tarazona (G)
Es4
25/10/2020
3
SD Logroñés (G)
Es4
01/11/2020
2
CD Calahorra (G)
Es4
08/11/2020
2
SD Ejea (G)
Es4
22/11/2020
2
Osasuna B (G)
Es4
28/11/2020
1
CD Tudelano (G)
Es4
06/12/2020
3
Haro Deportivo (G)
Es4
12/12/2020
2
CD Ebro (G)
Es4
10/01/2021
2
UD Mutilvera (G)
Es4
17/01/2021
4
SD Tarazona (G)
Es4
23/01/2021
3
SD Logroñés (G)
Es4
30/01/2021
2
CD Calahorra (G)
Es4
07/02/2021
2
SD Ejea (G)
Es4
14/02/2021
2
Osasuna B (G)
Es4
21/02/2021
1
CD Tudelano (G)
Es4
07/03/2021
3
Haro Deportivo (G)
Es4
14/03/2021
2
CD Ebro (G)
Es4
31/03/2021
2
Deportivo Alavés B (G)
Es4
07/04/2021
5
Portugalete (G)
Es4
11/04/2021
2
SD Leioa (G)
Es4
17/04/2021
1
Barakaldo CF (G)
Es4
25/04/2021
3
Deportivo Alavés B (G)
Es4
02/05/2021
5
Portugalete (G)
Es4
09/05/2021
2
SD Leioa (G)
Es4
16/05/2021
1
Barakaldo CF (G)
Es4
23/05/2021
3
CD Corellano (G)
Cfr
17/08/2021
1
Real Unión (G)
Cfr
20/08/2021
2
Gernika Club (G)
Es4
05/09/2021
4
UD Logroñés B (G)
Es4
12/09/2021
5
UD Mutilvera (G)
Es4
18/09/2021
4
Náxara CD (G)
Es4
26/09/2021
2
CD Tropezón (G)
Es4
02/10/2021
1
UE Llagostera (G)
EsC
06/10/2021
2
SD Laredo (G)
Es4
10/10/2021
3
CD Ebro (G)
EsC
13/10/2021
2
Real Sociedad C (G)
Es4
17/10/2021
4
AD San Juan (G)
Es4
23/10/2021
4
Arenas de Guecho (G)
Es4
31/10/2021
4
Burgos Promesas (G)
Es4
06/11/2021
4
Racing Rioja (G)
Es4
14/11/2021
4
CD Ardoi (G)
Es4
20/11/2021
2
Peña Sport (G)
Es4
27/11/2021
2
CD Cayón (G)
Es4
05/12/2021
3
Rayo Cantabria (G)
Es4
12/12/2021
4
Sestao River (G)
Es4
16/01/2022
4
Gernika Club (G)
Es4
23/01/2022
4
Osasuna B (G)
Es4
26/01/2022
1
UD Logroñés B (G)
Es4
29/01/2022
5
UD Mutilvera (G)
Es4
06/02/2022
4
Náxara CD (G)
Es4
13/02/2022
2
CD Tropezón (G)
Es4
20/02/2022
1
SD Laredo (G)
Es4
27/02/2022
3
Real Sociedad C (G)
Es4
06/03/2022
4
AD San Juan (G)
Es4
13/03/2022
4
Arenas de Guecho (G)
Es4
20/03/2022
4
Burgos Promesas (G)
Es4
26/03/2022
4
Racing Rioja (G)
Es4
03/04/2022
4
CD Ardoi (G)
Es4
10/04/2022
2
Peña Sport (G)
Es4
14/04/2022
2
CD Cayón (G)
Es4
24/04/2022
3
Rayo Cantabria (G)
Es4
01/05/2022
4
Sestao River (G)
Es4
08/05/2022
4
Osasuna B (G)
Es4
15/05/2022
1
SD Beasain (G)
Es4
11/09/2022
5
SD Tarazona (G)
Es4
18/09/2022
3
CD Tudelano (G)
Es4
21/09/2022
3
Utebo (G)
Es4
25/09/2022
4
Atlético Monzón (G)
EsC
28/09/2022
1
CD Alfaro (G)
Es4
02/10/2022
4
Terrassa FC (G)
EsC
05/10/2022
2
UD Logroñés B (G)
Es4
09/10/2022
5
Arenas de Guecho (G)
Es4
16/10/2022
4
Gernika Club (G)
Es4
23/10/2022
4
Deportivo Alavés B (G)
Es4
30/10/2022
5
AD San Juan (G)
Es4
05/11/2022
4
UD Mutilvera (G)
Es4
20/11/2022
4
CA Cirbonero (G)
Es4
26/11/2022
1
Brea (G)
Es4
04/12/2022
2
CD Arnedo (G)
Es4
11/12/2022
2
Racing Rioja (G)
Es4
17/12/2022
4
Real Sociedad C (G)
Es4
08/01/2023
4
Sestao River (G)
Es4
15/01/2023
4
CD Tudelano (G)
Es4
22/01/2023
3
SD Beasain (G)
Es4
28/01/2023
5
SD Tarazona (G)
Es4
05/02/2023
3
Utebo (G)
Es4
12/02/2023
4
CD Alfaro (G)
Es4
19/02/2023
4
UD Logroñés B (G)
Es4
26/02/2023
5
Arenas de Guecho (G)
Es4
05/03/2023
4
Gernika Club (G)
Es4
12/03/2023
4
Deportivo Alavés B (G)
Es4
19/03/2023
5
AD San Juan (G)
Es4
26/03/2023
4
UD Mutilvera (G)
Es4
01/04/2023
4
CA Cirbonero (G)
Es4
09/04/2023
1
Brea (G)
Es4
16/04/2023
2
CD Arnedo (G)
Es4
23/04/2023
2
Racing Rioja (G)
Es4
29/04/2023
4
Real Sociedad C (G)
Es4
07/05/2023
4
Sestao River (G)
Es4
13/05/2023
4
Gernika Club (G)
Es4
03/09/2023
4
Brea (G)
Es4
10/09/2023
2
UD Logrones (G)
Es4
17/09/2023
1
Athletic Bilbao B (G)
Es4
24/09/2023
3
UD Barbastro (G)
Es4
01/10/2023
3
Utebo (G)
Es4
08/10/2023
4
Valle de Egüés (G)
Es4
15/10/2023
3
Deportivo Alavés B (G)
Es4
22/10/2023
5
Deportivo Aragón (G)
Es4
29/10/2023
3
UD Mutilvera (G)
Es4
04/11/2023
4
AD San Juan (G)
Es4
12/11/2023
4
Arenas de Guecho (G)
Es4
19/11/2023
4
Barakaldo CF (G)
Es4
26/11/2023
3
CD Calahorra (G)
Es4
03/12/2023
2
CD Tudelano (G)
Es4
09/12/2023
3
Náxara CD (G)
Es4
17/12/2023
2
Pokaż wszystkie
Utebo - UD Logrones
04/05/2024 18:30
2
Brea - Athletic Bilbao B
05/05/2024 12:00
2
CD Calahorra - Deportivo Aragón
05/05/2024 12:00
X
Gernika Club - UD Barbastro
05/05/2024 12:00
2
Náxara CD - Valle de Egüés
05/05/2024 12:00
1
<
maja 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"4":"kwietnia 2024","5":"maja 2024","6":"czerwca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program