Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
13
Piłka nożna
Prognozy na dziś
64
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
11
Prognozy na jutro
69
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
403
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
718
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
45
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
Top Europejski
Europejski
123
Amerykański
124
Afrykanin
10
Azjatycki
77
Australijski
44
Międzynarodowy
17
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
EURO 2024
9
Copa America
8
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Brasileiro Série A
5
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
EURO 2024
9
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
8
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Tenis
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Charlotte FC
47%
Prawdopodobieństwo wygranej
20/06/2024 01:30
CHA - ORL,
01:30
Us1
DC United
40%
Prawdopodobieństwo wygranej
20/06/2024 01:30
DCU - ATL,
01:30
Us1
Columbus Crew
47%
Prawdopodobieństwo wygranej
20/06/2024 01:30
INM - COL,
01:30
Us1
New York Red Bulls
40%
Prawdopodobieństwo wygranej
20/06/2024 01:30
MTL - NYR,
01:30
Us1
Toronto FC
37%
Prawdopodobieństwo wygranej
20/06/2024 01:30
TFC - NAS,
01:30
Us1
FC Cincinnati
41%
Prawdopodobieństwo remisu
20/06/2024 01:45
CIN - PHI,
01:45
Us1
Saint Louis City
39%
Prawdopodobieństwo remisu
20/06/2024 02:30
SLC - CLR,
02:30
Us1
Real Salt Lake
49%
Prawdopodobieństwo wygranej
20/06/2024 02:30
SKC - RSL,
02:30
Us1
Seattle Sounders
36%
Prawdopodobieństwo remisu
20/06/2024 02:30
HOU - SEA,
02:30
Us1
Minnesota United
39%
Prawdopodobieństwo wygranej
20/06/2024 02:30
DAL - MIN,
02:30
Us1
Los Angeles FC
56%
Prawdopodobieństwo wygranej
20/06/2024 02:30
AUS - LAF,
02:30
Us1
New York City FC
43%
Prawdopodobieństwo wygranej
20/06/2024 04:30
LAG - NYC,
04:30
Us1
Portland Timbers
44%
Prawdopodobieństwo wygranej
20/06/2024 04:30
SJE - POT,
04:30
Us1
Internacional
46%
Prawdopodobieństwo remisu
20/06/2024 02:30
INL - CTH,
02:30
Br1
Cruzeiro
61%
Prawdopodobieństwo wygranej
20/06/2024 02:30
CRZ - FLU,
02:30
Br1
Atlético Mineiro
49%
Prawdopodobieństwo wygranej
20/06/2024 23:30
VIT - ATM,
23:30
Br1
Flamengo
40%
Prawdopodobieństwo remisu
21/06/2024 01:00
FLA - BAH,
01:00
Br1
Palmeiras
38%
Prawdopodobieństwo remisu
21/06/2024 02:30
PAL - RBB,
02:30
Br1
Slovenia
38%
Prawdopodobieństwo remisu
20/06/2024 15:00
SVN - SRB,
15:00
Eu
England
47%
Prawdopodobieństwo remisu
20/06/2024 18:00
DNK - ENG,
18:00
Eu
Spain
47%
Prawdopodobieństwo remisu
20/06/2024 21:00
ESP - ITA,
21:00
Eu
FK Tukums 2000
40%
Prawdopodobieństwo remisu
20/06/2024 17:00
TUK - LIE,
17:00
Lv1
Valmieras FK
56%
Prawdopodobieństwo wygranej
20/06/2024 18:00
VAL - MLR,
18:00
Lv1
Argentina
76%
Prawdopodobieństwo wygranej
21/06/2024 02:00
ARJ - CAN,
02:00
Ca
json_m
Prognoza
Bumprom
-
Montazhnik
11°C
W
D
W
W
W
W
18/09/2021 14:00 GMT
1
1 - 0
FT
D
L
W
L
W
L
Białoruś Second League
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Handicap
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 21, Gomel Region
By3
Bumprom
Montazhnik
18/09/2021 14:00
45
19
36
1
3
-
2
3 - 2
2.67
11°
-
-
-
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 21, Gomel Region
By3
Bumprom
Montazhnik
18/09/2021 14:00
47
53
Pow.
2.67
3 - 2
2.67
11°
-
-
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 21, Gomel Region
By3
Bumprom
Montazhnik
18/09/2021 14:00
55
39
5
1
11°
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prawdopodobieństwo PT/CT %
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 21, Gomel Region
By3
Bumprom
Montazhnik
18/09/2021 14:00
25%
1
1
3
-
2
3 - 2
11°
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 21, Gomel Region
By3
Bumprom
Montazhnik
18/09/2021 14:00
17
83
Tak
3
-
2
3 - 2
2.67
11°
-
-
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 21, Gomel Region
By3
Bumprom
Montazhnik
18/09/2021 14:00
81%
12
3
-
2
3 - 2
2.67
11°
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 21, Gomel Region
By3
Bumprom
Montazhnik
18/09/2021 14:00
45%
Gospodarze -0.5
3
-
2
3 - 2
2.67
11°
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 21, Gomel Region
By3
Bumprom
Montazhnik
18/09/2021 14:00
3
-
2
3 - 2
2.67
11°
FT
1 - 0
(0 - 0)
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
29/05
2021
Montazhnik
2 - 0
( - )
Bumprom
By3
0
0%
Remisy
0
0%
1
100%
{"lg_-1":[0,0,1,1],"lg_-1_6":[0,0,1,1],"lg_373":[null,null,1,1],"lg_373_6":[null,null,1,1]}
Klasyfikacja 18/09/2021
Brest Region East
Brest Region East
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
38
14
12
2
0
78
7
71
2
Ivatsevichi
34
14
11
1
2
62
15
47
3
FK Luninets
34
14
11
1
2
31
15
16
4
Nadezhda Gorodishche
19
14
6
1
7
31
36
-5
5
FK Ivanovo
16
14
5
1
8
28
46
-18
6
Pripyat Olshany
15
14
5
0
9
36
50
-14
7
Granit Mikashevichi
7
14
2
1
11
22
57
-35
8
DUSSH Stolin
1
14
0
1
13
9
71
-62
Promotion
Brest Region West
Brest Region West
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Dinamo Brest Malorita
37
14
12
1
1
83
8
75
2
Niva Dolbizno
35
14
11
2
1
74
14
60
3
BZHS Brest
29
14
9
2
3
64
17
47
4
FK Kobrin
19
14
6
1
7
33
44
-11
5
Krechet Bereza
18
14
5
3
6
20
31
-11
6
FK Pruzhany
10
14
3
1
10
22
81
-59
7
FK Drohichyn
7
14
2
1
11
20
65
-45
8
FK Vysokoe
6
14
1
3
10
14
70
-56
Promotion
Gomel Region
Gomel Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Bumprom
29
12
9
2
1
36
4
32
2
MKK-Dnepr
28
11
9
1
1
41
10
31
3
GOLHU Gomel
21
12
6
3
3
24
16
8
4
Montazhnik
17
11
4
5
2
23
16
7
5
Vertikal Kalinkovichi
14
12
4
2
6
17
34
-17
6
MNPZ Mozyr
8
12
2
2
8
13
21
-8
7
Khimik Svetlogorsk
7
12
1
4
7
15
40
-25
8
FK Zhlobin
6
12
1
3
8
15
43
-28
Next round
Grodno Region
Grodno Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Ostrovets FC
64
22
21
1
0
155
8
147
2
Cementnik
41
22
12
5
5
55
28
27
3
FK Slonim Siti
39
22
12
3
7
70
45
25
4
HCS-Olympia
39
22
11
6
5
56
32
24
5
Smena Volkovysk
36
22
10
6
6
51
48
3
6
FK Shchuchyn
35
22
9
8
5
53
47
6
7
FK Lida-2
34
22
10
4
8
35
54
-19
8
FSK Grodnensky
33
22
10
3
9
31
59
-28
9
FK Svislach
26
23
7
5
11
39
77
-38
10
Neman Mosty
23
22
7
2
13
33
49
-16
11
Chayka Zelva
21
22
6
3
13
35
49
-14
12
FK Oshmyany
16
23
5
1
17
33
87
-54
13
Belaya Rus
1
22
0
1
21
15
78
-63
Next round
Minsk Region North
Minsk Region North
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FC Molodechno
51
18
17
0
1
99
12
87
2
FK Uzda
38
18
12
2
4
61
27
34
3
FK Kolos
36
18
11
3
4
45
29
16
4
Falko Cherkassy
32
18
10
2
6
49
31
18
5
SMI Autotrans
29
18
9
2
7
68
50
18
6
FC Smolevichi
28
18
9
1
8
56
38
18
7
Livadija
21
18
6
3
9
32
54
-22
8
Viliya Vileyka
10
18
3
1
14
28
61
-33
9
Berezino
10
18
3
1
14
24
107
-83
10
FK Krupki
7
18
2
1
15
26
79
-53
Promotion
Promotion Play-off
Minsk Region South
Minsk Region South
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
BGU Minsk
46
20
14
4
2
67
13
54
2
Partizan Salihorsk
45
19
14
3
2
59
12
47
3
Viktoriya Maryina Horka
42
20
13
3
4
59
32
27
4
Energetik-BGATU
36
20
11
3
6
59
34
25
5
FK Kletsk
34
20
10
4
6
36
51
-15
6
Neman Stolbtsy
33
20
10
3
7
55
25
30
7
Stroitel Kopyl
27
20
8
3
9
38
36
2
8
Starye Dorogi
17
20
4
5
11
25
40
-15
9
FK Slutsk-2
14
20
3
5
12
31
79
-48
10
FK Lyuban
10
20
3
1
16
28
74
-46
11
FC Veras Nesvizh
5
19
1
2
16
15
76
-61
Promotion
Promotion Play-off
Mogilev Region
Mogilev Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Dnepr Mogilev II
40
16
13
1
2
48
12
36
2
FK Osipovichi
36
17
11
3
3
56
15
41
3
Gorki
28
16
9
1
6
38
22
16
4
Belshina II
26
16
8
2
6
37
26
11
5
FK Krasnopole
13
16
4
1
11
17
54
-37
6
Spartak Shklov
12
17
3
3
11
20
46
-26
7
FK Kostyukovichi
9
16
2
3
11
15
56
-41
Next round
Vitebsk Region East
Vitebsk Region East
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Gazovik Vitebsk
30
10
10
0
0
53
4
49
2
Gorodok lions
22
10
7
1
2
13
12
1
3
Dorozhnik Orsha
16
10
5
1
4
18
20
-2
4
Prodtsentr Vitebsk
11
10
3
2
5
25
21
4
5
Niva Tolochin
4
10
1
1
8
12
28
-16
6
FK Chashniki
4
10
1
1
8
7
43
-36
Promotion
Vitebsk Region West
Vitebsk Region West
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FK Senno
20
10
6
2
2
20
12
8
2
FC Polotsk
16
10
5
1
4
20
15
5
3
FK Miory
16
10
5
1
4
15
21
-6
4
PMC Pastavy
12
10
3
3
4
18
15
3
5
FK Glubokoe
11
10
3
2
5
16
21
-5
6
FK Lepel
10
10
3
1
6
15
20
-5
Promotion
Vitebsk Region - Promotion Group
Vitebsk Region - Promotion Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Gazovik Vitebsk
23
5
3
2
0
17
6
11
2
FK Senno
18
5
2
2
1
7
10
-3
3
FK Miory
14
5
3
1
1
13
9
4
4
Gorodok lions
10
5
1
1
3
10
10
0
5
FC Polotsk
7
5
1
1
3
5
16
-11
6
Dorozhnik Orsha
4
5
1
1
3
8
9
-1
Possible next round
Vitebsk Region - Relegation Group
Vitebsk Region - Relegation Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FK Glubokoe
22
5
4
0
1
17
4
13
2
FK Lepel
16
5
4
0
1
17
2
15
3
PMC Pastavy
12
4
3
1
0
14
5
9
4
Niva Tolochin
11
4
2
1
1
5
8
-3
5
Prodtsentr Vitebsk
10
5
0
0
5
0
15
-15
6
FK Chashniki
3
5
0
0
5
6
25
-19
Brest Region - Championship Round
Brest Region - Championship Round
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Dinamo Brest Malorita
8
2
1
1
0
5
3
2
2
DYuSSh-3 Pinsk
8
2
1
1
0
3
2
1
3
Niva Dolbizno
4
2
1
0
1
6
2
4
4
Ivatsevichi
1
2
0
0
2
2
9
-7
Possible next round
BUM
meczy
Wszystkie
Second League
Belarusian Cup
04/09
2021
Bumprom
2 - 0
(2 - 0)
MKK-Dnepr
By3
29/08
2021
GOLHU Gomel
0 - 0
(0 - 0)
Bumprom
By3
21/08
2021
Bumprom
4 - 1
(1 - 0)
Vertikal Kalinkovichi
By3
15/08
2021
MNPZ Mozyr
0 - 2
(0 - 1)
Bumprom
By3
07/08
2021
Bumprom
9 - 1
(2 - 1)
Khimik Svetlogorsk
By3
04/07
2021
Bumprom
2 - 0
(0 - 0)
GOLHU Gomel
By3
19/06
2021
Bumprom
4 - 0
(2 - 0)
FK Zhlobin
By3
05/06
2021
MKK-Dnepr
0 - 0
(0 - 0)
Bumprom
By3
29/05
2021
Montazhnik
2 - 0
( - )
Bumprom
By3
22/05
2021
Vertikal Kalinkovichi
0 - 6
(0 - 4)
Bumprom
By3
15/05
2021
Bumprom
1 - 0
(1 - 0)
MNPZ Mozyr
By3
01/05
2021
Khimik Svetlogorsk
0 - 6
( - )
Bumprom
By3
06/06
2020
Bumprom
0 - 6
(0 - 1)
Dnepr Mogilev
ByC
Zwycięstwa
5
83%
Remisy
1
17%
Przegrane
0
0%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[9,2,2,13],"lg_-1_6":[5,1,0,6],"lg_373":[9,2,1,12],"lg_373_6":[5,1,null,6],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
MON
meczy
Wszystkie
04/09
2021
Montazhnik
1 - 1
(1 - 1)
MNPZ Mozyr
By3
28/08
2021
MKK-Dnepr
3 - 0
( - )
Montazhnik
By3
21/08
2021
Montazhnik
4 - 0
(0 - 0)
Khimik Svetlogorsk
By3
15/08
2021
GOLHU Gomel
5 - 1
(1 - 0)
Montazhnik
By3
07/08
2021
Montazhnik
6 - 1
(5 - 1)
FK Zhlobin
By3
04/07
2021
Montazhnik
0 - 7
(0 - 3)
MKK-Dnepr
By3
19/06
2021
Vertikal Kalinkovichi
1 - 1
(0 - 0)
Montazhnik
By3
06/06
2021
MNPZ Mozyr
0 - 3
(0 - 0)
Montazhnik
By3
29/05
2021
Montazhnik
2 - 0
( - )
Bumprom
By3
22/05
2021
Khimik Svetlogorsk
2 - 2
(1 - 1)
Montazhnik
By3
15/05
2021
Montazhnik
1 - 1
(1 - 1)
GOLHU Gomel
By3
01/05
2021
FK Zhlobin
2 - 2
( - )
Montazhnik
By3
Zwycięstwa
2
33%
Remisy
1
17%
Przegrane
3
50%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[4,5,3,12],"lg_-1_6":[2,1,3,6],"lg_373":[4,5,3,12],"lg_373_6":[2,1,3,6]}
BUM
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
Second League
Belarusian Cup
04/09
2021
Bumprom
2 - 0
(2 - 0)
MKK-Dnepr
By3
21/08
2021
Bumprom
4 - 1
(1 - 0)
Vertikal Kalinkovichi
By3
07/08
2021
Bumprom
9 - 1
(2 - 1)
Khimik Svetlogorsk
By3
04/07
2021
Bumprom
2 - 0
(0 - 0)
GOLHU Gomel
By3
19/06
2021
Bumprom
4 - 0
(2 - 0)
FK Zhlobin
By3
15/05
2021
Bumprom
1 - 0
(1 - 0)
MNPZ Mozyr
By3
06/06
2020
Bumprom
0 - 6
(0 - 1)
Dnepr Mogilev
ByC
Zwycięstwa
6
100%
Remisy
0
0%
Przegrane
0
0%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[6,0,1,7],"lg_-1_6":[6,0,0,6],"lg_373":[6,null,null,6],"lg_373_6":[6,null,null,6],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
MON
mecze w roli gościa:
Wszystkie
28/08
2021
MKK-Dnepr
3 - 0
( - )
Montazhnik
By3
15/08
2021
GOLHU Gomel
5 - 1
(1 - 0)
Montazhnik
By3
19/06
2021
Vertikal Kalinkovichi
1 - 1
(0 - 0)
Montazhnik
By3
06/06
2021
MNPZ Mozyr
0 - 3
(0 - 0)
Montazhnik
By3
22/05
2021
Khimik Svetlogorsk
2 - 2
(1 - 1)
Montazhnik
By3
01/05
2021
FK Zhlobin
2 - 2
( - )
Montazhnik
By3
Zwycięstwa
1
17%
Remisy
3
50%
Przegrane
2
33%
{"lg_-1":[1,3,2,6],"lg_-1_6":[1,3,2,6],"lg_373":[1,3,2,6],"lg_373_6":[1,3,2,6]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
Bumprom
Rozegrane mecze:
13
Montazhnik
Rozegrane mecze:
12
Bramki
(Strzelone/Stracone)
36
2.77
0.77
10
23
1.92
1.92
23
Pon./Pow.
1.5
3
10
23%
77%
0
12
0%
100%
2.5
7
6
54%
46%
4
8
33%
67%
3.5
7
6
54%
46%
6
6
50%
50%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
2
11
15%
85%
7
5
58%
42%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
9
4
69%
31%
3
9
25%
75%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
9
4
69%
31%
10
2
83%
17%
BUM
następne mecze
Trudność
MON
Łatwo 1
Ciężko 5
Montazhnik (G)
By3
18/09/2021
FK Zhlobin (G)
By3
25/09/2021
1
MKK-Dnepr (G)
By3
02/10/2021
2
MKK-Dnepr (G)
By3
09/10/2021
2
GOLHU Gomel (G)
By3
07/05/2022
Iput DYuSSh (G)
By3
21/05/2022
Bumprom (G)
By3
18/09/2021
1
Vertikal Kalinkovichi (G)
By3
25/09/2021
Pokaż wszystkie
<
czerwca 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"5":"maja 2024","6":"czerwca 2024","7":"lipca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program