Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
13
Piłka nożna
Prognozy na dziś
64
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
22
Prognozy na jutro
67
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
368
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
675
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
19
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
Top Europejski
Europejski
106
Amerykański
117
Afrykanin
1
Azjatycki
67
Australijski
44
Międzynarodowy
17
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
EURO 2024
9
Copa America
8
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Brasileiro Série A
9
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
EURO 2024
9
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
8
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Tenis
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Charlotte FC
47%
Prawdopodobieństwo wygranej
20/06/2024 01:30
CHA - ORL,
01:30
Us1
DC United
40%
Prawdopodobieństwo wygranej
20/06/2024 01:30
DCU - ATL,
01:30
Us1
Columbus Crew
47%
Prawdopodobieństwo wygranej
20/06/2024 01:30
INM - COL,
01:30
Us1
New York Red Bulls
40%
Prawdopodobieństwo wygranej
20/06/2024 01:30
MTL - NYR,
01:30
Us1
Toronto FC
37%
Prawdopodobieństwo wygranej
20/06/2024 01:30
TFC - NAS,
01:30
Us1
FC Cincinnati
41%
Prawdopodobieństwo remisu
20/06/2024 01:45
CIN - PHI,
01:45
Us1
Saint Louis City
39%
Prawdopodobieństwo remisu
20/06/2024 02:30
SLC - CLR,
02:30
Us1
Real Salt Lake
49%
Prawdopodobieństwo wygranej
20/06/2024 02:30
SKC - RSL,
02:30
Us1
Seattle Sounders
36%
Prawdopodobieństwo remisu
20/06/2024 02:30
HOU - SEA,
02:30
Us1
Minnesota United
39%
Prawdopodobieństwo wygranej
20/06/2024 02:30
DAL - MIN,
02:30
Us1
Los Angeles FC
56%
Prawdopodobieństwo wygranej
20/06/2024 02:30
AUS - LAF,
02:30
Us1
New York City FC
43%
Prawdopodobieństwo wygranej
20/06/2024 04:30
LAG - NYC,
04:30
Us1
Portland Timbers
44%
Prawdopodobieństwo wygranej
20/06/2024 04:30
SJE - POT,
04:30
Us1
Atlético GO
41%
Prawdopodobieństwo wygranej
20/06/2024 00:00
ACG - CRI,
00:00
Br1
São Paulo
45%
Prawdopodobieństwo wygranej
20/06/2024 01:00
SAP - CUE,
01:00
Br1
Fortaleza
51%
Prawdopodobieństwo wygranej
20/06/2024 01:00
FOR - GRE,
01:00
Br1
Juventude
48%
Prawdopodobieństwo wygranej
20/06/2024 01:00
JUV - VDG,
01:00
Br1
Internacional
46%
Prawdopodobieństwo remisu
20/06/2024 02:30
INL - CTH,
02:30
Br1
Cruzeiro
61%
Prawdopodobieństwo wygranej
20/06/2024 02:30
CRZ - FLU,
02:30
Br1
Atlético Mineiro
49%
Prawdopodobieństwo wygranej
20/06/2024 23:30
VIT - ATM,
23:30
Br1
Flamengo
40%
Prawdopodobieństwo remisu
21/06/2024 01:00
FLA - BAH,
01:00
Br1
Palmeiras
38%
Prawdopodobieństwo remisu
21/06/2024 02:30
PAL - RBB,
02:30
Br1
Slovenia
38%
Prawdopodobieństwo remisu
20/06/2024 15:00
SVN - SRB,
15:00
Eu
England
47%
Prawdopodobieństwo remisu
20/06/2024 18:00
DNK - ENG,
18:00
Eu
Spain
47%
Prawdopodobieństwo remisu
20/06/2024 21:00
ESP - ITA,
21:00
Eu
FK Tukums 2000
40%
Prawdopodobieństwo remisu
20/06/2024 17:00
TUK - LIE,
17:00
Lv1
Valmieras FK
56%
Prawdopodobieństwo wygranej
20/06/2024 18:00
VAL - MLR,
18:00
Lv1
Argentina
76%
Prawdopodobieństwo wygranej
21/06/2024 02:00
ARJ - CAN,
02:00
Ca
json_m,json_lg
Prognoza
Botev II Plovdiv
-
Beroe II
22°C
W
W
D
W
D
L
25/05/2024 17:00 GMT
1
5 - 0
FT
L
D
L
L
L
W
Bułgaria Third League - South-East
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Handicap
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 37
Bg3
Botev II Plovdiv
Beroe II
25/05/2024 17:00
77
14
9
1
3
-
0
3 - 0
3.38
22°
-
-
-
-
FT
5 - 0
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 37
Bg3
Botev II Plovdiv
Beroe II
25/05/2024 17:00
32
68
Pow.
3.38
3 - 0
3.38
22°
-
-
-
FT
5 - 0
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 37
Bg3
Botev II Plovdiv
Beroe II
25/05/2024 17:00
41
52
7
X
22°
-
FT
5 - 0
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prawdopodobieństwo PT/CT %
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 37
Bg3
Botev II Plovdiv
Beroe II
25/05/2024 17:00
40%
X
1
3
-
0
3 - 0
22°
-
FT
5 - 0
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 37
Bg3
Botev II Plovdiv
Beroe II
25/05/2024 17:00
51
49
Nie
3
-
0
3 - 0
3.38
22°
-
-
-
FT
5 - 0
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 37
Bg3
Botev II Plovdiv
Beroe II
25/05/2024 17:00
91%
1X
3
-
0
3 - 0
3.38
22°
-
FT
5 - 0
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 37
Bg3
Botev II Plovdiv
Beroe II
25/05/2024 17:00
30%
Gospodarze -2
3
-
0
3 - 0
3.38
22°
-
FT
5 - 0
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 37
Bg3
Botev II Plovdiv
Beroe II
25/05/2024 17:00
3
-
0
3 - 0
3.38
22°
FT
5 - 0
(1 - 0)
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
18/11
2023
Beroe II
0 - 2
(0 - 0)
Botev II Plovdiv
Bg3
1
100%
Remisy
0
0%
0
0%
{"lg_-1":[1,0,0,1],"lg_-1_6":[1,0,0,1],"lg_692":[1,null,null,1],"lg_692_6":[1,null,null,1]}
Klasyfikacja 25/05/2024
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
PFK Nesebar
89
36
27
8
1
108
38
70
2
Spartak Plovdiv
87
36
27
6
3
118
21
97
3
Sayana Haskovo
87
36
28
3
5
92
25
67
4
Gigant Saedinenie
68
36
20
8
8
78
37
41
5
FK Dimitrovgrad
66
36
19
9
8
57
36
21
6
Zagorets
63
35
19
6
10
70
37
33
7
Botev II Plovdiv
58
35
17
7
11
76
48
28
8
Rozova Dolina
56
36
17
5
14
60
47
13
9
Atletik Kuklen
52
36
16
4
16
56
71
-15
10
Rodopa Smolyan
51
36
15
6
15
63
56
7
11
Asenovets
45
36
13
6
17
57
67
-10
12
Lokomotiv Plovdiv II
44
36
13
5
18
60
57
3
13
FK Sozopol
43
36
11
10
15
55
51
4
14
Sekirovo
36
36
10
6
20
56
74
-18
15
OFK Levski Karlovo
35
36
10
5
21
52
85
-33
16
Karnobat
34
36
11
1
24
44
99
-55
17
Yambol 1915
31
36
7
10
19
42
81
-39
18
Sokol Markovo
27
36
8
3
25
36
90
-54
19
FK Sliven
27
36
7
6
23
37
123
-86
20
Beroe II
20
36
6
2
28
26
100
-74
Promotion
Relegation Play-off
Relegation
BOT
meczy
Wszystkie
19/05
2024
FK Sozopol
1 - 2
(1 - 0)
Botev II Plovdiv
Bg3
16/05
2024
Botev II Plovdiv
4 - 0
(2 - 0)
Yambol 1915
Bg3
12/05
2024
Spartak Plovdiv
1 - 1
(1 - 1)
Botev II Plovdiv
Bg3
02/05
2024
Botev II Plovdiv
5 - 3
(2 - 1)
Asenovets
Bg3
27/04
2024
Gigant Saedinenie
2 - 2
(2 - 1)
Botev II Plovdiv
Bg3
24/04
2024
Lokomotiv Plovdiv II
2 - 0
(1 - 0)
Botev II Plovdiv
Bg3
20/04
2024
Botev II Plovdiv
0 - 0
(0 - 0)
Sekirovo
Bg3
17/04
2024
FK Sliven
1 - 2
(1 - 0)
Botev II Plovdiv
Bg3
13/04
2024
Botev II Plovdiv
4 - 0
(3 - 0)
FK Dimitrovgrad
Bg3
30/03
2024
Rozova Dolina
0 - 1
(0 - 1)
Botev II Plovdiv
Bg3
23/03
2024
Botev II Plovdiv
8 - 0
(0 - 0)
Karnobat
Bg3
16/03
2024
Atletik Kuklen
1 - 4
( - )
Botev II Plovdiv
Bg3
09/03
2024
Botev II Plovdiv
3 - 5
(3 - 3)
OFK Levski Karlovo
Bg3
03/03
2024
Botev II Plovdiv
5 - 0
(3 - 0)
Rodopa Smolyan
Bg3
24/02
2024
Sokol Markovo
0 - 2
(0 - 0)
Botev II Plovdiv
Bg3
18/02
2024
Botev II Plovdiv
1 - 3
(0 - 0)
PFK Nesebar
Bg3
02/12
2023
Yambol 1915
0 - 2
(0 - 1)
Botev II Plovdiv
Bg3
25/11
2023
Botev II Plovdiv
3 - 4
(2 - 2)
Sayana Haskovo
Bg3
18/11
2023
Beroe II
0 - 2
(0 - 0)
Botev II Plovdiv
Bg3
11/11
2023
Botev II Plovdiv
4 - 2
(3 - 1)
FK Sozopol
Bg3
27/10
2023
Botev II Plovdiv
1 - 1
(1 - 0)
Spartak Plovdiv
Bg3
21/10
2023
Asenovets
0 - 0
(0 - 0)
Botev II Plovdiv
Bg3
15/10
2023
Botev II Plovdiv
0 - 2
(0 - 1)
Gigant Saedinenie
Bg3
11/10
2023
Sekirovo
0 - 0
(0 - 0)
Botev II Plovdiv
Bg3
07/10
2023
Botev II Plovdiv
7 - 1
(1 - 0)
FK Sliven
Bg3
01/10
2023
FK Dimitrovgrad
3 - 2
(1 - 0)
Botev II Plovdiv
Bg3
27/09
2023
Botev II Plovdiv
1 - 2
(1 - 1)
Lokomotiv Plovdiv II
Bg3
23/09
2023
Zagorets
1 - 2
(1 - 0)
Botev II Plovdiv
Bg3
17/09
2023
Botev II Plovdiv
0 - 2
(0 - 1)
Rozova Dolina
Bg3
10/09
2023
Karnobat
2 - 1
(0 - 1)
Botev II Plovdiv
Bg3
02/09
2023
Botev II Plovdiv
1 - 2
(0 - 1)
Atletik Kuklen
Bg3
26/08
2023
OFK Levski Karlovo
0 - 2
(0 - 1)
Botev II Plovdiv
Bg3
19/08
2023
Rodopa Smolyan
2 - 2
(1 - 0)
Botev II Plovdiv
Bg3
13/08
2023
Botev II Plovdiv
2 - 1
(1 - 1)
Sokol Markovo
Bg3
05/08
2023
PFK Nesebar
4 - 0
(3 - 0)
Botev II Plovdiv
Bg3
Zwycięstwa
3
50%
Remisy
2
33%
Przegrane
1
17%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[17,7,11,35],"lg_-1_6":[3,2,1,6],"lg_692":[17,7,11,35],"lg_692_6":[3,2,1,6]}
BER
meczy
Wszystkie
18/05
2024
Beroe II
0 - 1
(0 - 0)
Rodopa Smolyan
Bg3
15/05
2024
Sokol Markovo
2 - 2
(2 - 1)
Beroe II
Bg3
11/05
2024
Beroe II
0 - 3
(0 - 1)
PFK Nesebar
Bg3
02/05
2024
Sayana Haskovo
3 - 0
(3 - 0)
Beroe II
Bg3
27/04
2024
OFK Levski Karlovo
1 - 0
(0 - 0)
Beroe II
Bg3
20/04
2024
Beroe II
3 - 2
(0 - 0)
FK Sozopol
Bg3
17/04
2024
Yambol 1915
4 - 0
(2 - 0)
Beroe II
Bg3
13/04
2024
Beroe II
0 - 1
(0 - 0)
Spartak Plovdiv
Bg3
06/04
2024
Asenovets
4 - 0
(2 - 0)
Beroe II
Bg3
03/04
2024
Beroe II
0 - 1
(0 - 1)
Gigant Saedinenie
Bg3
30/03
2024
Sekirovo
5 - 0
(2 - 0)
Beroe II
Bg3
23/03
2024
Beroe II
0 - 0
(0 - 0)
FK Sliven
Bg3
16/03
2024
FK Dimitrovgrad
3 - 0
( - )
Beroe II
Bg3
09/03
2024
Beroe II
1 - 0
(1 - 0)
Lokomotiv Plovdiv II
Bg3
02/03
2024
Zagorets
4 - 0
(1 - 0)
Beroe II
Bg3
24/02
2024
Beroe II
2 - 3
(0 - 0)
Rozova Dolina
Bg3
17/02
2024
Karnobat
5 - 2
(2 - 0)
Beroe II
Bg3
02/12
2023
Atletik Kuklen
3 - 2
(1 - 1)
Beroe II
Bg3
18/11
2023
Beroe II
0 - 2
(0 - 0)
Botev II Plovdiv
Bg3
11/11
2023
Rodopa Smolyan
7 - 0
(3 - 0)
Beroe II
Bg3
04/11
2023
Beroe II
1 - 0
(1 - 0)
Sokol Markovo
Bg3
26/10
2023
PFK Nesebar
7 - 1
(3 - 0)
Beroe II
Bg3
21/10
2023
Beroe II
0 - 3
(0 - 3)
Sayana Haskovo
Bg3
14/10
2023
Beroe II
0 - 2
( - )
OFK Levski Karlovo
Bg3
11/10
2023
FK Sozopol
4 - 0
(3 - 0)
Beroe II
Bg3
07/10
2023
Beroe II
0 - 3
(0 - 2)
Yambol 1915
Bg3
01/10
2023
Spartak Plovdiv
6 - 0
(5 - 0)
Beroe II
Bg3
27/09
2023
Beroe II
0 - 3
(0 - 2)
Asenovets
Bg3
23/09
2023
Gigant Saedinenie
4 - 2
(1 - 1)
Beroe II
Bg3
16/09
2023
Beroe II
3 - 0
(0 - 0)
Sekirovo
Bg3
09/09
2023
FK Sliven
0 - 1
(0 - 0)
Beroe II
Bg3
02/09
2023
Beroe II
3 - 1
(1 - 0)
FK Dimitrovgrad
Bg3
26/08
2023
Lokomotiv Plovdiv II
3 - 0
(1 - 0)
Beroe II
Bg3
18/08
2023
Beroe II
3 - 4
(2 - 2)
Zagorets
Bg3
12/08
2023
Rozova Dolina
5 - 0
(2 - 0)
Beroe II
Bg3
05/08
2023
Beroe II
0 - 1
(0 - 0)
Karnobat
Bg3
Zwycięstwa
1
17%
Remisy
1
17%
Przegrane
4
67%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[6,2,28,36],"lg_-1_6":[1,1,4,6],"lg_692":[6,2,28,36],"lg_692_6":[1,1,4,6]}
BOT
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
16/05
2024
Botev II Plovdiv
4 - 0
(2 - 0)
Yambol 1915
Bg3
02/05
2024
Botev II Plovdiv
5 - 3
(2 - 1)
Asenovets
Bg3
20/04
2024
Botev II Plovdiv
0 - 0
(0 - 0)
Sekirovo
Bg3
13/04
2024
Botev II Plovdiv
4 - 0
(3 - 0)
FK Dimitrovgrad
Bg3
23/03
2024
Botev II Plovdiv
8 - 0
(0 - 0)
Karnobat
Bg3
09/03
2024
Botev II Plovdiv
3 - 5
(3 - 3)
OFK Levski Karlovo
Bg3
03/03
2024
Botev II Plovdiv
5 - 0
(3 - 0)
Rodopa Smolyan
Bg3
18/02
2024
Botev II Plovdiv
1 - 3
(0 - 0)
PFK Nesebar
Bg3
25/11
2023
Botev II Plovdiv
3 - 4
(2 - 2)
Sayana Haskovo
Bg3
11/11
2023
Botev II Plovdiv
4 - 2
(3 - 1)
FK Sozopol
Bg3
27/10
2023
Botev II Plovdiv
1 - 1
(1 - 0)
Spartak Plovdiv
Bg3
15/10
2023
Botev II Plovdiv
0 - 2
(0 - 1)
Gigant Saedinenie
Bg3
07/10
2023
Botev II Plovdiv
7 - 1
(1 - 0)
FK Sliven
Bg3
27/09
2023
Botev II Plovdiv
1 - 2
(1 - 1)
Lokomotiv Plovdiv II
Bg3
17/09
2023
Botev II Plovdiv
0 - 2
(0 - 1)
Rozova Dolina
Bg3
02/09
2023
Botev II Plovdiv
1 - 2
(0 - 1)
Atletik Kuklen
Bg3
13/08
2023
Botev II Plovdiv
2 - 1
(1 - 1)
Sokol Markovo
Bg3
Zwycięstwa
4
67%
Remisy
1
17%
Przegrane
1
17%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[8,2,7,17],"lg_-1_6":[4,1,1,6],"lg_692":[8,2,7,17],"lg_692_6":[4,1,1,6]}
BER
mecze w roli gościa:
Wszystkie
15/05
2024
Sokol Markovo
2 - 2
(2 - 1)
Beroe II
Bg3
02/05
2024
Sayana Haskovo
3 - 0
(3 - 0)
Beroe II
Bg3
27/04
2024
OFK Levski Karlovo
1 - 0
(0 - 0)
Beroe II
Bg3
17/04
2024
Yambol 1915
4 - 0
(2 - 0)
Beroe II
Bg3
06/04
2024
Asenovets
4 - 0
(2 - 0)
Beroe II
Bg3
30/03
2024
Sekirovo
5 - 0
(2 - 0)
Beroe II
Bg3
16/03
2024
FK Dimitrovgrad
3 - 0
( - )
Beroe II
Bg3
02/03
2024
Zagorets
4 - 0
(1 - 0)
Beroe II
Bg3
17/02
2024
Karnobat
5 - 2
(2 - 0)
Beroe II
Bg3
02/12
2023
Atletik Kuklen
3 - 2
(1 - 1)
Beroe II
Bg3
11/11
2023
Rodopa Smolyan
7 - 0
(3 - 0)
Beroe II
Bg3
26/10
2023
PFK Nesebar
7 - 1
(3 - 0)
Beroe II
Bg3
11/10
2023
FK Sozopol
4 - 0
(3 - 0)
Beroe II
Bg3
01/10
2023
Spartak Plovdiv
6 - 0
(5 - 0)
Beroe II
Bg3
23/09
2023
Gigant Saedinenie
4 - 2
(1 - 1)
Beroe II
Bg3
09/09
2023
FK Sliven
0 - 1
(0 - 0)
Beroe II
Bg3
26/08
2023
Lokomotiv Plovdiv II
3 - 0
(1 - 0)
Beroe II
Bg3
12/08
2023
Rozova Dolina
5 - 0
(2 - 0)
Beroe II
Bg3
Zwycięstwa
0
0%
Remisy
1
17%
Przegrane
5
83%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[1,1,16,18],"lg_-1_6":[0,1,5,6],"lg_692":[1,1,16,18],"lg_692_6":[null,1,5,6]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
Pełny czas
1 połowa
2 połowa
Wszystkie Mistrzostwa
Third League - South-East
Rozegrane mecze
BOT
35
BER
36
G.
Strzelone
76
Śr.
na mecz
2.17
Stracone
48
Śr.
na mecz
1.37
Strzelone
26
Śr.
na mecz
0.72
Stracone
100
Śr.
na mecz
2.78
W ostatnim
35
meczy
Zdobył bramkę
W ostatnim
36
meczy
Tak
Nie
28
(80%)
7
(20%)
Tak
Nie
13
(36%)
23
(64%)
Pon.
Pow.
BOT
Ostatnie mecze
BER
Pon.
/Pow.
4
31
11%
89%
1.5
G.
Pon.
/Pow.
9
27
25%
75%
Pon.
/Pow.
13
22
37%
63%
2.5
G.
Pon.
/Pow.
11
25
31%
69%
Pon.
/Pow.
20
15
57%
43%
3.5
G.
Pon.
/Pow.
19
17
53%
47%
Obydwa zdobyły bramkę (Tak/Nie)
Tak
19
54%
46%
Nie
16
Tak
9
25%
75%
Nie
27
BOT
Bramki według okresu czasu
BER
Scored
Conceded
G.
0
0
0
0
0
0
0
0'
15'
30'
HT
60'
75'
FT
G.
0
0
0
0
0
0
0
0'
15'
30'
HT
60'
75'
FT
Strzały
BOT
Śr.
na mecz
Strzałów łącznie
0
0
Strzały zablokowane
0
0
NAN%
Strzały niecelne
NAN%
Strzały celne
BER
Śr.
na mecz
Strzałów łącznie
0
0
Strzały zablokowane
0
0
NAN%
Strzały niecelne
NAN%
Strzały celne
BOT
Posiadanie piłki
BER
Posiadanie piłki
-%
Posiadanie piłki
-%
BOT
Śr. czas pierwszego gola
0'
0'
0'
15'
30'
PP
60'
75'
FT
BER
Strzelone
Stracone
0'
0'
0'
15'
30'
PP
60'
75'
FT
BOT
Ataki łącznie
BER
Botev II Plovdiv
0
Śr.
0
Beroe II
0
Śr.
0
BOT
Niebezpieczne ataki
BER
Botev II Plovdiv
0
Śr.
0
Beroe II
0
Śr.
0
Inne
BOT
35
Rozegrane mecze
36
BER
Śr.
na mecz
Łącznie
Łącznie
Śr.
na mecz
0.34
12
Nie straconych bramek
5
0.14
0
0
Rzut rożny
0
0
0
-
Spalone
-
0
0
0
/
0
Rzuty karne
0
/
0
0
BOT
Dyscyplinarny
BER
Śr.
na mecz
Łącznie
Łącznie
Śr.
na mecz
0
0
Czerwone kartki
0
0
0
0
Żółte kartki
0
0
0
-
Faule
-
0
0
-
Odbiory
-
0
BOT
następne mecze
Trudność
BER
Łatwo 1
Ciężko 5
Beroe II (G)
Bg3
25/05/2024
Zagorets (G)
Bg3
29/05/2024
Sayana Haskovo (G)
Bg3
01/06/2024
Botev II Plovdiv (G)
Bg3
25/05/2024
1
Atletik Kuklen (G)
Bg3
31/05/2024
Pokaż wszystkie
<
czerwca 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"5":"maja 2024","6":"czerwca 2024","7":"lipca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program