Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
13
Piłka nożna
Prognozy na dziś
272
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
2
Prognozy na jutro
182
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
1107
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
1991
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
101
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
20
Top Europejski
53
Europejski
533
Amerykański
187
Afrykanin
62
Azjatycki
117
Australijski
45
Międzynarodowy
Puchary krajowe
1
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
2
LaLiga
7
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
11
Eredivisie
12
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
7
Szkocka Premiership
5
Saudyjska Pro Liga
9
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
1
CAF Confederations Cup
1
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
2
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
12
Copa Sudamericana
12
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
FC Cincinnati
41%
Prawdopodobieństwo remisu
16/05/2024 01:30
CIN - ATL,
01:30
Us1
DC United
36%
Prawdopodobieństwo remisu
16/05/2024 01:30
DCU - NYR,
01:30
Us1
Montreal Impact
44%
Prawdopodobieństwo remisu
16/05/2024 01:30
MTL - COL,
01:30
Us1
Inter Miami CF
56%
Prawdopodobieństwo wygranej
16/05/2024 01:30
ORL - INM,
01:30
Us1
New York City FC
46%
Prawdopodobieństwo wygranej
16/05/2024 01:30
PHI - NYC,
01:30
Us1
Saint Louis City
45%
Prawdopodobieństwo remisu
16/05/2024 02:30
SLC - LAF,
02:30
Us1
Toronto FC
35%
Prawdopodobieństwo wygranej
16/05/2024 02:30
NAS - TFC,
02:30
Us1
Los Angeles Galaxy
43%
Prawdopodobieństwo remisu
16/05/2024 02:30
MIN - LAG,
02:30
Us1
Charlotte FC
46%
Prawdopodobieństwo wygranej
16/05/2024 02:30
CHI - CHA,
02:30
Us1
Austin FC
39%
Prawdopodobieństwo wygranej
16/05/2024 02:30
AUS - HOU,
02:30
Us1
Vancouver Whitecaps
38%
Prawdopodobieństwo remisu
16/05/2024 03:30
CLR - VAN,
03:30
Us1
Real Salt Lake
50%
Prawdopodobieństwo wygranej
16/05/2024 03:30
RSL - SEA,
03:30
Us1
Portland Timbers
40%
Prawdopodobieństwo wygranej
16/05/2024 04:30
POT - SJE,
04:30
Us1
Chelsea
37%
Prawdopodobieństwo remisu
15/05/2024 20:45
BHA - CHE,
20:45
EPL
Manchester United
37%
Prawdopodobieństwo wygranej
15/05/2024 21:00
MUN - NEW,
21:00
EPL
Rayo Vallecano
45%
Prawdopodobieństwo wygranej
15/05/2024 19:30
RAY - GRA,
19:30
Es1
Girona
45%
Prawdopodobieństwo wygranej
14/05/2024 22:00
GIR - VIL,
22:00
Es1
Sevilla
51%
Prawdopodobieństwo wygranej
15/05/2024 19:30
SEV - CAD,
19:30
Es1
Athletic Bilbao
42%
Prawdopodobieństwo wygranej
15/05/2024 22:00
CEL - ATB,
22:00
Es1
Atlético Madrid
49%
Prawdopodobieństwo wygranej
15/05/2024 22:00
GET - ATM,
22:00
Es1
PSG
40%
Prawdopodobieństwo wygranej
15/05/2024 21:00
NCE - PSG,
21:00
Fr1
Olympique Marseille
42%
Prawdopodobieństwo remisu
15/05/2024 21:00
REI - OLM,
21:00
Fr1
Celtic
57%
Prawdopodobieństwo wygranej
15/05/2024 20:30
KIL - CEL,
20:30
Sc1
FC Nordsjælland
41%
Prawdopodobieństwo wygranej
15/05/2024 20:00
BIF - FC ,
20:00
Dk1
json_m
Prognoza
Beroil Bupolsa
-
Gimnástica Seg.
L
L
L
L
D
L
31/10/2020 16:00 GMT
2
0 - 3
FT
W
W
L
D
W
W
Hiszpania Tercera Division Group 8 - Castilla y Leon
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Handicap
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 3, Group B
Es5
Beroil Bupolsa
Gimnástica Seg.
31/10/2020 16:00
17
12
71
2
0
-
2
0 - 2
2.17
-
-
-
-
FT
0 - 3
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 3, Group B
Es5
Beroil Bupolsa
Gimnástica Seg.
31/10/2020 16:00
57
43
Pon.
2.17
0 - 2
2.17
-
-
-
FT
0 - 3
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 3, Group B
Es5
Beroil Bupolsa
Gimnástica Seg.
31/10/2020 16:00
10
79
11
X
-
FT
0 - 3
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prawdopodobieństwo PT/CT %
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 3, Group B
Es5
Beroil Bupolsa
Gimnástica Seg.
31/10/2020 16:00
56%
X
2
0
-
2
0 - 2
-
FT
0 - 3
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 3, Group B
Es5
Beroil Bupolsa
Gimnástica Seg.
31/10/2020 16:00
52
48
Nie
0
-
2
0 - 2
2.17
-
-
-
FT
0 - 3
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 3, Group B
Es5
Beroil Bupolsa
Gimnástica Seg.
31/10/2020 16:00
88%
21
0
-
2
0 - 2
2.17
-
FT
0 - 3
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 3, Group B
Es5
Beroil Bupolsa
Gimnástica Seg.
31/10/2020 16:00
56%
Goście -1.5
0
-
2
0 - 2
2.17
-
FT
0 - 3
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 3, Group B
Es5
Beroil Bupolsa
Gimnástica Seg.
31/10/2020 16:00
0
-
2
0 - 2
2.17
FT
0 - 3
(0 - 0)
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
09/02
2020
Gimnástica Seg.
2 - 1
(1 - 0)
Beroil Bupolsa
Es5
15/09
2019
Beroil Bupolsa
0 - 2
( - )
Gimnástica Seg.
Es5
05/05
2019
Beroil Bupolsa
0 - 1
( - )
Gimnástica Seg.
Es5
09/12
2018
Gimnástica Seg.
3 - 0
( - )
Beroil Bupolsa
Es5
13/04
2017
Beroil Bupolsa
1 - 1
( - )
Gimnástica Seg.
Es5
27/11
2016
Gimnástica Seg.
4 - 0
( - )
Beroil Bupolsa
Es5
01/05
2016
Gimnástica Seg.
2 - 0
( - )
Beroil Bupolsa
Es5
12/12
2015
Beroil Bupolsa
1 - 1
( - )
Gimnástica Seg.
Es5
01/03
2015
Gimnástica Seg.
2 - 0
( - )
Beroil Bupolsa
Es5
11/10
2014
Beroil Bupolsa
1 - 1
( - )
Gimnástica Seg.
Es5
05/03
2014
Gimnástica Seg.
1 - 0
( - )
Beroil Bupolsa
Es5
25/08
2013
Beroil Bupolsa
0 - 2
( - )
Gimnástica Seg.
Es5
Beroil Bupolsa
0
0%
Remisy
1
17%
Gimnástica Seg.
5
83%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[0,3,9,12],"lg_-1_6":[0,1,5,6],"lg_510":[null,3,9,12],"lg_510_6":[null,1,5,6]}
Klasyfikacja 31/10/2020
Group A
Group A
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Salamanca CF UDS B
6
2
2
0
0
3
1
2
2
UD Santa Marta
4
2
1
1
0
2
1
1
3
Atlético Astorga
3
2
1
0
1
3
1
2
4
Palencia Cristo Atl.
3
2
1
0
1
2
1
1
5
La Virgen del Camino
3
1
1
0
0
1
0
1
6
Cultural Leonesa B
2
2
0
2
0
1
1
0
7
La Bañeza
1
1
0
1
0
1
1
0
8
Atlético Bembibre
1
1
0
1
0
0
0
0
9
CD Peñaranda
1
2
0
1
1
1
3
-2
10
CD Becerril Campos
0
1
0
0
1
0
1
-1
11
Atlético Tordesillas
0
2
0
0
2
1
5
-4
Promotion
Promotion Play-off
Relegation Group
Group B
Group B
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Gimnástica Seg.
6
2
2
0
0
7
1
6
2
Real Ávila
6
2
2
0
0
4
1
3
3
CD Numancia B
3
1
1
0
0
4
2
2
4
CD Colegios
3
2
1
0
1
3
4
-1
5
Arandina CF
0
0
0
0
0
0
0
0
6
CD La Granja
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Burgos Promesas
0
0
0
0
0
0
0
0
8
Beroil Bupolsa
0
1
0
0
1
0
1
-1
9
Cultural Cebrereña
0
1
0
0
1
0
1
-1
10
Real Burgos CF
0
1
0
0
1
0
1
-1
11
SD Almazán
0
1
0
0
1
1
3
-2
12
CD Mirandés B
0
1
0
0
1
1
6
-5
Promotion
Promotion Play-off
Relegation Group
Second Stage
Second Stage
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Real Ávila
6
2
2
0
0
4
1
3
2
La Virgen del Camino
3
1
1
0
0
1
0
1
3
Atlético Bembibre
1
1
0
1
0
0
0
0
4
Arandina CF
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Atlético Tordesillas
0
2
0
0
2
1
5
-4
6
CD Mirandés B
0
1
0
0
1
1
6
-5
Promotion Play-off
Promotion Group
Promotion Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Gimnástica Seg.
6
2
2
0
0
7
1
6
2
CD Numancia B
3
1
1
0
0
4
2
2
3
Atlético Astorga
3
2
1
0
1
3
1
2
4
Palencia Cristo Atl.
3
2
1
0
1
2
1
1
5
Cultural Leonesa B
2
2
0
2
0
1
1
0
6
Burgos Promesas
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Promotion Play-off
Relegation Group
Relegation Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Salamanca CF UDS B
6
2
2
0
0
3
1
2
2
UD Santa Marta
4
2
1
1
0
2
1
1
3
CD Colegios
3
2
1
0
1
3
4
-1
4
La Bañeza
1
1
0
1
0
1
1
0
5
CD Peñaranda
1
2
0
1
1
1
3
-2
6
CD La Granja
0
0
0
0
0
0
0
0
7
CD Becerril Campos
0
1
0
0
1
0
1
-1
8
Beroil Bupolsa
0
1
0
0
1
0
1
-1
9
Cultural Cebrereña
0
1
0
0
1
0
1
-1
10
Real Burgos CF
0
1
0
0
1
0
1
-1
11
SD Almazán
0
1
0
0
1
1
3
-2
Relegation
BER
meczy
Wszystkie
18/10
2020
Real Ávila
1 - 0
(0 - 0)
Beroil Bupolsa
Es5
08/03
2020
CD Becerril Campos
2 - 1
(1 - 1)
Beroil Bupolsa
Es5
01/03
2020
Beroil Bupolsa
0 - 1
(0 - 0)
Cultural Leonesa B
Es5
23/02
2020
Real Burgos CF
1 - 0
(0 - 0)
Beroil Bupolsa
Es5
16/02
2020
Beroil Bupolsa
1 - 1
(0 - 1)
Burgos Promesas
Es5
09/02
2020
Gimnástica Seg.
2 - 1
(1 - 0)
Beroil Bupolsa
Es5
Zwycięstwa
0
0%
Remisy
1
17%
Przegrane
5
83%
{"lg_-1":[0,1,5,6],"lg_-1_6":[0,1,5,6],"lg_510":[null,1,5,6],"lg_510_6":[null,1,5,6]}
GIM
meczy
Wszystkie
Tercera Division Group 8 - Castilla y Leon
Tercera Division - Promotion Play-Offs
25/10
2020
Gimnástica Seg.
6 - 1
( - )
CD Mirandés B
Es5
18/10
2020
Cultural Cebrereña
0 - 1
(0 - 0)
Gimnástica Seg.
Es5
25/07
2020
Zamora CF
2 - 1
(1 - 0)
Gimnástica Seg.
Es4
19/07
2020
Gimnástica Seg.
0 - 0
(0 - 0)
Arandina CF
Es4
08/03
2020
Gimnástica Seg.
3 - 1
(2 - 1)
Atlético Bembibre
Es5
01/03
2020
Palencia Cristo Atl.
0 - 1
(0 - 1)
Gimnástica Seg.
Es5
Zwycięstwa
4
67%
Remisy
1
17%
Przegrane
1
17%
{"lg_-1":[4,1,1,6],"lg_-1_6":[4,1,1,6],"lg_510":[4,null,null,4],"lg_510_6":[4,null,null,4],"lg_568":[null,1,1,2],"lg_568_6":[null,1,1,2]}
BER
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
01/03
2020
Beroil Bupolsa
0 - 1
(0 - 0)
Cultural Leonesa B
Es5
16/02
2020
Beroil Bupolsa
1 - 1
(0 - 1)
Burgos Promesas
Es5
Zwycięstwa
0
0%
Remisy
1
50%
Przegrane
1
50%
{"lg_-1":[0,1,1,2],"lg_-1_6":[0,1,1,2],"lg_510":[null,1,1,2],"lg_510_6":[null,1,1,2]}
GIM
mecze w roli gościa:
Wszystkie
Tercera Division Group 8 - Castilla y Leon
Tercera Division - Promotion Play-Offs
18/10
2020
Cultural Cebrereña
0 - 1
(0 - 0)
Gimnástica Seg.
Es5
25/07
2020
Zamora CF
2 - 1
(1 - 0)
Gimnástica Seg.
Es4
01/03
2020
Palencia Cristo Atl.
0 - 1
(0 - 1)
Gimnástica Seg.
Es5
Zwycięstwa
2
67%
Remisy
0
0%
Przegrane
1
33%
{"lg_-1":[2,0,1,3],"lg_-1_6":[2,0,1,3],"lg_510":[2,null,null,2],"lg_510_6":[2,null,null,2],"lg_568":[null,null,1,1],"lg_568_6":[null,null,1,1]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
Beroil Bupolsa
Rozegrane mecze:
6
Gimnástica Seg.
Rozegrane mecze:
6
Bramki
(Strzelone/Stracone)
3
0.5
1.33
8
12
2
0.67
4
Pon./Pow.
1.5
3
3
50%
50%
3
3
50%
50%
2.5
4
2
67%
33%
3
3
50%
50%
3.5
6
0
100%
0%
4
2
67%
33%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
3
3
50%
50%
3
3
50%
50%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
0
6
0%
100%
3
3
50%
50%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
3
3
50%
50%
5
1
83%
17%
BER
następne mecze
Trudność
GIM
Łatwo 1
Ciężko 5
Gimnástica Seg. (G)
Es5
31/10/2020
3
Arandina CF (G)
Es5
08/11/2020
5
CD Colegios (G)
Es5
29/11/2020
1
Burgos Promesas (G)
Es5
02/12/2020
3
CD La Granja (G)
Es5
05/12/2020
3
Cultural Cebrereña (G)
Es5
12/12/2020
2
Beroil Bupolsa (G)
Es5
31/10/2020
2
Real Ávila (G)
Es5
08/11/2020
2
Burgos Promesas (G)
Es5
15/11/2020
3
SD Almazán (G)
Es5
22/11/2020
1
Arandina CF (G)
Es5
29/11/2020
3
CD Numancia B (G)
Es5
05/12/2020
1
Pokaż wszystkie
<
maja 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"4":"kwietnia 2024","5":"maja 2024","6":"czerwca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program