Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
4
Piłka nożna
Prognozy na dziś
388
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
33
Prognozy na jutro
279
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
990
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
94
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
Top Europejski
Europejski
132
Amerykański
133
Afrykanin
49
Azjatycki
89
Australijski
36
Międzynarodowy
40
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
EURO 2024
12
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Brasileiro Série A
1
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
EURO 2024
12
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
1
Copa Sudamericana
1
Copa America
8
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
12
World Cup Qual. CAF
8
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Tenis
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
New York Red Bulls
51%
Prawdopodobieństwo wygranej
09/06/2024 01:30
NER - NYR,
01:30
Us1
Minnesota United
54%
Prawdopodobieństwo wygranej
09/06/2024 02:30
MIN - DAL,
02:30
Us1
Seattle Sounders
38%
Prawdopodobieństwo remisu
09/06/2024 02:30
SKC - SEA,
02:30
Us1
Portland Timbers
35%
Prawdopodobieństwo wygranej
09/06/2024 02:30
SLC - POT,
02:30
Us1
Real Oviedo
35%
Prawdopodobieństwo remisu
08/06/2024 18:30
RLO - EIB,
18:30
Es2
IF Gnistan
42%
Prawdopodobieństwo remisu
08/06/2024 16:00
EIF - IFG,
16:00
Fi1
KuPS Kuopio
68%
Prawdopodobieństwo wygranej
08/06/2024 16:00
KUP - AC ,
16:00
Fi1
Asante Kotoko
41%
Prawdopodobieństwo wygranej
08/06/2024 17:00
RTU - ASA,
17:00
Gh1
Accra Lions FC
51%
Prawdopodobieństwo wygranej
08/06/2024 17:00
ACL - DRE,
17:00
Gh1
Guarani
35%
Prawdopodobieństwo wygranej
08/06/2024 22:00
GUA - OPE,
22:00
Br2
Amazonas
43%
Prawdopodobieństwo remisu
08/06/2024 22:00
AMA - BRU,
22:00
Br2
json_m
Prognoza
Berezino
-
FK Krupki
L
D
L
L
L
L
08/08/2021 15:00 GMT
2
3 - 2
FT
L
L
L
L
L
D
Białoruś Second League
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Handicap
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 15, Minsk Region North
By3
Berezino
FK Krupki
08/08/2021 15:00
37
12
50
2
1
-
4
1 - 4
8.13
-
-
-
-
FT
3 - 2
(1 - 2)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 15, Minsk Region North
By3
Berezino
FK Krupki
08/08/2021 15:00
1
99
Pow.
8.13
1 - 4
8.13
-
-
-
FT
3 - 2
(1 - 2)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 15, Minsk Region North
By3
Berezino
FK Krupki
08/08/2021 15:00
33
7
60
2
-
FT
3 - 2
(1 - 2)
Gospodarze - Goście
Prawdopodobieństwo PT/CT %
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 15, Minsk Region North
By3
Berezino
FK Krupki
08/08/2021 15:00
30%
2
2
1
-
4
1 - 4
-
FT
3 - 2
(1 - 2)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 15, Minsk Region North
By3
Berezino
FK Krupki
08/08/2021 15:00
20
80
Tak
1
-
4
1 - 4
8.13
-
-
-
FT
3 - 2
(1 - 2)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 15, Minsk Region North
By3
Berezino
FK Krupki
08/08/2021 15:00
87%
21
1
-
4
1 - 4
8.13
-
FT
3 - 2
(1 - 2)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 15, Minsk Region North
By3
Berezino
FK Krupki
08/08/2021 15:00
46%
Goście -1.75
1
-
4
1 - 4
8.13
-
FT
3 - 2
(1 - 2)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 15, Minsk Region North
By3
Berezino
FK Krupki
08/08/2021 15:00
1
-
4
1 - 4
8.13
FT
3 - 2
(1 - 2)
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
13/06
2021
FK Krupki
8 - 1
(3 - 1)
Berezino
By3
0
0%
Remisy
0
0%
1
100%
{"lg_-1":[0,0,1,1],"lg_-1_6":[0,0,1,1],"lg_373":[null,null,1,1],"lg_373_6":[null,null,1,1]}
Klasyfikacja 08/08/2021
Brest Region East
Brest Region East
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
31
11
10
1
0
66
5
61
2
FK Luninets
30
12
10
0
2
27
13
14
3
Ivatsevichi
28
12
9
1
2
46
13
33
4
Pripyat Olshany
15
10
5
0
5
31
30
1
5
FK Ivanovo
13
12
4
1
7
22
41
-19
6
Nadezhda Gorodishche
10
11
3
1
7
20
31
-11
7
Granit Mikashevichi
4
11
1
1
9
16
42
-26
8
DUSSH Stolin
1
11
0
1
10
8
61
-53
Promotion
Brest Region West
Brest Region West
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Dinamo Brest Malorita
31
12
10
1
1
75
8
67
2
Niva Dolbizno
29
12
9
2
1
59
12
47
3
BZHS Brest
23
12
7
2
3
51
16
35
4
Krechet Bereza
14
11
4
2
5
14
24
-10
5
FK Kobrin
13
10
4
1
5
22
33
-11
6
FK Pruzhany
9
10
3
0
7
17
57
-40
7
FK Vysokoe
6
12
1
3
8
12
58
-46
8
FK Drohichyn
4
11
1
1
9
13
55
-42
Promotion
Gomel Region
Gomel Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
MKK-Dnepr
22
8
7
1
0
37
5
32
2
Bumprom
19
8
6
1
1
28
3
25
3
Montazhnik
13
8
3
4
1
17
14
3
4
GOLHU Gomel
11
7
3
2
2
11
11
0
5
Vertikal Kalinkovichi
11
7
3
2
2
12
20
-8
6
FK Zhlobin
5
8
1
2
5
12
32
-20
7
Khimik Svetlogorsk
3
8
0
3
5
9
30
-21
8
MNPZ Mozyr
1
8
0
1
7
2
13
-11
Next round
Grodno Region
Grodno Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Ostrovets FC
43
15
14
1
0
104
7
97
2
Cementnik
28
15
8
4
3
37
16
21
3
HCS-Olympia
26
15
7
5
3
39
22
17
4
FK Slonim Siti
24
14
7
3
4
41
25
16
5
FK Shchuchyn
23
14
6
5
3
28
30
-2
6
FSK Grodnensky
22
13
7
1
5
19
41
-22
7
Smena Volkovysk
20
15
5
5
5
35
32
3
8
FK Lida-2
19
14
5
4
5
24
33
-9
9
Chayka Zelva
16
14
5
1
8
24
33
-9
10
FK Svislach
16
14
4
4
6
21
44
-23
11
Neman Mosty
14
14
4
2
8
16
27
-11
12
FK Oshmyany
9
15
3
0
12
19
63
-44
13
Belaya Rus
1
14
0
1
13
9
43
-34
Next round
Minsk Region North
Minsk Region North
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FC Molodechno
39
14
13
0
1
79
10
69
2
FK Uzda
35
15
11
2
2
55
23
32
3
FK Kolos
32
15
10
2
3
40
21
19
4
SMI Autotrans
29
15
9
2
4
64
35
29
5
Falko Cherkassy
23
15
7
2
6
32
30
2
6
FC Smolevichi
22
15
7
1
7
48
29
19
7
Livadija
14
15
4
2
9
24
51
-27
8
Viliya Vileyka
7
15
2
1
12
24
54
-30
9
FK Krupki
7
14
2
1
11
23
66
-43
10
Berezino
4
13
1
1
11
16
86
-70
Promotion
Promotion Play-off
Minsk Region South
Minsk Region South
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
BGU Minsk
36
14
11
3
0
53
6
47
2
Partizan Salihorsk
30
13
9
3
1
42
8
34
3
Neman Stolbtsy
24
13
8
0
5
47
18
29
4
Viktoriya Maryina Horka
24
14
7
3
4
40
28
12
5
FK Kletsk
22
13
6
4
3
23
26
-3
6
Energetik-BGATU
20
13
6
2
5
34
30
4
7
Starye Dorogi
13
13
3
4
6
18
28
-10
8
Stroitel Kopyl
12
12
3
3
6
19
25
-6
9
FK Slutsk-2
10
13
2
4
7
21
51
-30
10
FK Lyuban
7
13
2
1
10
21
49
-28
11
FC Veras Nesvizh
4
13
1
1
11
10
59
-49
Promotion
Promotion Play-off
Mogilev Region
Mogilev Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Dnepr Mogilev II
36
12
12
0
0
41
8
33
2
FK Osipovichi
25
12
8
1
3
40
13
27
3
Gorki
21
12
7
0
5
30
16
14
4
Belshina II
16
12
5
1
6
22
20
2
5
FK Krasnopole
13
12
4
1
7
15
35
-20
6
Spartak Shklov
7
12
2
1
9
12
33
-21
7
FK Kostyukovichi
5
12
1
2
9
8
43
-35
Next round
Vitebsk Region East
Vitebsk Region East
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Gazovik Vitebsk
30
10
10
0
0
53
4
49
2
Gorodok lions
22
10
7
1
2
13
12
1
3
Dorozhnik Orsha
16
10
5
1
4
18
20
-2
4
Prodtsentr Vitebsk
11
10
3
2
5
25
21
4
5
Niva Tolochin
4
10
1
1
8
12
28
-16
6
FK Chashniki
4
10
1
1
8
7
43
-36
Promotion
Vitebsk Region West
Vitebsk Region West
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FK Senno
20
10
6
2
2
20
12
8
2
FC Polotsk
16
10
5
1
4
20
15
5
3
FK Miory
16
10
5
1
4
15
21
-6
4
Postavy
12
10
3
3
4
18
15
3
5
FK Glubokoe
11
10
3
2
5
16
21
-5
6
FK Lepel
10
10
3
1
6
15
20
-5
Promotion
Vitebsk Region - Promotion Group
Vitebsk Region - Promotion Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Gazovik Vitebsk
12
0
0
0
0
0
0
0
2
FK Senno
11
1
0
1
0
0
0
0
3
FC Polotsk
6
1
1
0
0
2
1
1
4
Gorodok lions
6
1
0
0
1
1
2
-1
5
FK Miory
4
0
0
0
0
0
0
0
6
Dorozhnik Orsha
1
1
0
1
0
0
0
0
Possible next round
Vitebsk Region - Relegation Group
Vitebsk Region - Relegation Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FK Glubokoe
13
1
1
0
0
7
0
7
2
Prodtsentr Vitebsk
10
0
0
0
0
0
0
0
3
Postavy
5
1
1
0
0
7
4
3
4
FK Lepel
4
0
0
0
0
0
0
0
5
Niva Tolochin
4
1
0
0
1
0
7
-7
6
FK Chashniki
3
1
0
0
1
4
7
-3
Brest Region - Championship Round
Brest Region - Championship Round
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
4
0
0
0
0
0
0
0
2
Dinamo Brest Malorita
4
0
0
0
0
0
0
0
3
Ivatsevichi
1
0
0
0
0
0
0
0
4
Niva Dolbizno
1
0
0
0
0
0
0
0
Possible next round
BER
meczy
Wszystkie
31/07
2021
Livadija
3 - 1
(1 - 1)
Berezino
By3
24/07
2021
Berezino
5 - 5
(3 - 2)
FC Smolevichi
By3
17/07
2021
Berezino
2 - 4
(0 - 1)
FK Uzda
By3
10/07
2021
SMI Autotrans
6 - 1
(4 - 0)
Berezino
By3
03/07
2021
Berezino
0 - 7
(0 - 2)
FC Molodechno
By3
30/06
2021
FC Smolevichi
9 - 1
(4 - 1)
Berezino
By3
26/06
2021
Berezino
2 - 3
( - )
Falko Cherkassy
By3
19/06
2021
FK Kolos
13 - 0
(3 - 0)
Berezino
By3
13/06
2021
FK Krupki
8 - 1
(3 - 1)
Berezino
By3
05/06
2021
Berezino
2 - 1
(1 - 1)
Livadija
By3
02/06
2021
FK Uzda
10 - 0
(5 - 0)
Berezino
By3
22/05
2021
Viliya Vileyka
11 - 1
(4 - 0)
Berezino
By3
16/05
2021
Berezino
0 - 6
(0 - 2)
SMI Autotrans
By3
Zwycięstwa
0
0%
Remisy
1
17%
Przegrane
5
83%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[1,1,11,13],"lg_-1_6":[0,1,5,6],"lg_373":[1,1,11,13],"lg_373_6":[null,1,5,6]}
FK
meczy
Wszystkie
01/08
2021
FK Krupki
2 - 5
(2 - 0)
FK Uzda
By3
25/07
2021
SMI Autotrans
6 - 2
(6 - 1)
FK Krupki
By3
18/07
2021
FK Krupki
0 - 2
(0 - 2)
FC Molodechno
By3
10/07
2021
Falko Cherkassy
5 - 0
(2 - 0)
FK Krupki
By3
04/07
2021
FK Krupki
0 - 5
(0 - 1)
FK Kolos
By3
27/06
2021
FK Krupki
1 - 1
(1 - 0)
Viliya Vileyka
By3
20/06
2021
FC Smolevichi
9 - 2
(1 - 2)
FK Krupki
By3
16/06
2021
Livadija
1 - 3
(0 - 1)
FK Krupki
By3
13/06
2021
FK Krupki
8 - 1
(3 - 1)
Berezino
By3
05/06
2021
FK Uzda
5 - 2
(4 - 2)
FK Krupki
By3
02/06
2021
FC Molodechno
14 - 0
(4 - 0)
FK Krupki
By3
29/05
2021
FK Krupki
2 - 9
(1 - 3)
SMI Autotrans
By3
16/05
2021
FK Krupki
0 - 1
(0 - 1)
Falko Cherkassy
By3
01/05
2021
FK Kolos
2 - 1
( - )
FK Krupki
By3
Zwycięstwa
0
0%
Remisy
1
17%
Przegrane
5
83%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[2,1,11,14],"lg_-1_6":[0,1,5,6],"lg_373":[2,1,11,14],"lg_373_6":[null,1,5,6]}
BER
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
24/07
2021
Berezino
5 - 5
(3 - 2)
FC Smolevichi
By3
17/07
2021
Berezino
2 - 4
(0 - 1)
FK Uzda
By3
03/07
2021
Berezino
0 - 7
(0 - 2)
FC Molodechno
By3
26/06
2021
Berezino
2 - 3
( - )
Falko Cherkassy
By3
05/06
2021
Berezino
2 - 1
(1 - 1)
Livadija
By3
16/05
2021
Berezino
0 - 6
(0 - 2)
SMI Autotrans
By3
Zwycięstwa
1
17%
Remisy
1
17%
Przegrane
4
67%
{"lg_-1":[1,1,4,6],"lg_-1_6":[1,1,4,6],"lg_373":[1,1,4,6],"lg_373_6":[1,1,4,6]}
FK
mecze w roli gościa:
Wszystkie
25/07
2021
SMI Autotrans
6 - 2
(6 - 1)
FK Krupki
By3
10/07
2021
Falko Cherkassy
5 - 0
(2 - 0)
FK Krupki
By3
20/06
2021
FC Smolevichi
9 - 2
(1 - 2)
FK Krupki
By3
16/06
2021
Livadija
1 - 3
(0 - 1)
FK Krupki
By3
05/06
2021
FK Uzda
5 - 2
(4 - 2)
FK Krupki
By3
02/06
2021
FC Molodechno
14 - 0
(4 - 0)
FK Krupki
By3
01/05
2021
FK Kolos
2 - 1
( - )
FK Krupki
By3
Zwycięstwa
1
17%
Remisy
0
0%
Przegrane
5
83%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[1,0,6,7],"lg_-1_6":[1,0,5,6],"lg_373":[1,null,6,7],"lg_373_6":[1,null,5,6]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
Berezino
Rozegrane mecze:
13
FK Krupki
Rozegrane mecze:
14
Bramki
(Strzelone/Stracone)
16
1.23
6.62
86
23
1.64
4.71
66
Pon./Pow.
1.5
0
13
0%
100%
1
13
7%
93%
2.5
0
13
0%
100%
3
11
21%
79%
3.5
1
12
8%
92%
4
10
29%
71%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
9
4
69%
31%
9
5
64%
36%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
0
13
0%
100%
0
14
0%
100%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
9
4
69%
31%
9
5
64%
36%
BER
następne mecze
Trudność
FK
Łatwo 1
Ciężko 5
FK Krupki (G)
By3
08/08/2021
Viliya Vileyka (G)
By3
15/08/2021
FK Kolos (G)
By3
22/08/2021
Falko Cherkassy (G)
By3
28/08/2021
FC Molodechno (G)
By3
12/09/2021
3
FK Slutsk-2 (G)
By3
18/09/2021
Berezino (G)
By3
08/08/2021
Livadija (G)
By3
15/08/2021
FC Smolevichi (G)
By3
22/08/2021
1
Viliya Vileyka (G)
By3
29/08/2021
FK Kolos (G)
By3
07/05/2022
Viliya Vileyka (G)
By3
21/05/2022
Pokaż wszystkie
<
czerwca 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"5":"maja 2024","6":"czerwca 2024","7":"lipca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program