Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
Piłka nożna
Prognozy na dziś
1071
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na żywo
31
Prognozy na jutro
143
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na weekend
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Wszystkie prognozy
802
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Top Prognozy
Wartości
60
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
18
Top Europejski
4
Europejski
145
Amerykański
81
Afrykanin
37
Azjatycki
66
Australijski
23
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
1
Bundesliga
Serie A
1
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
2
Brasileiro Série A
4
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
10
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Manchester City
62%
Prawdopodobieństwo wygranej
28/04/2024 17:30
NFO - MCI,
17:30
EPL
Borussia M'gladbach
37%
Prawdopodobieństwo wygranej
28/04/2024 15:30
BMG - FCU,
15:30
De1
Heidenheim
40%
Prawdopodobieństwo wygranej
28/04/2024 19:30
DAR - HEI,
19:30
De1
Internacional
53%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/04/2024 01:00
INL - ACG,
01:00
Br1
Sporting CP
45%
Prawdopodobieństwo wygranej
28/04/2024 21:30
POR - SCP,
21:30
Pt1
json_m
Prognoza
Benfica C. Branco
-
SC Praiense
9°C
W
W
W
L
W
D
15/03/2020 16:00 GMT
X
Prawdopodobieństwo remisu
40%
W
D
D
W
D
W
Na mapach: 39°N 9°W (mapa) Portugalia Campeonato de Portugal
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Handicap
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 26, Série C
Pt3
Benfica C. Branco
SC Praiense
15/03/2020
27
40
32
X
1
-
1
1 - 1
2.13
9°
-
-
-
-
Postp.
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 26, Série C
Pt3
Benfica C. Branco
SC Praiense
15/03/2020
57
43
Pon.
2.13
1 - 1
2.13
9°
-
-
-
Postp.
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 26, Série C
Pt3
Benfica C. Branco
SC Praiense
15/03/2020
10
81
9
X
9°
-
Postp.
Gospodarze - Goście
Prawdopodobieństwo PT/CT %
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 26, Série C
Pt3
Benfica C. Branco
SC Praiense
15/03/2020
32%
X
X
1
-
1
1 - 1
9°
-
Postp.
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 26, Série C
Pt3
Benfica C. Branco
SC Praiense
15/03/2020
38
62
Tak
1
-
1
1 - 1
2.13
9°
-
-
-
Postp.
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 26, Série C
Pt3
Benfica C. Branco
SC Praiense
15/03/2020
72%
X2
1
-
1
1 - 1
2.13
9°
-
Postp.
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 26, Série C
Pt3
Benfica C. Branco
SC Praiense
15/03/2020
67%
Gospodarze +0.25
1
-
1
1 - 1
2.13
9°
-
Postp.
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 26, Série C
Pt3
Benfica C. Branco
SC Praiense
15/03/2020
1
-
1
1 - 1
2.13
9°
Postp.
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
03/11
2019
SC Praiense
2 - 1
(0 - 0)
Benfica C. Branco
Pt3
30/04
2016
Benfica C. Branco
2 - 2
( - )
SC Praiense
Pt3
13/03
2016
SC Praiense
1 - 1
( - )
Benfica C. Branco
Pt3
Benfica C. Branco
0
0%
Remisy
2
67%
SC Praiense
1
33%
{"lg_-1":[0,2,1,3],"lg_-1_6":[0,2,1,3],"lg_259":[null,2,1,3],"lg_259_6":[null,2,1,3]}
Klasyfikacja 15/03/2020
Série A
Série A
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Série B
Série B
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Série C
Série C
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Série D
Série D
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
BEN
meczy
Wszystkie
08/03
2020
Benfica C. Branco
1 - 0
(0 - 0)
Uniao Leiria
Pt3
01/03
2020
Caldas SC
0 - 2
(0 - 0)
Benfica C. Branco
Pt3
23/02
2020
Benfica C. Branco
2 - 0
(2 - 0)
UD Santarém
Pt3
16/02
2020
Anadia FC
2 - 1
(0 - 0)
Benfica C. Branco
Pt3
09/02
2020
Benfica C. Branco
6 - 0
(0 - 0)
GD Fontinhas
Pt3
02/02
2020
Recreio de Águeda
0 - 0
(0 - 0)
Benfica C. Branco
Pt3
Zwycięstwa
4
67%
Remisy
1
17%
Przegrane
1
17%
{"lg_-1":[4,1,1,6],"lg_-1_6":[4,1,1,6],"lg_259":[4,1,1,6],"lg_259_6":[4,1,1,6]}
SC
meczy
Wszystkie
08/03
2020
SC Praiense
3 - 2
(0 - 0)
UD Santarém
Pt3
01/03
2020
Uniao Leiria
0 - 0
(0 - 0)
SC Praiense
Pt3
23/02
2020
SC Praiense
1 - 1
(0 - 0)
Recreio de Águeda
Pt3
16/02
2020
Caldas SC
0 - 2
(0 - 2)
SC Praiense
Pt3
09/02
2020
SC Praiense
1 - 1
(1 - 1)
CD Fátima
Pt3
02/02
2020
SC Beira-Mar
0 - 1
(0 - 0)
SC Praiense
Pt3
Zwycięstwa
3
50%
Remisy
3
50%
Przegrane
0
0%
{"lg_-1":[3,3,0,6],"lg_-1_6":[3,3,0,6],"lg_259":[3,3,null,6],"lg_259_6":[3,3,null,6]}
BEN
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
08/03
2020
Benfica C. Branco
1 - 0
(0 - 0)
Uniao Leiria
Pt3
23/02
2020
Benfica C. Branco
2 - 0
(2 - 0)
UD Santarém
Pt3
09/02
2020
Benfica C. Branco
6 - 0
(0 - 0)
GD Fontinhas
Pt3
Zwycięstwa
3
100%
Remisy
0
0%
Przegrane
0
0%
{"lg_-1":[3,0,0,3],"lg_-1_6":[3,0,0,3],"lg_259":[3,null,null,3],"lg_259_6":[3,null,null,3]}
SC
mecze w roli gościa:
Wszystkie
01/03
2020
Uniao Leiria
0 - 0
(0 - 0)
SC Praiense
Pt3
16/02
2020
Caldas SC
0 - 2
(0 - 2)
SC Praiense
Pt3
02/02
2020
SC Beira-Mar
0 - 1
(0 - 0)
SC Praiense
Pt3
Zwycięstwa
2
67%
Remisy
1
33%
Przegrane
0
0%
{"lg_-1":[2,1,0,3],"lg_-1_6":[2,1,0,3],"lg_259":[2,1,null,3],"lg_259_6":[2,1,null,3]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
Benfica C. Branco
Rozegrane mecze:
6
SC Praiense
Rozegrane mecze:
6
Bramki
(Strzelone/Stracone)
12
2
0.33
2
8
1.33
0.67
4
Pon./Pow.
1.5
2
4
33%
67%
2
4
33%
67%
2.5
4
2
67%
33%
5
1
83%
17%
3.5
5
1
83%
17%
5
1
83%
17%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
1
5
17%
83%
3
3
50%
50%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
5
1
83%
17%
3
3
50%
50%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
5
1
83%
17%
5
1
83%
17%
BEN
następne mecze
Trudność
SC
Łatwo 1
Ciężko 5
SC Praiense (G)
Pt3
15/03/2020
3
Vitória Sernache (G)
Pt3
22/03/2020
3
Sertanense FC (G)
Pt3
29/03/2020
3
AC Marinhense (G)
Pt3
05/04/2020
4
Clube Condeixa (G)
Pt3
11/04/2020
2
SC Ideal (G)
Pt3
19/04/2020
2
Benfica C. Branco (G)
Pt3
15/03/2020
4
Clube Condeixa (G)
Pt3
22/03/2020
2
SC Ideal (G)
Pt3
29/03/2020
2
Sertanense FC (G)
Pt3
05/04/2020
3
ARC Oleiros (G)
Pt3
11/04/2020
3
Vitória Sernache (G)
Pt3
19/04/2020
3
ARC Oleiros (G)
Pt3
26/04/2020
3
União Torreense (G)
Pt3
03/05/2020
3
SC Beira-Mar (G)
Pt3
10/05/2020
5
CD Alcains (G)
Pt3
20/09/2020
1
Sertanense FC (G)
PtC
27/09/2020
3
Uniao Leiria (G)
Pt3
04/10/2020
1
AC Marinhense (G)
Pt3
18/10/2020
4
Vitória Sernache (G)
Pt3
15/11/2020
3
Sertanense FC (G)
Pt3
22/11/2020
3
Oliveira do Hospital (G)
Pt3
29/11/2020
2
GRAP (G)
Pt3
06/12/2020
1
Mortágua FC (G)
Pt3
13/12/2020
3
CD Alcains (G)
Pt3
17/01/2021
1
Uniao Leiria (G)
Pt3
26/01/2021
1
AC Marinhense (G)
Pt3
30/01/2021
4
Clube Condeixa (G)
Pt3
03/02/2021
2
Sertanense FC (G)
Pt3
12/02/2021
3
Carapinheirense (G)
Pt3
16/02/2021
2
Mortágua FC (G)
Pt3
21/02/2021
3
Oliveira do Hospital (G)
Pt3
27/02/2021
2
ARC Oleiros (G)
Pt3
04/03/2021
3
GRAP (G)
Pt3
07/03/2021
1
Carapinheirense (G)
Pt3
14/03/2021
2
Vitória Sernache (G)
Pt3
21/03/2021
3
Clube Condeixa (G)
Pt3
03/04/2021
2
ARC Oleiros (G)
Pt3
10/04/2021
3
Oliveira do Hospital (G)
Pt3
24/04/2021
2
Loures (G)
Pt3
02/05/2021
3
Caldas SC (G)
Pt3
09/05/2021
2
Oliveira do Hospital (G)
Pt3
16/05/2021
2
Loures (G)
Pt3
23/05/2021
3
Caldas SC (G)
Pt3
29/05/2021
2
União Idanhense (G)
Pt3
29/08/2021
3
Matamourisquense (G)
PtC
11/09/2021
Vitória Sernache (G)
Pt3
19/09/2021
3
São Martinho (G)
PtC
25/09/2021
2
SC Praiense (G)
Pt3
03/10/2021
3
FC Penafiel (G)
PtC
17/10/2021
2
GD Peniche (G)
Pt3
24/10/2021
2
ARC Oleiros (G)
Pt3
01/11/2021
3
Clube Condeixa (G)
Pt3
07/11/2021
2
GD Fontinhas (G)
Pt3
28/11/2021
3
AC Marinhense (G)
Pt3
05/12/2021
4
Sertanense FC (G)
Pt3
12/12/2021
3
União Idanhense (G)
Pt3
19/12/2021
3
SC Praiense (G)
Pt3
16/01/2022
3
GD Peniche (G)
Pt3
23/01/2022
2
ARC Oleiros (G)
Pt3
29/01/2022
3
GD Fontinhas (G)
Pt3
13/02/2022
3
Clube Condeixa (G)
Pt3
16/02/2022
2
AC Marinhense (G)
Pt3
20/02/2022
4
Vitória Sernache (G)
Pt3
23/02/2022
3
Sertanense FC (G)
Pt3
06/03/2022
3
ARC Oleiros (G)
Pt3
20/03/2022
3
Clube Condeixa (G)
Pt3
03/04/2022
2
União Idanhense (G)
Pt3
10/04/2022
3
ARC Oleiros (G)
Pt3
24/04/2022
3
Clube Condeixa (G)
Pt3
01/05/2022
2
União Idanhense (G)
Pt3
08/05/2022
3
Águias do Moradal (G)
PtC
11/09/2022
UD Santarém (G)
Pt3
18/09/2022
5
SU Sintrense (G)
Pt3
25/09/2022
3
SC Farense (G)
PtC
01/10/2022
2
GD O Coruchense (G)
Pt3
09/10/2022
3
Pêro Pinheiro (G)
Pt3
23/10/2022
1
Loures (G)
Pt3
30/10/2022
3
CD Alcains (G)
Pt3
06/11/2022
1
Sertanense FC (G)
Pt3
13/11/2022
3
UD da Serra (G)
Pt3
20/11/2022
2
Mortágua FC (G)
Pt3
27/11/2022
3
SU 1º Dezembro (G)
Pt3
04/12/2022
4
AC Marinhense (G)
Pt3
11/12/2022
4
Rio Maior SC (G)
Pt3
17/12/2022
1
Arronches e Benfica (G)
Pt3
08/01/2023
2
UD Santarém (G)
Pt3
15/01/2023
5
SU Sintrense (G)
Pt3
22/01/2023
3
GD O Coruchense (G)
Pt3
29/01/2023
3
Pêro Pinheiro (G)
Pt3
05/02/2023
1
Loures (G)
Pt3
12/02/2023
3
CD Alcains (G)
Pt3
19/02/2023
1
Sertanense FC (G)
Pt3
26/02/2023
3
UD da Serra (G)
Pt3
05/03/2023
2
Mortágua FC (G)
Pt3
12/03/2023
3
SU 1º Dezembro (G)
Pt3
19/03/2023
4
AC Marinhense (G)
Pt3
02/04/2023
4
Rio Maior SC (G)
Pt3
08/04/2023
1
Arronches e Benfica (G)
Pt3
16/04/2023
2
AC Marinhense (G)
Pt3
20/08/2023
4
UD Santarém (G)
Pt3
27/08/2023
5
Mortágua FC (G)
Pt3
03/09/2023
3
FC Alverca II (G)
Pt3
17/09/2023
UD Oliveirense (G)
PtC
24/09/2023
3
União de Tomar (G)
Pt3
01/10/2023
GD Fontinhas (G)
Pt3
08/10/2023
3
Rabo de Peixe (G)
Pt3
28/10/2023
4
SC Lusitânia (G)
Pt3
01/11/2023
CF União de Coimbra 1919 (G)
Pt3
05/11/2023
3
Vitória Sernache (G)
Pt3
12/11/2023
3
CD Gouveia (G)
Pt3
03/12/2023
1
Sertanense FC (G)
Pt3
10/12/2023
3
GD Peniche (G)
Pt3
17/12/2023
2
AC Marinhense (G)
Pt3
07/01/2024
4
UD Santarém (G)
Pt3
14/01/2024
5
Mortágua FC (G)
Pt3
21/01/2024
3
FC Alverca II (G)
Pt3
28/01/2024
União de Tomar (G)
Pt3
04/02/2024
GD Fontinhas (G)
Pt3
11/02/2024
3
Rabo de Peixe (G)
Pt3
18/02/2024
4
SC Lusitânia (G)
Pt3
25/02/2024
CF União de Coimbra 1919 (G)
Pt3
03/03/2024
3
Vitória Sernache (G)
Pt3
10/03/2024
3
CD Gouveia (G)
Pt3
17/03/2024
1
Sertanense FC (G)
Pt3
24/03/2024
3
GD Peniche (G)
Pt3
07/04/2024
2
União Torreense (G)
Pt3
26/04/2020
3
AC Marinhense (G)
Pt3
03/05/2020
4
Anadia FC (G)
Pt3
10/05/2020
2
Pêro Pinheiro (G)
PtC
27/09/2020
1
Sporting Lisboa B (G)
Pt3
04/10/2020
3
Fabril Barreiro (G)
Pt3
18/10/2020
4
Rabo de Peixe (G)
Pt3
24/10/2020
4
SC Ideal (G)
Pt3
07/11/2020
2
CO do Montijo (G)
Pt3
15/11/2020
1
Real SC (G)
Pt3
29/11/2020
2
Clube Oriental (G)
Pt3
07/12/2020
2
Estrela Amadora (G)
Pt3
10/12/2020
1
GD Fontinhas (G)
Pt3
20/12/2020
3
Oriental Dragon (G)
Pt3
03/01/2021
3
Belenenses B (G)
Pt3
11/01/2021
2
CO do Montijo (G)
Pt3
14/01/2021
1
Sporting Lisboa B (G)
Pt3
24/01/2021
3
Fabril Barreiro (G)
Pt3
30/01/2021
4
Rabo de Peixe (G)
Pt3
07/02/2021
4
Estrela Amadora (G)
Pt3
14/02/2021
1
SC Ideal (G)
Pt3
21/02/2021
2
Real SC (G)
Pt3
28/02/2021
2
Clube Oriental (G)
Pt3
07/03/2021
2
GD Fontinhas (G)
Pt3
14/03/2021
3
Oriental Dragon (G)
Pt3
03/04/2021
3
Belenenses B (G)
Pt3
11/04/2021
2
Real SC (G)
Pt3
25/04/2021
2
SC Olhanense (G)
Pt3
02/05/2021
1
Amora FC (G)
Pt3
09/05/2021
3
Real SC (G)
Pt3
16/05/2021
2
SC Olhanense (G)
Pt3
22/05/2021
1
Amora FC (G)
Pt3
30/05/2021
3
SC Ideal (G)
PtC
11/09/2021
2
ARC Oleiros (G)
Pt3
19/09/2021
3
Benfica C. Branco (G)
Pt3
03/10/2021
4
GD Fontinhas (G)
Pt3
24/10/2021
3
AC Marinhense (G)
Pt3
31/10/2021
4
Sertanense FC (G)
Pt3
07/11/2021
3
GD Peniche (G)
Pt3
14/11/2021
2
União Idanhense (G)
Pt3
28/11/2021
3
Vitória Sernache (G)
Pt3
05/12/2021
3
Clube Condeixa (G)
Pt3
12/12/2021
2
GD Peniche (G)
Pt3
19/12/2021
2
Benfica C. Branco (G)
Pt3
16/01/2022
4
GD Fontinhas (G)
Pt3
23/01/2022
3
AC Marinhense (G)
Pt3
29/01/2022
4
União Idanhense (G)
Pt3
12/02/2022
3
Vitória Sernache (G)
Pt3
20/02/2022
3
Sertanense FC (G)
Pt3
23/02/2022
3
ARC Oleiros (G)
Pt3
27/02/2022
3
Clube Condeixa (G)
Pt3
06/03/2022
2
Rabo de Peixe (G)
Pt3
19/03/2022
4
Rabo de Peixe (G)
Pt3
24/04/2022
4
Operário dos Açores (G)
Pt3
01/05/2022
4
SC Ideal (G)
Pt3
08/05/2022
2
SC Lusitânia (G)
PtC
09/09/2022
FC Ferreiras (G)
Pt3
18/09/2022
2
Imortal Albufeira (G)
Pt3
25/09/2022
4
GD Fontinhas (G)
PtC
02/10/2022
3
Esperança de Lagos (G)
Pt3
09/10/2022
2
Juventude de Évora (G)
Pt3
23/10/2022
4
Lusitano de Évora (G)
Pt3
30/10/2022
3
FC Serpa (G)
Pt3
06/11/2022
2
Atlético CP (G)
Pt3
13/11/2022
5
SC Angrense (G)
Pt3
20/11/2022
1
Rabo de Peixe (G)
Pt3
27/11/2022
4
Fabril Barreiro (G)
Pt3
04/12/2022
4
SC Olhanense (G)
Pt3
11/12/2022
1
Vasco da Gama (POR) (G)
Pt3
07/01/2023
3
Oriental Dragon (G)
Pt3
11/01/2023
3
FC Ferreiras (G)
Pt3
15/01/2023
2
Imortal Albufeira (G)
Pt3
22/01/2023
4
Esperança de Lagos (G)
Pt3
29/01/2023
2
Juventude de Évora (G)
Pt3
05/02/2023
4
Lusitano de Évora (G)
Pt3
12/02/2023
3
FC Serpa (G)
Pt3
19/02/2023
2
Atlético CP (G)
Pt3
26/02/2023
5
SC Angrense (G)
Pt3
04/03/2023
1
Fabril Barreiro (G)
Pt3
19/03/2023
4
Rabo de Peixe (G)
Pt3
25/03/2023
4
SC Olhanense (G)
Pt3
02/04/2023
1
Oriental Dragon (G)
Pt3
08/04/2023
3
Vasco da Gama (POR) (G)
Pt3
19/04/2023
3
Pokaż wszystkie
<
kwietnia 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"3":"marca 2024","4":"kwietnia 2024","5":"maja 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program